Μετάβαση σε περιεχόμενο

ελεοςςςςςςςςςςς πιαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ε προφανώς αυτός είναι ο στόχος τους, να ενισχύσουν τις ιδιωτικές κλινικές. Τους είπανε ότι πρέπει να μειώσουν τα έξοδα στο δημόσιο και βρήκαν τον "καλύτερο" τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

720 ευρω πηρα το 2009 οχι 900 , καπου διαβασα οτι εγινε 1050 ευρω η γεννα στο δημόσιο ,δεν θα κανουμε 2ο ,αυτο που θελανε το καταφερανε ,να εξαφανισουν σιγα σιγα το ελληνικο γενος , Γιώτα τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτουλα συνονοματη τα φιλια μου και σε σενα.......

το επιδομα τοκετου στο ικα πριν απο τριες μηνες το πηγαμε στα 1007 ευρω και τωρα πριν απο λιγο καιρο το πηγαν στα 900.....απο το κακο στο χειροτερο λεμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aς τους ρίξω κ εγώ ένα βρίσιμο,έτσι για να παει καλά η μέρα μου...Η ικανοποιήση που νιώθω όταν τους βρίζω δεν λέγεται...Καθάρματα!Παντού χέρι βάλατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη για να καταλαβω στη γεννα σε δημασια νοσοκομια το ικα δεν δινει τιποτα?νομιζω ηταν ενα χιλιαρικο που επαιρνες πισω για τοκετο.κομμενο??? :shock: τελικα δεν βολευει να γεννησεις σε δημοσιο ή μου φαινεται?και τι θα κανουν οι κοπελες που δεν εχουν τη δυνατοτητα να δωσουν χρηματα :shock::shock::shock::shock:

οτι και να πω λιγο ειναι....ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...