Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια!τι κάνετε?εγω ειμαι στη δουλείτσα!Αγχώνομαι τόσο πολύ για τον υπέρηχο β επιπέδου!Αντε να περάσουν οι μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera koritsia k apo mena!!!!!blepo psonia e? k ego pira kati pramatakia!!tora pariggila port mpempe k kareklaki fagitou..karotsi tha mou dosei i aderfi mou.k ego exo krevati siderenio se stul kanape einai,apla tha valo exrta kaggelo mprosta,alla gia arxi giati tha eimaste pano kato,tha paroume parkokrevato,alla tha paroume k ena exrta stromataki giati opos to eida einai ligo skliroutsiko tou parkokrevatou..tha to vazo me tin kalathouna mesa..giati mikroula tha einai k tha xanetai ekei mesa..to rilaks sto proto mou to xrisimopoiisa para polu apo tin arxi..alla otan itan na koimithei ton evaza sto krevati tou..sto rilaks evaza ena sentoni diplomeno apo kato pou kanei vathouloma gia na min einai strava stin arxi to soma tou morou.k ego anupomono kikitsa gia tin b epipedou!!!tin triti einai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσια,τι κανετε;και εγω στην δουλεια ειμαι!kikitsa ε καταλαβαινω απολυτα ποσο ανυπομονεις.

εγω σημερα θα παω για μια εξεταση αιματος προληπτικη,για κυστικη ινωση!ποσο θα ηθελα να ηταν η μερα που θα εβλεπα τον κυριο φασολη!!!!!!!! :D:D:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας εργαζομενες και μη κοιλιτσες!!!!

πρωτα απο ολα να ευχηθουμε στη mariargiorgos καλα αποτελεσματα!

βρε ντελφιν το καρεκλακι φαγητου τι θα το κανεις απο τωρα???? καντε λιγο κρατει στα ψωνια σας γιατι ηρθε και η δευτερη δοση της δεη!

κικιτσα μου δεν φοβαμαι καθολου τη β'επιπεδου οσο κινειτε μεσα στη κοιλιτσα μια χαρα ειναι το κολοκυθι μου

ειπα σημερα να καθαρισω το σπιτι και να το ανοιξω που λειπουν ολοι!!!εδω τριγυρω θαμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Kai egw thelw na ksekinisw merika pswnia.

Aleka to karotsi to 3 se 1 se exei bolepsei?

Ena tetoio skeftomoun kai egw. Einai akriboutsika e? peripou 500 eurw kanoun auta pou exw dei.

Kai mia alli erwtiseis gia autes pou kseroun...einai ta kanonika karotsia pou to mwro koitaei tin pleura tou dromou kai meta einai kai ta alla pou einai anapoda kai to mwro koitaei esena h kai ligo pros ta panw, diladi pio polu einai ksaplwmena kai oxi toso ksaplwta....poia einai h diafora tous? kai poio boleuei kalitera? Einai gia diaforetiki ilikia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta και εγώ στην κλινική Μητέρα στην Πτολεμαΐδα είχα γεννήσει. Τότε ήταν κλειστή η μαιευτική κλινική του Νοσοκομείου μας, οπότε ήρθαμε Πτολεμαΐδα. Πάντως είχα μείνει ευχαριστημένη, δεν μπορώ να πω.

Καλημερα κι απο μενα,κι εγω απο την κλινικη Μητερα ειχα μεινει ευχαριστημενη γι'αυτο και θα ξαναγεννησω εκει,απλως επειδη ακουω οτι τωρα αλλαξαν τις τιμες λογω το οτι το ικα καλυπτει τα εξοδα της κλινικης,εγω προσφατα ειχα παρει τηλεφωνο να ρωτησω για τις τιμες και δεν μου ειπαν κατι διαφορετικο.Τελοσπαντων venus82 απο που εισαι? Νομιζω απο Φλωρινα ειχες πει?

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κοριτσακι πολυ χαιρομαι που ειναι καλα το μωρακι σου μετα απο αυτη την ταλαιπωρια που περασες :D

Μαριαγιωργος καλη επιτυχια σημερα με την αυχενικη !!Μακαρι να μπορεσετε να δειτε το φυλο ,γιατι εμεις δεν καταφεραμε να το δουμε.

Θα ηθελα και εγω να ρωτησω τις ειδη μανουλες, αν σας βολεψε η αλλαξιερα...

Εγω στο δωματιο που θα ετοιμασω για το μωρακι μας εχω ειδη ενα κρεβατι που λεω να παραμεινει.Θα με βολεψει, μηπως να το αλλαζω εκει?

Η αλλαξιερα που μπαινει πανω στο κρεβατακι στα καγκελα προσαρμοζεται λεει τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ελενα μου το καροτσι 3 σε 1 με βολεψε παρα μα παρα πολυ φαντασου οτι στο κανονικο καροτσι μπηκε στον 8ομηνα! μεχρι τοτε ή εβαζα το πορτμπεμπε το οποιο ειχε πλατη και σηκωνοταν το μωρο για να χαζευει και οταν δεν χωραγε αλλο την εβαζα στο καθισματακι του αυτοκινητου για να μη βγαζω ολοκληρο το καροτσι παρα πονο το σκελετο! παντα οδηγουσα μονη μου και το ιδιο και ο αντρας μου...κατσε να σου βαλω φωτο να δεις ποιο ειχα παρει

την αλλαξιερα που μπαινει πανω στη κουνια ξεχασε την γιατι στην αρχη την μπαρα της κουνιας θα την εχεις χαμηλα και δεν θα καθεται η αλλαξιερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καροτσι λεγεται trio scoop asia και ειναι απο 0-3ετων. εγω πριν 2χρονια το πηρα 450ευρω με εκπτωση και εχει και τις ειδικες ζωνες για το πορτμπεμπε για να μπαινει στο αυτοκινητο(υπαρχουν σε διαφορες εταιριες οχι μονο στη chicco)

post-12053-13873938533327_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to kareklaki aleka to vrika se prosfora sto internet..15e kainourgio k 20e to port mpempe.ta eixe mia oikogenoia k epeidi tous eixan paei k alla dora idia tous emeinan dipla..einai me ta naulon akoma.giayto tha ta paro..elena perastika na einai..ksero oti aytos o ponos pethenei...den antexete..kapou kapou pare siropi gia to entero gia na min se ksanapeiasei..mariagiorgos kali epituxia stin ayxeniki!!ax aleka ti teleio to karotsi!!gia na po tin alitheia ena tetoio ithela alla ta oikonomika den mas afinoun..opote k tis aderfis mou pou einai aplo mia xara tha mas katsei ap'to katholou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου :cry: κλαιω απο χαρα...Παναγια μου....το τι ειδαν τα ματακια μου σημερα δε φανταζεστε...... ειναι ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ αχχχχχχχχχχχχχχ...τρελαθηκα......ολα δειξαν καλα κ ευτυχως εμεινα ικανοποιημενη απο το ιασω....κ απο το γιατρο...!!! :D η αυχενικη εδειξε 1.4 ελπιζω να ναι καλο νουμερο ..... εκανα κ παπ-Α κ την τριτη περιμενω τα απατολεσματα...!!!! Σας ευχαριστω που κανουμε παρεα.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεελα να ερχονται οι νυφεςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!! μπραβο σας mariagiorgos ειδες ενα πλασματακι που ειναι στη κοιλιτσα σου και σε λιγο καιρο θα σε λεει "μαμα"

ντελφιν μου αφου τα βρηκες σε καλη τιμη ουτε συζυτηση... εμεις τοτε στη σαντυ επειδη βγηκε της μαμας μου το ονομα μου τα πηρε ολα αυτη(κουνια και καροτσι που χριαζομουν). τωρα να δουμε που θα παρει το ονομα του πεθερου μου θα του παρουν εστω την προικα για την κουνια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου :cry: κλαιω απο χαρα...Παναγια μου....το τι ειδαν τα ματακια μου σημερα δε φανταζεστε...... ειναι ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ αχχχχχχχχχχχχχχ...τρελαθηκα......ολα δειξαν καλα κ ευτυχως εμεινα ικανοποιημενη απο το ιασω....κ απο το γιατρο...!!! :D η αυχενικη εδειξε 1.4 ελπιζω να ναι καλο νουμερο ..... εκανα κ παπ-Α κ την τριτη περιμενω τα απατολεσματα...!!!! Σας ευχαριστω που κανουμε παρεα.....!!!!!

Μπραβο γλυκουλα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Με το καλο η κορουλα σας, γερη και τυχερη. Ολα καλα θα ειναι, και τα αλλα αποτελεσματα. Μια χαρα η αυχενικη, τελειο το 1,4.

Αντε να ερθει και η σειρα μου :):):):):):) . τι καλα να δουμε και εμεις το φυλο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον σταματησα τις δουλειες αφου κουραστηκα και ο κολοκυθας δυσανασχετει. σε λιγο ετοιμαζεται και η φασολαδα και θα παω να παρω τη μικρη απο το σταθμο. σημερα αλλαξα λιγο το δωματιο της μικρης και απο την επομενη εβδομαδα θα ετοιμασω σιγα σιγα τη ντουλαπα του κολοκυθα (ειχα ενα φυλλο για παλτα και θα του βαλω συρταρια) ετσι το καθε παιδακι θα εχει και την ντουλαπα του!!!!

πασχαλιτσακι μου εσυ πως το νιωθεις το μωρακι σου για αγορακι ή κοριτσακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου :cry: κλαιω απο χαρα...Παναγια μου....το τι ειδαν τα ματακια μου σημερα δε φανταζεστε...... ειναι ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ αχχχχχχχχχχχχχχ...τρελαθηκα......ολα δειξαν καλα κ ευτυχως εμεινα ικανοποιημενη απο το ιασω....κ απο το γιατρο...!!! :D η αυχενικη εδειξε 1.4 ελπιζω να ναι καλο νουμερο ..... εκανα κ παπ-Α κ την τριτη περιμενω τα απατολεσματα...!!!! Σας ευχαριστω που κανουμε παρεα.....!!!!!

Πολυ χαιρομαι mariagorgos, πολυ καλα! Koριτσαρος, ε?Με το καλο να την κρατησετε στην αγκαλια σας !!! :D

Δεν ηταν φοβερο ποσο εχει μεγαλωσει? Βλεπεις τωρα ενα κανονικο μωρακι!

Εμας η συγκινηση μας εκεινη τη στιγμη ηταν απεριγραπτη!

Καλα αποτελεσσμτα και με την εξεταση!

Εμας ειχε βγει 1/1500 και με την αιματολογικη βγηκε ακομα καλυτερα , γιατι η μια συμπληρωνει την αλλη 1/5000

Και εγω σημερα εκανα τις μηνιαιες εξετασεις σαν εγκυουλα....Αυριο θα ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil mou s'euxaristw, nai eutuxws pou itan kala to mwraki mou, eixa anisixisei para polu.

Delphine mou kai sena euxaristw...eperna siropaki kai prin, to ntoufalak, alla mou eipe o giatros na to stamatisw ligo kairo mipws mou to prokalese auto. Delphine, apo poio site ta brikes auta pou les? Teleies oi times ennoeitai oti kala ekanes!

Aleka mou auto akribes to karotsi eixa dei kai egw, twra prepei na kanei panw apo 500 alla prepei na boleuei polu. Alla auto einai mono mexri 9 minwn? Meta thelei kainourio karotsi pali?

Mariagiorgos, teleia!!! Na xairesai to koritsaki sou! Nai einai aperigrapto auto pou blepeis...egw eixa trelathei, giati itan h prwti fora pou blepame ena kanoniko mwro, tis alles fores itan ena sporaki. Kala kai twra ena sporaki einai, alla fainetai san ena teleio anthrwpaki! Kai pou na deis tin epomeni fora pou tha to deis na kounietai kai tha einai pio megalo! Ase einai aperigraptes oi stigmes autes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena mou perastikoulia elpizw na min se ksanapiasei teteios ponos... k egw gia teteio karotsi skeftomai tha doume omws... polu wraia aisthiseis na vlepeis poso megalonei to mwraki sou...sunxaritiria gai to koritsaki mariagiorgos exoume k alla koritsakia ante na ginoun polla giati emeis ta agorakia den tha exoume parea.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

S'euxaristw Maximaki mou.

Ksexasa na sas pw, simera mou irthe ena paketo apo ti baby space. Den itan balitsaki. Itan ena paketo to opoio eixe mono ena polu mikro deigmataki kremas mwrou gia to allagma panas...kai kati diafimistika kai enimerwtika. Den kserw an auto einai to balitsaki h an tha steiloun kai alla argotera.

To peire auto kamia sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos sugxaritiria gia to koritsi!!!!!!!!!ante oi nyfes ayksanontai!!!!ontos megali i xara otan to vlepeis kanoniko moraki!! to site einai sto rikardo.gr..exei oti theleis.patas ayto pou se endiaferei k sou vgazei oti exei..ean theleis exei k dimoprasia,allios to kaneis amesi agora k sta stelnoun..exo ksanaperei etsi apo kei k einai polu kala!!meta sou stelnoun email k grafei ta stoixia poios ta poulaei..k pira til na matho ti k pos..exei kapoia (idiotis K kapoia epaggelmatika)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες, μολις έφαγα κοιμησα και την μικρή και επιτέλους κάθομαι να σας διαβάσω.

Ελενα θα τρομοκρατήθηκες πολύ με τέτοιο πόνο, ευτυχώς ολα καλά με το μωράκι σας.

Νατάσσα καλως ήρθες στην παρέα μας, δώσε πληροφορίες για ΠΗΤ και φύλο για να τα περάσει η Αλέκα στην τέλεια λιστα μας.

Mariagiorgos με το καλό το κοριτσάκι σας, τέλεια τα αποτελέσματα της αυχενικής σου. Είδες ένα ολοκληρο πλασματάκι μέσα σου.

LIL καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις που έκανες οσο για τα αποτελέσματα της αυχενικής μια χαρά ειναι και τα δικά σου και τα δικά μου πάνω κάτω εκεί ήταν.

Απο ερωτήσεις πολλές βλέπω οι πρωτομανούλες, κορίτσια μην αγχώνεστε χρόνο έχετε υπάρχουν πολλά πράγματα στην αγορά οπότε καλό είναι να δείτε αρκετά πριν αποφασίσετε. Γενικά να ξέρετε οτι ο μέγιστος χρόνος αν κάτι δεν υπάρχει μέχρι να σας το φέρουν είναι 1-1,5μήνας το πολύ.

Απο καρότσι και εγώ το 3 σε 1 είχα και με βόλεψε πάρα πολύ. Για κάνα τετράμηνο κοιμόταν στο port-bebe του καροτσιού μετά στην κούνια της. Οπως είπε και η Αλέκα και εγώ μέχρι 8μηνών την μετακινούσα με το κάθισμα αυτοκινήτου πάνω στον σκελετό του καροτσιού και μετά στο κανονικό καρότσι.Ελενα δεν είναι μέχρι 9 μηνών εγώ το χρησιμοποιησα μέχρι 18 μηνών μετά λογω καλοκαιριού πήραμε ένα το λεγόμενο περιπάτου για να ανεβοκατεβαίνει μονη της και γιατι είναι πολύ πιο ελαφρύ μιας και την μισή βολτα τη βγάζαμε κρατώντας εγώ με το ένα χέρι το καρότσι και με το άλλο τη μικρή γιατι ήθελε ποδια. Επίσης γύριζε και απο τις δύο πλευρές και μπροστά και να κοιτάει τη μαμά. Και αυτό βολικό ειδικά το καλοκαιρι με τον ήλιο αν την ενοχλούσε η μια πλευρά την έβαζα απο την άλλη. Κορίτσια θυμηθήτε οταν είναι να αγοράσετε καρότσι να δοκιμάσετε να μπαινει στο πορτπαγκαζ του αυτοκινήτου σας. LIL εγω είχα πάρει μπανάκι με αλλαξιέρα και την χρησιμοποιούσα οσο ήταν μικρούλα μετά που δεν στεκόταν με τίποτα εκει πάνω την άλλαζα και την αλλάζω ακομη στο κρεβάτι. Ευτυχώς είναι ψηλο γιατι αν ήταν χαμηλό δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα ήταν η μέση μου.

Αυτά για την ώρα

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφα κορίτσια!!Ολα καλά βλέπω!Mariagiorgos με το καλό το κοριτσάκι σου!Εγω ακόμα φοβάμαι μη μου πει στη β'επιπέδου οτι τελικά δεν είναι γιος!! :D

Μπήκαμε 20 εβδομάδα σήμερα!Θέλω να χαρώ κάθε στιγμή απο εδώ και πέρα!

Η όρεξη έχει ανοίξει τρελά και έχω πάθει μια εμμονή με τα εκλέρ!!Περαστικα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti mou kanete???vlepw viazeste na kanete agores e?emeis lew na ksekinisoume argotera an kai ta perissotera tha ta paroume apo aderfi-ksaderfes pou exoun gennisei kai exoume sxedon apola...

mariagiorgos ante me to kalo to koritsaki sasssssss :D pwpw prepei na pathate plaka me to theama e??xaxaxax ante na erthei kai i diki mas i seiroula na paroume ayti ti xara :D

emeis aytes tis meres olo voltaroume..exei kanei voltes to mpempaki ouuuuuuu!xthes cinema kai shmera voltoula sto ikea kai sta magazia..mexri pou ta eftisa :? kai meta me piasane kati anagoules...pfff

akoma na sinelthw....

elena kiegw proxthes eixa ponakia entona(oxi se tetoio vathmos opws esy..)kai psilotromaksa alla me kathisixase o giatros mou.mallon apto entero tha einai opote mhn tromazeis :?

me ton antrouli mou ligaki eimaste stin tsita...exw entona nevrakia(kala gennithika me nevra alla exoun ksokoilei twra nomizw...)ouff.....elpizw na xalarwsoume giati den exw kouragio kai na tsakonomai me ola ta alla....

sas filw oles polu stis koilitsesssssss :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα xtinaki αυτο με τα νευρα το εχω και εγω και τωρα στη εγκυμοσυνη χειροτερα με το παραμικρο αρπαζομαι!

ελενα ακομη στη σαντυ δεν της εχω παρει καροτσι ομπρελα(πολυ πιο ελαφρυ) ειναι με το κανονικο της απλως το κοιμηζεις μεσα στο πορτμπεμπε περιπου μεχρι το 4, το πηγαινεις παντου σα καροτσι στο καρεκλακι του αυτοκινητου μεχρι το 7ο-8ο και μετα φουλ στο κανονικο καροτσι! εκτος απο το πορτπαγκαζ που θα προσεχε αν χωραει θα δοκιμασετε το βαρος (να μη ειναι πολυ βαρυ) και για οσες μενουν σε πολυκατοικια με ανσανσερ να δειτε αν χωραει μεσα (την πατησανε πολλες ετσι)

ρε λια εκλερ? γιατι μου το κανεις αυτο??? μια κρεμ καραμελε ειχα και την εδωσα στον αντρα μου να την φαει!!!

μαξιμ μου εμενα τιποτα δεν μου εχει ερθει απο αυτους μονο της babylino!!! αυριο παντρευομαστε? φωτο θελουμε να σε δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...