Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Τι τέλεια!!!

Αλήθεια πρώτη φορά θα είναι αυριο που θα κοιμηθεί στον πατέρα του? Εντάξει μην αγχώνεσαι στον πατέρα του θα είναι, καλά θα περάσει και θα απολαυσεις και εσυ τον εαυτό σου!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι εχουν ελευθερες συναντησεις αλλα δεν ειχε κοιμηθει ποτε σπιτι του...

καποτε θα γινοταν απλα η πρωτη φορα ειναι δυσκολη νομιζω

τι κανετε εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε μωρό μου φτιάχνω ενα ψευτογαλακτομπούρεκο γιατι έχω κάτι υπογλυκαιμίες χαχαχαχα :lol::lol::lol:

Σε καταλαβαίνω ενα αγχος θα το έχεις αλλά σιγά σιγά θα το συννηθίσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρασκευουλα ζαχαρη παρασκευουλα μελι που λεει κ το ασπακι....

Καλέεεεεεεε, απότο στόμα μου το πήρες!!!!!!!!!!!!!

Αχ βρε κορίτσια...ευλογημένη μέρα η Παρασκευούλα!!!!....σας έχω πει ότι την λατρεύω??????

Κοτσιδούλα τι έγινε, αρχίσαμε τις κρεπάλες???? Καλέ που τα έπινες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπεσε εξαφανιζόλ εεε???

Μόλις τελείωσα το φαγητό, έκανα τον κιμά από σήμερα και αύριο θα βράσω τα μακαρόνια. Έχω πολλές δουλίτσες αύριο και νωρίς το μεσημέρι θα πάμε με τα μικρά σινεμά και το απόγευμα θέατρο.

Και για την Κυριακή έχω κλείσει θέατρο, αλλά θα πάω μόνο με την Μαρία μου…τα κορίτσια δηλαδή.

Πολύ καλλιτεχνικό θα είναι το Σαβ/κο μας, χαχαχαχα…..

Θα κάνει και ψοφόκρυο…αλλά αφού το κανονίσαμε, δεν θα το χαλάσουμε το πρόγραμμα.

Κατά τα άλλα πολύ δουλειά έχει πέσει στο γραφείο. Είμαι και μόνη και ξανά έπεσαν όλα πάνω μου. Πάλι καλά που έχουμε δουλειά βέβαια.

Τι θα γίνει, θα εμφανιστεί καμία ή μόνη μου θα μιλάω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι.

Οχι δεν έκελισα. Εδώ δεν πηγαίνουν σε γυναικολόγο μονο αν ειναι ιδιαίτερη περίπτωση. Οταν θα πάω κοντά στις 10 εβδομάδες θα πάω για να ακουσω καρδιά.. Τώρα στην αρχή μονο ο οικογενειακός γιατρός σε παρακολουθεί..

Βικάκι :x:x:x Δεν μας είπες που πηγες χθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αμφιαλη σε ενα cafe χαλαρο ποτακι ητανε ;);)

μολις ξαπλωσα κ δεν εχω υπνο,τι ωραια που δεν δουλευουμε,αυριο θα σηκωθουμε θα φαμε πρωινο θα παμε καμια βολτα κ μετα θα τον ετοιμασω τελικα μεσημερι θα το παρει,στο καπακι με βλεπω να φευγω κ εγω οταν λειπει ο χαρης δεν με χωραει το σπιτι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;Λατρεύω την Παρασκευούλα! Ειδικά αυτή την Παρασκευούλα γιατί δεν έρχεται μόνο Σάββατο, δεν έρχεται μόνο Κυριακή, έρχεται και Δευτέρα που ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ!!!!!!!! :D:D:D:D:D Τρελή χαρά έχω. Σήμερα δεν είχα ούτε ζαλάδα, ούτε στομαχόπονο, ούτε τίποτα! Λέτε να τελείωσαν τα συμπτώματα;;;Πάντως η κοιλιά μου έχει μεγαλώσει.Στον Πάνο έφτασα 5 μηνών για να φανεί κοιλιά και τώρα από τον τρίτο μήνα :shock::shock::shock: ;;;;;;;Ελπίζω να μην κάνω καμιά τεράστια κοιλάρα :?:?:? ....Στον Πάνο είχα πολύ μικρή κοιλίτσα και όταν γέννησα-την ίδια μέρα- είχε μπει όλη μέσα..Βλέπω άλλες κοπέλες που έχουν μεγάλη κοιλίτσα για πολύ καιρό μετά..Τέλος πάντων..Υγεία να έχει το νινάκι και ας κάνω και κοιλούμπα :lol::lol::lol:

Βάσω μου το ξέρει ο Πανούλης. Δήλωσε ότι θέλει να είναι αγοράκι για να παίζει μαζί του και κάθε μέρα μιλάει στην κοιλιά μου και λέει:"αδερφάκι τι κάνεις;;;;".Επίσης, προσπαθεί να κάνει τα πάντα μόνος του γιατί λέει ότι δεν πρέπει να σηκώνω βάρη (ο άντρας μου του το είπε και αυτός το λέει συνέχεια :lol::lol::lol::lol: )..Όσο για τις ημερομηνίες σου δε θα με πρήξεις καθόλου! Πάντως να μην αγχώνεσαι καθόλου. Δεν είσαι πρωτάρα. Έχεις ήδη ένα παίδαρο!!!

Στάμυ μου και αν μεγαλώνοντας ο μπέμπης ζητήσει και αυτός ένα αγοράκι για να παίζει θα κάνεις και τέταρτο;;;;;; Επίσης δεν ξέρεις αν θα κάνεις 3ο πως θα είναι και κορίτσι...Όσο για το όνομα, από τη στιγμή που έκανες τάμα δε μπορείς να μη δώσεις το όνομα...Έτσι πιστεύω εγώ. Αφού λοιπόν και ο άντρας σου έχει την ίδια γνώμη με σένα για τον πατέρα του δε νομίζω ότι θα είναι και πολύ δύσκολο να τον πείσεις...

Βίκυ δεν ήξερα ότι υπάρχει και λευκή σαγκρία..Λατρεύω τη σαγκρία αλλά στο σούπερ μόνο κόκκινη βρίσκω. Είναι τόσο ωραία και η λευκή;;; Καλά ξηγήθηκες που βγήκες και χαλάρωσες! Όσο για τη διανυκτέρευση του Χάρη σου στον μπαμπά του μη στεναχωριέσαι..Θα τον ξαναδείς πολύ πολύ γρήγορα. Σάββατο θα πάει, Κυριακή θα τον έχεις! Τίποτα δεν είναι.

Έρη μου στην αρχή αρχή της εγκυμοσύνης μάσησα και νύσταζα νωρίς (εννοώ 1 με 2 )..Τώρα πάει και αυτό...Τα ίδια. Στην καλύτερη περίπτωση κοιμάμαι 3.30 και στη χειρότερη 4.30. Είναι ένα συνήθειο που έχω από φοιτήτρια και το γεγονός ότι δουλεύω απόγευμα δε βοήθησε να κοπεί αυτό το συνήθειο...

Χοριακή γιατί δεν κάνεις;;;Είναι ο μόνος τρόπος για να δεις ότι όλα κυλούν καλά μέχρι να ακούσεις την καρδούλα του...Η πρώτη επίσκεψη σε γυναικολόγο γίνεται στη δέκατη εβδομάδα;;;; Γιατί τόσο αργά;;;;Μετά πώς πάει το σύστημα;;Δεν έχεις τον προσωπικό σου γιατρό που σε παρακολουθεί κάθε μήνα;;; Εγώ είμαι τώρα 10 εβδομάδων και έχω κάνει ήδη 3 υπερηχογραφήματα :lol::lol::lol::lol:

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!::!:

Γεια σας εχτες ηταν Παρασκευουλα ζαχαρη κ μελι για μενα ομως που δουλευω

σημερα ειναι δραμα :(

Βαριεμαι καθημερινες δεν εχουμε τιποτα μας βαζουν και τα Σαββατα λες και θα γινει χαμος

ουτε ενας για δειγμα δεν ερχεται ασε που με αυτο το ψοφοκρυο δεν κυκλοφορει τιποτα :roll:

Ασπακι πολυ οργανομενο το βλεπω το σ/κ σου τι ωραια καλα να περασεις :!::D

Βικαρα τα κοπανησαμεεεεεεεεεεεεεεεεεε :?:;)

Οσο για τον Χαρη μην στεναχωριεσαι καλα θα περασει εσυ κοιτα να κανεις κατι για να γεμισεις

την βραδια σου να περασεις τελεια και να μην σκεφτεσαι τιποτα ;)

Σταμουλα μου αφου το εταξες το παιδι θα βγαλεις αυτο το ονομα οσο για τον

αντρα σου κανε του κανενα κολπακι και που θα παει θα τον τουμπαρεις :oops::lol::lol::lol:

Ανθη μου νυχτοπουλη τρελο μια χαρα σου κατσε δεν δουλευεις και Δευτερα οτι πρεπει ειναι :)

Τι γλυκος ο Πανουλης :x:x

Μακαρι να σου περασαν τα συμπτωματα και να χαλαρωσεις οσο για την κοιλια στο πρωτο

συνηθως ειναι μικρη αλλα στο δευτερο λενε πως μεγαλωνει απο πολυ νωρις...........

Παντως οπως και να εχει εισαι στυλακι τι ανησυχεις

;);)

Ερη ευκαιρια να μαθουμε μεσα απο σενα και πως ειναι τα πραγματα εκει με τις μανουλες

να μαθουμε τα συστηματα τους..........

Παντως και η θεια μου που ειναι εξω μου εχει πει πως δεν πανε καθε μηνα για υπερυχους

τι να πω θα τα μαθουμε ολα τωρα ;)

Αχ ποσο χαιρομαι παντως γεμισαμε εγκυουλες και μωρακια :D:D

Αντε πολλα ειπα εδω θα γυρναωωωωωωωωωωωωωωω :!::!::!:

Ελπιζω να μπει καμμια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες μανουλιτσες τι κανετε???

ενα ομορφο σκ να εχουμε ολες...

σηκωθηκα μαζεψα κ λεω να σιδερωσω κιολας :evil::evil::evil: μπλιαχ το μισω οπως ξερετε....

ο χαρακης βλεπει παιδικα...

κοριτσια ειμαι πιο ηρεμη γιατι βλεπω οτι το λαχταραει ο μικρος παρα πολυ...Με βλεπω να φευγω απο το μεσημερι κ να γυρναω αυριο παλι....

ευτυχωσ εχω ανθρωπους διπλα μου που με εχουν βοηθησει παρα πολυ να το ξεπερασω ολο αυτο κ να μπω σε ενα ρυθμο,κ νομιζω οτι τα χω καταφερει...

τεσπα αυτα με εμενα αντε που εισαστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικαρα καλημερα :!:

Σε προλαβα η το εριξες στο σιδερο :?:

Αντε κοιταξε να καλοπερασεις σημερα και μην σκας για τιποτα ;)

Εγω καθομαι και ψαχνω ιδεες για τον καναπε μου θελω να τον αλλαξω υφασμα και

χρωμα ειναι εκρου βελουδο αλλα με τον μικρο εχει γινει μαυρο και δεν καθαριζει

καθολου αντιθετως γινεται ολο και πιο χαλια και ψαχνω να βρω τιμες...........

Αχ πολυ μπερδεμα :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το κανα κ με εκανε!!!!

γιατι δεν το συμπαθω με τιποτα...

εμενα ειναι καφε σκουροι οι καναπεδες,καλα οχι οτι δεν φαινονται τα μαργαριταρια του χαρακη επανω :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω κατι σε μαυρο-γκρι να το κανω αλλα ψαχνω και τιμες

μην μου βγει ο κουκος αηδονη δεν ειμαστε για τετοια..........

ασε που χαλασε και η ηλεκτ.σκουπα και μολις σχολασω θα παω να παρω

να δω τι θα παρω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ξυπνήσαμε αργά όλοι, τι καλά που ξεκουραζόμαστε και χορταίνουμε ύπνο το Σαβ/κο!!!

'Ηπια λοιπόν το καφεδάκι μου και ξεκίνησα τις δουλίτσες μου, το σπίτι λάμπει και χαίρομαι πολύ!!! Έχω και φαγητό από χθες το βράδυ που έφτιαξα και έτσι τώρα χαλαρώνω στο laptop.

Βέβαια μου την κοπανήσατε πάλι σουρλουλούδες!

Ανθή βρε μπας και σε επηρεάζει κι εσένα η Παρασκευούλα και τα βλέπεις όλα διαφορετικά? Εύχομαι πάντως να σταματήσανε όντως οι ζαλάδες και τα σχετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ρε Βικάκι δεν είχαμε το σωστό timing!

Λοιπόν κορίτσια πήγαμε το απόγευμα και είδαμε ένα έργο του Σαίξπηρ, την "δωδέκατη νύχτα", ένα έχω να σας πω...καταπληκτικό έργο, και οι ηθοποιοί άπαιχτοι.

Το τι γέλιο ρίξαμε δεν λέγεται….και το καλύτερο ήταν που στο τέλος σηκώσανε όλα τα παιδάκι να χορέψουνε μαζί. Εκεί να δεις καμάρι και χαρά όλα τα παιδάκια.

Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα…παίζεται στο θέατρο θεμέλιο στο Μεταξουργείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!τι κανετε?εμεις ξενυχτησαμε με τον μικρο αλλα κ με τον αλεξανδρο που εκανε υψηλο πυρετο..παροτι τον πυρετο ειχε ορεξη για κουβεντα και παιχνιδι..τωρα ειναι μια χαρα προς το παρον..μετα δουλευει κ ο νικος τι βαρεμαρα να ειμαι μονη κυριακατικα!!!!να σας κανω μια ερωτηση?θελω την γνωμη σας..

ο μικρος τρωει γαλατακια 20:30 καθε βραδυ και 21:00 κοιμαται...μετα ξυπναει γυρω στις 5φορες...λετε να πειναει??να του δινω ξανα γαλα κατα τις 12:30 μηπως κ κοιμηθουμε κανεναν βραδυ σερι???τα εχουμε παιξει τωρα εδω και 10μηνες σχεδον!!!αχ περιμενω τις γνωμες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιαααα!!!!

τωρα ξυπνησα κ παιρνω το πρωινο μου :D:D:D:D

ασπακι καποια στιγμη θα συναντηθουμε online χαχαχχα!!!!ωραια η προταση για θεατρο,το χαρηκε το μαρακι ε??

τονακι μου περαστικα σας,οσο για τον υπνο τι να σου πω μαλλον στο παιδι ειναι ο χαρης δεν με παιδεψε καθολου με ξενυχτια,υπομονη μονο θελει...

τι θα κανετε σημερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...