Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

GEIA SAS KORITSIAAAAAAAA GYRISAME EKANE POLES VOLTOULES O MPEMPOULIS...TO EYXARISTITHIKE!!!!!!!!!

VRE ANNA MARIA MOU XALARWSE....MIA XARA MANOULA EISAI!!!!!!!

OSO GIA TO SLING AFHSE TO POS TO PARWN EINAI POLY MIKROULIS O ANDREAS....

PROSPATHISE OTAN MEGALWSEI LIGAKI...TO MWRO THA PREPEI NA TO EXEIS TAIZMENO GIA NA MHN GRINIAZEI KAI EPISIS PREPEI NA EISAI POLY XALARH KAI NA KANEIS HREMES KINISEIS GIATI TO MWRO KATALAVAINEI TO ANXOS MAS KAI TIS ANHSYXIES MAS KAI STRESARETE KAI AYTO...THA DEIS OTI SIGA SIGA THA TO SYNITHISETE!!!!!!!!YPOMONH!!!!!!!!

LYDIAKHHHHHHHHHHHHHHHH MOUUUUUUUUUUU ANTE EMEINE POLY LIGOOOOOOOOOO SE LIGH WRA MPAINEIS STO MEEYTIRIO AYRIO TETOIA WRA THA EISAI MIA TRISEFTIXISMENH MANOULA!!!!!!!nA TO APOLAYSEIS GIATI EINAI MAGIKES OI STIGMES!!THA PERIMENW MHNYMATAKI SOU OTAN MPORESEIS H THA SOU STEILW KAI EGW!!!!!!!FILAKIA POLA!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sas vazw kai fwto..............axxxxxxxxxxxx posh agaph!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!einai olh mou h zwh!!!!!!!!!!ton latrevwwwwwwww exei ginei oloklhro paidaki einai apisteytos!!!!!!!

twra anagnwrizei kai prwsopa kai molis mekoitaei rixnei ena xamogelo..........liwnwwwwwwwwwwwwwwwwww

post-11182-13873938288783_thumb.jpg

post-11182-13873938290805_thumb.jpg

post-11182-1387393829269_thumb.jpg

post-11182-13873938294721_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρε Χριστινα με το γιο το φατσονιιι....καλα βρε Αννα Μαρια ελεος πια με αυτο το θεμα..ακους εκει ειναι αραιο το γαλα και μηπως δεν χορταινει πωπωωω ποσο μου τη δινει οταν το λενε αυτο??ωωχ ελεος..ναι δεν χορταινει πρεπει να πιει ξενο για να αισθανονται οι αλλοι καλα..πωπω...εμενα ηρθε η κουμπαρα μου σημερα κοριτσια εχει ενα μπεμπη...2 μηνων...6840 κιλα και 61 εκ....καλεεε πως θα τον βαπτισωωω...σας βαζω φωτο αλλα απο κοντα ειναι πιο μεγαλος...καλα εε διαβαζα πριν τι εγραψα για να θυμαμαι ωχχ απο τη γρηγοραδα μου που πληκτρολογω καθε φορα για να προλαβω τι γραφω παναγια μου χαχαχα..καλα αυτο με τα ματια πιααα και εμενα ολο μου λενε ααα του αντρα σου εχει...μα καλα πως το ξερουν καλε??ο χριστοφορος ειχε αυτο το γκρι μπλε μεχρι 1 ετους...και μετα αρχισε να αλλαζει και να γινεται πρασινο και μαλιστα δεν ειναι καν το πρασινο το δικο μου το ανοιχτο αλλα το λαδι του πατερα μου...μακαρι να παρει τα μπλε ματια του αντρα μου η μικρη..αλλα ειναι νωρις ακομα πολυυ νωρις

post-1349-13873938296661_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα κουκλιάααααααααααααααααααα τα μωρά σου!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια γιατί το κάνουν αυτό τα μωράκια μας;;; κοιμούνται στην αγκαλιά και μόλις τα βάζουμε κάτω κλαίνε;;; θέλουν να νιώθουν ασφάλεια;;; φοβάμαι μην μάθει αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δωράκι μου φιλάκια στα πατουσάκια…….!!!!

Πώς πήγε η επίσκεψη από τα πεθερικά;;;;;;;;;

Νιάκι τι κάνεις με τα ζουζουνάκια σου;;;;;;;

Συμπεθερούλα μου τι κάνει η φραουλίτσα μας;;;;;;

Βασούλα φιλάκιαααααααα

Άννα Μαρία τελικά δε σε βόλεψε το σλινγκ ε;; εγώ δεν πήρα …….ίσως καλά έκανα….

Μαράκι και Μαντι σας φιλώωωωωωωωω

Ηλιαννάκι φιλάκιαααααααααα Χ 3!!!!!!!!!!!!!

Χριστινάκι πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σας!!!!!!!!!!!!

Ευούλα να χαιρεσαι την κουκλάααααααααααααααρα σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Φοβερό φατσάκι και το βαφτιστήρι σου!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου!!!!!γέννησε το λυδιακι μας!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ τελικά!!!!!!!!

κ

λυδιακι μου να σου ζήσει!!!!χάρηκα παρά πολύ για σένα!!!καλή λοχεία να έχεις!!!ρε περιμένουμε να μας τα πεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες, τι κανετε????τα μωρακιαμας???

εμεις μολις ξυπνησαμε!!!χιχιχιχι ταιζω τον μπεμπη κ μετα θα ετοιμαστω να παμε με τον αντρα μου για ψωνια , δουλειες κ καφεδακι!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ΛΥΔΙΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙς!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΛΛΑαχ ποσο χαρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

μαρακι12 μου τι κανετε????φιλακιαααααααααααααααααααααα

χαχα αννα μαρια μ'αρεσει εστι οπως τα λες!!!!!!!

μαρακι (σαραντ.) μου φιλεναδιτσα μουυυυυ φιλακιααααααααα

καλη μερα κ καλη εβδομαδα να εχουμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου..

Τι κάνετε?

Γεννησε επιτελουσ η λυδια!Φιλεναδα να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!να το χαίρεστε και να εχει ολα τα καλα του θεού στην ζωη της!!!τελικα έπεσα μέσα!κοριτσακι έλεγα εγω..

Πάω να βάλω τον μικρο για νανι κ επιστρέφω για σχολιασμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγγελικουλα μου!!!!!! τι κανεις??? κοιμηθηκε ο μπεμπης σου???

χαχα κ εσυ κοριτσακι ελεγες? κ εγω!!χαχα μεσα πεσαμε!!! :lol:;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεραααααα!

Το Λυδιάκι γέννησε !!!! [smilie=blob6.gif] Τελικά τι γλίτωσε την πρόκληση ή όχι; Όπως και αν είναι τώρα θα χαίρεται την κορούλα της! Να σου ζήσει κοπέλα μου να είναι πάντα γερή και τυχερή και σε εσένα καλή λοχεία!

Εγώ δεν έπεσα μέσα. :P Είχα πει αγοράκι αλλά δε πειράζει, είχαμε έλλειψη σε αυτό το ποστάκι από κοριτσάκια οπότε μια χαρούλα! Γερά να είναι όλα τα παιδάκια!

Βασω είσαι η επόμενη έτσι; Αύριο θα πας θυμάμαι καλά; Άντε με το καλό!

Συμπεθερόνι μου που είσαι; Νομίζω δε σε διάβασα χθες καθόλου ή κάνω λάθος; Δεν πιστεύω να μας την έσκασες και να γέννησες; :o:D

Εμείς σήμερα απόγευμα έχουμε γιατρό να δούμε πόσο μεγαλώσαμε!

Ρε κορίτσια να ρωτήσω, ο καρδιοτοκογράφος, το doppler και η κορδέλα είναι το ίδιο πράγμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και πάλι...πριν ξανακοιμηθηκα και τώρα πήρα τον μπέμπη στο κρεβάτι μου και είμαστε ξαπλααααα!!!!!

μαντι μου με το καλό να δείτε το μωράκι ΣΑΣ!!!!!

τον ντομπλερ με τον καρδιοτοκογραφο ειναι το ίδιο με την κορδέλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσακια μου!!!

Λυδιακι μου, να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!να ειναιπαντα υγιες και καλοτυχο και να το χαιρεστε εσυ και ο αντρουλης σου!!!!

τελικα επεσα μεσα!!!ημουν σιγουρη οτι θα ειχες κοριτσακι!!!!τωρα θα πλεεις κι εσυ σε πελαγη ευτυχιας!!!περιμενουμε να γυρισετε με το καλο στο σπιτακι σας και να μας τα πεις ολα!!!

νασιουλα μου, τι κοριτσακια ειναι αυτα!!!!κουκλακια!!!!!πανεμορφα!!!να τα χαιρεσαι κουκλιτσα μου!!!!

ελπιζω να βελτιωθει η κατασταση και με τον αντρα σου για να χαιρεστε μαζι αυτα τα αγγελουδια!!!!

γιωτουλα μου, δε θυμαμαι αν σου ευχηθηκα κι εσενα!!!να ειναι παντα καλα το μωρακι σας και να σας δινει παντα χαρες!!!

ηλιαννακι που χαθηκες βρε???καλα εσυ δε μασας ποθενα!!!εχεις γινει εξπερ με 3 μωρα!!!

αναστασια μου πως τα πατε εσεις???εμεις πιο πολυ ξενο γαλα γιατι το στηθος μου φαινεται αδειο!!!φροντισε η ακατανομαστη να μου κοπει!!!αν και μετα απο αυτα που εφτιαξε στο μαιευτηριο, με βολεψε τρελλα!!!ηρθε και εβγαλε ολη τη χολη που εκρυβε τοσο καιρο απο τοτε που με γνωρισε και ετσι τωρα δικαιολογουμαι ακομη και απο το γιο της να διακοψω καθε διπλωματικη σχεση, οπως και εχω ηδη κανει!!!

και το ζωον, κοριτσια να φανταστειτε ποσο πολυ αναισθητη ειναι, απο τις 15 νοεμβρη ουτε ξαναειδε τη μικρη, ουτε ξαναρωτησε!!!!αφου το μονο που τη νοιαζει ειναι ο ερωτας της!!!ο γιος της δηλαδη!!!

ελεος πια!!!!!αλλα το καλο ειναι οτι εγω τελειωσα μαζι τους!!!!!σωθηκα !!!

συγνωμη που σας επρηξα!!!

κοριτσια, να ρωτησω κατι??εσεις φορατε ζωνη???μου εφερε σημερα η θεια μου μια ζωνη να τη φοραω για να μαζευτει η κοιλια!!!εσεις τι κανετε με το θεμα???

φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιακη μουυυυυυυυυυυ να σας ζησει κοριτσι μου η κοπελαρα σας,γερη και καλοτυχη κι σε σενα καλη λοχεια!!!!!

Τι κανετε κοριτσια ολα καλα?Με ψοφησε χθες η φραουλιτσα καθε 1 ωρα ξυπνουσε και γκρινιαζε...την επιανε και λοξυγκας πω πω ζορι!!!

Γκρινιαζει παλι....επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!τι μου κανετε?

Λυδιακι μου να σας ζησει το κοριτσακι σας κοπελα μου!

Καλοτυχο και γερο να ειναι κοριτσι μου!καλεεεεε και γω επεσα μεσαα!!!Κοριτσακι ελεγα οτι θα ειναι!

Βανεσσακι μου αστα να πανε η πεθερα σου ε?ασχολιαστη!

Αννα μαρια μου μια χαρα μανουλα εισαι!ολες χρειαζομαστε ενα χρονικο διαστημα μεχρι να προσαρμοστουμε στους νεους ρυθμιυς ζωης!

Ρε χριστινακι τι κουκλακι εχεις βγαλει καλε?

Σε σχολη μοντελων να τον γραψεις απο τωρα!ηδη αργησες!

Ευακι η μιλα κουκλιτσα ε?και το βαφτιστηρι σου ομως δεν παει πισω!

Νασιουλα πραγματικες πριγκιπισσες τα κοριτσακια σου!ειλικρινα!να τις χαιρεστε!

Αγγελικουλα τι κανει το αγορακι σου?

Αναστασια μου η φραουλιτσα κα!λα ειναι?

Εγω κοριτσακια μου θα παω αυριο στην κλινικη γυρω στις 9 μεχρι να με ετοιμασουν και τα σχετικα θα μπω γυρω στις 11 χειρουργειο με τη βοηθεια ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ!ενα αγχος το χω ειναι η αληθεια!μακαρι ολα να πανε καλα!

Μαρακι12 φιλακια!

Ηλιαννα μου μια χαρα τα πας απ οτι βλεπω με τα 3 παιδακια σου!μοραβο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βάσω ήρθε και η δική σου σειρά! Αύριο τέτοια ώρα θα την έχεις στην αγκαλιά σου!!! Θα είναι δίπλα σου και ο Άγιος Νικόλαος αύριο που γιορτάζει και όλα θα πάνε καλά να μη φοβάσαι τίποτα! Να σκέφτεσαι μόνο ότι σε λίγες ώρες θα την αντικρίσεις! Έκανες τις εξετάσεις σου σήμερα τελικά; Πόσα κιλάκια είναι η μικρή τώρα; Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να είναι υγιαίστατη η μπέμπα και εσύ να αναρρώσεις το συντομότερο δυνατό!

Βανεσσάκι και εμένα μου είπαν για αυτές τις ζώνες, ότι βοηθάνε πολύ ειδικά μετά την καισαρική για να μπορείς να σηκώνεσαι εύκολα. Και εγώ σκέφτομαι να πάρω μετά. Καλύτερα ρώτα και τον γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα τα ματάκια της πεθεράς ε; :lol::lol::lol: Φαντάζομαι από εσένα άντε να πήρε τα πατουσάκια! :lol::lol: Εμένα το άνχος μου είναι να μην μοιάζει η μικρή στην πεθερά μου! Και ειδικά στο χαρακτήρα δε θα το αντέξω! :D:P

[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

MaDi μου σε καταλαβαίνω και εγώ το είχα αυτό το άγχος....στην εμφάνιση ευτυχώς δεν μοιάζει

το κοριτσάκι μου ούτε στην πεθερά ούτε στην κουνιάδα...Αλλά εκείνο που έχει τη μεγαλύτερη

σημασία είναι ο χαρακτήρας, ελπίζω να μην έχουμε κανένα απρόοπτο!!!

φιλιάααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι σε λιγο θα μας πουνε οτι δεν ειναι και δικα μας τα μωρα :evil::evil: ....καλα ειναι η φραουλιτσα,την ημερα ριχνει υπνους και το βραδυ πινει ποτα στα κλαμπ!χαχαχα

Αναστασάκο το περιμεένω και αυτό να το ακούσω, μην το γελάς καθόλου!!!

Η φραουλίτσα βραδυνός τύπος ε;σιγά σιγά θα αλλάξει και εμένα έτσι ήταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Λυδία να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γερό και τυχερό το γλυκούλι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία φιλενάδα, σε περιμένουμε στο παρεάκι μας το συντομότερο!!!!!!!!!!!!!

΄

Άννα Μαρία τα ακούω και εγώ αυτά περί αραιού γάλατος και τρελαίνομαι........

στην αρχή αγχωνόμουν τρελά τώρα απλά δεν τα ακούω!!!

καμιά φορά αυτές οι συμβουλές όσο καλοπροαίρετες και αν είναι κουράζουν..........

Χριστινάκι τι παιδί είναι αυτό;φατσόνι τρελό, κουκλάκι σκέτο!!!

Ευάκι φοβερό το βαφτηστήρι σου,μεγάλη πλάκα.η γλυκιά Μίλα φαίνεται σταλίτσα

μπροστά του!!!

Ηλιαννάκι φιλησέ μου τη γλυκιά οικογένεια!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα τι κάνει ο γλυκός μου Χάρης;

Μαράκι αυτό με την αγκαλιά και το κρεβάτι το παθαίνουμε και εμείς μερικές φορές.τώρα

μόλις την βάζω στην καλαθούνα την κουνάω για λίγη ώρα γιατί αλλιώς με το που την

ακουμπαω κλαίει!!Φιλια στο ζουζουνάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μου με το καλό κοριτσάκι μου αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έφθασε η μεγάλη μέρα που θα αντικρίσετε το κοριτσάκι σας!!!!!!!!!!!!!!!

Τέτοια ώρα αύριο θα είσαι μια τρισευτυχισμένη μανούλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια sos!!!

η μικρουλα μου, απο χτες εχει στα χειλακια της κατι σαν να εχουν σκασει και ειναι προς το εσωτερικο του στοματος πιο ασπρα!!!η παιδιατρος που της τηλ, ειπε οτι μπορει να εχει παθει στοματιτιδα απο μπιμπερο η πιπιλα και αν επεκταθει να την παμε να της δωσει αντιβιωση!!!το εχει παθει καμια αλλη???στεναχωρηθηκα πολυ ρε γαμωτο....και προσεχω πολυ με τι αποστειρωσεις κτλ...

βασουλα, με το καλο κι εσυ να δεχτεις αυριο το πιο γλυκο δωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA MOU ESTEILE PALI H LYDIA MAS!!!!!!!

H MPOUMPOU THN EXEI TRELLANEI THS EXEI PAREI TA MYALLA EINAI POLY EYTIXISMENH...

H MPOUMPOU GENITHIKE FYSIOLOGIKA KAI 3330 KILAKIA!!!!!!!!!!DEN XERW AMA EKANE PROKLHSH TELIKA!!!!EXETE OLES TA FILAKIA THS!!!!!!!!

VASOULA MOU!!!!!!!!!HRTHE EPITELOUS KAI H DIKH SOU SEIRA!!!!!ME TO KALO KORITSAKI MOU AYRIO THA KRATAS THN MIKROULA SOU STHN AGGALITSA SOU!!!!!!!!!OLA NA SOU PANE TELEIAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!EYXOMAI NA TO APOLAYSEIS!!!!!!

KORITSIA EGW DEN EXW VALEI ZWNH GIA THN KOILIA....THN EXW AFHSEI ETSI KAI OPOTE FTIAXEI....

EMENA TO ANXOS MOU EINAI TA MALLIA H KOILIA KAI TA KILA DEN ME APASXOLOUN KATHOLOU!!!!!!!!!

OUTOS H ALLOS ENTAXEI EIMAI APO KILA DEN EIMAI KAI KANENA VODI....ME TON KAIRO THA ERTHOUME PALI STA FYSIOLOGIKA MAS!!!!!!!

VANESSAKI DEN XERW NA SE VOITHISW DYSTIXWS EMENA O MIKROS MOU EIXE KANEI ELAXISTO SKASIMO TA XEILAKIA TOU ALLA TIPOTA PARAPANW....EYXOMAI NA MHN EINAI TIPOTA KAI SE ESAS!!!!!KALYTERA NA THN PAS STON PAIDIATRO NA THN DEI!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μισή ώρα έγραφα και με πέταξεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν, σε γενικές γραμμές είχα γράψει:

Καλέεε!!! Γέννησε το Λυδιάκι και έκανε κοριτσάκι!!! Να τους ζήσει και καλότυχο!

Χτες βράδι είχα δει στον ύπνο μου ότι έκανε κορίτσι.

Βανεσσάκι, δεν ξέρω να σου πω για το στοματάκι της μικρής.

Όσο για το γάλα, δε νομίζω να κόβει απ' τη σύγχυση. Άμα ήταν εμένα θα μου είχε κοπεί εκατό φορές μέχρι τώρα. Κατ' αρχήν, μια μέρα μετά που γέννησα μου είπε ο άντρας μου ότι πέθανε η κοπέλα ενός φίλου μας στην ηλικία μου, και τόσο καιρό δε μου το λέγανε, επειδή φοβήθηκαν μήπως πάθω τίποτα και χάσω το μωρό κι αντί γι' αυτό μου είπαν ότι αρραβωνιάστηκαν. Μια βδομάδα μετά τη γέννα έπαθε η μάνα μου τις αρρυθμίες. Τις προάλλες πέθανε ο άντρας της δασκάλας που μου έκανε πιάνο, τον οποίο αγαπούσα πολύ. Έχω και τη μάνα μου να μου λέει για αραιό γάλα, έχω και τον άντρα μου να γκρινιάζει όλη μέρα, να φωνάζει και σε φάσεις απόλυτης απελπισίας να μου φωνάζει "δώσε ξένο, δώσε ξένο, δώσε ξένο", έχω και τα νεύρα μου μ' όλη αυτήν την κατάσταση, αφού ακόμα δεν έχω προσαρμοστεί.

Για την κοιλιά, δε θυμάμαι ποια ρώτησε, εγώ δεν έχω βάλει απολύτως τίποτα. Έχει μαζέψει από μόνη της, απλά είναι χαλαρή. Σε καμία περίπτωση δε φαίνεται ότι πριν από δύο εβδομάδες ήμουν έγκυος. Όσο για τα κιλά, έχω χάσει μέχρι τώρα τα 9-10 από τα 12-13 που είχα βάλει.

Βάσω, άντε, ήρθε κι εσένα η ώρα σου!!!!!

Ουφ, δε θυμάμαι ούτε τι άλλο γράψατε, ούτε τι άλλο είχα γράψει εγώ. Έχουν ανοίξει το δρόμο για το αποχετευτικό και είναι απίστευτη η φασαρία έξω. Με έχει πιάσει το κεφάλι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια κι εμενα μου εστειλε η Λυδια μας μυνημα, ειναι πολυ ευτυχισμενη,μπραβο τους!

Βανεσσακι κι εμενα εχει ενα ασπρο στη μεση απο το πανω χειλος και ξερω οτι ειναι απο τον θηλασμο! Αν σου ειπε οτι μπορει να ειναι στοματιτιδα καλυτερα να παρει αντιβιωση να μην προχωρησει.Τα μικροβια δεν θελουν και πολυ να κανουν την βρωμοδουλεια τους!!!

Κι εγω δεν εβαλα κατι στην κοιλια,απλα κι εμενα ειναι χαλαρη.....απο κιλα εχασα 18 μεχρι στιγμης...αλλα δεν τρωω και ιδιαιτερα δεν εχω ορεξη!

Δωρακι ποτε θα τους παρει και θα τους σηκωσει ολους μαζι καμια μερα δεν ξερω!!Ευτυχως η φραουλιτσα λενε πως μοιαζει εμενα!!!

Αννα Μαρια ο αντρας σου πρεπει να σε στηριζει με το θηλασμο,για ριχτου κανα 2 χαστουκια να συνελθει!! :mrgreen: Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευκολια απο τον θηλασμο....σκεψου στις 2 στις 4 στις 6 να σηκωνεσαι να κανεις μπιμπερο....ρωτα κι εμενα την κακομοιρα!!

Τιτινακι φιλακια στον παιδαρο!!!

Για πειτε μου κοριτσια εσεις που δινετε μπιμπερο...με το που ξεκιναει να τρωει το αφηνετε στο στομα τους μεχρι να το πιουν ολο ή να σταματησουν? ή κανετε διαλειμματα ενδιαμεσα για να ρευεται? Τιτινακι ποσα ml εδινες εσυ οταν ηταν 1 μηνος,θυμασαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, ο γιος μου σήμερα θέλει αποκλειστικότητα..τ

Θέλει να κοιμάται στην αγκαλια μου, μόλις τον βάλω κάτω ξεκινάει το κλάμα..πιάστηκε το χέρι μου..

Δωράκι μου, καλη μου συμπεθερα, τι κανείς?η νυφουλα μου?να της δώσεις φιλία απο τον αντρουλη της κι απο μένα..είχαμε επισκέψεις,ε?εμενα ερχεται μόνο η πεθερα μια δυο φορές την βδομάδα να τον δει(δίπλα μένουν) και προχθές που ήρθε κρατούσα το μωρο αγκαλια και προσπαθούσα να τον βάλω για νανι και ήταν σαν μπαστακας απο πάνω μου και έβλεπε και λέει..είναι δύσκολος στον ύπνο,ε?και απαντώ κι εγω ..τουλάχιστον πήρε και κάτι απο μένα και γυρνάει και μου λέει ..κι απο μένα!ειπα κι εγω να πω ότι μου μοιάζει σε κάτι ο γιος μου και πετάχτηκε σαν την ...τεσπα..

Βάνεσσακι, εμένα η κούνιαδα μου, τρεις φορές είδε μέχρι τώρα το μωρακι μας και μένει κι αυτη δίπλα..δεν τολμά να με αντικρυσει..

Ηλιαννακι μου, πως είσαι φιλενάδα?πως τα πας βρε θηρίο με τρία παιδια?εχεις βοήθεια?

Άννα Μαρία, κουράγιο!θα το συνήθης είς το βραδινό ξύπνημα όπως όλες μας..μια χαρα μανούλα είσαι!φιλια στον αντρικο!

Ευη μου, καλε τι τρώει το βαφτηστηρι σου?κουκλακια όμως και τα δυο!ο χριστοφορινος πως παει?

Χριστινακι,τι κανείς?ουτε εγω έβαλα τίποτα στην κοιλια..ο γιατρός μου είπε ότι αν βάλω κάτι θα αργήσει να μαζέψει κι όντως πολυ λίγο έμεινε..τι κάνει τι αγοράκι σου?τελικα σε όνομα καταλήξετε?

Μαντί μου, νανακια,ε?τυχερη..τώρα μπορείς..γέμιζε μπαταρίες!

Βασουλα μου, αύριο είναι η δικη σου μεγάλη μέρα..με το καλο..ολα να πανε καλα αύριο.ο θεός και η Παναγία να βοηθήσουν και νΑ πανε ολα ΚΑΤ ευχήν..

Νασιουκο, μυριαμακι, Νιά, Μαρακι σαράντ. Μαρακι 12, τα φιλία μου..

Λενακι, που είσαι?δεν διάβασα μνμ σου το Σκ..έχουμε καμία εξέλιξη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου τι κάνετε??

λυδιακι μουυυυυυυυυυυυυυυ γλυκοοοοοοοοοο να σου ζήσει η κορούλα σου να είναι γερη και καλοτυχη και εσυ καλη λοχεια αγάπη μου σε περιμένουμε με ολες τις λεπτομέρειες πολλα φιλακια και στις δυο σας...

Κορίτσια είναι ένα πτώμα είχα πέσει για ύπνο και τώρα σηκώθηκα γιατι το βράδυ με ξετιναξανε τα μικρα μου όλο κλάμα είναι πωπωωωπωπ πάω να φάω κάτι και τα λέμε μετα φιλακια σε ολεσσσσσσσς........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...