Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

Καλημέρα στις όμορφες....!!!! Λέγομαι Μαρία κ ειμαι 27 χρονων διανυω την 11 βδομαδα.....εχω ακουσει καρδουλα.....ολα καλα....την αλλη βδομαδα εχω την αυχενικη διαφανεια...στο ιασω....ειμαι καταενθουσιασμενη και ανυπομονω για ολα....!!! απο την αλλα καποιες μερες κ κυριευει το αγχος...που θα βρουμε τοσα λεφτα΄??? θα μαι καλη μανουλα???? με τη δουλεια τι θα κανω?? αφηστε τα...τερας ψυχραιμιαςςςςς.......φιλακια σε ολες...κ καλημεραααααα :D:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koritsia!!

Delphine kai emas to xaratsi itan polu pikra...twra perimenoume ti deuteri dosi....

Emas toso pou les itan h kathe dosi! Sunolo itan 900 eurw. Einai polla tetragwnika to spiti giauto.

Telos pantwn as min to skeftomai!!

Aleka mou to epomeno rantebou mou einai 14/2 imera tou Agiou Balentinou!

Ti B epipedou tha sou pw molis kleisw rantebou. Esas sas tin kanei o idio o giatros sas?? Emena me steile se enan pou einai pio eidikeumenos leei. Alla prepei na kleisw egw rantebou ekei.

Maxim, sta Xania giati isoun, emenes edw?? Epeidi eipes oti exeis kanei auti ti diadromi Xania-Hrakleio rwtaw.

Mariagiorgos kalws irthes! Ap'oti katalaba einai to prwto sou paidaki. Kai emena to prwto mou einai alla exoume polles deuteromanoules sto postaki kai mas boithane polu!!

Grapse tis imerominies pou exeis Pithani Imera Toketou, kai to rantebou sou gia auxeniki na se balei h Aleka sti listoula mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα....!!!!! :D αυχενικη εχω στις 26.01 κ ημερομηνια ειναι το αργοτερο εως 6 αυγουστου δεν ειναι ακομα κ πολυ σιγουρο γιατι δεν ειχα σταθερη περιοδο καθολου.....! ελενα αν δεν γινουμε αδιακριτη σε ποιο νοσοκομειο θα γεννησεις΄???? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και παλι !!! mariagiorgos καλωσορισες στη παρεα μας σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και μεινε ψυχραιμη και τελεια μητερα θα γινεις και ολα θα σας ερθουν κατ'ευχην!!!! ετσι και αλλιως δεν πιστευω οτι καμια γυναικα δεν ειναι ετοιμη να γινει μανα! και μη ανυσηχεις εδω ειμαστε για να σε βοηθησουμε σε οτι χριαστεις!

εφαγα το πρωινο μου και πινω και το γαλατακι μου αν και κανει ψοφοκρυο πρεπει να σηκωθω να κανω καμια δουλεια πριν γυρισει η κοκοπικου σπιτι!

ελενα μου εμενα μου τη κανει ο γιατρος μου την Β"επιπεδου αλλα και οι αλλοι γιατροι του νοσοκομειου σε αυτον δινουν τις εγκυες τους να τους κανει Β'επιπεδου (με λιγα λογια μονο αυτος κανει β'επιπεδου και αμνιοπαρακεντηση). δυο ειναι οι λογοι που μπορει να μη στη κανει ο γιατρος σου ο ενας ειναι οτι δεν διαθετει το καταλληλο μηχανημα (μη φανταστεις υπερηχος ειναι απλα πιο συγχρονος και πιο λεπτομερης) και το δευτερο να μη παρει σωστες και ακριβης μετρησεις. ισως ετσι να την πατησα και εγω και στη σαντυ εκανα μια αμνιο χωρις να τη χριαζομαι, βλεπεις μετα πηγα στο γιατρο που με παρακολουθει τωρα!

delfin μου εσυ εισαι σαν και εμενα θελω τα παντα ετοιμα απο καιρο γιαυτο!!! μου αρεσε πολυ το φωτιστικο σου και εγω ειχα ενα απλο και κολλησα πεταλουδες γυρω γυρω! αφου εχεις ασπρο κρεβατι παρε ασπρα επιπλα απλως να ελεγξεις τι θα τα κανεις μετα δηλαδη θα παρεις τη κουνια μετα θα την κανεις καναπε ή θα τη κρυψεις? αν την κρυψεις θα βρεις απλη και φθηνη αν την κρατησεις στο δωματιο για στολισμα(καναπε) θα παρεις πιο ακριβη. προτιμησε τη συρταριερα που θα παρεις να μη εχει παιδικες παραστασεις πανω γιατι μεγαλωνουν και δεν θα της αρεσουν πιο μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo mena den kserw ama se prolavenw aleka k egw rantevou gia B epipedou exw 13/2.. euxaristw ola ta koritsia eleipa xthes k den mpika katholou pigame na kleisoume hmerominia gia ton politiko stis 27/1 sklavonomai :lol::lol: (plaka kanw) sunxaritiria elena gia to koritsaki sou.. hmoun diakopes to kalokairi pou mas perase vasika ekana megaliteri diadromia po xania pigame mexri to vai alla perasame k harakleio k alles poleis polu wraia htan thelw polu na ksanaerthw.... delphine polu wraio to dwmatio tis bebas.. emas den mas irthe akoma xaratsi alla den tha to plhrwsoume kiolas noikiazoume emeis twra k dustoixos den exw allo dwmatio gia na etoimasw sto aggeloudaki mou :cry: tha ton exw sto dwmatio k argotera skeftomaste na allaksoume spiti alla pros to paron kaloutsiko einai k auto exw kanei tin krevatokamara portokali me kitrino wxra, gia autokolita den kserw ama tha valw akoma tha dw... k emena 160 mou tin B epipedou.. pasxalitsa emena pali panta itan polu xamilo to sidiro k o aimatokritis alla oxi toso.. k fovontousan stin arxi min exw stigma k egw giati exei o antras mou alla telika den exw opote den exoume kanena thema.... twra mou diplasiase apla tin dwsh tou sidirou pou pinw gia na anevei ksana... aleka wraios o sundiasmos pou skeftesai mporeis na to kaneis me ta autokolita k san dasaki na valeis k merika mikra zwakia lagoudakia k teteia teleio tha einai..... simera exoume k giorti giortazei o antras mou k pali tha exoume kosmo.....maraki stin thessaloniki tous kaneis tous uperixous? filakia se oles.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας για το γαμο σου μαξιμ μου αντε και πολλα παιδια σου ευχομαι!!!

παω η τεμπελα να κανω καμια δουλεια!!! θα τα πουμε μετα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to vrika to ekana euxaristw mariagiwrgos kalws irthes me to kalo to mwraki sou min anxonesai k egw teteia kathomoun k skeftomoun stin arxi giati eimai k mikri oti den exw kanei tpt pou tha doulepsw meta ama tha mporw na megalwsw swsta to aggeloudi mou siga siga arxizw na iremo ligaki afou arxizw na to suniditopoio oti eimai egkuoula wres wres stin arxi ksexniomoun... se euxaristw aleka mou k egw thelw k alla paidakia alla o antras mou den psinetai k poli alla sto xeri tou einai? :lol::lol: k egw preipei na kanw kamia douleia fikalia ta leme meta....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ μαχιμ μου για την κατατόπιση.το ονομα ειναι Ελένη και χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας,το πιο πιθανο ειναι οτι περιμενω μπεμπουλα με ΠΗΤ 06/07... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΧΙΜ μου συγαχαρητηρια και για το γαμο σου με το καλο....και εγω ετοιμαζομαι σιγα σιγα για τον πολιτικό.οταν τα καταφερεις σε παρακαλω πες μου και ολα τα χαρτια που χρειαζονται...να δειτε και εγω τι αγχος εχω και με μετεκπαιδευσεις που αφησα στη μεση και με την δουλεια την δικη μου.τον φωταρα μου που ειμαστε μαζι 8 χρονια τον βλεπω λιγο τις καθημερινες εξαιτιας φορτου εργασιας...παρολο ταυτα ειμαστε πολυ αγαπημενοι και πολυ πολυ ευτυχισμενοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και σε σενα nene μου με το καλο ναρθει το μωρακι σου και ο γαμος σου φυσικα!!! οτι θελεις να μου λες να το βαζω στη λιστουλα μας!!!

οσο για το πολιτικο που λετε κοριτσια ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ!!! και εγω που εκανα θρησκευτικο τι καταλαβα πολλα εξοδα και αγχος και γκρινιες μεταξυ των οικογενειων μας για το τιποτα!!! αν μου δινοταν τοτε η ευκαιρια (χωρις να με πιεζουν οι γονεις μου για θρησκευτικο) θα παντρευομουν πολιτικα, το πολυ πολυ θα εβαζα στο δημαρχειο νυφικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη θελω η λιστουλα μας να ειναι η καλυτερη απο ολες παρακαλω και θελω να παραμεινει ΤΟΠ θα ηθελα να μου γραψετε αν εχετε ηδη παιδακι ή αν περιμενετε το πρωτο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια στις φιλες μου!!

Αλεκακι εμενα ειναι το πρωτο μου παιδακι! Φυλο ακομα δεν εχουμε δει εμεις... ειναι φαινεται ντροπαλο το μωρακι μας και μας το κρυβει ακομα, δεν μας αφηνει να το δουμε. :lol:

Μινα, σημερα πατε στο γιατρο? Περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται!!!!!!!!!!!!!!καινουργιες μαμαδες βλεπω ηρθαν!!!!καλως ηρθατε να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη!!με το καλο τα νινακια!!!μαξιμ ναι θεσσαλονικη κανω υπερηχους.εχω τον γιατρο σταθη ευσταθιαδης και β επιπεδου θα την κανω στον αθανασιαδη.160ε για ενα μωρο στην κοιλια..αν εχεις 2 πληρωνεις διπλα!!!απιστευτο ε? :D με το καλο κ ο γαμος!!!κ εγω περιμενω εδω κ 2 βδομαδες το πιστοποιητικο γεννησεως απο παριση κ ακομα δεν ηρθε..κ εμεις πολιτικο θα κανουμε κ μετα λεω να κανουμε θρησκευτικο αλλα πολυ απλο,τα βαφτισια κανονικα...με ενα φορεμα ασπρο μεν μακρυ(οχι νυφικο)στεφανα κ βερες..οσο για τα χαρτια που χρειαζεται το δημαρχειο ειναι το πιστοποιητικο γεννησησ δικια μου,ληξιαρχικη πραξη γαμου με το διαζυγιο,δηλωση σε εφημεριδα κ ταυτοτητα..για τον ανδρεα δεν χρειαζονται τιποτα γιατι ειναι στον δημο του.τα βρισκουν αυτοι.μεσα σε μια βδομαδα σου λενε κ ημερομηνια γαμου.αλεκα για τα επιπλα θα παρω μαλλον ασπρα..δεν ξερω ακομα σιγουρα,αλλα μια ντουλαπα που ειδα στο ικεα ηταν ασπρη με πιτσιλιες ελαφρες μπρονζε.μου αρεσε παρα πολυ αλλα κολλησα στο οτι δεν ηταν κ μεγαλη.στενη 2φυλη,με 2 συρταρια κατω κ ειχε 200ε.αλλιως θα ψαξω για καφε χρωμα η παρομοιο τελος παντων.εμασ το χαρατσι ειναι η πρωτη δοση αυτη.η δευτερη δεν ηρθε ακομα.κ εμας το σπιτι ειναι 180τ.3οροφο.πικρα..καλα η λιστα σκιζει!!!μπραβο αλεκα!!εγω εχω γιο στης 24 του μηνος γινετε 11χρονων.

post-15892-13873938497184_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται!!!!!!!!!!!!!!καινουργιες μαμαδες βλεπω ηρθαν!!!!καλως ηρθατε να εχετε μια τελεια εγκυμοσυνη!!με το καλο τα νινακια!!!μαξιμ ναι θεσσαλονικη κανω υπερηχους.εχω τον γιατρο σταθη ευσταθιαδης και β επιπεδου θα την κανω στον αθανασιαδη.160ε για ενα μωρο στην κοιλια..αν εχεις 2 πληρωνεις διπλα!!!απιστευτο ε? :D με το καλο κ ο γαμος!!!κ εγω περιμενω εδω κ 2 βδομαδες το πιστοποιητικο γεννησεως απο παριση κ ακομα δεν ηρθε..κ εμεις πολιτικο θα κανουμε κ μετα λεω να κανουμε θρησκευτικο αλλα πολυ απλο,τα βαφτισια κανονικα...με ενα φορεμα ασπρο μεν μακρυ(οχι νυφικο)στεφανα κ βερες..οσο για τα χαρτια που χρειαζεται το δημαρχειο ειναι το πιστοποιητικο γεννησησ δικια μου,ληξιαρχικη πραξη γαμου με το διαζυγιο,δηλωση σε εφημεριδα κ ταυτοτητα..για τον ανδρεα δεν χρειαζονται τιποτα γιατι ειναι στον δημο του.τα βρισκουν αυτοι.μεσα σε μια βδομαδα σου λενε κ ημερομηνια γαμου.αλεκα για τα επιπλα θα παρω μαλλον ασπρα..δεν ξερω ακομα σιγουρα,αλλα μια ντουλαπα που ειδα στο ικεα ηταν ασπρη με πιτσιλιες ελαφρες μπρονζε.μου αρεσε παρα πολυ αλλα κολλησα στο οτι δεν ηταν κ μεγαλη.στενη 2φυλη,με 2 συρταρια κατω κ ειχε 200ε.αλλιως θα ψαξω για καφε χρωμα η παρομοιο τελος παντων.εμασ το χαρατσι ειναι η πρωτη δοση αυτη.η δευτερη δεν ηρθε ακομα.κ εμας το σπιτι ειναι 180τ.3οροφο.πικρα..καλα η λιστα σκιζει!!!μπραβο αλεκα!!εγω εχω γιο στης 24 του μηνος γινετε 11χρονων.ο γιος μου κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπειτε σε αυτο το σαιτ http://www.leostickers.com και επιλεξτε εκει που λεει discover all the rooms θα παθετε πλακα!!!

ετσι εκανε και εμενα και πηγα να σκασω απο την αγωνια μου... τη σαντυ την εμαθα στο 4ο κανονικα ενω το κολοκυθα μου το ειπε στο 3ομηνα γιαυτο εσκαγα ακομη πιο πολυ το τι θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι βλεπω καλε??? μαμα και γιος κουκλοι και οι δυο!!! αν μπορεις μαρακι μου να τα παρεις απο τα ικεα παρτα θα γλυτωσεις πολλα λεφτα! εδω στη ροδο ναναιο καλα το ιντερνετ και συγκρινω τιμες και ετσι παω διαβασμενη στα μαγαζια. φυσικα τωρα απο το δωματιο της σαντυς θα αλλαχτει μονο το χρωμα και η προικα της κουνιας! η σαντυ κοιμαται στο δικο της κρεβατι εδω και 2μηνες και ετσι δεν εχω προβλημα αποχωρισμου και τετοια. απλως οταν θα παει και ο κολοκυθας 2χρονων θα μπουνε σε κουκετα!!!

και εσυ παντρολογησε???? αχ τι ωραια ζηλευω!!!! αντε με το καλο και εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai eipame k emeis na ksanampoume sto eggamo bio!!!!3,5xronia eimaste mazi k 2,5 sxedon syzoume..opote paragnoristikame!!!! :D:D ego leo na paro parkokrebato(exei parko,stroma,alaksiera,paixnidi kremasto arkoudakia gia na paizei to moro k kounoupiera)to eida sto jumbo k exei 80e.k leo na to balo stin krebatokamara me tin kalathouna stin arxi k meta kapoia stigmi stin polu zesti tha kateboume isogeio gia kalokairi..giati leo einai krima na doso k alla 200e peripou gia mia kounia eno exoume krevati pou mporoume na to kanoume.tha balo megala maksilaria guro guro gia na mikrinei ligo to krevati..aleka to 2 pou einai dipla sto onoma mas einai ta posa paidia exei i kathemia mas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα και απο εμενα

πολυ ωραια τα νεα σας!

ελενα; μπραβο

εγω θα παω σημερα αλλα οχι για επιπεδου!τν αλλο μηνα!

αντε αγωνιω να δω το βατραχακι μου!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...