Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

αυτο ειναι για τη nene που μου το ζητησε.... το site ειναι http://showroom.girgiris.gr και θα το βρεις στη σελιδα 37. δεν εχω ξαναψωνισει απο αυτον αν το θες τοσο πολυ παρε πρωτα τηεφωνο να συννενοηθεις και μετα παραγγειλε το. παντως εχει και πιο ωραια καστρα για κοριτσακια αν ψαξεις καλα και πριν αποφασισεις ριξε και μια ματια και στα jumbo γιατι εφερε μεγαλα αυτοκολλητα καστρα με νεραιδες και χωρια εξτρα και αλλες νεραιδες (τις ειδα γιαυτο στο λεω να σου ερθει και πιο οικονομικα). το site που σου δινω εχει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ και ταπετσαριες και αυτοκολλητα (ταπετσαρια ηθελα αλλα δεν θελει ο αντρας μου)

ειναι το αυτοκολλητο που εχω στο δωματιο της κορης μου

post-12053-13873938710121_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kai tsoup na kai oi koilitsa mouuuu(pou se sxesi me oses exw dei gia tis evdomades mou prepie na einai i megaliteri!!!)xaxaxaxaxax

aleka mou poso dikio exeis!!ola dika tous omws!!xaxax ti na to kamw mwre ton antrouli mou iatn kai psiloxesmenos shmera me to mpempaki mas opote den tou eipa tipota an kai oti kai na tou elega elege nai!!!xaxaxaxaxax

aaa aleka mouu twra exoume mprosta mas ti b epipedou stia 6-4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν πας σε ενα καρδιολογο να το κοιταξεις να σου φυγει και το αγχος???

..... πηγα σε καρδιολογο και το εξετασα και τελικα εχω κρυφοπιεση δε περνω χαπι, δεν καταλαβαινω ποτε μου ανεβαινει και γιατι μου ανεβαινει αλλα πρεπει να το λεω στους γιατρους μου

Πιστευω οτι αν και αυτη τη φορα εχω στο ιατρειο πιεση (και μετα εχω και στο σπιτι μονη μου) θα με στειλει, δεν τη γλυτωνω.

Αλλα ειμαι σιγουρη οτι λογω του αγχους μου εχω κρυφοπιεση.......

xtinaki μου τα ειπαμε εμεις. Συγχαρητηρια, πολυ καλο το 1,4 και την επομενη εβδομαδα θα επιβεβαιωσετε το καλο αποτελεσμα :D:D:D:D:D:D:D:D:D Οσο για το φυλο εγω δεν περιμενω να το δω. Στην επομενη εξεταση πρωτα ο θεος αρχες μαρτιου λογικα θα το μαθουμε ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα το αποφασισαμε με τον αντρα μου θα βαλουμε αυτο το αυτοκολλητο. ειναι ιδιας εταιριας με το αλλο και της ιδιας σειρας και ετσι δεν θα γυαλιζει το ενα πιο πολυ. κατσε να σας τα βαλω μαζι!

post-12053-13873938710294_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να κανω τη πασχαλιτσακι να ξεχαστει λιγο και να χαζεψει ομορφιες!!!!

ξερεις τι εκανα σημερα??? περασα ολους τους υπερηχους και της σαντυς και του πετρου στο λαπτοπ και εφτιαξα για να τις βγαλω να τους φτιαξω επιτελους αλμπουμ!!!! δεν εχω τι να κανω στη ζωη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου τι ομορφη μεγαλη κοιλιτσα ειναι αυτη που βλεπω??? καλε εχεις τατουαζ αστερακια να πεφτουν? ααα θα βαλω και εγω φωτο ομορφη τη κολοκυθοκοιλια μου με το τατου μου μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα Αλεκακι μου. Γενικα σας το εχω ξαναπει οτι ειστε πολυ καλη παρεουλα για εμενα εδω στην ξενιτια............ και στη Μυτιληνη οταν αρχισαμε να δενουμε με παρεουλες φυγαμε........ παντα ετσι θα ειναι..............

xtinaki μου θα προσπαθησω.

Η κοιλιτσα ειναι σουπερ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Kalws irthate oi kainouries!

Euxaristw gia tis plirofwries oson afora to asbestio oles.

Xtinaki mprabo! Eides ti uperoxo pou itan? Ase kai emeis eixame ksetrelathei, eixa mia xara ekeines tis meres pou den perigrafete! Oute emena eide to fulo stin auxeniki. Tha to deite sto epomeno rantebou. Upomoni! Wraia koilia!! Egw stis ebdomafes pou eisai esu twra den eixa sxedon tipota! Kanonika rouxa forousa akoma kai an me eblepe kapoios den katalabaine me tipota oti imoun egkuos!! Mi sou pw oti einai pio megali kai apo auti pou exw twra! xaxa. Tha prospathisw tis epomenes imeres na balw kai egw mia!!!

Pasxalitsaki min agxwnese ola kala tha pane! Ege eixa taxipalmies to prwto trimimo, o giatros mou eipe oti h egkumosuni prokalei taxupalmies giati leitourgei kai kanei perissotera pragmata apo prin...paragei ormones, pollaplasiazontai kuttara, filoksenei enan allo organismo kai tou dinei oti mporei gia na anaptuxthei swsta...opote einai logiko!! Tha perimenoume nea sou!

Aleka teleia einai ta autokollita, polu mou aresoun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai aleka mou exw mpolika apo dayta kai tagapw ola!!!ola gia diaforetiko logw kapoia mera tha sas ta valw na deite ;)

elena mou to kserw einai terastiaaaaa i koilitsa mou!!!xaxaxaxaxaxaxa kale de mou kanoun ta rouxa mou!!!

kai gia mena re koritsia eiste polu kali parea...pragmatika tha ithela polu na mporousame na gnwsristoume oles apo konta alla mas xwrizoun oi apostaseis...den peirazei mas enwnoun omws oi koilitse mas :D:D:D xaxaxaxax sas afhnw gia shmera giati giortazei i kouniada mou kai twra etoimazomaste na pame :D sas filw loipon prostoparon koritsakia mou kai tha ta poume avriooooooooo :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που βλεπω τη κοιλια μου στο προφιλ παλι δεν εχω κοιλιτσα :lol::lol::lol::lol: γεροντοπαχια που μου ειπε και μια μαμμυδοφιλη μου!!!

ελα βρε ελενα και πασχαλιτσακι βαλτε φωτο τις κοιλιτσες σας αντε να σας δουμε!

αντε καλα να περασεις χτινακι μου και να τα φας ολα τα γλυκα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti oraia aytokolita aleka!!!!teleia tha tairiaksoun k ta duo..xtinaki mprabo!!!ola kala to moraki sas..thelei na sas kanei ekpliksi gia to fulo!!! ;);) parepiptontos exoume tin idia koilia...xaxaxaxa...kale eimai 22 bdom.k eftasa etsi..ftou ftou...thelei na megalosei to moro grigora!!!!!!!!!mprabo xtinaki!!!!koritsia doxa to theo eimai polu kala,alla to mono problima mou einai i mesi..den mporo na guriso eykola meria k kano pisi ora na sikotho ap'to kanape..an exo problima tora ti tha ginei otan ftaso stous epomenous mines???oeo???exo balei 10 kila.o giatros tha me skisei otan dei pali mesa se 1,5 mina posa ebala.8 ianouarioy pou eixa paei eimoun 52,5,tora>....57,5..!!!stis 20 tou minos peripou tha pao ston giatro mou.posa tha valo mexri tote!!pasxalitsaki min stenaxoriesai..opou k na pate tha eimaste polu konta!!!mia othoni mas xorizei!!!!! :):):):x ego pairno masomeno asvestio..kaloutsiko einai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφιν μου αφου ησουν μια ζωη αδυνατη το αξιζεις να εισαι και μια φορα παχουλιτσα για να εχει η κορακλα σου χωρο να κανει τουμπες! εμενα μου λες ποτε θα φανει η κοιλια μου οεο και εχω ξεφυσηξει μπας και μεγαλωσει στη φωτο που εβαλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxa... aleka ti oraia koilitsa!!!k oraio tatou..polu mou aresei se ekeino to simeio to tatou.ti sxedio einai

?.k sto xtinaki einai polu oraio!!ap'ti mia xairomai pou vazo kila,alla me fobizei i mesi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleies einai oles oi kilitses!!! Zileuw! Thelw na balw kai egtw. Alla twra den mporw giati kai na bgalw fwto prepei na mou brei o antras mou ta kalwdia kai ola ta katallila sunerga gia na tin perasw. Apo aurio tha to epidioksw!

Delphine kai egw ta masomena stin arxi den me xalagan toso...twra omws mou dimiourgoun anagoules, den kserw ti me epiase ksafnika...to exw meiwsei apo moni mou giati den mporw to mesimeri na to pernw kai meta na pigainw sti douleia xalia. Giauto to pernw mono to bradu, egw to eperna 2 fores ti mera.

Koritsia eixe kamia skoulariki stin koilia?? Twra pou eida ta tatouaz mou irthe na rwtisw kai auto. An nai ti to kanate? Egw to ebgala prwti fora meta apo 10 xronia, elpizw na min kleisei h tripa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντελφιν μου ειναι τριανταφυλλακι με συρματοπλεγμα ουτε πολυ μικρο ουτε πολυ μεγαλο απλως οταν με το καλο επανελθει το σωμα μου θα παω να το ξανακανω γιατι εσπασε το κακομοιρο!

ελενα μου δεν ξερω για το σκουλαρικι στο αφαλο αλλα καλα εκανες και το εβγαλες, δε πιστευω οτι κλεινει τοσο γρηγορα το πολυ πολυ ξανακανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka an 19 evdomadon mikri kilitsa exeis mpravo afto simainei oti den evales k pola kila !!!

xtinaki oraia strogkili kilitsa teleia !!!!!

pasxalitsaki k esi mikri kilitsa exeis oraia ftou ftou vre koritsia !!!

delphine na xerese kesi tin kilitsa sou ti oraia vre koritsia ftou ftou na mi sas matiaksoume !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καήσπέρα στις κοιλίτσες!!!!

Αχ είδα τις φωτο σας! Τι όμορφες που είναι!!!Αύριο θα προσπαθήσω να βάλω και εγώ αν και εν έχω πολύ :( Πάλι γατάκι θα βγάλω... ;) χα χα

Πολύ ωραία τα νέα από τα κορίτσια που έκαναν αυχενική και β επιπέδου! Μπράβο κορίτσια!

Και εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο! Είχε μεγαλώσει πολύ από την τελευταία φορά! τέλεια!!! ανυπομονώ να ξαναπάω!

Mariagiorgos προσπάθησε να μην κουράζεσαι πολύ! Ξεκούραση!

Καλώς ήρθαν και οι καινούργιες μανούλες!

Αχ βρε κορίτσια επιτέλους σαββατοκύριακο!!!Αυτή την εβδομάδα ζορίστηκα λίγο στη δουλειά, και ο δρόμος το πρωί χάλια από τα χιόνια...με 40 πήγαινα...τέλος πάντων! Αύριο έχω γενική στο σπίτι...δυστυχώς με την δουλειά και τον μικρό τις καθημερινές κάνω μόνο τα βασικά, και το σαββατοκύριακο γενική. Αλλά να πω την αλήθεια αυτή τη φορά βαριέμαι πολύ :shock:

Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια, τι ωραίες κοιλίτσες που βλέπω πολύ μου αρέσουν :D

veta μπράβο για την β επιπέδου και μια ώρα το καταευχαριστηθήκατε το αγοράκι σας, τώρα μπορείς να ηρεμήσεις!

xtinaki χαίρομαι που ολα πήγαν καλά στην αυχενική, το φύλο την άλλη φορά σας το φυλάει για εκπληξη το αστεράκι σας. Καλά οτι του μοιάζει του άντρα σου πως το είδε...θα γίνει ένας χαζομπαμπας μου φαίνεται... :lol::lol:

Πασχαλιτσάκι νομίζω οτι είσαι πολύ στρεσσαρισμένη να δεις που απο τη Δευτέρα μετά την αυχενική ολα θα τα βλέπεις τέλεια ούτε ναυτίες ούτε ταχυπαλμίες θα σε ξεαγχώσει το μπεμπάκι σου ;)

Αλέκα ωραία η καστροπολιτεία που θα φτιάξεις και τα παιδάκια σου, μ΄αρέσει πολύ σαν ιδέα γιατι ξεφεύγεις απο τα ζωάκια και τους πολυφορεμένους ήρωες.

καλο βράδυ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou epitelous sk.. egw xthes kserathika ston kanape oute pou to katalava pote koimithika.... polu wraies koilitses tha ksanavalw k egw.... simera den kanw tpt exw k fagito apo xthes opote tha tin arazw oli mera pali... paw na faw giati i koilitsa paraponieta ta leme argotera....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα.....μα τι κοιλιτσες ειναι αυτες.......θελω κ εγωωωωωωωω...!!!! :lol:

χτινακι μου την ερωτευτηκα την κοιλια σου..μεγαλη...νιωθεις εγκυος κ ας μην ακους το μωρακι...!!!!

εμενα γινεται το αλλο το κουλο καποιες μερες ειναι πιο φουσκωμενη καποιες πιο μικρη.... :? αληθεια καλε...!!!

τελικα τα πονακια που ειχα ηταν απο το εντερο..... :roll: μη με βριζετε .... :) ειχα να παω τουαλετα 3 μερες με το που πηγα παει ο πονος,....με εκραζε ο αντρας μου η μαμα μου κ η πεθερα....τσαμπα τους ανησυχησα... 8-) αλλα που να ξερα τι ειναι ο πονος αυτος χαμηλα...!!! τωρα πια ξερω...!!!

το επομενο μου ραντεβου ειναι 13/02 θελω να το ακουσω..........σαν τρεληηηηηη...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες μου.

Ευτυχως περασε η μερα και η νυχτα!!!!! και ηρθε ο μπαμπακας μας οποτε τωρα η μανουλα θα ξεκουραστε (λεμε τωρα) :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σημερα το μενου εχει για εμας τους μεγαλους μακαροναδα καρμποναρα και για τον πριγκιπα τραχανουλη της γιαγιας για αποτοξινωση, αρεσει πολυ στο μαναρακι μου......

Ευτυχως αρχισε να μαλακωνει ο καιρος και να λιωνουν τα χιονια οποτε μαλλον δεν θα ταλαιπωρηθουμε αυριο στο ταξιδι Καστορια-Βέροια.

mariagiorgos δεν ηταν κατι σοβαρο τελικα, οποτε τζαμπα ο συναγερμος!!!!! σε καταλαβαινω καλη μου, στο πρωτο μωρακι επειδη ολα ειναι πρωτογνωρα και τα καλα και τα κακα δεν ξερουμε τι φταιει και ο νους μας παει στο κακο. ΜΕτα στο δευτερο ειμαστε πιο χαλαρες και δεν ανησυχουμε με το παραμικρο (ευτυχως). Οποτε προσπαθησε να πας καθημερινα στην τουαλετα και ολα καλα ;););););)

kangaroo μου δεν ξερω αν ειναι αγχος, κουραση παντως ειναι!!!! ισως μετα τη Δευτερα να ειναι καλυτερα τα πραγματα. Αλλα φανταζομαι οπως και στον πριγκιπα οτι ολα θα σταματησουν οταν ηρεμησω και εγω απο την ταλαιπωρια :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

18 εβδομαδων...Νανσυ λογικα πρεπει να εχουμε την ιδια ηλικια..Το καταλαβαινω απο το Νανσυ83...

ναι το 1983 γεννηθηκα.εγω ειμαι 13 εβδομαδων.το ακουσες το μωρακι σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...