Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

Καλημερα!!!!Κανω ετσι για τα 2 κιλα ιατι με μαλωσε ο γιατρος.Με ζυγισε κ μου ειπε να γυρισω εκει που ημουν την πρωτη φορα....αχ μαμμυς και το μπραουνις με εβαλε σε σκεψεις!Ωχ Παναγια μου.

Ρανια δεν μπορω να καταλαβω σε ποιον μοιαζει το παιδι :roll:

Η εμβρυομεταφορα γινεται την ημερα της κανονικης ωορρηξιας.Ειναι η μερα που αρχιζει η μητρα και προετοιμαζεται και ανεβαινει κ η προγεστερονη στο αιμα μας.Γι'αυτο θα ξεκινησω παρακολουθηση την 10η μερα.Βεβαια βασικη προυποθεση ειναι να ξεπαγωσουν τα μπαρμπασταθακια μου καλα.Θα το ξερουμε μια μερα πριν αν επιζησουν.Οποτε μεχρι τελευταια στιγμη δεν ξερουμε τι θα γινει :(

ξυπνησε η κοντεσσα!Καλε η αχρηστη μανα δεν εχω φτουτα για το παιδι μου, απαπα πρεπει να βγω να παρω κατι πως ξεμεινα ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κωνσταντινε. εμεις ευτυχως απο βραδυνο υπνο παμε σχετικα καλα, μπορει να νιαουρησει καποια στιγμη μεσα στον υπνο του, οχι ομως κλαματα κ τετοια. του ξαναδινω την πιπιλα και ξανακοιμαται σχεδον αμεσως. στο κρεβατι μας δεν τον εχουμε παρει ποτε μεχρι τωρα και η αληθεια ειναι οτι θελω να το αποφυγω γενικα οσο μπορω...

δουλευω, ναι. ειμαι δημοσιος υπαλληλος και ξαναγυριζω δουλεια στις 13 μαρτιου. αστα... απο τωρα το σκεφτομαι.. :(:( εχω να παω δουλεια απο το μαιο του 2010. ειχα παρει ενα μηνα αδεια για το γαμο μας που ηταν ιουνιο και στο γαμηλιο ταξιδι μαθαμε για την εγκυμοσυνη. οταν επεστρεψα αρχισα τις αναρρωτικες και δεν ξαναπηγα μεχρι τωρα. πιστευω θα μου κακοφανει απιστευτα πολυ... αλλα τι να κανεις?? ισως τα καταφερω να κολλησω καποιες μερες αδεια που εχω υπολοιπο και γυρισω τελικα στην καλυτερη περιπτωση μετα το πασχα στη δουλεια... αντε να δουμε...

ρε κοριτσια οσες εχετε μεγαλυτερα παιδακια θα ξερετε...

η πεθερα μου θελει να παρει το μικρο το σαβ-κο. περασε ομως αυτη τη γερη ιωση που σας ειπα και ακομα παιρνει αντιβιωση αν και της εχουν περασει ολα. να της τον δωσω?? εκεινη λεει νιωθει μια χαρα, δεν εχει τιποτα απλα παιρνει τηναντιβιωση μεχρι τελους. η αντιβιωση τελειωνει κυριακη. τι λετε να κανω??? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω :roll: αν δεν εχεις κατι σημαντικο να κανεις καλυτερα μην τον στειλεις... αν παλι τα χεις παιξει στειλ τον your choice .... μπραβο ρε γιουλακι μακαρι να πανε ολα καλαααααα....

αρε γαμ@το μενουν μακρια (διεσπαρμενες) , αλλιως θα καναμε μια συναντηση κ θα μας φερνατε κ εσεις οι χρυσοχερες τα καλουδια σας ;) χαχαχα, ε μα πρωι - πρωι μου ανοιξατε την ορεξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!Είμαι άυπνη και ζόμπι σήμερα...Ο μικρός μου έχει 2 μέρες που με ξέκανε!!Ξυπνάει ανά μισή με μία ώρα και γκρινιάζει..Τα ούλα του είναι χάλια......έχουμε ήδη 8 δόντια και βλέπω ότι ετοιμάζονται άλλα 4 να σκάσουν!!Τι μπράουνις και κεϊκ ακούω πρωί πρωί??!!Μιαμ μιαμ!!Είμαι πολύ γλυκατζού!!Όσο για το αν είναι ζωηρά τα μωράκια...χεχεχε...πονεμένη ιστορία....κοιτάξτε και μόνες σας:

αυτό είναι πρόσφατό..κοιτάξτε και πριν βγάλουμε τα έπιπλα τι γινόταν:
:lol::lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα τελειο Αννα!!!!!!!

Τωρα το σοφουκι μας!!ΚΑλως ηρθες πισω μανα κουραγιο!!!!

Λεω να τον στειλεις τον Νικολακη , δεν θα παθει τιποτα εφοσον βεβαια κ η πεθερα σου ακολουθησει τις συμβουλες σου!!

Ευχαριστω Κωνσταντινος!!!Αν θυμαμαι δεν ειναι καμια απο Θεσσαλονικη.Αχ κ εχει μια μουνταδα σημερα!!! Μπλιαξ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε σοφουκι!!!!!!κρατα γερα!!!!!!!!!οσο για την πεθερα αν εχεις δουλειες η τιποτα σημαντικο πηγαινε τον, αλλα αν οχι καλητερα να το αποφυγεις λεω...ετοιμο και το μπραουνις κοπιαστε οσες μενετε αθηνα...κερατσινι μενωχι!χι!περιμενω πως και πως το απογευματακι να το καταασπαραξω μαζι με μια κουπα ζεστο καφεδακι....οσο για την συναντηση κωσταντινος θα ηταν πολυ ωραια να συναντιομασταν αν μεναμε ολες κοντα αλλα αν θελεται οσες μενουν αθηνα που ειναι σχετικα πιο ευκολο κανονιζουμε οταν ανοιξει ο καιρος.....αννα πλακα εχει ο μικρος σου σφαιρατος παει!!!!!!!!!!γιουλι χλωμο να τα χασεις τα 2 κιλα αν συνεχισεις με σοκολατενια κεικ κτλ :lol::lol: εγω δεν θελω να χασω αλλα αν συνεχισω ετσι με τα γλυκα με βλεπω σε κανενα bodylain :lol::lol::lol::lol::lol: ειμαι γλυκατζου σαν την αννουλα τι να κανω????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello hello hellooooooooooooooooooooooooooooo

βρε γλυκατζουδες που χει το ποστακι μας :lol: εγω ψηφιζω σταθερα κρεατικα/μπριζολικια κλπ στα καρβουνα ... οσα γλυκα και να μου δινατε παλι κρεατικά θα διαλεγα :lol::lol::lol:

οχι οτι δεν εχω τσακισει κατι κεϊκ που φτιαχνει η μανα μου τις τελευταιες μερες... εχει παει κ η δικη μου διατα ...περιπατο !! με τα χιλια ζορια παραμενει σταθερη η ζυγαριά !!

που σαι σοφουκι ;;! πραγματικά θα αντεξεις τοσες ωρες (μερα/νυχτα) μακρια απο τον Νικολα σου ;; εγω δεν αντεχω πανω απο 1 ωριτσα !!! τον αισθανομαι σαν..."προεκταση" του εαυτου μου :lol: θα ελεγα...

απο φαγί εμεις σημερα ομελετα φουρνου !!! πατατουλες - μανιταρακια - ψιλοκομμενο παριζακι - λιγη κετσαπ - αυγα (εννοειται :lol: ) κ φουρνο !!!!! πολυ πιο ελαφρια για το στομαχι απο τηγανιτή ;)

τελικα λες Κωνσταντίνος να το χει το ονομα κ να κανουν τετοιο υπνο ;;; κ μενα ετσι οπως τα περιγραφεις... 19.30 - 07.00 κοιμαται (με κανα 2 - 3 ξυπνηματακια) αλλα ευτυχως ριχνει 1-1.30 ωρα υπνακο το μεσημερακι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε σοφουκι!!!!!!κρατα γερα!!!!!!!!!οσο για την πεθερα αν εχεις δουλειες η τιποτα σημαντικο πηγαινε τον, αλλα αν οχι καλητερα να το αποφυγεις λεω...ετοιμο και το μπραουνις κοπιαστε οσες μενετε αθηνα...κερατσινι μενωχι!χι!περιμενω πως και πως το απογευματακι να το καταασπαραξω μαζι με μια κουπα ζεστο καφεδακι....οσο για την συναντηση κωσταντινος θα ηταν πολυ ωραια να συναντιομασταν αν μεναμε ολες κοντα αλλα αν θελεται οσες μενουν αθηνα που ειναι σχετικα πιο ευκολο κανονιζουμε οταν ανοιξει ο καιρος.....αννα πλακα εχει ο μικρος σου σφαιρατος παει!!!!!!!!!!γιουλι χλωμο να τα χασεις τα 2 κιλα αν συνεχισεις με σοκολατενια κεικ κτλ :lol::lol: εγω δεν θελω να χασω αλλα αν συνεχισω ετσι με τα γλυκα με βλεπω σε κανενα bodylain :lol::lol::lol::lol::lol: ειμαι γλυκατζου σαν την αννουλα τι να κανω????????

Στείλε κανένα κομμάτι και στο Χαϊδάρι!!!!! :lol::lol::lol: Είμαι μέσα για την συνάντηση!!Έχω γνωρίσει αρκετές κοπέλες από το Μάμμυ Αθήνα και Θεσσαλονίκη!!!Περνάω συχνά από Θεσσαλονίκη γιατί οι γονείς μου μένουν Χαλκιδική!Κι εγώ πριν γνωρίσω τον άντρα μου ζούσα 3 χρόνια Θεσ/νικη και την ξέρω από έξω και ανακατωτά!!!Δούλευα και στον Prassa για όσες ξέρουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΝΑΙ !! Κοριτσια ! αμα εδω Αθήνα κανονισουμε καμια συναντηση ας γινει κοντα σε μετρό να μπορω να ρθω κ γω με τον Κωνσταντινάκο !! ειμαι Δάφνη ! Ας ειναι η συναντηση κ πχ σταθμο μετρο Αιγαλεω που ειναι μακριά μου, αλλα καντε το κοντα σε μετρο να ρθω κ γωωωωωωωωω !!!! :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα απεναντι ειναι το πατρικο μου....αχχαχαχα

πωπω μυρουδιες που μου ερχονται στο μυαλο τωρα που το ειπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Προσθεστε μας κι εμας στη λιστα, 12/2 εχουμε τα πρωτα μας γενεθλια και απο οσα διαβασα ολα τα μωρακια μας περιπου στην ιδια φαση ειναι, αυγο, ψαρι, πρωτες προσπαθειες για περπατημα, σκαρφαλωμα στον καναπε και φυσικα πολλες τουμπες!

Μαμμυ κι εγω Κερατσινι μενω!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανουλα το κομματι στο εστειλα με ταχυδρομικο περιστερι σου ηρθε?η το φαγε στοδρομο? :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: Μάλλον το φαγε...έβρεχε κιόλας,και θα μου ερχόταν νιανιά... :lol::lol::lol:

Γιουλάκι,έτσι ε?Τον τιμάς συχνά τον Πρασσα??!!!Μπορεί και να με έχεις δει αν έρχεσαι συχνά προς τα κει!Δούλευα Καλοκαίρι 2009 σερβιτόρα!Ήμουν η μόνη σερβιτόρα κοπέλα,όλοι οι άλλοι ήταν άντρες!

christina leli,καλώς ήρθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια..... τι κανετε? ωστε χαλκιδικιωτισσα εισαι κ συ αννουλα...! απο που ακριβως εισαι? αληθεια που σου φαινεται η αλλαγη ζωης τωρα που πηγες αθηνα?

καλα ε το προσφατο βιντεακι του γιου σου εχει πολυ φαση ... κ γω που νομιζα οτι μονο ο δικος μου ειναι ταλιμπαν!

welcome χριστινακι!.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι μου κάνετε?

Πω πω δεν μπήκα πάλι 2 μέρες και σας έχασα... Γράφετε ασταμάτητα στο νέο postaki εεεεε??????? Μπράβο!!!!!

Είμαι κομμάτια, χτες δούλευα απόγευμα και είχα αφήσει τη μικρή στο σπίτι με τη πεθερά μου και είχε έρθει και η μάνα μου... Λοιπόν και οι δύο μου φαίνεται δεν κάνουν μία :lol::lol::lol: Πήγα σπίτι στις 9 και βρίσκω το μωρό να κοιμάται... Και μου λέει η πεθερά μου:"Είχε πολύ γκρίνια, νύσταζε και την κοίμησα!!!" Της λέω είναι αλλαγμένη? Ναι μου λέει. Πάω λοιπόν το παιδί να το αλλάξω για τον βραδινό της ύπνο και τι βλέπω? Το μπεμπιλίνο γεμάτο κακάκια και το πουλί μας συγκαμένο... Έξαλλη έγινα!!!!! Κοιμήσανε το μωρό με τα κακάκια...Εν τω μεταξύ αυτή ξεξύπνησε και μου κοιμήθηκε ξανά στις 11.30 και εγώ να σέρνομαι από τη κούραση!!!!!

Αυτές οι γιαγιάδες κάνουν ότι θέλουν και δεν ακούνε και κανένα ρε παιδί μου... Τη πεθερά μου την ξέχεσε ο άντρας μου πρωί πρωί και τώρα θα πάρω και γω τη μάνα μου να της τα πω ένα χεράκι...

Κατά τ'άλλα έχουμε πάλι μυξάκια αλλά όχι τίποτα το σπουδαίο, μου φαίνεται ότι θα την παλέψουμε με όρους και το σκουπάκι μύτης....

Αυτά τα ολίγα!!!!

Να έχετε όλες μια υπέροχη μέρα!!!!! ;););)

Φιλάκια πολλά!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και με γεια το νεο θεματακι, που οπως βλεπω σας αρεσει πολυ περισσοτερο απο το προηγουμενο... :D:D:D

εμεις σημερα δεν ξυπνησαμε καλα.... σεισμος στις 6,30 το πρωι και ο αντρας μου εχει θεμα με τους σεισμους... τον πιανει πανικοςςςςςςςςςςςςςςςς με αποτελεσμα να αρπαει το μωρο απο την κουνια( το καημενο κατατρομαξε) και μετα που σταματησε ο σεισμος του ερειξε ενα παπλωμα και τρεχαμε στο αυτ/το. τι να κανω βρε παιδια με αυτον το φοβο του?? ανησυχω γιατι αν τα κανει αυτα και οταν μεγαλωσει το μωρο και καταλαβαινει θα εχουμε προβλημα :roll::roll: ο πανικος ειναι οτι χειροτερο....

λενε οτι το υφαιστιο στη σαντορινη αρχιζει να κανει κατι τρελα... δεν ξερω αλλα πολυ ανησυχω.

Μαριεκεν μου δεν τον καταλαβατε εσεις εκει???

κατα τα αλλα Γιουλακι πες αυτη την συνταγη επιτελους να γλυκαθουμε και εμεις...

χριστινα καλως μας βρηκες!!!!

Ρανια παιδαρος ο δικος σου!!!!!! καλα τετοια φρουτα βγαζει η καλαματα???? :lol::lol: αντε βουρ για το δευτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα καλως ηρθες, τρεχω να ανανεωσω τη λιστα,αλλα δωσε μας κ ενα ονοματακι!!!!!!

Σεισμος ε? Που μενετε καλε κ κουνηθηκατε?

Λοιπον

1 3/4 κουπα αλευρι

1,5 κουπα ζαχρη

1/2 κουπα λαδι

3/4 κουπα κακαο

2 βανιλιες

1κγ σοδα φαγτου

1κγ μπεικιν

2 αυγα

1 κουπα γαλα

1 κουπα βραστο νερο

Ανακατευουμε ολα τα στερεα μαζι και μετα ριχνουμε τα αυγα το λαδι κ το γαλα.Οταν γινει μειγμα ριχνουμε κ το νερο. Ειναι λιγο ρευστο αλλα ετσι πρεπει.Βαζουμε σε μια φορμα (οχι πολυ μεγαλη) ή ορθογωνια κ ψηνουμε στους 180 για 45-50'.

Εγω τις σκονες τις κοσκινησα κιολας και βγηκε απιστευτα αφρατο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια... σημερα σερνομαι... :(:( χτες βραδυ ο μικρος μου ξυπνησε κατα τις 3μιση τα ξημερωματα... στην αρχη εκλαιγε με κλειστα ματια, μουρμουριζε, του εδινα πιπιλα και την εβγαζε... αυτο κρατησε μεχρι τις 6 και κατι το πρωι!! φρικη!! δεν ηρεμουσε με τιποτα... ουτε στην αγκαλια, ουτε στην κουνια...ΤΙΠΟΤΑΑΑ!! τελικα στις 6μιση το πρωι του εδωσα γαλα και κοιμηθηκε μεχρι τις 9. απο τις 9 λοιπον ξεκινησε ενας καινουριος αγωνας δρομου και κυνηγητου μεχρι τις 3 το μεσημερι που τον ξαναπηρε ο υπνος μετα απο τρελη γκρινια και κλαμα... :shock::shock::shock: με τεντωσε κανονικα μιλαμε!! δεν την παλευω!! μαρεσει που ειχα και ενδοιοασμους αν θα τον δωσω στην πεθερα μου για το τριημερο!!! :shock: σουμπιτος θα φυγει αυριο και ελπιζω να μην κολλησει πια!!!!παω να ξαπλωσω λιγακι... φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεε δε σας προλαβαίνω!!!Καλώς ήρθες Χριστίνα στην παρέα! :)

μαριεκεν χώσε χώσε για να είναι πιο προσεκτικές!Κρίμα να ταλαιπωρείται απτο συγκαμα..

Τα νέα μας...ανορεξιες..μαλλον τα δοντάκια τι να πω?Μ το ζόρι λίγες κουταλίτσες ακόμα κ απο φρούτα που τρελαινόταν.Α του έδωσα κ ανθότυρο χτες μαζί με το σπανακόρυζο που το έκανα.Το έφαγε πάντως..

Αννούλα κ γω όταν σπούδαζα Θεσ.νικη περνούσα συχνά από Πρασσά,εμενα κοντά στην Μποτσαρη.

Παρεπιμπτόντως το Σάββατο θα πάμε Σαλόνικα για λίγα ψώνια και για να συναντήσω τις κολλητες μου συμφοιτήτριες! :D:D

Θα τα ντύσετε καρναβαλάκια?Είδα στολες στα τζάμπο αλλα δε τρελάθηκα.Θ κοιτάξω κ αλλού..Θα έχουν πολύ γέλιο πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Γιουλακι για τη συνταγη!!!!!

στη λεβεντοκουνιμενη Κρητη μενουμε........!!!

αυτα, ελπιζω να εχουμε μια ηρεμη βραδια αποψε.

ααα εμενα εβγαλε και 3 δοντι αλλα απο κατω και αυτο :roll::roll: τα πανω τιποτα... μα καλα μετα τα δυο κατω δεν βγαινουν τα επανω??? να ανυσηχισω αραγε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!δεν το πιστευω! ολοκληρο κατεβατο ειχα γραψει, πατησα υποβολη κι εξαφανιστηκε! λοιπον παμε παλι!

Κωνσταντινε πιστεψε με δεν ειναι ταλιμπαν μονο ο δικος σου!!!Καλως σε βρηκα!

Marieken τι να κανεις, τι να πεις, οσο και να το κανεις εξυπηρετηση μας κανουν, ποσο χερι να βαλεις! Εμενα τον αφηνουν να κοιμηθει ο,τι ωρα νυσταξει, με αποτελεσμα να μενει μετα ξυπνιος μεχρι πολυ αργα! Βεβαια, αυτο δεν ειναι και χαλια αφου γυρναω κατα τις 11 σπιτι και συχνα τον προλαβαινω!

Περαστικα ευχομαι! Εμενα παλι δεν καθεται να τις τραβηξω με αυτο το εργαλειο με τιποτα!!!

@σπιρτουλι

Καλως σας βρηκα!

Μα που ειστε; Δεν ακουσα κατι για σεισμο...Παντως δεν μπορεις να κανεις τιποτα, ο πανικος δεν ειναι κατι που ελεγχεται και ο ιδιος αθελα του το κανει... :roll:

@γιουλακι

Ω, μα ναι! Παραλειψη! Δημητρης- Μιχαλης. Ευχαριστω που το ανεβασες τοσο γρηγορα!

Αυτη η συνταγη για τι ειναι; Φαινεται ευκολη! Αν και αμα δεν το ραψω συντομα θα ξαναπαρω τα κιλα της εγκυμοσυνης!!!! :?

@σοφουκι

Ευχαριστω!

Πωπω χαλια ειναι να μην μπορεις να το ηρεμησεις! Εσυ αντεχεις να μην το παρεις αγκαλια η ακομα και στο κρεβατι σου για να μην κακομαθει; Εγω ομολογω οτι δεν αντεχω κι ολο αγκαλια κοιμομαστε κι ας ξερω οτι με εκμεταλλευεται!Παντως τελεια θα περασετε τριημερακι χωρις το μπεμπε, αν και σιγουρα θα σας λειψει πολυ!

@froggy

Να εισαι καλα!

Εγω λεω να τον ντυσω μια που τα γενεθλια του πεφτουν 2η Κυριακη Αποκριας, θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΡΕΥΣΤΟ ΣΟΚΟΛΑΤΟ ΚΕΙΚ θεικο.Συγνωμη για τα κεφαλαια τα ξεχασα απο πριν!!

Καλε σπιρτουλι τι να ανησυχησεις?Αυτα που λενε ειναι ενδικτικα.Τα επανω αργουνε πιο πολυ κ πονανε πιο πολυ γιατι τα ουλα ειναι περισσοτερο σκληρα

σοφουκι μηπως βγαζει κ κανα δοντι ταυτοχρονα?

Οι υπολοιπες τι καενετε?

Αποκριες ε?αχ θελω να την ντυσω πασχαλιτσα αλλα που θα βρω στολη?εχω τη δικη μου πρωτη στολη(κυκνος) αλλα γεννηθηκα Αυγουστο κ δεν ταιριαζει το νουμερο φυσικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσόπουλα!!!Πως πάει/??

sofouki,κουράγιο!!!Μήπως βγάζει κανένα δοντάκι??Ο γιος μου,τώρα άρχισε να κοιμάται κάπως καλύτερα τα βράδια και όταν λέω καλύτερα εννοώ 8-11-1-5-7-8 γιατί παλιά ήταν 8-10-11-1-3-4-5-6-7!! :shock::shock::shock:

gioulaki,ευχαριστούμε για την συνταγή!!!Μ'αρέσουν οι εύκολες συνταγές!!!

froggy,από ανορεξίες άλλο τίποτα!!Από 7 μηνών που έβγαλε τα πρώτα δόντια μέχρι 11 μηνών δεν έτρωγε τίποτα εκτός από ψωμί και γάλα!!'Εχει λίγες μέρες που άρχισε πάλι να τρώει!

spirtouli,κι εγώ έχω μεγάλη φοβία με τους σεισμούς... :?:?:? Με πιάνει ταχυπαλμία με το παραμικρό κούνημα!!!Δεν το συζητώ για πιο ισχυρούς,με πιάνει πανικός και δεν μπορώ να πάρω ανάσα!!!Ετοιμάστε μια τσάντα με είδη πρώτης ανάγκης όπως νερό,κουβέρτες,γάζες κτλ.και να την έχετε σε ένα σημείο με εύκολη πρόσβαση,μήπως έτσι είναι πιο ήρεμος...Όσο για τα δόντια,δεν έχουν κάποια σειρά που βγαίνουν...ξέρω παιδάκια που έβγαλαν πρώτα τους τραπεζίτες!

Marieken,τι να πω για τις γιαγιάδες....νομίζω δεν θα αλλάξουν ποτέ!!Εμένα η πεθερά μου δεν ζει και η μανούλα μου είναι 560χμ. μακριά!!!

konstantinos,όπως βλέπεις και ο Άκης δεν πάει πίσω στις ταρζανίες και όσο μεγαλώνει,γίνεται όλο και πιο ζωηρός!!!Οι γονείς μου μένουν Νέα Μουδανιά!!!Η Αθήνα δεν μου αρέσει καθόλου αλλά τι να κάνω που εδώ βρήκα άντρα να μου κάνει οικογένεια?!! :lol: Έχει και τα καλά της όμως και η Αθήνα..

Εγώ θέλω να τον ντύσω ξωτικάκι...που θα βρω όμως στολή??!!Έχετε κάτι υπόψιν??!!

Αυτάάάά!!!Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...