Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Ηλιάννα, μια χαρά σε βλέπω! Νομίζω είσαι πολύ χαλαρή και δεν ταλαιπωρείσαι καθόλου! Μια χαρούλα!!!

Αναστασία, φαντάζομαι ότι, σιγά σιγά προετοιμάζονται τα μωρά μας για τη μεγάλη έξοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγω αυτο θελω να πιστυεω οτι ειναι προετοιμασια κι οχι κανενα αλλο κουφο τωρα που φαγαμε τον γαιδαρο!!!Δευτερα παω για εξετασεις να δουμε αν εφυγε και η ουρολοιμωξη.Θα μου βαλει να κανω κι αλλες εξετασεις πριν γεννησω?

Ηλιανακι μου τι καλα με τα μωρακια σου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, τι κουφό να είναι; Εγώ πάντως έχω κίτρινα υγρά καθ' όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Είναι από τις μολύνσεις, βέβαια, αλλά απ' ό,τι θυμάμαι, και η Νάσια είχε συνέχεια και στις δύο εγκυμοσύνες της, χωρίς να έχει κάποιο πρόβλημα.

Μάλλον αυτές τις μέρες θα μας βάλουν να κάνουμε καλλιέργεια κολπικού υγρού, για να δουν αν έχουμε κάτι, καλά εγώ το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω διάφορα, εσύ ελπίζω να μην έχεις τίποτα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που το κανουμε αυτο?Ο γιατρος μας παιρνει δειγμα ή σε αλλον? Μην το λες μην εχω κι εγω και δεν το πηρα χαμπαρι!!! :lol: Δηλαδη κι αν βρουνε κατι ποτε να πρλλαβαουμε να κανουμε θεραπεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια ναι η αληθεια ειναι πως ειμαστε μια χαρα, δοξα το Θεο!!!!!!πραγματικα εχω μεινει εκπληκτη!!!

κανατε τα ψωνια σας?τελειωσατε??

αναστασια μου κ εσυ εχεις ουρολοιμοξη??πωπω κ εγω θυμαμαι ειχα παθει. μακαρι να εχει φυγει κοριτσακι μου!!!!!

κοριτσια απο υγρα ειχα κ εγω ελαχιστα καθ'ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης κ προς το τελος (αρκετες ημερες / βδομαδες δηλαδη) ειχα πολλα διαφανες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, ο γιατρός μας παίρνει δείγμα και το πάμε εμείς στο Χημείο. Εγώ έτσι έκανα τις άπειρες φορές που έκανα καλλιέργεια κολπικού υγρού! Σ' αυτή τη φάση μάλλον δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε θεραπεία, απλά ξέρουμε ότι έχουμε μόλυνση, για να χορηγηθεί η ενδοφλέβια αντιβίωση και ίσως να γίνει και καισαρική.

Ηλιάννα, κι εγώ κάπως έτσι ονειρεύομαι να είμαι με τα εκατό πενήντα παιδιά που θέλω να κάνω! :P

Με τα ψώνια έχουμε σχεδόν τελειώσει. Έμεινε η βάση για το μπανάκι και το θερμόμετρο/φυσιολογικός ορός/πράγμα που βγάζουμε τις μυξούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ηλιανακι εκανα θεραπεια 7 ημερες με αντιβιωση και θα κανω επαναληψη να δω αν εφυγε.Λογικα πρεπει γιατι συγνωμη κι ολας, ειχε μια περιεργη μυρωδια πριν,ενω τωρα δεν εχω!!!Εμας δεν ειναι διαφανη, ειναι κιτρινωπα!χμμμμμ Εσενα σου ειχε φυγει με μια θεραπεια που εκανες ή οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουαααααααααααααααααααουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αννα μαρια ΕΚΑΤΟΝ ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΑΙΔΙΑ????????? υπερηρωας θα εισαι εσυ!!!!!!!!! ;):D

αναστασακι μου εγω δεν ειχα κανει καποιαθεραπεια γιατι ημουν στο αρχικο σταδιο της ουρολοιμωξης κ το μονο που χρειαστηκε να κανω ηταν να πινω παρα πολυ νερο κ ετσι μ'αυτο εφυγε.

ευχομαι να εχει εξαφανιστει κοπελα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou, elpizw na eiste kala..den diavasa akoma ta nea sas giati o mikros me trexei poli simera.kleei kleei kai den koimatai me tipota..twra katafera na ton koimisw apo to prwi kai tha paw ki egw na ksaplwsw ligi wra, oso prolavw..

filakia se sas kai ta mwrakia sas..

...elpizw na mou ftiaksei to ipad o antras moy simera gia na mpw argotera giati den mporw na mpainw apo to laptop..

anna maria 150 paidia????? egw kai me tria voleyomai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω και εγω...εχτες δεν μπορεσα να γραψω μαγειρευα...εκανα τα φαγητα για την καταψυξη...λαχανοντολμαδες.παστιτσια..και εμεινε κιμας και εκανα και γιουβαρλακια...αχ και εμενα την πιανουν κατι μερες ουρλιαχτα χωρις λογω και δεν κοιμαται και επειδη νυσταζει ουρλιαζει χειροτερα..τουλαχιστον 3 βραδια τωρα τρωει 9.30 και μετα παλι 5.30 το πρωι..κοριτσια ο πονος εκει κατω φυσιολογικο ειναι...ποναγα και εγω και θυμαμαι στην τελευταια εξεταση οταν ανεβηκα για να δει τον τραχυλο δεν μπορουσα(αφηστε που στον υπνο δεν μπορουσα να αλλαξω πλευρο)και της το λεω της γιατρινας και μου λεει εμμμ τοσο βαρος εχεις εκει...οταν γεννησα ως δια μαγειας σταματησε και ο πονος..κοριτσια μου λειπει που ημουνα εγκυος..πρωτη φορα...οταν γεννησα το Χριστοφορο δεν ηθελα να μεινω εγκυος για πολυ καιρο..τωρα θελω τοοοσο πολυ...σιγουρα σε 4-5 χρονια θα κανω και αλλο αυτο λεμε με τον αντρα μου απο τωρα και μακαρι να αξιωθω να κανω και 4ο...θα δειξει ...με το χαλι της χωρα μας δεν ξερω...εκτος και αν μεταναστεψω...και ειναι καλυτερα εκει...ρε κοριτσια να σας πω να γελασετε...μας ειπε κατι κουφα ο Χριστοφορος και ειπα να τα μοιραστω μαζι σας να γελασετε...

-Λεει ποιημα για τη γιορτη και ο ποιητης ονομαζεται ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΕΜΗΣ...τελειωνοντας λοιπον το ποιημα λεει ο Χριστοφορος...ΙΩΑΝΝΗΣΗΣ ΠΟΛΕΜΙΣΗΣ...ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ...λεω αγαπη μου μην το πεις αυτο στη γιορτη...μονο το ονομα..οκ'??Λεει ναι..ξανα λεει το ποιημα...στο τελος λεει..ΙΩΑΝΝΗΣΗΣ ΠΟΛΕΜΙΣΗΣ..και ναι μεν δεν λεει αλλα κανει τα χερια του καρατε...χαχα λεω μην το κανεις αυτο καλε μονο το ονομα...τελικα στη γιορτη ευτυχως μονο ΙΩΑΝΝΗΣΗΣ ΠΟΛΕΜΙΣΗΣ ειπε...

-Μετα κατι του ελεγα να διαλεξει και αντι να μου πει εκανε νοηματα..του λεω μιλα παιδι μου να καταλαβω..τπτ αυτος ...μιλα καλεεε...βαζει τα κλαματα και λεει...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΛΑΑΑΑ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΙΜΑΙΙΙΙ...χαχαχα...

-Το ματι του εγινε κοκκινο απο τον υπολογιστη και του λεω..Χριστοφορε μην παιζεις αλλο..εγινε κοκκινο το ματι σου και λεει...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΠΡΑΣΙΝΟ...ΝΤΟΙΝΝΝΝ

-Εχει μυξουλες και τον στελνω να φυσιξει τη μυτη...τη φυσαει ερχεται του λεω απο τη μια μερια εχεις μυξουλες και λεει...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ...τι να πω αναλαμπη εφαγεεε με εχει κουφανειιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου όμορφα τί κάνετε?......:).....και εμείς σήμερα κάναμε μηλόπιτα στριφτή...με τριμμέ νο μήλο...το' χει η μερα μάλλον.....χιχιχι.....τουλάχιστον έγινε πολύ νόστιμη....:)......

και εγώ έχω αρκετά υγρά......αλλά από ότι καταλαβαίνω είναι από την προετοιμασία που γίνεται εσωτερικά για να βγουν τα μικρά μας...:)...

Νασιούλα μου καλώς ήρθες......να σας ζήσει η μπεμπούλα σας....να είναι πάντοτε ευτυχισμένη και χαρουμενη...υγιής πάνω από όλα...:)....καλή λοχεία και σε σένα/.......βλέπω όμως ότι γέννησες στο "άψε σβήσε".....ομολόγα....έφαγες παστουρμά????....για να αρχίσουμε και εμείς από τώρα ώστε να κάνουμε ρεκόρ στο χρόνο..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολλά φιλάκια σε όλες.......

αααα......σας είδα και στο fb......καλά όλες είσαστε κούκλες...;)....σας φιλώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες ....τι κάνετε ??

νασιακι μου τι κανείς καλώς ήλθατε στο σπιτάκι σας και πάλι να σου ζήσει και ΕΣΥ καλη λοχεια κούκλα μου.........

Λυδιακικαι ΕΣΥ μια κούκλα γυναικαρα είσαι μόλις σε είδα ...."..

Αννα Μαρια έλεος όχι και 150.......

Ευακι ο χριστοφορινος δεν παίζεται χαχαχαχα....

Αγγελικουλα μου τι κανείς ?

Ηλιανακι μου πολλα φιλακια σου στέλνω .......

Εγω είμαι καλα και τα μωρακια μου ακόμα Καλητερα πιστεύω αλλα με έχουν ταράξει στις κλωτσιτσες και το ένα ανεβενει όλο μέσα στο πλευρό και δεν μπορω να πάρω ανάσα μερικές φορές.... Δεν ξέρω τι να κάνω βάζω το χέρι να το σταματήσω γιατί θα έρθει στο κεφάλι μου καμία μέρα χαχαχαχα.....

Θέλω να περάσουν οι μέρες γρήγορα και να γέννησω δεν αντέχω άλλο είναι σκεφτητε 5 κιλά μόνο τα μωρα τώρα και βάλτε και όλα τα αλλα ποναω παντουυυυυυυυυυυυ και πάλι καλα μου λένε που κάθε μέρα είμαι και έξω άλλη θα ήταν μόνιμα στο κρεβάτι ..... Δεν θυμάμαι κάποια με ρώτησε ποτε γεναω δεν ξέρω ούτε και εγω με έχει νευριασει ο γιατρός γιατί τι μια τα λέει έτσι και την άλλη αλλιώς ......έχω πολλές συσπασεις παντός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μήπως θυμάται καμία σας για ένα σαιντ που είχε βάλει μια κοπέλα με γάλατα και παμπερς με παραγγελία απο το Ιντερνετ και ήταν σε πολυ καλές τιμές??? αν το θυμάστε πείτε μου πιο ήταν γιατί το ψάχνω και δεν το βρίσκω ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να΄μαι κι εγω!!!!πριν λιγο γυρισαμε απο γονεις!!!!περασαμε πολυ ωραια, αλλα εσκασα απο το φαγητο!!!!ενας απο τους λογους που ανυπομονω να γεννησω, ειναι και να παψει πια και αυτη η ιστορια με το φαγητο!!!!δεν αντεχω αλλο να τρωω!!!!!εχω βαρυνει, δε μπορω να κουνηθω και ποναω χαμηλα!!!!να δουμε ποτε θα αποφασισει η μικρουλα μας να κανει εμφανιση!!!!κοριτσια χθες τακτοποιουσα τις ντουλαπες και πεφτω πανω στο τζην μου!!!!κυριολεκτικα επαθα πλακα!!!!λεω, αποκλειεται να ειναι δικο μου!!!καποιος μου κανει πλακα!!!!εβαλα ομως στοιχημα οτι θα ξαναμπω εκει μεσα!!! :lol::lol:

νασιουλα μου, ποσο τυχερη εισαι που γεννησες τοσο ευκολα!!!μπραβο βρε κοριτσακι!!!ευχομαι τα καλυτερα για τη μικρουλα σας!!!!παντα υγιης και ευτυχισμενη να ειναι!!!!το ιδιο και το μαρακι σας!!!

αναστασια μου, τι κανεις εσυ???εσυ ανυπομονεις να γεννησεις για να μπορεις να τρψς σαν ανθρωπος κι εγω για να σταματησω να τρωω σαν ζωο!!!!

λυδιακι, μηλοπιτα κι εσυ???φοριεται πολυ αυτη την εποχη!!!

girl χρονια πολλα για τον αντρουλη σου, να περασετε τελεια αποψε!!!

ηλιαννακι εσυ βιωνεις την απολυτη ευτυχια με τα 3 αγγελουδακια σου,ε???

νιακι ποτε περιμενεις να γεννησεις εσυ???πριν απο μενα???

παω να φτιαξω μπιφτεκακια να βαλω στην καταψυξη και επανερχομαιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.....ηρθα κι εγω σαν μπαλονι ομως!!! :? Πω πω τι θα κανω....πηγαμε σε κατι φιλους μας οι οποιοι μας καλεσαν για καφε και κατεληξε να βγαλει κρασακι με μεζεδες.Κοριτσια.....εφαγα παλι,εφαγα και γλυκο με σοκολατα,εφαγα και τουλουμπακια,εφαγα και λουκουμαδες.....το περιεργο...το ζαχαρο μονο 160....ενω περιμενα καμια 200 και πανω στανταρ...μηπως τελικα δεν εχω και το ρυθμισα για τα καλα? Και αυριο μας εχει η πεθερα αρνακι και απο Δευτερα τελος ξανα μπαινω σε σωστη διατροφη!!!

Ηταν και μια αλλη φιλη εκει.η οποια παρακαλω ειχε ζαχαρο εγκυμοσυνης και στα δυο παιδια της,στο δευτερο εκανε και ινσουλινη και ποσα κιλα λετε γεννηθηκαν? ο πρωτος 4800 και το δευτερο 4300....δηλαδη αν ετρωγε κανονικα και δεν εκανε ινσουλινη ποσο θα εβγαινε?Μηπως τελικα οτι και να κανουμε τα μωρα στανταρ θα βγουν οσο ηταν να βγουν?Εγω την δικια μου την υπολογιζω το πολυ πολυ μεχρι 3500 βαρυα...θα δειξει σε μια εβδομαδα τι ταση εχει!!

Ευη μου σας εστειλε ο Χριστοφορος πακετο :lol::lol:

Βανεσσακι οπως διαβαζεις παραπανω αρχισα κι εγω να τρωω σαν ζωο, καλα λενε στον 9ο παιρνεις ολα τα κιλα που ξεχασες πριν!!

Νια γερα να βγουν κι ας ερθουν οποτε θελουν..κανε υπομονη γλυκια μου για τα θαυματακια σου.Βεβαια εδω εμεις με ενα και αρχισαμε να υποφερουμε τι να πεις κι εσυ!!!

Λυδια φιλακια πολλα κουκλιτσα μου!!!!

Ηλιανα ελπιζω να καθαρισα με ουρολοιμωξη, μην εχω και αυτο το αγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Εγώ πήγα πριν με την κουμπάρα μου σε μια εκδήλωση για έναν Κύπριο λαϊκό ζωγράφο. Άλλα περιμέναμε, άλλα βρήκαμε... Έλεγε και καλά ότι θα έχει έκθεση έργων του, και είχε μόνο δύο αυθεντικά έργα, και τα υπόλοιπα ήταν αναπαραγωγές!!! Μετά, έλεγε ότι θα έχει ομιλία από μια ειδικό, και η ομιλία πήγε περίπου δέκα λεπτά, δεν είπε απολύτως τίποτα που να μην το ξέρω, και μετά είχε έναν μαραθώνιο αχταρμά από τραγούδια, παραδοσιακούς χορούς, κυπριακούς, ελληνικούς, τσιφτετέλια, ήθελα να αυτοπυροβοληθώ... Στη φάση που είπαμε να φύγουμε, ευτυχώς τελείωσε!!!

Μετά πήγαμε για καφέ με μια παρέα από εκεί.

Εύη, πολύ γέλασα με τις ατάκες του Χριστόφορου. Όσο για τα κόκκινα μάτια, σαν τον άντρα μου ένα πράμα...

Νία, φαντάζομαι τι θα γίνεται εκεί μέσα με δυο μωρά. Εδώ εγώ έναν Ανδρέα έχω και γίνεται χαμός! Για το σάιντ που λες, θυμάμαι το ποστ, αλλά δε θυμάμαι το σάιντ να σου πω... :(

Λυδία, μηλόπιτα ε; Δε γίνεται, θα φτιάξω κι εγώ μια απ' αυτές τις μέρες!

Βανεσσάκι, κι εγώ βρήκα το τζιν μου, και μου έκανε μια χαρά! Εννοείται ότι, ούτε γι' αστείο να ανεβάσω το φερμουάρ, αλλά στην περιφέρεια εφάρμοζε τέλεια! Χάρηκα πάρα πολύ, και σκόπευα να το φορέσω και στην εκδήλωση, αλλά όπως κάθισα με ενοχλούσε κάτω χαμηλά το (ανοιχτό) φερμουάρ, και το έβγαλα, Μετά ερχόταν ο πόνος κάθε λίγο, ευτυχώς τώρα σταμάτησε.

Σας κλείνω, γιατί... για μαντέψτε... ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα....

πολλα καλε ειπατε....

νασιουλα να σου ζησει και παλι η μικρη......ετσι ειναι ο δευτερος τοκετος ειναι πολυ ευκολος...ετσι ηταν και σε μενα.....

νια νομιζω οτι αυτο το ποστ βρισκεται στην ενοτητα που γραφουμε.....ελπιζω να μην κανω λαθος...για τις συσπασεις δε περνεις κατι;;;;;

ανναμαρια βαστα καλε.......ποσα παιδια θα κανεις.;;;;;ευχομαι οσα θες να τα καταφερεις...γιατι δυστυχως πλεον το πιο σοβαρο προβλημα ειναι τα λεφτα......

ηλιαννα πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα με τα τρια.....

αγγελικη δυσκολος ο μικρος σημερα ε;;;;ελπιζω να ειναι καλυτερα αυριο...

κισκα καλα πολυ γελασα με τον μικρο σου......

βανεσσακι μια χαρα θα μπεις στο παντελονακι σου......μην αγχωνεσαι......

κοριτσια τωρα η μπουμπα μου κλωτσαει ψηλα...λετε να γυρισε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου, ήρθα κι εγώ..

Επιτέλους μου έφτιαξε ο άντρας μου το αι πάντ κι έβαλε καινούργιο λογισμικό αλλά δεν μπορώ να απενεργοποιησω το λέξικο και για λίγες μέρες θα διαβάσετε πολλά αστέρακια..(βάζει και τόνους καλε,ημαρτον) ..

Νασιουκο μου, να σου ζήσει η μικρή ταλιμπανιτσα..χαίρομαι που γεννήσες εύκολα και γρήγορα ...περίμενα ότι θα σε νευριασει κανένας και θα πλακών σουν στο ξύλο με την κοιλιά στο στόμα

..άντε, φιλενάδα, καλή λοχεια να έχεις και να περνάς ονειρική με τις δυο πρίγκιπισσες σου..

Αναστασακι, πρόσεχε λίγο γιατί διαβάζω ότι κανείς πολλές ατασθαλίες τώρα τελευταία..περίμενε..κανε υπομονή..λίγο έμεινε..πάντως εγώ έτρωγαν συνέχεια γλυκά στην εγκυμοσύνη αφού δεν μπορούσα να φάω αλμυρά κι ο μικρός 2900 βγήκε..και φοβόμουν γιατί ο γιατρός δεν με έβαλε να κάνω καμπύλη απλά μου έλεγε να κάνω τις εξετάσεις αίματος αφού φάω πρωινό..πάντως εγω λίγες μέρες πριν γέννησω δεν άντεξα κι έφαγα κανά δυο αλμυρά..

Βάνεσσακι, σε καταλαβαίνω απόλυτα..ΑΣΕ έχω κι εγω κάτι τζιν και κάτι φορέματα που έχω ορκιστεί ότι θα ξαναμπεί αλλά κιλά δεν βλέπω να χανω με την υγιεινή διατροφή,μάλλον πρέπει να ξεκινήσουν οι στερήσεις..

Νιακι μου, τι κανείς?μπηκες 35η βδομάδα!!!βλεπω μωρά και να έρχονται...λες να γεννήσεις τελικά 6νοεμβρη??

Λυδιακι, καλε είσαι η θέα των δικαστηρίων!!!δεν χρειάζεται να αγορευσεις εσύ,κερδίζεις έτσι τις υποθέσεις..

Φυλάκια στην εκπληξουλα σου..

Ευη μου, με πέθανε ο χριστοφορινος με τις ατάκες του!!ειδικα αυτό με το καράτε..χαχαχα ακόμα γελά ω ...

Γκιρλ μου να σου ζήσει ο άντρας σου και καλά να περάσετε απόψε..

Ηλιαννακι, μαγειρέματα με την κορούλα,ε?χαρουμενες οικογενειακές στιγμές..τι καλά..

Άννα Μαρία, τι κανείς?

Δωράκι μου γλυκό τι κανείς?τι κάνει η τρισντεφυλλενια μου?

Γιωτακι, χριστινακι,μαρακι12, ελπίζω να είστε καλα..

Η Μαρία η σαράντ. Που είναι?εχει μέρες να φανεί?νανσυ, κατερινουλα, εσείς?

Τι άλλο είπατε βρε κοριτσακια???

Εδώ θα είμαι για λίγο ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλώς τις κούκλες γυρισατεεεεεεεεεεεε???

Για το σαιντ που έλεγα το βρήκα μου το είπε η diosa δεν ξέρω αν την θυμάστε ......

Ευχαριστω. Και εσάς παντός χιχιχιχι.. Γιώτα μου όχι δεν μου λέει να πάρω τίποτα αν και έχω ένα κουτί γιουτοπαρ αλλα απο Μονή δεν περνω...

Έτσι Μονή που με αφήσατε κοντευω να τελιωσω την κουβέρτα χαχαχαχχαχαχα.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια ακόμα πλεκεις?

Γιωτακι πολύ πιθανό να γύρισε η μικρή..αυτά γίνονται από την μια στιγμή στην άλλη, μην αγώνες αι, εσύ είσαι και παλιά καραβάνα ..ξέρεις καλύτερα από μας..εδώ την ευης θυμάμαι είχε γυρίσει τελευταία στιγμή..

Άννα Μαρία, τα τστφτετελια που κολλάνε με τον ζωγράφο δεν το κατάλαβα αλλά από ότι κατάλαβα η εκδήλωση για τον ζωγράφο ήταν η αφορμή..για τα τστφτετελια πήγε ο κόσμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, μ' αρέσει που σ' αφήσαμε "Μονή". Μονή Βατοπεδίου, μονή Εσφιγμένου ποια μονή ακριβώς; :P :P :P :P

Αγγελική, η πρόσκληση έλεγε ότι θα έχει έκθεση και ομιλία. Φαντάζομαι αυτοί που πήγαν είναι όλοι οι πρόσφυγες από εκείνο το χωριό + ορισμένοι άλλοι που άλλα περίμεναν (εγώ, π.χ.). Το πιο κορυφαίο ήταν η χορωδία τους, που ήταν αρκετά χάλια, είχαν βάλει μουσική playback και ο "μαέστρος" ήταν ένας τύπος σε στιλ Τζον Λένον που δε διήυθηνε σωστά, με αποτέλεσμα να μην μπορεί η χορωδία να συγχρονιστεί με τη μουσική!!!

Να μην πω για την καθηγήτρια απ' την Ελλάδα που την κάλεσαν για να μιλήσει, έκανε μια άρπα κόλλα ομιλία δέκα λεπτών και φιλοξενήθηκε για το τριήμερο στην Κύπρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μπράβο αννα Μαρια σε άφησε αντικαταστάτη η συμπεθερα μου βλέπω χαχαχαχχαχαχαχα..... Ναι Αγγελική μου ακόμα πλεκω...... καλε μια το πιάνω μια το αφήνω χαχαχαχχαχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...