Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο14


Recommended Posts

Είμαι καλά Μelaki μου κλωσσάω, σήμερα όμως κλωσσάω απο το γραφείο. Ειμαι σχεδόν ξάπλα στην καρέκλα, έχω πολύ πλάκα. Και φυσικά στην ήρεμη αναμονή. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και να περνάω και να ζώ τις στιγμές μου οι οποίες είναι πολύ όμορφες και ας μην ξέρω το αποτέλεσμα. Εχω ένα πολύ όμορφο συναίσθημα κάθε μέρα που περνάει και δεν το αφήνω να μου το χαλάσει η ανυπομονησία. Νιώθω πανέμορφα κάθε στιγμη και λεπτό.

Meli τι όμορφο ονειράκι που είδες, είπαμε η χωριακή σου θα είναι τέλεια μην σε ανησυχεί καθόλου.

Αννού καλό ξεκίνημα κοπέλα μου.

Μαρινα μου, που είσαι?

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρούσα!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!

Morouli μου, μπράβο! Έτσι σε θέλω!

Anji έμπαινε!! Σωστή!

Είπαμε: κοιτάμε μόνον ΜΠΡΟΣΤΑ & ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diazaki mou ti teleia nea!!!!MPRABO kopela mou!!!to moraki sou megalonei!!me to kalo na to deite k na akousete kardoula!!

meli mou teleio to oneiro sou!!!tha exeis teleia xoriaki aurio!!!eimai sigouri k suntoma tha to deis k tha to akouseis!!! ;)

gioulaki ola kala tha pane k tha xariseis ena ugeiestato adelfaki stin koroula sou!!!

lamprinip i kori sou einai mia KOUKLA!!! na tin xairesai!!!

annou k ego me ta katapsugmena den pira farmaka para mono ta utrogest!!den sto pernoun to oario apla i embruometafora ginete peripou tin 15-16i mera tis periodou!!

aggela teleio to tikeraki sou!!!! :D k ego eixa to idio problima me to stithos!!!

filakia polla se oles!!!k polla fffffffooooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu k klotsies apo emas!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκιές μετά από πολύ καιρό σας χαιρετώ!!!!!!!!τι κάνετε?μου έχετε λείψει!διάβασα τα υπέροχα νέα σας!!!!!!!δεν ξέρω τι να πρωτογράψω και τι να πρωτοευχηθώ!!!!gioulaki και diazaki μπράβο σαςς!!!!!!!!όλα πήγαν τέλεια!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] χαίρομαι τόσο πολύ για εσας και θέλω να σας πω κάτι μέσα από την καρδιά μου,νιώθω ότι οι προσευχές που κάνω κάθε μέρα και οι οποίες περιλαμβάνουν και εσας, πιάνουν τόπο και εισακούονται γιατί πραγματικά σας νιώθω τόσο κοντά μου και ξέρω πραγματικά τα συναισθήματά σας και τις αγωνίες σας!!!!!!!!!!και να πω και στις υπόλοιπες φιλεναδίτσες που περιμένουμε τα θαυματάκια μας ότι θα πιάσουν οι προσευχούλες για όλες και θα νιώσουμε και εμείς αυτή την ευτυχία,όσες δυσκολίες και όσα σκαμπανεβάσματα ψυχολογικά χρειαστεί να περάσουμε!!!!!!!melaki μου θέλω ηθικό ακμαίο όλα θα πάνε τέλεια και η χοριακή σου θα είναι στα ουράνια!!!!!!!!εξάλλου το τέλειο όνειρό σου είναι πολύ καλός οιωνός!!!!!!!Lambrinoula κούκλες στη φωτό μαμά και κόρη,να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και προετοίμασέ την για το αδερφάκι που έρχεται,είναι στο δρόμο!τα φαρμακάκια σου μπορεί είναι σίγουρα γούρικα αφού καταφέραμε να καταψύξουμε τρεις βλαστοκύστες!Μαρινάκι μου γλυκό,χάρηκα πολύ που φτάνει ο καιρός για την επόμενη προσπάθεια,αξίζεις τα καλύτερα!!Εγώ περιμένω να μου πουν πότε θα βάλουμε τα μπαρμπασταθάκια,έκανα υπέρηχο χθες,το ωοθυλάκιο μου ήταν έτοιμο να σκάσε,έκανα LH και σήμερα,ήταν καλή,και αύριο θα μου πουν την συνέχεια,μαλλον από μέρα σε μέρα φαντάζομαι,θα κάνουμε εμβρυομεταφορά,και μου είπαν επίσης να κάνω και sex αφού το ωοθυλάκιο ίσως και να έσπασε σήμερα!!!!!!!!αυτά.....

morouli σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!μου αρέσει πολύ η διάθεσή σου και ελπίζω να είναι έτσι μέχρι την ημέρα που θα μάθεις την θετική σου χοριακή!!!!!!!!!!να σε ρωτήσω,μετά από πόσες ημέρες πήγες στη δουλειά?φιλάκια πολλά σε όλες!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Vango, ωραία κάνε πολύ σεξ, [smilie=blob1.gif] δώστου να καταλάβει, σου εύχομαι καλή επιτυχία στην μεταφορά σου.

Έμεινα ξάπλα, πολύ ξάπλα όμως 4 ολόκληρες μέρες, στην δουλειά μου ήρθα σήμερα και φυσικά κομμένα τα πέρα δώθε (καθε 2 λεπτά ημουν περα δωθε πριν), και πολύ ήρεμη. Μέχρι αναισθησίας όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vango μου, ωραία τα νέα σου ! Με το καλό! Εννοείται ότι περιμένουμε όλες τα καλά τα νέα πως και πως :D

Morouli μου, πολύ καλά κάνεις!!!! Έτσι χρειάζεται για να αγκιστρωθούν τα μπεμπεκάκια!!! Μακάρι έτσι να είσαι έως και την χοριακή σου, έτσι;;;;; Κι όταν γυρνάς σπίτι, μην ξεχνιέσαι! Ξάπλα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Εδώ και μέρες διαβάζω ευχάριστα νέα στο γκρουπάκι και πολύ πολύ το χαίρομαι!

Είπα και εγώ,τώρα που κάναμε τα τρίμηνα της μανούλας μου να ξεκινήσω τη διαδικασία αλλά δυστυχώς έχω πέσει πάνω στο ντουβάρι που λέγεται ΕΟΠΥΥ...Πήρα να κλείσω ραντεβού για να περάσω επιτροπή εξωσωματικής και μου έδωσαν ημερομηνία στις 29/4,δεν έχει τίποτα πιο νωρίς...

Είμαι για να σκάσω σας λέω.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπημενες μου!!

Βabelicious δεν ξερω αν αξιζει να περιμενεις, εγω ουτε να τους ακουω δεν θελω :twisted:

Κοιτα μηπως μπορουν να σου τα γραψουν για σπερματεγχυση.Ειναι τα ιδια μονο που μπορει να ειναι λιγοτερες μοναδες.

Μωρουλι μια χαρα σε κοβω με την θετικη ψυχολογια στα υψη.Σουπερ!!!!

vango μου καντε ντοιν ντοιν και ποτε δεν ξεριες! Πολυ καλα και τα δικα σου νεα!!Οπως και να εχει καλη επιτυχια!!!

Μελι καλα αποτελεσματα αυριο γλυκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! [smilie=hello.gif] O Σας διαβάζω κάθε μέρα και χαίρομαι με τα καλά σας νέα!!Εγώ είμαι σε φάση αποτοξίνωσης απο το θέμα εξωσωματική.Είχαμε και γεννητούρια την προηγούμενη βδομάδα μία πολύ κοντινή μου φίλη και 2 μέρες ήμουνα στο μαιευτήριο να την βοηθήσω γιατί είναι και μόνη της.Κατα τ άλλα καλά κοιτάζουμε και για διαμέρισμα σιγα σιγά είδαμε 2 μέχρι τώρα και ήταν αφάνταστα χάλια #-o#-o και γενικά ψιλοχαίρομαι που μπορώ να αγχωθώ για άλλα θέματα πέρα της εξωσωματιικής :D Πολυτέλεια μου φαίνεται :lol::lol::lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Με συγκινήσατε και πραγματικά σας νιώθω δίπλα μου!!! Μίλησα και με το γιατρό και ήταν πολύ ευχαριστημένος. Το μόνο που μου είπε είναι να προσέχω πολύ από εδώ και πέρα -δεν ξεχνιόμαστε - και την άλλη βδομάδα θα πάω να δούμε το μωράκι μας!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά. Θεέ μου σε ευχαριστώ!!! Βέβαια το βράδυ έχω μερικά πονάκια αλλά δεν διαμαρτύρομαι! Το μωράκι να είναι καλά!

Μελίπικτό μου αύριο να δεις μια τεράστια χοριακή!! Μην ανησυχείς! Όλα καλά θα πάνε! Κακώς αχγωνόμαστε! Το όνειρό σου ήταν τέλεια! Ακόμα χαμογελάω! Ηρεμία και αισιοδοξία!!!

Μορούλι μπράβο που είσαι ήρεμη κοριτσάκι! Το καλύτερο δώρο κάνεις στα μωράκια!!!! Έτσι μείνε μέχρι τη χοριακή και όλα θα πάνε καλά! Πότε έχεις χοριακή;

Babelicious κι εγώ δεν άντεχα να περιμένω να περάσω επιτροπή και πήρα μονάδες για πρόκληση ωοθηλακιορρηξίας, είναι μέχρι 3000 μονάδες και τις παίρνεις αμέσως με κάτι δικαιολογητικά που σίγουρα έχεις μαζέψει! Μετά όμως για 4 μήνες δεν μπορείς να ξαναπάρεις ή αν χρειαστείς παραπάνω μονάδες. Να σκέφτεσαι θετικά όμως ότι δεν θα χρειαστεί άλλη φορά και θα μείνεις εγγυούλα! ;)

Γιουλάκι είδατε το μωράκι; Περιμένουμε νέα σου!!!

Αγγέλα τέλειο το τικεράκι σου!! Όλα καλά θα πάνε!!!

Άντζι μου τώρα εσύ πότε ξαναπάς;

Φιλιά πολλά σε όλες τις φουσκοκοιλίτσες!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας γερά και δυνατά!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Ένα δυνατό ΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ κι από μένα να γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες μωράκια!!! Παναγία μου δεν το πιστεύω που μπορώ κι εγώ να φυσήξω πλέον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε!!!!!!!!

vango με το καλό τα μπαρμπασταθάκια . Τα νέα σου είναι πολύ ευχάριστα. Περιμένουμε νεότερα για την εμβρυομεταφορά!!

Babelicious , αν δεν υπάρχει άλλη εναλλακτική δες το ψύχραιμα και κάνε υπομονή 2 μήνες ....είναι και αυτό μέρος της διαδικασίας δυστυχώς....και εγώ όταν είχα κλείσει ραντεβού είχα απογοητευτεί και όταν ρώτησα γιατί δεν έχει νωρίτερα μου είπαν πως μεσολαβούν και τα Χριστούγεννα , όπου 2 εβδομάδες πριν δεν συνεδριάζει η επιτροπή(άγνωστο γιατί....). Σε εσένα μεσολαβεί το Πάσχα.......Άσε που την μέρα που έκλεισα τελικά ραντεβού είχε απεργία....και φυσικά μου το αναβάλανε....

Gioulaki, τα νέα σου από το γιατρό! Είδες το σποράκι;;;;; [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

melipikto, εν αναμονή της αυξημένης σούπερ χοριακής!

Diazaki όλα τέλεια;;; Τα πονάκια νορμάλ!!!!Όλα κατ'ευχήν.....Πότε θα πας τελικά γιατρό;Εγώ θα πάω πάλι αύριο βράδυ για να ακούσουμε-πρώτα ο Θεός-καρδούλα!!! [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif]

Morouli, είσαι χαλαρή, οπότε έχεις κάνει νομίζω το μεγαλύτερο βήμα. :-bd:-bd

Liitledancer είναι καλό που "ξέφυγε" το μυαλό σου!!!! Ποιος ξέρει...το νέο σπίτι μπορεί να σας φέρει πολλά ευχάριστα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ειδαμε το σακουλακι μας.Φυσικα δεν ειδαμε κατι παραπανω ακομα θα ξαναπαμε 12/3 μετα τα γενεθλια της κορης μου.Ο γιατρος μας εδωσ πολλες ελπιδες αλλα φυσικα μας μιλησε για τη πιθανοτητα ανεμρυικης(οπως ειχε ξανασυμβει) αλλα γενικα αποφασισα να ειμαι αισιοδοξη!!

Παω να σας διαβασω κ επανερχομαι!!

Μελι μου περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκοκοιλίτσες και μέλλουσες φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!gioulaki μου,όλα θα πάνε μια χάρα!!!!!!!melaki μου περιμένουμε να μας πεις!εγώ μόλις έμαθα ότι την Δευτέρα πάω να βάλω τα μπαρμπασταθάκια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και καλο μηνα!!!!εχω να μπω αρκετο καιρο....αλλα δοκσα το θεο ολα τωρα ειναι καλα!!!

συγχαρητηρια σε ολες να εχετε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και στα κοριτσια που προσπαθουν να εχουν καλη επιτυχια!!!!ειδα τα τικερακια σας χαρηκα αφανταστα :D μεγαλονουμε :D twiggy με το καλο και με ενα πονο!!!!!μαρακι μου μεγαλωσατε......φιλακια πολλα στο μπεμπουλη!!!και σε ολα τα μωρακια!!!

αν θυμαμε καλα μια κοπελα εγραψε για την αμνιοπαρακεντηση ,εγω την εκανα αν και με ειχαν φοβισει πολυ δεν ηταν τιποτα τελικα!!!!για να ειναι ασφαλης την κανεις μετα την 13 εβδομαδα, ο γιατρος που θα σου παρει το υγρο να κοιταξεις να ασχολειτε μονο με αυτο!!επισης χρειαζετε πολυ ξεκουρασει!!!!!!!!δεν ποναει σχεδον καθολου....σαν να κανεις μια ενεση!!!!! διαβασα πολλα και τα περισσοτερα δεν τα θυμαμε συγνωμη!!!!φιλακια πολλα σε ολες και στα μωρακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango μπράβο!!!!!! Ο Μάρτιος μπήκε πολύ καλά για σένα! Όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!! [smilie=tshirt.gif][smilie=tshirt.gif][smilie=tshirt.gif]

Lia, πλησιάζεις και συ....με ένα πόνο σου εύχομαι!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vango πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Μπράβο! Να δεις που ο Μάρτης θα είναι ο μήνας σου! Να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!! Με το καλό να τα δεχτείς τα μπαρμπασταθάκια σου!

Γιουλάκι το μωράκι σου μια χαρά θα είναι! Προφανώς είναι νωρίς ακόμα για να ακούσετε την καρδούλα, ε; Δεν τα ξέρω και καλά όλα αυτά! Εύχομαι το καλύτερο!

Άντζι ακούσατε καρδούλα; Εγώ την ερχόμενη Πέμπτη θα πάω. Μέχρι τότε ξεκούραση και τα φαρμακάκια μου. Περιμένουμε νέα σου!

Μελίπικτό μου περιμένουμε νέα σου!!!

Λία κοντεύεις εσύ ε; Άντε με το καλό να έρθει το ανυπόμονο αγόρι γερό και δυνατό!!

Το twiggaki μας αυτή τη βδομάδα γεννάει;

Βρε κορίτσια μετά τη θετική χοριακή συνεχίζουμε να προσέχουμε με βάρη, σκάλες κλπ ή είμαστε πιο χαλαρές;

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diazaki εννοείται πως δεν ξανοιγόμαστε.....ισχύουν όλα τα παραπάνω: προσοχή στα βάρη, όχι ηλεκτρικές, όχι σήκωμα χαλιών, χαλαρά και στις σκάλες......!! Έως την 12η εβδομάδα ο γιατρός μου είπε πως είναι οι ποιο σημαντικές εβδομάδες για την ανάπτυξη του εμβρύου! Εμείς ευελπιστούμε αύριο το βράδυ να δούμε καρδούλα...θα σας ενημερώσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλό μήνα!πώς είστε;

Αnjie καλή επιτυχία!

Diaz όλα καλά!πώς είσαι;

Λια ευχαριστώ για την απάντηση, εγώ είχα ρωτήσει για την αμνιοπαρακέντηση.

Γιουλάκι όλα θα πάνε τέλεια!

Littledancer χάρηκα πολύ που σε άκουσα, μπράβο!!!παίρνεις δυνάμεις ;)

Μελάκι έχουμε αγωνία!!!

Twiggy :shock: πώς πέρασε έτσι ο καιρός;με έναν πόνο κορίτσι μου!!!

Πολλά φιλάκια στην παρέα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz εννοείται οτι εξακολουθείς να προσέχεις!μην σε τρομάζω, απλά κι εγώ έτσι κάνω και νομίζω το λένε όλοι οι γιατροί.

Vango, τι είναι το σεξ; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , καλό μήνα.

Μπράβο Vango όμορφα, αντε με το καλό. Τι καλά!!!

Diaz αχ τι ωραια που ειναι οταν τα διαβαζω αυτα. Μπραβο στο μπεμπακι σου.

lia25 με το καλό κοπέλα μου, με εναν πονο!!!

gioulaki είδατε όμω το σακουλακι σας και σε λιγες μερουλες θα δειτε και το μπεμπακι σας.

Μελακιιιι περιμένουμε τα υπέροχα νεα σου

Κοριτσια μου, να ρωτησω κατι, ειχα πριν απο λιγο μια ενοχληση μικρη σαν να περιμενω περίοδο, ξέρετε τι ειναι?

Φιλιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου!!!!!

καλη αρχη Βαγκο!!!!!Τα παγακια σου θα ειναι σουπερ!!!!

Ντιαζ κατσε στα αυγα σου μεχριιιιιιιιιιι το τελος!!Και στο λεω εγω που ενω σε ολη την εγκυμοσυνη ημουν υστερικα προσεκτικη στο τελος επειδη ολοι "μου την ελεγαν" πηρε ο κωλος μου αερα!Το αποτελεσμα? γεννησα νωριτερα με αποκολληση πλακουντα και με σφυγμους του μωρου στο 10.Γι'αυτο κ η καισαρικη!

Φαντασου οτι τωρα εχω να παρω αγκαλια την κορη μου απο 6/2 και θελω τοοοσο να τη ζουληξω τη φουσκα μου.Οποτε ολα τα αλλα βαρη μπορουν να περιμενουν ;)

Μωρουλι την ΑΓΑΠΑΜΕ αυτη την ενοχληση ;) , και οπως εχουμε πει πολλες φορες αν δεν κοπουν τα φαρμακα αιμα δεν βλεπεις!!!Εμενα ακομα με "κοβει" η μεση οπως στη περιοδο.

Μελιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι που εισαι μαρή κουκουμαφκα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από την αφηρημάδα μου ούτε Καλό Μήνα δεν ευχήθηκα πριν!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ με πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις και υγιή μωράκια!!

Γιουλάκι, Αγγέλα και Άντζι ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Έχετε απόλυτο δίκαιο... οι δουλειές μπορούν να περιμένουν! Για την ώρα δεν κάνω τίποτα, από καρέκλα σε καναπέ και καναπέ - καρέκλα! Μόνο κανά φαγητό κάνω και τις κατσαρόλες γεμάτες ούτε που τις αγγίζω!!!

Άντζι αύριο εύχομαι να ζήσετε την πιο όμορφη και γλυκιά εμπειρία! Θα περιμένουμε νέα σου βεβαίως βεβαίως!!!

Αγγέλα μου καλά είμαι σε γενικές γραμμές, σε αναμονή για να δούμε το σπόρο την ερχόμενη Πέμπτη.

Γιουλάκι έχεις απόλυτο δίκιο, καλά έκανες και πρόσεχες και τώρα χαίρεσαι τη φατσούλα σου! Σε 10 μέρες έχει γενέθλια ε; Αχ τι συγκίνηση!!!

Μορούλι θα σου πω εγώ που έκανα σαν υστερική με τα συμπτώματα... ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! :D:D:D:D Εγώ έχω ακόμα πονάκια περιόδου αραιά και που μέσα στη μέρα και απ' ότι λένε και τα κορίτσια είναι φυσιολογικά! Σκέψου θετικά και τα μωράκια θα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα και από μενα!και εγώ το ξέχασα!!!!!Να φορέσουμε Μάρτη να μην μας κάψει ο ήλιος! :lol::lol::lol: εδώ βρέχει από το πρωί!!!!!!!Μακάρι βρε κορίτσια να μας πάει καλά!!!!δεν θέλουμε άλλες στενοχώριες!!!!!μερικές φορές νομίζω ότι εχω ξεχάσει πως είναι να γελάνε,εγώ που πάντα ήμουν το γελαστό κορίτσι!!!!!!!melaki που είσαι?????????κορίτσια εγώ αυτή τη φορά αποφάσισα να κάνω ότι μου λέει ο γιατρός,δηλαδή να καθίσω μόνο 4 ημέρες ξάπλα εντελώς και μετά να επιστρέψω στη δουλειά,τις άλλες 2 φορές είχα καθίσει 6 ημέρες,και απλώς να πω στη δουλειά να μην κάθομαι όλες τις ημέρες μέχρι τις 4,να σχολάω νωρίτερα όταν μπορώ,μέχρι να μάθω το αποτέλεσμα.εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...