Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

γεια σασ βρε κοριτσια ειμαι και εγω απο τισ εγκυουλεσ που γεννανε τον αυγουστο και ειμαι στην 11 εβδομαδα μετα απο μια μεγαλη αποβολη ...μηπωσ μπορειτε να μου πειτε πωσ θα κανω και εγω τικερακι???ευχαριστω εκ των προτερων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kangaroo perastika sto koritsaki sou me to kalo na anarrwsei :D pwpw agxwthika kale ara toso shmantiki einai i ayxeniki??den to eixa katalavei...elpizw gia oles mas ola na einai kala me ta mpempakia mas...oso gia ti fovia mou prospathw na to apovallw alla wres wres me pianei...elpizw na mou figei syntoma...an kiegw tha ithela enan yperhxo tsepis na to vlepw synexeia to sporaki mas...xaxaxaxaxaxaxa

kalwsirthes litsaki me to kalo to mwraki sou kiola na pane kala ayti ti fora :D phgaine sth selida 39 tou thematos kai katw katw tha deis eixa grapsei odigies se mia alli manoula ;) an thes kati allo edw eimaste oles!filiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ,ποτε φτασατε εδω? Δεν σας προλαβαινω να διαβαζω τις σελιδες!

Σοκοφρετακι ευχομαι να εχεις μια που καλη εγκυμοσυνη με τα μωρακια σου !!

Μariagiorgos στα ειπε πολυ καλα η kangaroo σου δειχνει και τις πιθανοτητες για συνδρομο down.

Εμενα κοριτσια για τις ραγαδες ο γιατρος μου μου ειπε οτι το καλυτερ ειναι να μην παρεις πολλα κιλα.

Του ζητησα να μου πει και για καμια κρεμα και μου ειπε για τη salda mamma uno.Την ξερει καμια σας?

xtinaki και μενα με πιανουν οι φοβιες μερικες φορες, και βλεπω και εφιαλτες τελευταια...Αλλα λεω μεσα μου οτι ολα θα πανε καλα.

Λιτσακι καλως ηρθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσακια.....εχω νεα για όσες γεννησετε σε ιδιωτικο...εγω π.χ θα γεννησω πρωτα ο Θεος στο ιασω..μιλησα εκει μ ετην κοπελα κ μου λεει αλλαξαν οι τιμες..πλεον ειναι συμβεβλημενοι με το τεβε κ το ικα.....κ για τρικλινο εκει που θα εδινα 2100 τωρα ειναι 500.... ;) τεραστια διαφορα...μεσα στα 500 ευρω ειναι ο αναισθολογος η περιθαλψη μωρου κ μαμας για 5 μερες η οποιαδηποτε χορηγηση φαρμακων θα ειναι δωρεαν...αυτα..κ το φ.πα μεσα στη τιμη....Οι αιματολογικες εξετασεις ή εξετασεις ουρων θα μπορουν πλεον να γινονατι με το βιβλιαριο τεβε ή ικα πληρωνοντας απλα μια μικρη συνδρομη..οπως οπουδηποτε..!!!!ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΥΧΕΝΙΚΕΣ-Β.ΕΠΙΠΕΔΟΥ.!!!! εν συντομια εκει που θα μου στοιχιζε 2000 ο γυναικολογος κ 2100 τοιασω....= 4100 θα μου στοιχισει 2000 ο γυναικολογος και 500 το ιασω...πφφφ κ παλι πολλα φαινονται αλλα ειναι καπως λογικοτερα...ας ελπισω μεχρι τον ιουλιου-αυγουστου που γενναω να πεσουν κ αλλο οι τιμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre pasxalitsa les kiegw na pasxw apo hmikranies??exw kiegw tromeri evaistisia stis murwdies(mexri ahdias omws...)episis otan vrethw se zesti(sti floga tou tzakiou p.x)me xtypaei enas apotomos ponos sto kefali sto doksa patri pou leme(lew mhpws exei erethistei to igmorio an kai pote den eixa provlima an kai eimai kai synexeia mpoukomeni..)kai fysika tis treles anagoules(oi opoies gia na mhn eimai ypervoliki exoun metriastei ligaki....analoga tis meres).vre les??mhpws vrikes giatriko pasxalitsa mou?

Εσυ γλυκια μου απλως εχεις ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης!!!!!!

Πιστεψε με αν ηταν ημικρανιες θα το ειχες καταλαβει, γιατι ο πονος στο κοφελι ειναι απιστευτος, εντονος και διαφορετικος. Ποναει η μιση πλευρα του κεφαλιου και κυριως εστιαζεται πισω απο το ενα ματι και ο πονος ειναι σαν να σε χτυπαει ο καθε σφυγμος της καρδιας στο κεφαλι με σφυρι!!!!!!!

Οποια εχει ημικρανιες θα με καταλαβει τι περναω οταν με πιανει κριση.......

Και εμενα εδω και λιγες μερες σαν να βελτιωθηκαν οι αναγουλες και τη νυχτα ελλατωθηκαν κατα πολυ. Φταιει το οτι εχω βοηθεια και δεν κουραζομαι τοσο (αρα ειναι και λιγο ψυχολογικο) ή ειμαστε στη φαση της υφεσης???????

ΠΑροτι το ειδαμε την ΠΑρασκευη και ολα ηταν πολυ καλα σημερα που ειμαι σχετικα καλα απο τις αναγουλες με επιασε μια ανησυχια......... μηπως κατι δεν παει καλα και γι αυτο σταματησαν.......

ΠΑντως ΟΧΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popoooo vre koritsia den sas prolavaino eleos exete grapsei tosa pola pou den mporo na apadiso seola afta xixixixixi giafto 8a arkesto sto na sas po mia glikia kalispera na eiste oles kala k apo avrio 8elo na pistevo oti 8a vrisko ligo perisotero xrono gia na sas parakolou8o :) xoris naxano to mpousoula !!!

filakia polla se oles !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou... litsaki kalws irthes me to kalo to mwraki sou pane se ena tikeraki dipla pata tin epilogi gia na ftaikseis k esu otan to teleiwseis kane antigrafh ton kodiko pou exei apo katw ton bbcode oxi to allo k meta ston pinaka elenxou melous meta sto profil k kanto epikolish k den tis epiloges apo kato na min einai energopoiiimetes k kane upovoli elpizw na voithisa..... tis fovies tis eixa k egw stin arxi mexri na arxisw na to niwthw k twra kamia fora ama den to niwthw me pianei anxos... prospathw na to kseperasw.... telika tis fissan einai i kremooula pou exw mperdeutika.. sto stuthos lew na arxisw na vazw giati den to vlepw kala wres wres mou fainetai oti megalose perissotero apo tin koilia... :D filakia se oles tha paw sta magazia gia psonia simera..... :P ta leme meta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos,ti nea einai ayta????me trelanes,to eixa akousei alla elega siga mhn ginei...ki egw sto iasw logika....ti PHT exeis???ksereis an tha mas kopsoun to epidoma loxeias eks aitias ayths ths meiwshs???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΗΤ ΕΧΩ 06-08 ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΜΑΘΩ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΣΕΙ ΕΞΩ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕ???? ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΑ ΝΕΑ.....ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΝΤΟΥΣΑΝ 5ΟΟΟ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ...ΑΣΤΑ...!!! ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΒΕ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΙΔΕΑ...ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ....ΟΜΩΣ....ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ....ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ..ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΦΙΛΕΣ....ΠΦΦΦΦ..ΔΕ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia apo tin vroxeri thessaloniki!!!!mariagiorgo pigaine pano deksia k grafei filoi..pata to k kane anazitisi filon..tha valeis akrivos opos grafoun ta onomata k tha ta vreis!perastikoulia sta paidakia..na ginoun grigora kala...simera exei genethlia o gios mou!!!!ginete 11!!!!!!!!!!megalose....leo na katevo kato gia sidero simera..to pira apofasi.. litsaki kalos irthes!!!!!me to kalo to nini sou!!!!!!!!!!to epidoma tha to kopsoun gi'ayto to logo.epeidi tha kaluptoun tin kliniki.sto nosokomeio an genniseis den ksero an tha sta dosoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια μου.

Σημερασ την Καστορια ηρθε και μας πλακωσε η ομιχλη. Εγω ειμαι στην αναρρωση απο το κρυωμα, ηδη απο εχθες το μεσημερι ειμαι καλυτερα και μου εχει μεινει μονο το μπουκωμα-συναχι. Ειναι ακομη εδω η μανουλα μου και εχω βοηθεια αλλα σημερα θα φυγει........

Ο πριγκιπας εχει μια εβδομαδα που ειναι πολυ γκρινιαρης και με εχει κουρασει. Και τα βραδια κανει ανησυχο υπνο και ξυπναει ολη την ωρα και αντε μετα εμενα να με ξαναπαρει ο υπνος :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Ειπα οτι θα ειναι απο την ιωσουλα, την περασε και αυτος αλλα εξακολουθει να εχει γκρινια. Μπας και ειναι κανενα δοντακι παλι?????????????????????? Ουφ ποτε θα μεγαλωσει να ηρεμησει, κουραστηκα και γενικα δεν ηταν και ευκολο παιδακι...... Το βασικο ηταν οτι δεν αγαπουσε καθολου τον υπνο (και εξακολουθει!!!!) και εχει μονιμως μια ανεξηγητη γκρινια (εκτος αν δεν κανεις τιποτα αλλο απο το να ασχολεισαι οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολη μερα μαζι του, μονο τοτε ειναι ευτυχισμενος).

Τα δικα σας τα μεγαλυτερα παιδακια ειναι ηρεμα και βολικα ή ειναι σαν τον δικο μου τον βασανιαρη?????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσα για να βαλεις το τικερακι....

Πας στον πινακα ελεγχου μελους πανω αριστερα και κανεις κλικ.

Πας στο προφιλ και κανεις κλικ.

Εκει διαλεγεις IMG και σου το βγαζει στον πινακα.

Πας αναμεσα στα img.....ΕΔΩ....ΙΜG και κανεις κλικ.

Μετα πας πανω τερμα δεξια στην σελιδα και πατας ελαχιστοποιηση.Ειναι η παυλα.

Θα σε βγαλει εξω και στο google θα πληκτρολογησεις pregnology.com tickers η'

pregnacytickers.com .

Διαλεξε καποιο δημηουργησετο και αντεγραψε τη διευθυνση.

Πηγαινε πισω στο προφιλ σου και βαλτο αναμεσα στο img που σου εξηγησα παραπανω. Μετα πατας υποβολη.

Καλη επιτυχια οτι θες γραψε μου...

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω κοιμηθηκε η κοκοπικου αφου ηπιε το χυμο της και τωρα περιμενω να την παρει καλα ο υπνος να πιει και το γαλα και ναρθει ο αντρουλης μου να φαμε γιατι πεινασα η γουρουνα!

πασχαλιτσακι μου εμενα η σαντυ ειναι το πιο ευκολο παιδι του κοσμου οτι της δωσεις θα το φαει αλλα ποτε δεν πρεπει να απομακρυνεται η πιπιλα απο το χωρο της. κοιμαται σερι το βραδυ και το πρωι καθεται ξυπνια στο κρεβατι της και μιλαει. παιζει μονη της και οτι θελει το ζηταει. σα παιδακι ειναι πιο κολλημενη με μενα παρα με το πατερα της αλλα με θελει μονο για να της αλλαζω τις πανες και να μου χτενιζει τα μαλλια. τωρα ενταξει που βγαζει τους κυνοδοντες και εχει γκρινια θελει πιο πολυ αγκαλιτσα γιατι ειναι παμπονηρη αυτο μονο!

εγω λεω μακαρι και ο κολοκυθας να μου βγει ετσι ησυχος.... και πολυ ανεξαρτητος οπως η σαντυ!

μαρακι μου να χαιρεσαι το γιοκα σου και να τον δεις οπως επιθυμεις!!!

τωρα για το επιδομα λοχειας που λετε το εχουνε κοψει αυξησαν λιγο το κυησεως. στα ιδιωτικα και στα δημοσια νοσοκομεια πληρωνονται απο αυτο το επιδομα. το θεμα ειναι αν γεννησουμε με καισαρικη (εγω δυστυχως ναι) θα παρουμε αυτα τα λεφτα???

που το θυμηθηκα πασχαλιτσακι σου ειπε ποτε θα σε βαλει για καισαρικη??? το μονο που μου ειπε εμενα οτι το μωρο ειναι κατα μια βδομαδα μεγαλυτερο και οταν με το καλο θα ειναι πανω απο 3κιλα θα σε προγραμματισω για τη καισαρικη αλλα το ποτε δεν μου το εχει πει....

μαριαγιωργος θα σε κανουμε και εμεις φιλο απλως να πατησεις εγκριση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελόου στα κορίτσια!!Delphine να χαίρεσαι το αγοράκι σου!Κοντεύει η εφηβεία ε???(Ηδη αγχώνομαι πως θα την περάσουμε!)

Είχα μια δύσκολη μέρα χτές,δεν ήμασταν στα καλύτερα μας με το έτερον και είχα αρχίσει να σκέφτομαι χαζομάρες...

Κατα τ'αλλα νομίζω πως χτές όλη μέρα χόρευε εκει μέσα το πλασματάκι!Ακόμα αμφιβάλλω αν καταλαβαίνω καλά η τρελή!Ελπίζω να μην το έχω ταράξει με τις στεναχώριες..ουφφ!

Περνάει ο καιρός!Παραγγείλαμε και καροτσάκι!Απο το ebaby.Έχετε πάρει τίποτα απο εκεί?Ελπίζω να μείνω ικανοποιημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagiorgos και εγώ όταν γέννησα το 2010 ΤΕΒΕ ασφάλιση είχα, μου έδωσαν σαν επίδομα 800€ και για 1 χρόνο είχα μειωμένες εισφορές! Δεν ξέρω τώρα αν άλλαξε κάτι πάντως κοίταξέ το.

τώρα είμαι ασφαλισμένη στο ΙΚΑ αλλά για να δικαιούμαι τα επιδόματα απ' όσο ξέρω πρέπει να έχω 200 ημέρες ασφάλισες τα προηγούμενα 2 χρόνια από την πιθανή ή πραγματική ημερομηνία γέννησης του παιδιού. Η δικιά μου πρόσληψη έγινε στις 5 Δεκεμβρίου και ΠΗΤ έχω 5 Αυγούστου, οριακά μάλλον δε θα πάρω τα επιδόματα...γιατί μπορεί να γεννηθεί το μωρό πιο νωρίς...θα δούμε. Πάντως από το ΤΕΒΕ όταν έκανα διακοπή στις 05/10/11 μου είπαν ότι δικαιούμαι ασφάλιση στο ΤΕΒΕ για 1 χρόνο ακόμα. Οπότε θα δω μετά μήπως μπορέσω να πάρω κάτι από εκεί.

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ο δικός μου μικρούλης είναι σχετικά καλός. (αν εξαιρέσουμε ότι ξυπνάει το βράδυ για γάλα ή για να με δει) κατά τα άλλα είναι ζωηρός αλλά δεν είναι γκρινιάρης. Βέβαια κάνει το σπίτι άνω κάτω...δεν προλαβαίνω να συμμαζεύω...παίζει με τα παιχνίδια του, όταν βλέπω ότι κάνει κάτι άλλο τα μαζεύω στο κουτί τους και αμέσως πηγαίνει και το αναποδογυρίζει... λες και θέλει να τα βλέπει όλα στο χαλί του σαλονιού, τι να πω... ;) και να πεις ότι παίζει με όλα; όχι..

Παραλίγο να το ξεχάσω καλωσόρισαν οι καινούργιες μαμάδες!!!!!

αχ...ελπίζω να μην ξέχασα κάτι, είχατε γράψει πολλά! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια,

σήμερα η μικρή ξύπνησε χωρίς πυρετό και την πήγα στη μαμά μου έτσι κάθισα και καθάρισα το σπιτάκι μου και τώρα το απολαμβάνω καθαρό, για λίγο βέβαια γιατι θα γεμίσει πάλι μικροσκοπικά χεράκια παντού. :D

Λιτσάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας, με το καλό να έρθει το μωράκι σου όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά να σκέφτεσαι θετικά!

Μαρία να τα εκατοστήσει το αγοράκι σου, πολύχρονος να τον χαίρεσαι!!!

Πασχαλιτσάκι περαστικά σου έχεις και βοήθεια αυτές τις μέρες μια χαρά είσαι. Και την δικιά μου δεν τη λες βολικό παιδάκι, είναι ζιζάνιο δεν στέκετε λεπτό όταν κάνω δουλειές στο σπιτι ή πάω να μαγειρέψω θέλει μαζί και τγια να κοιμηθεί είτε μεσημέρι είτε βράδυ ξαπλώνω μαζί της μέχρι να την πάρει ο ύπνος αλλιως δεν κάθετε με τίποτα στο κρεβάτι της. Α και την νύχτα θα ξυπνήσουμε στανταρ μια δυο φορές. Γκρινιάρα δεν είναι αλλά θέλει να γίνετε το δικό της. Ελπίζω μέχρι το καλοκαιρι να στρώσει γιατι αναρωτιέμαι πως θα τα βγάλω πέρα.

Λία μη στεναχωριέσαι για τίποτα με γεια και το καροτσάκι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Venus οπως λες για να δικαιουσαι τα επιδοματα πρεπει να εχεις τα τελευταια 2 χρονια 200 ενσημα και το βιβλιαριο σου θεωρειμενο οπωσδηποτε, γιατι θα σου χρειαστει και στο μαιευτηριο.Τωρα το επιδομα λοχειας νομιζω εκοψαν και εγω,αλλα απο οτι φαινεται θα ημαστε τυχερες τωρα με τον ΕΟΠΠΥ στα ιδιωτικα μαιετυρια ,αναλογα με τη θεση θα πληρωνουμε μια διαφορα για το δωματιο συν οτι παρει ο γιατρος.Ευτυχως γιατι παρα ηταν πολλα τα χρηματα ως τωρα!!!

Π.χ. στο Μητερα, τρικλυνο 500 φυσ.τοκ. 700 με καισαρ.

δικλυνο 1500 >> 1700 >>

μονοκλυνο εξαρταται

Τετρακλυνο δεν ξερω αν υπαρχει δεν ρωτησα , αλλα φανταζομαι οτι εκει μπορει να μην πληρωνεις, μονο οτι ζητησει ο γιατρος σου.

Λιακι αρχισατε τα ψωνια τι καλα! Καλοριζικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας. Ηδη ειμαι πολυ καλυτερα, μου εχει μεινει μονο το συναχι....... Την περασα στο φτερο δοξα τω θεο.

Εφυγε και η μαμα οποτε παααααααααααααααααααλι μονη και μια απο τα ιδια :cry::cry::cry::cry::cry:

Το μονο που ευχομαι ειναι αφ΄ενος ο πριγκιπας μεγαλωνοντας να στρωσει και αφ' ετερου το μωρακι μας να ειναι πιο βολικο παιδακι :):):):):):)

Ξερει καμια σας τι θα παρουμε εμεις που ειμαστε ασφαλισμενοι στο στρατο? Τον πριγκιπα τον γεννησα στο ΓΕΝΕΣΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ και ενω ολη η γεννα-καισαρικη μαζι με τα βλαστοκυτταρα μου βγηκε 6,000 ευρω πηραμε πισω το τρομερο ποσο των 790 ευρω!!!!!!!!

Σκεφτομαι να δω και αλλες τιμες εκτος απο το ΓΕΝΕΣΙΣ, να ρωτησω το διαβαλκανικο και τη γενικη κλινικη να δω εκει ποσο παει η γεννα και να αποφασισω. Στο γενεσις βασικα το μοναδικο πραγμα που με πειραξε ηταν το θεμα του θηλασμου. Δεν μου εφερναν το μωρο συχνα το πρωτο 3ημερο με αποτελεσμα να κατεβει αποτομα το γαλα και εγω να ειμαι στα ορια μαστιτιδας. Ευτυχως ο μικρος ηταν βυζοπληκτος και με το που πηγαμε στο σπιτι αρχισε τον εντατικο θηλασμο και ετσι τα καταφεραμε να θηλασουμε 15 ολοκληρους μηνες!!!!!

Ρε κοριτσια με κολλησε μια ιδεα....................... Επειδη μου αρεσουν πολυ οι γυροι σε πιτα οπως και τα τοστ με αλλαντικα και διαφορα μεσα, υπαρχειπεριπτωση να κολλησουμε τοξοπλασμα απο τον γυρο ή απο τα αλλαντικα??????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polu kala ton thilases!!ego mono 3 mines mporesa..eixa polu gala alla me pethene sto pono..den ton antexa.thilaza k eklega! aleka mou alaksan tin imerominia gia b epipedou..einai 31-1 11:30 to proi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia !

vlepo arxisate na vlepete timoules gia tin ora tis genas mpravo teleia

LIL kales mou fenode oi times pados emeis edo sti rodo exoume ti eurometica alla times den gnorizo akomi 8elo napistevo oti den 8a 3efevgoun poly apo tis times tis a8inas !

Lia me kaloriziko to karotsaki sas

oson afora to eteron kala 8a kaneis na meneis iremi k na mi tarazese gia tipota k gia kanenan adres einai den xreiazete na tosu pernoume k sta sovara ...... aloste den 8a megalosoun pote paramenoun paidia opote den xreiazete na stenaxoriese k na tarazesi k to bebaki sou !!!

filakia koritsia kalo vradi se oles !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσακι 15 μηνες!!Μπραβο σου!!!

Οσο για το τοξοπλασμα εγω ξερω για τις σαλατες απ' εξω..... δεν τις τρωω γιατι δεν ξερω αν εχουν πληθει καλα... Ειδικα το μαρουλι κοριτσια sos, εχει πλατια φυλλα και παιρνει τα περισσοτερα φαρμακα,και οτι ειναι στη γη. Γι αυτο και στο σπιτι πολυ καλο πλυσιμο.

Μινακι γεια σου κουκλιτσα τωρα θα τα λεμε και δω, τι καλα!

Οι τιμες δεν ειναι μονο για την Αθηνα. Αυτο θα ηταν παραλογο! Και εκει το ιδιο θα ισχυει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαν καλησπερα και απο εμενα

εμεις β επιπεδου 28/02!

ειδαμε το μπεμπακι μας και ηταν μια χαρα!

εγω από χθες εχω κατι ενοχλήσεις πολυ κάτω χαμηλά λες και έιναι από το έντερο-ελπίζω να περάσει!

φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως βιάστηκα να παραγγείλω καρότσι βρε κορίτσια?Σκεφτομαι οτι θα το χρησιμοποιήσω αφου σαραντίσει.Ακόμα βέβαια μπορώ να την ακυρώσω την παραγγελία και το σκεφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...