Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

σβηστηκε το μπουρδελο!!

χαρα μετακομιζεις,ε;;

δε σε ζηλευω αλλα τουλαχιστον ειναι για καλο σκοπο!!

να ηρεμησετε οικογενειακως!!

εμεις καλα..τραχανα απο προχτες η μικρη!!με κανενα μπιφτεκακι!!

το απογ παω δουλεια!

που λες μαρια τα φιλαρακια...δε ξερω ο κοσμος πως γελαει αληθεια..αφου λεω εγω ειμαι η κρυοκωλη;;

δε μπορεσα ποτε να το δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανουκάκι μου μη μου στεναχωριέσαι και θα δεις που θα πάνε όλα όπως πρέπει!!! Αντε βρε φιλενάδα και μες την εβδομαδα θα σου στείλω και το δωράκι σου!!!

Μαράκι κι εμένα μου αρέσουν τα φιλαράκια!!! Και γενικώς όλες οι χιουμοριστικές σειρές όπως το Big Bang Theory !!! Μου άρεσε πολύ και το 2 1/2 άντρες!

Σώκω πίκρα με τις χαρτοπετσέτες! Βγάλτες και ξανακάντο! (με άλλες)

Τζουλ τι γίνεται?

Χαρουλίνι καλή μετακόμιση καρδούλα!!! Δόξα το Θεό! ;)

Βαγκ δεν το ήξερα οτι έχεις χονδροπάθεια! Δεν υπάρχει άλλος τρόπος θεραπείας? Μάλλον όχι ε? Τι να πω!!! Αν βιάζεστε για τρίτο περιμένετε βρε καρδούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις κοιμήθηκε!!!

τι ωραίο πράγμα!!!

χαχαχα!!!

το πρωί ήρθε ηπεθερά και κλάδεψε δέντρα/φυτά.

απασχολήθηκε και ο μικρός κι έτσι χαλάρωσα.

μετά δεν πήγαινε μαζί της και τον κράτησα εγώ.

ήταν πολύ καλό το πουλάκι μου!!!

δε με κούρασε καθόλου.

τώρα θα πάω να χαλαρώσω κι εγώ και μετά στην πεθερά για φαγητό.

το απόγευμα καμιά βόλτα με τον μπαμπά μας!

χαρουλάκι μου, εύχομαι καλή αρχή στη νέα σας ζωή!!!

χαχαχα!!!

ζζζ, ότανθα στείλεις το δώρο, να σε παρακαλέσω να φαίνεται και η δική σου διεύθυνση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια....

σας βρηκα μασκαρακια :D:D

δεν εχω προλαβαει να σας διαβασω...

ο μικρος αρρωστος :(:(:(:( αντιβιωση και τα συναφη :?:?:?

και απο ορεξη μηδεν..με το ζορι :(:(

Νανουκα ολα θα πανε εξαιρετικα... :D:D:D ειναι τσιμπημενα τα επιπλα αλλα οκ..εγω αποφασισα σε κρεβατι απο καλοκαιρι..μεχρι τοτε στην κουνια οπως τωρα χωρις το καγκελο..κοιτα και στα media strom που εχουν φοβερα κρεβατια --το δικο μας το ειχαμε φτιαξει εκει με κεφαλαρι δερμα και εκει θα φτιαξω και του μικρου με υφασμα....

Χαρα με το καλο να μπειτε στο νεο σας σπιτι!!!!να περνατε ομορφα!!!!

Βαγκ περαστικα με τους πονους σου ;);)

και το τελευταιο που θα σχολιασω...

Σωσω δε σου αρεσουν τα φιλαρακια???????? :shock::shock::shock:

Μαρακι και εγω και ο αντρας πεθαινουμε!!!!!μακραν απο τις πιο πετυχημενες ατακες ever!!!για να το εκτιμησει καποιος πρεπει να το βλεπει συνεχομενα τα επεισοδια απο το πρωτο...

περιττο να σας πω οτι τα εχουμε ΟΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mallon κατι χανω ρε αιδια..και μενα μου κανει εντυωση...

γιατι αρεσει σε ολο το κοσμο και εμενα γιατι ..οχι;;

περαστικα ρε χρυσουλα!!

αντιβιωση,ε;;ο παιδικος!!!

ζζζ τι κανεις καλε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω οντως κατι δεν παει καλα και δε σου αρεσει η σειρα :lol::lol::lol::lol:

αν τα παρεις απο την αρχη θα τα εκτιμησεις καλυτερα...

δε φταιει ο παιδικος..εγω τον κολλησα γιατι μια μαθητρια μου ειχε ιωση αμυγδαλιτιδας και ηρθε για μαθημα χωρις να μου το πει..φυσικα φαινοταν οτι ειχε πυρετο... :evil::evil::evil:

και εκεινο το βραδυ κατεβηκε απο κουνια και ηρθε στο κρεβατι διπλα μου...την αρπαξε στο πι και φι :(:(:(

αυτο που μου τη σπαει πιο πολυ ειναι οτι δεν εχει ορεξη να φαει...γμτ εχει αδυνατισει...

αυτο ειναι χειροτερο απο τις μαμαδες που τα κουβαλανε αρρωστα στα παρτυ. :?:?

αθλιο σαββατοκυριακο αυτο..

ειμαι μονη με το παιδι..ο Νικος ειχε μια ανειλημμενη υποχρεωση και θα γυρισει σε καμια ωρα...στον μικρο εχω βαλει να δει 2 επεισοδια μικυ να προλαβω να πιω καφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα Σωσω ωραίο και το χ8εσινο εργάκι που σου είπα , το Source code !

Ε λοιπόν οκ τα φιλαράκια τα έχω δεί όλα ,

αλλά δεν 8α τα ξανάβλεπα ...

Ωραία σειρα , χιουμοριστικές ατάκες αλλά δεν ξεκαρδίστηκα κιόλας ... γενικά δεν ξαναβλέπω ότι έχω δει ακόμα και αν δεν το καλο8υμαμαι γιατι το 8εωρω χάσιμο χρόνου , ενω υπάρχουν 1 σωρο νέα πράγματα :mrgreen:

δεν καταφερα να ολοκληρωσω ποτέ τον Dr House ... καψούρα μιλάμε .... όπου γέρος μέσα εγω :lol::lol:

Χρυσουλα περαστικά ρε ... Μαρια33 τι Οχι ηταν στο faceb ???

Ασχετο εβλεπα το μεσημερι ντοκυμαντερ σκαι , με τον αορατο μικρόκοσμο , ετσι μου ρχεται να μπω σε γυάλα ! :lol::lol::lol::lol: 100.000 ακαρεα ανα τετραγωνικο χαλιου ??? / το φτερνισμα έχει δυναμη να φτασει κ να μεταδωσει κρυολογημα μεχρι και 4 μέτρα ??? παναγια μου ... τι το 8ελά ??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε Τζουλια και εμενα που μου αρεσουν δυσκολα τα βλεπω ξανα...

ασε που τωρα δεν εχω χρονο να δω τιποτα..το μονο που δεν εχω κοψει ειναι η εφημεριδα...

4 μετρα???? και μου αρεσει που αναρωτιεμαι πως κολλησε ο μικρος.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!δε το ξερα για το φτερνισμα!!!

εφημεριδα,ε;;εγω εκοψα τισ πολλες ταινιες και τα παζλ ..πολλων κομματυιων!!

αλλα ξεκινησα αλλα πραγματα!!

εγω δε διαβαζα ποτε εφημεριδα..και κατι καλο..εκοψα την τηλεοραση!!

δε βλεπω σχεδον καθολου και δε με ενοχλει καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

περασαμε ωραια το σαββατοκυριακο...

ολο βολτες καναμε..

η μικρη ηταν σαν σκυλι που ειχα να το βγαλω μηνες απο το σπιτι.... :lol::lol:

ηταν πολυ ενθουσιασμενη...

σημερα εχουμε γενεθλια μιας φιλης της ειρηνης απο το παιδικο....

τι να παρω να ειναι και οικονομικο????????

σκεφτηκα εκπαιδευτικο παιχνιδι αλλα το παιδι ειναι απο γαλλια..οποτε....μηπως κανα κουκλακι??

γεωργια ουτε και μενα μου αρεσουν τα φιλαρακια....αν και ο ανδρας μου ειναι φανατικος, εμενα μου φαινονται πολυ κρυα αστεια... τεσπα αποψεις ειναι αυτες....

εχω το εξης θεμα: λιγο να υψωσω τον τονο της φωνης μου οταν κανει κατι και βαζει κλαμα και παει μονη της να σκεφτει χωρις να της το πω... δεν της λεω καν πηγενε μεσα. παει μονη της και κλαιει..

για παραδειγμα χθες ζωγραφιζε στην ατζεντα μου και της ειπα να παρει το μπλοκ να ζωγραφιζει γιατι ειναι η ατζεντα της μαμας... πολυ ηρεμα... και βαζει κλαμα και πηγε στο πλακακι της τιμωριας.. τι να πω...

φτερνισμα 4 μετρα???????φανταζεστε στον παιδικο τι γινεται που ειναι ολα μαζεμενα εκει.... :(

εμεις βλεπουμε πολλες ταινιες... μας αρεσουν...αν εχετε καμοια να μας προτεινεται πολυ καλη πειτε μας το να την κατεβασουμε...

νανουκα ετσι γερα..... ολα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ! ελενη μου δεν ξερω τι στυλ ταινιες σου αρεσουν για να προτείνω ... :oops:

αχ μωρε το καρδουλάκι σου ειναι για πολλα φιλιά ! εγώ καταλαβαινω οτι κάνει ζημιά γιατί προδιδεται μόνος του !~ :lol::lol: πχ , ακουγεται μια φωνουλα

''Θάνοο , τι ειπε η μαμα? όχι τη πρίζα ειναι πικιδινο ! '' :lol::lol::lol::lol:

τι 8α μαγειρεψετε σημερα ? εγω δεν ξερω , το παιδι 8α φαει κοτοπουλο που κανει η μανα μου στο φουρνο , ο αντρας μου 8α γυρισει 18.00 οποτε χαλαρα εγω :D:D

ρε παιδια 100 φορες εχω πει στην πε8ερα μου να μην μου φερνει τπτ , γιατι παω κ εγω λαικη κ εχω απο ολα και δεν 8ελω να πεταω πράγματα ! κά8ε φορά ερχεται με 5 μανταρινια , 2 λεμονια 3 πορτοκαλια :mrgreen::mrgreen::mrgreen: τσατάλια τα νευρα μου , και οχι τπτ αλλο μονο το παιδι τρωει φρουτα και χαλάνε τα αλλα ... και δεν μαρεσει συνεχεια με 2 ντοματες , 3 μπανανες , μου χτυπαει ασχημα!!! μονη μου τα λεω μονη μου τα ακουω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ....

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ...ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΠΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...

ΤΖΟΥΛΙΑ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ.... :lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΧΛΩΡΑ ΣΗΜΕΡΑ...

ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΜΑΝΑΒΗ ΠΕΡΝΕ ΤΗΝ ΤΗΛ. ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΠΤ Η ΝΑ ΠΑΡΩ???

Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΠΤ ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fasoλακια ειναι 1 ειδος..τα γνωστα σε ολους μας φασολακια..η αλλη λεγεται φασολαδα!!καλημερα ελενη!!!

εμεις ψαροσουπα της αντωνιας!!η μικρη..εμεις οτι βρουμε!!

σας ειπα οτι σημερα ειναι το μαθημα κοπτικηε ραπτικης..αλλα μαου ειπαν οτι θα κανω πατρον..κατι που δε ψνομαι!!

οποτε θαπαω να πιασω τη δασκαλα να την ρωτησω αν μαζευτουμε 3-4 ατομα να μας δειξει πρακτικα πραγματα ποσο θα μας παρει;;

δλδ κοντεμα,στενεμα,φερμουαρ και τετοια!!

ποσο παει 1 οικονομικη μηχανη ;;ξερετε;;ελενη ενδιαφερεσαι εσυ μηπως;;

χθες δουλεια.χαλαρα!!

ξανα λεω..κοιταξε το μπλογκ οτυ λευτ..εχει πολλα παιδικα.!!και γουινι στα ελληνικα τζουλ!!

http://leftsax.blogspot.com/

βαγκ ριξςε και συ 1 ματια!!

εμεις σημερα βαλαμε στη μαρθα λιγο γουινι να δει..5 λεπτα και εφυγε!!

καλυτερα!!

εχω περιδοδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ο λευτ μπορει να βαζει και ταινιες κατευ8ειαν με υποτιτλους μεσα ??? 8α βολευε :mrgreen::mrgreen:

εχω απω8ημενο να δω την ταινια Dangerous method !!!!!!!!! :D

μακαρονια τελικα για μας ! σκοτω8ηκα στο μαγειρεμα σημερα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια εμεις εδω στην κρητη τα φασολακια τα χωριζουμε σε 2 ειδη..

στα πρασινα που ειναι η φασολα με τους καρπυς μεσα (αυτα τα λεμε χλωρα) και στους σκετους καρπους. Οι καρποι εχουν καθαριστει απο την φλουδα γιαυτο τα λεμε σκετα φασολακια.

αλλο το φασολι της φασολαδας και αλλο ο καρπος.

παραπανω επεξηγηση δεν μπορω να κανω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χλωρά φασόλια εξάλλου έχουν ποικιλιες, τσαουλιά, μπαρμπούνια και αμπελοφάσουλα!! Τα άλλα τα λένε χάνδρες που είναι μόνο καρπός! ;)

Τι μου κάνετε? Εγώ είμαι ψόφια!!! Τρελά ωράρια χτυπάει ο μικρός μου στον ύπνο κι εγώ έχω και δουλειά μετά και είμαι κομάτιους!!!! :?:?:?:?:?:?

Η αδερφή μου χαρίζει την νεροχελώνα της 3 χρονών με το ενυδρείο της αν ενδιαφέρεται καμια!!! :D:D:D:D Φευγεί ταξίδι για καιρό κι έτσι αποχωρίζεται το ένα κατοικίδιο!!!

Τι μου κάνετε εσείς?

Πρέπει να πάω και για τεστ παπ. Περιμένω να αδιαθετήσω για να κανονίσω ραντεβού. Νομίζω 5 μερές μετά θέλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα σουπερ μαρκετ κατεψυγμενο..εκτος αν θελεις παιρνεις πλατια και τα ξεφλουδιζεις εσυ..

υπαρχουν και οι χαντρες. κλπ. υπαρχουν πολλες ποικιλιες...

για ραπτικη δεν το εχω....καθολου μα καθολου..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε καλέ Ελένη , ουτε εγω τό χω με το ράψιμο ... είμαστε πιο της τεχνολογίας εμεις... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κλαιωωω

εγω παω για παπ όποτε δεν εχω περιοδο , δεν το ψαχνω τόσο βα8ειά ΖΖΖ μου :D

πωπω εχω λυσσάξει να το δω αυτο το έργο απο τότε που είχε βγει στο σινεμά ... που 8α μου πάει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo

τι κανετε;

πωπω βαριεμαιιιι

πρωτη φορα ακουω πλην των χαντρων οτι υπαρχουν και φασολια καρποι -ειδες τι μαθαινεις οσο ζεις;

αυριο εχω μια εμρα ρεπο και εχει παεργια ο παιδικος

ποσο γκαντεμο μπορει να ειμαι; οεο;

και ελεγα αχ τι ωραι μια μερα θα κατσω σπιτι να γουρουνιασω

δεν πειραζει θα την περασω με τα παιδακια μου - αλλ θα ηταν πολυ ωραια και 4 ωριτσες μοναξιας

η τβ δεν εχει τιποτα

δεν μπορω να κατεβασω ταινιες

νανα για λεγε

ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλαρακια δαγκωτο!

οπως και ολα οσα παιζοταν με νοσοκομεια, Εντατικη, Δρ Χάουζ, πιο καινουρια, Γκρέις, φυσικα, και ολα τα αστυνομικα, πχ CSI, NCIS και Bones που το εχει στο nova και το βλεπω με τα κοριτσια στη δουλεια, 6:30-7:15, και νευριαζω οταν μας φερνουν συληψεις πριν τελειωσει και μας κοροϊδευουν, αλλα σκασιλα μου.

Νανα τελικα ουτε η συναδελφισσα εχει φβ αλλα ο αντρας της ειπε αν θελεις να σε δωσω το τηλ της.

και ειπε να μη σκεφτεσαι χαζα, και αυτοι στην αρχη παθανε ενα σοκ φυσικα, αλλα τωρα μια χαρα.

σας ελεγα οτι ειμαστε καλα απο υγεια;;;;

δε δαγκωνα τη γλωσσα μου;;;;;

ο αντρας κολησε, οπως και το μισο, προς το παρον, τμημα με δεκατα, ως 38, πονο στα κοκκαλα και βηχα. οπως ηταν βεβαιο ηδη κολησε και ο Σπυρος....

αλλα να σας πω την αμαρτια μου... προτιμω να ειναι με ιωση τα μωρα παρα ο αντρας!!!!!!!!!!

του ετυχε να εχει και τα μωρα 2 μερες σερι και ειναι για τα σιδερα!

ολο βριζει και ειναι μεσα στα νευρα!

πλακωθηκαμε φυσικα για τη συμπεριφορα του και τωρα δεν του μιλαω.

λες και εμεις δεν αρρωστησαμε ή δεν ποναμε καθε μηνα που εχουμε περιοδο και εχουμε και τα μωρα.....

αντε μην τα παρω παλι..

αυριο θα ειναι κανονικα με τα μωρα η μαμα μου και η κοπελα και ο κυριος θα παει να βγει ελευθερος υπηρεσιας και θα κατσει να χαλαρωσει στο κατω σπιτι.....

τελος παντων....

Χαρα καλοριζικο το καινουριο σπιτι!

αυτο με το να κρυβει τη μουριτσα σαν τιμωρια και να μυξοκλαιει για το παραμικρο το κανει εδω και κανενα μηνα και ο Σπυρος. στην αρχη εκανα το λαθος να πηγαινω να τον αγκαλιαζω να του λεω οτι δεν εκανε κατι λαθος για να μπει τιμωρια, αλλα νομιζω οτι το καλυτερο ειναι η αδιαφορια. σε 2-3 λεπτα σηκωνεται μονος και σαν να μην εγινε τιποτα οταν ειμαστε μονοι, ενω αν ειναι ο μπαμπας του παει κλαιγοντας για αγκαλια και λεει οτι τον μαλωσε η μαμαααααααα....

η Μαριαννα κλασσικα στα τετοια της ολα τα γραφει.... δεν πα να τη μαλωσεις.... κανει ναζια και ζηταει αγκαλια! την οποια δεν παιρνει φυσικα και μετα κανει θέατρο οτι κλαιει και οταν τη λεω να μην κλαιει στα ψεματα, κρυφογελαει! τα νευρα μου!

παω να πλυνω τα πιατα και να την πεσω νωρις για να του κρατησω μουτρα..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

πήγα και είδα τα φασολάκια μου!!!

είναι 1,01 και 1,03 εκ. !!!

μεγαλώνουν τα πουλάκια μου!

έχω αρχίσει να χαλαρώνω και να απολαμβάνω την εγκυμοσύνη.

έχω αρχίσει και να δένομαι και δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό...

και μάλιστα μου αρέσει πολύ η ιδέα των διδύμων!

θα κλαίνε, θα πεινάν, θα κοιμούνται, θα ξυπνούν... την ίδια ώρα!!!

η γιατρός μου είπε ότι μετά την 14η βδομάδα θα φανεί αν υπάρχει πρόβλημα μετάγγισης μέσω του πλακούντα.

μόλις αντιληφθεί κάτι τέτοιο... φεύγω κατευθείαν για Αγγλία... στο Νικολαΐδη, τον γνωστό.

θα κάνει διαχωρισμό του πλακούντα και θα προσευχόμαστε να πετύχει!!!

πρέπει να μιλήσω με τον συνάδελφο του Π που είχαν ίδια περίπτωση και είχαν πάει κι αυτοί στον Νικολαΐδη.

πρέπει να το ψάξω καλά και με την άδεια.

κάποιοι μου είπαν ότι δικαιούμαι 6 μήνες άδεια με πλήρεις απολαβές.

μου ανοίξατε την όρεξη με τα φασολάκια... έγκυο γυναίκα!!!

να μου φέρετε μία μερίδα λαδερά με μπαρμπουνοφάσολα παρακαλώ!!!

χαρά στην τύχη σου ρε Μάρκερ!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!! Εχθές είχαμε μια ωραιότατη διακοπη ρεύματος το βράδυ κατά τις 10 μέχρι τις 11-30 !!! Ρομαντσάδα την περάσαμε, με τζάκι, κεριά και η μεγάλη να γκρινιάζει οτι βαριεται και ο μικρός να χοροπηδά στους καναπέδες!!! Τώρα ανεβαίνει στο κεφαλάρι του καναπε και χωρίς να στηρίζεται πουθενά χοροπηδάει εκεί επάνω :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μαρκεράκο ξανανοιξε το σαιτ κατεβάσματος! Μπορείς να ξαναμπείς υποθέτω

Βαγκουλίνι μου πόσο δίκιο έχεις!!! Τι να τους κάνουμε που είναι σαν μικρά παιδιά!!!

Νανουκάκι καλημέρες!!! Ωραία το σημαντικό είναι να είσαι εσύ χαλαρή κι όλα τα άλλα θα έρθουν όπως πρέπει!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

μια χαρα σας ακουω ολες

μπραβο

εγω παλι κρυωμενη γμτ μου και ο νικολας

βαγκ εμενα μυξοκλαινε εστω και να τσιμπισουν το δαχτυλο τους

ερχονται να τους φιλισω

εαν τους μαλωσω με γραφουν

δεν τους νοιαζει ιδιαιτερα - παρα μονο εαν τους απειλησω οτι θσ τους παρω τα αγαπημενα τους παιχνιδια

σηριαλ δεν βλεπω καθολου

οποτε δεν εχω ααποψη

νανα μου

ολα καλα θα πανε μωρε

οσο για αυτο που λες

τι να σου πω - μου φαινεται πολυ παραξενο

η κουμπαρα μου ειχε την περιπτωση που λες και το αφησαν μεσα -μονοζυγωτικα μονοαμνυακα αι το ενα τελικα μικραινε και τελικα παιθανε αλλα δεν την ανοιξαν - τι να πω δεν ξερω καθολου

οσο για το αλλο

το λεω με μεγαλη αγαπη - οχι για να μην χαιρεσαι

απλα δεν ειναι τοσο ευκολο- για τους απο εξω φαινεται ωραιο αλλα δεν ειναι και τοσο

ειδικα εαν θες να τα μεγαλωσεις μονη σου και να μην ειναι ο αντρας σου στο σπιτι αρκετες ωρες στην αρχη

ο πρωτος χρονος ειναι ταλαιπωρια και μεγαλη κουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζζζ ναι το εχω δει ευχαριστω

σχεδον καθε μερα το κοιταω

οσο για τον μικρο ολα ετσι κανουν νομιζω ρε συ

μην αγχωνεσαι

απλα να μην κατι που θα χτυπησει

γιατι η μεγαλη σου δεν εκανε τιποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...