Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Felicity μου πολύ πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!Σου εύχομαι τα προβλήματά σας να τελείωσαν εδώ και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου από δω και πέρα και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μπεμπάκι στην αγκαλιά σου σε τρεις μήνες!!!

Εμείς είμαστε μια χαρούλα, το πρωί ο μικρός έκανε κωλοτούμπες στην κοιλιά μου και τον έβλεπα απ' έξω, χώρια που όταν βάζω το χέρι μου στην κοιλιά μου καταλαβαίνω το κορμάκι του και τρελαίνομαι!!! Σκέφτομαι ότι έχω πια ένα ολόκληρο μωράκι εκεί μέσα (που χωράει σε τόσο μικρή κοιλίτσα δεν ξέρω αλλά δεν έχει σημασία)!

Απόψε δεν έχει κάτι το πρόγραμμα, ο αντρούλης είναι υπηρεσία οπότε σπιτάκι και βιβλιαράκι!! :) Εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera kai apo mena koritsakia mou ti kanete? oufffffff edw pali xionizei den mporw allo varethika den mporw na vgw apo to spiti pia ola einai pagwmena, to nosokomeio exei genisei anthrwpous me spasmena podia

veloudenia mou kai egw eixa konta ston pempto mhna einai fysiologiko apla emena h giatros mou molis ths to eipa me evale na kanw eksetash thyroeidh kai prolaktinhs giati kamia fora leei deixnei oti einai anevasmena, pes to kai ston giatro sou tha sou pei aytos

emeis simera exoume kleisei trapezi se mia taverna me zwntanh mousikh alla an synexisei n xionizei etsi den mas vlepw na phgainoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera :) polu vroxh kai se emas me ena kairo mouxla...einai gia spiti kai xouzouri.

felicity sou euxomai ola kala na pane!!! kai mh stenaxwriesai gia tpt !ola ginontai!

expecting mou egw to vradi to ais8anomai perissotero einai les kai koulouriazei k ginete sklhrh h koilia mou san touvlo xixixix. scorpinaki oti kai na kanete kala na perasete!

gia shmera de leei tpt to programma o k.skoulikis 8a kanei tsiknopempth sth douleia to meshmeri k egw doulevw mexri tis 9 opote kata tis 10 para 8a gurisw spiti. prostoparon 8a ksekinhsw na ftia3w ena pastitsio kai 8a krathsw kima k gia keftedakia na thganisw to vradi na parei aurio sth douleia o skoulikis :P .

x8es koritsia polu upnos!!!!!!! xwria oti ksupnhsa 10 para peripou to vradi ksanakoimh8hka 2 me 8. phga shmera ston hli8io giatro tou ika na mou grapsei ta farmaka kai pali tsakw8hkame k apo oti katalaba de sevete kaneis to rantevou les kai einai duskolo na kleisoun...htan mia kuria (gurw sta 40-45 egkyos 2 mhnwn) kai me to pou paw mou lew exete rantevou?lew nai ,egw den exw alla 8a mpw prin apo esas gt exw er8ei prwth...den h8ela na sugxistw polu prwi prwi opote ths lew fusika eseis eiste kai polu megaluterh na perasete prwth...mouxaxaxaxa dhlhtiriasthke mporw na pw :D ti kakia pou eimai aporw me ton eauto mou wres wres. xaxaxaxa filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!

μπήκα στα γρήγορα να δώσω το παρόν!

τρέχω πολύ τις τελευταίες ημέρες με την δουλειά και με διάφορα....

μετακομίζουμε κιόλας οπότε καταλαβαίνετε τι γίνεται...

felicity διάβασα με κομμένη την ανάσα την ιστορία σου!! Τέλος καλό όλα καλά τώρα !!!!!! Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας!!!

κάπου πήρε το μάτι μου για σταγόνες γάλα που βγάζει κάποιο κοριτσάκι....νομίζω ότι είναι φυσιολογικό...ΑΛΛΑ κάπου πρέπει να έχω διαβάσει ένα κείμενο ότι μπορεί να είναι ένδειξη ανεβασμένης προλακτίνης και επομένους θυροειδή...χωρίς να είμαι και σίγουρη....μην τρομάξω κάποιο κοριτσάκι άδικα...απλώς το λέω γιατί κάπου το είχε πάρει το μάτι μου.....

σας φιλώ!!! Και καλά να περάσετε σήμερα! Ελπίζω να μπορέσω ξαναμπώ :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κορίτσια ζυγιστηκα κιόλας είμαι 54 κιλά, ξεκίνησα από 51.5, δηλαδή έχω βάλει 2.5 κιλά....το θέμα είναι ότι μπήκαν σε 1 μήνα μπαμ μπαμ και θορυβήθηκα λιγάκι....

με έχει πιάσει ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πείνα τελευταία...τι να σας πω...με νυχια και με δόντια κρατιέμαι να μην φάω ότι βρω μπροστά μου...

βάζω φρένο με σαλατούλες και φρούτα....

βέβαια ξέρω ότι το μωράκι πρέπει να αναπτυχθεί και όταν πεινάμε πρέπει να τρώμε...αλλά προσπαθώ (κλασικά) να προσέχω...

κορίτσια 3 μήνες έμειναν !!!!!!!!!!!! το πιστεύετε????????????? :?:?:?:?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσιααα!!!

και εγω σημερα σηκθηκα με κλωτσιεσ και κολοτουμπες απο τον μπεμπη!!!το πιο ομορφο ξυπνημα του κοσμου!!!!το απολαμβανω,,,,και παντα γυρω στις 9-10 ξυπναει το χρυσουλι μου!!! :-p:-p:-p

sotkou καλα την εκανεςςς την γριετζο χαχαχχαχαχαχα :lol::lol::lol:

samantha entaksei twra ti na pw gia ta kila sou?????thes mallon na mas treleneis e???egw 12 evala!!! :o nai ontws 3 mines minaneee!!!!

simera eida ena teeeleioo oneiro!!!oti htan mia neraida etsi me diafana ftera kai roz forema kai petouse kai irthe sthn koilitsa mou me pire apo to xeri kai mou edeikse leei to mwraki moiu...oti eixa gennisei kai kala sthn kliniki kai pigame mazi kai to eidame!!!kalo oneiro e??? :D

koritsia peinawwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xthes to vrady katafera na faw mono salatoulaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα απαγορεύεται ρητά να αναφέρεις ξανά τα κιλά σου :P:P:P:P:P:P Απαγορεύεται όμως!!! Τρέμω την επίσκεψη στον γιατρό, αν και δεν νομίζω να έχω βάλει ιδιαίτερα κιλά, αφού τα ρούχα μου μου κάνουν ακόμη παρά την κοιλίτσα (οκ εκτός από τα παντελόνια εννοείται)!!

mwroudenia τέλειο όνειρο!!!Υπέροχο!!Εγώ πριν την β' επιπέδου έβλεπα συχνά όνειρα με μπεμπέ τώρα έχω καιρό να δω...Αλλά έχεις δίκιο οι κινήσεις του μωρού στην κοιλιά είναι το πιο τέλειο συναίσθημα του κόσμου και πιστεύω ότι όσα παιδιά και να κάνουμε δεν θα το συνηθίσουμε ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ton giatro expecting ton tremw kai egw prospa8w na elatwsw ta gluka!!! toulaxiston na trww ana 3 meres kati gluko...fovamai ti 8a vgalei h kampulh...apo kila emena den fainontai alla egw to katalabainw apo ta rouxa mou akoma xwraw sta tzin mou auto einai kalo shmadi ... prin ligo me phre o ksaderfos mou oti gennhse h gunaika tou 15 meres nwritera diduma koritsakia!! kai oti 8a mou ferei to apogeuma kremes gia thn epoulwsh twn ragadwn ti kalosssssss!!!!!! petage sta sunnefa!!!! opote 8a paw na parw aurio kati sta mwrakia tou kai 8a paw me ton k.skouliki sto iasw. :) filakia k pali!

ps :anupomonw na vgei to pastitsio! (mporw na pw oti me kourase ligo k ka8omai ,elega na siderwsw alla mpaaaaaaa de me vlepw) mouts mouts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ μπράβο!!!Τα δικά μου ήταν θεόστενα οπότε τώρα με την κοιλίτσα δεν παίζει να μου κάνουν την τιμή να κουμπώσουν όπως και κανένα άλλο παντελόνι μου δηλαδή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ!!! :o):o):ymparty::ymparty::D:D

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΨΩΦΟ ΕΞΩ ΝΑ ΕΝΤΥΝΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΒΟΛΤΑ (ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΑΣ.)ΟΠΟΤΕ ΣΠΙΤΙ.... :(

FELICITY ΕΚΛΑΨΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ. ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΘΕΤΙΚΑ.

ΣΑΜΑΝΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΕΒΑΛΕΣ 2,5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΦΡΕΝΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ?????ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ?????ΕΔΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 12 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ...ΑΧΧΧΧ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!!! :evil::evil::evil::evil:

ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΟΤΙ ΔΕ ΧΩΡΑΩ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ 2 ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΝΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεεε αφήστε με να πω και εγώ τον πονο μου με τα κιλά ...!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

τόση προσπάθεια κάνω...έχω πήξει στα φρούτα και την σαλάτα (το βράδυ)....

πραγματικά προσπαθήστε να με καταλάβετε...μόλις είχα ξε-φουσκώσει !!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν θα άντεχα ξανά πρηξίματα κλπ κλπ............

:lol::lol::lol::lol::lol:

σήμερα θα φτιάξω μεξικάνικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

άσχετο!!!!!!!

δεν θα 'τσικνίσουμε' κάπου γιατί ο καιρός είναι χάλια και οι δουλειές ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλώ και όσες βγείτε να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

felicity ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΖΗΣΑΤΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΜΑΚΡΙΑ. ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. %%-

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΑΡΓΑΛΑΝΕ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΛΩΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΪΔΑΚΙΑ!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΦΑΪ!!!!! ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέεεερα!!Τι κάνετε κοριτσάκια μου;; Σήμερα πήγα για ψώνια για τον μπουρμπουλήθρα και πήρα ένα πακέτο από τα mothercare με 7-8 φορμάκια κοντομάνικα για εσώρουχα, 3 φορμάκια για ύπνο και τρία εξόδου, όλα από 0-3 μηνών. Α, και 3 σαλιάρες!!Τα στόλισα στον καναπέ να τα δει ο άντρας μου όταν γυρίσει αύριο σπίτι, με το που θα μπει μέσα! :) Έκπληξη!!! Μ αρέσει πάντως, καρότσι δεν έχω, για τον ύπνο του δεν έχω πάρει τίποτε αλλά από φορμάκια είμαι μια χαρά! Τρομάρα μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Felicity πραγματικά είναι πολύ συγκινητική η ιστορία σου. Μπράβο που το πάλεψες και που είχες πίστη. Όλα να σου πάνε καλά από εδώ και πέρα και να χαρείς πραγματικά την υπόλοιπη εγκυμοσύνη.

Για τα κιλά δε θα σχολιάσω τίποτα, όποτε πεινάω τρώω και τρώω οτι μου έρχεται παρόλο που όταν ανεβαίνω στη ζυγαριά και ξενερώνω λέω οτι θα ξεκινήσω διατροφή. Στα λόγια μένω αλλά δεν πειράζει. Σιγά σιγά μετά θα τα χάσω τα κιλά.

Σχετικά με τα ψώνια expecting εγώ έχω πάρει αρκετά πράγματα. Λευκά είδη, ζιπουνάκια, 2 φορμάκια, καλτσάκια, γαντάκια, σκουφάκι, 2 σελτεδάκια, 6 πετσετάκια για το ρέψιμο, 5 σαλιάρες, ψαλιδάκι, βουρτσα, μια πιπίλα, 2 μπιμπερό και βούρτσα για μπιμπερό, ένα ζακετάκι και πάνες βαμβακερές. Η αλήθεια είναι οτι δεν είχα σκοπό να πάρω τίποτα αλλά είχε πολύ καλές εκπτώσεις. Περίπου 50% στα περισσότερα οπότε νομίζω οτι καλά έκανα. Βέβαια μας μείναν τα ακριβά :lol: Καρότσι, κρεββάτι, και όλα τα βασικά :lol: Αλλά είπαμε ας πάρουμε πρώτα αυτά που έχουν έκπτωση και τα άλλα αργότερα. Μαλλον τον άλλο μήνα. Σε λίγο θα πάμε για φαγητό, περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει. Βρε κορίτσια, μου φαίνεται οτι πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός μέχρι τώρα, ούτε που το κατάλαβα. Σε τρεις μήνες περίπου θα έχουμε αγκαλιά τα μπεμπάκια μας. Μου φαίνεται απίστευτο!!! Την άλλη βδομάδα ξεκινάω και γιόγκα γιατί λόγω της κήλης και των κιλών που έβαλα η μέση μου δεν την παλεύει.

Αυτά κοριτσάκια, σπίτι ακόμα δε βρήκαμε, από βδομάδα ελπίζω κάτι να βρεθεί ιατί όσο περνάει ο καιρός θα είναι και πιο δύσκολη η μετακόμιση. Και θέλω να φτιάξω και τα πράγματα του μωρου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kai apo mena! :) axxx egw den exw pswnhsei rouxalakia kanonika an eksairesete ta zipounakia...prepei na pswnhsw prin teleiwsoun oi ekptwseis 8elw na agorasw kapoia apo thn alouette .8a doume siga siga. aurio logika isws paw gia sentonakia analoga kai ton kairo kai th dia8esh...

auta kalo bradu kala na perasete oti ki an kanete! filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kat6 kai osa koritsia exoun gennisei...tis syspaseis pws tis katalavaineis??ti niwtheis?to exw aporia

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!!ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ "ΑΚΟΥΣΑ" ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΕΙΔΙΟ!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΕΤΡΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ ΣΕ ΣΥΝΔΟΙΑΣΜΟ ΜΕ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.ΑΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΥΤΟ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η ΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΝ ΤΙΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ Η ΜΙΑ ΜΕ ΤΗ ΑΛΛΗ, Π.Χ ΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ Η ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ.ΕΚΕΙ ΕΦΥΓΕΣ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ..... :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μένα!Εμεις το τσικνησαμε σπιτάκι με την αδελφή του άντρα μου!Κουραστηκα λιγάκι αλλα περάσαμε πολυ Ωραια!Θα σας ανέβασω οταν μπορέσω λίστα με τα πράγματα που χρειάζεστε , την είχα κάνει αναλυτικά στο γιο μου...Επίσης έχω τηλέφωνα απο εταιρίες που στέλνουν κουπόνια και δείγματα απο πάνες , κρέμες...Εχω και λίστα για τη βαλίτσα του μαιευτηριου.Τα χα οργανώσει όλα στην εντέλεια!Επισης θα σας πω και μερικά πράγματα για το θηλασμο, είναι η πιο όμορφη εμπειρία και αξίζει να το προσπαθήστε!Θα βρω χρόνο να σας τα γράψω σιγά σιγά...Απο κιλά έχω πάρει δυο αλλα τρέχω όλη μέρα σαν τη σφουρα...Τρώω αρκετά όμως αλλα όχι προσεκτικά...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αποτελούσα υπόδειγμα υγιεινιστη...xaxa!Φιλακια μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας, σήμερα πήγα με μια φίλη στο μαιευτήριο, να δω πως είναι το οικονομικό τους δωμάτιο. Είναι μεν 6κλινο αλλά δεν είναι και τόσο χαλια μιας και κάθε 2 άτομα έχουν δική τους τουαλέτα. Το κακό είναι οτι έμαθα οτι δε σε βοηθούν στο θηλασμό και μια γνωστή μας έλεγε οτι τσακωνόταν κάθε τόσο γιατί δεν της φέρναν το μωρό να το θηλάσει, πράγμα που μου φαίνεται τραγικό. Βέβαια μια μαια μου είπε σήμερα οτι αν ζητήσεις αποκλειστικό θηλασμό το έχεις μαζί σου τις πιο πολλές ώρες. Τι να πω, δεν ξέρω.

Εδώ έχει πολύ κρύο σήμερα, βγήκα έξω και πάγωσα. Χτες πήγαμε για φαγητό, ντυθήκαμε και αποκριάτικα και είχε πολύ γέλιο. Άντε και του χρόνου με τα μπεμπάκια κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΔΕ ΜΠΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ???? :o:o:o:o:o

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΡΙΞΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ...ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ, ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! :D:D:D:D

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΜΥΔΓΑΛΕΛΑΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΒΑΖΕΛΙΝΗ, ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ???

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΝΤΥΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΑΡΝΑΒΑΛΑΚΙ!!ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ..

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ, ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΤΕΛΙΚΑ?ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ, ΟΚ???

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalhmera x8es gurisa ptwma epesa koimh8hka mexri tis 10 kai meta de phgame pou8ena ka8ws o kurios skoulikis oso eleipa eixe fwna3ei tous filous tou k epinan tsipoura spiti.1on eixe ginei kouroumpelo kai 2on eixan kanei ena spiti xali mauro...ton evala na ta mazepsei ,eixan vgalei ena karo piata kai pothria...

x8es phgame to prwi na pswnisoume kai telika katelhksa na pswnhsw pali rouxa ... gt epemene o skoulikis katse na pame sto giatro thn trith mhpws mas pei oti einai agoraki k meta na dw ti 8a ta kanoume ta roz...tou lew den yparxei periptwsh. ma kala toso polu tou exei kolhsei to agoraki... alla molis gurisw apo to giatro 8a paw na parw ta kouvertakia !!!! kai tis pantes k 8a kleisw kai thn kounia!

apo pswnia phga sto cosmos sthn petroupoli pou exei thn kazzi line kai phra ena wraiotato kolan pou den diafanizei kai 2 mplouzoforematakia roz ! to ena einai xnoudoto bebe roz kai to allo einai lepth pleksh fouksia pou exei gualisteres klwstoules mesa fouksia! kai apo oti eida exei kai paidika outlet ston idio orofo.

thn trith pou 8a paw sto nosokomeio 8a dw kai gia to dwmatio tis timoules kai 8a sas pw analutika.

Kat mou pou thn exeis thn ksurodermia?proswpo h' swma? an dokimases amugdalelaio k den ekane tpt pare verukokelaio h kapoia krema me vitaminh E exw parei mia apo to hondos me arwmataki rodi alla einai ligo akrivh (17 eurw) omws kanei douleia.alla sto proswpo egw sw8hka me to verukokelaio giati evgaza mexri ninida! an einai dunaton! exei tromerh mera eksw ! gia volta alla o k.skoulikis kanei douleies k meta 8a pshsei. auta ! sas zalisa! polla filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...