Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

www.DHgate.com

otan mpeis, stin aristeri pleura exei mia liste, dialegeis ekei pou leei wedding, kai meta wedding dressed. Meta tha sou exei pali lista aristera pou tha mporeis na dialekseis ti eidos theleis, strapless, isio, fouskoto ktl.

Mpes exei para polla. Egw eixa zalistei na blepw nufika otan epsaxna.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KALHMERA KORITSIA !!!

ELENA XAXAXAXA PLAKA EXEIS ORAIO TO ONEIRO DEN LEO ALLA MONO ONEIRO !!!

MAXIM NOIO8EIS TO MORAKI SOU E TELEIA !!! ANTE NA ER8EI K I DIKI MOU SEIRA NA TO NIOSO !!

ALEKAGALA EYXARISTO NAI TO PROTO MOU EINAI ALLA EXO AGXO8EI POLYYYYY ME TA KILA 8A DOKIMASO AFTO POU LES MEXRI TIS 8 ALLA APOFASISA TO PROINO MOU NA EINAI XIMOS ME KRAKERAKIA K OXI TOST I SANTOUITS GIATI MEXRI POU ARXISA TA TOSTAKIA EIMOUN KALA MOLIS KSEKINISA ME TOSTAKIA NA TA KILAKIA ....:( TO VRADINO 8A EINAI MONO FROUTA I GIAOURTAKI K TO MESIMERIANO MOU POU EINAI GIRO STIS 4 8 ATROO KANONIKA TO FAGITAKI MOU FYSIKA OXI MAKARONI AALLA KREATAKI ME SALATES K LAXANIKA AFTO EIPE O GIATROS MOU K FYSIKA OOOOXI GLIKA AXXXXXXXX TI TRAVAO GI ATO SPORAKI MOU :) ALLA 8A TO KANO DEEEN 8ELO ME TIPOTA NA PARO PANO APO 10 KILA EYXOMAI NA TA KATAFERO !!!

LIA NOMIZO OTI SE LIGO 8A KATALAVENEIS PERISOTERO TA XTIPIMATAKIA TOU MOROU SOY K 8A EINAI TEEEELEIA !!!

KALI SAS MERA KORITSIA FILAKIA SE OLES K I ORA I KALI SE OSES ETOIMAZONTAI GIA GAMO !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphine eisai polu grigori!!! Egw epsaxna 2 ebdomades mexri na apofasisw...eixa dei kai tosa polla pou eixa mperdeutei.

Des kai alla bre exei para polla...bebaia an sou aresei auto kai eisai sigouri tote ok.

Emena mou aresei an theleis kati aplo kai isia grammi.

Na tous doseis akribws tis diastaseis sou giati to kanoun akribws...egw ekana to lathos na tous dosw megaliteres ligo diastaseis giati elega kai ti tha kanw ama paxeinw kai kai kai...kai telika ithele stenema kai arketo malista giati meta adunatisa kiallo apto treksimo gia tis etimasies!

Des liga akoma omws.

Mina, nai ase...ola mou ta oneira twra teleutaia periexoun kapoio fagito.

Auti h diatrofi pou kaneis esu pio austiri apti diki mou einai...egw trww pio suxna geumata...kai to bradu peinaw ti na kanw de mporw na trww mono ena giaurtaki re gamwto. An kanw ti diatrofi pou les esu kilo den tha pernw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vrika ena nyfiko k tha mou peite mia gnomi!!an sas aresei k meta tha sas po timi!!!giati to psiloskeftomai na to paraggeilo!!!

AX TELEIO EINAI APLO ALLA POLY OMORFO EMENA PROSOPIKA MOU ARESEI !!!!

TA FORTOMENA DEN MOU ARESOUNE K TOSO.

ADE I ORA I KALI GLIKIA MOU !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα καινούριες e-φιλενάδες μου!!Δεν σας προλαβαίνω και πρέπει να κρατάω σημειώσεις για να θυμάμαι ποια είπε τι! :?

Πολύ σωστή με το νυφικό!Λίγο ρίσκο,μην είναι χάλια πάνω μας αλλα αφου το φτιάχνεις και είναι τόσο οικονομικό..

Κι έγω απλά ασπρο φορεμα θέλω,δεν είμαι πολύ της ''τούρτας'' και του φρου φρου.

Αυτο με την καρδιά που χτυπάει εντονα έχω αρχισει να το έχω κι εγω!Ακούω τη ροη του αιματός μου οταν πιεζομαι στο πλαι με το μαξιλάρι!Και ξαφνικες ταχυπαλμίες που και που.Που να δείς πως έκανε τακα τουκα μετα απο προφιτερολ!(ατασθαλίες...)

Τα κιλά κάπου τώρα ξεκινάνε να μαζεύονται?Ξεκίνησα 48(ειμαι κοντουλα)και μόνο τις τελευταιες 2 εβδομάδες μέχρι σήμερα είμαι 51.Η αλήθεια είναι οτι το σποράκι με έμαθε να τρωω σαν ανθρωπος,γαλα που το σιχαινομαι(πινω το advance που ειναι πιο αρωματικο)νερό που δεν έπινα,και φυτικες ίνες παιδια!!δεν το πιστεύω πως δεν είμαι πια εκεινο το απελπιστικά δυσκοίλιο κοριτσι!!! :lol: Και πρωινό,που δεν έτρωγα ποτέ,τώρα ειναι το μεγαλύτερο γεύμα μου,αλλιως ζαλίζομαι πολύ.Φουσκώνω γρήγορα πλέον,και σε μια ώρα λυσσάω στην πείνα ξανά.Αν έτρωγα ετσι πριν την εγκυμοσύνη θα είχα παρει σίγουρα 5-6 κιλα,τώρα είναι σα να τα τρώει άλλος!(άλλος τα τρώει!).

ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!!Εκτος απο τις τρελές καουρες,που χειροτερεψαν,εκτος απο τη συχνουρία,πονανε και τα ισχία μου!ΠΟΛΥ!και η μέση,αλλα τα ισχία με αναγκαζουν να σηκωθω κι ας μη χορτασα ύπνο.

Κοιμάστε κανονικά ανάσκελα όσες έχετε φουσκώσει ?

(Πολυλογία...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"Elena_c"

Mina, nai ase...ola mou ta oneira twra teleutaia periexoun kapoio fagito.

Auti h diatrofi pou kaneis esu pio austiri apti diki mou einai...egw trww pio suxna geumata...kai to bradu peinaw ti na kanw de mporw na trww mono ena giaurtaki re gamwto. An kanw ti diatrofi pou les esu kilo den tha pernw!![/quote']

AX DEN KSERO ELENA MOU AFTO 8A KANO PADOS GIATI AGXO8IKA POLY EFXOMAI NA PIASI AFTI I DIATROFI GIATI GIA FADASOU NA SINEXISO ETSI KA8E 15 MERES K 2 KILA ALIMONO MOU SAN FALENA 8A GINO K DEN TO ADEXO ... MPOREI NA FENETE AYSTIRI ALLA DEN ME PERNEI NA KANO K KATI ALLO GIATI EIMAI ARKETES ORES STO GRAFEIO OPOTE NOMIZO OTI 8A ME VOLEPSI VEVEA 8A PINAO DEN LEO ALLA TI NA KANO APO TO NA GINO FALENITSA XAXXAAXA KALITERA NA PINAO !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες το καλλιτεχνικο μου δαιμονιο ξαναχτυπησε και σας βαζω τα αυτοκολλητα που βρηκα και μας αρεσαν με τον αντρα μου (τα ροζ αυτοκολλητα ειναι ηδη στο δωματιο και δεν θα φυγουν)

post-12053-13873938503277_thumb.jpg

post-12053-13873938503383_thumb.jpg

post-12053-13873938503709_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα ωραιο το θεματακι με τα καστρακια για παιδικο, και ο καστρομετριτης πλακα εχει...Βλεπεις για αγορακια δεν εχουμε πολλες επιλογες.

Μινακι , ακουσατε καρδουλα, τι καλα!!!!Πολυ χαρηκα, μπραβο κοριτσακι, μεε το καλο και η αυχενικη αργοτερα!!!

Ελενα,μονο 150euro?Δεν φανταζομουν οτι υπαρχει νυφικο σε αυτα τα λεφτα!

Delphine πολυ ωραιο φαινεται.Αλλα εγω ρε κοριτσια δεν θα μπορουσα να το παραγγειλω χωρις να το φορεσω.

Εδω στο δικο μου λιωσαμε στις προβες....

Η ωρα η καλη στα κοριτσια μας που ετοιμαζονται να παντρευτουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polu oraia ta themata aleka!!k ego koritsia troo para polu!!sikonomai stis 5 to proi apo tin peina k troo ena mpol megalo korn fleiks k ksanakoimamai.. koritsia ayto to nyfiko to brika apo dimoprasies sto rikardo.gr..amesi agora xoris pazaria 50e k 10e couriel..apo irakleio einai..sto site elena pou edoses tora mpika k to xazeuo..me mperdeuoyn ligo oi times,se dolaria einai.alla thelei ontos ores na dialegeis,exei polu oraia nyfika!skeftomai kati polu aplo nyfiko..emena to nini mou tis teleutaies meres polu isixi einai..den kouniete entona.tin kyriaki mono den stamatise na xtupaei!!ap'to proi mexri to brady!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia mou de peirazei esu liga kilakia eisai, bale kanena parapanw. Kalo einai pou arxises swsti diatrofi....boithaei polu na ftiaksei o metabolismos sou kai meta tha deis, tha trws pio polu alla tha meneis stathera se kila.

Emena ponaei arketa h mesi mou xamila....me to upno anaskela de mporw na koimithw...alla exw brei ena kolpoi pou mporei na sas bolepsei oses exete problima...egw koimamai twra sto plai, kai bazw kai ena maksilari to opoio to aggaliazw kapws kai me boleuei kai me tin koilia kai me tin mesi mou. Dokimase to mporei na se bolepsei kai sena.

Mina mou kai egw tha proseksw...prospathw diladi...alla den thelw na menw nustikia polles wres...diladi ena mikro snak endiamesa...ena frouto kati....kai otan pigainw douleia krataw kritsinia, kamia mpanana, xumo....giati me pianei lusa mexri na gurisw...an meneis polles wres nustikia meta peinas pio polu!!

Nai Lil mou mono toso kai den xreiastike oute na psaxnw sta magazia oute na mprobairnw polu.

Bebaia kai egw eixa ena fobo, opote to parageila 4-5 mines pio nwris...kai skeftika oti ntaksei, an de m'aresei tha exw xasei 150 eurw kai den xathike kai o kosmos efoson tosa alla eksoda kaname ekeini tin periodo....alla mou ekatse kai itan teleio. Pio kalo kai apo oti to fantazomoun. Afou oloi me rwtagan apo pou to peira...kai bebaia den elega alitheia! xixi

Delphine otan to agoraseis tha sou bgei h xrewsi se eurw. skepsou oti ta 200 dollaria einai 157 eurw. An thes na ta upologizeis tha kaneis auti tin praksi: Osa dollaria einai tha ta diaireis me to 1.27 kai tha sou bgazei ta eurw.

Aleka wraia ta autokollita. Emeis akoma den koitaksame giati exoume ena swro alles douleies...apo bdomada tha ksekinisoume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια...

Delphine το νυφικο που διαλεξες ειναι τελειο απλο κ φινετσατο..ετσι περιπου ηταν κ το δικο μου κ το κατα ευχαριστιθηκα...δεν χρειαζεται πολλα πραγματα επανω...οσο πιο απλο τοσο πιο ωραιο...φυσικα αναλογα με το στυλ τισ καθεμιας..σου ευχομαι η ωρα η καλη...

Κοριτσια εγω προσπαθω να κανω διατροφη κ δεν μπορω πειναω πειναω πειναω...συνεχως...ολο λεω δεν θα φαω σημερα οτι να ναι κ θα προσεχω...πχ κρεας με σαλατα κ ενω το κανω αυτο το βραδυ με πιανει λυσσα πατακια κρουασαν..κτλ τι θα κανω δεν ξερω εχω βαλει ηδη 8 κιλα...βεβαια στην 1 εγκυμοσυνη εβαλα 30 κιλα...κ δεν μπορω να πω τα εχασα με τρομερη προσπαθεια βεβαια αλλα τα εχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και απο μένα!

Λία μου εγω έχω φουσκώσει, οπότε κοιμαμαι στο πλαι!Μπρουμυτα και ανασκελα το έχω ξεχασει!Αλλα κοιμάμαι 8ωρο σερι!Δεν καταλαβαίνω τίποτε!

Ντελφίν μου τελειο το νυφικό!Αν χωράει και η κοιλίτσα σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω αυτο ξεκινησα να κανω ελενακι με το μαξιλαρι και με εχει βολεψει, παρ΄ολο που μονο μπρουμυτα κοιμομουν και επρεπε να ξεσυνηθισω. Μια χαρα , σε βρησκω με το νυφικο και οντως θελει ψαξημο απο νωρις αν ειναι ετσι...

Γεια σου κοκονα.Βρε κοκονα μου 30 κιλα? Πως μπορεις να τα χασεις μετα?

Κοριτσια εγω πιστευω ενα καλο πρωινο και μικρα γευματακια με οχι πολλλα λιπαρα φρουτα και λαχανικα ειναι μια λυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην μπορώ να φάω φρούτα με τίποτα..Δεν μου αρέσουν ρε παιδί μου...Μάρεσουν πολύ λίγα και τα συγκεκριμένα με πειράζουν στο στομάχι.Ντροπή μου!

Τί ωραία να φτιάχνεις το δωμάτιο του μωρού σου!Εμείς δυστυχώς δεν έχουμε τέτοια ακόμα..Απο του χρόνου ίσως.

Ανάσκελα με βόλευε πάντα για νάνι,αλλα φοβάμαι λιγο αυτο με την κυκλοφορία του αίματος που λένε και προσπαθώ να το ξεσυνηθίσω.Με το μαξιλάρι βολεύει αλλα στριφογυρνάω συνέχεια και μέχρι να το μετακομίσω κι 'αυτο πέρα δώθε ξυπνάω!!Σκέφτομαι μήπως επενδύσω σε ένα απο αυτα τα μαξιλαράκια εγκυμοσύνης-θηλασμού.Κάνουν δουλειά όμως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona mou kai egw olo peinaw...h alitheia einai oti twra teleutaia kanw megali prospatheia alliws tha eixa parei kai egw kanena 8 kila...Kala den to suzitaw an eixa parei tosa o giatros mou tha eixe frikarei!!

H alitheia einai oti emena ta 30 mou fainontai uperbollika polla. Egw thelw na prospathisw na min parw panw apo 12-15 to polu. Otan peinaw trww panta...apla prospathw na faw kati pou na min einai polu paxuntiko. Na extes pou ithela gluko opwsdipote efaga gluko tou koutaliou portokali, to opoio exw ftiaksei h idia...bebaia se pollous den aresoun ta gluka tou koutaliou, alla mporeite na breite kati allo pou na min paxainei toso! H trww giaourti me meli as poume.

Lil mou ase kai egw mono mproumita koimomoun...mexri na sunithisw to plaino eida kai epatha...alla twra eutuxws entaksei...koimamai ena 8wro seri kai egw. Boithaei polu kai h upnilia pou exw. Pinw kai ena zesto galataki to bradu to opoio boithaei polu ston upno episis.

Lia kai egw to skeftomoun auto to maksilari egkumosinis stis arxes...twra bebaia psiloboleutika...alla den to apokleiw kiolas argotera pou de tha tin paleuw me tin koilia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Lil

Εραψα το στομα μου κ τα εχασα..μονο σαλατα βραστα κ τιποτα μα τιποτα αλλο για 6 μηνες ουτε γλυκο ουτε τιποτα ...τα πρωτα 20 τα εχασα σε 6 μηνες τα αλλα 10 σε αλλους 6 μηνες...αλλα ραψιμο πραγματικο...ασε μην συζητας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το δοκιμασω να πινω και εγω γαλα, γιατι δεν κοιμαμαι καλα....

Ολο στριφωγυριζω, κανω ταβανοθεραπεια , μετραω προβατακια και τιποτα για καμια ωρα, εχω και τη συχοουρια τωρα βλεπεις ....

Κοκονα μπραβο κοριτσακι , χρειαζεται μεγαλη αποφασιστικοτητα και υπομονη, φανταζομαι.Μπραβο σου και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τωρα καταλαβα οτι ο καθενας θα πρεπει να καταθεσει τα χαρτια του στο δικο του δημου....τελειως μα τελειως χαζη....μια ερωτησουλα επισης χαζουλα...μιλατε οτι χρειαζεται χαρτι για μονιμη κατοικια(δεκο,φορολογικη ενημεροτητα).ποιανου μονιμη κατοικια του δικου μου και του αντρα μου???οχι των γονιωντ του ε???κι αυτη χαζη ερωτηση.και αν δεν υπαρχει χαρτι που να φαινεται που μενει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristo koritsia!!!to nyfiko an tha to paro telika,tha eina gia meta tin genna mazi me ta vaftisia..tora politiko tha kanoume!den mas pairnei..i koilia parafainate!!k ego sta plagia koimamai alla xoris maksilari..den to dokimasa.anaskela me vrisko polles fores to proi alla otan sikonomai me ponaei i plati para polu!!san na exo psuksi..gia ta kila den agxonomai..ta thelo!!amesos ta xano me to pou tha genniso..22k sto proto mou k exasa 24 otan gennisa!polu xalia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω βάλει όριο στον εαυτό μου το πολύ μέχρι 60.

Μέχρι τα 58 δεν αγχώνομαι.Εχω ύψος 1.58 (γυναικάρα ε?) οπότε δεν με παίρνει και πολύ γιατι θα είμαι σαν πολυθρόνα!

Η μαμά μου πάντως ειχε πάει κι αυτη μέχρι 58 λέει.Ελπίζω να είναι κληρονομικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ,31 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ,ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑΑΑΑ!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...