Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

10/08 ΓΕΝΝΗΣΑ, 17/08 ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ 1/09 ΠΗΡΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ-ΛΟΧΙΑΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΟΚΕΤΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... :P[smilie=bunny.gif][smilie=sign4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαι σιγουρη?το κυοφοριας το παιρνεις πριν τον τοκετο....το λοχειας κ τοκετου πανε μαζι μετα την γεννα....εγω γεννησα 3 σεπτεμβρη κ τα πηρα ολα....δεν σου εδωσαν τα δυο χαρτια με τις αποφασεις οτι τα δικαιουσαι?το τοκετου ειναι 1007Ε αν δεν κανω λαθος...μηπως επειδη μπαινουν σαν συνολο τα χρηματα στο λογαριασμο εχεις μπερδευτει?πηγαινε κ απο το ικα κ ρωτα....γιατι ειναι λιγο περιεργο να πηρες το λοχειας κ οχι κ του τοκετου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια προσφατα εμαθα οτι το επιδομα τοκετου καταργηθηκε και οτι παιρνεις ενα βοηθημα 900ευρω εφοσον γεννησεις σε ιδιωτικη κλινικη για τα κρατικα νοσοκομεια δεν ισχυει.Αυτο το ακουσα στην tv ,επισης ηδη αρχισε να ισχυει αυτη η τροπολογια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...