Μετάβαση σε περιεχόμενο

Για τις απανταχού ζουμερούλες!


Θέλω να γίνω μαμά

Recommended Posts

χαχα...συμπεθερα μου ανεβαζεις το ηθικο :lol::lol::lol::lol:

η αληθεια ειναι οτι επειδη ημουν πιο αδυνατη αυτο τωρα με ενοχλει....γενικα εχω ενα χαζο σουλουπι στο σωμα μου...τα ακρα μου ειναι αδυνατα κ εχω κοιλια κ στομαχι....για μενα εχω....αν χασω κιλα φευγουν απο εκει...οποτε θελω να χασω 5 για να ερθω στα ισια μου ;););) οταν γεννησα γαμ@το τα ειχα χασει σε μια εβδομαδα κ στις 15 αλλα 2,5...κ ημουν μια χαρα....αλλα δυστυχως τα ξαναεβαλα....

ποιες φωτο ειδες; πριν ή μετα εγκυμοσυνης :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 327
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι, αυτες που εισαι με τα κοριτσια..μια χαρα σε βρισκω!!!!

Κοιτα εγω αμα χασω την κοιλια ειμαι ευχαριστιμενη..ε δεν μπορω να απαιτησω στα 32 να εχω το σωμα που ειχα στα 20!!!

προσαρμωσα απλα την γκαρνταρομπα μου...χιχιχι..ευκαιρια γαι ψωνια ψαχνω

βασικα με αυτα και με εκεινα αυτε ςτις μερες που γινετε ενας ψιλοχαμος στο σπιτι μας...δενπηγαινω για τρεξημο και αυτο ειναι το χειροτερο μου, ευτυχως ρυθμησα την δισκοιλιοτητα μου και δεν ιμαι πια τοσο πρισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Πόπη, τέλεια σε βρίσκω! Υπερτέλεια μπορώ να πω! Και σκεφτόμουν ότι λόγω γενεθλίων θα μας έγραφες τούρτες και γλυκά!

Το βραδινό σου θα το έτρωγα κι εγώ, αλλά τελικά αντικαταστάθηκε με γύρο... Τι να κάνω ρε κορίτσια, δε με στηρίζει ο φαταούλας ο άντρας μου, που έχει πάρει περισσότερα κιλά απ' όσα εγώ, και δε λέει να κάνει διατροφή... Χτες λύσσαξε για γύρο. Πρότεινα τονοσαλάτα και μου λέει "έχω όρεξη για κρέας". Προ εγκυμοσύνης θα μπορούσα να φάω τονοσαλάτα και να αδιαφορήσω παγερά για το γύρο. Τώρα δεν έχω κουράγιο, όχι τόσο να αδιαφορήσω, όσο να καθίσω να φτιάξω ειδικό φαγητό για μένα. Έτσι καταλήξαμε στον γύρο.

Δίνω αναφορά για χτες:

Πρωινό: Ένα τσάι γλυκάνισο και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Μια μεγάλη μερίδα ομελέτα φούρνου με πατάτες και κοτόπουλο (εκμεταλλεύτηκα δημιουργικά τα απομεινάρια της προηγούμενης μέρας) και μια φέτα ψωμί.

Απογευματινό: Μια κουταλίτσα κρεμ καραμελέ.

Βραδινό: Μια κυπριακή πίτα με γύρο κοτόπουλο. Έφαγα: το γύρο, τη μισή πίτα, σαλάτα και 4-5 πατάτες.

Αυτά, μετά πονούσε η κοιλιά μου... :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ α.μ. σε καταλαβαινω...δεν φταις εσυ...ο αντρας σου...σε κατανοωωωωωω...

λοιπον εγω σημερα εκανα μια ατασθαλια αλλα δεν μπορουσα να αρνηθω...ηταν κερασμα :D:D

πρωι: μιση φετα ψωμι με κασερι

μεσημερι: λιγα μαζεματα...1 κεφτεδακι κ λιγο γιουβετσι χωρις κρεας...κ χωρις ψωμι

απογευμα: 1καφε φιλτρου,1 κομματι τυροπιτα, 1 κομματι τουρτα (τα κερασματα που ελεγα :D )

βραδυ: ενα πουρακι κερασμα κ τωρα τρωω μερικα καλουδια= στραγαλακια κ.α. (κερασματα κ αυτα :D )

αυταααααα...αυριο πιο συμμαζεμενα...ελπιζω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα, αχ αυτά τα κεράσματα... Κι εγώ είχα πάλι επίσκεψη σήμερα, αλλά δεν έφαγα και του σκασμού. :P

Θα τα γράψω αύριο, ή μάλλον, τα γράφω από τώρα.

Πρωινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί και ένα τσάι βουνού.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα μπολ φακές και ένα πιατάκι πληγούρι.

Απογευματινό: Ένα μανταρίνι και μία μπανάνα.

Τρία μικρά πιτάκια και ένα κομμάτι κέικ.

Βραδινό: Τρία ελιοπιτάκια και λίγη πατατοσαλάτα.

Ε; Όχι και τόοοσο χάλια σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου για τα καλά σας λόγια!!!!!

Άννα-Μαρία μου σαφώς κι έφαγα τούρτα (δυστυχώς…. η γομάρα!!!!)

απλώς αντί να φάω το βράδυ στις 10 που την κόψαμε προτίμησα να την φάω το πρωί!!!!! Για πάμε λοιπόν να δούμε τα της Παρασκευής:

ΠΡΩΙΝΟ:

2 κούπες χαμομήλι (2 κ. γλ. ζάχαρη μαύρη)

ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ:

1 κομμάτι τούρτα

Λίγη φρουτόκρεμα μπόμπου

ΜΕΣΗΜΕΡΙ:

2 μπιφτεκάκια ψητά

Μαρουλοσαλάτα λίγη φετούλα milner ψωμί καθόλου

ΑΠΟΓΕΥΜΑ:

1 ποτήρι σοκολατούχο γάλα χαμηλών λιπαρών

ΒΡΑΔΥ:

5 ντακάκια τοματούλα τριμμένη φέτα milner

1 ποτήρι παγωμένο γάλα 1,5% λιπαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου........

Αν ανήκεις κι εσύ στις ζουμερούλες......

Εγώ μάλλον είμαι το ΖΕΠΠΕΛΙΝ!!!!!!!!! Το θυμάστε???????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οι άλλες πού είσαστε οεεεεοοοοοο????????

Ξεκίνησε να γράφει η αφεντιά μου και παραιτηθήκατε όόόόλεεεεεςςςς?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα το πάρω ως προσβολή!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη, είσαι καταπληκτική! Αν εξαιρέσουμε την τούρτα που τη δικαιούσαι λόγω γενεθλίων, έχεις βελτιώσει αφάνταστα τη διατροφή σου! Είσαι το πρότυπό μου!

Εγώ να δούμε πότε θα ξεφύγω από τα κέικ και τις πίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εχουμε κ λεμε....

μεσημερι: 2 μεγαλα κομματια παστιτσιο χωρις ψωμι (πεινουσα παρα πολυ ;) ) ενα σοκολατακι

απογευμα: μια φετα ψωμι με κασερι κ παριζα

βραδυ: μισο κομματι παστιτσιο κ σπορια....α.μ. ακους;εφαγα επιτελους τα σπορια :lol::lol::lol:

αυριο πρωι πρωι εχουμε ζυγισμα...μολις ξυπνησω κ παω τουαλετα...χοχοχοχο...δεν το ξεχνω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα, κανένα φρουτάκι δε βλέπω... Ούτε σαλατούλα... Μόνο παστίτσιο και σπόρια! Καλά βρε, πρωινό δεν τρως;

Άντε, γράφω κ εγώ τα δικά μου:

Πρωινό: Ένα τσάι βουνού και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Δεκατιανό: Ένα κομμάτι κέικ.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια με σάλτσα (ντομάτα, σκόρδο, κόκκινο κρασί και βασιλικός) και τριμμένη ξερή μυζήθρα.

Απογευματινό: Ένα μικρό ελιοπιτάκι.

Ένα μανταρίνι και μία μπανάνα.

Βραδινό: Το ίδιο με το μεσημεριανό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α.μ. πως βρε τρωω πρωινο...οταν προλαβαινω κ δεν το ξεχνω :lol::lol::lol: αν δεις τις προυγουμενες μερες ετρωγα....οσο για τα φρουτα ειναι μετρημενα στην φρουτιερα για τα παιδια μεχρι την δευτερα που θα κατεβω να παρω...εδω στο χωριο δεν ηταν καλα την τελευταια φορα κ δεν ξαναπερνω...οποτε μεχρι την δευτερα φρουτο γιοκ :lol::lol::lol::lol: τι να κανω η δολια μανα :D:D:D:D

τα σπορια τα ειχα αχτι απο την προυγουμενη φορα...κ δεν φταιω εγω...ο αντρας μου τα εφερε διπλα μου κ τσικι τσικι....με επεισε...λυσσαξα ομως :lol::lol::lol:

αυριο θα δωσω αναφορα τα γραμμαρια που εχασα αυτη τη βδομαδα....γιατι εχασα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eeeeeeeeepp sas anakalipsaaaaaaaaaaa :D:D:D na prostethw kai egw ???

ANNA MARIA eprepe na eidopoihseisQ! :lol:

loiponnn ta simerina mou...

prwino:4 gryganies me marmelada kai voutyro+1 fl.gala!!

mesimeriano:1 tsipoura kai salata kai 2 fetes pswmi

apogeumatino:3 loukoumakia

vradino:1 tost!

auta :D

egw eimai egkyoula kai exw parei idi 10 kila! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Με θυμάστε? Χάθηκα αυτές τις μέρες...

Θα γράψω τι έφαγα πάνω κάτω...

Τετάρτη

1 κουλούρι

1 φρούτο

Μακαρόνια με λίγη σάλτσα απο το κοκκινηστό που είχαμε την πρηγούμενη μέρα σαλάτα

και απόγευμα προς βράδυ πατατοσαλάτα με μια φέτα ψωμί

Πέμπτη

1 χυμό πορτοκάλι

1 φρούτο

Για μεσημέρι θα έφτιαχνα σπανακόρυζο η σπανάκι σκέτο και τελικά έφτιαξα σπανακόπιτα και απο εκεί και μετά ξεφυγάαααα!! έφαγα και το βράδυ σπανακόπιτα 2 κομμάτια

Παρασκευή

1 τοστ γαλοπούλα ντομάτα

1 φρούτο

σπανακόπιτα+ ψάρι στον φούρνο + σαλάτα

1 φρούτο

1 κομμάτι σπανακόπιτα!! :shock::shock:

Σάββατο

1 κουλούρι 1 χυμό πορτοκάλι

1 μήλο

1 πιάτο πατσά με 2 φέτες ψωμί

απόγευμα δεν έφαγα τίποτα γιατί ήμουν έξω

και το βράδυ έφαγα 1 κομμάτι κεικ (πήγα επίσκεψη στη συννυφάδα μου ) και σπόριαααα!!! γκρρρρ!!! όπως καταλάβατε ξέφυγα τελείως αυτές τις μέρες!!! Θα ξεφύγω και αύριο γιατί περιμένω επισκέψεις το βράδυ και θα κάνω κανα γλυκάκι κανένα κεκάκι... οπότε απο Δευτέρα ξανα σε πρόγραμμα! Α εννοείται δεν ζυγίστηκαα!!! Δεν τόλμησα μετα απο τόση σπανακόπιτα!!! :lol::lol::lol::lol:

Τα λέμε απο Δευτέρα!! Καληνύχτααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα εσυ μωρουδενια εχεις το ελευθερο να τρως..... ;););) οχι ομως για δυο... :D:D:D

mmpaaa den mporw giati ekana thn vlakeia na ksefygw apo nwris!

kai o giatros mou eipe pleon na parw to poly 20 an kai eprepe 12 na parw se olh tn egkymosini :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεεεεεεεερες....μωρουδενια δεν πειραζει μπορεις ακομα κ τωρα να προσεξεις να μην ξεφυγεις...αλλα να σου πω κτην αληθεια...απολαυσε το...αν εσυ νοιωθεις καλα με τον εαυτο σου μην πιεζεσαι,απλα θα ζοριστεις αργοτερα....βεβαια εγω μιλαω εκ του ασφαλους γιατι κ στα δυο εβαλα 12 κ 10 αντιστοιχα κ τα εχασα με την μια...βεβαια μεχρι τον 4ο ξερνοβολουσα καθε μερα κ δεν εβαζα γραμμαριο,εχανα κιολας....αρα οπως καταλαβαινεις οταν εγινα καλα...εεεεεεεεετρωγα.... :lol::lol::lol::lol:

α ρε γιεληζ ως το τρως το σπανακι σκετο :?:?:? σαν να βοσκας ειναι....μπλιαχ....προτιμω την σπανακοπιτα :D:D

το λοιπον....ανεβηκα σημερα στην ζυγαρια....το δυσαρεστο ειναι οτι δεν εχασα ουτε γραμμαριο...κ το ευχαριστο οτι δεν εβαλα ουτε γραμμαριο...που σημαινει σταθερα....63.3 :D:D γιατι με αυτο ξεκιναω...πρωι πρωι κ εχω παει τουαλετα....ελπιζω απο αυριο καλυτερα.......βεβαια περιμενω κοσμο το απογευμα κ αυτη τη στιγμη ψηνω διαφορα σφολιατοειδη που εχω φτιαξει....εεε δεν πρεπει να δοκιμασω απο ολα πριν τα κερασω ;););) νομιζω πως θα το εφαρμοσω: καθε κυριακη μετα το ζυγισμα θα εχω το ελεθευρο να τρωω οτι θελω χωρις τυψεις :lol::lol::lol::lol: οχι οτι ειχα κ ποτε οταν ετρωγα.

πληρη αναφορα το βραδυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωω δεν την μπορω την ατιμη τη ζυγαριαααα...για αυτο δεν ανεβαινω...εγω εχτες εφαγα διαφορα...ηταν η ημερα της πεινας ολο πειναγα...

-πρωι γαλα

-μεσημερι μακαροναδα φουρνου

-απογευμα μπισκοτα παπαδοπουλου με μερεντα και κοματια πορτοκαλι επανω

-βραφυ πατε σαρδελας με φρυγανιες....και παλι πειναγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδένια, είπα κι εγώ! Απορούσα πώς και δεν είχες κάνει την εμφάνισή σου τόσο καιρό!!!

Γιελίζ, βλέπω κι εσένα σε κάψανε οι επισκέψεις...

Μιχαέλα, εμένα μ' αρέσει το σκέτο σπανάκι, σωταρισμένο με κρεμμυδάκι, ανηθάκι, λεμονάκι, μια χαρά! Συνήθως βάζω και φέτα και γιαούρτι μέσα!

Σήμερα τα πάω μια χαρά, θα δούμε στη συνέχεια πώς θα εξελιχθεί. Έχω και τον μικρό άρρωστο, για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχασα 300γρ!!!! :lol::lol: Σιγά το κατόρθωμα θα μου πείτε.... :lol::lol: 56.2!!!!

Σήμερα ξέφυγα λίγο γιατί έφαγα και το μπακλαβαδάκι μου και το μπισκοτάκι μου!!!!Ε δεν πειράζει...Την κυριακή ειμαστε πιο χαλαρη...απο αυριο πάλι!!!

Μωρουδένια μου απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και να φας ότι τραβα η καρδιά σου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχασα 300γρ!!!! :lol::lol: Σιγά το κατόρθωμα θα μου πείτε.... :lol::lol: 56.2!!!!

Σήμερα ξέφυγα λίγο γιατί έφαγα και το μπακλαβαδάκι μου και το μπισκοτάκι μου!!!!Ε δεν πειράζει...Την κυριακή ειμαστε πιο χαλαρη...απο αυριο πάλι!!!

Μωρουδένια μου απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και να φας ότι τραβα η καρδιά σου!!! :D

mpravo...kai auto einai kati ta 300gr :D auta mou lete kai me vlepw na pigainw 100 kila :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ριξω ενα ζυγισμα οταν καταφερω να παω παιδιατρο...χαχα μια φορα το μηνα δηλαδη αν και τωρα στον 4ο μηνα δεν πηγε το Μιλακι με αυτα και με αυτα...για να δουμε θα παω τωρα που δεν μπορω να μπω και στο αμαξι...βρε μωρουδενια χαλαρωσεεε εγω με μια εγκυμοσυνη ολο εμετους και πηρα μονο 7 κιλα πιστεψε με παρακαλαγα να μπορω να τρωω αντι να τα βγαζω...εε αι στο καλο....ελπιζω στην επομενη να μην ειμαι ετσι..αλλα μπααααααααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον η σημερινη μου αναφορα....αν κ με βλεπω να με περνετε με τις πετρες σημερα :lol::lol::lol: αλλα ειπαμε: κυριακη γιορτη κ σχολη....χοχοχοχο

πρωι: 1 τοστ κασερι-παριζα, 1 καφε , τρια ζαμπονοκασεροπιτακια,ενα τυροπιτακι κ ενα λουκανικοπιτακι

μεσημερι:χμμμμ...χμμμμμ....5 σουτζουκακια :shock::shock::shock: ,με πατατες,σαλατα ντοματα αγγουρι κ τυροσαλατα...αλλα ΧΩΡΙΣ το τονιζω ΧΩΡΙΣ ψωμι :lol::lol::lol:

απογευμα: τιποτα....ειχα κοσμο ;););) αλλα....

βραδυ: δεν ξερω ποσα...αρκετα εως παραπολλα...απο ολα τα σφολιατοειδη που εγραψα παραπανω :D:D:D πηγαινα ερχομουν ετρωγα κ απο κατι...δεν μετρουσα,εχασα τον λογαριασμο μετα τα 5 :lol::lol::lol:

αντε βρε κ απο αυριο τα κεφαλια μεσα....ή καλυτερα το στομα ραμμενο :lol::lol::lol:

α.μ. ετσι οπως το λες καλο ακουγεται το σπανακι...δεν την ηξερα αυτη την εκδοχη...χμμμμ...ενδιαφερον ακουγεται...

ρε ευη το πορτοκαλι απο πανω δικη σου πατεντα ειναι; :lol::lol::lol: δεν μαρεσει σα φρουτο να το τρωω καθολου...χυμο δωστο,σε γλυκα δωστο αλλα ετσι σκετο με τιποτα...

να κ μια που κατι εχασε...εστω κ 300...ευγε μαρακι :lol::lol::lol: το μπακλαβαδακι η επιβραδευση σου ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!

grafw ta simerina mou..

prwino:4 fryganies me marmelada+1 flitzani gala

mesimeriano:2 piperies gemistes+misi merida laxano-kreas+2 fetes pswmi+salata

apogeumatino:2 petifourakia

vradino:1 tost+1 ximo mpanana

auta...kiska emena omws o giatros me malwnei...eimai ston 6o mina kai idi exw parei 10 kila...opote gia auto eipa na prosexw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόπη, είσαι καταπληκτική! Αν εξαιρέσουμε την τούρτα που τη δικαιούσαι λόγω γενεθλίων, έχεις βελτιώσει αφάνταστα τη διατροφή σου! Είσαι το πρότυπό μου!

Εγώ να δούμε πότε θα ξεφύγω από τα κέικ και τις πίτσες...

Άννα-Μαρία μου...... δεν αναφέρεσαι σε μένα!!!!!!!!!

Με την καμμία όμως!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν δεις τί καταβρόχθισα το ΣΚ (την Κυριακή περισσότερο!!!!!) άσεεεε......

Πάει ξέφυγαααα!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλήρης αναφορά αργότερα......

Με καλεί το καθήκον...... (βλέπε αρμεξούλι!!!!!!!)

Καλημέρεεεεςςςςς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα, έλα μωρέ, μια χαρά τα πήγες. Αφού δεν έφαγες ψωμί... :P :P :P

Μαρίνα, για έγκυος, καλά τα πας!!!

Πόπη, ουπς! Κάναμε αταξιούλες μέσα στο σκ;

Μαρία, γουάου, 300 γραμμάρια; Και εις ανώτερα εύχομαι!

Γράφω τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα τσάι βουνού και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Λίγο κοτόπουλο φούρνου με πατάτες + πολλή σαλάτα μαρούλι-κρεμμύδι-άνηθο.

Απογευματινό: Ένα μανταρίνι και μια μπανάνα.

Ένα κομμάτι κέικ.

Βραδινό: Μια σαλάτα μαρούλι-κρεμμύδι-άνηθο με κοτόπουλο (=ανακάτεψα τη σαλάτα και το κοτόπουλο απ' το μεσημέρι!), με ντρέσινγκ λαδολέμονο με λίγη μαγιονέζα.

Μια φέτα ψωμί με προζύμι (δε θα έτρωγα ψωμί, αλλά με ανακάτεψε πολύ η μαγιονέζα).

Η ζυγαριά έδειξε 58.7...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...