Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο3!Ελάτε!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθερα εισαι εδω?ποτε γιορταζεις φιλεναδα?

Αννα μαρια οτι αυτη η γιορτη πεφτει παντα σαββατο?οι θεοδωρες παντα τοτε γιορταζουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, της αγίας Θεοδώρας της Βασιλίσσης είναι πάντοτε 11 Φλεβάρη. Των αγίων Θεοδώρων είναι λίγες μέρες μετά, στις 17 Φλεβάρη. Η γιορτή που πέφτει πάντα Σάββατο είναι της αγίας Θεοδώρας της Θεσσαλονίκης, που έχει ναό στην Ερμού, όπου βρίσκεται και το σκήνωμά της. Γιορτάζει το πρώτο Σάββατο μετά την Καθαρά Δευτέρα αν δεν κάνω λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

συμπεθέρα μου σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες!!

γιορτάζω τον πρώτο Σάββατο μετά την καθαρά Δευτέρα,είναι κινητή η γιορτή μου!!

Άννα Μαρία σε ευχαριστώ και σένα που ασχολήθηκες με την γιορτή μου!!

καλά τι ήταν αυτό με τους πόρους και το μπάνιο....

κορίτσια μου χάθηκα εχθές κάναμε εμβολιάκι για αυτό χάθηκα.θα το κάναμε αργότερα

αλλά κάτι έτυχε στον παιδίατρο και θα φύγει για το εξωτερικό για κάποιο καιρό και

έτσι το κάναμε νωρίτερα.

το κοριτσάκι μου είναι μια χαρούλα 6 κιλάκια, 65εκ.Μαράκι Γιωτάκι πάμε μαζί στο βαρος!!

Ο παιδίατρος μου είπε ότι είναι μια χαρούλα το βάρος της και να μην ανησυχώ καθόλου!!

κατά τα άλλα αυτό που με σόκαρε ήταν ότι θα αρχίσουμε τα φαγητάκι τελείωνοντας τον έκτο,

νόμιζα αρχίζοντας τον έκτο και ειχα ετοιμαστεί ψυχολογικά!!!

Το κοριτσάκι μου το έχει πειράξει το παλιοεμβόλιο και κοιμάται συνέχεια...

Μαράκι Γιωτάκι πως είσαστε εσείς μετά το εμβολιάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ αννα μαρια..

Τωρα μενει να μας πει το δωρακι μας ποτε γιορταζει..

Αυτο με τις κινητες γιορτες παντα με μπερδευε..ο νονος μου λεγοταν θεοδωρος και παντα μπερδευομουν για το ποτε γιορταζε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου τον ενοχλούν τα δοντάκια τον γλυκό μας Χαρούλη

και γκρινιάζει το παιδάκι μας;να μου τον φιλήσεις!!!

και πες στην κολλητή σου μακριά, είναι δικό μας το αγοράκι!!!

Καλά τον είδα στις φωτογραφίες και τρελάθηκα, έχει μεγαλώσει

απίστευτα και είναι ένας κούκλος, φτου φτου!!

Αναστασάκο ηρέμησε η φραουλίτσα, μπράβο το κοριτσάκι!!!

Άννα Μαρία το γάλα αν έχει ζεσταθεί δενκάνει να ξαναζεσταθεί,ούτε να μπει

στο ψυγείο ή στην κατάψυξη.Εκτός ψυγείο μου έχει πει ο παιδίατρος μπορεί

να μείνει πολύ λίγο, ίσα για να το ζεστάνουμε για το πιει το μωράκι.

Νασιούλα ανατριχιαστικό αυτό με την ανοιχτή ακρόαση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου σου εχω αδυναμια και θα στεναχωριωμουν αν ξεχνουσα να σου ευχηθω..

Κανατε εμβολιακι,ε?πολυ καλα ειναι τα κιλακια της νυφουλας μου..

Κι ο γαμπρουλης σας το ιδιο σντιδρα στα εμβολια..υπνο με τις ωρες..

Κι εμενα η δικη μου παιδιατρος μου ειπε οτι θα ξεκινησουμε ενα γευμα ρυζαλευρο στα μισα του εκτου μηνα κι οχι οταν κλεισουμε τον πεμπτο..

Εχουμε ραντεβου σε δεκα μερες και θα το συζητησουμε ειπε..για φρουτα ειπε οταν κλεισουμε τον εκτο..

Αυτο που με προβληματιζει εμενα ειναι οτι εχω ακουσει οτι με το ρυζαλευρο παχαινουν πολυ τα μωρακια κι εμεις πριν απο τρεις βδομαδες ειμασταν ηδη 7800 κιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φεσκομανούλες!!!!!!!!

Από τις 6μιση στο πόδι......η μπέμπα κοιμήθηκε ξανά μόλις τώρα :shock::shock::shock: Έχω ξετιναχτεί κυριολεκτικά!!!!!! Παράλληλα προσπαθούσα όλο το πρωί (με την μπέμπα παραμάσχαλα εννοείται γιατί η κυρία θέλει όλο αγκαλιά) να πακετάρω μερικά πράγματα......μα πόσα ψιλολόγια έχω μαζέψει εδώ μέσα????????????? Πάντως και μόνο που μάζεψα όλες τις φωτος και τα κάδρα από τους τοίχους, άδειασε το σπίτι..........Πρέπει να έχουμε συμμαζευτεί και τακτοποιηθεί στο πατρικό μου πριν το Πάσχα, να μην πληρώνουμε κι άλλο ενοίκιο ( ελπίζω του Μαρτίου να είναι το τελευταίο άλλωστε σταματάει και το ταμείο ανεργίας του άντρα μου!) Ευτυχώς είναι και η αδερφή μου εδώ και απασχολεί την μεγάλη.......κι ακόμα έχω να απλώσω ένα πλυντήριο ρούχα και να βάλω άλλο ένα!!!!!!

Δωράκι μου κι εγώ νόμιζα ότι η γιορτή σου είναι τον Φεβρουάριο.....τυχεροί είστε που τα εμβόλια σας φέρνουν μόνο υπνηλία! Εμείς κάναμε και πυρετούλι......και πολλήηηηηηηηηηη γκρίνια!!!!!!! Οπότε καλύτερα ο ύπνος!!!!!!

Αγγελικάκι μου κι εμείς αργά θα ξεκινήσουμε ρυζάλευρο και φρουτάκια.......πάντως μην ακούς τις βλακείες που λένε......σιγά να μην παχύνει από το ρυζάλευρο το παιδί, κι εγώ έδινα στην Μαρία μου (μην σου πώ ότι ακόμα της δίνω φαρίν λακτέ που την φτιάχνω με γάλα επειδή η κόρη μου δεν πίνει γάλα αλλιώς) και μια χαρούλα είναι, ούτε παχιά ούτε κλαράκι!!!!!!!!!!! Αυτός είναι ο τρόπος να κάνουν τα μωράκια σιγά σιγά προσαρμογή στις στέρεες τροφές!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου δεν φαντάζομαι ο άντρας σου να ήταν ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ανεύθυνος......κι εγώ πιστεύω ότι ήταν άτυχη στιγμή το ότι την ώρα που έκλαιγε ο Αντρεάκης (και ο άντρας σου πήγε για το γάλα) βρέθηκαν εκεί οι γονείς σου κι έγινε αυτή η παρεξήγηση........όσο αναίσθητος και αν είναι κάποιος αποκλείεται να ουρλιάζει ένα μωρό (πόσο μάλλον το δικό σου) και να μην τρέξεις να δείς τί συμβαίνει.......

Γιωτάκι12 που είσαι φιλενάδαααααααααααααααα???????? Σε καταδιώκουν........μπάμιες????????

Ρε κορίτσια η συμπεθέρα μου έχει εξαφανιστεί...........κι έχουμε μέρες να μιλήσουμε στο τηλέφωνο.....

Έγραψα και στην ομάδα..... :arrow:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Εμεις σημερα πηγαμε βολτουλα απ τις 11 μεχρι τις 3!η μικρη αψογη!ουτε εκλαιγε ουτε γκρινια ειχε!πηγαμε εξω και φαγαμε,ξεδωσαμε λιγακι!

Δωρουλα μου χρονια πολλα για τη γιορτουλα σου!

Αγγελικουλα μου μια χαρα τα κιλακια του χαρουλη!

Αναστασια μου η φραουλιτσα ηρεμησε ευτυχως!μακαρι να μεινει ετσι!

Νασιουλα μου θα μετακομισετε!θα πατε με τους δικους σου?

Αννα μαρια ρε συ δεν νομιζω να αφησε ο αντρας σου ο μικρος να σπαραζει και να μην συγκινοταν!απ οτι ξερω το γαλα το ξενο μπορεις να το ξαναζεστανεις μεσα σε μια ωρα!εγω εχω αυτο της avent που

ξαναθερμαινεις το γαλα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Φιλακια κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασάκι μου ναι, μετακομίζουμε μέχρι το τέλος του μήνα (τώρα μένουμε στο χωριό του άντρα μου και θα πάμε καμιά 20αριά χλμ. μακριά).........στους γονείς μου αρχικά μέχρι να ορθοποδήσουμε λίγο (μας ήρθαν πολλές αναποδιές μαζεμένες) κι ύστερα θα νοικιάσουμε μόνοι μας ή καλώς εχόντων των πραγμάτων θα φτιάξουμε το δικό μου που είναι ακριβώς από κάτω από τους γονείς μου!!!!!!!! Πάντως πρέπει οπωσδήποτε να φύγουμε μακριά από τα πεθερικά μου γιατί έχουν καταντήσει αηδία πιά (σήμερα ο πεθερός είπε στον άντρα μου ΠΑΛΙ - μεταξύ άλλων "ωραίων" - ότι μας ταϊζει κι ότι θα τον αποκληρώσει τον άντρα μου)!!!!!!!!!! :evil::evil:

Τί καλά που ήταν ήσυχο το κοριτσάκι σου και ευχαριστηθήκατε την βόλτα σας......τα δικά μου τα ταλιμπάνια δεν ησυχάζουν ποτέ και όπου και να πάμε μας το βγάζουν ξινό!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααα για το γάλα που λέτε.......κι εγώ ξέρω ότι το ξένο μπορείς να το κρατήσεις τρία τέταρτα με μία ώρα το πολύ, μετά θέλει πέταμα! Για θερμαντήρα δεν γνωρίζω, δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ νασιουλα μου,μακρια απ αυτους που σε πικραινουν!

Μακρια κι αγαπημενοι!σοφη κουβεντα!

Ναι μωρε η μπεμπουλα μου,δεν μας ταλαιπωρησε καθολου στη βολτουλα!

Πτου πτου μην την ματιαξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!!!!!!!

Έλειψα μια μέρα και περιμένα να έχω να διαβάσω σελίδεςςςςςςςςς αλλά λίγες..............τελικάααααα

Είχε καλό καιρό και βγήκαμε σαν τα σαλιγκάριαααααααα μετά την βροχή!!!

Αγγελικούλα ευχαριστώ που μου έβαλες λινκ για το γυμναστήριο.

Και ο δικός μου χτες άργησε να κοιμηθεί.

Ευτυχώς τα εμβόλια δε τον πείραξαν σε τίποτα!

Αναστασία μου εγώ τον έβαλα στο πάτωμα!!!!!

Πάνω στο χαλί έστρωσα κουβερτα χοντρή και από πάνω το χαλάκι το δικό του και τα παιχνίδια του και του αρέσει πολύ.

Γύρω έβαλα μεγάλα μαξιλάρια του αρέσει περισσότερο γιατί έχει πολύ χώρο και πολλά παιχνίδια, στο κρεβάτι δεν τον αφήνω γιατί πρέπει να είμαι δίπλα του γυρνάει συνέχεια!!!!!!

Πάντως η δική μου παιδίατρος δε με άφησε να δώσω σταγόνες στο μπέμπη για τους κολικούς.

Νασιούλα άστα χτες ήρθαν οι μπάμιες και με τον ύπουλο τρόπο!!!!!!!!!!! άστα.............και είχα πολλά νεύρα και δε μπήκα......

Δωράκι φιλάκιααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μπράβο στο κοριτσάκι σου, είναι μια σωστή κυρία!!σε ευχαριστώ για τις ευχές

σου κοριτσάκι μου αλλά γιορτάζω στις 3 Μαρτίου!

Νασιούλα πακετάρεις σιγά σιγά καλό μου;άντε να μετακομίσετε να ησυχάσεις!!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα συμπεθερα μου δεν το πιστεύω ότι παχαίνει τόσο πολύ αυτό το ρυζάλευρο,

μια χαρά άντρακλας είναι ο γλυκός μας ο Χαρούλης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι βολτουλες ε?μπαμιοεπισκεψη φιλεναδα?ειπα κι εγω..δωσε φιλα σταν θανουλη..

Νασιουκο ξεκινησες να πακεταρεις?μπραβο βρε φιλεναδα!αντε..να μπαινει το νερο στο αυλακι..

Δωρακι μου,ειμαστε λιγο φαγανα μωρα και αλλα δεν θελω να καταντησουμε παχυσαρκα μωρα..θα γινω λιγο υστερικη με το θεμα της διατροφης του..

Βασουλα βολτιτσα κι εσεις?κανει πολυ κρυο αυτες τις μερες κι εγω το αποφευγω..πηγατε στην παρελαση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερααα!!!!τι κανετε????δε μπηκα πολυ γιατι ειχα πολλες δουλειες το σκ και ειχαμε και επισκεψεις...

εμεις σηερα ηταν να παμε για εμβολιακι , αλλα επειδη καθε δευτερα ειναι δωρεαν για τους 50 πρωτους απο ολα τα ταμεια, δεν ηθελα να την παω με τοσο κοσμο!!!κυκλοφορουν και τοσες ιωσεις, οποτε θα την παω αυριο η την τεταρτη!!!παντως απο προχτες μην τη ματιασω ειναι το εντελως αντιθετο απο οτι συνηθως!!!!πανησυχη και ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!απιστευτο.αφου χτες κοιμηθηκε απο τις 7 ως τις 10 που την ξυπνησαμε να φαει και μετα ως τις 4 που την ξαναξυπνησαμε και μετα ως τις 8!!!αφου την κοιταζα καθε λιγο να δω αν ηταν καλα!!!!!!!!

δωρακι τελικα ποτε γιορταζεις????

αγελικη μια χαρα ο χαρουλης!!!κι εγω δε θελω να μου γινει παχια!!αλλα πανω απ ολα να ειναι υγιη τα μωρακια μας!!!κι εγω ως μωρο ημουν παχουλο, αλλα μετα κοντεψα να αγιασω!!! :lol::lol::lol::lol:

αναστασια ,αληθεια πως θα την πειτε τη φραουλιτσα???

αννα μαρια ξεκινησες κι εσυ σχολειο???εγω τωρα φευγω!!!φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα φιλενάδες!!!

Βλέπω ήλιο και σε λίγο θα πάρω τον μπεμπούλη να πάμε να παρουμε ψαράκι και λαχανικά να κάνουμε ψαρόσουπα.

Τι κάνουν τα μωράκια μας;;;

Αγγελικούλα φιλενάδα σε αγχώνει πολύ το θέμα φαγητό, άστα και εγω έτσι είμαι....και με τον εαυτό μου αλλά και για το μπέμπη.

Ο δικός μου βέβαια είναι ακόμα 5.820 και είναι 4 μηνών!

Αλλά πρέπει να προσέξουμε αργότερα για το καλό τους!

Τι κάνει ο Χαρούλης;;; Να μου τον φιλήσεις τον κούκλο σου!

Νασιούλα μου πακετάρετε!!!!!!!!! Άντε μπράβο , να φύγετε να ηρεμήσετε ρε φιλενάδα!

Μακριάααααααααααααα..................

Τι κάνουν τα κοριτσάκια σου;;;τα φιλιά μας!

Βανεσάκι μου γλυκό στο καλό να πας φιλενάδα!!!!!!

Μια χαρά η μικρή σου, φτουυυυυυυυυυυ της!!!!!!!!!

φιλιάαααααααααααααα

Δωράκι 3 Μαρτίου γιορτάζεις......πλησιάζει η γιορτούλα σου!

Τι κάνει το κοριτσάκι σου;;;

Εσάς σας είπε πότε θα φάτε κρεμούλα;;;

Εμάς θα δούμε τον άλλο μήνα που θα πάμε για εμβόλια.

Φιλάκιαααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα!!!

Μαράκι Γιωτάκι καλή βόλτα με το αγοράκι σου!!!

Το κοριτσάκι μου είναι λίγο πεσμένο από το εμβόλιο και κοιμάται συνέχεια.

Μας είπε ο παιδίατρος ότι θα ξεκινήσουμε κρεμούλα όταν συμπληρώσουμε

τον έκτο μήνα.Πίστευα νωρίτερα να πω την αλήθεια!έχω πάρει και καρεκλάκι

φαγητού....

Διάβασα μπαμιοεπίσκεψη...έχεις μαγειρέψει;θα πάω να δω!!

φιλιά στο Θανούλη!!

Βανεσσάκι καλημέρα και με το καλό να πας στη δουλίτσα σου.μια χαρά το

κοριτσάκι σου, φοβερό πρόγραμμα, φτου φτου!! Μαρτίου γιορτάζω φιλενάδα!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου πως κοιμηθήκατε σήμερα;

Εμείς κάναμε ένα ξυπνηματάκι στις 3 αλλά ευτυχώς ξανακοινηθήκαμε αμέσως

και μετά στις 8:30!αυτό το 3 όμως δεν πολυπαλεύεται...

φιλια σε όλεςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.....πως ειστε?

Χθες πηγαμε βολτιτσα με τη μικρη...πω πω αλλος ανθρωπος δεν το συζητω!!!Αργησε να κοιμηθει,κατα τις 2 μεχρι της 7 και μετα μεχρι της 10 παρα....εκανε κι ενα ξεσπασμα χθες αλλα νομιζω μας πηρε χαμπαρι και μας εκμεταλευεται... 8-) Ο καιρος κρυωσε παλι!!!....Δεν θυμαμαι τι γραψατε....

Νασια μαζευε γρηγορα και φυγετε!!!!Αχ!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα καλημερα!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε!

Βλεπω ειχαμε κινηση πρωι πρωι..

Βανεσσακι τι κολπο ειναι παλι αυτο?οι 50πρωτοι δωρεαν?!μου θυμιζει τα μικι μαους που διαβαζα μικρη(συγχαριτηρια , ειστε ο χιλιοστος πελατης που μπαινει σημερα και κερδισατε..παντα ο γκαστονε βεβαια :lol::lol: ) ..καλυτερα να την πασ τεταρτη..απεφυγε την πολυκοσμια τωρα..ηρεμησε η δαναη,ε?πολυ καλο το προγραματακι της..

Γιωτακι ψαροσουπα για σημερα?φιλεναδα η ψαροσουπα ειναι ενα απο τα φαγητα που απο μικρη δεν μου εκατσαν..την μυριζομουν κι ηθελα να κανω εμετο..γενικα ημουν δυσκολο παιδι με το φαγητο..αφου το σαββατο να φανταστεις εκανα γιουβαρλακια αυγολεμονο και γιατι ηθελε ο αντρας μου κι εγω δεν εφαγα γιατι δεν μου αρεσει η μυρωδια..χθες που του ζεστανα ενα πιατο που ειχε μεινει παραλιγο να κανω εμετο..

Δωρακι μου, εγω το πηρα αποφαση οτι ο χαρης με τον υπνο ειναι τσακωμενοι..χθες μας την εφερε..κοιμηθηκε στις 9:30 και δεν ξυπνουσε ,μπανιο δεν εκανε (ειχε πεσει τηλεφωνο απο την πεθερα της αννα μαριας :lol::lol::lol: ).ξυπνησε 1 , 3+ και 5:30 ειχε ορεξη για παιχνιδια..εγω νυσταζα κι αυτος ηθελε να παιξουμε..τον πηρα στο κρεβατι αλλα παλι παιχνιδακια..τελικα τον κοιμησε ο αντρας μου 7:30 ..εγω ειχα ηδη κοιμηθει βεβαια..

Πηρατε και καλεκλακι φαγητου?εμεις ακομα..ειμαι στο ψαξιμο..ειπα πρωτα να ξεκινησει να καθεται και μετα..για πες καμια ιδεα?τι πηρατε εσεις?εγω ελεγα για αυτο της stokke αλλα δεν του αρεσε του αντρα μου καθολου.´

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα παιχνιδιάρης ο γαμπρούλης μου!!!

μέσα στη μέρα κοιμάται το ζουζουνάκι;

δεν έχω πολύ πλάκα;βιάστηκα να πάρω και καρεκλάκι...

πήρα ένα πολύ συμπαθητικό της bebe confort, θα σου βάλω φωτο!!

τα stokke είναι τα αγαπημένα μου, δεν το συζητώ!!!

αλλά μας είχαν φέρει κάτι από τα lapin και το άλλαξα και πήρα το

bebe confort

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου, πολυ μου αρεσει αυτο το χρωμα..ειναι απο τα αγαπημενα μου..αφου εχω κανει κι εναν τοιχο στο υπνοδωματιο μου ακριβως αυτο το χρωμα..

Εγω ελεγα να παρω αυτο της stokke αλλα θελω να ρωτησω πρωτα αν βολευει το μωρακι..θελω να δω κριτηκες και μετα..αυτα τα κλασικα παιδικα τιγκα στο πλαστικο και στο μουσαμα δεν με ενθουσιαζουν..θα μου πεις ειναι βολικα στο καθαρισμα βεβαια ..ασε που ειναι και τεραστια συνηθως ..

Τις επομενες μερες θα το ψαξω καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...