Μετάβαση σε περιεχόμενο

πλεχτα ρουχαλακια για παιδακια


Recommended Posts

γεια σε ολους σας....

φτειαχνω πολυ ομορφα ρουχαλακια για τα πολυ ομορφα παιδακια μας...

μοντερνα,πολυχρωμα,μονοχρωμα και πανω απο ολα ζεστα ρουχαλακια..

ζακετουλες,σκουφακια,παπουτσακια,καλτσακια,κουβερτουλες!!επιλεξτε εσεις τα χρωματα και σας τα στελνω οπου και αν βρισκεστε.. (μεγαλη ποικοιλια σε παιδικα κουμπακια για τις ζακετες)

ακομη πολυ εντυπωσιακα αξεσουαρ για μανουλες και οχι μονο!! π.χ. πλεχτες, σατεν ή υφασματινες καρφιτσες με πολλα χρωματα και σχεδια..(μια ωραια πινελια ειδικα για κυριες που δουλευουν σε γραφεια και φορανε συχνα κουστουμια ή ταγερακια) τσιμπιδακια ή με λαστιχακι με τελεια στολιδι για μικρες, μεγαλες κυριες και δεσποινιδουλες, κορδελες ή στεκιες με υπεροχα στολιδια για τις κορουλες μας!! (στρασακια,μονογραμματα,διαμαντακια,χαντρουλες,πουλιες...) μια διαφορετικη ιδεα και για χειμωνιατικα δωρακια... πρεπει να τονισω οτι ειναι πραγματικα οικονομικα! για οποιαδηποτε απορια, ερωτηση ή παραγγελια στειλτε μου π.μ. ή απαντηστε μου εδω...

ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας και για την επισκεψη σας στο κειμενο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου happy, δυστηχως δεν ξερω πως να το κανω αυτο. μπορω μονο με π.μ.

αν ενδιαφερεσαι στειλε μου το μαιλ σου με π.μ. να σου τις στειλω! συγνωμη.. ;;):roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...