Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Αφρο το τομι που αρεεσε περισσοτερο, ενα παρομοιο αλλα με λευκο λουρακι ειχα παρει τη νονα μας περισυ.

Κοπηκα με το κοπιδι την ωρα που τιλιγα τα δωρα που θα στειλουμε..λιγα φετος..

το πιστευετε οτι δεν πηραμε ουτε μια Χριστουγεννιατικη καρτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααααααα!!!! :D:D

ευχαριστω για τις ευχες σας!!!Να στε καλα κοριτσαρες μου...Καλες γιορτες να εχουμε.

ΦΡΑΝΙΤΑ μου καλε χρονια πολλα για τον Σεμπ..και για τον Δανο βεβαιως βεβαιως!!!

Καλε μια χαρα ειναι ο ανθρωπος!!!Και ιδιος ο Σεμπ... :lol::lol::lol:

Σισσακι...καλε μη μιλας για κιλα...εγω τρομαρα μου 65 θελω να φτασω ουτως η αλλως.Και εχουμε και το ιδιο υψος νομιζω (περ. 1,70)

Αργυρουλα ελπιζω να μην κολλησει η ΡεΑ.Α πα πα...δεν εχω χειροτερη ιωση απο τη γαστρεντεριτιδα.

Αφρο..ολα καλα ρε μαναρι;Δεν καταφερα να σε παρω κανενα τηλ.Ολο το ΣΚ τρεξιμο...

ΑΝ δεν πας για δουλεια θα τον στειλεις τον Μανωλακη παιδικο;;;Εχε στο μυαλο σου και ποιοι συνεργαζονται με το Εσπα οποτε σε περιπτωση που το Μαιο κανεις χαρτια να ειναι ηδη σε σταθμο που θα βαλεις στην αιτηση.

Γιωτα χαρατσι για το σπιτι στη Χιο;;; :o:o Του στρατου;;; :?:?

ΜΗΤΣΑΚΙ μου τι επαθες καλε παλι;;;Μα ποιος σας μουτζωσε..Μαλλον αυτος ο παλιογειτονας.... :twisted::twisted: Τι συμπληρωματα παιρνεις;;;Φαγητο τρως ;;;Πινεις νερο;;;

Νατασουλα σε βλεπω μεσα.τι κανετε;;;

Χρυσα ..μυκητες ε;;;Και τι θεραπεια σας εδωσε;;Αλοιφη;;;

Μπεμπουλα τι κανεις καλε;;;Που θα πατε τις γιορτες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο το ροζ είναι πιο του στυλ μου. ;)

Φραν κοριτσάκι σε πήρε, αλλά είναι στρωμένος και τα κάνει όλα και συμφέρει γι' αυτό χαλάλι του! :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα μήπως να επιστρέψεις κανα παιχνιδάκι;;; :lol::lol::lol::lol: Πλακίτσα! Εμείς πάντως χαράτσια δεν πληρώσαμε... ακόμα. Το ρεύμα δεν μας το έκοψαν... ακόμα. :roll::roll::roll:

Γωγωωωω!! Που είσαι ρε τρελοκομείο;;; Ουτε μέσα στις γιορτές δε θα χαλαρώσεις καθόλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι ..τωρα θυμηθηκα...

Καλα ρε Αργυ..ειπαμε μην ειμαστε Ελληναρες αλλα και αυτα τα πεθερικα σου.. :?:?:?

Μα ουτε στις γιορτες δε μπορουν να κανονισουν κατι με το παιδι τους???

Γενικως εχουν καλες σχεσεις ή τυπικουρες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σκέφτηκα κ εγώ Σισσυ!!!ναι του στρατού Παναγιώτα... μολις μίλησα με Γ... κατατίθεται στη βουλή αυριο το νομοσχέδιο γ τα ειδικα μισθολογια ... κορίτσια όσοι είναι στην ηπειρωτική χώρα βασικό + επίδομα γάμου = 860-890 ευρώ ,όσοι είναι στα νησιά κανα κατοσταρικο παραπάνω ..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: φανταζομαι αυτά θα είναι μικτά...Σισσι να σου στείλω ρε εγώ ειμαι χοντρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου ναι αλοιφη ντακταριν μας εδωσε..μα το σκατιαρικο τα χερια ολο εκει τα εχει!!!

Σισσιω ελα να κρεμασεις τα χαρατσια σου στο χαρατσοδερντο μας..

επισης αυτο το εκτρωμα βουλιξε..

ελεος..ο Μπουταρικος...100 χιλιαρικα στον πατο του Θερμαικου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτάκι εδώ θα είμαστε...Ο Γιώργος Χριστούγεννα δουλεύει..Πρωτοχρονιά κάθεται...Αν τον ψήσω, θέλω να πάω στο χωριό μου...Αύριο μεθαύριο ερχεται και ο πεθερούλης μου... :twisted::twisted::twisted:

Σίσσυυυ κάθομαι Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή-Δευτέρα...Δεν είναι το θέμα η ξεκούραση... :roll::roll::roll: Είσαι εσύ 67;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Αποκλείεεεεταααααιιιιι.....71 είμαι εγώ.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και θέλω να φτάσω 65... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Γιώτα εσύ πως πας με δίαιτα και γυμναστήριο;;;;;;Συνεχίζεις;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπααααα τα εκοψα ολα ,σταματησα το γυμναστήριο κ το έριξα στα γλυκά.... καλέ μια αηδία ήταν ,μα καλά δεν σκεφτηκαν καθόλου τον καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

Δε περασα καλο Σ/Κ ....ειπαμε να παμε μια εκδρομη και μας το βγαλανε ξινο και τα 2...

ΚΑι η μικρη εχει μεταλαχτει!συνεχεια γκρινιαζει και θελει να ασχολεισαι μαζι της και τη πηγαινεις πανω κατω!!! θελει να μετακινειται αλλα δε κανει καμια προσπαθεια να μπουσουλησει..ουτε καν να σηκωθει σε καθιστη θεση μονη της...

Αναστασι μου γιατι καλε αυτη η φατσουλα :roll: οταν μου ειπες γεια;;;;μηπως εχω πολλες μερες να σου μιλησω;;;; :roll: αν ναι σορρυ ρε αγαπη αλλα γραφω τοσο στα πεταχτα και με πολλα διαλειματα,που με τα βιας θυμαμαι κι αυτα που λεω.. :oops::oops::oops::oops: ξεχναω τι εχετε πει και σε πολλες δε μιλαω παντα... :oops::oops::oops:

Για τη βαφτιστηρα(8χρ) νομιζω ειναι και πολλα αυτα που θα παρεις! ενα βιβλιο κι ενα μπουφαν(ή αλλο ρουχο) ειναι υπεραρκετα!

Με δουλεια κανενα νεο;;;

Φρανι δε σε ξαναδιαβαζω στα πα;;;; :P Καθε φορα με ταξιδευεις σε ενα κοσμο γεματο εικονες και εμπειριες και μετα νιωθω ακομη πιο μιζερα για την αχαρη καθημερινοτητα μου!!!! :roll:

Βικυ τι μου θυμιζεις με αυτα που ειπες για το σοι του αντρα σου!!!!κι εμενα οπως τςη Αναστασιας,στην εγκυμοσυνη αρχισαν τα πολλα οργανα και ολοι μας οι καυγαδες ειχαν αφορμη κι αιτια το κωλοσογο του!!!!!αν μπορουσα κι εγω να μη ξαναδω και να μη ξαναμιλησω σε κανενα τους!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Περαστικα στη γλωσσου σου!!!

Αααα παραλιγο να το ξεχασω!!!!

Παναγιωτα ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΤΑΤΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Ολα δεξια να του ερθουν στη ζωη!!!!

ΚΑνατε παρτακι;;;

Λενακι ποσο χαιρομαι που ειναι ολα καλα με το μπεμπε!!!! ειδες που αγχωνωσουν με το θηλασμο;! ;)

Με τα κακα δε ξερω τι να σου πω..εμενα απο τη πρωτη μερα με εχει πνηξει στο σκατο οποτε δεν ειχα αναλογη εμπειρια! :P Το μυκονιο το απεβαλε ολο;;δηλαδη εχεις δει κιτρινοπα κακα;;;

Βαλε φωτο να το καμαρωσουμε το αντρακι σου!!! :x:x

Αργυ αν ειναι θα εχει κολλησει ηδη η Ρεα...η γαστρ. κολλαει πολυ πριν γινουν εμφανη τα συμπτωματα και 5 μερες(νομιζω) μετα..οποτε και να τη σταματουσες δωρον αδωρον! :roll:

Μα δε μου απαντησες,γιατι λες οτι ο Λουκακος εχει χαμηλη αυτοπεποιθηση;;;

3 ωρες να γραψω το μνμ!!!!! :twisted::twisted::twisted: και φυσικα ειπατε τα κερατα σας εν τω μεταξυ,αλλα θα τα διαβασω αργοτερα...ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμεις δεν εχουμε δωσει ακομα για το χαρατσι του σπιτιου ....ΟΤΑΝ θα εχουμε θα δουμε ....

ρε παναγιωτα αν μπορουσα θα τον εστελνα απο σεπτεμβριο ...ΜΟΝΟ αν παω για δουλεια θα παει παιδικο .

γιωτα και εμας εστειλαν οι παπουδες για τα παιδια λεφτα για δωρα αλλα προεχει να πληροθουν οι λογαριασμοι (ασφαλειες τελοι κτλ) και μετα τα δωρα ....και δωρα του εχω παρει μονο βιβλια και θα του παρουμε και εναν τομας με 10ε του ειδε στην παναγιωτα και του αρεσε τοσο που ηθελε να τον παρουμε σπιτι :lol::lol::lol::lol:

καλα ειμαι παναγιωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα δεν είμαι 67, είμαι 66!!! :oops::oops::oops::oops::lol::lol: Δε θα γκρινιάζω όμως, εφόσον τρώω σαν βόδι καλά να τα πάθω!

Και τώρα που θα αρχίσω εντατικό διάβασμα με βλέπω να γίνομαι 76!!! :shock:

Πριν λίγο μίλαγα με τον Π και μου έλεγε οτι θα προσπαθήσει να εξοικονομισει λεφτά από το δώρο για να συμπληρώσουμε τα χαρατσια και το δάνειο! Έβαλα τα γέλια!! Να δω πως θα το κάνει... αν τα καταφέρει θα τον βγάλω στο κουρμπέτι ως τακτοποιητη χρεών, επι πληρωμή φυσικά!!! :mrgreen:

Ρε Γωγώ θα σου έλεγα να πηγαίναμε καμια βολτίσα Παρασκευή σε κανα μολ ίσως, αλλά είναι δύσκολη μέρα το ξέρω.... Σ' αυτό που έχει Μετρό εννοώ, γιατί φυσικά εγω δε θα έχω αυτοκίνητο!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω αμα τον βγαλεις...εγω πρωτη πελατησσα...

εβγαλα 1000 ευρω απο την τραπεζα το Σαββατο..και εμεινα σημερα με 15 ευρω...

πηγα ξαναεβγαλα γιατι ειπαμε απο το γραφειο να μαζεψουμε μερικα λεφτα, να βαλουμε και μερικα απο το ταμειο και να τα δωσουμε σε 3 οιγογεννιες που να τα εχουν πραγματικα αναγκη αντι να παρουμε επαγγελματηκα δωρα..

πηραμε ολα και ολα 6 δωρα και αυτα οχι πολυ ακριβα, καλυτερα αυτα τα λεφτα να δωθουν καπου που να δωσουν χαρα σε παιδιακια..

ο Ο πηρε για δωρο το φοβερο και τρομερο ποσο των 200 ευρω...χαχαχ..πολυ γελασα...

Γωγω εισαι τρελη μαρι....κοψε αυτα τα πολλα δωρα..κριση εχουμε..

εμας η νονα μας εκανε χαλαστρα...πηρα ενα μπιζουδακι με 25 ευρω και νομιζα οτι θα τη σκαπουλαρω με αυτο αλλα...

πηρε τηλ και ειπε οτι θα ερθει και θα φερει δωρα σε ολους...οποτε αναγκαστηκα θα παω και θα παρω κατι ακομα. Σκεφτηκα καμια πιτζαμα σατεν η νυχτικια με ρομπιτσα..μοντερνα οχι γιαγιαδιστικη, η να την παρω ενα σετ σεντονια ημιδιπλα .

Παρειγγηλα και τις μπομπο για τη Βαφτιση, τελικα θα κανω γουρια για μπομπο, φορεμα δεν θα παρω, θα φπρεσω κατι που εχω ειμαι εναμεσα σε ενα μοβ φορεμα σε φαρδια γραμμη με λαιμο χαμογελο αμανικο και σε ενα που ειναι μπεζ-χρυσαφη αΠΟ ΚΑΤΩ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΔΑΝΤΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. Θα καταλληξω μαλλον στο μοβ που μου κανει πιο "βαφτισης" αλλα με τι παπουτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

χτς ο αναστασης ηθελε να παει για υπνο στη μαμα μου. με μιση καρδια τον αφησα...

ο μικρος κοιμαται.. τι καλος που ειναι! θα παω να βαλω φωτο στην ομαδα να τον δειτε

γιωτα καλε με αγχωσες με τα λεφτα :lol::lol::lol::lol:

εμεις του πηραμε 2 μικρα δωρακια, ενα μικρο επιτραπεζιο με κατι βατραχακια που καταπινουν μπιλιες απο τα elc κ ενα πυργο με μπιλιες παλι απο εκει. κ για τον μικρο 1 κουδουνιστρα, ισα για να δει ο αναστασης οτι κ το νινι παιρνει δωρο απο τον αη

αφρο καλε ολο στον υπνο μου σε βλεπω!! α πα πα! κ ολο με μωρα!

σισσιω τι κανεις ρε ψυχη?

συμπεθερα μου αγαπη μου περαστικα στη μικρη!

χρυσαπεραστικα σας μωρε

ουφ κ κατι αλλα ηθελααλλαπου μυαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου είναι πανέμορφος ρε ο μπέμπαρος... :x:x:x:x:x:x Σκέτος λουκουμάς.....Αχ πολύ συγκινήθηκα.... :cry::cry::cry::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και ο Αναστάσης πόσο μεγάλωσε....Η ψυχούλα μου... :x:x:x:x:x Χαίρομαι που τα πάτε καλά με θηλασμό...Είδες που αγχωνόσουν;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Με τα κακάκια καμία εξέλιξη;;;;;; :roll::roll::roll:

Χρυσάκι ρε στην ίδια ακριβώς θέση με εσένα είμαι κι εγώ..... :roll::roll::roll: Μου έφεραν τόσα δώρα και εγώ δεν είχα προλάβει να πάρω κάτι...Πώς να μην τους κάνω δώρο με τόσα πράγματα που έφεραν;;;Και πάντα έρχονται με γεμάτα τα χέρια.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης, η ξαδέρφη του Γ. ήρθε από Δανία, έφερε δώρα και στις δυο μικρές...Εγώ δεν πρέπει να πάρω;;;; :oops::oops::oops::oops:

Στη δασκάλα της Ιως θέλω να πάρω....Κάτι μικρό....

Στο βαφτιστήρι επίσης...

Στην κοπέλα του αδερφού μου, στα γενέθλιά μας, και στα δικά μου και στου Γ. έφερε δώρα...Στις μικρές συνέχεια...Εγώ δεν γίνεται να μην της πάρω κάτι τώρα που έχει και γενέθλια και γιορτή.... :roll::roll:

Στην πεθερά μου πρέπει να πάρω...Τόσο μας βοηθάει...

Η μαμά μου είχε γενέθλια την προηγούμενη εβδομάδα...

Ο αδερφός του Γ. του πήρε δώρο για τα Χριστούγεννα...Εμείς να μην του πάρουμε;;;; :roll::roll::roll:

Δεν είναι εποχές για τέτοια και δεν μας περισσεύει ούτε ευρώ, αλλά δεν μπορώ...Αισθάνομαι άσχημα...Δεν είμαι γύφτισσα... :oops::oops::oops:

Και Παναγιώτα εσένα ακόμα σου χρωστάω δώρο.... :oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά όταν θα είναι σίγουρη η συνάντησή μας, θα το πάρω για να στο φέρω.... :oops::oops::oops:

Σισσακι να κανονίσουμε αν μπορεσουμε... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου εγω φετος ειπε πιο σκρουτζ απο περισυ...

Δωρα πηρα μονο στη μαμα μου, στην πεθερα μου, στη Νονα μας και στο βαφτιστηρι του Ο, στα δικα μου βαφτηστηρια εδωσα λευτα αλλα τα ειχα μαζεμενα απο αλλους μηνες , ουτε στον αδελφο μου πηρα, ουτε στην κοπελα του..σηγα μη την παρω, την πηρα στα γεννεθλεια της ενα πανακριβο αρωμα φτανει και περισευει γιορταζε κι'ολας τις προαλες, δεν θα ειναι και εδω για να γιορτασει μαζι μας...

μου την ειπε η μανα μου βεβεια αλλα της ειπα πως αφου ο αδελφος μου δεν πηρε ποτε κανενα δωρο στον αντρα μου ουτε εγω νιοθω υποχρεομενη να της παρω και αλλο δωρο.

Τωρα κανενας δεν θα παρει στα παιδια μου δωρο Χριστουγεννων επειδη στις 07/01 εχουμε τη βαφτιση

Θεσσαλονικιες ειστε εννωειτε ολες καλεσμενες...

θα σας βαλω και το προσκλητηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο να πω στα πεθερικά μου να σου πάρουν δώρο ρολόι :mrgreen::lol::lol::lol::lol:

και πέρυσι ρολόι μου πήραν με 3 διαφορετικά χρώματα λουράκι.....εγώ εν τω μεταξύ δεν φοράω ρολόγια δεν μου αρέσουν.....φοράω ένα που μου είχε πάρει ο άντρας μου πιο παλιά.....και αφού βλέπουν ότι δεν φοράω, συνεχίζουν και μου παίρνουν ρολόγια :evil::evil::evil: σαν να αγοράζω δώρο βιβλίο σε κάποιον που δεν διαβάζει ή ρακέτα του τέννις σε κάποιον που δεν παίζει τέννις!!!! :?

Αφρο και τα 2 ρολόγια καλά είναι εξαρτάται τι χρώμα ρούχα έχεις, κόκκινα ή ροζ!!! :roll::roll::roll::roll:

Τόνια θα σου γράψω αύριο γιατί σήμερα δεν έχω χρόνο να εκφράσω τις απόψεις μου!!! :mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ εγώ είμαι 61 κιλά και με θεωρώ πολύ χοντρή :? με ύψος 1,68 (κοντοστούπα δλδ) :roll::roll::roll:

επίσης αν δεν σε χωράνε τα ρούχα σου είναι καλό κίνητρο για να ξεκινήσεις δίαιτα ;)

Φρανίτα να χαίρεσαι και τον Σεμπίνι, τον ομορφούλη :x

τι άλλο ήθελα να πω δεν θυμάμαι :roll::roll::roll::roll:

Γωγώ έτσι είναι, αν σου φέρνουν δώρα πρέπει και εσύ να δώσεις έστω και μια σοκολάτα!!!! :roll::roll:

σας αφήνω, φιλιά :x

πάω να δω τον μπεμπούλη της Λένας :D

α Παναγιώτα για εκείνους η σχέση τους είναι κανονική, για μένα την βρίσκω λίγο ψυχρή :?

Αθηναίες πήγατε στο Μπαζάρ βιβλίου? έχει πολύ ενδιαφέροντα βιβλία και το ένα κοστίζει 1ε και θα δωθούν τα χρήματα σε φιλανθρωπικούς σκοπούς :)

είναι μέχρι αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. ήθελα να σου πω ότι ένα βιβλίο για δώρο είναι πολύ ωραία ιδέα, εμένα μου αρέσουν τέτοια δώρα ;) ....στην βαφτηστήρα μου, αν ήμουν Ελλάδα, βιβλία θα της έπαιρνα, αλλά τώρα της παίρνω ρούχα (12 ετών)....και επειδή μαθαίνει και γερμ. θα της στείλω και ένα βιβλίο στα γερμ. αργότερα όμως!!! :?

τα δώρα της Ρ. τα κατέβασα στο υπόγειο, γιατί έφτυνε :evil::evil::evil: , της είπα να σταματήσει, με έγραψε και τα δώρα στο υπόγειο, έριξε ένα κλάμα......ίσως αύριο να τα ανεβάσω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaa

τι κανετε?

εμενα με περιτριγυριζει κολπιτιδα :twisted::twisted::twisted: τη εω σιχαθει..τι να κανω :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

πηγαμε σχολειο..δωσαμε τα δωρα στις δασκαλες + τις ξυνης :P

κ ρωτησα για τηλεοραση..με ειπε οτι βαρεθηκε-αν κ τους πηγε σε μια αιθουσα κ ειδαν ενα χριστουγεννιατικο..κοινως ετυχε..δε γινετε καθημερινα..η ταξη δε εχει τηλεοραση ;)

ο μικρος μες τη γκρινια..μες ομως..

παω να σας διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο μην σε ξανα ακουσω να μιλας για τα δωρα των πεθερικων σου ...μαρη πουλατα αν δεν σαρεσουν αλλα σου περνουν κατι !!!εμενα ξερεις τι μου πηρε η πεθερα ? μια σκατουλα :twisted: εστειλε στα παιδια και στον Κ παντοφλες (τις ειχε και δεν τις φορουσε ο πεθερος ..με το καρτελακι ακομα ) και σε μενα τιποτα :twisted:

μονο μην σε ξανα ακουσω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερονι μου δεν ειναι πολυ καλος?

για τα δωρα παντως κ εμεις ετσι καναμε τοσα χρονια... αλλα φετος μιας κ δε θα δουμε κανεναν δε θα παρουμε τιποτα, μια χαρα μας εκατσε :lol::lol::lol::lol:

αργυρω ειμαι πιοπ κοντοστουπα απο σενα, κατα εναν ολοκληρο ποντο αν σε παρηγορει :P

χρυσα ποτε ειπες οτι ειναι η βαφτιση?

θουλαρα τι κανετε ρε?

αχ καλε σας πεθυμησαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Λένα ,δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω!!!! :?

παιδιά εχω παθει σοκ με το αρθρο που διαβασα στην καθημερινη γ το κοριτσάκι που εγκατέλειψε η μαμα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εμενα το πρωτο ρολοι με αρεσε :D

αργι τελικα δε θα πατε πεθερικα? :cry: δε ξες το χαλινο? :o:lol: εγω το κατω το αφαιρεσα..μπλιαχχχχχ

φρα μακαρι να σε δουμε..ποτε γιορταζε ο μικρος/?χρονια του πολλα :mrgreen::mrgreen:

μοιαζεται με το δανο :roll::roll:

σισσιω κ γω ξανα εκανα μελο...τη περσινι σσυνταγη..μια χαρα λασπωμενα..ακους? :lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα ο θοδωρης ειχε ομφαλοκηλη..περαστικα ρε

που εχει το χερι ολο?το αφαλο?

μιτσακι πλακα κανεις? :o ρε παρε τιποτα..πως αντεχεις?

γιωτα :o:o:o:o:o:o ολα αυτα τα δωρα απο τη μαμα σου???????????????????????????

γωγω τι κανει η νυφουλα μου?>? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λεναρα αν θυμηθω θα σε τηλ..να δωβ πως πας :roll:

χρυσα βπυλιαξε το πλωτο δεντρο..κ τωρα? :roll:

στο νοσοκομειο πλεον δε πληρωνεις λενε αν γεννησεις..δε ισχυει :roll:

βικυ περαστικα ρε..εκανες μεγαλη κοιλια?

τονια εδω να δεις σημερα γκρινια..ποτε θα τα πουμε? :?:

που εβαλε φωτο η λενα οεοοοοο

σημερα μοιρασε δωρο ο αη νασιλης στο σχολειο

ειχε 2 σιντι με τραγουδια

μια φυσαρμονικα

2 παζλ το ενα ακυρο..ειχε το λυκο κ απο πισω του ο οδηγος με ενα τουφεκι :o

ενα βιβλιο..αλλλαααααααααα το ανοιξα..εχει μεσα δραστηριοτητες για πιο μεγαλα παιδια συνταγες κτλ..

ειναι παμ παλαιο γτ στα περιεχομενα δειχνει σελ 56 ημερολογιο 2009..κ δε υπαρει η σελ 6..τη σκισαν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ενα μικρο μελλισακι παιχνιδακι

αυτα νομιζω..

η ελενα η νατασουλα νατασα αναστασια ιουλια ερη τλ που ειναι καλεεεεεε

γκρουσι με το καλο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο μην σε ξανα ακουσω να μιλας για τα δωρα των πεθερικων σου ...μαρη πουλατα αν δεν σαρεσουν αλλα σου περνουν κατι !!!εμενα ξερεις τι μου πηρε η πεθερα ? μια σκατουλα :twisted: εστειλε στα παιδια και στον Κ παντοφλες (τις ειχε και δεν τις φορουσε ο πεθερος ..με το καρτελακι ακομα ) και σε μενα τιποτα :twisted:

μονο μην σε ξανα ακουσω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η αλήθεια είναι ότι κάθε χρόνο μου παίρνουν κάτι :mrgreen: αλλά Αφρο μην ξεχνάς L-)L-) είμαι μία και μοναδική νύφη!!!! ;)

Θούλη δεν μου είπες για την περμανάντ :mrgreen:

επίσης στην φωτό σου είναι ο Παντελάκος? :roll::roll::roll::x

Λένα κουκλάκι ο μπεμπούλης :x μάλλον δεν μοιάζει στον Α. :?

Γωγώ φαίνεται μεγάλος ο Αναστασης μπροστά στον μπέμπη!!! :roll::roll:

αυτή η Ρ. απαπαπα θα την στείλω στην Τόνια να κάνει παρέα στον Άλεξ, να διαλύσουν και τίποτα :mrgreen:

κατέβασα στο υπόγειο και τις σοκολάτες της! :? παρεκτράπηκε......

η επιστροφή μας από τα σχολεία τελευταία είναι πολύ καλή, βρήκα μια πιο άνετη και γρήγορη διαδρομή!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενααααααααααα :x:x:x:x:x:x:x

τι κουκλοςςς :D:D:D:D:D

μα ειναι τελειος..κ ο αναστασης στο ριλαξ ακομα ποιο τελειος :lol::lol::lol:

καλε εσενα μοιαζειιιιιι..εννοειται :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αργυ μισοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...