Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

βασικά το σωστό θα ήταν να μην βαζει καμμιά αγνωστη φωτο με το παιδί σου πουθενά!! όπως επίσης το γεγονός οτι αφησαν οι δασκαλες τη θου να τραβηξει φωτο ξενου παιδιου (μαζί με το δικό της βεβαια ε?) χωρίς να ρωτήσουν τη μαμά του....απαράδεκτο! άμα θέλετε μένω να συζητήσουμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Λενάκι μου έχεις γεννέθλια βρε?? Και αυτος ο ρουφιάνος το Facebook δεν με ειδοποιήσε, τώρα το είδα! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :x:x:x

Εισαστε καλά οι υπόλοιπες? μπαίνω και σας διαβάζω μπορει να μην προλαβαίνω να γράψω, αλλά σας διαβάζω.

Παναγιώτα συλληπητήρια βρε συ.. Τσακ μπαμ πήγε η γυναίκα.. :(:(

Αφροδιτάκι μου υπομονή, πόσες μέρες ακόμη θα λείπει ο Κ? Δεν ξέρω τι να σου πώ μόνο υπομονή κοπέλα μου, θα έρθει ο Κώστας και θα παρακαλάς να είχες την ησυχία σου! :lol::lol:

Γωγώ μου γλυκιά, δεν ξέρεις πόσο χάρηκα που ειναι καλά η μικρή, όλο τον καιρό σε είχα στο μυαλό μου, συγχαητήρια και για τα κιλάκια βρε συ! Κορμάρα θα είσαι μέχρι την βάφτιση! Εισαι έτσι κ αλιώς Θεάρα το ξέρεις! :x

Κατερινάκι περαστικά!

Θουλάκι το μαλί μάκρυνε αφού έχω να πάω 1 χρόνο κομμωτήριο ρε! :lol::lol::lol:

Βίκυ κρατάμε γερά ακόμη ε?

Εγώ δεν κατάλαβα αυτο που λέτε για ποια φωτο? Για την νυφούλα? Ελα μωρέ πλάκα κάνανε. Εννοείται, μωράκια είναι όλα, γλυκούλια! :x:x:x:x:x

Εμείς είμαστε καλά, γραψαμε τον μικρό στο σχολείο, τωρα τον Μαιο θα μας φωνάξουν να μας δειξουν τις εγκαταστάσεις και το πρόγραμμα και τα λοιπά.. Α εδώ σε βάζουν και υπογράφεις ότι δεν έχεις πρόβλημα αν κάποιοι γονείς κάνουν πάρτυ στο σχολείο και βγάλουν φωτο το παιδι σου, υπογράφεις ότι το επιτ΄ρεπεις... και για βιντεο το ίδιο...

Σας ευχαριστώ που μου απαντήσατε για το εμβόλιο της Πολιομελίτιδας. Τελικά είναι μαζί με κάποιο άλλο που γίνεται ε?

Σημερα θα πάμε στους φιλους μας να παίξουν τα παιδιά και λέω να τους κάνω μια πίτα να τους πάω..

Αυτά κοριτσάκια μου φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβα τι εγινε με τις φωτο...αν σχολιασα κατι που σας ενοχλησε...συγνωμη!

ακομα ειμαι εδω...χαχχα...

ειπαμε δεν θελω να γενννησω...

καλε δεν ξερω τον ασφαλιστη...ειχαμε ασφαλισει τα αμαξια εκει και ετσι μιλαμε,...το μονο που ξερω ειναι οτι εχει πολυ σεξυ φωνη και ειναι γυρω στα 40!

και εν φταινε οι ορμονες μου...μονο!

Γιωτα...τι καλος ο Γ.

Εμεις δεν γιορταζουμε αυτη τη γιορτη,...αλλα στις 14/3

πριν απο πολλα πολλα χρονια εκαν πρωτ φορα σεξ...ενοοειται οχι με Π.χαχχχα

για ενα ακομα χρονο ελαβα μηνυμα...."ευχαριστω"...

αφρο δεν θελει να θηλαε ο Μ?

εγινε κατι?

καντε αγκαλιτσες ...θα ηρεμησετε και οι 2...

ο Π?

Λενα...το νοσοκομειακο καλυτερο 2πλης....οικονομια χρονου...

θα βγαλεις 120μλ +

το μονο σιγουρο...

το θεμα εινια να ξερεις τι θα κανεις...

θα επιστρεψεις σιγουρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη για το εμβολιο δεν ξερω καθολου! γιαυτο δε σαπαντησα

εισαι μια κουκλα παντως κ το μαλλι πολυ ωραιο!

βικυ σιγουρα οχι αλλα ειναι το πιο πιθανο, αν θα αδειασει θεση κοντα στην οργανικη μου θα παω αλλιως θα παρακαλαω να παρω αποσπαση του χρονου. θα ξερω σιγουρα κατα τις 10 μαρτη

αλλα φανταζομαι καλο ειναι να ξεκινησω σιγα σιγα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γράφω από iPad του γ.....μόνο για το θέμα με το κοριτσάκι θα πω.....στις φωτός...πρώτον εγώ τουλάχιστον αστειευομουν αν και δε νομίζω να είπα κάτι χοντρό.πλακα κάναμε γιατί ο ντοντος είναι λογοδοσμενος...

Αλλά ναι δε θεωρώ το κοριτσάκι ιδιαίτερα όμορφο.απλως γλυκό υλικό...θεωρώ την ειρήνη κουκλαρα και γιαυτο σχολίασα έτσι...

Επίσης το γούστο είναι υποκειμενικό...και για τα παιδιά μου μπορεί να λένε άλλοι ότι δεν τα θεωρουν ωραία...

Και μη λέμε μαλακιες μεταξύ μας....τα παιδάκια έχουν μια αγνότητα, μια εσωτερική γλυκητητα αλλά ναιιι...εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν και άσχημα παιδιά....βρίσκω υποκριτικό να λέμε τι όμορφα είναι όλα τα παιδιά...όταν στα αλήθεια δεν το πιστεύουμε και είναι υποκριτικο.δε λέω για το κοριτσάκι...

Επίσης το έχω ξαναπεί....είναι απαράδεκτο να βάζουν τα μωρά τα νύχια τους...ξερναω...και δε νευρικά ζω με τα παιδάκια αλλά με τις ηλιθιες μαμάδες τους..έλεος.....

Έχουν χρόνια μπροστά τους να βλάψουν νύχια.....

Εγώ πάντως είμαι το ίδιο συναίσθηση με τη γιωτα και δεν κατάλαβα γιατί είναι ενοχλητικά τα σχόλια..καμία μας δεν το είπε άσχημο το κοριτσάκι...απλως ότι ο ντοντος και η ειρήνη είναι πολύ ομορφότερα από αυτό....

Αυταααααααα...

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

διάβασα στα πεταχτά τα νέα σας, αλλά δεν τα θυμάμαι.....όταν γυρίσω από το σχολείο θα τα ξαναδιαβάσω.....να πω μόνο ότι συμφωνώ με αυτά που λέει η Γωγώ, τα τελευταία για τα παιδιά απόλυτα, αν και δεν διάβασα όλα τα σχόλια!! :!:

Συμπεθέρα Έρη και εδώ μας βάλανε να υπογράψουμε ότι θέλουμε ή δεν η Ρ. να είναι σε φωτό και βίντεο που βγάζουν για ιδιωτική χρήση δλδ να τις βάζουν στον παιδικό ή να παίρνουν οι άλλοι γονείς :!: .....

και όπως είχα πει και εγώ, θα συμφωνήσω με την Γιώτα όσον αφορά στην φωτό που επετρεψε η δασκάλα..... μια φορά έβγαλα τον Λ. φωτό και έτυχε ήταν και ένα παιδάκι δίπλα του και αμέσως η νηπιαγωγός μου είπε να την σβήσω, εκτός και ρωτήσω τους γονείς του παιδιού!!!! :!:

δεν μπορείς να βγάζεις έτσι φωτό παιδιά άλλου!! :!:

αυτά για την ώρα......

α εμείς καλά είμαστε από υγεία, μόνο συζυγικές διαφωνίες, αλλά και αυτά στο πρόγραμμα είναι, δυστυχώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

κι εγώ έχω βάψει τα νύχια στα κορίτσια μου (όταν δνε πάνε σχολείο)

είμαι τόοοοοσο ηλίθια?

επίσης ναι από μαμάδες δεν περιμένω σχόλια του τύπου "το κοριτσάκι αυτό είναι κουκλάρα ή το άλλο ιδιαίτερα όμορφο". Ε πως να το κάνουμε με ενοχλεί.

Επίσης κατάλαβα πολύ καλά ότι ήταν πλάκα αλλά δεν θα μου άρεσε αν γινόταν για τα δικά μου παιδιά από άλλες μαμάδες, έστω και για πλάκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν και άσχημα παιδιά....βρίσκω υποκριτικό να λέμε τι όμορφα είναι όλα τα παιδιά...όταν στα αλήθεια δεν το πιστεύουμε και είναι υποκριτικο.δε λέω για το κοριτσάκι...

μόνο που τα πιο όμορφα μαζεύτηκαν εδώ στη δική μας παρέα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα απο την πρωινη μου δουλεια!!!! :D:D:D

Με ρωτησατε για την ενσταση ε;;;Λοιπόν...Βρεθηκαν 2 συναδελφοι με μειωμενο ωραριο απο πρωινο Επαλ και να ναι καλα οι ανθρωποι θα πανε αυτοι...Αχ ρε κοριτσια καντε καμια θετικη σκεψη το επομενο κενο που θα βγει να ειναι σε πρωινο σχολειο. :!::!:

Θουλιτσα θα στα πω τηλεφωνικα για το ψυχοσαββατο.Και οχι, δυστυχως η πεθ. δεν ειχε κοινωνησει.εγω να σου πω ηθελα να στειλω εναν ιεαρα στο νοσοκομειο αλλα οταν ο συζυγος της ιδιας δεν καταλαβαινει αυτη την πραξη εεεε τι να κανεις απο κει και περα.Παντως να σου πω την αληθεια νοιωθω λιγο αβολα που δεν φροντισα για το καλο της ψυχης της... :?:?:? (Αυτα τα γραφω για τη Θουλη.μην με κοροιδευετε οι υπολοιπες :oops::oops: )

Η φρανιτα τι να γινετε αραγε;;;;Τι να εκανε με τον παιδικο;;;;

Αυτα προς το παρον...σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου έχεις γεννέθλια βρε?? Και αυτος ο ρουφιάνος το Facebook δεν με ειδοποιήσε, ....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολύ μου άρεσε αυτό συμπεθέρα!!! :lol::lol::lol:

ρε κορίτσια δεν ξέρω γιατί στεναχωρηθήκατε, η ομορφιά είναι τελείως υποκειμενικό θέμα......αν κάποιος πει ότι τα παιδιά μου είναι άσχημα, δεν με πειράζει, ε τι να κάνουμε δεν μπορούμε να είμαστε όλοι όμορφοι!!!.... ωστόσο στα παιδάκια δεν βλέπω την ομορφιά, αλλά το πόσο χαριτωμένα είναι και σας είχα πει και πιο παλιά, νομίζω, ήμουν σε ένα ΣΜ και στο ταμείο μπροστά μου ήταν ένα παιδάκι, ίσως 6 - 8 μηνών, ομορφούλικο δεν θα το έλεγες, αλλά ήταν τρισχαριτωμένο, ήθελες να το κάνεις γουτου γουτου και να παίζεις μαζί του, ήταν γλύκας :D .....

αυτό με τα νύχια, απλά με αφήνει διάφορη, δεν με νοιάζει τι θα κάνει η μαμά στην κόρη.....προσωπικά δεν μου αρέσει για την ΔΙΚΗ ΜΟΥ κόρη και δεν το κάνω, αλλά δεν θα το σχολιάσω αν δω ένα κοριτσάκι με βαμένα νύχια......(εδώ να πω ότι η βαφή δεν είναι ακίνδυνη)..... :!::!:

Αφρο μην περιμένεις να σε καταλάβει ο Μανωλάκης, είναι μικρούλης......λίγη παραπάνω υπομονή.....τουλάχιστον τα βάζεις νωρίς για ύπνο ώστε το βραδάκι να ηρεμείς? ;)

όταν έρθει ο Κ. άσε του τα παιδιά και πήγαινε μια βόλτα μόνη σου ή με παρέα για καφεδάκι :);)

σε καταλαβαίνω απόλυτα :YMHUG::-*

σήμερα έχουμε καλοκαιράκι :D 5 βαθμούς πάνω από το 0!!!! \M/ \M/ \:D/ \:D/ :lol::lol:

αλλά έχουμε δυνατό άνεμο και κάπου κάπου βρέχει κιόλας!!! :?

σε λίγο θα πάω να δω τι μπορώ να βρω για να μασκαρευτώ αύριο γιατί το σχολείο του Λ. κάνει αποκριάτικο πάρτυ-εκδήλωση και έχει καλέσει τους προέδρους των γονεών και κηδεμόνων και επειδή ο άντρας μου δεν μπορεί να πάει, θα πάω εγώ!!! :D ελπίζω να μην βρέχει μόνο!!! :roll::roll:

Παναγιώτα είναι αλήθεια ότι πρέπει να σέβεσαι τα πιστεύω αυτού που φεύγει, δλδ η πεθερά ΄δεν ήταν σε θέση να αποφασίσει μόνη της? θα ήθελε όμως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Πως ειστε?Ευτυχως δεν αρχισατε ερωτολογα και σαλιαρισματα χθες :P:P:lol::lol::lol:

"φθηνα" τη γλιτωσαμε!!! :lol::lol:

Γιωτα αν εξαιρεσουμε την ανθοδεσμη :P ,το γευμα με την φιλη σου ηταν :-bd:-bd:-bd

Περασα πολυ ωραια χθες!Χαρηκα τοοοσο πολυ που ειδα τη Δημητρα αλλα κ την υπολοιπη οικ.!!!Αν και με βαλαν να προσεχω τα μωρα κ αυτες τα λεγανε! :P:lol::lol: Εφυγα με κεφαλι καζανι απο το αγχος! :?

Καλα,οσες εχετε γνωρισει την Δ δεν ειδατε πως ειναι πολυ ψηλη???Οποτε τελος το υποκοριστικο "ψηλη" για μενα!Θα λετε την Δ "ψηλη" και εμενα "λιιιιγο πιο ψηλη απο την Δ" :lol::lol::lol:

Γωγουλι!!!! :YMHUG::YMHUG::-* Αν και παντα με ξεχνας,εγω χαρηκα που ολα ειναι οκ πια με την μπεμπουλα μας!!!Και με τη δουλεια...Να πω "παλι καλα?!"...Δεν ειναι κ κατι τοσο βαρυ τα 60ε μειον... :roll:

Σισσυ το περασες το μαθημα της Δευτερας? :ympray: σορρυ που δε σε πηρα!σε σκεφτομουν εντονα αλλα...δεν ειχα κεφι...Ειμαι λιγο σκατα αυτες τις μερες!

Για τις φωτο μου φαινονται ολα λιγο υπερβολικα!Απλα να πω οτι καμια φορα (τοοοοσες ειμαστε) η διαθεση της μιας δεν ειναι ιδια με της αλλης!Και επισης μπορει να παρασυρομαστε η μια απο την αλλη ειτε αυτο ειναι στην πλακα ειτε στην μελαγχολια! ;) οποτε...Δεν εγινε κ τιποτα!Εξυπνες γυναικες ειμαστε και διαθετουμε κ χιουμορ με το τσουβαλι! :roll:;):D

Αλλαγη θεματος!Χθες μετα το κοσμςο πηγα στον μεγαλο ερωτα...Τη Νατασα! :lol::lol::lol::P:P Η καημενη ειχε αγορασει μια μινι τουρτιτσα καρδια(φανταστειτε οτι εκανε την καρδια της πετρα κ δεν ηταν βιολογικη :P:lol: ) για τον αγαπημενο της!!!!Δεν ξερω τι σχεδια ειχε για το μεσημερι που θα κοιμιζε τα μωρα :P:lol::lol::oops::oops: !Κ μπαστακωθηκαμε κ εμεις εκει....της το χαλασα! 8-)8-)8-) Αλλα δεν θυμομουν οτι ειναι 14 φεβρ κ κατι τρεχει στα γυφτικα! :lol: Σορρυ φιλη μου!!!!

Μετα πηγαμε κοπερτι!Και ηταν και η Τζουλια με το Γ! :D:D Βεβαια (οπως και η Αννυ στην αρχη) αρχισε να βαριεται μετα το πρωτο 45λεπτο...Περιμενω σκεψεις Τζουλιας κ εντυπωσεις απο το κοπερτι γενικως!

Παναγιωτα μου συλλυπητηρια για την πεθερα :(:o

Αφροδιτη κουραγιο... :( Να μην μπορεις να παρεις μια ανασα...

Επεξ!Θουλακι φυσικα και χαρηκα που σε ειδα κ εσενα!!!Αλλωστε η Δ ηταν η αφορμη αλλα εσυ ησουν η αιτια! :P:lol::lol: Και τα αγορια σου ηταν σουπερ χθες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης άλλο αυτό

...είναι απαράδεκτο να βάζουν τα μωρά τα νύχια τους...ξερναω...και δε νευρικά ζω με τα παιδάκια αλλά με τις ηλιθιες μαμάδες τους..έλεος.....!

και άλλο αυτό

αυτό με τα νύχια, απλά με αφήνει διάφορη, δεν με νοιάζει τι θα κάνει η μαμά στην κόρη.....προσωπικά δεν μου αρέσει για την ΔΙΚΗ ΜΟΥ κόρη και δεν το κάνω, αλλά δεν θα το σχολιάσω αν δω ένα κοριτσάκι με βαμένα νύχια

κάποιες εκφράσεις ενοχλούν πώς να γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληεμρα κοριτσια .

σημερα για αλλαγη με μαλωσε ο Μ ,μου την ειπαι που του λεω ολο οχι και μη :roll: εναν καταλογο μεχρι εκει ειχε με τα οχι .. :o

λεω να ταισω τον μικρο και να τα βγαλω βολτα .

Μου αρεσε οπως τα ειπαι η Αναστασια για το θεμα φωτο-παιδακια .

ειπα τωρα στον Μ να βγουμε βολτα και μου λεει "οχι " !!! :o θελει να βγουμε βολτα την νυχτα με τα φωτα !!(χθες πηγαμε σουπερ μαρκετ στις 6 το απογευμα )

Παναγιωτα η πεθερα σου ηταν "αρρωστη" και δεν πειραζει που δεν μεταλαβε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα αν εξαιρεσουμε την ανθοδεσμη :P ,το γευμα με την φιλη σου ηταν :-bd:-bd:-bd .......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: με έκανες και γέλασα!!! :lol::lol:

Καλα,οσες εχετε γνωρισει την Δ δεν ειδατε πως ειναι πολυ ψηλη???Οποτε τελος το υποκοριστικο "ψηλη" για μενα!Θα λετε την Δ "ψηλη" και εμενα "λιιιιγο πιο ψηλη απο την Δ" :lol::lol::lol: !!!!!

:o:o:o:o:o τόσο ψηλό είναι το Μιτσάκη? :D

πολύ μου αρέσουν οι ψηλοί άνθρωποι :D

μα να ξεχάσεις ότι χθες ήταν 14?!!! τσ τσ τσ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιααααααααααα..καλε ποσο ομορφη εισαι ρε;;;Μα μια κουκλαρα μιλαμε!!!!!

Καλα κοριτσια ειστε κουκλαρες.!!!

τα αλλα για τα παιδακια δεν τα σχολιαζω...εχω πει την αποψη μου και πιο παλια!!!!

Αργυ μου δε ξερω τι θα ηθελε... :?:?:? Γενικα δεν την ελεγες και βαθια θρησκευομενο ατομο.. :oops::oops: (ετσι οπως το εχω εγω στο μυαλο μου δηλαδη συμφωνα με το χριστιανισμο).

Θουυυυυυυυυυυυυ...γιατι βρε δεν εχεις τη μικρη μου νυφη στη φωτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι καντε;;;;..εγω σπιτι..χαλια ακομα...και εχωκαι τον μικρο σκατιαρι να εχει μετατραπει σε γκρινιαρη ολκισ

Επισης..ειναι δυνατων;;;; χτες ξεβρωμησα το σπιτι και σημερα ειναι παλη κ@λ@ς....

αχ...

νυσταζω...εχω τρομερο πονοκεφαλο...τρομερη καταρροη..καιποναει ολο μου το σωμα

Μολις ξυπνησει θα φαει το μηλο-κολοκυθα οσο φαει λεμε τωρα..και θα παμε και εμεις βολτα..

Αφρο πως εισαι ψυχολογικα..παρε το τρενο και ελα..18 ευρω πανε ελα...τα παιδια ταξηδευουν δωρεαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια αλλο το να τα βαφεις για πλακα και μετα να τα ξεβαφεις και αλλο να παει παιδικο με βαμενο νυχι ....αν ειχα κοριτσακι στο σπιτι να της τα εβαφα για να παιξουμε αλλα δεν θα πηγενα πχ θεατρο με το μωρο με βαμενο βυχι ,η στον γιατρο η στο σχολειο ...αυτο μαλλον λενε και τα κοριτσια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφρο :D:D

Πηγαινε τα ..εχει τελεια μερα!!!!

Ο νικολας δεν πηγε παλι σταθμο γιατι χθες πηγε ο Γ. να πληρωσει και του ειπε η Διευ. οτι εχουν παρα πολλα παιδακια γαστρεντεριτιδα...Τον φεβρουαριο δεν εχει παει ουτε 5 μερες...

Πω πω κοριτσιααααααααααα...βαριεμαι...μακαρι να σας εβλεπα για κανα κεφεδακι.

Α Αφρο..βαλε ρε καμια φωτο και απο τη δικη μας συναντηση..να δουν τα δικα μας θανατηφορα κορμια... :lol::lol::lol::lol:

Μα καλα ρε γμτ..αυτες μαγειρευουνε συνεχεια και ειναι στυλακια..εμεις ακαματρες εντελως..μα τι κανουμε λαθος??? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη δεν κατάλαβες τι με έχει ενοχλήσει?

αλήθεια δεν κατάλαβες? για το συγκεκριμένο κομμάτι λέω

για τις φωτο δε έχω να πω κάτι άλλο αν και έχω να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...