Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mεγάλη προσφορά για όλα τα μέλη του Μάμυ


Recommended Posts

Μισή τιμή σε όλα τα κοσμήματα του Handmade and Crafts για παραγγελίες άνω των 60 ευρώ (δλδ παραγγέλνετε για 60 και πληρώνετε 30)

Η προσφορά διαρκεί μέχρι τις 10 του Μάρτη και πραγματοποιείται στα πλαίσια εορτασμού της ημέρας της γυναίκας!!!

Για περισσότερες πληροφορίες αλλά και πως μπορείτε να δείτε τις τιμές στείλτε μου πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια προσφορα μαρια!

κοριτσια εχει πολυ ωραια πραγματα και πολυ καλοφτιαγμενα! ειχα παρει το δωρακι μου και ειχα εντυπωσιαστει! καλες δουλειες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτό ήθελα να μάθω για τις τιμές,γιατί είναι φανταστικά.Ευχαριστώ!! :D

Σου έχω στείλει πμ!!! Εγώ ευχαριστώ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τα πολύ καλά σας λόγια και για τα μνμτα που μου στέλνετε!!!

Μπορείτε να με ενημερώσετε για ό,τι θέλετε να σας κρατήσω προτού εξαντληθούν! ;)

Πολλά φιλιά

Υ.γ. Θούλη και Σωσώ σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου για όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε λίγες μέρες ακόμη να διαλέξετε τα αγαπημένα σας κοσμήματα!!! Σας ευχαριστώ και πάλι όλους για τα μνμτα και τα καλά σας λόγια γι αυτή την μεγάλη προσφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όσες δεν το έχετε κάνει ακόμη έχετε μια ημέρα για να διαλέξετε τα αγαπημένα σας κοσμήματα και να επωφεληθείτε αυτής της εξαιρετικής προσφοράς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα μονο αυτο το μηνα ρε ζζζζζ;;και να θελεουμε τον επομενο;;

Δεν νομίζω να καταφέρω να έχω ξανά αυτή την δυνατότητα....είναι πραγματικά μεγάλη προσφορά!!! Μπορώ όμως να κρατήσω προπαραγγελίες. Να μου παραγγείλετε δλδ μέχρι αύριο το βράδυ ο,τι θέλετε και να μου πείτε για πότε τα θέλετε και η προσφορά θα ισχύει!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...