Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οκ για πειτε γτ μου βάλατε φιτίλια ,τι αποθηκευουμε εκτός από ζυμαρκά ,γαλα κονσέρβα ?ότι ειναι μακράς διαρκείας και κονσέρβα?ζάχαρη και αλευρι?μαρμελάες και νουτέλες?μακρας διαρκείας δεν είπαμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβαινω στο τρενο ελπιδα ....αν και πιστευω οτι θα το πουλησουμε και θα περπαταμε με την ελπιδα ...

χαχαχα ρε γιωτα μην χασεις την νουτελα χαχαχαχα

δεν αποθηκευω αλλα μπορω να σου πω ,αλευρι ,αλατι ,ζυμαρικα ,οσπρια ...οτι μπαινει καταψυξη ...σαπουνι ,λαδυ!!! ντοματοπολτους ,κανενα μπαχαρικο ,καφε !!! γαλατα σε κονσερβα ,μπορει και πουρε (εχουν καλη τιμη και οι πατατες δεν κρατανε) ....σκευτωμαι αν μου ερθιε κατι θα γραψω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου..και εγω ευχομαι και ελπίζω στην ελλαδα που ζουμε τα πραγματα να φτιαξουν καποιααααααααααα στιγμη.. :?:? για τωρα δεν το βλεπω βεβαια.. :evil::evil: παμε απο το κακο στο χειροτερο...

σημερα ηπια καφεδακι με μια φιλεναδα μου κατσαμε τουλαχιστον κανα διωρο... :lol::lol::lol: δεν βαλαμε γλωσσα μεσα μας :D:D:D

αυριο 6 ηωρα θα παω για την εξεταση... :roll: αντε να ρθει η πεμπτη να ηρεμησω...και να μαθω οτι ολα ειναι οκ...

γωγακι τι εγινε με την μπεμπουλα? υπομονη βρε κοριτσακι μου..φανταζομαι ποσο πολυ θα ταλαιπωριεστε... :cry::cry::cry: ειδικα ομως η μικρουλα :(:(:( αντε να ρθετε γρηγορα σπιτι και σιδερενια..

βενι καλοριζικο το νεο σας σπιτακι... :D:D:D

χρυσα μου τα αγορακια σου πως ειναι?

δημητρουλα ενταξει η βασιλικουλα???της επεσε ο πυρετος?

αχ νατασουλα εσυ νομιζω ειπες για τσακωμο με την μαμα σου?????αχχχχχχχχχχχχχχχχχ τι μου λες τωρα ...εμεις ειμαστε σαν το σκυλο με τη γατα... :oops::oops: μια καλα...μια....

ερη μου πως εισαι κοριτσακι μου?? :roll::roll::roll: μια αγκαλιτσα μεγαλη απο μενα..

συμπεθερουλα μου φαγατε βροχη μωλε μωλε? η παπενια εβλεπε τον πανουλη στην φωτο και ελεγε όοοοοολη την ωρα το ονομα του :lol::lol::lol: οταν της ειπα αυτος ειναι ο πανουλης...και μετα εψαχνε που εισαι εσυ και ο αντρας της :lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα μου τι κανεις κοριτσαρα μου?

σισσονιιιιιιιιιιιιιι μου πως παει το διαβασμα??????????? μου λειψες ρε συ..αντε να τελειωσεις να τα πουμε απο κοντααααααααααα... :D:D

μακια σε ολες τι ςυπολοιπες μανουλιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου το εστειλαν...!

τι κανετε?

ηρθε μια φιλη για καφε!

ηρεμια!

Γιωτα...τα παντα με μακρα διαρκεια...μετα το 12

εγω τωρα θελω να παρω γαλατα!

τα μακαρονια ειναι μια καλη οικονομικη λυση!

Καρολ,,,ολα καλα θα πανε...προαπσθησε να απασχολεις το μυαλο σου!

οσο εισαι μονη...σκεφτεσαι!

Αφρο...καφε ....ποσο δικιο εχεις...πρεπει να κανω πιο καλο αποθεμα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo oτι καταλαβατε σχολιαζουν με χιουμοριστικο τροπο οτι μαζευω τροφιμα...αλλα ειπα...θα τα πουλαω εναντι αδρας αμοιβης...χαχχα!

παω να κανω ενα χαλαρωτικο μπανακι , τωρα που εχω ηρεμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ ποιος σε διακωμωδεί κοριτσάρα ?εγω σοβαρα το λέω!!το ειπα και του συζυγου και η απαντηση ηταν οτι τα μακαρονια παχαινουν.... κατα τα αλλα ειναι σύμφωνος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πες γιωτα τι φοβαστε οτι θα γινει ?

και ενα εχω να σου πω αμαν με τον καζατζιδη !!! :lol::lol::lol::lol: μα στην γερμανια!!!ουτε ζωγραφιστη δεν θελω να την βλεπω :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ξεχασαμε το πιο σημαντικο για αποθηκευση !!!! προφυλακτικα !!!θα μας π@@@ουν που θα μας π@@@ουν τουλαχιστον να μας μας γκαστρωσουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σαν σημερα ειναι 200 επετειος της γεννησης του τσαρλς Ντικενς ....την θυμαμαι αυτην την μερα και περυση ...παλ ειχε πεσει το ματι μου στο γκουγκλ και την ειχα δει ....περασε ενας χρονος ....και εγω ακομα εδω η ζωη ακομα χειροτερη ,εμεις εδω παρεακι να τα λεμε ...πιστευω και περυση τα ιδια λεγαμε πανω κατω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω γελασα...δεν ηξερα καν οτι υπαρχει τετοιο τραγουδι...!

Γιωτα ...παχαινουν αλλα ειναι οικονομικα.ετομαζονται ευκολα , τα τρωνε σχ. ολοι, και ληγουν σε μεγαλο χρονικο διαστημα...

δηλ οι κονσερβες δεν παχαινουν?

θελω να γεννησω να συνεχισω το λειζερ γιατι δεν μπορω αλλο με το κερι!

βαρεθηκα με τι τριχες...!

δεν χρειαζονται σε ολα τα σημεια του σωματος!

προφυλακτικα...χαχχαχχα

εγω εχω αλλεργια στο λατεξ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά που ανοιξατε καινούργιο! ;):x:x:x:x

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια κοριτσάκια μου, η μαγειρική και εσείς είσαστε η μεγάλη μου παρηγοριά αεδώ που βρίσκομαι.. :x:x:x

Κάναμε σήμερα λουκανικοπιτάκια καλαμποκιού με τον Κώστα σε ξυλάκι. Τα τσακίσαμε

Θέλετε?

loukanika.JPG[/attachment:wurh7aqo]

Ελπίζω να είστε καλά πάω να σας διαβάσω..

post-4408-13873938773133_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τι δε θα εδινα για ενα μασαζ...ποναει ολο μου το κορμι...!

η Μ-Ι παιζειστο δωματιο της!

στο σπιτι επικρατει ησυχια!

ελπιζω να συνεχισει...

Ερη...υπεροχα φαινονται...να ειχα ενα τωρα!

ειμαστε εδω για τα καλα και τα ασχημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα.. :shock::shock::lol::lol: Ειστε τρελές ρε με τα τρόφιμα δεν νομίζω να βοηθήσουν σε κάτι..

Πραγματικά εγώ νομίζω ότι δεν θα γίνει κάτι το τρομερό ακομη και να πτωχεύσει η Ελλάδα.. :roll:

Ειδατε ένα κείμενο του Χαρυ Κλιν? Σας το βάζω

ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΒΡΟΜΟΣΚΥΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΤΕΣ

«Τη δημιουργία ενός ειδικού λογαριασμού πρότειναν σήμερα σε κοινή συνέντευξη Τύπου που παραχώρησαν στο Παρίσι η Καγκελάριος της Γερμανίας Άγγελα Μέρκελ και ο Πρόεδρος της Γαλλίας Νικολά Σαρκοζί όπου θα κατατίθενται οι τόκοι για την αποπληρωμή του ελληνικού χρέους.»

Ένα-ένα τα βγάζουν στην επιφάνεια οι κοινοί εκβιαστές.

Εκβιασμός stereo!

Η Τρόικα από την Αθήνα και το φασιστοντουέτο Μέρκελ-Σαρκοζί από το Παρίσι με τα πιστόλια στον κρόταφο απαιτούν «ανταγωνισμού ένεκεν» την φτωχοποίηση του Ελληνικού λαού…

Φράγκο δε θα πάρετε στα χέρια σας ηλίθια ιθαγενή όντα, που παριστάνετε τους πολιτικούς, όπως διεκήρυξε σε όλους τους τόνους η Φράου Μέρκελ, συνεπικουρούμενη και από τον Αρλεκίνο μεσιέ Σαρκοζί, «Γαλλία και Γερμανία θεωρούν ότι οι τόκοι για την αποπληρωμή του ελληνικού χρέους θα πρέπει να καταβληθούν σε δεσμευμένο λογαριασμό, ώστε να είναι σίγουρο ότι τα χρήματα αυτά θα είναι μονίμως διαθέσιμα!!!»

Σε τόσο μεγάλη εκτίμηση και εμπιστοσύνη σας έχουν…

Αναξιόπιστους και απατεώνες εμμέσως πλήν σαφώς σας αποκαλούν, κλεφτρόνια του κεραατά… Κι εσείς εν ονόματι της σωτηρίας της Ελλάδας (χεσμένη την έχουν τη σωτηρία μας, τα λεφρά και τους τόκους τους θέλουν να εξασφαλίσουν) κατεβάζετε τα παντελόνια και τους λέτε περάστε!

Πτώχευση ρε, χίλιες φορές πτώχευση!!!

Να τραβήξουμε το βάσανό μας μόνοι μας, χωρίς να μας τραβάνε το αυτί οι τοκογλύφοι και οι αιματορουφήχτρες της Ευρώπης που νοιάζονται μονάχα πως θα πάρουν τα αιματοβαμμένα «λεφτά» τους»…

Στο διάολο και το κωλοευρώ σας, που μας ξαπόστειλε πριν την ώρα μας… Στο διάολο κι η Ευρωζώνης σας…

Στο διάολο η Ευρώπη της Μέρκελ, του Σαρκοζί, του Γιούγκερ, του Ρομπάϊ, του Όλι Ρεν και των άλλων αρπακτικών…

ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΤΩΧΕΥΣΗ!!! Μπας και σώσουμε το μέλλον των παιδιών μας και τη δική μας αξιοπρέπεια… Αλλιώς βλέπω τους νέοθωμανούς της Δύσης να θρονιάζονται στο σβέρκο μας για 400 χρόνια! Χίλιες φορές λεύτεροι και επαναστατημένοι…

Ίσως οι Αλαφουζοβερέμηδες του μέλλοντος μας κάνουν και ντοκιμαντέρ, για να περιγράψουν τα εγκλήματα του Ελληνικού λαού απέναντι στους Ευρωπαίους ευεργέτες τους…

«Γαμώ την πίστη σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε από ημάς να πωλήσουμε την πατρίδα μας με έναν κοντζια σκατο-Σουλτά Μαχμούτην Παπανδρέου; Να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρη σας τη Μέρκελ και την Τρόικά σας … την πουτάνα! Άμα ζήσουμε, θα σας γαμήσουμε. Άμα πεθάνουμε θα μας κλάστε τον μπούτσο»

Υπογραφή Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης

(ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ)

Τι κάνει η μικρή της Γωγώς μάθατε?????

Βενι συγχαρητήρια κοριτσάκι μου για το καινουργιο σπιτάκι, να το χαρείτε!

Αναστασία 2 μέρες ρε συ πολύ!

Νατάσσα μια φορά μου το έχει κλείσει και εμένα η μάνα μου και ενώ το θυμάμαι γιατι με πείραξε πολύ δεν θυμάμαι καθόλου τον λόγο... Μην στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου, όλοι άνθρωποι είμαστε και πάνω στα νευρα μας κάνουμε μαλακίες.. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη!!!! :x:x:x:x:x Θέλουμε!!! :D:D:D:D:D Ξερεις πως έχω γίνει τωρα που διαβάζω;;; Χαβούζα! :o Και δεν υπερβάλλω... :oops::oops::oops::oops: Σήμερα έψαχνα ρούχα να μου χωράνε! :shock:

Έγραψα χάλια. Το μυαλό μου μπούκωσε, δεν μπορούσα να διακρίνω τίποτα. Μεγάλος ο όγκος πληροφοριών και δεν το άντεξα. :cry::cry::cry:

Ειμαι να σκάσω!!! :evil::evil::evil::evil: Περισσότερο γιατί θα πρέπει να ξαναδιαβάσω αυτή την αθλιοτητα! :cry::cry::cry::cry: Δε βαριέσαι... τον Ιούνιο πάλι!

Λοιπόν που λέτε... ένα καλο επιπλέον που έχει η σχολή, είναι οτι είμαι σε περιβάλλον που κανείς δεν ασχολείται με την κρίση. Δεν βλεπω πια καθόλου τηλεόραση, δεν ψάχνομαι στο ίντερνετ και ο,τι μαθαίνω το μαθαίνω απο εσάς εδω. :|

Αυτό έχει σημαντική επίδραση στην ψυχολογία μου. Νιώθω πιο ισσοροπημένη. ;)

Ομολογώ όμως πως επηρεάσατε με τα στοκ σας και το είπα στον Π και μου είπε οτι αν με κάνει να αισθάνομαι πιο ασφαλής θα μου φέρει αύριο μια κούτα μακαρόνια... μόνο να του πω τι νούμερο τα θέλω.

Μάλον με κορόιδευε, αλλά δεν έχω την πολυτέλεια να σκάφτομαι ΚΑΙ για αλλα θέματα πέραν της σχολής! :mrgreen::geek:

Το παιδί μου είναι άρρωστο. Με αμυγδαλές και αρχές ωτίτιδας. Φυσικά και αρχίσαμε αντιβίωση. Ευτυχώς είναι η πεθερά μου εδω, αλλα ΟΚ η μικρή θέλειι εμενα.

Σημερα αρχισα να διαβάζω, αλλά με πήρε ο ύπνος και θεωρησα οτι καλύτερα να κάνω ένα διάλειμμα και αρχιζω απο αύριο το πρωί πάλι. :?:roll:

Καρολινάκι δεν κατάλαβα έχει συμβεί κάτι με το μπεμπέ; Θα κάνεις άμνιο; Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πάνε όλα καλά! Να μη στεναχωριέσαι ρε ψυχούλα...! :x Δε σου υποσχομαι οτι θα τηλεφωνήσω, γιατί είμαι σε δύσκολη φάση, αλλά θα σε σκέφτομαι! :x

Μωρή Γωγώ!!! Τώρα το είδα ρε... :(:(:(:(:( Περαστικα στο μωράκι σου ρε κούκλα... :x:x:x Πω πω τι τραβηξατε και σεις. Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει άλλο το κουκλάκι σου.

Δεν πιστεύω να έγινε κάτι άλλο και να το έχασα;;; Δε με ενημερώνετε και σεις!

Παναγιώτα εσείς πως είστε;;

Νατασάκι ευαισθητούλι μου... Μου το έχει κλείσει και μενα η μαμα μου, αλλα είχα αρχίσει να φωνάζω :oops::oops::oops: και δνε συνεννοούμασταν... Κια γω της το έχω κλείσει. :oops::oops:

Αναστασί 2 μέρες χωρίς νερό;; :shock::shock::shock: Είσαι σιγουρη μαρή ή καταλαβες λάθος;

Παρε με πάλι κανα τηλεφωνάκι, μήπωε και ξαναγίνω τυχερή! Τη μέρα που με πήρες το πέρασα το μάθημα! :P

Σας φιλώ όλες και σας χαιρετώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη κοριτσακι μου πολυ στεναχωρεθηκα μετα νεα σου :(:(:(:(

καταλαβαινω πως νιωθεις κ ευχομαι συντομα ενα νεο σπορακι να πιαστει γερα στην κοιλιτσα σου

τελεια φαινονται τα πιτακια! μιαμ

μιλησα με τη γωγω η μικρη ειναι καπως καλυτερα αλλα δεν ξερουν ακομα ποτε θα βγουν

τροφιμα κ εμεις αποθηκευουμε αλλα περισσοτερο για την περιπτωση που δε θα βρει δουλεια ο τολης

αφρο το σκαι κ το μεγκα ειναι τα χειροτερα καναλια πλεον

βενι περιμενουμε προσκληση για καφε

τη συνταγη κ εγω την περιμενα αλλα εκανα μια απο τις συνταγες της παρεας κ βγηκε πεντανοστιμηηηηηηηηηηηηηηηηη τιποτα δεν εμεινε

αναστασια τοσο χαλια ρε? :shock: ελατ εδω εχουμε ζεστη νερα φαγητα :lol::lol:

ιουλια μια χαρα ο γιωργης!

αργυρουλα η ρεα τι κανει?

νατασα κ εγω σκοτωνομαι με τη μανα μου.. κ με τον πατερα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ο Χαρρυ μια χαρά τα λέει, αλλά εδω Έρη, δεν εξηγείται αλλιώς, κάτι μας ρίχνουν στο νερό και έχουμε χαζέψει. Πραγματικά έχω αρχίσει και το πιστεύω αυτό... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Εμεις καλα! Παγωσαμε σημερα, σηκωθηκα το πρωι και εριχνε ΤΟ χιονι και ειχα και οδηγηση μετα. Ευτυχως μεχρι να παω ειχαν καθαρισει τους δρομους. Και εγω νιωθω διαλυμενη απο την ψυχολογικη κουραση, καθε φορα που οδηγαω ειμαι ψυχολογικα κομματια μετα...ειχα και θεωρια το απογευμα και ηρθε και εδεσε.

Βικυ με εκανες λιωμα με το τραγουδι, τα κλαματα εβαλα πριν...καλα ουτε και εγω ηξερα οτι υπηρχε. Ατιμε Καζαντζιδη!

Αφρο γιατι βρε δεν θες να δεις ουτε ζωγραφιστη την Γερμανια? Μια χαρα περναμε εδω! :D Πολυ γελασα με τον Μ. που ετρωγε την βροχη. Μου θυμισε την Ε. σημερα που ετρωγε το χιονι :lol: περπατουσε με ανοιχτο το στομα :lol:

Αργυ εμεις λεμε μαλλον ο Π. λεει να μαζεψουμε τροφιμα για αλλο λογο...εχει μπει στο τρυπακι οτι κατι θα γινει το 2012 σε σχεση με εξωγηινους :lol: γιαυτο και εχει αρχισε να φτιαχνει βαλιτσακι με ειδη πρωτης αναγκης κτλ.

Γιωτα μονο αυτο βρηκε να πει για τα μακαρονια? τσ τσ τσ αντρες! Η μικρη συνεχιζει το μπαλετο?

Ρε Θου σοβαρα δεν αναβετε καθολου καλοριφερ? μπρρρρρ!

Αναστασια ελεος ρε 2 μερες χωρις νερο. Ελλας το μεγαλειο σου!

Καρολινακι ευχομαι αυριο να πανε ολα καλα! Η σκεψη μου μαζι σου. :YMHUG:

Συμπεθερα που χαθηκες παλι? :roll:

Παω να ετοιμασω να φαμε κατι, σε λιγο ερχεται ο Π. τα λεμε αργοτερα ισως αλλιως καληνυχτιζω απο τωρα. Φιλια σε ολες! Kαλα εχω πατησει υποβολη εδψ και μια ωρα και τωρα ειδα οτι δεν το δημοσιευσε επειδη γραψατε και αλλα. Παω να σας διαβασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζααα! :D:D

να γραψω συνταγη μηλοπιτας που χρωσταω..μη νομιζετε οτι αποφευγω κ να σας την πω! :lol::lol::lol::lol:

για ενα μεσαιο ταψακι,εγω την κανω σε στρογγυλο που κουμπωνει γυρω γυρω..

για τη γεμιση..

7 μεγαλα μηλα στο μουλτι χτυπημενα καλα

μιση κουπα ζαχαρη,120γραμ.

κανελα,οση θελετε

ανακατευουμε καλα καλα

για τη ζυμη

1 βιταμ,το αφηνουμε εκτος ψυγειου πολλη ωρα

μιση κουπα ζαχαρη,120 γραμ.

αλευρι που φουσκωνει,περιπου 300γραμμ,εγω το καταλαβαινω με το ματι..

το θεμα ειναι πως "τριβουμε"τα υλικα,δηλαδη με το χερι τα ανακατευουμε να γινουν μικρα γρομπαλακια,οχι οπως κανουμε τυροπιτακια που γινεται μια ομοιομορφη μαζα..

τα τριβουμε καλα καλα κ οταν εχουμε μια ζυμη με πολλα μικρα μπαλακια,σαν τριμματα,στρωνουμε τη μιση κατω στο ταψι,το εχουμε βουτυρωσει πολυ καλα,μετα βαζουμε ολη τη γεμιση κ απο πανω την υπολοιπη ζυμη

ψηνουμε σε προθερμασμενο φουρνο στους 180 στις αντιστασεις!

ελπιζω να καταλαβατε τις οδηγιες! :lol::lol::lol::lol:

απο πανω πασπαλιζουμε μετα με αχνη,στο σερβιρισμα!η θριφτη ζυμη ειναι τελεια!σαν μικρα μπισκοτακια μοιαζει μετα το ψησιμο! :D:D

σισακι περαστικα στην χαριλινα :(

ρε χαλαρωσε,μπορει να το περασες! ;)

βενη δε σου ευχηθηκα βρε για το σπιτι :oops::oops:

καλοριζικο κ μονο χαρουμενες στιγμες να ζειτε εκει! :D:D

βικυ ολο θελω να σε ρωτησω κ ολο ξεχναω..

επειδη ειπες πως φοβασαι τον τοκετο επειδη ξερεις τί σε περιμενει..

στην μ.ι. ειχες δυσκολο τοκετο;δε θυμαμαι αν το εχεις ξαναγραψει..

τί καιρος..ο χ. λεει πως αποκλειεται να ανοιξουν τα σχολεια,θα πιασει παγο ο δρομος..αλλα εγω ετσι κ αλλιως θα πρεπει το πρωι να ξεκινησω..το πολυ πολυ να κανω παλι ενα ταξιδι μπρος πισω..

καλο βραδυ σε ολες!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Ηρέμησα! Ήπια έναν καφέ με τη Θουλοοικογένεια το πρωί και στάνιαρα!!!

Με τη μαμά μου είναι λίγο περίπλοκο το θέμα και δεν μπορώ να το αναλύσω... :?

Πάντως σήμερα μιλήσαμε στο τηλ. Απλά με τρελαίνει ρε γμτ χωρίς λόγο. Τέσπα...

Σισσάκι το πέρασες ρε! Με την άυρα από τα προηγούμενα ρε συ!!! :lol::lol:

Άντε δεν πειράζει! Δικαιούσαι και μια αποτυχία!!!

Έρη ρε συ λουκάνιακα;;;;;; Μα πως τα τρώτε;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω γίνει Η ξυνιάρα μιλάμε!!!!

Αφρο ωραίο το σχόλιο για τα προφ!!! :lol::lol::lol:

Λένα χεστήκαμε;;;; Ξανά;;;;;;;;;; Ήταν να μην πάει φόρα το κωλί!!!!!!!!!!!!!

Καρολ καλή επιτυχία για αύριο! Όλα θα ναι μια χαρά!! Να μπεις να μας πεις νέα!

Βίκυ θα τα φάτε τόσα μακαρόνια;;; Εμείς τρώμε μια φορά το μήνα. Γάλα δεν πίνουμε... Τί σκατά να πάρω;;; Μόνο φακή;;;;;; Πυρηνικά απόβλητα θα γεμίσει όχι το σπίτι αλλά η γειτονιά!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασια 2 μέρες χωρίς νερό;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Όχι ρε φίλε.......... Έλα δω να κάνεις μπάνιο!!! Θα σου βγάλω ένα μπετονάκι στο μπαλκόνι! Δροσερό δροσερό βρε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΙΟυλία είδες ρε συ! Τελικά του έκανε καλό που σταμάτησε! Μακάρι να μη ξαναρωστήσει ο καημένος!!!

Χρύσα πως έιναι τα μικρά ρε συ;;;; Πυρεττό έχουν ακόμη;;

ΈΛενα πως πήγε το μάθημα;;;

Βένι σου στέλνω πμ...

Θεσ/νικιες τελικά το πάρτυ θα γινει κυριακή στις 5.30. Θα είναι και ΜΑΣΚΕ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Όποια θέλει να ντυθεί!!!!

Ιουλία έλενα δε σας διάβασα ακόμη. Ποστάρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...