Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2012


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!μπραβο..ευχαριστα τα νεα σας!!24 του μηνος εχω ραντεβου ,αλλα μπορει να παω σημερα προληπτικα..εχω ομφαλοκηλη κ τωρα που μεγαλωνει οι κοιλια με πεθανε χτες στο πονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 266
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σας και απο μενα κοριτσαρες μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα μπραβο μπραβο σε ολες σας!!! λοιπον καθομαι να κανω τη λιστα με τις αυχενικες μας (ονομαστικα για να μην παρεξηγηθουμε :lol::lol::lol: )

delphine μου δεν πηγες χθες στο γιατρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αλεκα!!!οχι δεν πηγα..μου ειπε να παρω παυσιπονα κ αν συνεχιζει κ σημερα ο πονος να παω να δει το μωρο.ηταν τωρα το πρωι να παω αλλα δεν εχω αμαξι.περιμενω τον καλο μου να σχολασει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα....μ'αρεσε που εβαλες ημερομηνιες για αυχενικη..πως το εκανες? :P στις 24 θα μαθω κ εγω ποτε θα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμωτο το ειχα βαλει και με χρωματα κατσε να το ξαναφτιαξω! ουπς χεστηκε η κορη μου επανερχομαι!

Delphine moy ολα καλα θα πανε μην ανυσηχεις μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφερα!!! περιμενω και τις υπολοιπες για να συμπληρωθει η λιστουλα μας. ελπιζω να ερθουνε και αλλα κοριτσια στη παρεα μας!!!

κανω τα παντα ταυτοχρονα, προσπαθω να δωσω στη μικρη τη πορτοκαλαδα της, προσπαθω να πιω το καφε μου και να φτιαξω και τη λιστα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalimera!!!!

Exei kai kardiaaaa!!!!!!!!!!!!

Htan teleio! Apisteuto! Auto einai pragmatika to thauma tis fusis!

Charoula mou mprabo kai se sena! Eimaste se kalo dromo!

Aleka mou emena bale me 20-12 gia auxeniki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ αλλη μια ημερομηνια αυχενικης!!!!μπραβο ελενα!!φανταζομαι τι χαρα ενιωσες οταν ακουσες την καρδουλα!!!!το βραδακι τελικα θα παω στιν κλινικη αλεκα.. βασικα θελει να δει αν προχωραει η ομφαλοκηλη κ αν θα επηρεαστει οταν θα αρχισει να μεγαλωνει πολυ η κοιλια..το κακο ειναι οτι ο πονος ειναι αφορητος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Charoula ola mia xara! 1.5 xiliosta mou eipe. Kalo einai auto? Oute kserw poso prepei na einai.

Pantws kai to eidame pio megalo apo prin kai to akousame!!

Anupomonw na paw tin epomeni fora giati mou eipe oti tha fenetai san kanoniko mwro!!

Mou fainetai apisteuto!

Esu ola kala Charoula?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον εννοείς 15 χιλιοστά ή 1,5 εκατοστα-σιγουρα.

βρε 15 χιλιοστα τι κουκίδα ειδατε-ολοκληρο παιδί είναι!!!πλάκα κάνω!

απλά ήδη έχει σχηματιστεί όπως φαίνεται στα δικά μας τικερακια!

μια χαρα ειναι εμενα ηταν 16 χιλιοστα την ιδια μερα με σενα αλλα εγω εχω μικροτερο κυκλο απο εσενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A nai mperdeutika! xaxa 1.5 ekatosta mas eipe!!

Apisteuto einai e??

Nai ennoousa oti tin proigoumeni fora eidame koukida kai twra megalwse to sporaki mas!!

To tikeraki sou oso pernaei o kairos allazei morfi???

An einai etsi na balw kai gw ena tetoio! Apo poio site to ebales?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατα διπλα στο τεκερακι που λεει make a pregancy ticker και θα σε βγαλει στο σαιτ-ναι αλλαζει καθως περναει ο καιρος!

δεν ειναι φανταστικό?εμας μολις το ειδε μας ειπε 'καλε αυτό κουνιεται!" εγω δεν το καταλαβα αλλα ειναι πραγματικα φοβερο συναισθημα!

θα πάθεις πλακα όταν θα πας σε ένα μηνα και θα δεις κανονικο παδιί με χερια - ποδια -κεφαλι κτλ κομπλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To ekana alla me pige kai mia mera pisw sto metrima! Hmoun 7 kai 6 kai touto leei

7 kaki 5!

Alla einai polu wraio. Etsi les na einai to sporaki mou?

Teleio einai!

Euxaristw Charoula!

Emas den kounouse alla palotan h kardoula kai to blepame pou xtupouse, fouskwne kai ksefouskwne!! Itan apisteuto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραξενο γιατι εχουμε μια μερα διαφορά ετσι δεν είναι?εγω 27/06 και εσυ 28/06? τελοςπαντων!δοκίμασε το ακομα μια φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα το βρηκα το λαθος-μην βαζεις περιοδος καθε 29 μερες αλλά ασε 28 οπως το εχει και το σαιτ γιατι και ο υπερηχος του γιατρού ετσι το υπολογίζει-θα δεις θα σου βγει κανονικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula isws etsi na einai swsto. Emena mou exei pei o giatros teliki imerominia

29/6.

Den ebala periodo mou zitise mono pithani imera toketou.

Mallon swsto einai. Isws metrane ligo diaforetika. Giati kata to giatro mou eimai 7 kai 6 simera.

Den pirazei tha to afisw e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο ειναι αν βαλεις 29/06 εισαι 7 και 5 αν βαλεις 28/6 θα σου βγαλει 7 και 6-τωρα σθγα για την μια μερα!καλα να ειμαστε!

α!συμβουλή αν περασει το πρωτο τριμηνο να παρεις να φορας σουτιεν εγκυμοσυνης ή και καλυτερα θηλασμου (για να το εχεις και μετα) σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης για τι ειναι ιδανικο για τα κοριτσια που μεγαλωνει πολυ το στηθος τους-λενε καλυτερα οχι σουτιεν σκληρα με μπανελες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A nai? Den to iksera auto! Tha to dokimasw!

Egw twra sigoura thelw na parw ena tzin me lastixo.

Den mou kanei kanena apta dika mou. Exei pristei i kilitsa mou kai den kleinoun.

Rwtisa to giatro kai gia to priksimo kai mou eipe oti den einai to mwro alla

oi ormones prizoun to entero kai giauto eimai prismeni.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχει δικιο-φαντασου 1,5 εκατοστο μωρό να δημιουργούσε τέτοιο φούσκωμα?ειναι από τις ορμόνες!εμενα σημερα ποναει η μεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw eutuxws eimai polu kala. To mono pou exw einai upnilia kai me pianei otan eimai kai sto mathima...ekei zorizomai ligo. Eixa kai kati anagoules alla polu ligo. Mia me pianoun mia m'afinoun.

Eimai euxaristimeni ws twra giati an imoun polu xalia de tha mporousa na doulepsw!

Kai apti mia lew kai eutuxws pou douleuw giati an kathomouna de kserw pws tha pernouse h wra!

Ase pou twra perimenw na erthoun oi diakopes twn Xristougennwn pws kai pws na kleisoume!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα!!! μολις πηρανε οι γονεις μου τη μικρη και ετσι θα απολαυσω το σαβατοκυριακο με πολλα ψωνια και θα κανω και δουλειες στο σπιτι επιτελους!

αχ τι ωραια πραγματα ακουω σημερα.... αυτο με το σουτιεν του θηλασμου ισχυει σε βοηθαει πολυ και ξεκουραζει το στηθος ηδη το φοραω γιατι με πιεζε το σουτιεν με τη μπανελα και γινομαι μουσκεμα απο το γαλα.

εμενα δεν μου εδωσε ΠΗΤ γιατι εκανα καισαρικη και μου ειπε οτι μολις το μωρο θα ειναι πανω απο 3κιλα θα το γεννησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...