Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ!ΤΑ 1α ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


Recommended Posts

γεωργιάννα,σήμερα δούλευα 9-3.ειχα βεβαια λίγο χρόνο κ μπήκα για να σας γράψω.τι εννοείς ότι θα σου δώσει μαζεμένες άδειες;δεν θα δουλευεις κάποιες μέρες την εβδομάδα ή θα πάρει μαζεμένες εβδομάδες;άντε καλή αρχή σου εύχομαι κ καλή προσαρμογή!!!!και στο Διονυσάκο επίσης!τελικα θα μένει με τη συνυφάδα σου;

μόλις έφαγε η Μυρτώ το ρυζάλευρό της κ τώρα θα φτιάξω ενα cd με τραγουδάκια παιδικά!εννοείται πρώτα πρώτα είναι τα στρουμφάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργιάννα η προειδοποίηση είναι από Κύπρο, δε ξέρω αν η συγκεκριμένη παρτίδα υπάρχει στην ελληνική αγορά. Μπορείς να τσεκάρεις τον αριθμό παρτίδας και το γραμμοκώδικα αν έχεις ακόμα τη συσκευασία.

Κορίτσια συγγνώμη που δε σας γράφω, πεδίο μάχης είναι πάλι εδώ μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη δεν ειναι αυτη η παρτιδα, εχω ακομη την συσκευασια. τι επαθες και γινετε μαχη;

Δαναη ζητησα να κατσω το καλοκαιρι που δεν εχει δουλεια και πολυ. Θα παρω δηλ. 3,5 μηνες αντι μειωμενο ωραριο. βεβαια 2 μηνες το καλοκαιρι και ενα θελω τον Απριλιο. ακομη βεβαια δεν ξερουμε γτ εφτιαξε σιτε με eshop που θα ασχολουμε εγω απο τον Απριλιο. λιγο με αγχωσε ο μισθος, αλλα τι να κανω ετσι ειναι η ζωη , μη τα θελω και ολα δικα μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hAPPy γτ να πάρω άλλο πιστολάκι?Ειναι επαγγελματικο έτσι εύκολα το πετάμε :lol:

Λοιπόν κάτι φαίνεται στα κατω ούλα της Χριστίνας,αφθα δλδ μάλλον ετοιμάζονται να σκάσουν...

Μεχρι τωρα καθολου γκρίνια,αλλά βάζει τα πάντα στο στομα της,ουτως η αλλως δλδ.

Για να δούμε....

Κοιμηθηκε απο τις 19.30...δεν άντεξε,καλά ξενυχτια :?

Γεωργιαννα μια χαρά σε βρίσκω αδειουλα το καλοκαιράκι,πολυ τυχερη.

Καλή ξεκουραση Δανάη!

Ξέρετε καμιά καλή συνταγη για μηλόπιτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume Daphne..Voui3e o topos stin Kipro..

Gewrgianna k egw proxtes tis pira 8ili tou mpimperou nuk gia to mpimpero pou exei i mama mou (egw sto spiti tis exw fisher price) alla den tin anoi3ame akomi, einai tis proigoumenis partidas auti pou pira alla pali fovame..I mama mou exei 2 mpimpera nuk k o mpamaps mou fovi8ike k mou eipe pws 8a ta ri3ei sta skoupidia k na tous agorasw kainourgia 8a tous parw fisher price giati tis nuk den mou poli aresane..

Prin kanena 20lepto ir8ame apo tin pe8era mou k evala kateu8eian tin mikri sto krevataki tis k efiga, eutixws den eipe kix..Sinera den koimi8ike sxedon ka8olou, mou evgale tin pisti olo agkalies i8ele, moni tis ekame tis spanaxopites k tis tiropites i pe8era mou :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,καλημέρα!!!είμαι ήδη στη δουλειά,σήμερα 8-2.αυριο θα πάμε στην παιδίατρο,είμαι περίεργη να δω πόσο βάρος πήρε η μικρή κ ύψος!εχουμε να παμε ενα μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μου ετσι ειναι καποια μωρα εμενα σχεδον καθε μερα μονο αγκαλιτσες θελει!!! αλλα χαλαρωσε κι εσυ λιγο με τις δουλειες και να μη γινει καμια δουλεια τι πειραζει;;;;για σενα το λεω.,να ξεκουραζεσαι

δαναη καλη δουλεια...

κι εμεις τσακωθηκαμε χθες γιατι θελει το σκυλο στρατιωτη και να τον κλεινει και στην τουαλετα οταν φευγουμε και γιναμε κ...λος αλλα δεν υπαρχει καμια περιπτωση να του περασει πιο πιθανο ειναι να κλεινω το γιαννη στην τουαλετα, μια χαρα μου φαινεται

μπαμ θα κανω γενικα και θα ακουστωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χτες αφού περάσαμε ένα όμορφο απόγευμα με βόλτες, όταν γυρίσαμε, τσακωθήκαμε με τον άντρα μου.. :(

Κατά τις 03:00 πιάνει κι ένας βήχας την Γεωργία, την ξυπνάμε για να της κάνουμε μάσκες και μετά που ύπνος! Συμπέρασμα: δεν ήταν καλή νύχτα...

Σε λίγο θα πάω να κουρευτώ μπας και αλλάξει η διάθεσή μου. Θα τα κάνω γαλλικό καρέ! Μόνο μετά τη γέννα το τόλμησα. Αυτή θα είναι η 2η φορά και μετά πάλι μακριά!

Σήμερα έχουμε κι εμείς παιδίατρο. Αντε να δούμε πόσο μεγαλώσαμε. Και αύριο θα παριμένουμε τα νέα της Μυρτώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κοριτσάκια και μωράκια!

Τι κάνετε? Είστε καλα? Εγώ χάθηκα λόγω τόνων δουλειάς....δεν μπόρουσα να πω όχι γιατί μπορεί πχ τον επόμενο μήνα να μην χτυπήσει το τηλέφωνο για δουλειά...οπότε όταν παρουσιάζεται δεν αφήνω την ευκαιρία....Τώρα γράφω ένα άρθρο για ένα περιοδικό και από το μεσημέρι και μετά ξεκινάω πάλι την 'αληθινή' δουλειά :lol::lol::lol::lol: Μέχρι την Κυριακή θα γίνεται χαμός και από εκεί και πέρα ελπίζω να χαλαρώσουμε για 1 εβδομάδα.....

Λοιπόν κορίτσια σε εμάς οι γκρίνιες δημιουργούνται καθαρά λόγω κούρασης...προχθες την Τρίτη για παράδειγμα είχα εγώ παράδοση έργου εκτάκτως μέχρι το βράδυ, έσκασαν στον άντρα μου επιπλέον δουλειές, ένα αυτόφωρο, και μια έφεση και με παίρνει και μου λέει ότι θα γυρίσει μετά τις 8 το βράδυ....η γυναίκα που κρατάει την μικρή έφευγε στις 4 κ μιση ....οποτε.................ποιος θα έτρωγε το πακετο? εγω?!!!!!!!!!! οι πελάτες με πίεζαν και εγώ δεν ήθελα να τους απογοητεύσω, οπότε γίναμε μαλλιά κουβάρια....όχι σαν αυτά της Ειρήνης :lol::lol::lol: ....Τελικά ζήτησα από την γυναίκα να μείνει 2 ώρες παραπάνω, με βοήθησε και μια φίλη μου και όλα καλα.

Αλλά η κούραση και το άγχος κλπ μας τσάκισε....φεύγω του είπα πάω στο εξωτερικό, δεν μπορώ να ζήσω άλλο εδώ, γίνεται χαμός, ανασφάλεια, μεγάλες αποστάσεις, σκότωμα γενικά...ξέρετε πώς το ένα φέρνει το άλλο στην κουβέντα....ουφφφφφφ..... η ΚΟΥΡΑΣΗ κορίτσια είναι ο μεγαλύτερος εχθρός για εμάς....

Δανάη τέλειο το τραγουδάκι σου στο fbook! Και εμένα μου αρέσει :D:D:D αχ εσείς από ότι έχω καταλάβει δεν τσακώνεστε ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!??? :lol::lol::lol::lol: Μπράβο μπράβο, φτου φτου!

Άφρο όχι και τον σκύλο στην τουαλέτα! Αν είναι δυνατόν! Αυτο είναι βασανιστήριο! Πράγματι να κλειδώσεις τον άντρα σου να δει αν αντέχει..................πολύ ωραία η ιδέα σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κοριτσια ολο γρινιες αυτοι οι ανδρες!!!! εμενα εχθες το βραδυ επιτελους ηρθε στο κρεβατι να κοιμηθουμε, επρεπε να του πω οτι μου εχει λειψει πολυ για να ερθει!!!!!! ελεος!!

Αφρο και εγω μαζι σου!! να τον κλεινεις στην τουαλετα!

Ανδρια εγω εχω 1 τετοιο μπιμπερο και τωρα ειμαι στην αναζητηση. οχι επειδη δημιουργηθηκε το θεμα αλλα τ ψαχνω πλαστικα μπιμπερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx βρε Σαμάνθα,λυπάμαι που ταλαιπωρεισε,'εχεις κ το νινι στην κοιλίτσα σου...

Το μεγαλύτερο σκότωμα είναι η κούραση δυστυχώς,είναι κ ενας λόγος που δεν αγχώνομαι πλέον για την δουλειά.

Αφρο μου κ γενικότερα,όλα τα ζευγαράκια μαλώνουν,εντελώς φυσιολογικό,είναι το αλατοπιπερο της σχεσης μας.

Αρκει να γίνεται σε λογικά πλαίσια κ να μην ξεφευγει το θέμα με ασεμνους χαρακτηρισμούς κ χειροπραξίες.Ο σεβασμός είναι σεβασμός,αυτό δεν αλλάζει.

Εγώ όταν μαλώνω με τον αντρα μου δεν θέλω να τον βλέπω,μου την σπάει κ μετά που ηρεμουμε είμαι πάλι ερωτευμένη κ ευτυχισμένη.... :D

Καλη η ιδέα με το μπάνιο αλλά δεν έχουμε κλειδαριά..... :o

Αναστασία τι να πώ,γυρίσατε με πρόγραμμα κ όλα καλά κ τώρα τρέχετε,πολυ κρίμα.

Ευχομαι να ναι καλά το κοριτσάκι μας,καλή δυναμη.....

Μάσκες εννοείς για οξυγόνο? :!:;)

Εμεις σήμερα έχουμε φακές για όλους μας,στην Χριστίνα θα προσθέσω καρότο κ πατάτα μπάς κ την φάει...

Επίσης έφτιαξα μια γιαμμι μηλόπιτα....για να δούμε ακόμα στον φούρνο είναι,αλλά μυρίζει τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μάλλον πρέπει ν'ανοίξουμε άλλο θεματάκι σιγά σιγά...

Ούτε εμείς είχαμε καλή νύχτα, ήταν αναστατωμένος ο Άρης και δε μπορούσε να κοιμηθεί. Ταυτόχρονα τον ενοχλούν πάρα πολύ τα ούλα του, είναι πολύ πρησμένα παντού! Για την ώρα έχει μόνο δυο δόντια κάτω, που βγήκαν το Νοέμβριο, αλλά τα πάνω βλέπω να μας ταλαιπωρούν πολύ. Είχε και κάτι περίεργες διάρροιες 5 μέρες, ήταν και λίγο ανόρεχτος, το αποτέλεσμα ήταν να χάσει βάρος. Περιμένω κι εγώ αύριο τον παιδίατρο να δούμε τι γίνεται και μήπως μας στείλει για εξετάσεις...

Άφρο να τους κλειδώσουμε μαζί κάπου? Άκου τη Φάτσα στη τουαλέτα!

Εμείς πάντως από χθες το απόγευμα δε μιλιόμαστε... Και δε μιλάμε για "αλατοπίπερο" πλέον...

Αναστασία περαστικά στη Γεωργία, την άρπαξε? Με γεια το κούρεμα, ελπίζω να σου έφτιαξε τη διάθεση!

Έλενα έχεις δίκιο η κούραση είναι ο χειρότερος σύμβουλος αλλά είναι καλό ν'αναγνωρίζεται η κούραση κι από τις δύο πλευρές!

Γεωργιάννα τόσο καιρό που ο Διονύσης έχει πάει στο δωμάτιό του, ο άντρας σου δεν ερχόταν? Μπράβο που ήρθε χθες, ελπίζω να μείνει εκεί!

Γωγώ στείλε λίγη μηλόπιτα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν...η μηλόπιτα εγινε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Πραγματικά είναι υπεροχη !!!Παρτε την συνταγή να την κάνετε οπωσδήποτε,θα με θυμηθείτε κ είναι πολύ εύκολη!!!Γιουπιιιιιι!!!

Δαφνη πάρε το ταρζανάκι σου να έρθει να συναντήσει την Ζήνα κ θα σε γλυκάνω με την μηλόπιτα να τα ξεχάσεις όλα.....κ εσενα Αφρο κ εσενα Γεωργιάννα κ εσένα Αναστασία μου που ταλαιπωρείστε κοριτσάκια μου!!!!

Εβγαλα την Χριστίνα απο τον σαλονο-παιδότοπο γτ ανεβαινε στο τραπεζάκι κ πήδαγε ολα τα εμπόδια.....όμως όταν την εφερα κουζίνα κ της έδωσα κουτάλες,τάπερ κ τα λειπά,βαρεθηκε κ ερχόταν προς την ανναμενη κουζινα,τιμωρία λοιπόν στο πάρκο!

Την πήρε ο υπνος στο πάρκο κ έτριβα τα μάτια μου,δεν έχει ξαναγίνει!!!

Καλα με πάει σήμερα,2πλη επιτυχία..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Afro mou pleon tin geniki sto spiti tin kanw i pempti i paraskevi tis ipoloipes meres aplws simmazevw tin kouzina pou tin vgazoume oli tin mera ekei k einai san epese vomva..To 3erw pws polla mwakia 8eloun olo agkalies, k emeis etsi tin eixame ws 4,5 minwn i mikri egine i proektasi tou xeriou mas mono etsi iremouse apo tous kolikous, twra toulaxisto ka8ete ligo parko, arketi wra strata k arketi wra sto trampolino-sousa pou tis exw stin kasia tis portas ee ligo ap'edw ligo ap'ekei pername , den 8elw na eimai axaristi :)

K ta oikonomika koritsia mou fernoun anastatwsi sto spiti,einai logos xwrismou gia merikous, me ton andra mou ta pame kala ftou ftou alla ton vlepw provlimatismeno gia ta oikonomika mas den vriskw k egw douleia :cry: siga-siga omws 8a mpoune ola se mia seira to 3erw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια κ αγόρια!!

Αναστασία,περαστικά στη γεωργία!τι είχε τελικα;όντως οι μάσκες τι ειναι;βγήκε το 7ο δοντάκι τελικά;κουράγιο!κ αυτη η καημένη θα ζορίζεται..

γεωργιάννα, γιατί κοιμάται ο καημένος ο άντρας σου ακόμη στον καναπέ;

Ελενα,προσπάθησε να μην κουράζεσαι τόσο πολύ!υπαρχει κ ενα νινί εκεί μέσα! :D μη νομίζεις κ εμείς μαλώνουμε,οχι συχνά αλλά πχ την κυριακή τσακωθήκαμε κ μιλήσαμε την άλλη μέρα το μεσημέρι!!!ορκίστηκα οτι δεν θα αφήσω ξανά τοσες ώρες έτσι να περάσουν!η μανα μου λεει να μη πέφτουμε ποτέ για ύπνο τσακωμένοι.έχει δίκιο,ξύπνησα το πρωί με χάλια διάθεση κ στη δουλειά ήμουν με μισή καρδιά.βεβαια,δεν έφταιγε εκείνος για τον τσακωμό,αλλά εγώ που είμαι οξύθυμη κ δεν έχω πάντα υπομονή... :oops: τέσπα,ειπα θα βάλω τα δυνατά μου να βελτιωθώ! :D

Σούλα,πως είσαι;'εχεις ναυτίες κτλ;πώς νιώθεις;

πώς ανοίγει το νεο θέμα;εχω μια πρόταση για όνομα εμπνευσμένη από τη Ζήνα μας:Απίστευτες φατσούλες....Οι πρώτες μας τούμπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!!

Ir8a prin ligo spiti, mou ir8e mia analampi na paw ston Agio Kipriano pou einai o Agios gia to 3ematiasma gia proskinima..O andras mou den mporouse k eipa na rwtisw tin pe8era mou k an min erxotan 8a pigena moni mou den me enoxlouse alla telika perasa k tin pira pigena-ela k proskinima fagame ena 2wro ok den einai k poli makria i ekklisia alla vrikame poli kinisi..

Prin 4-5 xronia me pire o mpampas mou se etsi fasi pali e4axna douleia gia paaaaaara poli kairo k den evriska tipota k meta apo to proskinima mas vrika sxedon amesws..K prin ligo me pirane til gia interview tixaio? den to nomizw..

Petixame to pater stin porta k mas eipe na proskinisoume sta grigora giati efeuge, ton rwtisa ti mera k ti wra dinei euxi gia 3ematiasma k mou eipe ka8imerina 3-5 k emeis eimastan ekei 5:35 alla mou eipe elate na sas dwsw twra tin euxi k eutixws mas 3ematiase..Eutixws den pigame adika!!!!!!!!

Sorry gia to mege8os tou minimatos mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...