Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

Ανθρωπακι ελπιζω ολα να πανε καλα και να κρατηθει λιγακι ακομα ο μικρος!! περιμενουμε νεα...

Μαρια υπομονη, αυτη η αναμονη θα σου εχει σπασει τα νευρα φανταζομαι αλλα για καλο ειναι.. παιρνει τον χρονο του ο μικρος!

Ευακι πολυ καλη η ιδεα σου με τον ατμο, θα το ψαξω ν..ομιζω υπαρχει ατμοκαθαριστης στο πατρικο του αντρα μου!

Νινακι πολλα φιλια...

Η Ιωαννιτα νομιζω ειχε πει θα μπει μεσα σημερα τα μεσανυχτα..

Καλημερα σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΚΟΜΑ.......ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ....ΟΠΟΤΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ 'Η ΘΑ ΓΕΝΝΑΩ 'Η ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΦΡΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ......

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ (ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΑ) ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ......

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ Κ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ.....ΟΤΑΝ ΧΘΕΣ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ????ΜΕ ΛΕΕΙ ΠΑΣ ΚΑΛΑ??ΕΓΩ ΜΕΣ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΡΩ 1000 ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΘΑ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΟ?ΟΠΟΤΕ ΛΙΓΟ ΧΛΩΜΟ....ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ (ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ) ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΝΕΤΒΟΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΣΥΡΜΑΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ...ΟΠΟΤΕ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,

twiggy κι εγω σκεφτομουν πως να καθαρισω το καθισματακι αυτοκινητου και τελικα το ανελαβε η πεθερα,αλλα εγω θα βαζω πανακι αγγαλιας τον πρωτο καιρο σιγουρα γιατι ηταν λιγο μπιχλιαρικο....και ποσο να καθαρισει με το σφουγγαρι (ο ατμος παντος ειναι καλη ιδεα αρκει να αντεχει μεγαλη θερμοκρασια μη χαλασουν τα σγουγγαρια που χει μεσα...(ασε αν με εβλεπες θα παθαινες πλακα, το μαλι μεχρι τη μεση αφανα σγγουρο παντελονι απο μοναστηρακι καμπανα αρβιλα και φλαιερ μπουφανακι χαχαχαχαχ και φυσικα ακουγα χεβι μεταλ και χαρντ κορ να δεις κουνημα κεφαλιου σε παρτυ φρικιο τελειος χαχααχ οσο τα θυμαμαι λιωνω στο γελιο) Κοντο μαλακι ε? σουπερ σε φανταζομαι και ο δικος σου μακρι μαλι χαχαα μπερδεμα πανω στο μηχανακι...ολα καλα λοιπον με το θεματακι μπραβο χαιρομαι κι εγω πια παω με μια περιφανεια χαχααχαχ λες και θα κανω κανα κατορθωμα...

Κικι τελειος !!!!χειλαρες , ομορφαντρα μουυυυυ....τι καλα που γυρισε προσωπακι μωρεεεεε και αντρακια τελικα μπραβο μπραβο κι απο κιλα δεν το συζητω!!

Φλωριανα μου περαστικουλια μακαρι να την περασεις στον αερα την ιωσουλα , τζενουλα γιατι μωρε τοσο πολυ χαλαρα με ηρεμια , και να σου πω αμα θες να κλαψεις κλαψε εμενα με ανακουφηζει απο τα νευρα....ας τον να κουρευεται τον αντρουλι μωρε.....

Τζενακι μικρο εισαι κι εσυ σε πορεια βλεπω αντε με το καλο μακαρι να κρατηθει μια βδομαδουλα ακομα, Μαρακι σου κανει κι εσενα καψωνακια ο μικρος , η αναμονη ειναι δραμα, υπομονη και θα ρθει το μπεμπε μολις ειναι ετοιμο....

Εγω ειμαι λιγο χαλια εδω και τρεις μερες αρχισαν παλι ανακατωσουρες με μια σακουλα παραμασχαλα κυκλοφορω πονοι περιοδου ,πονοι στην λεκανη,πονοι στην πλατη καλε σαραβαλιαστηκα η γυναικα (ειναι η αλλαγη του μηνα και εχω τα γνωστα ουφ αμαν πια)...

Τζοανιτα με το καλο σημερα ολα να πανε καλα ευχομαι !!

Παω ΚΕΠ για κατι χαρτια φιλακια πολλα τα λεμε αργοτερα.

α σημειωση καλε τα ριγνκ σλινγκ αν πιανει το χερι σου φτιαχνονται ανετα, τι σιγα ενα υφασμα ειναι που εχει δυο κρικους αμα το ξερα απο την αρχη θα εφτιαχνα ενα χαχαχαα (μαλιστα λει στην αφρικη και σε κατι παλιες φυλλες τα χρισιμοποιουν χρονια, ακου τωρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα έχω γιατρό και το πρωί με έπιασαν κάτι πονάκια σαν τράβηγμα που δεν μπορουσα να κουνηθώ :shock::shock::shock: Τρόμαξα για λίγο αλλά μετά συνήλθα και αφού το απόγευμα θα κάνω και καρδιοτοκογράφο μου έφυγε η τρομάρα :o:o:o

Φιλάκια προς το παρόν, θα τα πούμε το βραδάκι.

Σοφία δεν μπορώ να φανταστώ αυτό το γλυκό κοριτσάκι να είναι χεβιμεταλού :lol::lol::lol: Έχω πεθάνει :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινακι ελπιζω να εισαι καλυτερα... καλο γιατρο!!

Σοφακι χεβυμεταλου κουραγιο κι εσυ, ταλαιπωρεισαι... Ο μικρουλης μολις βγει θα σε αποζημιωσει!! Αυτο που λες για τα ρινγκ σλινγκ ισχυει! Αν μπεις στο σιτε του "αστερακι" εχει και οδηγιες πως να φτιαξεις μονη σου με ενα απλο υφασμα.. βεβαια δεν λεει για τους κρικους νομιζω, εννοεί να κανεις κομπους κλπ

Ιωαννιτα με το καλο και μην σε νοιαζει για εμας!! Θα περιμενουμε τα νεα σας οταν μπορεσετε.. Αν θελεις ομως μπορεις να στειλεις το κινητο σου με πμ σε καποια κοπελα και να μας ενημερωσεις πιο ευκολα..

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! τι μου κάνετε? Κατερινάκι μου σ' ευχαριστώ θα δω και στο σιτε που μου έστειλες!!!! Ευάκι μπράβο η Φλωριάννα ήταν που είχε πάρει.... θα το ψάξω κορίτσια, γιατί κάπου διάβασα ότι βολευει πολύ ένα slings στα δίδυμα..... Τζένη περιμένουμε νέα σου όλα να πάνε καλά!!!!! Ιωάννα μην αγχώνεσαι όταν μπορέσεις θα μας στείλεις μήνυμα...εμείς θα σε σκεφτόμαστε, να πάνε όλα καλά και εμείς εδώ είμαστε!!!!!

Σήμερα περιμένουμε τις κούνιες και είμαστε πολύ χαρούμενοι [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif] ήρθαν και τα πράγματα από Laredoute τέλεια τα φορμάκια i love mummy, οι κουβερτούλες ωραίες μαλακές και το δωράκι μου η καπαρτίνα σούπερ για τσάμπα ;) ...

Εμείς είχαμε δύσκολη βραδυά :( χθες το βράδυ κατά τις 23 άκουγα την γειτόνισσα που μάλωνε με τον άνδρα της γιατί είχε πάρει πίτες και έτρωγε αυτός και τα παιδιά και σε αυτήν δεν πήρε και μου έκατσε και ήθελα και εγώ πίτα, να σημειώσω ότι είχα φάει 2 κουπάκια φακές πιο πριν και έστειλα τον καλό μου να μου πάρει μία πίτα γύρο, την έφαγα σαν ζώο λες και ήμου νηστικιά δεν ξέρω τι με είχε πιάσει και κοιμήθηκα κατά τις 2:30...... στις 5 ξυπνάω από μια ξυνίλα και αναγούλα και με πιάνει ένας βήχας σε κάποια φάση δεν μπορούσα να πάρω ανάσα, τι νερό να πίνω, τι να βήχο τίποτα, τα ζουζούνια τα καημένα τρόμαξαν και τα έννοιθα είχαν μαζευτεί..... και με πιάνει ένας εμετός επί μισή ώρα ήμουν τουαλέτα και δεν μπορούσα να συνέρθω, μετά με έπιασαν καούρες, έκοβα βόλτες μέσα στο σπίτι.... αφού χαλάρωσα λίγο ξαπλώσαμε με τον καλό μου να δούμε λίγο τηλεοραση μέχρι να συνέρθω, είχα αγχωθεί τόσο πολύ για τα ζουζούνια γιατί άκουγα μόνο το ένα ελάχιστα και αφού χαλάρωσα και εγώ άρχισαν τα αντράκια μου να δίνουν το σινιάλο ότι είναι καλά..... :) μεγάλη ανακούφιση.... γενικά πάντως και μετά δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά....... φταίω το ζώον τι το ήθελα βραδιάτικα τόσο φαί? από σήμερα τέλος οι βλακείες.......

Κατερινάκι ελπίζω όλα καλά? μήπως κουράστηκες χθες? να προσέχεις και περιμένουμε νέα σου.....

Είναι όμως σίγουρο έτσι βρε Φροσύνα με τους κόμπους? το άλλο μου φαίνεται πιο σίγουρο που έχει τον κρίκο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κική τι έπαθες κι εσύ βραδιάτικα... Σε καταλαβαίνω όμως. Κι εμείς χτες τσακίσαμε πιτόγυρο με τον καλό μου στις 10 το βράδυ, μόλις γυρίσαμε από το μάθημα στο Ιπποκράτειο και το βράδυ ξυπνούσαμε συνέχεια. Βέβαια εγώ δεν είχα φάει τίποτα αλλό από το μεσημέρι οπότε δεν ταλαιπωρήθηκα όπως εσύ, αλλά όπως και να το κάνεις τέτοια φαγητά πρέπει να τρώγονται πιο νωρίς. (παρεπιπτόντως κι εμείς φακές είχαμε χτες :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,σημερα πηρα και εγω το βαλιτσακι για το αιμα απο τον πλακουντα...δεν το περιμενα οτι ειναι τοσο απλη διαδικασια και οι ανθρωποι εκει πολυ εξηπηρετηκοι μου το εστειλαν με κουριερ στο σπιτι.

θυμαμαι και πολλες απο εσας το εχετε κανει ηδη αυτο...

κικη ασε...αυτο με το φαι ειναι δραμα...τρωω απεριοριστα....αν δεν μου παρει καποιος το φαι απο μπροστα μπορω να φαω μεχρι να σκασω...εχθες αφου εφαγα καλα καλα πατατες αυγα τυρια ψωμια μεχρι που εσκασα και εκανα εμετο...μετα εφαγα 1 κιλο γιαουρτι.......ελεος.....αυτα μονο για το μεσημερι...το βραδυ αλλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη μου τι επαθες κι εσυ! Μαλλον σε πειραξε το σουβλακι, στον αντρα μου συμβαινει συχνα..Δεν προσεχουν παντα στα σουβλατζιδικα! :evil: Με 'γεια τα πραγματακια!!! Τελικα ποσο καιρο κανανε να σου στειλουν τα ρουχα απο το laredoute?

Οσο για τα σλινγκς κι εγω κανονικο θα παραγγειλω, το "φτιαχ' το μονος σου" νομιζω ενδείκνυται για την παραλια το καλοκαιρι που θα χουμε παρει και το κολαι!!! ;)

Σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο εδω...

ποπο ρε κοριτσια τι ειναι αυτα που λετε....εγω ουτε στον υπνο μου δεν μπορω να το κανω με τον ανδρα μου....και εκει μου φευγει!!!!μηπως να καλεσω και εγω τον μαυρο???? :):):):)

εγω ελεγα να μην παρω μαζι σερβιατες αλλα με αυτα μου λετε μαλλον λεω να παρω και καμμια TENA.

αχαχ ρε κοριτσια μου εχει πει ο γιατρος οτι μεχρι την αλλη εβδομαδα θα γεννησω και δεν κρατιεμαι.....θελω να την δω επιτελους...εχω πιασει και κανω δρομολογια, δουλειες,δουλειες και παλι δρομολογια μπας και αποφασισει να μας επισκευτει....για να δουμε!!!

απο οτι βλεπω ειμαστε στις ιδιες μερες!!!!!! εγω ειμαι 37w kai 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπαρχει καμια μελλοντικη μανουλα που εχει ισχιακο μωρακι στην κοιλιτσα της????

εχω πητ 12-02-2012 λετε να γυρισει μεσα σε δυο εβδομαδες το μωρακι μου η 8α φαω μαχαιρι απο καισαρικη????? :?::?::?::?::?::?::roll::roll::roll::roll::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι πάλι φουσκίτσες!!!

Λοιπόν το καρδιοτοκο.. εδειξε οτι κατι συσπασούλες τις εχω, αλλα ο μικρος το ειχε τσακισει κ στις κλωτσιες οπότε αύριο μου ειπαν να παω να κάνω παλι.. Κατα τα άλλα ολα καλα. Θέλω να περάσει καμια εβδομάδα+ ακόμα κ μετά να βγει απο την κοιλίτσα, αλλα οτι προκύψει. Ο άντρας μου τραβούσε με την καμερα που ο μικρος ειχε ταράξει το μηχάνιμα στις κλωτσιες κ η κοιλιά μου πήγαινε σαν τρελή κ ειχε πολυ γέλιο!!! Ειδα κ τον αναισθησιολόγο κ ειπαμε για την επισκληρίδιο, γιατι στην κόρη μου μου ειχαν κάνει ολική :(.. Λιγη αγωνία την εχω γιατι θα ειναι αλλιως σαν εμπειρια, με την επισκληρίδιο, ολική πάντως δεν ηθελα με τιποτα να ξανα κάνω για πολλούς λόγους.

Πρέπει να ετοιμάσω κ τα ρούχα της μικρής γιατι θα μείνει κυρίως με την μαμα μου στο σπίτι της, οπότε κ αλλη βαλιτσούλα.

Κική μου περαστικά, ελπίζω να εισαι καλύτερα τώρα.

Νινάκι2 περιμένουμε νεα σου απο το καρδιοτο...

Τζένουλα τι εγινε, ηρέμησαν τα πνεύματα καθόλου?

pappy moy λίγη ακόμα υπομονή, ολα θα γίνουν στην ώρα τους!!! Οταν θα είναι ετοιμο θα σκάσει μύτη το μπεμπε!!!

Φλωριάννα πως είναι ο μικρος? Εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiki m auta einai ta la8n p kanoume k meta upoferoume vevaia diavasa osa egrapses se niw8w gt t exw pa8ei k egw paliotera alla............8elw souvlakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mia xara an8ropaki ante mia evdomada mono k taratatan 8a'xeis ton bebouli s agkalitsa ante siga siga etoimase k ta pragmatakia s k tns mikrns s!!!!

floriana m eisate ka8olou kalutera??

xaxaxaxaxaxa heavymetalou ola kala??????????????????maraki19love welcomeeeeeeeeeeeeeeee

sling 8a parw k egw sigoura alla isws ligo argotera twiggy d eimaste twra na ta ftiaxnoume mones ase na megalwsoun prwta me t kalo ligaki k meta vlepoume makiaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήρθαν οι κούνιες!!!!! είναι τέλειες.... αλλά το δωμάτιο δεν είναι και πολύ μεγάλο και έκλεισε τελείος.......να ρωτήσω εσείς με τι καθαρίσατε την συρταριέρα, μυρίζει και αρκετά από το ξύλο.......

Ααααα και τι σκεφτόμουν σήμερα? γίνεται να σου σπάσουν τα νερά και να μην καταλάβεις τίποτα? λογικά έχεις και πονάκια έτσι δεν είναι?

Εγώ ευτυχώς είμαι καλύτερα .....light το βράδυ, μια σουπούλα ;) Φροσύνα το πάθαινα και παλιότερα αυτό και χειρότερα να μην μπορώ να πάρω ανάσω, πνίγομαι με το σάλιο μου στον ύπνο και στο ξύπνιο το έχω πάθει να στραβοκαταπιό, έμοιασα στον μπαμπακούλη μου και αυτός το παθαίνει...... ουφ...

Κορινάκι ίδιο μενού είχαμε χθες? :lol::lol:

pappy τρώμε τρώμε ε? :lol: δεν πειράζει θα κάνεις διατροφή μόλις γεννήσεις και το καλοκαίρι κορμάρα!!! ;)

Α Φροσύνα 22 μέρες έκαναν τα ρουχαλάκια, είχε έλειψη στις κουβερτούλες...... το slings και εγώ λίγο αργότερα θα το παραγγείλω, ψάχνω όμως από τώρα γιατί μετά δεν θα έχω χρόνο για ψάξιμο......

maraki19love καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!!

Τζενάκι πως το βλέπεις θα έχουμε τρεξίματα με τον μπεμπούλη? σε βλέπω όντως μαζί με την Τζενάρα να γεννάτε!!!!!! Αν δεν γεννήσει από τα νεύρα της [smilie=naka.gif] ΤΖΕΝΑΡΑΑΑΑΑΑ κράτα γερά κοριτσάρα μου ;)

Που είσαι ροκ Σόφη? είσαι καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiki m prepei n'afnseis portes anoixtes gia na 3emurisoun egw tis exw isws kai panw apo 10 meres k akoma murizoun kai ka8e mera ola tenta mes t dwmatio!!!!akoma d exw ka8arisei alla skeftomai me t atmoka8aristn va kavw kai toixous k ta panta kai ta epipla mallon m'eva vregmeno panaki kai t atmo an skefteis kati kalutero pes m k emena ante megeies megeies

oso gia ta nera otan spasoun einai sa na exeis kanei tsisakia panw s eeeeeeee d nomizw kapoia na mn t katalavei xaxaxa

filoures

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβάκι θα γελάσεις αλλά ξέρεις πόσες φορές έχω σκεφτεί την ώρα που πάω για τσίσα και τα ακούω κάπως διαφορετικά.....ΩΧ ΛΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ? :)):)) γι' αυτό ρωτάω αν πονάς.....

Εγώ σκέφτηκα να τα κάνω με λίγο σαπουνόνερο και να τα περάσω με οινόπνευμα μετά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaa exw ena ka8aristiko arkadi kaln idea 8a ta perasw me auto alla oinopneuma d nomizw ase mn m xalasei t xrwma!!!!

xaxaxa koita d se koroideuw polu gt exw duo meres p einai tosa polla ta ugra m kai entelws diafana p otan pngaivw toilet exoun sxnmatisei enan ugro kuklo sto eswrouxo kai olo kai kati tetoia skeftomai k egw alla mpa d paizei n mama m m eixe pei oti etrexe sta podia tns favtasou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nr8e n evdoepikoivwvia mas ...loipon philips avent einai ligo akrivn 156€

alla deixnei 8ermokrasia dwmatiou ugrasia klp k exei k radiofwnaki einai polu kaln tnv exei k mia filn mas paei stn geitonissa dipla na parei kati k tnv mikrn tns tnv akouei

kai egw philips avent phra koritsia einai polu kalo!!!!! exei kai nanourismata!!!!! (180euro)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...