Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε?

κατι διαβασα...αλλα ητνα κια πολλα οποτε τα μισα θυμαμαι!

Στεναχωρηθηκα με την Αναστασια...και εγω το τηλ που εχω δεν ισχυει!

οποτε λογικα εχει αλλαξει...!

Χρυσα τι τελειο προσκλητηριο....

πολυ μου αρεσε....

Αγαπη λενε τη νονα?

χμμμμ....

και ξανα χμμμ

Παναγιωτα...δεν πας και στον κουδουμνακη?

ειναι παιδοΩΡΛ στο παιδων...ηταν στο αγια Σοφια...τωρα δεν ξερω...ειχα ακουσει για το πενετελης...

πολυ καλος...ειχε παει η αδελφη μου τα παιδια , τελικα δεν εκαναν χειρουργειο οπως προτειναν αλλοι..

περαστικα!

συμπεθερα...εγω κανω σε γιορτες και γενεθλια...απλα τα εχουν ολα μαζι!

στην κορη μου κανουν...η μεγαλη παντα και εξταρα μικρα και χρησιμα...!

αλλωστε ειμαστε σε ενα οικημα οποτε ...

με ενοχλει η κοιλια μου....εχει γινει τεραστια...που θα φτασει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι νομιζες σε ξεχασα? :mrgreen: Ολη δικη σου!

Ο Γ. λεει: Πεθερα ετοιμασε την γυναικαρα μου να την παω για καφε στα Λιονταρακια! :lol:

PC102539.JPG[/attachment:2z65tx4i]

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!!!!!ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!! ΑΙ ΛΟΒ ΧΙΜ!!!!!!!!:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Το σκατο εχει και μηχανη!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μετα θα διαβασω τα υπολοιπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!δεν πρόλαβα να διαβάσω ,χρειάζεται καμμιά σας από τις Θεσσαλονικιές (λέω Θεσσαλονικιές γτ μέχρι εκεί το χρειάζομαι) καθισματάκι αυτοκινήτου?είναι 0-18 της κίκο το προξιμα ,απλά το εσωτερικό το έω καπου στη Θεσσαλονίκη στο υπόγειο ,αυτό που είναι γ το νεογέννητο δηλ... εμείς δεν το χρειαζόμαστε ,θα το χρησιμοποιήσουμε για να ανεβει ο Γ με τη μικρή επάνω και μετά δεν το θέλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε διαβασα ακομα τη ιστορια της αναστασια αλλα δε μιλαει καμια μαι της?

εγω τη ειχα πει χρονια πολλα καποτε στο φεις αλλα τιποτα..δε απαντησε..κριμα

βικυ θελω φωτο απο κοιλια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρνούμαι να πιστέψω ότι κάποιος που εργάζεται για τον ΟΗΕ καρφώνεται τοσο ευκολα στην γυναίκα του,μαλλον το έκανε επίτηδες για να σε μπερδέψει... :lol::lol::lol::lol: στην τελική ας κοιτούσε από κατω ένα ζευγάρι σου!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα ωράιο το προσκλητήριο!!περαστικα στο Γιαννάκη!

έρχομαι μάλλον 11 Γενάρη...

εγώ έχω μαξ, στα δώρα τα 25 ευρώ...αποφευγω τα ρουχα απο το τζαμπο...στην τελική περνεις ένα παιχνίδι ..

Έλενα ,Λένα ,Λενάκι ρε εμένα μαρέσει να σε λέω Λενάκι :oops: σου πάει ,μικρούλα και γλυκούλα!!αν και νομίζω ότι είσαι μεγαλύτερη από εμένα!! :lol::oops:

Αργι όλα τα ξέρουν!!!!!!!

Ιουλία τι καλά που κλείνετεγια 15 μερες ..και εγώ θέλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου δεν υπαρχει πια το τηλ που εχουμε ,ουτε μπενει στο ιντερνετ ....πως να την βρουμε ?

πιστευω οτι δεν εχει ιντερνετ πια ουτε κινητο .... μου κανει μεγαλη εκπληξη που πριν αρκετους μηνες μιλουσε οτι ηθελε να ρυθμισει τον θυροειδη για να κανει δευτερο παιδι και ξαφνικα ....προχθες που επεσα πανω του εμεινα ....

αργυρο οταν μιλανε μονα τους ειπες οτι ειναι δεικτης εφυιας ..οταν αλλαζουν ρολους κατα πως τους βολευει ? πχ"ειμαι ο μπαμπας","ειμαι η μαμα" "ειμαι το νινι" και για αλλα πραγματα ειναι μικουλης και για αλλα βεγαος :lol::lol::lol::lol: τωρα κανει τον ρουνι ρουνι με ενα γουρουνι που ριχνει το σπιτι (φαρμα) απο τα αλογα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

αχ αφρο και εμενα το κανε ιαυτο!!βαζει τα παπουτσαι μου και γιενεται μικρη μαμα..του μπαμπα φοραει γινεται μικρος μπαμπας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειναι μικρος για να κοψει την πανα ή την αγκαλια αλλα ειναι μεγαλος για να τον αφησω να πειραζει π.χ. την μπριζα..αχχχ μπομπιρακια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιουπι γιωτακι χαρηκααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D

ρωτα την λενα ρε δανεικο θα παρουνε..νομιζω.. :?

λοιπον παρασκευη θα παμε παιδοτοπο με μαρθα οποια μπορει να ερθει!! :D:D:D:D:D:D:D

και εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου..σας φιλω! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Αφρο όλο το ξεχνάω,συλληπητήρια κοριτσάρα!τη Λένα την πήρα τηλ μα δε το σήκωνε Βένι!!δουλειά είσαι?παρε με σπίτι ρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Αφρο όλο το ξεχνάω,συλληπητήρια κοριτσάρα!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: αφρο συλληπητηρια!!!

και εγω ξεχναω να σας πω ευχαριστω :oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: συγνώμη που γελάω, απλά μου φάνηκε αστεία η συζήτηση!!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Συμπεθέρα Βίκυ πώς της πάει το μετάλλιο :D:D μάκρυναν και τα μαλλιά της, τι καλά, μην της τα κόψεις πάλι, μας αρέσουν οι μακρυμαλλούσες!!! :D:x

ρε Γιώτα μέχρι να καταλάβω πού απευθύνεσαι :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία κοιλίτσα..... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Κι εγώ τεράστιες κοιλιές είχα και στις δυο.....Στην Ιωάννα πιο πολύ.... :roll::roll::roll: Ρωτήστε τις φιλενάδες μας που με είχαν δει τελευταία φορά στα γενέθλια της Ιως...λίγες μέρες πριν γεννήσω... :roll::roll::roll::roll:

Και τώρα έχω την πατσοκοιλιά.... :evil::evil::evil::evil::oops::oops: Πότε θα τη χάσω;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αρτζι όντως πολύ αστεία συζήτηση άνοιξαν τα κορίτσια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ πολύ της πάνε τα μακριά μαλλάκια.... :x:x:x Μην της τα ξανακόψεις... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αχ ρε κορίτσια κρίμα για τη Νατάσα... :(:( Στο fb είχε ανεβάσει μια φωτο του μικρού σήμερα αν δεν κάνω λάθος... :roll::roll::roll:

Βένι εμάς η Ιω μας βάζει να καθίσουμε και μας κάνει τη δασκάλα.... :lol::lol::lol: Κρατάει βιβλίο στην τάξη, περπατάει, έρχεται, κάθεται σε μια καρέκλα και λέει "Με το ένα, με το δύο, με το τ(δ)ια...Καααααααληηηηηηημεεεεεεερααααααα." =))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))

Επίσης, μιλάει συνέχεια μόνη της...Ασταμάτητα.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εριξα εναν καβγα με χ. :(:(:(:(:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

φαγωθηκε να σταματησουμε τον γιωργο απο παιδικο..κ επιμενει κ φωναζει..κ λεει ασυναρτησιες τυπου"θελω να ταλαιπωρω το παιδι μου"κ αλλα πολυ πιο βαρια.. :roll::roll::roll::(:(:(:(:(:(

του ειπα να κανει ο,τι θελει,αφου μου ανακοινωνει οτι απο εβδομαδα τερμα ο παιδικος,ενταξει...δεν αντεχω φωνες,ειμαι κ στα προθυρα να αρρωστησω,μαλλον ο γιωργος με κολλησε..

κ ερχεται κ μου λεει οτι με ρωτησε :evil::evil::shock::shock::shock::shock::shock::shock: κ κατι χαζα..απο ο,τι καταλαβα,αν θελω να γινει αυτο που θελω,πρεπει να παω με τα νερα του..αλλιως τζαμπα θα ουρλιαζω..

λεω να φερθω διπλωματικα για μια φορα μπας κ γινει κατι..

επισης,πειτε μου θετικα του να σταματησει παιδικο για να μη μου ερθει πολυ βαρυ αν γινει.. :oops::oops::oops::oops::oops:

βικυ μεγαλη κοιλιτσα!νομιζω πιο μεγαλη βρε ειναι τωρα απο την μ.ι.! :?:?:?

Κ ΤΊ ΟΜΟΡΦΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ!! :D:D:D:D:D:D:D:D

γιωτα εκει στη χιο δε θα εχετε καθισματακι;

αργυρω ειπαμε..αλεξ+γιωργος+ρεα=η χαρα του ψυχιατρου..για τις μανουλες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε μωρε..να δεις..τα πιο ησυχα κ υπακουα παιδια θα γινουν κ τα 3! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

φιλια σε ολες!α!να σας πω!ο γιωργος σημερα,αφου μονο θηλαζει,εκανε μουσταρδι κακακια με σπορακια μεσα! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Λενα να σου κρατησω την πανα;; :lol::lol::lol::lol:

θου..ελεγα να τον εστελνα καποιες ημερες..θα δω..ειπαμε,υπαρχει κ περιπτωση να σταματησει οριστικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια δεν ξερω τι να σου απαντησω διοτι εξαρταται και απο τι εναλλακτικη εχετε εφοσον εργαζεσαι. ΕΓω εστειλα τον Σεμπ σταθμο τον Οκτωβριο, τι χαρα και ολα τελεια..δυο εβδομαδες μετα αρχιζει ενα κρυωματακι, μετα αλλο, μετα αλλο, στο τελος ηταν τοσο αρρωστος,,επαθε πολλα..Τρεχαμε στα νοσοκομεια..Πυρετος που δεν επεφτε, βηχας ασταματητος, εμετοι, διαρροιες, ωτιτιδα, επιπεφυκιτιδα..Το θεμα ειναι πως μολις γινοταν καλα παθαινε κατι αλλο κ δεν προλαβαινε να αναρρωσει πληρως..Εκοψε κ το φαι..αφυδατωθηκε...Μετα φυσικα κολλησαμε κ εμεις...Ο φιλος του πχ στο ιδιο σχολειο δεν αρρωστησε ποτε...Το θεμα ειναι πως εμεις 2 μηνες μετα τον σταματησαμε...δεν αντεχαμε κ το παιδι ειχε χασει πολλα κιλα κ δεν προλαβαινε να δυναμωσει να αντιμετωπισει τις ιωσεις..παθαινε συνεχεια..Ολοι μου ελεγαν ετσι ειναι η πρωτη χρονια, εκανα υπομονη...Τελικα αφου ειχα εναλλακτικη τον σταματησα διοτι σκεφτηκα πως καλυτερα να δυναμωσει λιγο, να παει πιο κοντα στα 3 να ειναι λιγο πιο ειναι λιγο πιο δυνατο..

Θα τον ξαναπαω σταθμο αλλα οχι αμεσως, απο την ανοιξη μαλλον παλι..

Το συζητησα με την αδερφη μου, νηπιαγωγος κ εκεινη, μου λεει κ στο νηπιγαγωγειο αρρωσταινουν αλλα αφου ειχα εναλλακτικη κ δεν ειναι καν 3 ο μικρος ας τον κρατησω. Και ο γιατρος μας ειπε αν εχουμε εναλλακτικη ας τον κρατησουμε μεχρι τα 3, αν αρρωσταινει συνεχεια με ιωσεις, ωτιτιδες και βρογχικα στο τελος θα αποκτησει ευαισθησια και θα του εχει αλλα προβληματα..Καλυτερα να ωριμασει λιγο ακομα το ανοσοποιητικο του.Οκ οχι οτι δεν θα αρρωσταινει μετα αλλα θα ειναι τουλαχιστον λιγο μεγαλυτερος...

Δεν τα εγραφα τοτε στο μαμμυ αλλα περασαμε πολυ δυσκολα με τις ιωσεις του..Αφυδατωθηκε κ χρειαστηκε εισαγωγη...δεν θελω να το θυμαμαι...ΚΑι δεν ειχε καμια σχεση που ημασταν Ουγκαντα...δεν ηταν κανα περιεργος ιος, παιδικες ιωσεις ηταν...

Αυτα....

Εγραψα ενα κειμενο στο μπλογκ αγγλικα για την βια κατα των γυναικων..ΕΙναι αληθινη μαρτυρια οπως μου τη διηγηθηκε η ιδια..ΘΑ τις εκδωσουμε καποια στιγμη..

αν δεν βαριεστε να διαβασετε αγγλικα εδω εινα:

http://franmeg.blogspot.com/2011/12/whe ... voice.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραγκισκα μου θα διαβασω σε λιγο το αρθρο σου..να εχω ηρεμια για τη μεταφραση! ;);)

τοσο χαλια ηταν ο σεμπ; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( στη θεση σου κ εγω θα τον σταματουσα..

η εναλλακτικη ειναι να κρατησει τον μικρο η πεθερα μου..απο εδω κ περα μπορει λεει..

της εχω εμπιστοσυνη,δεν εχω προβλημα με τη γυναικα..

αλλα δε θελω να σταματησει παιδικο..ετσι απλα,..δε μου αρεσει να αφηνουμε πραγματα στη μεση..αν βεβαια εβλεπα να εφτανε στην κατασταση που περιγραφεις για τον σεμπ.,θα ειχα αλλη αποψη..ζητησα απλα απο τον χ. ενα μηνα παραπανω νακανουμε υπομονη..διπλωματικα το παω..

ας γινει ο,τι ειναι για καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα περισσοτερα τα διαβασα το μεσημερι,αλλα δε μπορεσα να γραψω και τωρα τα ξεχασα!!! :roll:

Ιουλιακι μου τι να σου πω για τον παιδικο....εγω δεν ειμαι συμφωνη να τον σταματησεις τωρα πια...το παιδι περναει καλα,ειναι με παιδακια,μαθαινει πραγματα,κοινωνικοποιειται...να κατσει σπιτι με τη γιαγια να κανει τι;;;; εφοσον η γιαγια ειναι προθυμη,να τον κραταει αρκετες μερες οταν αρρωσταινει ωστε να αναρρωνει πληρως και μετα το παιδι να συνεχιζει κανονικα...

Γιατι να τον τραβηξετε παλι πισω στο στενο οικογενειακο περιβαλλον,εκει που παει το παιδι να ενταχθει επιτυχως σε ενα ευρυτερο κοινωνικο συνολο;;;; :roll::roll:

Οσο για το συμβολικο παιχνιδι αυτη ειναι η ηλικια που ξεκιναει και εχει δικιο η Αργυ σε αυτο που ειπε για την εξυπναδα! Ε κριμα δεν ειναι να κρατησεις ενα τοσο εξυπνο παιδι στο σπιτι με τη γιαγια;;; ;)

Αν ακομη δεν ειχε προσαρμοστει και δεν ηθελε και ο ιδιος να πηγαινει τοτε ναι να τον σταματουσες..

Η Φρανι ειναι εντελως αλλη περιπτωση και καλα εκανε και τον σταματησε..κι εγω το ιδιο θα εκανα στη θεση της!

Αργυ εσπασε τη πορτα;;;;!!!!!! :o:o Βρε το ατιμο θηλυκο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ναι να μου τους στειλετε μαζι με το Γιωργη της Ιουλιας γιατι το Ηρακλειο χρειαζεται μια καλη ανανεωση!!!! :lol::lol:

Οσο για το Λουκα και τη δασκαλα,φανταζομαι ποσο εκνευριστικο ειναι,αλλα δε ξερω ρε γαμωτο γιατι ο λογος μας ειναι τοσο ισχυρος στα παιδια...μου εχει τυχει πολλες φορες κι εμενα!!! Θυμαμαι μια φορα που ενα κοριτσακι,ενω ειχε προσπαθησει η μανα του με χιλιους τροπους να το κανει να κοιμαται στο δωματιο του χωρις αποτελεσμα,μολις ειπα εγω μια ιστορια ποου εβγαλα απο το μυαλο μου το ιδιο βραδυ κοιμηθηκε στο κρεβατι του απο μονο του και το επομενο πρωι με ρωτουσε η μανα του πως σκατα τα καταφερα να της αλλαξω τα μυαλα σε μια μερα!!! :lol::lol::lol:

Α κι εγω σημερα ηθελα να βαλω τα κλαματα απο τη κουραση...με σταυρωσανε και τα 2!!!!! :(:(

Βικυ καλε μεχρι να φτασεις τον 9ο θα εχεις τη διπλασια κοιλια απο τη Μ-Ι!!! :P εγω ειχα κανει πολυ μικρε κοιλιτσες και στα 2,αν και στη μικρη ηταν λιιιγοοο μεγαλυτερη...

Να μια λιγες μερες πριν γεννησω τον Αλεξ..

006.gif[/attachment:2ou8xfrh]

Η Μ-Ι πηρε μεταλιο στη ρυθμικη;;;;; :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Και ναι μη της ξανακοψεις κοντα τα μαλακια της γιατι ετσι ειναι μια κουκλιτσα! :x

Αυτο με το κοριτσακι που παρατησε η μαμα του...δε θελω να τη κρινω γιατι δε ξερω τι ζορι τραβουσε αυτη η γυναικα για το κανει αυτο,αλλα πως θα συνεχισει ρε γαμωτο τη ζωη της χωρις το παιδι της;;;; Αυτο δε μπορουσα ποτε να καταλαβω για ολες εκεινες τις γυναικες που παρατανε τα παιδια τους για τον οποιοδηποτε λογο..πως μπορουν να συνεχιζουν να ζουν ξεροντας οτι το παιδι τους ειναι καπου χωρις να ξερουν που ειναι,τι κανει,περναει καλα,το αγαπανε,το προσεχουν,ειναι ευτυχισμενο;;; :(:(

μπλακ αουτ δε θυμαμαι τιποτα αλλο!!! :?

post-5565-13873938407788_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Χρυσακι ΤΕΛΕΙΟ το προσκλητηριο!!!! Μπραβο Βενη!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd

Δυσκολα περασατε κι εσεις οταν ηρθατε Ελλαδα ε;;;; Ελπιζω τα παιδια μας να μη χρειαστει να ζησουν τετοιες συνθηκες...αν και δε νομιζω ρε γαμωτο..οπως λεει και η Φρανι τα τραγικοποιουν πολυ περισσοτερο απο οσο ειναι και καποιοι το εκμεταλευονται...

Θουλακι σημερα λεει ειχα σκοπο να σε παρω τηλ...σκατα στα μουτρα μου!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα για ψωνια !!!

αχ αγορασα ρουχαλακια και χαρκα !!!

3 μπλουζες ενα σακακι χακι και ενα τζιν παντελονι

μετα πηγαμε τζαμπο και μας εσκασε ο Μ !!! τσιριζε μονο αυτος σε ολο το μαγαζι "δωστο μουυυυυυυυ" οτι εβλεπε ,τον μαζεψαμε αρων αρων και φυγαμε ....εκει που του ειχα παρει τον τομας τον βουταω με το καροτσι του μαγαζιου και τον παω εξω ...αφυσα τον Κ με τα ψωνια και τον μικρο .και τι δεν του ειπατου Μ οτι αν τσιριζει ετσι δεν θα παρει κανενα παιχνιδι οτι δεν ειναι σωστο οτι οτι οτι ...αποφασησαμε με τον Κ να του πουμε οτι δεν του πηραμε τον τομας γιατι τσιριζε ....το καιμενο εκλεγε σπαρακτικα και αληθινα μεχρι το σπιτι ...στο τελος δεν ειχε αλη δυναμη να κλαψει αλλα εκλεγε ακομα αλλα ξελιγωμενα ....φτασαμε σπιτι και ειπαμε μετν Κ οτι οκ φτανει η τιμωρια του ειπαμε εκανε πολυ κακο που τσιριζε μεσα στο μαγαζι οτι δεν θελουμε να το ξανα κανει μας ζητησε συγνωμη και στους δυο συμφωνισε οτι αν το ξανα κανει δεν εχει τιποτα δωρο και του το δωσαμε .....πιστευω οτι πηρε το μαθημα του ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ψυχακι μου γλυκο που εισαι ο ντενις ο τρομερος ,τι γλυκια φατσουλα καλε ειναι αυτην !!!!

και αυτην η μπουμπου η γλυκουλα ,μακια μακια μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια τι ωραιες φατσουλες!

Αφρο...χμμμ δεν ειμαι και πολυ σιγουρη οτι πηρε το μαθημα του...

αλλα ελπιζω!

πηγαμε και ειδαμε τον ανηψιο μου στην χριστ. γιορτη του παιδικου...μου εβγαλε την ψυχη...ηθελε να γινει ακιε εκεινη μπαλαρινα και να χορεψει μαζι του!

σημερα θα κοιμηθει στην πεθερα...εχει ερθει η κουνιαδα...ελπιζω να μην μας τηλεφωνησουν μεσα στη νυχτα να παμε να την παρουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...