Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Εμεις πηγαμε εχθες στο γιατρο και ολα πηγαν καλα :D :D :D

Ειχα φαει σοκολατιτσα πριν για να κουνιθει το μωρακι μας και αυτο εκανε τουμπες και μας γυριζε την πλατη :lol:

Κουναγε χερακια, ποδαρακια δεν μας αφηνε να το δουμε...με μια επιφυλαξη μας ειπε οτι ειναι αγορακι

Αναστασια τι κανει η φραουλιτσα σου? Να μας την φιλησεις :-*:-*

Μαdi τι κανετε με τη μικρη σου? Οταν θα μπορεις μπες να μας πεις τα νεα σου....

Μερεντακι που χαθηκες ?

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

LIL μου παιδευομαστε με κολικους.....μπηκαμε στον 3ο και ελπιζουμε σιγα σιγα να φυγουν....ρεσιταλ δινει σχεδον καθε βραδυ!!

Ολες να ειστε καλα!!φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κυρίες μου !!

επέστρεψα, η χρονιά δεν μου μπήκε και τόσο καλά..

ελπίζω να σας ξαναβρίσκω όλες σας δυνατές και τις εγκυούλες υγιέστατες !!

ευχαριστώ πολύ τις κοπέλες που δεν με ξέχασαν, δεν χρειάζεται να γράψω τα ονόματά σας !!

σας ευχαριστώ !!

φιλία πολλά σε όλες σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula εύχομαι να τα ξεπεράσετε όλα γρήγορα και να είσαι σύντομα κοντά μας με καλά νέα..

φιλιά πολλά...

ευχαριστώ !!

το μωρό σου να είναι γερό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

anastasia32 ΠΕΣ ΣΤΗ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ, ΚΑΚΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ!

LIL ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΣΑΣ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!

merenta ΓΛΥΚΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΚΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ, ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα και απο μενα, να μπω κι εγω στη λίστα; εκλεισα δυο χρονια ελευθερης επαφής,πριν δυο μήνες μια βιοχημική σύλληψη, και πολύ μα πάρα πολύ λαχτάρα να τα καταφέρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλαρες μου!

Εγω απο το Σαββατο ενιωθα κατι να με χτυπαει μεσα στην κοιλιτσα μου ,αλλα δεν εδινα σημασια. Συνεχιστηκε και την Κυριακη και εχθες ηταν λιγο πιο εντονο.Επιτελους ακουσα το μωρακι μας!!!

Καθομασταν στον καναπε με τον καλο μου , του το ειπα εκεινη την ωρα που αρχισε να κουνιεται και δεν σταματαγε για κανα μισαωρο και συγκινηθηκαμε :D:D

Χ+μ τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη? :D

Μεγαλωσατε, φουσκωσατε δεν θα πει τιποτα! Φιλακια και απο εμας :-*:-*:-*

Joka καλως ηρθες, με το καλο και εσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL MOY ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ! ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ!

joka11 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ???????????ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ???

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΣΕ ΟΛΕΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΟΥΝ....ΟΛΕΣ !!!!!!! ;)

ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ ειμαι προετοιμασμενη για κλωτσιες και μπουνιες :lol::lol::lol:

Μεχρι τωρα ημαστε ακομη στα χαλαρα...

Χουανιτακι μου εμεις πηγαμε στα πεθερικα και φαγαμε ολοι μαζι περασαμε ωραια αλλα ο καιρος πολυ χαλι ρε κοριτσια.Υπομονη και θα φτιαξει, εχω βαρεθει και αυτη την κλεισουρα, αντε να καλοκαιριασει.

Καλα χουανιτακι γλυκα ειναι και η δικια σου η κοιλιτσα!! :D

efiehope καλως ηρθες και εσυ, και συντομα να γινεις μανουλα σου ευχομαι φφφφφφφοοοοοοουυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια.Καλη σαρακοστη!

τι κανετε?μου λειψατε πολυ..βλεπω οτι εχει αδειασει το ποστ μας γιατι ετσι?που ειστε ολες χαμενες?ευχομαι ολες να ειστε καλα :)

τι ομορφες κοιλιτσες ειναι αυτες κοριτσια μου φτου φτου.με το καλο να ερθουν τα νινακια!

αναστασουλα μου ειστε καλα?η φραουλιτσα πως ειναι?περασαν οι κολικοι?

η σια μας πως ειναι?

μερεντουλα μου εσυ τι κανεις?πω πω ποσο καιρο εχουμε να μιλησουμε....

cuando μου χαμενη και εσυ ε?

ριξαμε ολες μαυρη πετρα μου φαινεται :-p που ειναι η παρεουλα μας,τα γελια μας,οι κλανιτσες μας :lol::lol: η αληθεια ειναι μου ελειψαν ολα αυτα ;;)

εγω απο υγεια δοξα το Θεο ειμαι καλα τωρα απο τα αλλα μια απο τα ιδια.δεν εχω παει ακομα στον γυναικολογο κατι ετυχε και ακυρωθηκε και δεν ξαναπηγα απο τοτε!περιμενω και αυτο το μηνα να δουμε τι "πιασαμε" :-p και απο εκει και περα εχει ο Θεος...θα δουμε!

ευχομαι να ειστε και να περνατε καλα ολες.φιλακια πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα βρε κοριτσια! ειμαι στο δεκαημερο της αναμονης ή καλυτερα της μη αναμονης!! ΟΜαρτης ελπίζω να ειναι ο γουρλιδικος μηνας για ολες όσες το περιμενουν και το επιθυμουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαθηκατε παλι αγαπημενες μου σε αυτο το ποστακι... :cry::cry::cry::cry:

Ενα φφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ετσι για να παρουμε τα πανω μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!HRTHA KAI EGW STHN PAREA SAS!!!!!!!! :D:D:D:D ME THN SEIRA MOY THA SAS PW OTI PROSPATHW EDW KAI 1 XRONO PERIPOU..KAI AKOMA TPT...PROSPATHW ALLA DEN....THELW TOSO POLU ENA MWRAKI POU THA KANW TA PANTA GIA NA APOKTHSW ENA!!!!!!!!PROSFATA PHGA STON GIATRO GIA NA BOH8H8W ME KAPOION TROPO....KAI TO MONO POU MOU EIPE O GIATROS EINAI NA PARW KATI XAPIA TA OPOIA MOU DHMIOYRGOYN AYGA KAI OTI THA MOY EVAZE MIA ENESH GIA NA SPASOUN,ETSI WSTE NA PIASW.....THN EKANA AYTH THN DIADIKASIA KAI TWRA EIMAI STHN ANAMONH.....SYNH8OS H PERIODOS MOU ERXETE 3 MERES PRIN APO THN HMEROMHNIA POU MOU EIXAN ERTHEI THN PROHGOUMENH KAI SHMERA KANONIKA THA EPREPE NA MOY EIXAN ERTHEI....ALLA EINAI KAI KAPOIES FORES POU MOU ERXETE KANONIKA.....SHMERA LOIPON DEN ANTEKSA KAI PEIRA TEST APO TO FARMAKEIO KAI TO EKANA....ALLA VGHKE ARNHTIKO... :(:(:(:( YPARXEI PERIPTWSH NA EKANE LATHOS TO TEST??? KAI DEN KSERW AN EINAI IDEA MOU ALLA AYTES TIS MERES DEN EXW PONOUS PERIODOU ENW TIS PROHGOUMENES EIXA....PEZEI ROLO???? EXW YPNHLIA TRWW PIO POLU!!!!EXOUN SHMASIA OLA AYTA??????EIXE KAMIA KATI PAROMIO???????TI NA KANW NA PERIMENW LIGES MERES AKOMA NA KANW KAI DEYTERO TEST????MAKARI NA VGHKE LATHOS TO TEST KAI NA EIMAI TELIKA!!!!!!!!!!!!!!!!FILAKIA SE OLES!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ZEXRA_MIHALIS..καλωσηρθες και στην ομορφη παρεα μας...αυτα που περιγραφεις, υπνηλια κτλ ειναι συμπτωματα, αλλα δεν ξερω μηπως ειναι και λιγο νωρις...βεβαια οπως ειναι γνωστο απο γυναικα σε γυναικα διαφερουν...πολλες φορες (σου μιλαω για μενα) μια εγκυμοσυνη που την θελουμε ολες μας εδω μεσα τοσο πολυ μας κανει να εχουμε διαφορα συμπτωματα...εσυ το τεστ το εκανες πρωϊ? ολα ειναι πιθανα...μακαρι να εισαι εγκυουλα και να μας φερεις γουρι...κατα την γνωμη μου γιατι δεν πας να κανεις μια εξεταση σε ενα μικροβιολογικο που θα μαθεις 100% σιγουρα???

περιμενουμε ευχαριστα νεα σου συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες! Τι κάνετε βρε κορίτσια; Το ξέρω ότι έχω χαθει τους τελευταίους μήνες, αλλά να ξέρετε δεν σας έχω ξεχάσει! Μου λείψατε πολύ πολύ! Εμείς εδώ με την μπεμπούλα προσπαθούμε να μπούμε σε ένα πρόγραμμα γιατί ακόμη δεν εχει συνηδειτοποιήσει ότι το βράδυ κοιμόμαστε και δεν είναι ώρα για παιχνίδια. :?:D Εχουμε και πολλούς κολικούς και γενικά μας έχει τεντώσει το ζουζούνι! Χαλάλι της όμως!

Σας σκέφτομαι όλες πολύ και μιλάω στην μπεμπούλα μου συχνα για το παρεάκι μας και για το πόσο πολύ περιμέναμε όλες μας τα σποράκια μας και για όλες τις αγωνίες μας και αυτά που περάσαμε τόσο καιρό! Σήμερα που της μιλούσα για εσάς μου έριξε κάτι κλανιές άλλο πράγμα και μετά κάτι χαμόγελα ευχαρίστισης! Γεννημα θρέμα του mammyland λέμε! :lol::lol::lol:

Σας βάζω και μια φωτογραφία της που σας φησάει να κολλήσετε όλες! :D:D:D

Φιλιά πολλά σε όλες τις εγκυούλες αλλά και στις υποψήφιες μανούλες!

post-14040-13873938994935_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou IRO,xairomai polu pou milame,to test to ekana prwi...euxomai na itan lathos...kanonika eprepe na mou eixan erthei extes alla mexri simera den irthane...mou eixane stis 9 tou mina opote exw alles 2 meres...pote den mou erxonte akrivws,panta metraw 3 meres prin apo tin imerominia pou erxonte...exw polu agwnia kai einai polu psixopthoro,opote paw toualeta exw agxos an mou irthane.....euxomai na exoun apotelesma ta xapia pou pira...esu ta exeis parei pote sou??? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου τι κουκλίτσα είναι αυτή!!!!!! Να σου ζήσει!!! Να της δώσεις ένα φιλάκι και να της πεις ευχαριστούμε πολύ για το φυσηματάκι!!!

Ζεχρά μου μακάρι να είσαι εγκυούλα! Αλλά όπως είπε και η Ηρούλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και περιόδου μοιάζουν πολύ και εμείς από την επιθυμία μας να είμαστε νιώθουμε πολλά παραπάνω! Η μόνη λύση είναι να κάνεις μια χοριακή για να μάθεις! Εγώ έχω κάνει τεστάκι και έχει βγει αρνητικό και η χοριακή ήταν 100 (δηλαδή θετική) και τον Οκτώβριο είχα κάνει μετά από σπερματέγχυση σε φυσικό κύκλο τεστάκι και βγήκε θετικό, έτρεξα για χοριακή και ήταν 0!!!! Οπότε δεν τα πολυεμπιστεύομαι πια!

Εξετασούλες για το σπέρμα κάνατε; Είναι οι πιο εύκολες και οι πιο ανώδυνες και οικονομικές! Μετά από 1 χρόνο άκαρπων προσπαθειών πρέπει να το δείτε! Γιατί αν είναι εκεί το θεματάκι η πρόκληση πολλών ωαρίων δεν βοηθάει ιδιαίτερα!

Εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυούλα! Αν δεν σου έρθει μέχρι αύριο κάνε μια χοριακή να δεις! Κανονικά από την μέρα που έκανες την ένεση σε 12-14-το πολύ 16 μέρες αν δεν είσαι έγκυος θα πρέπει να σου έρθει η περίοδος!

Ηρούλα τί κάνεις;

Τα υπόλοιπα κορίτσια που είστε;

Μερεντάκι η ώρα η καλή κουκλίτσα μου!!! Εύχομαι για γαμήλιο δώρο να σας έρθει το μπεμπάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaname exsetaseis gia to sperma kai itan ola thetika...ekana kai egw exsetaseis kai itan kai emena thetika...apla emena to thema mou einai oti exw polu axgos kai den me voithaw etsi katholou....efoson loipon eidame oti ola einai kala sunexisame...alla tipota...kai tin teleutaia fora pou piga sto giatro mou kai ekana test pap,tou eipa na kanoume kati giati thelw polu na meinw eguos,kai mou eipe gia ta xapia...ta pira stis 12 toumina kai stis 19 mou evale tin enesi gia na spasoun ta auga...mou ekane yperixo kai mou eipe pote na xsekinisw tis prospatheies diladi pou tha espagan ta auga...twra exw akoma duo meres...apla emena pote den mou erxonte tin idia imerominia,panta metraw 3 meres prin...eprepe diladi na mou eixan erthei extes...exw polu agwnia...ekana to test extes alla vgike arnitiko,isws na itan lathos,ti na pw!!!!!!!!!perimenw na dw kai tha sas pw.... :):):):) euxaristw polu gia to kouragio pou mou dinete :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκιά μου που είναι όλα καλά!!!!!

Μην έχεις άγχος κορίτσι μου γιατί είναι όπως ήδη ξέρεις ανασταλτικός παράγοντας!!!

Λογικά 22-36 ώρες μετά την ένεση είχες ωορηξία οπότε 14 μέρες μετά έπρεπε να εμφανιστεί η ακατονόμαστη αν ήταν!!!!

Εύχομαι να μην έρθει και να αποκτήσετε μωράκι σε λίγους μήνες!!!!

Μην ευχαριστείς καθόλου! Εδώ όλες προσπαθούμε για τον ίδιο λόγο και έχουμε τις ίδιες αγωνίες και άγχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...