Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

Μωρουδένια μου η καμπύλη σακχάρου έτσι ακριβώς πρέπει να είναι, φυσιολογική πριν τη λήψη, αυξημένη αμέσως μετά τη λήψη και μειωμένη μετά από κάποια ώρα!!!

Το ριλάξ δεν νομίζω ότι είναι από νεογέννητο αλλά και πάλι είναι χρήσιμο και πολύ ωραίο δώρο!!! :) :) Εμάς θα μας πάρουν οι δικοί μου το καροτσάκι δώρο, αν αξιωθούμε δηλαδή να επιλέξουμε καροτσάκι...!!! Είμαι ανάμεσα στο per perego και το recaro. Να κατασταλλάξουμε πρέπει και να το παραγγείλουμε κάποια στιγμή!! Κατά τ' άλλα δεν έχω να περιμένω δώρο από κανέναν για να μαι ειλικρινής, εννοώ πέρα από τα φορμάκια κλπ. Όλα τα υπόλοιπα θα τα πάρουμε μόνοι μας οπότε κοιτάω να δω τι μπορώ να περικόψω!!Αλλά αυτές οι κούνιες πολύ μου αρέσουν...ουφ....μπλέξιμο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το αμυγδαλεελαιο κι εμενα δεν μου εκανε τιποτα..και βρωμαει κιολας και εκανε ευτυχως μονο 13 ευρω.πηρα της απιβιτα.ειχε και με 3 ευρω ενα απλο.αν ηξερα ..εκεινο θα επαιρνα...χαχαχχαχαχ :lol:

ΚΑΤ 6 ναι κοριτσακι μου.σου στελνω και το δικο μου τηλεφωνο.

Μωρουδενια μου ,καλα αποτελεσματα!!!

Σοτκου μου ,υπομονη θελει...εσυ κανεις σκληρη διαιτα τωρα?τι σου ειπε να κανεις?και ποιες ηταν οι μετρησεις που τον ανησυχησαν?εμενα η τελευταια μετα απο 2 ωρες δεν επεσε οσο επρεπε και ηταν περιπου 125 αν θυμαμαι καλα.και στην μια ωρα ηταν 152.γιαυτο με εχωσε σε διαιτα και μετρησεις 2-3 φορες ημερησιως.εσενα ?σου ειπε να μετριεσαι?

Αχ ρε κοριτσακια μου μακαρι να χασω κανα κιλο για να παρω τα πανω μου.επεσε πολυ η ψυχολογια μου....Οσο για το σεξ!!!εγω θελω συνεχειαααααααα.....κι ας τρεχω με την Ελενα ολη μερα1αλλα ο αντρας μου δουλευει ολο κατι κ..λοωραρια........ :P ευτυχως τον στριμωχνω τα ΣΚ !!! ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 79 ΗΜΕΡΕΣ!!!!ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ!!!

Argyrw mou apla egw prosexa apo thn arxh kai den phra polla kila omws tou eipa x8es oti trww polla gluka to teleutaio kairo k mou edwse na kanw thn kampulh kai mou eipe kanonise na pas gia diatrofh :P apla eipa thn amartia mou! aurio paw gia kampulh kai aimatologikes! opote meta mou menei o of8almiatros gia na paw. efaga shmera polu vroxoula phga me ta podia na mou grapsoun sto ika eksaitaseis. auta proswrina polla filakia ! mouts mouts!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα. Κοριτσάκια όλα μια χαρά απ'οτι βλέπω. Με'γεια τα πραγματάκια στα κορίτσια που ψώνισαν, expecting κι εμείς μόνοι μας θα τα πάρουμε τα περισσότερα. Οι γονείς μου στέλνουν λεφτά για πράγματα, κάτι θα στείλει και η μαμά του άντρα μου αλλά κι εμείς από άλλους δεν περιμένουμε. Λογικά κι εμάς φορμάκια θα μας φέρουν στη γέννα. Από καρότσι σκέφτομαι για το πολυκαρότσι της peg perego κάπου στα 580 κάνει, είναι ακριβό αλλά σκέφτομαι να χρησιμοποιήσουμε το πορτ μπεμπέ για να κοιμάται στην αρχή. Χτες πήγα στη συνάντηση με μαια στο mothercare και μας μίλησε και μια κοπέλα για τα βλαστοκύτταρα. Εσείς θα τα κρατήσετε? θα τα δωρήσετε? ή τίποτα? έχετε αποφασίσει?

Αργυρώ εμείς το σεξ το έχουμε ξεχάσει. Κάναμε κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες και μετά το αφήσαμε...

Ο καιρός εδώ είναι χάλια σήμερα αλλά ο καλός μου θα πάει γήπεδο το απόγευμα κι εγώ για καφεδάκι με τα κορίτσια. Αυτά, φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς τα βλαστοκύτταρα θα τα κρατήσουμε, είναι το μόνο κόστος που δεν σκέφτομαι γιατί αν αύριο μεθαύριο σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και χρειαστούν, τότε θα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο που έκανα τόσα άλλα έξοδα για χαζομάρες και όχι για τα βλαστοκύτταρα!!!

Για να μαι ειλικρινής από τους συγγενείς του άντρα μου δεν περιμένω τίποτε, ούτε από τα αδέλφια του ούτε από τον πεθερό μου, στην κατηγορία μικροδωράκια θα είναι κι αυτοί, τουλάχιστον έτσι έχει δείξει η συμπεριφορά τους ως τώρα...Οπότε, πάλι καλά που έχω και τη μαμά μου και έχει ψωνίσει ήδη πόσα για το μικρό από είδη προίκας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ???

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ>>ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕΓΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ!!!ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΕΓΙΑ!!!!!!!!!!

ΓΕΜΙΣΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΕΛΕΙΑ :D:D:D:D

ΚΟΥΝΙΑ-ΛΙΚΝΟ-ΡΗΛΑΞ -ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ-ΜΠΑΝΙΕΡΟ ΣΕΛΤΕΔΕΣ ΚΤΛΙ ....

ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΑΡΚΟΥΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΕΚΟΒΑ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

:lol::lol::lol::lol:

ΠΗΡΑΜΕ CONCORD ΑΠO TO INETERNET(AKΡΙΒΟ ΑΛΛΑ....ΤΕΛΕΙΟ!)ΣΧΕΔΟΝ 400 ΕΥΡΩ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ

ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΝΙΩΘΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΥΧΕΡΗ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ....

ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!

ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΞΕΛΑΣΠΩΣΑΝ!!

;)

ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΚΝΟ Κ Τ ΗΝ ΚΟΥΝΙΑ!PIER CARDEN ΠΗΡΑ ΟΛΑ ΡΟΖ :P

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝ 11,5 ΚΑΙ ΕΓΩ(77,5 ΚΙΛΑ ΠΛΕΟΝ) ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑP ΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΕΛΛΑ...ΑΝΤΕ ΕΝΑ 10-15% ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!

ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΤΗ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ!

VELOUDENIA ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ-ΡΗΛΑΞ ΤΗΣ ΙΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΩΡΑ!!!

ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ OVERSTOCK...ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΚΑ! ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΙΝΕ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΑΣΜΟΥΣ!

ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΗΣ BRIGHT STAR ...

ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΕΣ...ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ...

1 ΜΑΡΤΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!!!!

ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Φ ΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.. :D:D:D:D:D

ΜΕ ΓΕΙΑ ΧΟΥΝΙΤΑΚΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΟΥ , ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΗΤΕ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..

ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑ, ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΕΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ.ΕΙΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΕΙΤΕ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ. ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ??? :o:o:o:o:o:o ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΟΥ!!!ΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ ΜΕ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!ΕΓΩ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ. ΤΟ ΡΙΛΑΞ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ (ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΕΞΤΡΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ, ΑΝ ΘΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ!!ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.. :):):):):)

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou peinaw san lukos aurio to prwi paw gia kampulh k aimatologikes....oufffff vare8hka allh mia mera me xazomares sth douleia k gkrinia sto spiti ante na ftasei to savvato na hremhsw...o skoulikis k x8es k shmera me exei ferei sta oria mou molis arxizw k fwnazw stamataei isa isa na me tarazei...kai olh h gkrinia tou gia malakies sorry gia thn ekfrash alla etsi einai.tespa paw na koimh8w na pniksw ton pono ths peinas mou...efere k h aderfh mou pizza enw ths eipa na mhn anevasei k exw pa8ei sokkkkkkk peinaw re koritsia peinaw k shmera exw faei 2 kommatia kreatopita mikra den prolava na faw prin tis 6 ...........mpouxou paw gia upno filia kalorizika ta pragmatakia sas...

ps to kako aurio 8a paw monh gt o kalos mou otan tou eipa na pame 6 k 30 de mporouse na shkw8ei ...leei varvares wres k stis 8 exei fygei gia douleia.........ante kalo vradu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!δεν ξεκουραζομαι καθολου,..

δεν μπορω να κοιμηθω!!!στεγνωνει το στομα μου-διψαω,δεν μπορω να βολευτω στο πλαι και ετσι μονο ανασκελα και νιωθω λες και εχω δισπνοια...το πολυ 4 ωρες να κοιμαμαι...γυρω στις 5 ξυπναω και με πιανει ο υπνος ξανα λιγο στισ 8 με 9 ...!πφφφ

τι να κανω????τα εχει καμια αλλη αυτα??και το βραδυ τρωω πολυ ελαφρια!δεν οφειλεται σε αυτο και νερο πινω

!

αυριο θα παω στο γιατρο να του πω!ααα το μαξιλαρι-φιδι για εγκυους να το παρω??το εχει καμια???Σας βοηθαει? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια τι κάνετε?

έχω να μπω αιώνες γιατί ήμουν στο γραφείο και από εκεί δεν μπορώ να μπαίνω και στο σπίτι είχα την μικρή αρρωστούλα...ουφφφ εκνευρίζομαι όταν χάνω την ροή του θέματος...

ελπίζω να είστε όλες καλά και όλα τα μωράκια !!! :D:D:D:D

εμείς είμαστε τώρα καλά...έτρεμα μην κολλήσω και εγώ και από την μία δεν μπορώ να περιθάλψω την μικρή μου και από την άλλη αναγκαστώ να πάρω φάρμακα....με μάσκες την έβγαζα..

αα κορίτσια να μην ξεχάσω...να πάρετε και εσείς μάσκες για το σπίτι, αφού γεννήσετε να έχετε για ώρα ανάγκης...όταν γέννησα εγώ επαθε στισ 40 μέρες γαστρεντερίτιδα ο άντρας μου και κόλλησε και εμένα με πυρετο και εμετούς και απ όλα...και ήμασταν όλο με μάσκες και σε καραντίνα (είχε η μαμά μου το μωρό στο άλλο δωμάτιο) και ως εκ θαύματος δεν κόλησε και η μικρή...

αύριο έχουμε γιατρό και από κιλά είμαι σχεδόν στα +3 :D:D:D:D:D:D:D

είδα και αυτό το λινκ για τα κιλά και πραγματι σε ορισμένους μήνες-εβδομάδες τα κιλά αυξάνουν πιο εύκολα...για αυτό και πεινάμε πιο πολύ!

http://www.baby2see.com/pregnancy_weigh ... lator.html

σας φιλώ για την ώρα!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!δεν ξεκουραζομαι καθολου,..

δεν μπορω να κοιμηθω!!!στεγνωνει το στομα μου-διψαω,δεν μπορω να βολευτω στο πλαι και ετσι μονο ανασκελα και νιωθω λες και εχω δισπνοια...το πολυ 4 ωρες να κοιμαμαι...γυρω στις 5 ξυπναω και με πιανει ο υπνος ξανα λιγο στισ 8 με 9 ...!πφφφ

τι να κανω????τα εχει καμια αλλη αυτα??και το βραδυ τρωω πολυ ελαφρια!δεν οφειλεται σε αυτο και νερο πινω

!

αυριο θα παω στο γιατρο να του πω!ααα το μαξιλαρι-φιδι για εγκυους να το παρω??το εχει καμια???Σας βοηθαει? :?

μωρουδένια μήπως σε πιέζει το μωρό στην αναπνοή? Να πίνεις αρκετό νερό..Θύμισέ μου, εργάζεσαι? Αν δεν νιώθεις καλά να ξεκουράζεσαι πιο πολύ....Κάνε υπομονή γιατί έχουμε (λίγο) δρόμο ακόμα...

ποιο μαξιλάρι είναι αυτό? Εγώ είχα πάρει ένα για θηλασμό που κάνει όμως και για εγκυους αλλά δεν μπορώ να πω ότι με βόλεψε ούτε για το ένα ούτε για το άλλο...βέβαια άλλες κοπέλες τις έχει βολέψει...ααα μόνο έβαζα το μωρό εκεί να καθίσει όταν άρχισε καααπως να στεκεται...

κάτι σαν και αυτό:

http://moroudocosmos.blogspot.com/2010/ ... st_16.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδένια μήπως σε πιέζει το μωρό στην αναπνοή? Να πίνεις αρκετό νερό..Θύμισέ μου, εργάζεσαι? Αν δεν νιώθεις καλά να ξεκουράζεσαι πιο πολύ....Κάνε υπομονή γιατί έχουμε (λίγο) δρόμο ακόμα...

ποιο μαξιλάρι είναι αυτό? Εγώ είχα πάρει ένα για θηλασμό που κάνει όμως και για εγκυους αλλά δεν μπορώ να πω ότι με βόλεψε ούτε για το ένα ούτε για το άλλο...βέβαια άλλες κοπέλες τις έχει βολέψει...ααα μόνο έβαζα το μωρό εκεί να καθίσει όταν άρχισε καααπως να στεκεται...

κάτι σαν και αυτό:

http://moroudocosmos.blogspot.com/2010/ ... st_16.html

euxaristw gia thn apanthsh samantha!a nai auto to maksilari ennow...!tha paw simera na parw mpas kai voithisei...afou xrisimeyei kai gia meta!

Oxi den douleuw...olh mera sxedon spiti eimai ektos an vgw gia volta kai pswnia!

nero pinw arketo...!

tha rwthsw kai ton giatro aurio mpas kai dwsi simvouli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia ti kanete? phga gia thn kampulh aurio to vradi 8a parw ta apotelesmata gt ekana kai genikes +toksoplasma.

auth apo to mikroviologiko mou eipe meta to prwto truphma na paw na kanw kamia volta kai na gurisw protimhsa na katsw ekei...auth h glukozh poluuuuuuuuuu glukiaaaaa :S . elpizw na vgoun kala ta apotelesmata .twra pros to paron eimai xalia sernomai den phra sidhro x8es kai shmera kai niw8w kommatia. ante kai aurio douleia kai meta 3 meres ka8isioooooooo.

ps. stamathsa se ena magazi kai phra 2 zipounakia xwris podaraki alla exei manikaki me kati lagoudakia epanw kai phga kai sto marasil .Kai sta duo magazia otan eipa oti einai dika mou ,mou eipan poso eisaste???( mporw na pw me ksafniasma kai oi duo) lew 7 mhnwn kai apo tis duo eixa thn idia apanthsh oti de moufainete ka8olou ....eleos dhladh eleos! den ksanaforaw palto mpas kai fanei epitelous! aaaaa kai mia sto mikroviologiko mou eipe an mporw na shkw8w gt einai pio megalh (htan 60) kai eipa 8a shkwnomoun alla eimai egkuos kai de ginete me koitage kala kala ....paw na ksaplwsw mia writsa kai meta ma8hma filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας

μωρουδένια παρόλο που πριν την εγκυμοσύνη δεν έπινα ιδιαίτερα νερό, τώρα διψάω αρκετά, ειδικά το βράδυ. Φαντάσου οτι ξυπνάω τη νύχτα και πίνω ένα λίτρο νερό περίπου κατά διαστήματα με αποτέλεσμα να με πιάνει και συχνοουρία και να μην κοιμάμαι καλά. Στο πλάι δε βολεύομαι αλλά το προσπαθώ γιατί κοιμόμουν πριν μπρούμυτα αλλά τώρα με την κοιλιά δε γίνεται.

Samantha τι συν 3???? πως τα καταφέρνεις? αύριο θα πάω στο γιατρό και θα με ζυγίσει - έχω σταματήσει να ζυγίζομαι σπίτι γιατί με πιάνουν τα νεύρα μου.

Κατά τ' άλλα βρήκαμε ένα σπίτι στη γειτονιά, 2 τετράγωνα πιο κάτω από το δικό μας και ελπίζουμε να μας το δώσουν. Μας είπε θα μας ειδοποιήσει γιατί περιμένει κάποιον άλλον να του απαντήσει μέχρι αύριο αν θα το πάρει. Ας ελπίσουμε να κάτσει γιατί περνάει ο καιρός και πρέπει να κανονίσουμε και τα πράγματα του μωρού.

Για καρότσι λέω αυτό http://www.bebe-shop.gr/product_info.ph ... s_id=15026 για να κοιμάται στο πορτ μπεμπέ στην αρχή στο δωμάτιό μας. Το έχει κάποια κοπέλα? Μου φάνηκε καλό. Θα πάμε και με τον άντρα μου να δούμε τι παίζει με το μηχανισμό του και τι χώρο πιάνει στο αμάξι.

Εδώ βρήκα το αντίστοιχο καρότσι που όμως δεν κοιτάει και από την πλευρά της μαμάς 70 ευρώ πιο ακριβό... Αυτά από μένα, ίσως μπω βραδάκι πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia2 MOY ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ! ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ 11. ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΗ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ. ΠΙΝΩ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6 ΠΑΝΤΑ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ. ΑΝΑΠΝΕΩ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.

ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΤΟΝΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ.

ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΕ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mouuu ti kanete?? pirate fora blepo :) ti na protosxoliaso !!

katarxin na po oti emis imaste kala k pos i zouzouna exi 3esalosi me tis klotsies . proxthes eki pou xaplona k ixa to xeri mou stin kilia pros to plai me TROMA3E , exo tin entiposi pos itan to kefalaki giati pragmatika to eniosa OLO mesa stin palami mou . kata ta alla kala me ena stilo k ena simiomatario ime k sinexia simiono ti exi apomini min 3exaso tipota .

apo sixnouria den sxoliazo tipota .. kathe tris k ligo thelo na pigeno toualeta. k ennoite oti to bradi sikonome sixna . k an mino k orthia niotho pos katefthian katourieme .

afto pou mou tin spai ine pou edo k ligo xroniko diastima otan fisao tin miti mou matoni to xarti ..rotisa ton giatro k mou ipe oti ine fisiologiko alla ego niotho san ton XANIBAL LECTER . exo pathi metala3i me tin egkimosini .

erotisi ...diabasa pos meta tin genna tha xriasti korses gia tin kilia gia na 3anamazepsi ..isxii kati tetio??k an nai ti idous korses??gia poso kero prepi na ton forame ?? k poso kero meta tin genna endiknite na ton baloume?

koritsakia me gia se oles gia ta psonia ! na ta xarite efxome!!!

xouanitaki blepo ise comple apo pragmatakia e :)?

elenac ...afto me ta blastokitara tha afiso na to apofasisi o mpampakas mou ( ine pediatros) opote ime sigouri pos tha pra3i sosta .

mwroudenia emena to ma3ilari egkimosinis me esose . otan den to exo DEN MPORO NA KIMITHO . parkaro eki tin kilitsa mou k kimame . ego exo pari to pio kato pou exi kai stirigma gia tin mesi .

http://mamatoto.com.cy/mprod.asp?p_id=145&w=399&wid=554

samantha perastika stin mikroula sou

sotkou kala apotelesmata na efxitho gia tis e3etasis . ligo ipomoni akomi k to 3imero plisiazi!!!!

x+m k ego kamia fora diskolebome na anapnefso . alla prospatho na kano ipomoni mias k piezete to diafragma apo tin egkimosini .

filakiaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw veloudenia.Aurio to apogeuma 8a kserw :)

me thn kampulh eixe kamia emetous?apo to meshmeri k epeita eimai xalia! to skoulikaki mou gurizei sunexeia.noiw8w k ligaki kourasmenh.aurio 8a ksekourastw ligaki.

me to kalo elena ,egw phra to kiddo smart trio. auta pros to paron paw na xalarwsw to mualo mou.

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ;);););)

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΣΤΗΡΙΖΑ ΠΑΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΩ ΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΜΟΥ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΕΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΤΥΠΗΣΕΙ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΞΙΖΕΙ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΣΠΟΙΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ..ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΑ..ΑΠΟ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΡΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ!!!

SOTKOU ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΛΑ, ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΕΦΑΓΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ.

ΒΕΛΟΥΔΕΝΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΣΕ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!ΑΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΕΧΤΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΩ ΛΙΓΑΚΙ..ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΡΣΕ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΟΥΝ.ΡΩΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ..

Χ+Μ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕ ΒΑΖΑΝΙΖΕΤΑΙ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΙΣΙΝΑ!!!ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ , ΠΗΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΒΑΖΕΛΙΝΗ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,γεια χαρα κι απο μενα! εγω ειμαι καλα!με την διαιτα προχωραμε !!!απιστευτο που αντεχω αλλα ευτυχως δεν ειναι και πολυ αυστηρη.εχασα και μισο κιλο σε 3 μερες. :lol: τωρα θα ζυγιστω ξανα αυριο.μετριεμαι ανα 4 μερες περιπου...προσπαθω να μην τρωω και ολα οσα λεει η διαιτα μπας και καταφερω να χασω και κανα 3 κιλακια μεχρι την γεννα.ειμαι ευδιαθετη !κοιμαμαι καλα το βραδυ απλα η μπεμπα το πρωι με ξυπναει...και τρελενομαι...αν γινοταν θα κοιμομουν εως τις 12!!!

ΚΟΡΣΕ, εμενα ο ιατρος μου στην 1η γεννα μου ειπε να μην βαλω.και ολα πηγαν καλα.τωρα αλλαξα ιατρο επειδη ηθελα να γεννησω αλλου και επειδη ο 1ος ιατρος ηταν πολυ φιρμα και ειχε απιστευτη αναμονη και υφακι που μου την εδινε....28 Φλεβαρη θα παω στον τωρινο ιατρο μου και θα τον ρωτησω το κοστος γεννας και το θεμα του κορσε.να εχουμε γνωμες πολλες...χιχιχιχιχι

φιλακια σε ολες τις φουσκωκοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ..ξεχασα να σας ρωτησω....Καθαρα Δευτερα τι λετε να κανετε???εμεις εχουμε και την Ελενιτσα και μαλλον θα παμε για καφε πρωτα,μετα θα πεταξουμε χαρταετο με την Ελενα μας να χαρει κι αυτη και μετα θα την παω στην μαμα μου να την κρατησει να παμε για μαμ με την ησυχια μας!εσεις ???τι λετε να κανετε???ειδικα εσεις που εχετε ηδη μωρακια πως λετε να τα περασετε με τα νινακια???δυσκολη αποφαση ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera! ti kanoume???? exete katalavei oti ton fagame ton gaidaro?

Kat mou ola kala shmera.

Argyrw emeis den kserw akoma sigoura 8a kanoume mazi me thn aderfh mou.alla 8a h8ela na vgw kiolas.toulaxiston gia ea kafedaki.

oso gia th duspnoia k laxaniasma valte k emena sto club eidika otan anevainw skales.ante paw na kanw kamia douleia gia na xalarwsw meta me to skoulikaki mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε; Εγώ ξύπνησα μια χαρά και μετά από λίγο με έπιασε μια απίστευτη κομάρα και πήγα και ξαναξάπλωσα...ελπίζω να είναι επειδή κουράστηκα λίγο χθες και προχθές και να μην έχει κάνει καινούρια βουτιά ο αιματοκρίτης μου γιατί διαφορετικά δεν με βλέπω να γλιτώνω τη μετάγγιση! :?:? Είναι η πρώτη φορά που φοβάμαι τα αποτελέσματα στην εξέταση αίματος...μπρρρρρ!!!!

Το τριήμερο με τον αντρούλη μου θα το περάσουμε παρεούλα, δεν δουλεύει καθόλου και πολύ χαίρομαι. Καθαρά Δευτέρα θα βγούμε για καφεδάκι και χαρταετό (σιγά μην καταφέρουμε να τον πετάξουμε!!) αλλά θα φάμε σπιτάκι, ήδη πήρα τα καλαμαράκια μου και τα σχετικά οπότε μιαμ μιαμ!!!

Την άλλη Παρασκευή έχω γιατρό να ξαναδώ τον μπουρμπουλήθρα μου, ο οποίος κουνιέται όοολη την ώρα!

Αλήθεια, έχει πάρει/θα πάρει καμία από εσάς μάρσιππο; Το σκέφτομαι σοβαρά για να μαι ειλικρινής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia phra tis eksetaseis!!! oi aimatologikes polu kales oute toksoplasma exw tpt.h kampulh vghke 70 prin kai stis 2 wres 95 :D perimenw na teleiwsei to ma8hma o giatros gia na ton parw thlefwno. :D to mono pou me apaxolei einai sta oura pou mou vrhkan liga puosfairia.8a rwthsw ti einai to giatro.

expecting teleia 8a valw kai egw photo mou fainete!

marsippo egw lew na parw pantws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ..... 1277gr! ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΟΥΛΑ ΤΟΥ, ΠΟΛΥ ΝΤΡΟΠΑΛΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΙ.

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ 2-3 ΓΛΥΚΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΖΕΛ ΑΛΟΕ ΒΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΩ ΣΑΝ ΦΙΔΙ.

ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΟ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΓΙΑΟΥΡΤΗ, ΦΡΟΥΤΑ, ΣΑΛΑΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ.

ΝΑΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ!!!!!!!

expectingmummy ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ, ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ!!!!!

ΜΑΡΣΙΠΟ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ. ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...