Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

Χαιρομαι πολυ που επισκευθηκατε το κειμενο μου και μου ζητησατε να δειτε καποια κομματια απο την "πλεχτοσυλλογη μου" :lol: ευχαριστω οσους το εκαναν και προσκαλω ακομη περισσοτερους να μου στειλουν π.μ. με ή να μου απαντησουν εδω και να μου ζητησουν απλα να τους στειλω φωτο για να δειτε και να εντιπωσιαστειτε!! νεα σχεδια και απιθανοι συνδιασμοι χρωματων που μπορω να σας προεινω ή και βεβαια να μου προτεινετε εσεις!! νεα σχεδια σε τελεια πλεχτα φορεματακια για τις κορουλες μας! μποτουλες, κουβερτουλες, καπελακια ειδικα για κοριτσακια με πρωτοτυπους στολισμους οπως λουλουδακια πλεχτα, χαντρες και τοσα ακομη που μπορω να σας δειξω και να επιλεξετε!!

κατι ακομη..! αποστολη και με το ταχυδρομειο που το κοστος ειναι 2-3 ευρω αντι για 8 με κουριερ!

συστημενο εαν εσεις το επιθυμητε.. ευχαριστω πολυ! για οποιαδηποτε αποροια σας παρακαλω στειλτε μου π.μ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...