Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Κοριτσαρες τι κανετε; Εμεις καλα μεγαλωνουμε κι επιτελους αποψε κοιμηθηκαμε!!\

αφρο πιανεις μεγαλη συζητηση...οπως κ να χει αναπολουμε τα παλια με ενα χαζο χαμογελο στο προσωπο..εγω γελαω οταν λεπω την νεκταρια να παιζει κ θυμαμε τη μαμ αμου: μη βιαζεσαι να μεγαλωσεις... κοιμησου τωρα που μπορεις... κ αλλα τετοια!!

Εμας δεν στεκετε κοριτσια στον κολο της μονη της... ομως καθετε στον καναπε κ καρεκλακι!!

Εμεις πηραμετ ο chicco polly σαν της σουλας..απο το αμαζον 90 ευρω!! Ηρθε προχθες!! Τωρα κοιταμε για παρκο...

Δαφνη μου για τα φρουτ εμεις ακολουιθουμε το προγραμμα του παπβεντση...επειδη ειμαστε κατω απο 6 μηνων μου το προσαρμοσε λιγο διαφορετικά...σε γενικες γραμμες ομως το μενου δε διαφερει πολυ..ριζαλευρα κ τετοια δν εχω δωσει ..10 μερες τρωμε στερες κ παμε καλα.. σε καμια βδομαδα θα βαλουμε και μεσημεριανο καροτακι! τι φρουτα δινετε στα παιδια σας εσεις; εμεις τρωμε μηλο μπανακα αχλαδι κ βανιλια.. απαγορευονται τα οξινα κ δε μπορω να κσεφτω τιποτα αλλο!!!

Κ εγω σαν εσας στο θεμα 2ου... κοιταω κοιλιτσες αναπολω αλλα οταν σκεφτμαι την καγτασταση στην ελλαδα κανω πισω....

αφρο μια στειρωση κ στο δικο μοθυ γιαννη παρακαλω!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας ζουζούνες!

Εμείς δεν περάσαμε καλό βράδυ.. να φανταστείτε κοιμηθήκαμε με τη μπέμπα ανάμεσά μας, η οποία ήταν στο ρηλάξ σε ανάκλιση γτ έβηχε συνέχεια και χουρχούρηζε (δεν ανέπνεε καλά). Το περίεργο είναι ότι η μύτη της είναι παντακάθαρη και ο βήχας της ξηρός. Μάλλον είναι αλλεργικό.. Δεν έχει παρουσιάσει τίποτε άλλο. Με δύο αλλεργικούς γονείς από αναπνευστικής άποψης, τι να κάνει το καημένο το παιδί! Από το πρωί είναι καλύτερα. Εγώ όμως είμαι λίγο έτσι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

Αφρο μου θα διαφωνησω με το δαχτυλο γτ μπορει να γινει ατροφικο και αυτο δεν μπορει να το αλλαξει κανεις. Εγω του το εκοψα βαζοντας του γαντια ή πιπιλα.

Ειρηνη γτ δεν κοιμοσαστε εσεις;

εμεις παλι δεν κοιμηθηκαμε. παρολο που εσκασε και το 2ο. τι να πω ειδομεν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, εγώ έβαζα το δάχτυλο στο στόμα (τον αντίχερεια)μέχρι την Πέμπτη Δημοτικού!όπως λέει κ η Δάφνη,πεταχτά δοντάκια θα είχα ούτως ή άλλως λόγω γνάθου.η εμπειρία μου λέει ότι όσο προσπαθείς να της το κόψεις τόσο θα το βάζει.ταυρίνα δεν είναι κ η δικιά σου?Η Μυρτώ ποτέ δεν έβαλε πιπίλα γιατί δεν της άρεσε.Στην αρχή πειραματιζόταν με το δάχτυλο στο στόμα αλλά δεν τα πολυκατάφερνε.ούτε την ενθάρρυνα ούτε την απέτρεψα,την άφησα να το ανακαλύψει μόνη της.τωρα τελευταία το βάζει καμιά φορά κ οχι μονο όταν νυστάζει.Δεν με απασχολεί ιδιαίτερα.

Εμείς σήμερα πήγαμε για ψώνια με τη νονά (για το δώρο τους),άλλαξα κ κάτι ρουχαλάκια από το mothercare κ της πήρα ένα ωραίο παιχνίδι,ενα λεωφορείο που εχει γεωμετρικά σχήματα με χρωματα για να ταιριάξεις στις αντίστοιχες τρύπες,είναι 6μηνων +.μπουχτίσαμε από ρούχα.τώρα παίρνουμε βιβλία που της αρέσουν πολύ κ όλο τραβάει τα δικά μου να τα βάλει στο στόμα.

το απόγευμα έφαγε μόνο το μισο ρυζάλευρο κ όλη μέρα (πέρα από 15' στο αμάξι)δεν έχει κλείσει ματι,έτσι εκανε κ χθες κ τελικά το βράδυ έκλεισε 10ωρο.τώρα την έβαλα λίγο στο κρεβατάκι της αλλά νιαουρίζει.θα την κάνω λίγο νωρίτερα μπάνιο για να ξεκουραστεί νωρίτερα.πώς αντεχει?!?!?εμείς χθες γυρίσαμε από φίλους στις 2 κ ξύπνησα 7 παρά με τη μικρή.θέλω επειγόντως να αναπληρώσω τον ύπνο μου...

Φιλιάα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Milisa me tin paidiatro girw stis 8 tis eipa pws ta magoulakia tis mikris akomi einai kokkina k exoume para poli 3irodermia k 3efloudisma k mou eipe na stamatisoume to axladi gia liges meres (apo tin epomeni pou 3ekinisame to axladi 3ekinisane na kokkinizoune ta magoulakia tis k tis to anafera) na doume an kanei kamia diafora k na sinexisw na vazw sixna apo tin mustela pou tis vazw idi k apo deuteras na doume ti e3eli3i exoume k analoga na pra3oume..Skeftomaste pws mporei na einai k apo to krio..An den 3ekokkinisei na valoume pio dinati krema k na mou pei k i idia pote 8a 3ana enta3oume deila-deila k pali sto programma mas to axladi k an arxisei pali na tin enoxla simainei exei allergia!! idwmen!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μας!!!

Καταρχήν θλελω να μάθω τι γίνεται με το 2ο δοντάκι του Διονυσάκη,κλαίει ακόμα όπως πριν η είναι λιγο καλύτερα τα πράγματα?

Αναστασία η Γεωργία μας,πως είναι σήμερα??Χουρχουρίζει κ βήχει ακόμα?Θα της κάνετε καμιά ειδική εξέταση αν πρόκειτε για αλλεργικο?

Καλά θα τα πούμε κ αργότερα εμείς.

Αντριά μου επειδεινώθηκε η κατάσταση ετσι,μπορει να οφειλεται κ στο αχλαδι,ύπουλα τα φρούτα...μακάρι να ηρεμήσει για να δούμε,τουλάχιστον δεν είναι ανυσηχη απο αυτο, σωστα?

Αφρο μας εφτιαξε η φιλη σου,εκεί που την ειχαν την Ελλάδα ουαο τώρα έχουμε ρεζιλευτεί,Θεέ μου τι κατάντια!

Δανάη να σου ζήσει ,να την χαίρεσαι κ να απολαμβάνεις κάθε της στιγμή!

Τα νέα μας...ξεκίνησα να της βάζω κανέλα,χάρη στην ιδέα της Αφρο-να σαι καλα-κ ξεκίνησε να τρωει την φρουτόκρεμα!!!Πολύ χαίρομαι γτ δεν ηθελα μεσα μπισκοτα κ κρεμες,πολύ ζάχαρη.

Οπότε τωρα τα τρώμε όλα.....σημερα που θα ερθει ο γιατρος θα μας πει για το καινουργιο μενου.

Εχτες περάσαμε ωραια,το πρωί ήρθε μια φίλη με τον γιο της,3 ημέρες διαφορα με την Χριστίνα κ πηγαμε στο athens heart,της πηρα γαντακια,σκουφάκι κ παπουτσάκια.

Παρεπιπτοντως ο γιο της ειναι το μωρο που σας ΄ςλςγα με τις τριχούλες στα καρυδάκια του,ε τωρα έχουν γινει πιο πολλές :shock: κ τρεχει η κοπέλα για ορμονικές εξετάσεις!!!

Μετά ανέβηκα Νικαια στην αδερφή μου....η κορη της δεν παίζεται!!!Κανει τα απίστευτα,μπουρμπουληθρες με τα σάλια της,στεκεται κανονικοτατα πολύ ωρα και αλλα πολλά.

Παίξανε οι μικρές κ κατά τις 23.00 μαζεύτηκα σπίτι...βασικά τωραπου βραδιάζει το αποφεύγω να γυρίζω αργά...ήταν περίπτωση...

Σας φιλώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξημερώματα Κυριακής 6 Νοεμβρίου ώρα 6:30.Χτύπησε το τηλέφωνο μου,η μαμά μου με κλαμμένη φωνή..δε χρειάστηκε να μου πεί τίποτα.Το κατάλαβα και αμέσως πλημμύρισαν δάκρυα τα μάτια μου.Η καλύτερη μου φίλη έφυγε..έπνιξε τον πόνο της κ κοιμήθηκε για πάντα..η σκυλίτσα μου δε θα με ξαναπεριμένει πίσω απο τη πόρτα να ανοίξω..ούτε θα βγαίνει στο μπαλκόνι να μου φωνάζει όταν μπαίνω στο αυτοκίνητο.

13χρόνια και 7 μήνες ζήσαμε μαζί κ δεν έφυγε στιγμή απο κοντά μου.Κάθε φορά που γυρνούσα σπίτι ήξερα πως με περιμένει πώς κ πώς για να πηδήξει πάνω μου κ να με γεμίσει με "φιλιά"..κάθε φορά που ήμουν νευριασμένη ή στεναχωρημένη εκείνη ήταν δίπλα μου για να με κάνει να χαμογελάσω..όταν γελούσα έκανε κύκλους κ κουνούσε με τρελούς ρυθμούς την ουρίτσα της για να δώ πως χαίρεται μαζί μου.Όταν έκλαιγα,έσπρωχνε με τη μουσίτσα της το πρόσωπο μου για να μου πάρει τα δάκρυα..Όταν πονούσα καθόταν δίπλα μου να με προσέχει κ μόλις έκανα να σηκωθώ σηκωνόταν πρίν απο μένα για να με ακολουθήσει.Η καλύτερη παρέα,η μικρή μου αδερφούλα όσο παράξενο ακούγεται έτσι την ένιωθα γιατι μεγαλώσαμε μαζί.Η καημενούλα μου ήθελα πολύ να ζήσει,το πάλευε τις τελευταίες 2 εβδομάδες που παρέλυσαν πάλι τα πίσω ποδαράκια της.Αυτή τη φορά όμως δε κατάφερε να ξανασηκωθεί.Κάθε μέρα 8 ενέσεις αλλα δεν άντεξε.Κουράστηκε κ παραιτήθηκε.Πονούσε αλλα όσο κ άν προσπαθούσε να πνίξει το πόνο της τα γλυκά της ματάκια το μαρτυρούσαν. Μια σκυλίτσα γεμάτη ζωντάνια δε μπορούσε πλέον να κάνει τίποτα χωρίς τη βοήθεια μας κ δεν το άντεχε,η ζωντάνια της χάθηκε κ σώπασε η φωνούλα της για πάντα..Η πολυθρόνα που καθόταν είναι κενή κ το σπίτι ήδη είναι τόσο άδειο.Δε το χωράει ο νούς μου,ξέρω οτι είναι φυσικό επόμενο αλλα δεν θέλω να το αποδεχτώ.Πονάω,η καλύτερη μου φίλη,η συντροφια μου δεν θα ξαναγυρίσει πίσω. Την πήγε ο μπαμπάς μου κ ο αδερφός μου στο εξοχικό μας. Δεν άντεχα να πάω,θέλω να την έχω στο μυαλό μου όπως χθές που την είδα τελευταία φορά να με κοιτάει παραπονεμένα μέσα στα μάτια.Δεν περίμενε,αυτή την εβδομάδα θα της αγοράζαμε ειδικό καροτσάκι για σκυλάκια με αναπηρία κ άν ο γιατρός έκρινε οτι μπορεί θα της κάναμε χειρουργείο για να περπατήσει ξανά..δεν περίμενε όμως,τα παράτησε ενώ μπορούσε,είχε δυνάμεις..λίγο μόνο να περίμενε.

Δε θα σε ξεχάσω ποτέ κοριτσάκι μου γλυκό.Η μυρωδιά σου είναι ακόμα εδώ να σε θυμίζει..

Ελπίζω στον κόσμο που πάς μην έχει πόνο κ να μπορέσεις να ξανατρέξεις ανέμελη όπως παλιά..

ΑΝΤΙΟ..ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΡΑ ΜΟΥ.

post-11862-13873938024345_thumb.jpg

post-11862-13873938025566_thumb.jpg

post-11862-13873938026657_thumb.jpg

post-11862-13873938027774_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα το χω περασει και δε ξερω τι να σου πω εγω τον προηγουμενο σκυλο μου το θρυλεων τον ειχα στη γιαγια εγω εμενα 4 φορες την εβδομαδα εκει... Ακομα οταν πηγαινω τον περιμενω στα σκαλια. Πεθανε το 2005 14 Φλεβαρη. Η Φατσα μου εινα θηλυκια γιατι δεν αντεχα να παρω αρσενικο να πω αλλο σκυλο πασακο μου , τον ειχα απο 5 χρονων και πεθανε στα 19.. Απλα θα συνηθισεις την ιδεα σε καποια φαση. Εγω τη μυρωδια ακομα τη θυμαμαι. Λυπαμαι πολυ ελενα αυτο μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω κοριτσι μου....δεν ειχα ποτε σκυλακι, αλλα ξερω οτι ειναι σαν ανθρωπος μεσα στο σπιτι, και ολοι το λογαριαζουν σα μελος της οικογενειας...φαινεται απο τα λογια σου οτι ειναι σαν να εχασες ανθρωπο, και δε μπορω να πω τιποτε αλλο, μονο να σκεφτεσαι τα καλα που περασατε μαζι και μακαρι να αναπαυτει η ψυχουλα της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΛΕΙΠΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ,ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ...ΕΤΡΕΧΑ ΜΟΝΗ ΜΕΣ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ...ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΙΠΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ....ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΟ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟ Κ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ...

ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, κατα τ'αλλα, κι ευχομαι για τις υπολοιπες να ειναι μια ομορφη μερα.... η αθηνα ξυπνησε στις 6.30 απο την πεινα, αποψε που ειπα να μη σηκωθω στις 4 να την ταισω γιατι ηθελα να ξεκουραστω, και σχεδον με ρουφηξε και μετα ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10!!!!ειδες, αν θελει το παιδι να φαει...!!!τι χαζη που ημουν να σηκωνομαι για να την ταιζω, μη τυχον και χασει κανα γευμα!!!

5 μηνων σημερα και επισημως!!!πως περναει ο καιρος.....τωρα που μεγαλωνει νιωθω περισσοτερο το χαδι της, το χαμογελο της, το γελιο της...τη γκρινια της!!!χαχαχαχα!!!το ανθρωπακι μου καθε μερα μεγαλωνει και γεμιζει τη ζωη μου.....

τωρα για το δαχτυλο στο στομα, σας ευχαριστω για τις σκεψεις σας.... η αληθεια ειναι οτι φρικαρα γιατι το ιδιο μεσημερι παρατηρησε η κουνιαδα μου οτι δεν βαζει απλα το δαχτυλο στο στομα ( οπως νομιζα και την αφηνα, καθως θεωρω οτι ειναι φυσιολογικο σταδιο ) αλλα το πιπιλαει κανονικα.... και το τελευταιο που θελω ειναι να σχολιαζουν το παιδι μου....τις τελευταιες 2 μερες δεν την αφηνω, της βαζω την πιπιλα, και το εχει περιορισει....παντως, μου κανει εντυπωση....ποτε μεχρι τωρα δεν την εμποδιζα γιατι πιστευα οτι φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα, κι ομως αρχισε να της αρεσει το πιπιλισμα....τι να πω, θα δουμε....

γιουλη, ειναι αλλεργικη αντιδραση, αυτα τα σπυρακια;;; περαστικα σας!!!

κι εγω θελω συναντηση!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου,καθαριζω το σπιτι κ 1εκανα 1 διαλλειμα να ταισω τον μικρο και να διαβασω τα νεα σας.jule πως ειναι ο αλεξης τωρα?απο τι βγηκαν τα σπυρακια.αχ φρικη να εισαι μονη σου να αρρωσταινει το μικρο και να πρεπει να τρεχεις.παντως και εμεις δοντακια γιοκ.ελενακος ουτε εγω ειχα ποτε κατοικιδιο .λυπαμαι ομως.ειναι φρικη να χανεις ενα κομματι της ζωης σου.παω να συνεχισω κ θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,λυπάμαι πολύ!δεν είχα ποτέ ζώο αλλά ξέρω πως όταν έχεις μια πιστή συντροφιά για 13 χρόνια είναι αδιανόητο να την αποχωρίζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα η μυρτώ έφαγε ούτε τη μισή φρουτόκρεμα...τζίφος!!!κάποια είπε για κανέλα?πιάνει?δεν πικρίζει?επιτρέπεται?θα ρωτησω αύριο κ την παιδίατρο που θα πάμε για εμβόλιο!ουφφφ το τελευταίο μετά μαρτιο πάλι!

Σήμερα εδώ έχει φανταστική μερα και 21οC!!!πήγαμε λοιπόν οικογενειακώς βόλτα στο λιμάνι κ η μικρή το ευχαριστήθηκε!όσο περνάει ο καιρός τα Χανιά μου αρέσουν όλο κ περισσότερο!!!!

post-14553-13873938028998_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ....ΕΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝΕΜΟΒΛΟΓΙΑ...ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΙ ΚΛΑΜΜΑΤΑ...ΤΟΟΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ????ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΗΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΟΘΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΟ...ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΠΑΘΕΙ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ...ΚΑΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΣΘΕΝΙΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ....

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΑΛΟΙΦΗ ΜΕ ΑΛΟΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΛΗ(ΚΕΡΙ ΜΕΛΛΙΣΑΣ) ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ....ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΗ ΒΑΖΩ....ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΣΕ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ???

ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη, ευτυχως δεν ειναι τιποτε σοβαρο, τζαμπα την τρομαρα που πηρες!!!!Περαστικα σας!!!

δαναη, ζηλεψα τη βολτα σας!!! κι εμεις εδω ειχαμε καλο καιρο και ζεστη, γι'αυτο εστειλα μπαμπα και κορη για ..... φωτοσυνθεση στο παρκο, για να μαγειρεψω κι εγω....!!!ελεγα να βγουμε μαζι βολτα μετα το φαγητο, αλλα η μικρη κοιμαται απο τις 2 (!!!!) , ο ηλιος τωρα εχει πεσει, αρα δεν θα παμε πουθενα :( την πατησα!!!κατι ακουω, μαλλον ξυπνησε και θα'ναι πεινασμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου ωραία φωτό.. Εμείς σήμερα πήγαμε εκκλησία να πάρουμε μεταλαβιά και μετά μια βόλτα στη γιαγιά.. ο μπαμπάς μας είναι αρρωστούλης με μπούκωμα, βήχα, δέκατα.. ελπίζω να μην κολλήσει και ο Παναγιωτάκης.. Έφτιαξα κανελόνια για μεσημέρι, σιδέρωσα κιόλας τα ρούχα που είχα αλλά πρέπει όπωσδήποτε να κάνω τα μπαλκόνια.. έλεγα να τα αφήσω μια και καλή όταν γινόταν η μετακόμιση αλλά καθυστερεί και δεν πάει άλλο γιατί δεν έχουμε και τέντες οπότε όλη η σκόνη και η βρωμιά έρχεται στα παράθυρα και τα πατζούρια, χάλια είναι.. αυτά απο μένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Συγγνωμη που δεν προλαβαινω να σας λεω μια καλησπερα, αλλα μεγαλωνω χωρις βοηθεια 2 παιδια και καταλαβαινετε!

Βγαλατε κιολας δοντακια;;;εμεις οχι ακομα :roll:

Ηταν αρρωστουλης, ειχε συναχι και βηχα ασχημο, ευτυχως δεν εξελιχθηκε σε βροχιολιτιδα, αλλα του δινω φαρμακα αερολιν, φλιξοταιντ με αεροτσαμπερ, μια ειδικη μασκα για μωρα ειναι, και οτριβιν.

Εγω κοριτσια αυτα δεν τα ηξερα στον πρωτο μου, εκεινος δεν ειχε αρρωστησει τον πρωτο χρονο.

Αν τα περναγα αυτα στο πρωτο θα ειχα φρικαρει.Ηταν και ειναι πιο ζωηρος.

Αληθεια σας συστηθηκα;

Κυριακη με λενε και μενω Γλυφαδα.

Σας φιλω ολες και περαστικα στα αρρωστουλικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Ti mou kanete? Emeis simera to mesimeraki pigame se party arravwnwn ir8ame spiti emeine o giwrgos giati itan kourasmenos k egw me tin mikri pigame ligo stin mama mou giati i8ele na tin dei o aderfos mou..

I mirki einai poli kalitera sxedon i kokkinila efige alla 3irodermia k 3efloudisma exoume ligo, alla einai mikro to kako..Tis vazame sixna krema k telika eixame apotelesma..8a enimerwsw avrio tilefwnikos tin paidiatro gia na doume pws 8a proxwrisoume me to axladi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...