Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια. Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχες και εσεις να χαίρεστε τις οικογένειές σας!!!

ΚΙΚΗ καλώς ήρθες στη παρεούλα μας!!! Με το καλό και με έναν πόνο.

mariapapa καλέ εννοείται πως θα ψάξεις να βρεις με ροδάκια... όσο για τον μάρσιπο, τι να πω στον μικρό είχα τον απλό ξέρεις αλλά το χρισημοποίησα ελάχιστα, πιο πολύ ο άντρας μου το χρισημοποιούσε :lol::lol: , αλλά τώρα με το δεύτερο σκέφτομαι να πάρω SLING, ελπίζω να βολεύει. Η συνυφάδα μου είχε φτιάξει μόνη της από σεντόνι και το βολεύτηκε μια χαρα. Θα δούμε τι να πω....

Φιλάκια κοριτσάρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα.....

κικι καλως μας ηρθες...με το καλο τα διδυμακια σου......ξερεις φυλο;;;;

μαρια περαστικα....εμενα οταν με πιανει ειδικα στην πρωτη εγκυμοσυνη με ειχε σωσει το περπατημα...βασικα ο διαδρομος...μηπως εχεις παρει και κιλακια.;;;;

μαρσσιπο εχω και τους δυο...ο δευτερος βολευει πιο πολυ στον θηλασμο...αλλα δεν εχει φοβο να πεσει το παιδι.....

εχω φρικτο πονοκεφαλο......

παω για μαγειρεμα.....τα λεμε πιο μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Kiki καλώς ήλθες στην παρέα μας.

Πήρα ring sling, ελπίζω να με βολέψει... Έχω ακούσει καλά λόγια. Πάντως μάρσιπο που είχα στον μικρό δεν με βόλεψε καθόλου και δεν το ήθελε ούτε το μωρό... Έκλαιγε... Αφήστε που ήθελα και δεύτερο άτομο για να το βάλω, ενώ το sling μπαίνει με μια κίνηση... θα δούμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Σας ευχαριστώ όλες πολύ για το καλοσώρισμα!!!!! Ακόμα δεν έχω μάθει τα κολπάκια του foroum, πιστέυω όμως ότι θα τα καταφέρω σύντομα.... :D

Γεννάω στο Αρεταίειο με τον Χασιάκο? Π.Η.Τ. μου έδωσε 20. Μαρτίου. Προς το παρόν μας είπε για 2 αγοράκια(το ένα το είδε σίγουρα, το άλλο πιστέυω στην β' επιπέδου να το δούμε πιο καλά).

Προς το παρόν έχω σήμερα υπέρηχο για τις καρδούλες των εμβρύων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κική κι εγώ τον Χασιάκο έχω!!! Δεν είναι τέλειος;; Τον λατρεύω αυτόν τον άνθρωπο. Πρώτα σαν ανθρωπο και μετά σαν γιατρό!!! Στην γέννηση του γιού μου είχαμε πεθάνει στα γέλια, μόνο πάρτυ που δεν κάναμε εκει μέσα!!!! Εγω θα γεννήσω στο ΡΕΑ, τον γιο μου τον είχα γεννήσει στο ΛΗΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικη 2 αγορακια μια χαρα.....με το καλο ο υπερυχος σημερα....αντε να μπεις να μας πει πως πηγε....

φλωριανα και εσυ τον χασιακο;;;;

δεν ξερω ρε κοριτσια...ειναι πολυ καλος επιστημονας...αλλα πολυ κουρασμενος τα τελευταια χρονια.....με αποτελεσμα να κανει λαθη....σορυ που το λεω...αλλα εδω και 2 χρονια εχουσει πολλα πραγματα και εχω πεσει απο τα συννεφα......και απο ατομα του χωρου......τεσπα..σορυ και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά Φλωριάνα είναι υπέροχος!!! Πάνω απ' όλα άνθρωπος!!!! Έχω περάσει από πολλούς γιατρούς..... γιατί παιδευτήκαμε αρκετά για να φτάσουμε εδώ (10 χρόνια υπομονής, με 5 εξωσωματικές, βέβαια τώρα τα ξεχνάω όλα). Δύο γιατροί με κέρδισαν ο Πιστοφίδης (με τον οποίο είχα και την επιτυχία) υπέροχος ΑΝΘΡΩΠΟΣ και ο Χασιάκος τον οποίο μου τον σύστησε και αυτός. Για τον Χασιάκο έχω ακούσει από γνωστές μου ότι είναι κορυφή και στις δύσκολες περιπτώσεις.

Πότε έχεις εσύ Π.Η.Τ?

bourique σε ευχαριστώ πολύ θα μπω το βράδυ να σας πω!!!!

Έχεις δίκιο ότι φαίνεται λίγο κουρασμένος (έχει πάρα πολλές γυναίκες), αλλά ξέρω και τις δύο περιπτώσεις και ήταν πολύ δύσκολες και ο Χασιάκος ήταν απλά άψογος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικη οντως στις δυσκολες περιπτωσεις ειναι πολυ καλος αλλα αυτες επι το πληστον ειναι γυναικολογικες....τεσπα...

εγω πητ εχω 6 δεκεμβρη βαση υπερηχου και 14 δεκεμβρη βαση τελευταιας περιοδου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααααα!!!!

kiki78 μου ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ... πωπω διπλη η χαρα σου ετσι..?? δυδυμακια ... τελειαααααα με το καλο κοπελα μου ... πως ειναι η εγκυμοσυνη σου..??? κλοτσανε, κλοτσανε???

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ...

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique, αυτές που γνωρίζω εγώ προέκυψαν κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης και χρειαζόταν πολύ γρήγοροι χειρισμοί κατά την διάρκεια του τοκετού. Δηλαδή τον έφαγες τον γαϊδαρο :D πλησιάζεις..... με το καλό κορίτσι μου, σου έυχομαι με έναν πόνο. Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις?

EVITA καλώς σας βρήκα. Η εγκυμοσύνη ευτυχώς μια χαρά πάει, αν εξερέσουμε τους εμετούς που είχα στην αρχή για 2 μήνες, δεν μπορούσα να φάω τίποτα, ούτε νερό να πιώ, έβλεπα στην τηλεόραση φαγητά με είχ αναγούλες. Άσε που ήμουν κλειδωμένη μέσα στην κρεβατοκάμαρα, κλειστά παράθυρα, πόρτες δεν άντεχα καμία μυρωδιά. 4 κιλά έχασα τα οποία τα ξαναπήρα τώρα πάλι :lol: ........ ακόμα δεν τα έχω νοιώσει, πριν 2 μέρες το πρωί, ένοιωσα αριστερά κάτι σαν να πέρασε αστραπιαία σαν γαργάλιμα, αλλά από εκείνη την μέρα δεν έχω ξανανοιώσει κάτι...... :( εσείς βρε κορίτσια πότε το νοιώσατε το νινάκι σας? είναι φυσιολογικό που δεν νοιώθω ακόμα τίποτα? Εσύ EVITA σε ποια εβδομάδα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!

καταρχας κικη καλως ορισες!!! μας ελειπε μια διδυμομανουλα!! με το καλο να εχεις στην αγκαλια τα μωρακια σου.. Κι εγω με εξωσωματικη το τσακωσα το μικρο, αλλα ημουν τυχερη και πετυχε με την πρωτη... χιλια μπραβο για τη δυναμη σου και ολα οσα περασατε.. τωρα παμε για αλλα με αισιοδοξια!!αν θελεις βαλε ενα τικερακι με την εγκυμοσυνη σου που δειχνει σε ποια βδομαδα εισαι κλπ..Εγω απο την 18η αρχισα να το νιωθω το μωρο κανονικα.. πριν δεν ημουν απολυτα σιγουρη. Μην ανησυχεις καθε γυναικα εχει διαφορετικους χρονους σε αυτο...

Εγω σημερα πηρα μεγαλη τρομαρα!!!

Το πρωι στην τουαλετα σκουπιστηκα και ειχα αιμα :cry: , ευτυχως ειμασταν ψυχραιμοι πηρα τη γιατρο και πηγαμε για υπερηχο στη Μητερα. Ολα καλα ευτυχως , δεν ειναι αποκολληση ακριβως, καποια στοιχεια του πλακουντα αποκολληθηκαν αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι σοβαρο. Απλα θα μεινω ολο το τριημερο στο κρεβατι για να περασει ελπιζω... Το γλιτωσα το νοσοκομειο ξου ξου.. αχ ευχομαι να περασει και να μην εχουμε αλλα. Εχω κι εγω καπως χαμηλα τον πλακουντα και πρεπει να το προσεχω μεχρι να ανεβει, οπως εσυ ναν. Καλα ειμαι τωρα, αλλα τρομαξα πολυ βρε κοριτσια, απο τη μια στιγμη στην αλλη.. Γι αυτο προσοχη, να μην πολυκουραζομαστε.. εγω ισως ειχα ξεθαρρεψει τελευταια..

Επι την ευκαιρια βεβαια κατασκοπευσαμε και το μικρο να επιβεβαιωσουμε το φυλο, αλλα ηταν μπροστα ο ομφαλιος λωρος (το πιστευετε?).. αν και για κοριτσακι το ειδε κι αυτος ο γιατρος και μαλιστα με ψηλα ποδια!!! βεβαιως... :)

φιλια σε ολες και περαστικα στις αδιαθετουλες...

μαρια, για τη μπανιεριτσα συμφωνω για τα ροδακια αλλα δεν εχω δει καμια, αν βρεις πες μας.. οσο για το μαρσιπο κι εγω μια μερα χαζευα και μου φανηκε το ring sling η καλυτερη λυση.. αλλα δεν εχω εμπειρια...

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κικη στην ουρα ειμαι...χαχαχα!!!!!!κοριτσακι περιμενω και εχω αλλα δυο αγορια.....φαινεται στα τικερακια απο κατω.......

βαλε και εσυ ενα......

twiggy φανταζομαι τρομαρα....παλι καλα δεν ειναι κατι το σοβαρο...ευχομαι να ειναι ολα καλα και ηρεμα τωρα το τριημερο...στο μητερα γεννας και εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια twiggy!!!!Πρώτα απ' όλα σου εύχομαι περαστικούλια, όχι άγχος και πολύ πολύ πολύυυυυ ξεκούρασει. Εγώ προσπαθώ να κάνω πολύ λίγα πράγματα μέσα στο σπίτι, λίγη μαγειρική, λίγα πιάτα πλένω .... αυτά .....τα υπόλοιπα τα κάνει ο καλώς μου. Βλέπεις όταν έχεις παιδευτεί τόσο πολύ δεν ρισκάρεις για κανέναν λόγο. Και όπως είπες προχωράμε με αισιοδοξία!!!!!!! Επειδή είμαι καινούργια, πες μου πως να το βάλω το τικεράκι? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy ευτυχώς πέρασε ;););)

Εγώ πριν από καμιά ωρίτσα ξαφνικά μου μαύρισαν όλα και ένιωσα τρομερή ζάλη... :?:?:?:? Έφαγα κάτι αλμυρό και ήπια χυμό και είμαι κάπως καλύτερα... Τρόμαξα λίγο αλλά ευτυχώς το απόγευμα έχω γιατρό κι έτσι καθησυχάζομαι... Μάλλον μου έπεσε η πίεση, είμαι και υποτασική :|:| ή χρειάζομαι σίδηρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα , γράψατε γράψατε διαβάζω και μετά ξεχνάω. Κική καλως ήρθες στο ποστάκι με το καλό τα παιδάκια σου! ειναι και τα δυο αγόρια? που γεννας? πες μου για να σε γράψω.

Twiggy ξεκουράσου το τριήμερο και όλα θα πανε καλά. Εγω ειμαι σαν την κότα που κουβαλαει αυγο ετσι αισθάνομαι. Βγαινω εξω διασκεδάζω αλλά ουτε περπάτημα ουτε τιποτα και στο σπιτι δεν σηκωνω καθόλου βάρη και ξαπλώνω καθε τρεις και λίγο.

Φλωριανα χρονια σας πολλά να τον χαίρεσαι και να περάσετε ωραια

επιτελους τριημερο βολτουλα αυριο μαμ εξω με αυτά και αυτά εχουμε καιρό να ξεσκασουμε. Θα δουμε καλως εχοντων των πραγμάτων και φιλους μας που θα ερθουν απο την Αθήνα, όλα καλά.

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου nan !!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

Ναι αγοράκια μας είπε και τα δύο...... και γεννάω στο Αρεταίειο. Π.Η.Τ. μας έδωσε 21 Μαρτίου αλλά δεν πιστεύω να φτάσουμε μέχρι εκεί, μιας και συνήθως τα διδυμάκια έρχονται αρκετά πιο νωρίς......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια twiggy!!!!Πρώτα απ' όλα σου εύχομαι περαστικούλια, όχι άγχος και πολύ πολύ πολύυυυυ ξεκούρασει. Εγώ προσπαθώ να κάνω πολύ λίγα πράγματα μέσα στο σπίτι, λίγη μαγειρική, λίγα πιάτα πλένω .... αυτά .....τα υπόλοιπα τα κάνει ο καλώς μου. Βλέπεις όταν έχεις παιδευτεί τόσο πολύ δεν ρισκάρεις για κανέναν λόγο. Και όπως είπες προχωράμε με αισιοδοξία!!!!!!! Επειδή είμαι καινούργια, πες μου πως να το βάλω το τικεράκι? :oops:

σου εστειλα πμ φιλια!!

νινακι ξεκουρασου, το ειχα παθει κι εγω μια φορα, ειναι υποταση.. το μωρακι ειναι μια χρα!

ναν μου σε ευχαριστω.. πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nan και κ εγω στο λητω γενναω μια μερα πριν απο εσενα! δεν το ειχα προσεξει....! μαλλον θα συναντηθουμε εκει!!!

πωπω twiggy ειναι ο φοβος μου και ο τρομος μου αυτο... να μην δω αιμα οταν παω τουαλετα...! φανταζομαι την αγωνια σου!!! ξεκουρασου τωρα και ξεχασε το...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαπαπα δεν ήξερα ότι γεννας στο Λητώ συμπλήρωσα την λίστα να ειναι κομπλέ. Οντως ειναι πιθανον να συναντηθούμε φανταζεσαι και στο ιδιο δωματιο? Οταν κοντευουν οι μερες θα σου στειλω πμ με το τηλ μου αν εισαι και εσυ στο μαιευτηριο να συναντηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kiki78 μου δυσκολευτηκες στην αρχη ε??? εμ ειναι και 2 τα ζουζουνακια σου... εγω το ενιωσα σχετικα νωρις ημουν 16 εβδομαδων , αλλα δεν ειναι σε ολες το ιδιο αλλες πιο νωρις αλλες πιο αργα, μην ανησυχεις θα τα νιωθεις συχνα απο δω και περα , θα σε ταραξουν τα μικρα στη κλοτσια ;) εδω εγω ενα εχω στη κοιλιτσα κ μου εχει αλλαξει τα φωτα :lol::lol::lol: , ειμαι 25 εβδομαδες κ 5 μερουλες το γραφει στο ποστακι , βαλε κ συ να βλεπουμε ποσο εισαι...

twiggy μου πολυ ξεκουραση κοριτσακι μου ... να κατσεις ξαπλα , βαλε κ καμια τενιουλα να δεις με τον αντρουλι σου και θα περασετε μια χαρουλα οι 3 σας ... ;)

ninaki2 πως νιωθεις εισαι καλυτερα..???

Α κοριτσια ακουστε αυτο βρηκα ενα πολυ ομορφο νανουρισμα το εβαλα κ ο μπεμις με ταραξε στη κλοτσια :D σας το βαζω να το ακουσετε ειναι πολυ ομορφο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ.

Εγω θα παω μαλλον για φαγητο μεχρι τη πεθερα μου

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ........ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ 1000 ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 5 -7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΛΕΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΑ ΤΟ ΙΚΑ.....ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΛΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΗΔΗ.ΑΑΑΑ! ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια κι ευχαριστω για τα καλα σας λογια.. Ειμαι καλυτερα, εχω μονο λιγα ροζ, παραμενω ξαπλα αν και βαριεμαι λιγο! :oops: Αλλα δεν πειραζει... ηρθε και η μανουλα κι εφτιαξε φαγακι!

μαριαπαπα ασε κι εμενα ηταν ο μεγαλος μου τρομος και δυστυχως συνεβη.. αλλα ολα καλα ευτυχως.. μου ειπαν πολυ ηρεμια γενικα, στον μηνα αυτο προσπαθει να κολλησει ο πλακουντας...

σκιουρακι με το καλο ο μπεμπης!! οι τιμες νομιζω αλλαξαν προσφατα στα δημοσια, δες νομιζω καποια ανοιξε σχετικο ποστακι

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πόσα γράψατε!!! δεν σας προλαβαίνω σήμερα :) !!!

Κικι 78 καλως όρισες στην ιντερνετική παρεούλα μας!!! Διδυμάκια, σουπερ!!! Η κολλητούλα μου εμεινε εγκυος πάλι κ εχει διδυμάκια :D:D:D !!! Εχει αλλο ενα κοριτσακι σχεδόν στην ηλικία της κορούλας μου οπότε κ αυτα τα παιδάκια μας θα ειναι πολυ κοντά στην ηλικία :D:D:D !!! Σε πια εβδομάδα είσαι? Με το καλό να υποδεχτείς τα αντράκια σου, σου εύχομαι!!!

twiggy μου κοτούλα σε θέλω. Δεν ειναι τιποτα αλλα ξεκουράσου οκ? Ελπίζω να εισαι πιο ήρεμη τώρα. Ξάπλα κ χαδάκια στην κοιλίτσα σου!!!

σκιουράκι δυστυχως διαβάζω διάφορα αλλα δεν ξέρω τελικά τι θα ισχύσει στα δημ. νοσοκομεία. Αγοράκι σούπερ, ενα κ ενα!!! Με το καλό!!!

Το 3 μερο θα βαψουμε κ το δωματιακι του μπέμπη μάλλον :D

Δεν προλαβαινω να γράψω τα υπολοιπα που θελω γιατι με φωνάζει η μαιμουδιτσα μου :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!Με λένε Κατερίνα και είμαι καινούρια στην ωραία παρέα σας!!!Εμείς περιμένουμε αγοράκι! Σήμερα μπήκα στην 23 εβδομάδα !! Εκανα και εγώ β επιπέδου την περασμένη εβδομάδα και δόξα το Θεό πήγαν όλα καλα!!! Σήμερα ξεκίνησα μια μικρή έρευνα αγοράς για κούνια και προίκα μωρού!! Στα post σας έχω βρεί εξαιρετικά ενδιαφέροντα site!! Σιγά σιγά θα σας μάθω όλες!!Α! Πως μπορώ να βάλω κάτω από κάθε post μου τις ωραίες εικονίτσες που έχετε βάλει!!Ευχαριστωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...