Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!

τι τελεια νεα ειναι αυτα??? 5 διαστολη? αντε με το καλο μπουρικ...με ενα πονο!!! ερχεται το χριστουεννιατικο δωρακι σου!!! :D:D

δεν θυμαμαι τι γραψατε! ειναι παρα πολλα!!!

πολυ ομορφο το δεντρακι κωνσταντινα! και εμεις στολισαμε!!! :D αντε και του χρονου!

σημερα καναμε το πρωτο μαθημα! ειμαι πολυ ευχαριστημενη! αυτα μας ειπε και εμας για τις καισαρικες η μαια! οτι ολοι κανουν καισαρικες για ψιλου πηδημα! αν μας πουν ημερομηνια για σεμιναρια θηλασμου θα σας ενημερωσω!

αυριο θα δω παλι τον μπεμπουλι μου!!!!!!!!

σας στελνω πμ για το facebook...!

καλο βραδυ κοιλουμπιτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια δυο μέρες δεν μπήκα και κοντεύετε να ανοίξετε 3ο ποστάκι!!!! :D:D:D

Και ενώ θυμόμουν τι να γράψω τώρα με τα νέα της bourique τα ξέχασα όλα :?:?:?

Γέννησες ή ακόμη;;; Με 5 διαστολή και πονάκια δύσκολο να φτάσεις μέχρι Παρασκευή... Τι όμορφα, θα δεις το κοριτσάκι σου!!!! :D:D:D:D Με το καλό και με κανέναν πόνο :):):):):)

Elinouli τέλειο το δωμάτιο!!!

Κορίτσια εγώ είμαι 34, στείλτε μου pm να σας κάνω φίλες στο facebook!!!

Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια. Καλέ τι ομορφα νεα είναι αυτά που διαβάζω;; 1 μέρα δεν μπήκα και γεννάμε;; Αντε μπουρικ μου με έναν πόνο!!! Ελπίζω να γεννήσεις πιο εύκολα, να μην το καταλάβεις καν, αν και όταν δεις τη μπουμπου θα τα έχεις ξεχάσει όλα ;););) Περιμένουμε νέα!!!

Το Μαράκι τι κάνει αλήθεια βρε κορίτσια;; Έχουμε κανένα νεο από τον μπουμπουκο της;;;

Ερώτηση κοριτσάκια μου: Σας εχουν πιάσει καθόλου συσπάσεις;; Εμένα νομίζω τίποτα ακόμα, βεβαια νοιώθω που και που λίγο βάρος αλλά τίποτα το ιδιαίτερο. Εσας πετρώνει η κοιλίτσα σας;;

Εγω DOPLER έχω την άλλη εβδομάδα στις 7/12.

Με το facebook βρε κορίτσια δεν έχω καθόλου καλή σχέση. Η αλήθεια είναι ότι το ψιλοβαριέμαι :?:?

Σας φιλώ προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,

Μπουρικ εε ερχεται η μπουμπα !! τι τελεια περιμενουμε πως και πως ολες.....και τα κιλακια της σουπερ !!

Μαντι οπως τα λες με τις καισαρικες (uno ε θα το κοιταξω παλι) και το εβακι εχει απολυτο δικιο πανω στο θεμα.....

ναν μια χαρα το μπεμπακι σας

Εγω βρε κοριτσια δεν μπορω να ξεχωρισω το τεντωμα του μωρου καμια φορα απο τις συσπασεις ολο με ρωταει ο γιατρος αν πετρωνει καθολου οι κοιλια μου αλλα εγω δεν ξερω τι ειναι τις περισσοτερες φορες καταλαβαίνω οτι ειναι το μωρο αλλα αλλες ειναι μπερδεμα....

Να ρωτησω κατι ασχετο αλλα σημαντικο τη νυχτα ξυπναω και ολο μου το σωμα κανει κατι σαν τεντωμα εντονο αυτόματα χωρις να το κανω εγω ενω συγχρωνος ζουμπιεται και η κοιλια μου πολυ δυνατα :shock: με αποτελεσμα να τρομαζει το μπεμπακι και μετα να κλωτσαει για πολυ ωρα και πολυ εντονα + λοξυγκα λετε να γινει καμια ζημια ? (μετα που ξυπναω εχω πονακια χαμηλα) τι στο καλο ειναι παλι αυτό ? το χει καμια ? θα ρωτησω και τον γιατρο που χω ραντεβου την αλλη εβδομαδα αλλα ειπα να ρωτησω κι εδω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmeroudia koritsares oles kala????bourique teleiaaaaaaaaaaaaaaa an d exeis paei na gevvnseis steile kati na t 3eroume :P

madi m d t n3era an k egw exw diavasei oti d uparxei provlnma evvoeitai oti d uparxei kanenas apolutws logos na t riskareis!!!

fb ki egw koritsakia m d exw...

ex8es eidame tis korakles mas ola kala do3a t 8eo megalwnoun polu grngora xaxaxa

kampuln zaxarou se 2 evdomades m eipe 25n dld gia dopler d 3erw akomn....

filakia se oles kai 3upvnsteeeeeeeeeeee xaxa

aaaaaaaa 3exasa na pw oti mallon k emeis exoume suxna lo3ugga etsi opws t perigrafete kai episns kikiiiiiiiiii

ta idia k egw n mia einai paaaaaara polu zwnrn evw n alln nsuxoula,san tn manoula!!!!xxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofaki d exw pa8ei kati tetoio t mono pia p m sumvainei k pragmatika m'evoxlei eivai oi ponoi tns mesnw m otav 3upnaw....milame koritsia oute na snkw8w ap't krevati d mporw...upoferw!!!!mexri vevaia na snkw8w n'arxisw siga siga na perpatnsw ligo k meta ola mia xara

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκοιλίτσες!

Καλε πόσα γράψατε πάλι :lol: ???? Δεν σας προλαβαίνω.

Γιωτούλα μου αντε εφτασε η ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλο να αγκαλιάσεις την κοριτσάρα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε νεα..Αν αργήσεις θα σε παρω τηλ. να μαθω, δεν κρατιέμαι :D:D:D

Κοριτσάκια λοξυγγα εμενα δεν εχει πολυ ο μπέμπης, η Νεφελίτσα όμως ειχε πάρα πολυ.

Εγω είμαι ψιλοχάλια, εχω αρκετο βηχα κ εχτές δεν κοιμηθηκα καλα :( . Ο βηχας είναι το χειροτερο μου.. Τουλαχιστον η μικρούλα μου καλυτερεύει.

Ακόμα δεν εχουμε στολίσει γιατι αυτές τις ημέρες εκλεινε 1 χρονο που πεθανε σε τροχαιο την ξαδέρφης μου ο γιος, 23 ετων..κ δεν ειχα διαθεση για στολίσματα.

Μεσα σε αυτη την εβδομάδα καποια στιγμη θα στολίσουμε να δω πως θα κανει κ η Νεφελίτσα μας.

facebook εχω κ εγω, οποια μανούλα θελει να την κάνω Add ας στειλει πμ

καλημέρα, παω να αλλάξω την μαιμου, πρεπει να τα εκανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, εχετε σκεφτεί καθόλου για τα βλαστοκύτταρα;; Θα τα κρατήσετε;; Εγώ στο γιο μου τα είχα κρατήσει αλλά τώρα σκέφτομαι να τα στείλω στη δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων, να έχει πρόσβαση όποιος ασθενής χρειαστεί. Διάβασα ένα κατατοποιστικότατο άρθρο απο την ακαδημία αθηνων σχετικά με τη φύλαξη και τη χρηση τους και πραγματικά έμεινα άναυδη με το παραμύθιασμα που κάνουν οι ιδιωτικές εταιρίες. Ετσι μου έρχεται να πάρω και του γιού μου και να τα πάω εκεί και ας έχω πληρώσει ένα κάρο λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Elinoulini τέλειο το δωμάτιο!!!! Λες και είσαι στη Disneyland!!

Bourique τι καλά, έφτασε η ώρα να πάρεις αγκαλιά την κορούλα σου!! Άντε με το καλό!!!! Χτες ονειρέυτηκα ότι γέννησα πρόωρα και ήμουν εγώ η δεύτερη στο forum. Βλέπετε τέτοια όνειρα εσείς?

MaDi απ' ότι φαίνεται το δικό σου μωράκι θα είναι το 3ο στο forum?? Τυχερό νούμερο!! :D

Σοφία κι εγώ στο club των 30ρηδων είμαι.

Φλωριάνα κι εγώ στη δημόσια τράπεζα θα δωρίσω τα βλαστοκύτταρα, χωρίς δεύτερη σκέψη.

Έχω να σας πω ότι αύριο παντρεύομαι (με πολιτικό). Ήταν να γίνει πιο νωρίς αλλά με καθυστερήσανε με τη χαρτούρα. Κάλιο αργά παρά ποτέ...

Έχω κι εγώ λογαριασμό στο facebook, θα σας στείλω pm όποια θέλει να με προσθέσει στους φίλους της.

Ποια κοπέλα παρήγγειλε από γερμανικό site? Ήρθαν τα πράγματα?? Μπορείτε να μου στείλετε το link γιατί δεν το βρίσκω??

Στο πρωινό του MEGA δείχνει αυτή τη στιγμή πως να κόβουμε τα νύχια από τα μωράκια. Μέχρι ενός έτους λέει με το ειδικό ψαλιδάκι, αλλά τη νύφη μου δεν τη βόλευε και χρησιμοποιούσε από την αρχή νυχοκόπτη. Εσείς τι λέτε?

Την τελευταία βδομάδα ο μπέμπης μου έχει ηρεμήσει πάρα πολύ. Αφού ώρες ώρες ανησυχώ, αλλά νοιώθω κάποια κίνηση κιαι ησυχάζω λιγάκι. Πάντως είναι καλύτερα όταν κλοτσάνε πολύ και δίνουν έντονο το παρόν.

Για την υγρασία στα δωμάτια υπάρχει λύση (ανάλογα φυσικά με την έκταση) αλλά δεν αρκεί ένα απλό βάψιμο. Πρέπει να ξυθεί η περιοχή, να μπει κάποιο μονοτικό και μετά να βαφτεί, αλλιώς θα πετάει ξανά και ξανά. Έχω πεθερό ελαιοχρωματιστή, οπότε αν κάποια θέλει συγκεκριμένη συμβουλή ας μου πει να τον ρωτήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!! σε αναμονη της μπουρεκομπεμπας.... :)

σοφακι αυτο που λες δεν το εχω παθει ποτε, ρωτα τον γιατρο, προφανως θα ειναι καποιο απο τα απειρα συμπτωματα!! Εγω μονο λιγο πονο στη μεση χαμηλα και δεξια εχω, κυριως οταν ξαπλωνω ή σηκωνομαι απο το κρεβατι.. και αν μεινω πολυ ορθια ποναει η πλατη. Τα εχω συνηθισει ομως αυτα!Συσπασεις δεν ξερω τι ειναι ακομα, αν και μια φορα το ενιωσα αυτο το πετρωμα στην κοιλια, τρομαξα λιγο αλλα κρατησε ελαχιστα..

Μαριαπαπα τι ωραια που ξεκινησες μαθηματα! Πες μου αν μαθεις και για τον θηλασμο, με ενδιαφερει και το Ελενα με βολευει πολυ, ειναι κοντα...

Φλωριανα καλα που ειπες παλι για τα βλαστοκυτταρα, εμεις προχθες ειδαμε και το ντοκυμαντερ του Εξαντα και παθαμε πλακα με την κοροιδια που πεφτει απο τις ιδιωτικες τραπεζες. Εννοειται πως θελω να κανω δωρεα στη δημοσια τραπεζα, απλα ξερει καμια τη διαδικασια? Το λες στο μαιευτηριο πριν τον τοκετο και το αναλαμβανουν αυτοι?

Ααα... σημερα πηγα στην τραπεζα και για πρωτη φορα μου εδωσαν προτεραιοτητα!! :) Βεβαια ηταν μια νεα κοπελα δεν ειναι τυχαιο...

Κορινα κι εμενα ηταν ησυχη πολυ γενικα, αλλα τωρα τελευταια οι κινησεις εχουν γινει πιο εντονες και πιο ψηλα. Την νιωθω που κολυμπαει και ηρεμω!! Με το καλο ο γαμος!!!! Να ζησετε και συντομα να εχετε αγκαλια το μωρακι σας :):)

Ανθρωπακι περαστικα...

πολλα φιλια και καλη μερα σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

korina me t kalo...n wra n kaln gia esas kai gia t bebe sas

floriana emeis logika 8a ta kratnsoume d exoume snzntnsei akoma me leptomeries exw diavasei omws t e3ns twra px p esu exeis 2 paidia kai exeis ta vlastokuttara t 1ou...lene oti auta ta vlastokuttara mporei na ta xreisnmopoinsei se oti xreiastei t 2o n suggeneis a va8mou alla oxi t 1o...isxuei auto?exete eseis akousei kati sxetiko???

pantws nomizw pws akoma einai se peiramatiko stadio d exoun kanei kati sxetika me vlastokuttara kai ugeia klp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι δες το ντοκυμαντερ του εξαντα "το πολυτιμο κυτταρο", υπαρχει στο ινντερνετ στο σιτε του εξαντα, θα σου λυθουν ολες οι αποριες... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι evatsi δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν απο το ίδιο παιδί.

twiggy αυτό είναι το site για την δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων της ακαδημίας Αθηνών: http://hcbb.bioacademy.gr μπορεις να βρεις οτι πληροφορία θες εκει και εχει και το τηλέφωνο που μπορεις να επικοινωνήσεις μαζί τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες.....

εγω στην αναμονη.......στις 5 και 30 ξυπνησα με πονους και λεω ωραια γενναμε αλλα μετα απο 2 ωρες τιποτα......τσαμπα εχασα τον υπνο μου.....ουφφφφφφφφφφφ.........με εχει σκασει λεμε......

τζενουλα περαστικα σας......

κορινα με το καλο ο γαμος σου κουκλα μου......

εγω βλαστοκυτταρα δεν εχω κρατησει σε κανενα,ουτε τωρα θα κρατησω...θεωρω οτι παιζει μεγαλη κοροιδια και φυσικα το χειροτερο οτι κανουν διαφορα πειραματα με αυτα........

νυσταζω........ (-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου τι κάνετε?

Φλωριάννα και εγώ σκέφτομαι για δωρεά βλαστ. βέβαια θέλω να μιλήσω και τον Χασιάκο πρώτα.... πληροφορίες θα βρείτε εδώ http://hcbb.bioacademy.gr/index.php.......

στις 7 είχα και εγώ ραντεβού με τον Χασιάκο, αλλά χρειάστηκε να το ακυρώσω για 9, μπορεί να συναντιόμασταν στον 6ο δεν θα το κάνεις το ντόπλερ?

Κορίνα η ώρα η καλή και με το καλό το μωράκι σας!!!!!!

Εγώ παρήγγειλα από το γερμανικό site και περιμένω τώρα, πιστέυω μέχρι τέλος εβδομάδας να έχουν έρθει, στα στέλνουν με DHL. σου στέλνω και το σιτε http://www.babyartikel.de/informationen περιμένω πως και πως να έρθουν...... Εμάς είχε λίγη υγρασία Κορίνα και ο άντρας μου όταν ήταν πιτσιρικάς πήγαινε για χαρτζιλίκι και έβαφε με έναν ελαιοχρωματιστή ;) το ξύσαμε και βάλαμε αστάρι, αν χρειστώ κάτι θα σε έχω υπόψην . ;);)

Εγώ δεν έχω νοιώσει μέχρι τώρα ούτε συσπάσεις ούτε πετρώματα.....

Σοφία ρώτα καλύτερα και τον γιατρό, αλλά η κάθε γυναίκα έχει διαφορετικά συμπτώματα..... μην αγχώνεσαι.... εγώ παθαίνω που και που στον ύπνο καμιά κράμπα στο πόδι, μόνο αυτό......

Anthropaki περαστικούλια!!!!

Εβάκι αυτό λέω και εγώ....ήσυχω σαν την μανούλα το ένα :lol::lol::lol:

Μπουρίκ προσπάθησε να κοιμηθείς λίγο να ξεκουραστείς (αν σε αφήσουν βέβαια τα ζουζουνάκια τα αντράκια σου ;) ) άντε να μας κρατάς ενήμερες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Korina με το καλο ο γαμος σου , οσο για το βαψιμο και την υγρασια εμεις και ξυσαμε και μονωσαμε επι δυο χρονιες αλλα τιποτα η υγρασια βγαινει παλι. εξαρταται απο που προερχεται η υγρασια στην δικη μας περιπτωση δεν θα φυγει ποτε απλα θα καλυτερευει με τα χρονια λογω της συντηρησης που κανουμε....κι εμεις με ελαιοχρωματιστη τα κανουμε ποτε μονη μας θελει πολυ δουλεια αυτο!!

Α κονσταντινα μου τι ωραια χρωματα στο δωματιακι σας υπεροχο και παρκοκρεβατο και καροτσι καλε εσεις ειστε ετοιμοι χαχααχα και εισαι φουσκοκιλιτσα κανονικοτατη εμεις εχουμε πολυ ψωμι ακομα για να σας φτασουμε :cry:

Ωστε σε καμια δεν συμβαινει πφφφ τωρα αγχωθηκα......ολα τα κουλα σε εμενα συμβαινουν τι στο καλο !! αχ καημενε μου γιατρουλι παλι καγκελο θα σηκωθει η τριχα σου με αυτα που θα ακουσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σοφούλα μην αγχώνεσαι, δεν πιστεύω να είναι τίποτα....... εμάς η υγρασία προέρχεται από έναν σωλήνα μέσα στο μπάνιο, μέσα στον τοίχο δεν τον είχε κολλήσει καλά ο υδραυλικός και έβγαζε νερά...μέχρι να βρούμε από που βγαίνουν τα νερά , άσε ένα σωρό πλακάκια σπάσαμε γιατί έβγαινε στο πάτωμα το νερό ενώ ήταν στον τοίχο ψηλά ο σωλήνας και τόσα χρόνια δεν μας είχε δείξει τίποτα από υγρασία..... και όταν κολλήσαμε χαρτοταινία για να κάνουμε κάτι γραμμές μας πέταξε το χρώμα, όλο..... τώρα εύχομαι να μην μας το ξανακάνει αύριο που θα το ξαναδοκιμάσουμε, για να δούμε.....ουφ με έπιασε πάλι πολυλογία :lol::lol:

Μπουρίκ έτσι κορίτσι μου να σε κάνουμε να γελάς και ξέρεις έχω ακούσει ακούσει πολλές από το πολύ γέλιο γέννησαν :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena se oles!!!bourique eimaste oloi se anamonh mazi sou..upomonh to kalo "pragma" argei na ginei etsi den lene..perimenoume neotera...

sofia30 euxaristw gia to dwmatio...polu xairomai pou arese genika giati to evapsa monh mou kai mia mikrh epivevaiwsh thn h8ela.. :D:D:D to parko kai to karotsi to eixe paketo me thn kounia,to strwma,thn proika sta 650e kai eipame na ta paroume afou htan se toso kalh timh..

petrwmata egw exw kairo pou niw8w pou kai pou alla entaksei antexontai..vlastokytara emeis den 8a krathsoume..eixa rwthsei gia dwrea kai mou eixan pei oti 8a prepei na exw kapoion pou 8a ta paei se dhmosia trapeza kai se sugkekrimenh wra apo thn wra pou gennas kai den nomizw oti einai toso eukolo.

ex8es phgame ston giatro kai eimaste leei 1750 gr alla me agxwse ligo me thn kampulh sakxarou..eixa kanei thn mikrh kai mou vghke sta 167 kai mou eipe na kanw kai thn megalh. :cry::cry::cry: na prosexw kai thn diatrofh leei..

einai kamia sas pou diaferei h PHT hmerologiakh me uperuxografikh???an nai poia apo ths duo lamvanoume upopsin??

aaaaa ntopler 8a kanoume stis 7/12...

ayta paw na faw mprizolitses kai ta ksanaleme..

filia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριανα ευχαριστω για το σιτε.. Προφανως ζηταμε στο μαιευτηριο να συλλεξουν το αιμα αφου εχουμε προμηθευτει το υλικο συλλογης και το παμε εμεις?..

μπουρικ κρατα γερα!!!

Σοφια σιγουρα ο γιατρος σου δεν βαριεται ποτε με σενα.. ;)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ μπραβο μια χαρα το μωρο.. μην ανησυχεις για την καμπυλη, αν δεν ειναι καλη η μεγαλη θα σου δωσουν διατροφη..Εμενα μου εχει γραψει 0-60-120.. η μικρη ειναι αυτη? :?

φιλιααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 anamenoumeeeeeeeeeeeeeee

kon/na polu omorfo t dwmatiaki tns mpoumpas ante anevaste photos na pairnoume idees k emeis p d exoume etoimastei akoma!!!kai n koilitsa super!!!kai n dikn m exei 3epetaxtei polu,ma pio polu m kanei entupwsn p einai paaaara polu psila afou oln auto m lene xaxa :P

me mperdepsate koritsakia m me ta vlastokuttara 8a t snzntnsw me giatro kai antraki,an kai exw akousei oti sunh8ws o dr. d pairnei 8esn...,kai 8a sas pw neotera!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίνα μου, η ώρα η καλή και με ένα πόνο το μπεμπάκι.

Κική μου, ναι στον 6ο έχω το ντόπλερ, οπότε μπορεί να βρισκόματαν :(:( . Δεν πειράζει μια άλλη φορά... ο Χασιάκος πάντως να ξέρεις γενικά δεν είναι υπέρ των βλαστοκυττάρων, λέει ότι δεν έχουν ιδιαίτερη εφαρμογή ακόμα...

twiggy μου, σου δίνουν το κουτί με τα σύνεργα και την ημέρα που γεννας το παίρνεις μαζί σου και το δίνεις στη μαία που είναι υπεύθυνη του θαλάμου σου. Μετά όλα τα άλλα τα κανονίζουν εκείνοι, το παίνρουν στο χειρουργίο και όταν βγαίνει το μωράκι ο γιατρός συλλέγει αυτό που πρέπει. Εσυ δεν κάνεις τίποτα αλλο παρά να το δώσεις στη μαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποσα γραψατε καλε παλι??Εχω στειλει πμ σε οσες λεγατε για το φ/β,αν ξεχασα καμια στειλτε μου και θα σας κανω add.Εγω καμπυλη ειχα κανει τη 0-60-120 με 75γρ. καλη ειχε βγει..Μπουρικ,εδω ακομα ή γεννησες??Δεν νομιζω να σε παει μεχρι Παρασκευη παντως..εγω ντοπλερ δεν θα κανω,μου κανει ο γιατρος καθε φορα που παμε,ελεγχουμε μητριαιες και ομφαλικη,οποτε λεει δεν χρειαζεται,αλλιως θα πρεπε να το κανω τωρα,αλλα στο γιατρο πηγα πριν λιγες μερες και καναμε,ολα καλα παλι,οποτε δεν αγχωνομαστε..Κωνσταντινα θα το δω μετα το δωματιο,κι εμας ροζ-μωβ ειναι.Για βλαστοκυτταρα,κι εμεις δωρεα λεμε,ειδα τον εξαντα και εμεινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaxaxa χαιρομαι που γελας μπουρικ μια χαρα η διαθεση σου....ναι twigy μου ο γιατρος μου δεν εχει πια λογια 8-) η επιστημη εχει σηκωσει τα χερια ψηλα με την περιπτωση μου. αστα αν κανω λιστα με συμπτωματα και τι κουλο εχω παθει με αυτα που πηρα για να τα αντιμετωπισω, θα γελατε 10 χρονια....λια

σημερα κολησα στη δουλεια 40 λεπτα στην τουαλετα λογω δυσκοιλιοτητας ουφφφφφ και ερχοντουσαν και με ρωταγαν σοφια ολα καλα χαχαχααχχα καλα ελεγα εγω εχω μια μικρη γεννα εδω μεσα. Δεν μπορωωωωω χαλαει η διαθεση μου καθε φορα !! Αχ το μωρο να ναι καλα και ολα να πανε καλα και αντεχω ακομα τα περιεργα .....λιγο εμεινε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...