Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ....

MELI KAI ΑΓΓΕΛΑ......ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ......

ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΝΕΙΡΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ....ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΑΤΕ...ΧΙΧΙ

NEWLIFE....ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ...ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΠΑΤΕΡΑΣ....ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ :):)

GIOULAKI ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.....

ΤHA GINO MANOYLA ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ)

ΤERI ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.... ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΝΕ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΤΗΝ 7η ΜΕ 8η ......ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 6η ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ...\

ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑ[ΑΣ??

ΣΤΗΝ ΤΥΧΕΡΗ ΕΞΑΔΑ....ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ......ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα ! Δεν προλαβαίνω τις εξελίξεις!

Χαμός έρχονται τα μωράκια και πολύ χαίρομαι.

Newlife καλή επιτυχία με το καλο η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου να ξανακάνει το θαύμα της.

Αγγελα μου κοντεύεις σκέψου θετικα και προσευχήσου με όλη τη δυναμη σου και νπμίζω ότι θα σου συμβει.

Vango με το καλο να ερθει η εμβρυομεταφορα σας κι εγω με πολύ χαμηλη οιστραδιόλη ξεκίνησα και όλα πήγαν καλα τα εχουμε ξαναπει λίγα ωάρια και καλα θέλουμε να πιαστουν να κολλησουν και να μην ξεκολλανε με τίποτα χι χι.

Πολλα φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi μου θα πάω την Πέμπτη! Τι συνάντηση είναι αυτή ρε κορίτσια?

Mina τώρα είμαι καλύτερα! Εχούμε μια βδομαδούλα διαφορά, θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του την πέμπτη και να μας πεις τα ευχάριστα teri

είναι συνάντηση ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ mag... ter...

μακάρι όλες μας του χρόνου να γράφουμε εδώ και να λέμε για τα ξενύχτια που τραβάμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολα θα πανε καλα για ολες. Το ειχα ξαναγραψει εδω καποια στιγμη.Αν γυρισετε πισω στο θεμα αυτο σε μικροτερα νουμερα θα δειτε οτι ολες κραταμε αγκαλια τα λουλουδακια μας.

Λιγο νωριτερα λιγο αργοτερα παντως θα ερθει.

Εμενα μου ηρθε περιοδος κ ξεκιναω το φυλικο οξυ.Την αλλη Δευτερα αρχιζω και τα πολυ "μισητα" μου Oultrogestan αλλλα με βοηθησε η προγεστερονη πολυ την προηγουμενη φορα οποτε ας μην ειμαι αχαριστη με αυτα τα βρωμερα χαπακια.Φανταζομαι θ μου δωσει κ τα cyclacour.Αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Ετοιμάζομαι κι εγώ σ΄αυτόν τον κύκλο για εξωσωματική.

Μετράω ορμόνες τώρα (οιστραδιόλη-FSH-LH-προγεστερόνη), ανά 2 μέρες. Την Δευτέρα κάνω την τέταρτη μέτρηση κι ανάλογα την τιμή, πάω για υπέρηχο και πρώτη ένεση...

Είναι η πρώτη μου φορά κ έχω το φόβο του αγνώστου...

Ελπίζω να έχω και την τύχη του πρωτάρη.

Καλή επιτυχία σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή αρχή cristy!!!κ να ναι η πρώτη και η τελευταία σου εύχομαι!!!! θα κάνεις μακρύ πρωτόκολλο??? γιατί μετράς κάθε 2 μέρες??? έχεις κάποιο ορμονικό πρόβλημα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκά μου κορίτσια καλήσπέρα, πώς είστε;

christy καλωσήρθες και καλή αρχή!!!

lagonisi χαίρομαι που γέλασες,αν δεν γελάσουμε δεν παλεύεται με τίποτα!

Λαμπρινή μου προσεύχομαι κάθε μέρα και τα βράδια βάζω κάτω από το μαξιλάρι μια εικονίτσα της Παναγίας,νιώθω ασφάλεια.

Τα τελευταία χρόνια, μετά την παλίνδρομη, η περίοδός μου άλλαξε όχι μόνο σε διάρκεια αλλά και ως προς τους πόνους.Λίγες μέρες πριν έρθει έχω έναν πόνο βαθύ, δεν τον είχα ποτέ, που διαρκεί ελάχιστα αλλά με προειδοποιεί.Ε, αυτό τον πόνο είχα χθες το απόγευμα.Περιττό να σας πω οτι σήμερα είμαι άυπνη.Με πήρε ο ύπνος το ξημέρωμα και ξύπνησα κατά τις 8 με ένα βάρος στο στήθος, μια στενοχώρια και, βέβαια, πόνους περιόδου.Λυπάμαι που σας στενοχωρώ αλλά θέλω να το μοιραστώ, να ξαλαφρώσω.Μπορεί να είναι κι από τα φάρμακα γιατί κλαίω συνέχεια και σήμερα μου έτυχε ένα περιστατικό για το οποίο ντράπηκα.Πήγαμε με τον άντρα μου να πάρουμε dvd κι όπως πήγαμε στο ταμείο να πληρώσουμε, μπροστά μια έγκυος σε προχωρημένο μήνα (απόλυτα φυσιολογικό) κι εγώ γυρίζω και λεω στον άντρα μου ''πάρτα, εγώ βγαίνω έξω'' και βγαίνω τρέχοντας έξω κλαίγοντας και να με κοιτάνε οι έξω να έχω βαλαντώσει στο κλάμα κι εδώ είναι κι επαρχία!

Ο καημένος ο άντρας μου στην αρχή δεν κατάλαβε αλλά μόλις είδε την κοπέλα με αγκάλιασε και μου είπε ''αφού ξέρεις ότι θα ρθει το μωράκι, γιατί σκας'' και ντράπηκα που τον στενοχώρησα.Αυτά ρε κορίτσια, άντε να ρθει η ρουφιάνα να ησυχάσω και να μιλήσω με το γιατρό για την επόμενη προσπάθεια.Και πάλι συγγνώμη που σας στενοχώρησα, αν δεν τα λεγα θα σκαγα, ΄σας υπόσχομαι οτι θα επανέλθω πιο χαρούμενη και αισιόδοξη.Άλλωστε περιμένουμε και τα ευχαριστα από τη θρυλική πεντάδα ;) Καλο βράδυ, φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι παμε για το δευτερο , να δουμε τι θα γινει!

Αγγελα μη στεναχωριεσαι κ μη διαγραφεις τιποτα εγω ειχα ΑΚΡΙΒΩΣ τα συμπτωματα της περιοδου. Αυτα ηταν της εγκυμοσυνης τελικα.Και μια μερα πριν τη χοριακη ειχα κανει τεστ κ ηταν αρνητικο είδα λιγο αιμα.Πηγα για χοριακη(γιατι επεμενε ο γιατρος) και μετα για καφε και πολλα τσιγαρα κλαιγοντας και παρακαλοντας να μου ερθει να τελειωνουμε.

Τελικα ηρθε 11 μηνες μετα ;)

Μην διαγραφεις καμια πιθανοτητα αν δεν δεις το χαρτι του μικροβιολογου να γραφει κατω 15 μοναδες. Γιατι κ με 18 μοναδες ειδα εγκυμοσυνη να εξελισεται κανονικοτατα παρα τις αποψεις του γιατρου!!!

Καλη επιτυχια κ σε σενα Κριστυ με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι και εγω τα σιχαινομαι τα outrogestan,καλυτερα βεβαια που τα πηρα κολπικα, αλλα ηταν και μπελας...

Κριστη ευχομαι να ειναι η πρωτη και η τελευταια προσπαθεια.Καλη επιτυχια!!!

Αγγελα στεναχωριεσαι χωρις λογο.Σου λεω λοιπον οτι τα πονακια περιοδου ειναι καλο σημαδι.

Εγω λιγες μερες μετα την εμβρυομεταφορα ξυπνησα 4 η ωρα το πρωι απο πολυ εντονους πονους περιοδου , αφου να φανταστεις ειχα διπλωθει στα δυο και εκλεγα,ξυπνησε και ο αντρας μου και τρομαξε...Και παλι ουτε σερβιετα δεν εβαλα ημουν πολυ σιγουρη οτι θα ερθει το μωρακι.Δεν περιμενα οτι θα πονεσω τοσο, και δεν μου ειχε μιλησει κανεις γι αυτο. Ευτυχως μου ειπε το πρωι εκεινο ο γιατρος μου οτι ηταν καλο αυτο και τελος ολα καλα.Ευχομαι να γατζωθηκε το σπορακι σου! Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μη στενοχωριέσαι....όλα καλά θα πάνε θα δεις....είναι τελείως φυσιολογικά όλα αυτά που ασθάνεσαι αλλά σκέψου θετικά...θα τα καταφέρουμε όλες ....

vango που είσαι????πως πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριστη καλώς ηρθες στην παρεα μας....

Ελπίζω να πετύχεις με την πρώτη... και πίστεψε με...ειναι πολλές κοπέλες που πετυχαινουν με την πρώτη!!

Αγγέλα μου ...με συγχωρείς....αλλά επειδη ειχα λιγο καιρό να μπω...και εχασα επισόδια.... Εκανες εμβρυομεταφορά?? Νόμιζα οτι τωρα θα ξεκινήσεις την προσπάθεια..

Teri?? Πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!Σορρυ που χάθηκα αλλά δεν προλαβαίνω,και την Παρασκευή και σήμερα ήρθα στις 12 για δουλειά γιατί είχα πάει για υπέρηχο και όπως καταλαβαίνετε τρέχω και δεν φτάνω!Εγώ λοιπόν πάω αργά αργά,σήμερα έιδαμε 2 μεγάλα και δύο μικρά αυγουλάκια από δεξιά,είδαμε και 2 από αριστερά αλλά δύσκολα να τα φτάσουμε,θα δούμε στο τέλος!Ξαναπάω αύριο το απόγευμα για υπέρηχο,κάνω και μια οιστραδιόλη το πρωϊ και βλέπουμε!Πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας να πάω για ωοληψία,εξάλλου δεν περιμένω να κάνω πολλά αυγουλάκια,τα έχουμε πει.αρκεί να είναι καλά,να γονιμοποιηθούν και να κρατηθούν!!!!!!!!!Ζητάω πολλά?Αγγέλα μου προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!το ξέρω ότι είναι δύσκολη περίοδος και τα συναισθήματα ανάμεικτα,αλλά δεν κάνεις καλό στον εαυτό σου και στο μωρακι σου!Αφου σου λένε και τα κορίτσια με τα θετικά αποτελέσματα ότι είχαν και αυτές τα ίδια συμπτώματα!Πότε κάνεις χοριακή?tha gino manoula πως τα πας?πότε πας για ωοληψία?cristy εύχομαι όλα να πάνε καλά!καλή αρχή!!!!!φιλιά πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!!!τι κανουν οι εγκυουλες???πολλα φιλια στα μωρακια σας!!!!καλη επιτυχια στα κοριτσια που προσπαθουν!!!αγγελα μην σε βαζει απο κατω....ολα καλα θα πανε!!!πολλα φιλια σε ολες και πολλες αγκαλιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Vango κοντεύει η ώρα που θα εχεις τα εμβρυακια σου στην κοιλιτσα αντε με το καλο να κολλησουν.

Γιουλη κι εγω τα utrogestan τα εχω συνηθίσει τόσα κιλα που εχω πιει στη ζωη μου γι αυτο τα σιχαινομαι τι να κανω όμως κολπικα ειναι καλήτερα αλλα μπρος τα κάλη τι ειναι ο πονος ε; με το καλο να κανετε το αδερφακι.

Λαγονησι μαλλον θα βρεθουμε επιτελους κι απο κοντα στη συνάντηση την πεμπτη 6 & 30.

Αγγελα σε αφησα τελευταια για να σου πω ότι αδικα στεναχωριεσαι και συγχυζεις και το μωρακι που εχεις στην κοιλίτσα σου οι πονοι περιόδου ειναι το sos σημαδι εγκυμοσύνης. Καταλαβαίνω απολυτα πως νιώθεις κι εγω εχω πραξει αναλογα στο παρελθόν αλλα τώρα ξεκίνα να σκέφτεσαι για δύο γιατι σύντομα θα μάθουμε τα ευχαριστα! Μακάρι για μια ακόμη φορα να βγω αληθινή! Πολλα πολλα φιλια και η μανούλα όλων μας που εχεις κάτω απο το μαξιλάρι σου θα φροντίσει για σενα, οπως για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango κοντέυεις κ συ....εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο κ πάμε τετάρτη για ωοληψία....η ουρά μας έμεινε...

lagonhsi k labrinip θα τα πούμε την Πέμπτη στη συνάντηση!!!

aggela περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα....λίγο έμεινε....κουράγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου τώρα κατάλαβα ...οτι έκανες εμβρυομεταφορά...νόμιζα οτι ήσουν ακόμη στην προετοιμασία..

Αντε με το καλό...και όπως είπε η Λαμπρινή ....οι πονοι περιόδου ειναι καλό σημαδι.

Ποτε είναι η χοριακή??

Κορίτσια πολύ χαίρομαι που θα έρθετε....!!

Θα τα πουμε επιτέλους απο κοντά!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι καλα ημαστε με το μωρακι, εχθες πηγαμε στους κουμπαρους μας που εχουν και αυτοι ενα μωρακι με μπλε ματια, σκετος κουκλος και φορεσα ενα φουστανακι πιο ανετο γιατι αρχιζουμε και φαινομαστε στην κοιλιτσα και καποια απο τα ρουχα μου δεν μπορω να τα φορεσω... :D:D

Θα γινω μανουλα, ευχομαι να πανε ολα καλα την Τεταρτη και να παρετε πολλα και καλα αυγουλακια!! %%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση.Την Τετάρτη είναι η χοριακή κι έχω μεγάλη αγωνία.Είναι κι αυτά τα φάρμακα!χθες το μεσημέρι ΄με έπιασε μια απίστευτη ζαλάδα και θολούρα στα μάτια, άτιμο άγχος.Αφού νοσταλγώ την εποχή με τις ενέσεις΄,αυτή η αναμονή είναι τρέλα σκέτη.Είμαι μονίμως άυπνη και μέσα στα νεύρα,ντρέπομαι να πολυμπαίνω για να μην σας μεταφέρω κακή ενέργεια αλλά είστε η παρεούλα μου!!!και θα ξαναπάρω τα πάνω μου!

Lagonisi μου με πρόλαβαν τα κορίτσια και σου απάντησαν.Είδες πως περνάει ο καιρός;

gioulaki, vango, lil που αρχίζει και φαίνεται η κοιλίτσα σου,lia,labrini, tha gino manoula(καλή ωοληψία!),όλα τα κορίτσια του φόρουμ,εγκυούλες και μέλλουσες, με συγκινείτε πολύ!

Τερι πώς είσαι;μελίπικτο;

Πολλά πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete eistai kala?

Αγγέλα mou adika agxonese gia tous ponous den mporeis na 3ereis ti einai k giafto mi dineis kamia simasia aloste me ta farmaka einai logiko oi ormones na kanoun ta dika tosu paixnidia

pados na sou po ti prosopiki mou empiria me tous pnous periodou.....eixa giro stis 8-10 pou eixa kanei tin emvriometafora k me piasane ponoi periodou k leo ok afto itan den kataferame tipota k i ali8eia einai oti klonistika ligo alla leo messa mou oti einai na ginei 8a ginei opote mi to skeftese eipa ston eafto mou k telika kalos den sinexisa na agxonomai giati telika itan kalo simadi k oxi kako !!!!!! sou efxomai koritsaki mou na exeis ta idia apotelesmata !!!!!!!

efxomai k se ola ta koritsia pou 3ekinisane na exoun kalhhhhhhh epityxiaaaa !!!

filia se oles koritsia k na eiste 8etikes k oxi agxos den kerdizoume tipota me to agxos mono xalame ton eafto mas k prokaloume to kako eno otan eimaste 8etikes ola pigainoun kalitera !!!!!

filakia se oles !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου να μπαίνεις ρε κούκλα να τγα λέμε να σου φεύγουν όλα! Δηλαδή αυτή την Τετάρτη μεθαυριό, πέρασαν 12 μέρες δεν το πιστεύω!

Λιλ, εμένα η κοιλι΄'α μου είναι τόσο πρησμένη που απο τώρα δεν μου κάνουν τα ρούχα μου! Βλέπεις στις γιορτές έβαλα δύο κιλάκια και γενικά τα βάζω όλα κοιλιά, και λίγο από τα χαπάκια είμαι τούμπανο!

Vango μου με το καλό η ωοληψία!Α! Σου φτάνουν 2 τέλεια, μη ψάχνεις τα αριστερά....! :lol:

Αντε κορίτσια να ερχονται οι χοριακέςςςςςςςςς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil τι ωραία που άρχισε να φαίνεται η κοιλίτσα σου.... γλύκα θα είσαι!!! περνάει ο καιρός γρήγορα....

Ευχαριστώ για τις ευχές σου....μακάρι να πάνε όλα καλά...με έχει πιάσει ένα άγχος.....

Αγγέλα μία κ απόψε έμεινε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...