Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Συγχαρητηρια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελεια η χοριακη σου!!!Τι χαμηλη καλε?εγω στις 15 μερες ειχα 99 και ηταν κ διδυμα!

Θα την επαναλαβεις ή θα πας κατευθειαν στον γιατρο???

Παρτο αποφαση Ε Ι Σ Α Ι Ε Γ Κ Υ Ο Σ!!! Και ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aggela τέλεια!!!!!! μπράβο!! να χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!! δε ξέρω πολλά από χοριακές αλλά νομίζω ότι είναι αρκετά μεγάλη!!!διδυμα?????

Εγώ τελείωσα με την ωοληψία(πάει κ αυτό) 10 αυγουλάκια πήρανε....αύριο θα ξέρω και πόσα γονιμοποιηθήκανε....μακάρι να πάνε καλά γιατί θα πάμε για βλαστοκύστες και χρειάζονται αρκετά ...

meli ...gioylaki....lagonhsi..Litle dancer...vango... σας ευχαριστώ που είστε κοντά μου....μακάρι να πάνε όλα καλά...σε όλες μας....εμπρός λοιπόν όλες στο δρόμο που χάραξε η Αγγέλα!!!!!! καλό ποδαρικό για το 2012 έκανες Αγγέλα!!!!!

lil με το καλό να ρθει το μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ gioulaki!!!περιμένω να με πάρει ο γιατρός, από το κέντρο μου είπαν οτι η τιμή είναι πολύ καλή!

αχ βρε κορίτσια, σας ευχαριστώ όλες, τρέμω ολόκληρη.Άκόμη και τώρα πονάω και λεω τώρα θα μου ρθει:μου το λέγατε αλλά δεν το πίστευα, νόμιζα οτι το λέγατε για παρηγοριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γίνω μανούλα έρχεται η σειρά σου!!!όλων η σειρά!!!πολύ καλά τα αποτελέσματα, κι εγώ βλαστοκύστες έκανα.Ανάθεμα τα όνειρα που έβλεπα, ευτυχώς βγήκαν το αντίθετο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ χάρηκα Αγγέλα για σένα.... ελπίζω να συνεχίσω τα καλά νέα κ γω.... 2 βλαστοκύστες δεν είχες βάλει???

τώρα να είσαι ήρεμη και να μη κουράζεσαι....δουλεύεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 αυγουλακια!!!!!Μπραβο ολα θα πανε καλα!

Τελικα εχω αρχισει να πιστευω που μου λενε οτι ειμαι γουρλου.Στο προηγουμενο θεμα με το που μπηκα για την πρωτη εξωσωματικη ολες οι κοπελες τα καταφεραν κ η μια μετα την αλλη ανακοινωναμε εγκυμοσυνες! Λετε να εφερα λιγο γουρι κ απο εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!τώρα μπήκα και είδα τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Μην αγχώνεσαι άλλο!!!!!!!!!!!φτάνει!!!!!!!!!!!!μια χαρά είναι η χοριακή σου!!!!!!!!!!!!!Εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη,όλα να πάνε τέλεια και είμαι σίγουρη ότι έκανες καλό ποδαρικό!!!!!!!!!άντε να παίρνουμε σειρά!tha gino manoula πολύ ωραία τα νέα σου,με το καλό η εμβρυομεταφορά!!!!!εγώ δεν το βλέπω και τόσο αισιόδοξα,η οιστραδιόλη ακόμη να ανέβει αρκετά και τα αυγά μου ακόμη μικρα τα περισσότερα,συνεχίζω ενέσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango Κ γω με χαμηλή οιστραδιόλη ξεκίνησα και δεν ανεβαινε πολύ....μου δώσανε επιπλέον μενοπούρ...και πήρα γκοναλ παραπάνω μέρες απ ότι υπολογίζαμε.... σε ποια μέρα είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vango,όλα θα πάνε καλά, κι εγώ είχα πρόβλημα την οιστραδιόλη.

θα γίνω μανούλα, δυο βλαστοκύστες είχαμε βάλει.

γιουλάκι-γουρλάκι,χαχαχα!!!

Κορίτσια θα σας αποκαλύψω και κάτι που ίσως ήταν κι ο λόγος του φοβερού άγχους μου αυτές τις μέρες αλλά και του φόβου που ακόμα έχω.Πριν δυο χρόνια ακριβώς,25/1/09 έμαθα οτι μωράκι παλινδρόμησε.Το γράφω κι ανατριχιάζω,δεν θέλω άλλο να το σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Ειδες που ηταν καλο σημαδι τα πονακια!!! Μπραβο γλυκια μου πολυ καλη η χοριακη σου!!!!

Εμενα την 14η μερα που εκανα ηταν 61.34 και ηταν και διδυμα στην αρχη.

Να προσεχεις και να μην ξεθαρευεις.Το πρωτο τριμηνο θελει μεγαλη προσοχη!

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και επιτελους να το πιστεψεις....ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

THA GINO MANOYLA πολυ καλα τα νεα!!!10 αυγουλακια τελεια!!!

Ευχομαι να γονιμοποιηθουν ολα!!! Καλη εμβρυομεταφορα!!!

vango, ολα καλα θα πανε γλυκια μου,ακολουθεις και εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggela ti teleia nea einai auta?????SYGXARITIRIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] eides pou ola pigan kala!!!!o agios Grigorios na einai mazi sou!!!!sou euxomai mia teliomini egkumosuni k ena/duo ugeiestata paidakia!!!i xoriaki sou einai teleia!!!iremise k apolause tin egkumosuni sou!!!

tha gino manoula kali epituxia!!euxomai na eisai i epomeni!!!

gioulaki telika eferes gouri!!! :)

filakia se oles!!!

lil ti leei to moro??pote tha ksanapas ston giatro???mporei na fanei k ti einai... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου το αγγελάκι που παλλινδρόμησε είναι φύλακας για το ή τα αδελφάκια του που έρχονται! Τίποτα δεν είναι τυχαίο! Θα είναι ψηλά στον ουρανό να προστατεύει την ή τις ψυχούλες που έρχονται στην ζωή σας! Σημάδι από ψηλά να το θεωρείς κι όλα θα πάνε καλά!!!

Την νύχτα είδα στον ύπνο μου ότι διάβαζα τα νέα σου κι ήμουν πολύ χαρούμενη, τυχαίο;;;

Άμα πάνε καλά και για μένα τα πράγματα αυτή τη φορά πάλι μαζί θα είμαστε!!! Σε όλα μαζί κορίτσι μου από την αρχή! Τυχαίο κι αυτό!;!;!;!

Θα γίνω μανούλα εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλα και να γίνουν τέλειες βλαστοκύστες και σε 15 μερούλες να μας ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα!!!!

Βάγκο μου μην το βάζεις κάτω... Υπομονή κι επιμονή και που θα παει η παλιοοιστραδιόλη θα ανέβει και θα γίνουν τέλεια τα αυγουλάκια σου!!!!

Εγώ είχα το ακριβώς ανάποδο! Η οιστραδιόλη με την πρωπτη δόση εκτινάχθηκε στα ύψη και παλεύαμε να την κρατήσουμε χαμηλή! Κάθε μέρα μείωνα την δόση, από 225 επφτασα να κάνω 125 μονάδες!!! Μακάρι να μπορούσα να σου στείλω λίγη!!!! ;)

Περιμένω με αγωνία κι εγώ το σαββατο να δούμε τί θα μας πει ο γιατρός και πότε θα την κάνουμε!!!

Φιλάκια αμέτρητα!!!!

Ντιαζάκι ήρθε η ακατονόμαστη; Ξεκίνησες ενεσούλες;

Αγγέλα διάβασα το ποιηματάκι σου στην μαμά μου και συγκινήθηκε πολύ και ευχεται όλα να πάνε υπέροχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλάκι μακάρι να είσαι παπντα γουρλού για τους γύρω σου μα και για εσένα!!!!

Αν μείνουμε όλες εγκυούλες θα πρέπει να μπαίνεις στα ποστ των κοριτσιών που προσπαθούν για μωράκι ασταμάτητα να γεμίσει το φόρουμ εγκυούλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά με συγκινήσατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κλαίω!!!

μέλι, αγάπη μου γλυκιά, μαζί θα είμαστε, παντού μαζί!!!

περιμένω ακόμη οδηγίες από το γιατρό,κι εκεί που είμαι μέσα στην αγωνία,έχω στείλει τον άντρα μου να πάρει clexan γιατί τελειώνουν, και με παίρνει από το κινητό''ρε συ, πώς τις λένε αυτές τις ενέσεις, κλανέξ;''το ίδιο είχα πάθει κι εγώ,χαχαχα.

Παρεάκι μου αγαπημένο,όλες μαζί θα γιορτάζουμε μέσα στο 2012!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipicto τι ωραία που τα λες!!!!!!!!!!!!!Aγγέλα μου ελπίζω το 2012 όντως να έχουμε μόνο γιορτές,μακάρι!tha gino manoula σήμερα θα είναι η 12η μέρα που θα κάνω ενέσεις,μου αύξησε τη δόση,από σήμερα θα κάνω 150 μονάδες περισσότερο και βλέπουμε,αύριο και εγώ πιστεύω θα μάθουμε για ωοληψία!Ας προσευχηθούμε για όλες μας ,εγώ το κάνω κάθε μέρα για όλες μας,μόνο αυτό μου έμεινε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες θα γινετε μανουλες!!!Τα μωρακια ερχονται και η λιστουλα μας θα γινει κατακοκκινη!!!

Μariaaaa μου θα παμε 9/2 για να το δουμε! Πολυ θελω να μαθω τι ειναι, για να κανω ονειρα για το μωρακι μου... Οτι και να ειναι δεν εχω προτιμηση. ;)

Ελπιζω να μην ντρεπεται αυτη τη φορα και να μας το δειξει το πιπι του. :lol:

Εσεις πως πατε?Τι κανει ο μικρουλης σου?

Αγγελα σου ειπε ο γιατρος να τις κανεις, γιατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!

Δεν σας ξέχασα αλλά έτρεχα με διάφορα στο σπίτι που προέκυψαν και δεν προλάβαινα ούτε να μπω να διαβάσω τα νέα σας. Και σήμερα κάτι με έτρωγε να βρω 5 λεπτά να μπω και είδα τα καλύτερα νέα!

Αγγέλα καλή αρχή μας έκανες! Άντε να πέρνουμε σειρά! Το βράδυ θα διαβάσω τα νέα σας και θα γράψω αναλυτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki έχουμε 5 εμβρυα 1ης μέρας στην κατάψυξη απο την 1η διέγερση που έκανα τον Οκτώβριο.Είχαμε πει με τον γιατρό οτι αν θα έκανα πάνω απο 2-3 θα τα αφήναμε για αργότερα και με την 2η διέγερση θα κάναμε εμβρυομεταφορά τα καινούργια.Δεν έχω κάνει εμβρυομεταφορά καθόλου και τώρα που πάλι δεν θα ξανακάνω λόγω της υστεροσκόπησης αγχώθηκα περισσότερο.Δεν ξέρω αν θα είναι καλά, αν θα επιβιώσουν μετά την κατάψυξη και διάφορα άλλα που μου περνάνε απο το μυαλό.

Ο γιατρός εμάς δεν μας έλεγε καθόλου για τις τιμές σε Ε2 και Lh που έκανα.Μου ξεκίνησε 300 μονάδες και δεν μου τις άλλαξε μέχρι τέλους.Ακόμα και όταν είχε δει οτι δεν με πιάνουν τα φάρμακα δεν μου ανέβασε την δόση.Τελικά μεγάλωσαν τα 5 ωάρια αλλά μου είπε οτι περίμενε πως θα τα πήγαινα καλύτερα.Τι να πω...Εγώ πάντως το εγκεφαλικό το πέρασα όταν μου είπε οτι δεν με πιάνει το φάρμακο και μπορεί να είναι και μόνο 1 το ωάριο που θα μου έπαιρνε :?

Vango καλή επιτυχία και σε σένα!!Πόσες μέρες κάνεις ενέσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggela μου γλυκια συγχαρητήρια, συγχαρητήρια, συγχαρητήρια!!!!!! Η χοριακή σου είναι τέλεια, μυρίζομαι δυδομάκια;;;;;;; Εύχομαι σε λίγους μήνες να κρατάς τα αγγελούδια σου στην αγκαλιά σου!!!!!

Tha gino manoyla τέλειο το αυγουλομάζωμα.... Εύχομαι να γονιμοποιηθούν και τα 10...

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggela Μπραβο συγχαρητήρια! Με το καλο να ερθει το η τα μωρακια σας! Χαλαρα τώρα απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και οχι πολλες δουλειες το 1ο τρίμηνο. Εγω δεν εκανα δουλειες ουτε τους 9 μήνες γιατι φοβόμουν. Η αγια Αννα να ειναι στο πλευρο σου μιας και σου φανερώθηκε.

Τha gino manoyla υπεροχα τα νεα με τα αυγουλακια να ειναι καλοτυχα και να φέρουν το μωρακι σου με το καλο!

vango ειπαμε λίγα και καλα θέλουμε εγω εκανα την κόρη μου με μόνο 4 ωάρια και 3 εμβρυα 3ημερών ούτε καν βλαστοκύστες.

Ξερετε σε τι καταλήγω παντα οτι όσο και να σκάμε οτι και να κάνουμε τελικα τα μωρακια θα ερθουν όταν ειναι η καταλληλη στιγμή που μονο ο θεός την ξέρει.

Με το καλο όλες να έχουμε την επιτυχία της Αγγελας.

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] μπραβο κοριτσακι, με το καλο ο πρωτος υπερηχος ! να εχεις μια τελειομηνη και υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

κοριτσια καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας, τα μωρακια σας ερχονται!! σας φιλω και σας φυσω :)

φφφφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

καλη δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...