Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!!!!!


IRO81

Recommended Posts

αν θελει ταξι παντως για να την παει τουλαχιστον ως το αεροδρομιο πες μου (και απο επαρχια ή στην επιστροφη).εχει ο αντρας μου!αν θες μπορει να στην "χασει" στο δρομο!!χαχα σαν τον παππου μου!!θυμασαι... τεσπα και εγω στην θεση σου δεν θα την αλλαζα.ασε που ειναι και το ασημωμα!!τα λεφτα χρειαζονται αυτον τον καιρο!!

τι να πω ...υπομονη κοριτσακι..λιγες μερες υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν χρειαστεις παντως εδω ημαστε!!αν θες θα μαθω κ τιμη.παω για νανι....το βραδυνο γιαουρτι ναυαγησε δεν ειχα.εφαγα σαλατα βραστη.φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε, τι τιμή; Το θέμα είναι να ΜΗΝ έρθει!!!!

Το είδα το μενού σου και στο άλλο ποστ. Μια χαρά είναι η βραστή σαλάτα, εγώ τρελαίνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίνα, και στη μάνα μου που δίνω αναγκαστικά θάρρος τώρα με την εγκυμοσύνη, έρχεται κι ανακατεύεται. Ο άντρας μου, μου λέει να της κόβω τον αέρα, και μετά έρχεται και μου λέει "μη τσακώνεσαι με τη μάνα σου, να της μιλάς καλύτερα". Βγάλε άκρη...

Τώρα είπε η πεθερά ότι, όταν γεννήσω και σαραντίσω, θα έρθει για 4-5 μέρες. Είπα στον άντρα μου να τη στείλουμε να μένει στη μάνα μου, γιατί εδώ αναγκαστικά θα κοιμάται στον καναπέ στο σαλόνι και αρνήθηκε, γιατί λέει η μάνα ΤΟΥ θα μένει στο σπίτι ΤΟΥ. Οπότε, τον προειδοποίησα να φροντίσει να της κόβει τον αέρα και να της απαντά, γιατί εγώ δεν μπορώ να τσακωθώ μαζί της.

Είμαι σίγουρη ότι θα έρθει και θ' αρχίσει τα διάφορα του στιλ "γιατί δεν κρεμάσατε ματόχαντρο στο παιδί; Τόσα σας έχω στείλει" (τα έχω πετάξει όλα γιατί δεν πιστεύω σε τέτοιες βλακείες), "γιατί φωνάζετε το παιδί Ανδρέα, αφού είναι αβάφτιστο, μπέμπη να τον φωνάζετε" (είμαστε και οι δύο θεολόγοι, οπότε κάτι παραπάνω ξέρουμε, αλλά αυτό δε νομίζω να την πτοήσει), αφήστε που μόνο που σκέφτομαι ότι θα πιάνει το παιδί με τα χέρια της που τα θεωρεί πεντακάθαρα όταν τα έχει ξεπλύνει με λίγο νερό...... Ααααααααααααααα.........................

Κοριτσακι μου εισαι τρελη :shock::shock::shock: ;;;;; 4-5 μερες;; Που θα γινουν 10;;Και εσυ θα εισαι τσιτα στις ορμονες και τα νευρα, θα τρεχεις με το μωρο, θα θες να πεις κατι στον αντρα σου... .Τι δουλεια εχει αυτη μεσα στη μεση;;;; Ξανασκεψου το!!!!

Εμενα τωρα που πλησιαζει η γεννα εχει αρχισει τις εξυπναδες, οτι βλεπει οτι το παιδι θα το σφραγισουμε στο σπιτι και δε θα το βλεπει ανθρωπος... Λες και της ζητησα τη γνωμη της για το αν ειμαι υποχονδρια ή οχι... Και ταζει στην εγγονη της που παει δημοτικο οτι θα τους πηγαινω το μωρο μολις γεννησω και θα το αφηνω κιολας :lol: για να το βλεπει (Δεκεμβρη μηνα-μεσα στις ιωσεις....)!!! Αλλα τι να της πεις;;; Μετα αμα βγαλεις τηλεφωνα απο την πριζα και δεν ανοιγεις την πορτα θα εισαι κακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια κουραγιο!! Πες καλυτερα οτι δεν εχεις αναγκη απο βοηθεια μπας και κατσει σπιτι της. Εγω δεν ηθελα κανεναν οταν γεννησα το 2ο, στο πρωτο εμενα με τους γονεις μου για αλλους λογους. Και τωρα το 2ο σαν 1ο μου φαινετε, φοβιτσιαρα παλι!!!!!

Etoila για ποιο λογο να τους πας το μωρο;;;; Ασε καλυτερα στο σπιτι σας και μακρυα απο παιδια που πηγαινουν σχολειο. Μου την σπανε οταν κανονιζουν χωρις τον ξενοδοχο!!!

Εγω εχω αλλο προβλημα. Ο ανδρας μου δεν θελει να παμε το παιδι στο παιδικο τον Φλεβαρη που γυρναω στην δουλεια. Η πεθερα μου μου εχει πει οτι δεν μπορει να κρατησει το μικρο γτ φοβατε και γτ εχει και τον πεθερο μου που δεν ειναι και πολυ καλα. Μπροστα στον ανδρα μου δεν λεει τπτ, και θα δουμε. Δουλευει και με τον αδελφο του ανδρα μου στην λαικη ετσι τον βοηθαει. Εμενα μου λεει συνεχεια να του λεω του ανδρα μου οτι δεν μπορει. Ενα βραδυ τσακωθηκα εξαιτιας της με τον ανδρα μου για το παιδι. Την επομενη μερα πηγα και της τα εψαλα. "Τσακωνομαι με τον ανδρα μου εξαιτιας σου αποφασισε τι θα κανεις και βρες τα με τον γιο σου. Εγω δεν ξανακατευομαι"

Και αυτο θα κανω. Δεν θα χαλασω εγω τα κυτταρα του εγκεφαλου μου για κανεναν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etoile! ΑΝ έρθει, που πραγματικά δεν το νομίζω, μάλλον έτσι το είπε, θα είναι για πολύ λίγες μέρες, πρώτον γιατί θα της βγάλει ο άντρας μου τα εισιτήρια του αεροπλάνου, τα οποία δε θα αλλάξει, και δεύτερον γιατί ο πεθερός έχει πρόβλημα υγείας και δεν μπορεί να τον αφήσει για πολύ καιρό. Οπότε, οι 4-5 μέρες, θα είναι τόσες, περισσότερες δύσκολο.

georgi79 ποιος σου είπε ότι θα έρθει για να βοηθήσει; :lol: Για να δει το μωρό θα έρθει, για να δει το γιόκα της, για να κάνει τις διακοπούλες της, σίγουρα όχι για να βοηθήσει! Επειδή δεν της δίνω και πολύ θάρρος, δε θα τολμά να ανακατεύεται, έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή!

Πάντως, ελπίζω να μην έρθει καθόλου!

etoile! από πού κι ως πού να τους πηγαίνεις το παιδί μόλις γεννήσεις; Για ποιο λόγο; Αμάν πια με τους γονείς που νομίζουν ότι είμαστε πεντάχρονα... Εγώ μπορεί να μην έχω εδώ την πεθερά να κάνει τέτοια, αλλά έχω τη μάνα μου και μου κάνει τα νεύρα κρόσια.

georgi79 ό,τι να 'ναι η πεθερά! Πες της να συνεννοηθεί απευθείας με τον άντρα σου, στο κάτω κάτω, αυτός γιός της είναι, θα τα βρούνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ αχ κοριτσακια μου, αυτo το θεμα καει πολυ..εχω καει απο πεθερα, πεθερο και κουνιαδα μαζι, ειδικα η κουνιαδα ειναι σαν δεκα πεθερες μαζι..αλλα δεν φταινε αυτοι..τα χαιβανια οι αντρες μας που νομιζουν οτι τα παπαρια τα εχουν για να γεμιζει κατι το μποξερακι..αυτοι φταινε στην τελικη γιατι αν ηθελαν θα τους εκοβαν τον αερα απο την αρχη, απο το πρωτο μα που θα ελεγαν για μας..

Εμενα ο δικος μου ξεκινησε πολλα κολλητιλικια με την μανα του και την αδερφη του τωρα τελευταια λογω του μωρου αλλα ξεχασε οτι οσο ημουν εγκυος δεν ηθελαν καν να με δουν και δεν μου μιλουσαν..

Κοριτσακοα μου, μια συμβουλη..εσεις που ειστε ελευθερες να προσπαθησετε να βρειτε πεθερες που ζουν στην αλλη ακρη του κοσμου για να μην πω και στον αλλο κοσμο για να μαστε και σιγουρες..και να μην εχουν αδερφια και αδερφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!φανταζομαι οτι δεν υπαρχει γυναικα που να μην εχει να γραψει κατι εδω επι του θεματος!!!παντως ηρω και γενικα οσες εχετε πεθερα σαν την ηρω κοριτσια θα ελεγα οτι ειστε καπως τυχερες!(εκτος αν οι αντρες σας ειναι χαιβανια και ειναι με το μερος της μανουλας φυσικα!νομιζω οτι μια πεθερα σαν και της ηρως ειναι εμφανες οτι ειναι καπως...παλαβη να τη πω????οποτε οι μαλακιες μαλλος ειναι πιο ανεπαισθητες μιας και δεν πιστευω κανεις να τη παιρνει στα σοβαρα...θεωρω οτι οι θανασιμες πεθερες ειναι οι υπουλες πεθερες που εχουν κακια μεσα τους...συνηθως ειναι καλες ευγενικες αλλα εχουν σκοπο ζωης να σου κανουν τη ζωη δυσκολη υπογειως!ειναι σατανικες!!δε μπορω να τις χαρακτηρισω αλλιως.

εγω παντως για αυτο το ειδος πεθερας εχω βρει αντιμετωπιση....και ειναι η ειλικρινεια δε γινεται αλλιως!οχι δε της τα λεω ολα χυμα βεβαια...αλλα αν γινεται πιεστικη με κατι η ρωτα κατι επιμονα με θρασος που δεν την αφορα και δεν ειναι δουλεια της κανω το δικο μου ο κοσμος να χαλασει και απανταω κι ολας...σε οποιον δεν αρεσει ξυδακι!οχι βεβαια οτι και με αυτα εχω βρει την ηρεμια μου....δε τη βρισκεις με δαυτες οταν με το καλο δουν τα θυμαρακια αναποδα μονο ησυχαζεις και τοτε ελπιζω να μη γινει η δευτερα παρουσια και αναστηθουν οι νεκρη γιατι δε τη παλευω με τετοια γκαντεμια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: (σε αυτο το σημειο αστειευομαι ε??)

μου εχει κανει πολλα να δωσω ενα ενδεικτικο παραδειγμα...οτι μολις μου φεραν να παρω το μωρακι μου για πρωτη φορα στα χερια στο μαιευτηριο και θα ηταν η πρωτη φορα μου το πηρε και πηγε στην αλλη μερια του δωματιου..

επισης μεχρι να σαραντισω ερχοντουσαν καθε μερα επισκεψη απογευμα μεχρι βραδυ με το πεθερο μου με αποτελεσμα απο τα νευρα μου δε καταφερα να θηλασω.....

συγνωμη αν ακουγομαι σκληρη η υπερβολικη ρε κοριτσια αλλα καθημερινα ευχομαι να μην υπηρχε στο πλανητη γη η να εξαφανιστει...δεν υπαρχει σωτηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να γινω μαμα τωρα ειδα το ποστ σου!μηπως να το ξανασκευτεις με τη πεθερα??? :shock::shock::shock::shock::shock::shock: πιστεψε με κι εγω την ειχα καθημερινα κι οχι ολη μερα και δε μου φτανουν δεκα χρονια ψυχοθεραπια για να το ξεπερασω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα, mpempakos85 πολύ γέλασα με το ποστ σου!

Χωρίς πλάκα, πάντως, πιστεύω ότι, σε περίπτωση που χρειαστεί να συγκατοικήσεις με τα πεθερικά σου, εκεί τα χαλάς μαζί τους, ακόμα κι αν είχατε προηγουμένως την καλύτερη σχέση στον κόσμο. Μια φίλη μου πριν κανένα χρόνο φιλοξένησαν τα πεθερικά της, που ούτως ή άλλως ήταν όλη μέρα σπίτι τους και τους έβλεπε σα γονείς της (η ίδια είναι ορφανή και από τους δύο γονείς), και τα έπαιξε! Ήθελε να κόψει τις φλέβες της. Πόσο μάλλον αν δεν τους λατρεύεις κιόλας!!!!

Για την πεθερά δεν έχω κάτι να ξανασκεφτώ. Αν έρθει δεν μπορώ να τη διώξω, στο κάτω-κάτω το σπίτι είναι και του άντρα μου, και δικαιούται να φιλοξενήσει τη μάνα του. Αλλά πιστεύω ότι τελικά δε θα έρθει. Πριν τον ρώτησα και μου είπε "μπορεί, ίσως, μάλλον", οπότε πιστεύω τελικά θα τη γλιτώσω!!! Θα της στείλουμε φωτογραφίες, δε θα την αφήσουμε παραπονεμένη!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου δε καταλαβατε γιατι;;; Επειδη η εγγονή θελει να δει το μωρο, πρεπει εγω να ρισκαρω την υγεια του..

Και δε μου φταιει η μικρη, παιδακι ειναι, θελει να δει το μωρο..

Αλλα η πεθερα μου σαν ανθρωπος με μυαλο θα επρεπε να καταλαβαινει και να της εξηγησει οτι δε γινεται, οχι να τη ξεσηκωνει και να κανονιζει τι θα κανω εγω με το παιδι μου!!!! :evil:

Και θα επρεπε να σκεφτεται την υγεια του μωρου, οχι το να κανει τα χατηρια της μικρης... Ετσι νομιζω τουλαχιστον..

Και οταν ο κουνιαδος μου φερνει τα μικρα και με πυρετο, χωρις να υπολογιζει εγκυμοσυνες, μωρα κτλ, πως θα ρισκαρα κατι τετοιο;;; Δεν ειμαι τρελη...

Αλλα μου τη δινουν οι μπηχτες, οτι ειμαι υποχονδρια και θα σφραγισω το σπιτι... Λες και μεσα στο καταχειμωνο πρεπει να δεχτω ολο το τσουρμο σπιτι μου. Αλλη ορεξη δεν εχω...

Θα εχει πολυ γελιο (ή κλαμα...) μετα τη γεννα... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οτι και να λετε εχετε δικιο και παλι λιγο ειναι!!!αυτο το ειδος πρεπει να το εξαφανισουμε με καποιο τροπο!!

η δικια μου παντως χωνεται παντου και παντα!!πριν κανα μηνα επαιζε κατι με δουλεια και σκεφτομουν να βαλω το μικρο παιδικο και μου ειπε η πεθερα μου:εδω να τον φερεις στην περιοχη μας!!τι δουλεια εχει το παιδι ρε παιδια να πηγαινει παιδικο στην περιοχη της γιαγιας και του παππου???και υστερα αναρωτιεμαι γιατι εχω τοση τριχοπτωση!!

την μια απαντω , την αλλη οχι ,αλλα ποτε ποτε ποτε δεν κανω το δικο της!!ασε που τις περισοτερες φορες κανω το αντιθετο απο κοντρα!!

παντως εχω να θυμαμαι...μου λεγε μια μερα:αχ αν φυγει ο πεθερος σου ποιος θα με κοιταξει εμενα??και απαντησα:Τι πραγμα??και γιατι να φυγει ο πεθερος μου πρωτος???εγω παντως εκεινον θα τον κοιταξω!!!επρεπε να δειτε φατσα!!!!!!!!!!!!!

υπομονη μας και επιμονη μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από μένα!!! Καλά το θεματάκι αυτό μας καίει όλες φαντάζομαι......

Η δικιά μου λοιπόν πεθερά δεν τη λες κακιά, αλλά έχει άλλα θεματάκια... Επίσης στην δική μου περίπτωση ο πεθερός παίζει σημαντικό ρόλο αφού η δουλειά που κάνει τον καθηστά σχεδόν ανίκανο να ζήσει την οικογένειά του και γενικά ο χαρακτηρισμός που θα του έδινα είναι ''ΒΟΔΙ'' ....

Τον άντρα μου τον έβλεπαν γενικώς πάντα σαν πορτοφόλι και το χειρότερο είναι ότι το σπίτι τους είναι δίπλα στη δουλειά του οπότε πάει και του μυξοκλαίει συνέχεια :evil: ... Μια,δυο,τρεις το κατάλαβα ε δεν είμαι και ηλίθια, δε λέω γονείς του είναι όταν έχουν ανάγκη δε θα τους αφήσει να πεινάσουν αλλά όχι και τόση εκμετάλλευση. Ακούστε παράδειγμα, μόλις λογοδοθήκαμε με τον άντρα μου, μετά από 4 μήνες ανακάλυψε η πεθερά μου ότι είχε καρκίνο, τι να κάνει ο άντρας μου (έχει κι άλλα 4 αδέρφια αλλά είναι 2ος στη σειρά), πήρε ένα δάνειο και τη βοήθησε με ότι χρειαζόταν, ο άλλος γιος στ' α@@@@@ του.... :evil: Μετά από 2 περίπου χρόνια κι αφού ξεπέρασε η πεθερά μου χημειοθεραπείες κτλ(έχοντας παντρευτεί εγώ με τον άντρα μου) αποφασίζει ο κουνιάδος μου να παντρευτεί κι επειδή δεν είχε λεφτά προτείνει ο πεθερός μου να πουλήσει ένα οικόπεδο που είχαν για να τον παντρέψουν :shock::shock: ενώ εμείς ξεχρεώναμε ακόμη το δάνειο :shock::shock: . Τα παίρνει κι ό άντρας μου κι έγινε ΧΑΜΟΣ, ποτέ δε σκέφτηκαν να πουν κάτι τέτοιο για ξεπληρώσουν το δάνειο που φυσικά ξεχρεώναμε για χάρη τους :shock::shock: Αυτό ήταν νομίζω πως από κει ξύμπνησε ο δικός μου.... Φυσικά δε μας βοήθησαν αλλά ούτε το οικόπεδο δεν πούλησαν....

Δε συζητώ φυσικά για την περίοδο που γέννησα το γιο μου.... Ερχόνουσαν σπίτι μου κι άρχιζαν ''αχ έχει τη μύτη του πεθερού σου, αχ έχει τα δάχτυλα του προπάππου του κι άλλες τέτοιες μ@@@@ιες, εννοείται πως δικό μου το παιδί δεν είχε τίποτα :evil: , ώσπου μια μέρα έρχεται η πεθερά μου με την κουνιάδα μου και μου λέει κάτι παρόμοιο και δεν άντεξα κι εγώ και της λέω ''Τ' αρχι@@@@@κια του τα έχετε δει? Ίδια με του μπαμπά μου είναι''..... :lol::lol: Περιττό να σας πω φυσικά πως δε ξαναείπε τίποτα :lol::lol:

Αυτά για την ώρα, φυσικά καταλαβαίνετε ότι θα μπορούσα να γράφω μέχρι αύριο αλλάθα βαρεθείτε να διαβάζετε.... Συγνώμη για το τεράστιο μήνυμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθανασια δυσκολη η περιπτωση σου αφου εχει και προβληματα υγειας η πεθερα!οσο για τα αρ@@@@δακια πολυ γελασα!καλα τις τα'πες.εμενα χθες η δικια μου ηταν εδω το απογευμα και επειδη μολις τη βλεπει ο μικρος κλαιει...γιατι αραγε???λεει ..."τα μωρα ξεχνανε γρηγορα και αμα δε σε εβλεπε εσενα και ηταν ενα μηνα στο σπιτι μου θα σε ειχε ξεχασει...!!!εμεινα τοσο αναυδη με αυτο που ειπε που δεν ειπα τιποτα.αυτη η γυναικα λεει παντως κατι πετυχημενα ωρες ωρες!!ε????εμενα εχει καποια θεματακια υγειας αλλα καλα κρατει!ειναι πολυ προσεκτικη και στη διατροφη της οποτε....εχουμε μελλον :lol::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

κοριτσια συγνωμη αν γινομαι τοσο κακια αλλα ειναι και οι ορμονες εγκυμοσυνης στη μεση!μου την εχει δωσει τελευταια με δαυτη!πειτε μου τι να κανω για να μη βασανιζω αδικα συνεχεια το μυαλουδακι μου με τις βλακειες που λεει???γιατι επηρρεαζομαι τοσο??δεν θαπρεπε να εχω συνηθησει και και να τη γραφω αφου αυτη η κατασταση ειναι απο τοτε που γεννησα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπεμπάκος85, μη δίνεις σημασία κορίτσι μου άμα σου ξαναπεί κάτι τέτοιο πες της πρώτον ότι μάνα είναι μόνο ΜΙΑ :D και 2ον ότι τα μωρά έχουν διαίσθηση και νιώθουν την αύρα κάθε ανθρώπου ;):lol::lol::lol: Νομίζω θα το πιάσει το νόημα ;):D:D:D !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athanasia14 πολυ γελασα....χαχαχαχαχαχα μου θυμησες εμενα....το θεμα ειναι οτι εχουμε προβλημα με τις τρελλες αλλα και οι αντρες μας (οχι ολοι), μιλαω για τον δικο μου (για να μη παρεξηγηθω το διευκρινιζω) ειναι χαϊβανι μαμαλουκος...του λεει συνεχεια μαλακ...ιες...του στυλ η οικογενεια σου ειμαι εγω και ο αδερφος σου (ολοι οι αλλοι ειναι ξενοι), και ο αδερφος σου ειναι ο αδυναμος, και θελει οικονομικη βοηθεια κτλ...αποτελεσμα ο τεμπελοχανας της (νταβατζη τον λεω) να εχει βρεθει με σπιτι απο πανω μας και να μην εχει πληρωσει ενα ευρω, να εχει ακριβο αυτοκινητο και ουτε σαλιο να φτησει για βενζινη να του δινουμε λεφτα και φυσικα να μην δουλευει...οτι δουλεια του εβρισκα το ενα του ξυνιζε το αλλο του βρωμαγε!!!!

και το κορυφαιο προχτες η (πενταμορφη) ετσι την λεω τη μανα του ειρωνικα γυριζει και του λεει: εχω καταλαβει οτι σκεφτεστε για μωρο...(επειδη ο αντρας μου πεταει μπροστα σε αλλους οτι σε λιγο καιρο η Ηρω θα κοψει το καπνισμα ή πιες τωρα γιατι σε λιγο καιρο δεν θα μπορεις κτλ)

καλα λεει τι τα θελεις τα μωρα...εξαλλου εισαι μεγαλος πια (ειναι 38)...δεν σου φτανει το κοπροσκυλο που σου εχει φορτωσει? κοκκαλο εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά IRO81 άστο πονεμένη ιστορία, τελικά ο δικός μου κουνιάδος παντρεύτηκε και σε 6 μήνες χώρισε.... :shock: Τώρα μπαινοβγαίνει στο σπίτι της πεθεράς μου λες και είναι ξενοδοχείο,(φυσικά χωρίς να πληρώνει) τον κοιμίζουν, τον ταίζουν, τον πλένουν κλπ και δε δίνει ούτε λεπτό του ευρώ..... :evil: Αλλά κι η δικιά σου όμως φοβερή, τι να πρωτοσχολιάσω το ''τι τα θέλεις τα μωρά'' ή το ''μεγάλος 38 χρονών''.... Ευτυχώς ο δικός μου τους έκοψε τον αέρα και δε μιλάνε, τους έχει πει να μην ασχολούνται και να μη τους νοιάζει τι κάνουμε εμείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...