Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολόγος Τρύφωνας Τσάγκας


Christina 1984

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Θα ήθελα να ρωτήσω αν καμία από σας έχει εμπειρία από τον γυναικολόγο Τρύφωνα Τσάγκα,σκέφτομαι να τον επισκεφτώ τον Δεκέμβρη.είναι εμπιστοσύνης?θα με βοηθήσει να γίνω σύντομα μαμά? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ο γυναικολόγος μου και κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλός γιατρός και άνθρωπός.

Είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού αλλά δεν γνωρίζω πόσο μπορεί να βοηθήσει στην ''σύλληψη' του μπεμπε :lol::lol::lol: καθώς ξεκίνησε να με παρακολουθεί αφού έμεινα έγκυος. Πιο πριν δεν είχα κάποιον σταθερό γιατρό.

Για ότι άλλες πληροφορίες θέλεις στείλε μου π. μήνυμα ή ρώτησέ με εδώ! :D

με το καλό να μείνεις έγκυος!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!ath-gal 1 είναι στο νοσοκομείο Ιασώ,samantha αύτο ακριβώς με ενδιέφερε αν μπορεί να βοηθήσει στη συλληψη! είσαι ευχαριστημένη δηλαδή?σου εξηγεί πράγματα ή σε ξεπετάει?Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! :D:DΑχ μακάρι Παναγία μου να είναι καλός κ να μείνω γρήγορα χωρίς πολλά πολλά τρεξίματα γιατί δεν σας κρύβω πως μ'αυτά πο διαβάζω εδώ αρχίζω να αγχώνομαι πολύ πολύ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ :P:P ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ Κ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!Ν.ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα επισκέφτηκα τον κ. Πετρογιάννη για έναν πολύποδα στο ενδομήτριο (3 mm) που διέγνωσε ο γιατρός του ταμείου μου, και που πρότεινε να τον βγάλω - χωρίς να είναι απαραίτητο.

Ο κ. Πετρογιάννης μου το ξέκοψε να το βγάλω (συγκεκριμένα μου είπε ότι ο ίδιος δεν πρόκειται να μου τον βγάλει!) και μάλιστα πρότεινε να κάνω καλύτερα ορμονικές μιας κι έχω μικρές κυστούλες στις ωοθήκες. Η υπόθεσή του είναι ότι ίσως ο οργανισμός μου έχει την τάση να πετάει πολυποδάκια.

Ωστόσο, απαιτείται μια επανεξέταση σε 6 μήνες.

Αυτό και άλλες παρατηρήσεις με έκαναν να συμπεράνω ότι πρόκειται για επιστήμονα που «ψάχνεται» και όχι για γιατρό δημοσιοσχεσίτη ή χειρουργό που πωρώνεται να κάνει συνεχώς χειρουργεία.

Ωστόσο, έχω κλείσει την Τετάρτη ραντεβού και με τον κ. Τσάγκα κατόπιν υπόδειξης γνωστού μου παιδιάτρου του ΙΑΣΩ. Έτσι, θα επανέλθω στο θέμα για σύγκριση απόψεων - για το λόγο αυτό έγραψα τόσο μακροσκελές μήνυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα....!πηγαινε κ εκει που λες να συγκρινεις,παντωσ για μενα ο νικος ειναι κορυφη γιατι ειναι πανω απ ολα ανθρωπος και δε σε κοιταει στη τσεπη,κ οντωσ πολυ καλος επιστημονας!!!!!!!!ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!!να εισαι σιγουρη οτι αν καταληξεις στο νικο μετα δεν θα τον αλλαζεις.φιλια :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα χριστίνα 1984! Έχω κι εγώ να εγγυηθώ για τον Ν. Πετρογιάννη, είναι ο γιατρός μου, αυτός με ξεγέννησε και έχω να πω οτι πρόκειται για υπέροχο άνθρωπο - επιστήμονα! Σίγουρα θα σε βοηθήσει να γίνεις μανούλα! Εγγύηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ! Ήδη με έχει κερδίσει ο κ. Πετρογιάννης μόνο και μόνο που ήταν ο μόνος που δεν μου πρότεινε επέμβαση με το καλημέρα σας! Βέβαια, πήγα σε άλλον μετά και μου βρήκε τον πολύποδα 9χλστ., δηλαδή μεγάλη διαφορά με τη μέτρηση του Πετρογιάννη. Θα κάνω τις εξετάσεις και θα του το πω μήπως κάνουμε νέο υπέρηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα σήμερα από την επίσκεψή μου στον κ. Τσάγκα. Πρόκειται για ένα πολύ γλυκό άνθρωπο, μια πατρική φιγούρα που σίγουρα σου εμπνέει εμπιστοσύνη ότι θα σε προσέξει.

Δεν γνωρίζω τίποτα για το επιστημονικό του επίπεδο, όμως στα συν του είναι οι λογικές τιμές.

Επίσκεψη με υπέρηχο (και απόδειξη) = 50 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!mother smother εύχομαι να σου πάνε όλα καλά,ο Τσάγκας τι σου είπε για τον πολύποδα?Σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο να τον βγάλω γιατί δεν είναι σε κακή θέση ούτε είναι μεγάλος.

Είναι μία προαιρετική επέμβαση, όμως αν είναι κάτι για το οποίο δεν έχω θέμα (οικονομικό, φοβίες κ.λπ.), ας τον βγάλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...