Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

και η Φ πέρασε ίωση την προηγούμενη εβδομάδα με τσίμπλα στο μάτι :?

Λενάκι εμείς με του στρατού πληρώνουμε πλέον τα φάρμακα ή τα εμβόλια, πηγαίνει ο Γ τα χαρτιά, τη συνταγή κλπ στη δουλειά του και περιμένουμε να εγκρίνουν τη δαπάνη και να μας δώσουν χρήματα.

Ζήσε Μάη μου να φας πατάτα με λίγα λόγια :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα και καληνυχτα παραλληλα :lol::lol::lol::lol:

αφροοοοοο ακομη περιμενω λεπτομερειες για τα βιβλια που λεγες..γραψατε τοοοοοοοοοοσα γαλιαντρες μου :lol::lol::lol: που καπου το χασα αυτο που λεγε η συμπεθερα μου.. :oops: αντε πεεεεεεεεεες.... :D:D:D

Βικακυ μου ευχαριστω κοριτσακι μου..όχι ξερη επεσε η μικρη..κοιμηθηκε 7 κ κατι με 8 και μετα παλι 10 ηταν τέζα...το ίδιο και ο αντρουλης μου..λαγοκοιμοταν στον καναπε και εγω λαγοετρωγα :lol::lol::lol: ότι γλυκο υπηρχε η γουρουνα :oops::oops::oops: ξεκινησα με....καθεστε??????? :roll::roll:

ενα κουραμπιε,ενα μελομακαρονο,δυο κουκις...και το πρωι ειχα φαει αλλο ενα κουκις τοαπογευμα αλλο ενα κουραμπιε...και τωρα το στομαχι ειναι χαλιααα...μμμμμμμμ κρεπα ειπες βικυ ε? αλλα γιατι την εβγαλες μετα??

τονια μου δεν ηταν ακριβως αρρωστο το παπακι μου..απλα ειχε μυξε ςκαι βηχα..αλλα αυτα μας εχει πει θα τα χει ολη τη σχολικη χρονια και πανω κατω ετσι είναι...το εμβολιο το καναμε μιας και απυρετη ηταν και καλοδιαθετη..

καποιος που με αγαπαει ας με βοηθησει σε κατι..θελω ναβαλω ρε μαμωτο τικερακι εγκυμοσυνης βαζω due date30 μαιου 2012 και κανω copy ολα αυτα που χει απο κατω??????και μετα paste στον πινακα ελεγχου και μετα που?πηγα στο προφιλ μου πηγα να κανω c+Vαλλα κολλαει.... :(:(:(:(:oops::oops::oops: θελω να χω και εγω αυτο το τικερακι η εγκυουλα...

σας φιλω τσουπριτσες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι μου φτιαχνεις το τικερακι με τον αγοραρο κανεις κοπι τον κοδικο που ειναι για φορουμ και πας στον πινακα ελενχου -προφιλ βαζεις τον κερσορα η πανω η κατω απο τον κοδικο που εχεις την νυφη μου και πειστ τον νεο κοδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να συμφωνησω με την σημπεθερα μου ,ουτε εμενα μου αρεσει το καρ(ι)ολακι ........ξερω οτι το λετε χαριτολογοντας αλλα καποτε την ακουσα αυτην την βρισια απο 'φιλη" και μου εχει κατσει ακομα αναποδα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να συμφωνησω με την σημπεθερα μου ,ουτε εμενα μου αρεσει το καρ(ι)ολακι ........ξερω οτι το λετε χαριτολογοντας αλλα καποτε την ακουσα αυτην την βρισια απο 'φιλη" και μου εχει κατσει ακομα αναποδα ....

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

εισαι γλυκααααααααααααα!!!!!!!!!!

ρε αγαπη αυτον τον ατιμο κωδικο ψαχνω αλλα δεν ξερω ποιο απόλα ? :oops::oops::oops: μην με κοροιδεψετε..αυτο που χει url? ειμαι τελειως ασχετη μάυτα... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sτο λιλιπι που φτιαχνω τικερ παταω αυτο PseudoHTML, UBBCode and BB Code

και αντιγραφω τον κοδικο .

που να τ'ξερες πριν 6 μηνες που ειχες ερθει σε μενα οταν γεννησα τον μαιο οτι σε ενα χρονο τον ιδιο μηνα θα κανεις και εσυ μωρακι !!!!ενα μικρο ταυρακι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sτο λιλιπι που φτιαχνω τικερ παταω αυτο PseudoHTML, UBBCode and BB Code

και αντιγραφω τον κοδικο .

που να τ'ξερες πριν 6 μηνες που ειχες ερθει σε μενα οταν γεννησα τον μαιο οτι σε ενα χρονο τον ιδιο μηνα θα κανεις και εσυ μωρακι !!!!ενα μικρο ταυρακι !!!

αχχχχχχχχχχχχχχχχ ναιιιιιι φιλεναδιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θυμασαι?σαν χθες μου φαινεται που ειχα ερθει οταν γεννησες :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: πως περναει βρε φιλεναδα μου ο καιρος...αντε ραντεβου στο ιασω λοιπον!!!!!!!!!!!!αχχαχαχαχαχ το μαιο...

νομιζω αγαπη τα καταφερα αλλα το θελα πιο μεγαλο μωλε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

χθες έχασα ένα κιλό :o:o:o με το πέρα δώθε....δεν έφαγα κιόλας, έχω 2 άφθες στο στόμα μου, στην γλώσσα.....Καρόλ αν εμείς συναντηθούμε θα συνεννοούμαστε με νοήματα, εσύ να μην μιλάς λόγω βήχα και εγώ λόγω αφθών!!! :(:roll::roll::roll:

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά, αφού αφήσω την Ρ. στον παιδικό, θα πάω για καφέ, να περάσει λίγο η ώρα, μέχρι να ανοίξουν τα μαγαζιά για να ψάχνω πώς θα καλλιτεχνίσω την τσάντα με τις σοκολάτες :-?:-?#-o#-o#-o#-o ....μετά θα πάω να την πάρω γύρω στις 9.45 μέχρι να έρθουμε πίσω σπίτι θα πάει 10.15 και μετά στις 11.00 πρέπει να φύγουμε πάλι να πάρουμε τον Λ. :shock::shock::shock::shock: .....αλλιώς πού να πάμε για μιάμιση ώρα? :!::!:

σας φιλώ άργησα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

κοματια...ο θοδωρης ξυπνησε 5,30 για γαλα μετα δε ηθελε να κοιμηθει κλαμα γκρινια κ ετσι μετα απο 1-1,30 ωρα κοιμηθηκε..κ τελος ξυπνησε 7,30 οριτστικα η κουκουβαγια :cry::cry::cry::cry:

κ κοιμηθηκα 12,30 γτ επαιζα wii :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι αν σε πω οτι αυτο που κανεις το γουσταρω????????το ερα δωθε...αληθεια

ο μικρος ξυπνησε κ δεν μπορουσε να ανοιξει με ΤΙΠΟΤΑ ομως τα ματια..γεματο τσιμπλες πρασινες..ιωση :?

αχ μακαρι κ ο μικρος σα το θοδωρη να περναει μονο με τσιμπλες τις ιωσεις..με το θοδωρη ετσι τη βγαζαμε

ολοι κοιμουνται :|:|:-B:-B:-B

καρολ τελειο το τικερ :mrgreen::mrgreen:

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Θου τι τελεια φωτο!!!..μα τι αγαπημενα αδελφακια!!!!

δεν ειμαι καλα σημερα αλλα ΟΚ

Βικακυ να σε παρω τωρα η μετα;;;

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη αυτό το πέρα δώθε αν το κάνω μόνη μου δεν με πειράζει, αλλά με τα παιδιά, πότε το ένα να πεινάει το άλλο να μην περπατάει να θέλει αγκαλιά στην ανηφόρα, άλλοτε ο ένας να θέλει πιπί άλλος να κρυώνει και πάλι κάποιος να μην περπατάει..........να φτάνεις σπίτι τι μετά από μιάμιση ώρα :o να θέλεις να μαγειρέψρις, να βοηθήσεις στην ργασία με 1002 διαλείμματα λόγω ενόχλησης από κάποιον, να επαναλαμβάνεται τα ίδια και τα ίδια.......σήμερα άσχημο πρωινό ξύπνημα- ξεκίνημα μέρας........πίσω καφέ έξω, μέχρι που δάκρυσα!!!!

Έξω βρέχει, ομπρέλα δεν έχω, η υπομονή μου τελείωσε.......

Δεν ξέρω πόσο και αν θα αντέχω όλη την χρονιά χωρίς να επισκεφθώ ψυχολόγο-νευρολόγος!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!! :D:D:D

Καλε διεκοψα τις δουλειες μου ( :-p ) γιατι θυμηθηκα οτι δεν απαντησα στο Μητσακι... :-ss:-ss:-ss:-ss

Συμπεθερουλα μου ομορφη Παρασκευη κανουμε ολα τα εξωτερικα...Παω κατα τις 5 για χτενισμα και μετα παμε σουπερ μαρκετ, χασαπη και οτι αλλο προλαβουμε...

Καλα να περασετε κοριτσαρες μου!!!!!!

Αργυρουλα γιατι δεν χρησιμοποιεις το αυτοκινητο για τις μετακινησεις σας;;;

Αν σε ρωτησανε και απαντησες ζηταω προκαταβολικα συγγνωμη ...δεν διαβασα τα προηγουμενα. :oops::oops::oops:

Παω να αλλαξω σεντονια...πιφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ :roll::roll::roll::roll::roll:

Α Αφρο..το μαξι τελικα ρε... :?:? + ενα δωρο για το γιο του κουμπαρου = 130 ευρουλακια... :?:?:?

Κοριτσια τα ρουχα kanz Τα ξερετε;;;Ρε γμτ ειναι και παλιοψωναρα η κουμπαρα μου...ελπιζω να εκτιμησει το γουστο μου...55 ευρω κανανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο μου τι να πω ....υπομονη .....

ρε συ παρε το αυτοκινητο (αν δεν το εχει ο αντρας σου) και πηγενε -ελα ....η αν το εχει ο αντρας σου στην δουλεια σκευτειτε σοβαρα να παρετε και ενα μικρο αυτοκινητο για σενα και ας επιβαρυνθει η φορολογια σας λιγο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες! :D

Σήμερα θα ανέβω στη σχολή, θα υποδεχθεί ο Αρχιεπίσκοπος τους πρωτοετεις στην σχολή και αφού δεν είχα πάει τότε στην δικη μου τελετή, λέω να ανέβω σήμερα! :mrgreen::lol::lol: Βασικά πηγαίνω να πάρω τις σημειώσεις από τα εβραϊκά! ;)

Μητσάκι μου γλυκό περιμένω οδηγίες για να έρθω στο σπίτι σου. Δεν θα έχω αυτοκίνητο θα πάρω συγκοινωνία και μετά ταξί. Ααααααααχχχ άτιμη κρίση μας άφησες με ένα αυτοκίνητο... :lol::lol::lol:

Πάω με την προϊσταμένη μου να πάρουμε ένα δώρο στην δ/ντρι απου συνταξιοδοτείται και έρχομαι για τα υπόλοιπα.

Σας φιλώ!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το βοδι..ο "μαζι τα φαγαμε" τι παπαριες βγηκε και ειπε παλι.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ερωτησεις...

Τον Γενναρη θα κρατησουν αναδρομικα για το ενιαιο μισθολογιο;;;Απο ποτε και καλα θα ε[ρεπε να ιχυει;;;Απο Τον Νοεμβρη;;;;

Φαρμακα ποιος θα μας συνταγογραφει τωρα;;;

Σισσιω οπου φυγει φυφει εεε η Δ/ντρια...να μην την πιασει η εφεδρια... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...