Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

Euxaristw Delphine, ante na baloume kai ta rozouli mas sto postaki!!!

Euxaristw Aleka! Kala esu sto telos tha blepeis efialtes me auti ti lista afou tin oneireuese kiolas!

Kala apisteuto oti oneireutikes kati tetoio!

Ta xrwmata auta polu wraia!

Emeis den kseroume akoma ti tha kanoume....isws enan toixo rozouli, esu stin kori sou olous tous exeis roz h mono enan?

Prepei na to psaksw ligo giati den exw apofasisei akoma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στη σαντυ ειναι ολοι οι τοιχοι ροζ (οχι κουφετι) και η γυψοσανιδα που ειναι η βιβλιοθηκη της ειναι πιο εντονο ροζ και η κουρτινα στις ιδιες αποχρωσεις! ολα μου τα επιπλα ειναι σε καφε μελι (ωστε να μη αλλαχτουν οταν ερθει και ο κολοκυθας) και απλως στολισα τους τοιχους με αυτοκολλητα!

για κοριτσακια ειναι παρα πολλα και τα αυτοκολλητα και οι συνδιασμοι χρωματων ενω για τα αγορακια πιο δεσμευτικα...

στην αρχη ηθελα να κανω ριγες μεγαλες ή μπλε ή πρασινο αλλα θα ειναι δυσκολο να βαλω αυτοκολλητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, δεν σας προλαβαίνω καλέ :lol:

Κοριτσάκια που σας ταλαιπωρούν οι αναγούλες να κάνετε υπομονή μετά την 12η 13η βδομάδα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα.

Natasamaria τα πονάκια είναι φυσιολογικά οπως είπαν και τα άλλα κορίτσια ολα αλλάζουν μέσα στο σώμα μας, ειδικά στις πρωτο μανούλες που το σώμα μπαίνει πρώτη φορά σε αυτή τη διαδικασία.

Maxim με το καλό το αγοράκι σας. Αντε πάρε κάνα κιλό γιατι ο μπέμπης θέλει να μεγαλώσει :D

Μινα καλώς ήρθες στην παρέα μας, με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα το καλοκαίρι!!

Ελενα με το καλό λοιπόν να έρθει η ζουζουνίτσα σας.Αλλαξε χρώμα στο τικεράκι σου αφου στη μικρή στην κοιλίτσα αρέσει το ροζ και το φούξια.

Βικάκι να χαίρεσαι τον κούκλο Αντωνάκι σου, πολύχρονος και πάντα ευτυσισμένος.

Delphine να χαίρεσαι και εσύ το αγοράκι σου, οτι καλύτερο σου εύχομαι! Τι λέει για την αδερφούλα που έρχεται?

Αλέκα ωραίος ο συνδυασμός των χρωμάτων και τα ζωάκια είναι μια χαρά για αγοράκι και κοριτσάκι.

Αχ ελπίζω να μη ξέχασα καμια

Εγώ αύριο πρωί θα πάω να δω το ζουζουνάκι μου, αχ να είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι άλλο να σας ρωτήσω αυτό που λένε οτι θα ισχύει για τα ιδιωτικά μαιευτήρια και την κατάργηση του επιδόματος τοκετού ισχύει για όλα τα ασφαλιστικά ταμεία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

delfin μου πηγαινε κατω κατω που λεει απαντηση πατα το και σε βγαζει σε νεο παραθυρο γραφεις οτι θες και μετα για να βαλεις φωτο πατας "προσθηκη συνημενου" και πηγαινεις εκει που λεει ονομα αρχειου και πατας "αναζητηση". βρισκεις που εχεις τη φωτο σου αποθηκευμενη (προσεξε να ειναι μεχρι 500kb μεγεθος η φωτο αλλιως δεν την περνει).πατας επιλογη και μετα μολις εμφανιστει το ονομα της φωτο στο κουτακι πατας "προσθηκη αρχειου". με το ιδιο μπορεις να βαλεις οσες φωτο θες και μετα υποβολη!!!

ελπιζω παλι να σε βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kangoroo μου ναι σιγουρα στο ΙΚΑ ισχυει. δεν εχει καταργηθει απλως θα καλυβει τα εξοδα του μαιευτηριου δεν θα τα περνεις στα χερια σου με λιγα λογια... ρωτα ομως καλυτερα στο ταμειο σου για να ενημερωθεις λεπτομερως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα, ναι εχουμε ξαναμιλησει, τωρα θα τα λεμε και εδω,ως μελλοντικες μαμαδες!

Τι ωραια νεα, με το καλο να ερθει το κοριτσακι σας!!!

Kangοroo με το καλο να δειτε το μωρακι σας!!!Μπορεσατε και ειδατε και φιλο?Εμεις δεν ξερουμε ακομα...

Υπομονη κοριτσακια με τις αναγουλες, ειναι δυσκολο φανταζομαι, αλλα θα περασει που θα παει.

Και εγω με τις ενεσουλες που θα τις κανω για 7 μηνες ακομα , ετσι λεω...Υπομονη για τα μωρακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ μου και εμενα μου το ειπε στο τριτο (του ξεφυγε δηλαδη) αλλα αν δεν το σιγουρευα στο τεταρτο δεν το ελεγα στη οικογενεια μου μονο εσεις το ξερατε... καμια φορα ετσι που γυρναει το μωρακι στη κοιλιτσα κατι βλεπουν αυτοι και το λενε αλλα εμεις χαμπαρι δεν περνουμε!!! εχεις καμια προτημιση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kangaroo s'euxaristw! Perimenoume kai dika sou nea aurio!

Lil mou kai esu kane upomoni tha to deite suntoma kai tha sas pei kai fulo!

Aleka mou kai egw kati tetoio lew na kanw, apla den kserw an tha tous kanw olous roz.

Mipws bgei polu entono? Tha to dw ston ena kai tha apofasisw.

Autokollita tha balw kai egw. Einai pio ftina apo to internet? Gia ksanathumise mou ta site pali!

Afou einai kala ta mwrakia mas auto metraei!

Tha allaksw kai to xrwma tou tiker!

Filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα βαλεισ τα χρωματα που θες και το ονομα που θες και θα πατησεις "see it" αν σου αρεσει θα κανεις αντιγραφη το bbcode (ειναι το δευτερο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

genikotera to xalasa. Paw sti selida tou ticker to ftiaxnw.

kanw copy ton kwdiko. Ton kanw paste s'auto to parathiro pou itan kai prin.

meta pataw ypoboli kai mou bgazei auta.

to bbcode grafei anoixto.

prepei na patisw kai tipota allo??

Ta dokimasa ola.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μπερδευεσαι παμε βημα βημα μαζι

μπαινεις στη σελιδα βαζεις τις ημερομηνιες και σε βγαζει εκει που ειναι τα τικερκακια. διαλεγεις χρωμα βαζεις επικεφαλιδα στα αγγλικα πατας "see it" kai se βγαζει παλι στα τικερακια δεν αντιγραφεις αυτο που λεει HTML CODE αλλα αυτο που λεει BB CODE και πηγαινεις στο προφιλ σου και το κανεις επικολληση χωρις να πατησεις τα κουμπια απο πανω και μετα υποβολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μου εφερε ο μπαμπας μας το βαλιτσακι της babylino(ηρθε με acs) εχει μεσα ενα πακετο babylino sensitive, ενα πακετο βαμβακι, ενα πακετο σερβιετες, ενα πακετο μωρομαντηλα και κουπονια....

στο παιδικο μου ειπανε οτι ειναι καλα τα sensitive babylino μακαρι να ειναι καλα γιατι στα προηγουμενα ειχα μεγαλο προβλημα κατουρημενο ολη η κουνια εκτος απο τη πανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια ειστε μεσημεριανοι και βραδυνοι τυποι, ολα τα λετε τις ωρες που εγω ειμαι εκτος υπηρεσιας!!!!!!!

Ξεκιναω να σχολιαζω και εχετε πει και πολλα :o:o:o:o:o:o:o

Νατασαμαρια μου πονακια ειχα και εγω στην 1η μου εγκυμοσυνη κατω χαμηλα, ειδικα οταν σηκωνομουνα και οταν αλλαζα πλευρο στο κρεββατι. Ενοιωθα οτι με τραβουσε το κρεας μεσα στην κοιλια μου!!!!!! Και πολλες φορες οταν αρχισε να μεγαλωνει ο πριγκιπακος με πονουσε και οταν περπατουσα. Ειναι φυσιολογικο. Ειδικα στις πρωταρες μανουλες που το σωμα ακομη δεν μπορει να συνηθισει τη νεα κατασταση. Σε εμενα μπορει να εφταιγε και το οτι ημουνα πολυ λεπτη ή το οτι ο μικρος απο την 32 εβδομαδα ειχε εγκαρσια προβολη, οποτε ολο το βαρος επεφτε χαμηλα..... Ο γιατρουλης σου θα σου λυσει ολες τις αποριες και θα ησυχασεις γλυκια μου :):):):)

Μαξιμ εγω επειδη εχω το στιγμα ξεκινησα με αιματικριτη 33 και εφτασα πριν γεννησω 28. Συνεχεια επεφτε ο ατιμος....... Αυτο που κοιτουσαμε ηταν να μην πεσει πολυ η αιμοσφαιρινη, την οποια ειχα γυρω στο 9-10. Εγω δεν πηρα καθολου σιδηρο γιατι ξεκινησα με 158 και οταν γεννησα ειχα 70 και ο γιατρος δεν με αφηνε να παρω, γιατι ηδη τον ειχα ανεβασμενο. Οποτε καταλαβαινεις οτι ζοριστηκα, αλλα οπως βλεπεις ειμαι ορθια, οποτε μην ανυσηχεις.....μετα τον 7ο συνηθως ανεβαινει.

Επισης και εγω εχανα κιλα λογω των εμετων και ο γιατρος με μαλωνε, αλλα μετα τον 6ο που λιγοστεψαν οι εμετοι εβαλα συνολο 13 (τα 6 τα ειχα χασει αρα +7)

Venus που να βρω την ερμη την παπαγια στην ΚΑστορια????????? Ευχαριστω παντως για την συμβουλη :P:P:P:P

Xtinaki στην πρωτη εγκυμοσυνη που εκανα 10 φορες τη μερα εμετο ο γιατρος μου ειχε πει να παρω αν θελω και δεν αντεχω τα primperan αλλα δεν πηρα γιατι φοβηθηκα μηπως κανω κακο στο μωρακι μου. Απλα υπομονη γλυκια μου οπως ολες μας που το περναμε αυτο. Ειμαστε μανουλες εμεις και αντεχουμε, η Παναγιτσα δεν μας χαρισε αδικα την ευλογια του να φερνουμε παιδια στον κοσμο......

Mina μου με το καλο το νινακι και καλως ηρθες στην ομορφη παρεουλα μας. Ελπιζουμε να σου κανουμε καλη παρεα και να σου λυνουμε τυχον αποριες :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Αλεκα εγω θα κανω την κορη και θα συμπεθεριασουμε αν θελεις. Εχουμε και προικα αμε :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Αν δεν μας θελεις να νυφη, δεχομαστε και απο αλλου προξενια!!!!!

Ελενα μου με το καλο η κορη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αχ τι ωραια που ετοιμαζετε τα δωματια απο τα βλασταρακια σας.......... Εμεις οταν με το καλο σιγουρεψουμε το φυλο, θα αγορασουμε στον πριγκιπα ενα κανονικο κρεββατι και το δικο του θα το παρει το μωρακι μας. Επειδη τα πιο πολλα επιπλα ηδη τα εχουμε αγορασει στο παιδικο δωματιο απλα θα προστεθουν καποιες νεες πινελιες.

Ελπιζω να μη σας κουρασα και να μη ξεχασα καμια σας. :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

019.JPG[/attachment:3fufhw48]post-1311-13873934649868_thumb.jpg018.JPG[/attachment:3fufhw48]post-5130-13873934650118_thumb.jpg017.JPG[/attachment:3fufhw48]ξανα γεια σας μανουλες!!!!!για το τικερ..παω στην σελιδα του,βαζω την ημερομηνια,διαλεγω χρωμα για το κουτι κ μετα χρωμα για τα γραμματα κ γραφεις πανω τι ονομα θελεις στα αγγλικα ομως(σε αυτο με βοηθησε η αλεκα,γιατι ετσι οπως βγαινει σε σενα ελενα μου γινοταν σε μενα)..πας κατω κ πατας see it.κανεις αντιγραφη το bbcode κ μετα υποβολη..το παλιο το διεγραψα πριν βαλω το καινουργιο.

post-15892-13873938450587_thumb.jpg

post-15892-13873938452479_thumb.jpg

post-15892-13873938454329_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den to exo teleiosei to domatio.elena kaneis to tiker apo tin arxi..bazeis imerominia,meta dialegeis xroma gia to kouti k meta xroma gia ta gramata..entometaksi grafeis ayto pou theleis pano me agglikous xaraktires(se ayto me boithise i aleka)giati ego ta egrafa me ellinika k mou ebgene opos se sena.patas pio kato see it k meta kaneis antigrafi to bbcode..fusika tha diagrapseis to palio prin kaneis antigrafi kai metas upoboli k einai etoimo..aleka se eyxaristo pantos ksana gia tin voitheia!!!!!!!!!!!!o palios einai allios!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw koritsia!! Kai esena Aleka alla kai esena Delphine. Eida kai epatha...kai na peis oti den toxa ksanakanei, entaksei...alla twra itan adikaiologito!! Telos pantwn, afou to ekana twra telos den to ksanaxalaw!

Pasxalitsaki mou euxaristw polu!

Delphine!! Den se pisteuw! Exeis ftiaksei to dwmatio kiolas! Egw tipota den exw kanei akoma...apo bdomada. Tha bapsoume prwta. Auto me to fwtistiko mou arese!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia !

eyxaristo gia to kalosorisma sas !

xeromai pou yparxoun toses manoules gai defteri fora edo mesa k sigoura 8a mas simvoulevoun me ta kalitera episis xeromai pou yparxoun k nees manoules san emena k den 8a nio8o oti prizo mono ego tis palies xixixixi

eyxomai t akalitera se oles dystixos me onomata akomi den sas 8imame eiste k poles alla pou 8a mou paei se liges meres 8a mporo na 8imame k onomata k katastasis :)

alekagala eyxaristo gia ti lista ! emeis 8a doume k 8 akousoume to moro mas 19/1/12 thn tetarti prota o 8eos opote malon 8a mou dosei k pit !

filia polla se oles eyxomai ta kalytera !

kalo vradi !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...