Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

βανεσσακι το εχουμε ξαναπει αυτο με το θηλαστρο.. ειναι πολυ νωρις ακομα για να το χρησιμοποιησετε, δεν ειναι ενδεικτικο αν εχετε γαλα η οχι, ειδικα τωρα που ειναι κ τοσο μικρο κ καθεστε σπιτι με το μωρο δεν υπαρχει λογος να το χρησιμοποιειτε

κ στην τελικη αν δεν τα καταφερετε (για τον α β γ λογο) ενταξει μη στεναχωριεστε..

για αυτο το λογο υπαρχει το ξενο γαλα.. γερα να ειναι τα μωρακια!

πω πω αννα μαρια τι βλαμμενη η τυπισσα!!!! ελεος!

αλλα πολυ γελασα με τη μαμα σου ρε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νια μια χαρα καλε!! πολυ μεγαλωσαν τα ζουζουνια σου!!

μαρακι τις αλλες φορες που ξαναμετρηθηκα η πιεση μου ηταν οκ.. τωρα σε τι οφειλοταν αυτη η ξαφνικη αυξηση ποιος ξερει.

μαρια σ μια χαρα ειμαστε! να σου πω εσενα τα αλλα πως πηραν τον ερχομο του μικρου??

ουφ ουτε τολμω να σας περιγραψω τι εγινε σημερα το βραδυ... Ο κακος χαμος με τον μικρο..

γαμωτο, μα γινεται την ιδια στιγμη που τον μαλωνω να τον κοιταζω κ να το μετανιωνω?

κ ποσο με ποναει που δεν του το δειχνω εκεινη τη στιγμη.. κ ακομα περισσοτερο οταν μετα παω να κανουμε αγκαλιτσες κ μου λεει οτι ολα ειναι ενταξει μαμα κ μου ζηταει κ συγνωμη..

μα ποσο απαισια μπορω να ειμαι πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτάκια που είστε όλες;;;

Μακάρι τουλάχιστον να κοιμάστε και να μην έχετε ξενύχτια!!!!

Εμένα το μαναράκι μου κοιμήθηκε 22.00 και ξύπνησε 3.30 τον τάισα και τώρα ξανακοιμήθηκε....

Λενάκι μου τι γλυκό αγοράκι έχεις και πώς να μην νιώσεις τύψεις από την στιγμή που το μαλώνεις και σου λέει και συγγνώμη μετά;;; αθώα πλάσματα,δε κρατάνε κακίες!

Όσο για τη πίεση προφανώς θα πιέστηκες, θα αγχώθηκες ή θα στεναχωρέθηκες...αφού όλα καλά αυτό έχει σημασία!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Σας γραφω και εχω διπλα μου την μπεμπα μας!

Μπηκαμε χειρουργειο η ωρα 11 και 25 το πρωι χτες, στις 11 και 45 βγηκε η πριγκιπεσσα μας και 12 και 30 περιπου με βγαλανε κι εμενα!

2448 γραμμαρια το μωρακι μας!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ειναι υγιεστατη!

Την θηλασα και 2 φορες χθες εστω και αν ποναγα την τομη το προσπαθησα αλλα εδωσαν και λιγο ξενο!

Φιλακια σε ολες!θα τα ξαναπουμε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!

Βασουλα μου νασας ζησει η κουκλιτσα σας,καλε μικρη σαν την δικια μας κι αυτη!!!!Πολλα φιλια και σε σενα και καλη λοχεια.Σε περιμενουμε στο παρεακι μας παλι!!

Εμεις παλι αυπνιες χθες....που θα παει αυτο δεν ξερω...ουτε το στηθος πλεον δεν την κοιμιζει!!!Για να δουμε σημερα τι θα κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου τι κάνετε???

βασουλα μουυυυυυυ μια χαρα όλα δόξα τον Θεό ε?? σταλιτσα και η δικιά σου χιχιχιχχιχι να είναι γερη και καλοτυχη ευχομε σε όλη την ζωουλα της και σε εσένα καλη λοχεια κοριτσάκι μου και σε περιμένουμε με την μπουμπου σου πια.....

Σήμερα κοιμήθηκα απο τις 12:00 μεχρ τις 03:00 και απο τις 04:00 μέχρι τις 07:00 ε οκ μια χαρα νομίζω μην ζητάω και πολλα χαχαχααχαχα.....

Λενακι μου πολλα φιλια στο αγοράκι σου το γλυκουλι....

Μαρακι 12 άντε να μεγαλώσουν να κάνουμε καμία βολτουλα στον κορυδαλλο για καφεδάκι .....

Αναστασακι μου φιλακια στην φραουλοκορη σου......χιχιχχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μια χαρά η μπεμπούλα σας!!!!

Να σας ζήσει και πάλι!!!!!!!!

Συμπεθέρα θα έχει πονάκια η φραουλίτσα σου!!!!!

Νια μου νομίζω ότι τα μωράκια σου σε προσέχουν μια χαράααααα!!!!!!! Αφήνουν την μανούλα τους να ξεκουραστεί και λιγο!!!!!! φιλάκιααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!!!!!

VASOULAAAAAAAAAA NA SOU ZHSEI TO KORITSAKI SOU!!!!!!!!!!MIA STALITSA EINAI MWLEEEEEEEE!!!!!!!!!!!KALOTYXH NA EINAI STHN ZWH THS KAI PANTA GERH!!!!!!!!KALH LOXEIA KAI SE ESENA!!!!!!SE PERIMENOUME STHN PAREOULA MAS!!!FILAKIA STA PATOUSAKIA!!!!!!!!

LENAKI TI GLYKOS POU EINAI O ANASTASHS SOU MWRE!!!!!!!!!!! ;);););)

SYMPETHERA MOU MIA XARA SE EXOUN TA MWRAKIA SOU VASSILISA!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: YPOMONH ARGOTERA THA DEIS POU THA EINAI OLO KAI KALYTERA!!!!!!!!!!!!!!NA MOU TA FILISEIS!!!!!!!

ANASTASIA YPOMONH....DEN MPOREIS NA KANEIS KATI ALLO!!H FRAOULITSA THELEI TON XRONO THS!!!!!!!!

MARAKI TI KANEI TO AGORAKI SOU???KOIMATAI KALA TWRA????

EMEIS ALLAXAME TO GALA KAI TWRA EXOUN MEIOTHEI LIGO OI GOULIES EYTYXWS KAI EPITELOUS KANEI PALI KITRINA KAKAKIA GIATI TOSO KAIRO EKANE SKOURO PRASINO!!ESAS TI KANOUN????WRAIA SYZHTHSH...AXXAXAXAXA :lol::lol::lol:

KALA EXTHES PHGA IKEA KAI META DIPLA STO RIVER WEST TO EMPORIKO!!!KOITOUSA TA TOSODOULIKA FORMAKIA KAI MOU FENOTAN APISTEYTO PWS XORAGE KAPOTE EKEI MESA!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

KORITSIA NOMIZW EIMAI POLY TYXERH O MIKROS EINAI TOSO HSYXOS....MONO OTAN PEINAEI GRINIAZEI .......KOIMATAI KATA TIS 6:30 -7 KAI KSYPNAEI 12 TRWEI KAI KOIMATAI KATEFTHEIAN KAI META KSANAKSYPNAEI 5:30-6 KSANATRWEI KAI KSANAKOIMATAI PALI LIGO.........ALLA MILAME DEN TON ENOXLEI TIPOTA...UTE FASARIA UTE TIPOTA!!!!!!!FTU FTOU TO MANARAKI MOU AS SYNEXISEI ETSI!!!!!!!!

SHMERA THA STOLISOUME KIOLAS!!!!!!!!!!!!!NA TON DW PWS THA XAZEVEI TA FWTAKIA :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μια χαρά τα πας με τον παίδαρό σου!!!!

σου κοιμάται βλέπωωωωωω φτου του!!!!!

και εμένα δυο μέρες τώρα δε γκρινιάζει......το φτύνω όλη μέρααααααααααα!!!!!! :lol::lol:

Θα στολίσετε ,άντε και του χρόνου με υγείααα.

Εμείς στόλίσαμε αγκλαλίτσα με τον μπέμπη!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!

Τι κάνετε ?τα μωρακια μας?πλεον εοναι ολα εκτός κοιλιτσες πλην του λενακιου και της μαντι ..

Βασουλα, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!καλοτυχο και γερο να είναι..καλη λοχεια και σε σένα..

Λενακι, τι επαθες βρε κορίτσι μου κι ανέβασες πίεση?κανε υπομονη και όπου να ναι ερχεται το μωρακι σου..ο Αναστάσης ?, ρωτά εσυ στο φέις στην σελ του παπαβεντζη για την κρέμα γιατι εγω δεν είμαι μέλος..

Μαρακι12,τι κάνει το αγοράκι σου?τα γαλακτοκομικα τα ξαναρχησες τώρα που μεγαλώνει το μπεμπακι?

Χριστινακι κι εμεις σήμερα θα στολισουμε δέντρο..το άνοιξα εχθές και σήμερα θα το στολισουμε..περιμένω κι εγω να δώ πως θα χαζευει ο μικρός τα φωτακια..

Χθες ξεκίνησα γυμναστική..με ψιλό πονέσε λίγο η τομη όμως..

Τι άλλο γράψετε..δεν θυμάμαι..

Φιλία σε όλες σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!

Τι κάνετε ?τα μωρακια μας?πλεον εοναι ολα εκτός κοιλιτσες πλην του λενακιου και της μαντι ..

Βασουλα, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!καλοτυχο και γερο να είναι..καλη λοχεια και σε σένα..

Λενακι, τι επαθες βρε κορίτσι μου κι ανέβασες πίεση?κανε υπομονη και όπου να ναι ερχεται το μωρακι σου..ο Αναστάσης ?, ρωτά εσυ στο φέις στην σελ του παπαβεντζη για την κρέμα γιατι εγω δεν είμαι μέλος..

Μαρακι12,τι κάνει το αγοράκι σου?τα γαλακτοκομικα τα ξαναρχησες τώρα που μεγαλώνει το μπεμπακι?

Χριστινακι κι εμεις σήμερα θα στολισουμε δέντρο..το άνοιξα εχθές και σήμερα θα το στολισουμε..περιμένω κι εγω να δώ πως θα χαζευει ο μικρός τα φωτακια..

Χθες ξεκίνησα γυμναστική..με ψιλό πονέσε λίγο η τομη όμως..

Τι άλλο γράψετε..δεν θυμάμαι..

Φιλία σε όλες σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Βασούλα να σου ζήσει η κοράκλα και καλή λοχεία!!! Θήλασες απ' την πρώτη μέρα ρε θηρίο; Εγώ την πρώτη μέρα δεν μπορούσα κάνω τίποτα, ήμουν σαν ζόμπι! Και του δικού μου τις τρεις πρώτες μέρες του έδιναν ξένο, μέχρι να κατέβει το γάλα μου. Δεν παθαίνουν τίποτα αν πιούν και λίγο ξένο!

Άντε, δύο εγκυούλες έμειναν!

Να σας πω ρε κορίτσια. Όσες θηλάζετε έχετε κόψει κάποιες τροφές; Εμένα ο παιδίατρος μου είπε να μην τρώω φασόλια, φασολάκια, κουνουπίδι, αρακά και εσπεριδοειδή. Το άσχημο είναι ότι αυτά είναι τα αγαπημένα μου φαγητά και τώρα δε βρίσκω τι να φάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες εδω καιεγω αγκαλιτσα με τον μπεμπακο μου σας γράφω ...είναι λιγάκι γκρινιαρουλης σήμερα έχει πονακια μάλλον το γλυκουλι μου με το καλο να στολισουμε φίλες μου εμείς έχουμε στολίσει μέρες τώρα είναι τέλειο το σπιτάκι μας..θα σας βάλω φωτο πιο μετα με τα μωρουλακια μου.. Καλε δεν σας είπα η μικρη θα με τρελαίνει σήμερα έπιασε το μπιμπερον και έτρωγε Μονή της αν είναι δυνατόν 26 ημερών μωρο χαχαχαχα την τράβηξαν βίντεο και φωτο χαχαχαχα....θα βάλω να την δείτε .....

Αννα μαρια μου εμένα μου είπε να τρώω απο όλα αλλα όχι κάθε μέρα ας πούμε όσπρια η κουνούπιδια και τέτοια......

Φιλακια σε ολες κοριτσακια ....

.

Πάω να βάλω τους γίγαντες μου στον φούρνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sympetheraaaaaaaaaaaaaaa sovara h nyfh mou trwei monh ths????????Axaxaxaxa

kai emena o mikros proxthes tou edina xammili sto mikro to mpimpero kai tou to afhsa kai to ktratouse...poly plaka!THELUME FWTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!

Βά;σω να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, γερό και τυχερό!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία ευτυχισμένη μανούλα και σε περιμένουμε το συντομότερο κοντά μας!!!

Λενάκι πως είσαι σήμερ;τι ήταν και αυτό με την πίεση...δεν πιστεύω να σε σύγχισε κανείς!

Νία μου τρώει μόνο του το κοριτσάκι σου, και που είσαι ακόμα!!!!!γυναίκες!!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου εμένα ο παιδίταρος μου είπε να μην πίνω καφέ, τσάι και να μην τρώω

σοκολάτες.από όλα τα άλλα ότι θέλω

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου ξεκίνησες γυμναστικούλα, μπράβο μπράβο!!!γιατί όμως σε πονούσε

η τομή;πιστεύω να πονάει λίγο στην αρχή και μετά να στρώσουμε.Εμένα με πονάει όταν αλλάζει

ο καιρός....απίστευτο!!!!άντε να στολίσετε το δεντράκι, στολίσμαε και εμείς και άλλάζει αμέσως

η διάθεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε, τι ερημιά είναι αυτη????

Εμεις μόλις ξύπνησαμε..κοιμήθηκα αγκαλιτσα με το μωρακι μου..όπως και να το δεις ο ύπνος είναι απολαυστικος..

Εμένα η παιδιατρος μου είπε να μην φάω αρακα και όσπρια και κουκιά..τα υπόλοιπα ολα επιτρέπονται αλλα εγω αποφεύγω και τα εσπεριδοειδή αλλα και τα μπαχαρικά και κρεμμύδι στο μαγείρεμα..ούτε κουνούπι δια και μπαρόκ όλο τρώω αλλα έτσι κι αλλιώς δεν πολυ τρελαίνομαι γι αυτα..

Χριστίνα, είχε αλλεργία ο δικός σου κι έκανε πράσινα κακά?τι γάλα έπινε πριν?

Ο δικός μου τις τελευταίες μέρες μου κάνει διαρροια (μιλάμε για πολυ ποσότητα) αλλα μόνον μια φορα την ημέρα καθε δυο μέρες..αλλα στο ενδιάμεσο δεν κάνει καθόλου κακακια..έκανε την Παρασκευή ,Κυριακή κι εχθές..ρώτησα την παιδίατρο γιατι φοβήθηκα για καμία γαστρεντεριτιδα αλλα μου είπε πως σε αυτήν την περίπτωση δεν προλαβαινεις να αλλάξεις πάνα..

Ωχριά..ξεκίνησε το κλάμα..επανέρχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, ναι, μου είπε ούτε καυτερά να μην τρώω. Βέβαια, άλλο λίγο πιπέρι κι άλλο ταϊλανδέζικο! Ευτυχώς τέτοια δεν τρώω ούτως ή άλλως. Επίσης, αποφεύγω από μόνη μου σοκολάτες και καφέ.

Οι νοσοκόμες στην κλινική πάντως, μου είπαν ότι αυτοί οι περιορισμοί είναι για τις πρώτες σαράντα μέρες και μετά σιγά-σιγά εντάσσουμε αυτές τις τροφές στο διαιτολόγιό μας σε μικρές ποσότητες, για να δούμε πώς θα αντιδράσει το μωρό.

Αγγελική, εμείς κοιμόμαστε αγκαλιά πολλές φορές τη μέρα. Αποκοιμιέμαι την ώρα που τον κοιμίζω, κι έτσι και δεν αποκοιμηθώ, μόλις τον βάλω μετά στο κρεβατάκι αρχίζει να κλαίει! Μάλλον νιώθει τη χαλάρωση στο δικό μου σώμα και κοιμάται πιο βαθιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κοριτσακια......σημερα αφησα την μικρη στην νυφη μου για 1 ωρα και ανεβηκα βεροια για ψωνια...πω πω αλλο πραγμα,πηρα αερα,ξαναγεννηθηκα....αλλα οταν γυριζα παλι επεσε η διαθεση...εσεις γενικα πως ειστε,μονο εγω ειμαι ετσι?

Εμενα ο παιδιατρος μου περιόρισε τα γαλακτοκομικα,οσπρια και προσοχη στα ψαρια....ολα τα αλλα με μετρο!Ο καθενας μαλλον λεει τα δικα του!Σημερα ζυγισα τη μικρη και εφτασε 3350,καλα ειμαστε λετε 1 μηνος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία γιατι νόμιζα πως ήμουν η Μονή που παίρνω το μωρο στο κρεβάτι μου και κοιμάται..

Βέβαια ο άντρας μου φωνάζει γιατι λέει ότι θα μάθει έτσι και μετα δεν θα ξεκολλαει απο το κρεβάτι μας(εδω που τα λέμε εχει και δίκιο)αλλα μου είναι αδύνατον να αντί σταθώ..θέλω να τον έχω στην αγκαλια μου και να κάνουμε μαζι νανακια όταν μπορω κι εγω..κι ο άντρας μου βέβαια τα Σκ μόλις ξυπνήσει θέλει να τον βάζει στο κρεβάτι μας να ξεκινάμε τα αγου και τα γελακια..

Άα, για το άλλο θεμα που λέγατε για την αγκαλια και να μην κακό μάθει κτλ..κι εμένα όλοι μου λένε ότι έμαθα το μωρο στην αγκαλια και κλαίει αν το αφήσω κτλ και να τον αφήνω και μόνο του κι ας κλαψει λίγο και τι έγινε κι άλλες παρόμοιες παπαριες αλλα βρε κορίτσια τα μωρακια μας μόνο στην αγκαλια μας νιώθουν ασφάλεια..με την αγκαλια μας επικοινωνούμε μαζι τους..το μωρο δεν καταλαβαίνει ακόμα τι του λέμε..πάντως ρε φιλενάδες αγώνα απορώ που αυτα τα λένε και γυναίκες που έχουν μανουλες ..δλδ θα κλαίει το μωρο κι εσυ θα του λες δε σε παίρνω αγκαλια για να μην κακό μάθεις?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι ξέρω ότι είναι καλο να βάζουν 700-1000 γρ τον μήνα τα μικρά..

Μια χαρα είναι το φραουλομωρακι σου..

Έκανες την βόλτα σου,ε?αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα να το κανείς συχνά..εγω όσες φορές άφησα το μωρο στον άντρα μου και πήγα κάπου Μονή μου(σουπερμάρκετ) απο την μια ένιωθα μια αίσθηση ελευθερίας και θυμόμουν την εποχή προ εγκυμοσύνης αλλα απο την άλλη ήθελα να τρέξω γρήγορα κοντά στο μωρο και δεν άντεχαν στιγμη μακριά του..έπαιρνα τηλ καθε πέντε λεπτά να δώ αν έκανε πιπι,κακά, αν έβγαλε γούλιτσα , αν κλαίει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη κι εγω ειμαι υπερ της αγκαλιας,εχεις δικιο,νιωθουν απροστατευτα...δεν με νοιαζει καθολου αν κακομαθει....οσο για τον υπνο που κοιμαστε μαζι,προσεχε το λιγο γιατι μπορει να τον πλακωσεις και να μην το καταλαβεις!!Αλλα αυτο που λες για σ/κ να ξυπνατε μαζι με γελακια και αγκου ειναι τελειο!!!! :P

Κι εγω ραλι εκανα στην βολτα μου,ειχα το μυαλο μου πισω..αχ μια ζωη ετσι θα ειμαστε τωρα.... γεματες αγωνιες και ανυσηχιες για τα παιδια μας....τωρα νιωθω την μανουλα μου τι τραβουσε με εμενα την γαιδουρα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου μια χαρά είναι ο μπέμπης μου, έχει ηρεμήσει το μαναράκι μου.

Όσο για τα γαλακτοκομικά που με ρωτάς μου είπε να κάνω δοκιμή και να πίνω ένα ποτήρι γάλα την ημέρα, αλλά δε το πίνω και αυτό , βάζω λίγο στο καφέ γιατί είδα ότι πονούσε πάλι…

Εσύ πώς τα πας με το αγοράκι σου;; γαλακτοκομικά τρως;;;

Αχχχχχχχχ και εγώ τον παίρνω αγκαλιέςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία εγώ δε τρώω γαλακτοκομικά, βούτυρο, όσπρια, λάχανα, κουνουπίδι, μοσχάρι , μπαχαρικά , σοκολάτες, σκόρδα, κρεμμύδια… ….αν και η παιδίατρος μου είπε να τρώω με μέτρο τα πάντα στην αρχή…αλλά όταν δε τρως γαλακτοκομικά δε τρως τίποτα!!!!

Νία μου ανεξάρτητη η κοράκλα σου από τώρα!!!!!!!

Τι τέλειες φωτό!!

Καλά τα μωράααααααα κουκλιάααααααα!!!!! ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

Δωράκι τι κάνει το μπεμπεδάκι σου ;;;;;;;

Συμπεθέρα μια χαρά η φραουλίτσα μας!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...