Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριος 2009... Η πρωτη μας αγκαλια!! Νο29


Recommended Posts

χρονια πολλα στο διονυσακι !!!!!να σαταματησει να ταλαιπωρει τη μανα του..γιατι..αντε!!!\ποσα να αντεξει η δολια;;

χαχα!!!ζζζζ καλη επιτυχσια στο μπαζαρρ!!!θελω και γω!

σπανακορυζο σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 478
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρονια πολλα στο διονυσακι !!!!!να σαταματησει να ταλαιπωρει τη μανα του..γιατι..αντε!!!\ποσα να αντεξει η δολια;;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα! Ευχαριστουμεεεεεεε σωσω! χαχχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσαρες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με ΥΓΕΙΑ πανω απ ολα!!!

Δυστηχως συμβαινουν διαφορα με την υγεια του Δημητρακη το τελευταιο σχεδον 2μηνο -και οχι μονο-και δεν εχουμε παρει ανασα.Σε συνδυσαμο με υπερωριες και κατι τρεχαματα με την γιαγια μου συντελεσαν να μην εχω χρονο ουτε για λουσιμο!!!!Δεν σας ξεχνω και μου λειπει η παρεουλα σας!!! Μιλαω με το Μαρακι ζζζζζζζζ αραια και που και τουλαχιστον σας ενημερωνει οτι δεν σας ξεχασα!!!Με το αγορακι μου ακομα δεν εχουμε βγαλει ακρη τι γινεται.μετα απο 5 αντιβιωσεις που δεν πιαναν καταφεραμε να καταληξουμε με αλλεργικη αντιδραση και να σταματησουμε καθε θεραπεια.τωρα περιμενουμε να αποτοξινωθει λιγ απο τα φαρμακα και θα κανουμε κι αλλες εξετασουλες και μαλλον θα βαλουμε ενα μηχανημα να παρακολουθει την αναπνοη του στον υπνο για απνοιες. αυτα εν ολιγοις.

Συγχωρεστε με, δεν εχω καταφερει να σας διαβασω ακομα.ευχομαι να ειστε καλα εσεις και τα παιδακια σας και να μας συμβουν μονο ευχαριστα πραγματα απο εδω και περα!!σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...