Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε?

Μαθαμε κανενα νεο βρε για την συμπεθερα μου?Τα νευρα μου ειναι κροσσια!!!!Ηρθε η μαμα μου να βοηθησει για το πλυσιμο και γενικα για δουλειες και μου ανεβασε την πιεση.Αυτο το πραγμα τα ξερουν ολα....γκρρρ το σπιτι ειναι ανω κατω,η καθε μια μας ξερει τη σειρα απο το σπιτι της και ετσι καθε εισβολεας ειναι τσιτα τα γκαζια.Πως θα αντεξω αλλες 2 ημερες?

Η φραουλιτσα κουνιεται συνεχεια, την κουρασα,νευριαζω κι ολας το καημενο τα εχει παιξει!!Μεχρι που ξεχασα να φαω κι ολας.

Αγγελικουλα μου σε ευχαριστω για την συμπαρασταση,σκεψου οτι εγω θα φαω μονο για μια ημερα και μετα ουτε εγω θα μπορω εφοσον βεβαια θηλασω!!!

Τι αλλο γραψατε.....ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κουκλεσ πολυ υσυχια βλεπω εχει πεσει ...........κανενα νεο εε?????????

ουτε το μυριακι ........... μπηκε καλα σιγουρα θα εχουμε σε λιγο νεα τους και θα ειναι απο τα αγορακια τους χιχιχιχιιχιχιχι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!!!ειμαι η σταμουλα εχω ενα κοριτσακι που κλεινει τα 3 τον νοεμβριο

κ περιμενω κ εγω το αγορακι μου στις 24/12 τωρα ειμαι 30 εβδομαδων!!!θα χαρω πολυ να με βαλετε την παρεα σας!!!!

αληθεια η ηλιαννα γεννησε??

ευχομαι σε ολες σας να εχετε μια καλη γεννα κ γερα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σταμουλα να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλο το αγοράκι σου.....καλώς ορισες στην τρελοπαρεα μας χαχαχχαχαχα.....το ηλιαννακι μας γέννησε βέβαια ...το χρηστακο της.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamymamy καλως ηρθες στο παρεακι μας και με το καλο το δευτερο μωρακι σας!!!Οπως ειπε και η φιλη Νια γεννησε το Ηλιανακι μας και ειμαστε κι αλλες απο πισω να κανουμε παρελαση!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σταμούλα, καλώς όρισες στο ποστ μας! Έχεις ΠΗΤ ένα μήνα ακριβώς μετά από εμένα!

Δώρα, είμαι σίγουρη ότι μόλις γεννήσω, κι εγώ ΕΣΑΣ θα σκεφτώ!!!!!!

Αγγελική, συμφωνώ με τη Δώρα. Έχεις εμάς, μπορεί να μην ερχόμαστε να σου κάνουμε δουλειές στο σπίτι, αλλά είμαστε η παρέα σου! Εμένα πάντως, όποια θέλει να έρθει να μου κάνει δουλειές, είναι ευπρόσδεκτη.

Ακόμα δύο πλυντήρια βάλαμε, λογικά μένει άλλο ένα ή δύο και τέλος!

Αναστασία, κι εσύ το δικό μου γολγοθά περνάς με τη μάνα σου; Εσένα μένει και σπίτι σου; Γιατί αν είναι έτσι, δεν ξαναμιλάω!!!!!!

Λυδία, ωραίο το καρότσι, κι απ' το λίγο που το βολτάραμε μέσα στο σπίτι, φαίνεται πάρα πολύ εύκολο στη χρήση! Φυσικά, τα συγχαρητήρια ανήκουν στη φίλη μας, Αγγελική, η οποία μας το σύστησε, γιατί εγώ αν κάθομουν να τα ψάξω όλα τα καρότσια ένα-ένα, δε θα είχα καταλήξει στο τέλειο καρότσι, θα είχα καταλήξει στο τέλειο ψυχιατρείο!

Πριν που το έστηνε ο άντρας μου, λέει "αυτό θα είναι το αμάξι του Ανδρέα, θα βγαίνει στους δρόμους και θα πέφτουν ξερές όλες οι γυναίκες"! :lol:

Δεν έχει καμία το κινητό της Μύριαμ να μάθουμε νέα; Αν και, είμαι σίγουρη ότι γέννησε. Για τη Μαρία, πάλι, κρατάω τις επιφυλάξεις μου... :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα κοριτσια!!

νιακουλινακι πως σε λενε??απο οτι βλεπω περιμενεις διδυμα ε???καλα τελειο!!!θα μεγαλωσουν μαζι κ θα εχουν παρεα!!!ποτε με το καλο γεννας???τελικα γεννησε η ηλιαννα!!μπραβο!!!νωριτερα απο την πητ ε??να της ζησει !!

αναστασια κ εσυ κοντευεις ε???ποτε με το καλο??μαλλον πριν απο μενα απο οτι βλεπω απο τις εβδομαδες σου ε??τι μωρακι εχεις εσυ???

κισκα εσυ εχεις γεννησει???

θελω να γινω μανουλα εσενα πως σε λενε???εσυ θα γεννησεις πριν απο μενα ε??τυχερη!!θα βγει τοξοτακι ε??τι μωρακι εχεις εσυ???

κοριτσια εχετε ετοιμασει τα ρουχαλακια των μωρων??εγω ψωνιζω μπλε,γιατι τα ειχα παρει ολα ροζ ,ακομα κ το ριλαξ κ το καρεκλακι φαγητου ροζ!!!Το ειχα σιγουρο οτι θα κανω παλι κοριτσακι κ την πατησα!!Θελω να αρχισω να πλενω τα ρουχαλακια γιατι κ ο καιρος χαλαει ,με εχει πιασει ανχος απο τωρα ,θελω απο αρχες δεκεμβριου να ειναι ολα ετοιμα ,τα χαλια στρωμενα,το χριστουγεννιατικο δεντρο,τα ρουχαλακια του μωρου σιδερωμενα στην καινουργια συρταριερα.ουφφφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώ......

βλέπω κι άλλες απλώνουν σεντόνια εκτός από μένα ε?????? :lol:

Πρίν λίγο γυρίσαμε από τον γιατρό.....η μπέμπα είναι πανέτοιμη, 3500 kg μπουλούκα(βέβαια υπάρχει και η απόκλιση, πιθανόν να είναι λιγότερα) αλλά ακόμα ο τράχηλος είναι πολύ ψηλά (μου έκανε και κολπική εξέταση και αυτή την φορά πόνεσαααααα)....για την ακρίβεια ο γιατρός μου είπε ότι δεν τον έπιασε καν οπότε μπορεί και να μου πάρει κι άλλες μέρες!!!! Με ρώτησε αν θέλω να με βάλει να γεννήσω πάλι με πρόκληση μέσα στις επόμενες μέρες αλλά αρνήθηκα, προτιμώ να έρθει μόνη της η μπέμπα......στην Μαρία μου είχα κάνει πρόκληση γιατί υπήρχε η αυξημένη πίεση αλλά τώρα δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να το βγάλω το παιδί πριν την ώρα του!!!!

Έριξα κι έναν τρικούβερτο καβγά με κάτι κλώσσες απ'έξω γιατί τρείς (διαφορετικές, δεν ήταν όλες μαζί) από αυτές μου πήραν την σειρά χωρίς καν να έχουν την ευγένεια να με ρωτήσουν αν τους παραχωρώ την θέση μου........το τί τις έσουρα δεν λέγεται!!!!!!!!!!!!!! Και ήμουν η μοναδική έγκυος εκεί πέρα....οι υπόλοιπες είχαν έρθει απλά για εξέταση......τις έλεγα ότι είμαι ετοιμόγεννη και έχω έρθει από μακριά και δεν είμαι διατεθημένη να χάσω κι άλλο χρόνο αλλά η καθεμιά κοίταζε τον κώλο της!!!!!!! Μιλάμε ότι τις ξέχεσα κανονικά και όταν τελικά μπήκα στο ιατρείο τα έψαλα και στον γιατρό μου που τους επέτρεπε να κάνουν τέτοια κατάχρηση!!!!!!!!!

Σταμούλα καλωσήρθες και με το καλό και το δεύτερο μωράκι σου! Είμαι η Νάσια, έχω μία μπουμπού 22 μηνών (στις 9 Δεκεμβρίου θα γίνει 2 χρονών) και από μέρα σε μέρα περιμένω και το δεύτερο κοριτσάκι μου........

Teddy μου φιλενάδα μάλλον δεν θα ακολουθήσω την παράδοση που είχαμε τόοοοοοσους μήνες οι δυό μας, δεν το βλέπω να γεννάω αύριο.......εκτός αν με την δαχτυλάρα που μου έβαλε σήμερα ο γιατρός μου προκαλέσει τοκετό!!!!!!!!!

Δεν βλέπω κίνηση απόψε....πού είστε όλες?????? Πάω να κοιμήσω το ζιζανιοκτόνο και επανέρχομαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμούλα, Άννα-Μαρία με λένε. Εγώ έχω έναν Ανδρέα. :P

Η Ηλιάννα πήγε με προγραμματισμένη καισαρική στην 38η εβδομάδα.

Εγώ ήθελα να πάρω ουδέτερα χρώματα, αλλά ήρθε ο αδελφός μου με σακούλες γεμάτες ρούχα και με έπνιξε στο γαλάζιο! Εγώ πήρα διάφορα χρώματα σε ρούχα, όσο για το δωμάτιο και τα διάφορα συμπράγκαλα, είναι τα περισσότερα σε ουδέτερα χρώματα, π.χ. το καρότσι μπεζ, το ριλάξ μωβ, το δωμάτιο καναρινί!

Νάσια, καλά, δεν είχες ραντεβού και σου πήραν τη σειρά; Τι θράσος... Εγώ όποτε πάω για να του δείξω εξετάσεις, μπαίνω ανάμεσα σε δύο ραντεβού, για πέντε λεπτά, και νιώθω άσχημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

νασια καλα εννοειται οτι δεν τον χτυπαω τον μικρο! ουτε καν ξοφαλτση!

ο πατερας μου ειναι της αποψης οτι πρεπει να του δινουμε καμια που κ που

ευτυχως ειμαστε των ιδιων αποψεων με τον αντρα μου κ δεν εχουμε μεταξυ μας κοντρες

α εμενα δε με χτυπαει, ισα ισα αν με δει να καθομαι βαρια στον καναπε ερχεται αγκαλιαζει την κοιλια μου κ λεει ενταξει ειναι μαμα το νινι μας κ μου χαμογελαει. στα λογια καλος ειναι...

παντως πραγματικα δεν ξερω πως να το διαχειριστω.. κ νομιζω πως αυτες οι 2 μερες που θα μεινω στην κλινικη θαδεινοπαθησει το παιδια μου... ουφ!

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γεννησες μωρη?????????????? δεν το πιστευω!!! αποκλειεται!

νατο νατο κ το αλλο το συμπεθεριοοοοοοοοοοο τελεια!!!!

συμπεθερα μου οχι ο αναστασης δεν παει παιδικο, κατευθειαν στα νηπια θα τον στειλω. δεν πιστευω οτι ο παιδικος μπορει να προσφερει κατι στα παιδια πριν τα 4 χρονια. αλλα αυτη ειναι η δικη μου προσωπικη αποψη.

περιμενω να δω το δωματιο της νυφης μου!!!

νια εμεις εχουμε κοκκινιστο σημερα!

τιτινακι τελειος ειναι καλε ο μικρος! τρελη φατσα!!!!

αννα μαρια δε θυμαμαι παιρνεις χαπι για τις συσπασεις η οχι? κ εγω εχω λιγες χωρις πονο ομως κ δε μου εχει δωσει τιποτα, μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικες

αληθεια λετε να γεννησε η μυριαμ??

σταμυμαμυ καλωσηρθες! ειμαι η λενα 27 χρονων απο θεσσαλονικη κ εχω ηδη τον ανασταση 2.5 χρονων! αυριο κλεινω την 31η εβδ εχω πητ 16-12! με το καλο το αγορακι σου!

μικι με το καλο να δειτε το μωρακι σας αυριο!

νασιααααααααα τελεια η μπεμπα!!!!!!! καλα τι βοδια οι κυριες!!! ειναι δυνατον να σου πηραν τη σειρα??

δεν εβλεπαν την κοιλουμπα τουρλα????

αχ κοριτσια εμενα ο μπεμπης σημρα ολη μερα ειχε σφηνωσει στα πλευρα μου μου εκοβε την ανασα κ μου εριχνε κααααααατι κλωτσιες παναγια μου!! μιλαμε για πολυ πονο! αφου τρομαξε ο αντρας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, όχι δεν παίρνω τίποτα για τις συσπάσεις. Μου είχε γράψει ένα χάπι ο γιατρός, σε περίπτωση που δε μειωθούν. Όταν έκανα καρδιοτοκογράφο, όμως, έδειξε ότι δεν είχα καθόλου συσπάσεις, και μάλιστα, σε φάσεις που εγώ νόμιζα ότι είχα. Οπότε, δεν πήρα το χάπι τελικά...

27 είσαι; Εγώ γιατί νόμιζα ότι είσαι του 82; Χμ... Μήπως μας κρύβεις χρόνια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, καλά, δεν είχες ραντεβού και σου πήραν τη σειρά; Τι θράσος... Εγώ όποτε πάω για να του δείξω εξετάσεις, μπαίνω ανάμεσα σε δύο ραντεβού, για πέντε λεπτά, και νιώθω άσχημα...
Ο γιατρός μου δεν δουλεύει με ραντεβού.....απλά πηγαίνουμε εκεί και μπαίνουμε με την σειρά μας......δεν έχω διανοηθεί ποτέ να ζητήσω σειρά από καμία!!!!!! Ακόμα κι όταν απλά θέλω να πάρω αποτελέσματα περιμένω υπομονετικά την σειρά μου!!!! Αλλά πάντα έρχονται κάποιες που βαριούνται να περιμένουν και μπαίνουν μέσα με τσαμπουκά χωρίς καν να ρωτήσουν ποιά προηγείται για να πάρουν την σειρά της.....και υπάρχουν κι άλλες με μεγαλύτερη γαϊδουριά που βάζουν τους άντρες τους μπροστά να πούν (με άγριο τρόπο πάντα για να τρομοκρατήσουν τις υπόλοιπες γυναίκες) ότι πονάει η γυναίκα τους και είναι επείγον.......εεεεεε δεν άντεξα σήμερα!!!!!!!!!! Μόλις ερχόταν η σειρά μου ορμούσε μία έξυπνη και έμπαινε μέσα στο ιατρείο χωρίς καν να με ρωτήσει.......έριξα πολύυυυυυυυυ ξεχέσιμο!!!!!!!!! Εεεεεεεεεεεεε μα πιάαααααααα!!!!!!!!!!!! Μάλιστα η μία μπήκε με το ζόρι και όταν ξαναβγήκε μετά από 20 λεπτά είχε το θράσος να με ειρωνευτεί κιόλας λέγοντας "μπες καλέ μην μας το γεννήσεις εδώ το μωρό" και της απάντησα "αααααα πολύ σας ευχαριστώ που μου επιτρέπεται να πάρω την σειρά ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!" Αϊ σιχτίρ!!!!!!!!!!!

Λενάκι μου εγώ και ο άντρας μου δυστυχώς δεν έχουμε τις ίδιες απόψεις για το "ξύλο που βγήκε από τον παράδεισο"..........είναι της ίδιας νοοτροπίας με τον μπαμπά σου........αλλά ευτυχώς πέρα από καμιά στον πωπό δεν έχει κάνει καμιά χοντράδα!!!!!!!!!! Φυσικά τον έχω κράξει και για αυτές τις αθώες στον πωπό...........δεν θεωρώ ότι με το ξύλο βγαίνει κάτι!!!!!!!! Εγώ έχω φάει πολύ ξύλο από την μαμά μου ώς παιδί αλλά να σου πώ κάτι????? Πιο πολύ άκουγα τον μπαμπά μου που δεν με χτύπησε παρά μόνο 2 φορές σε όλη την ζωή μου (μεταξύ μας δεν το φοβόμουν το ξύλο έτσι κι αλλιώς!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα οχι ρε! το 84 ειμαι!

το φλεβαρη κλεινω τα 28 ;) ειδες τι καλα που κρατιεμαι?? :lol:

ρεσυ κοντευεις να μπεις στο μηνα σου!!!! αγχωθηκα περισσοτερο τωρα!!!

δεν εχει καμια σας το τηλ της μαριας ε??? εχω αγχος!

αχ νασια ασε με το ξυλο.. ποσους καυγαδες εχω ριξει με τον μπαμπα μου!!

σαμπως κ εγω που ετρωγα ξυλο τι καταλαβα? παλι αυτα που ηθελα τα εκανα

γενικα ειμαι της αποψης οτι το παιδι πρεπει να σε σεβεται οχι απο φοβο αλλα απο αγαπη

μα ναι το ξυλο δεν προσφερει τιποτα, ισα ισα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν το πιστευω..εγραφα τοση ωρα..μπουχαρα της μοιραρακη ειχα απλωσει..και κατα λαθος πατησα αναιρεση και χαθηκαν ολα..

Εδω ειμαι κι εγω φιλεναδες μου..

Σταμουλα καλως ηρθες στο τρελο παρεακι..ειμαι η αγγελικη κι εχω ενα αγορακι18ημερων!με το καλο κ;ι το δικο σου και να χαιρεσαι και την κορουλα σου..

Δωρακι μου γλυκο, εχεις δικιο ειστε η καλυτερη παρεα!εδω μεσα καταλαβαινει η μια την αλλη χωρις καν να γνωριζομαστε..κριμα που δεν μενουμε κοντα για να βρισκομαστε..παντως με τις φιλες μου δεν τα λεμε τοσο συχνα οσο με εσας!

Νασιουκο μου 3500γρ η δικη σου?!πωπω..πως μεγαλωσε ετσι!οπου να ναι σκαει μυτη το μικροτερο ταλιμπανακι..για ποτε το βλεπεις?

Αννα μαρια, χαιρομαι που σου αρεσε το καροτσακι..κι εγω μολις το ειδα το ερωτευτηκα..πολυ βολικο φαινεται και ειμαι σιγουρη θα το ευχαριστηθουν τα μωρακια μας..

Αναστασακι μου, σε νευριασε η μαμα σου..εμενα η δικη μου ειναι διακρητικη τουλαχιστον..ωρες ωρες κανει πραγματα που με νευριαζουν αλλα τα προσπερνω γιατι παντα ειχα λιγη παραπανω αδυναμια στην μαμα μου..

Τι αλλο ειπατε βρε κοριτσακια μου?δεν πολυθυμαμαι κιολας..θα ξαναμπω σε λιγακι η το πιο πιθανο τα χαραματα...

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, κρατιέσαι, δεν μπορώ να πω... Χμ... :P

Το τηλέφωνο της Μαρίας το έχει η Χριστίνα.

Όσο για το ξύλο, κι εγώ όπως η Νάσια, αρκετό ξύλο απ' τη μάνα μου, καθόλου απ' τον πατέρα μου. Ο άντρας μου έφαγε πάααρα πολύ ξύλο απ' τον πατέρα του, και μιλάμε για άγριο ξύλο, όχι μπατσάκια. Το ίδιο και τα αδέλφια του. Άρα, με το ξύλο τίποτα δε βγαίνει, αφού τα αδέλφια του άντρα μου βγήκαν αυτό που λέμε "χαμένα κορμιά", ενώ ο άντρας μου αν κατάφερε να ξεφύγει απ' τη θλιβερή νόρμα της οικογένειας, το έκανε όχι εξαιτίας του ξύλου, αλλά παρά το ξύλο.

Νομίζω, όμως, ότι κι αυτός πιστεύει ότι τα μπατσάκια χρειάζονται. Όχι, βέβαια, τρελό ξύλο, αλλά πιστεύω ότι δε θα χρειαστεί να συζητήσουμε ποτέ γι' αυτό το θέμα, γιατί άλλο τι λέει, κι άλλο τι κάνει. Τον βλέπω τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο χαζομπαμπά, που δε νομίζω να σηκώσει ποτέ χέρι. Και οι πολλές αγκαλιές πιστεύει ότι δεν κάνουν, γιατί θα κακομάθει το παιδί, αλλά είμαι σίγουρη ότι, αν το κακομάθει κάποιος θα είναι αυτός!

Αγγελική, την έχω πατήσει κι εγώ έτσι, πατάω κάτι λάθος και χάνονται όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουκο μου 3500γρ η δικη σου?!πωπω..πως μεγαλωσε ετσι!οπου να ναι σκαει μυτη το μικροτερο ταλιμπανακι..για ποτε το βλεπεις?
Λες να μου βγεί κι αυτή ταλιμπανίτσα?????????? Ωχ ωχ ωχ....καήκαμε....Τί κάνετε ο πριγκιπάκος σου κι εσύ????????? Έφυγε η μανούλα σου??????????? Ο άντρας σου πώς τα πάει με το μωρό? Ασχολείται καθόλου ή φοβάται και να τον πιάσει (όπως και οι περισσότεροι άλλωστε - εκτός από τον δικό μου)?????????? Να σου πώ βρε φιλενάδα, δεν μπορώ να κάνω πρόβλεψη για την μπεμπίκα μου.......εγώ λέω μετά τις 20, ο πατέρας μου λέει στις 19 νταν!!!!!!! Στην Μαρία μου είχε πεί 10 Δεκεμβρίου και γέννησα στις 9 οπότε είχε πετύχει διάνα........
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ νασια τι σου ειπε η αθλια τυπισσα ελεος!

ετοιμασου κοριτσακι για την ταλιμπανιτσα!! η να πω εναν θηλυκο μπιν λαντεν? :lol::lol::lol:

αληθεια ποση ωρα ειναι απο το σπιτι σου η κλινικη?

αν σε πιασουν οι πονοι θα προλαβεις να πας η θα σε ξεγεννησει ο αντρας σου? :lol::lol:

αγγελικουλα μου βλεπω δεν κοιμαται πολλες ωρες το παλικαρι σου ε?

ετσι μου εκανε κ ο δικος μου.. ελπιζω το δευτερο να λιωωωωωωωωωωνει στον υπνο αλλιως θα ειμαι με λεξοτανιλ!

κ εγω εχω κανει τη μαλακια κ παταω κατι κ χανονται σβηνουν ολα κ τρελαινομαι!

αννα μαρια ετσι ειναι με το ξυλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε συ τον έχω ήδη γεννήσει τον θηλυκό Μπίν Λάντεν :lol: Και ο γιατρός μου σήμερα το ίδιο πράγμα μου είπε.....να μην περιμένω να πονάω κάθε 15 λεπτά γιατί μπορεί να χρειαστεί να με ξεγεννήσουν στον δρόμο (μεταξύ μας δεν το πιστεύω αυτό), η κλινική είναι γύρω στην μία ώρα από δω που μένω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα...σήμερα κουράστηκα πολύ, έβαλα ένα σωρό πλυντήρια είχα και σίδερο κάναμε και μπάνιο την μικρή, το απόγευμα την πήγαμε και στην παιδίατρο για την πρώτη της εξέταση και΄όταν γυρίσαμε είχε πονάκια στην κοιλίτσα και δεν κοιμόταν με τίποτα...της έδωσα και μάραθο να πιει αλλά εκεί κλάμα εεε μετά από 2 ώρες επιτέλους κοιμήθηκε και εγώ πλέον είμαι πτώμα :(

Είμαι σίγουρη ότι το Μαράκι έχει γεννήσει αλλιώς σίγουρα θα έμπαινε....άντε να δούμε πότε θα μάθουμε νέα της :roll:

Σταμούλα καλωςόρισες και εσύ με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι και το κοριτσάκι σου!!! και εγώ καινούργια είμαι στην παρέα :) Είμαι η Νάνσυ 27 χρονών από Σέρρες και έχω ένα κοριτσάκι 3 εβδομάδων!!!!

Νάσια μου μπόλικη μπόλικη η μπεμπούλα σου ε? :) Με το καλό να την δεχτείς...πλησιάζεις σιγα σιγα...όσο γι'αυτο στο ιατρειο τι να πω υπάρχει δυστυχώς πολύ ασυνείδητος κόσμος...

Λένα και εγώ το 84 είμαι τον Μαρτιο με περνάς 1 μήνα... και εγώ είμαι της γνώμης ότι το ξύλο δεν μπορεί να προσφέρει τίποτα...ίσα ίσα που γίνονται ακόμη πιο ζωηρά από αντίδραση!!!

Άννα-Μαρία και εγώ αν είχα αγόρι πιστευώ πως δεν θα τα έπαιρνα όλα γαλάζια , δεν μου αρέσει καθόλου αυτό το χρώμα, θα προτιμούσα ουδέτερα.....

Αγγελική σε καταλαβαίνω δύσκολο πράγμα να μην κοιμάται με τίποτα.... :cry:

Δώρα να σου ζήσει η μικρή σου!!!!!!!!!!

Αναστασία τι κάνεις? το κοριτσάκι σου????

Αχχχχ κορίτσια δεν θυμάμαι άλλα.... :| Φιλάκια λοιπόν και σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αννα μαρια ουτε εμενα μαρεσουν αυτα..

αγορακι=γαλαζιο

κοριτσακι=ροζ

κ στον ανασταση τα περισσοτερα ρουχα που ειχαμε παρει ηταν ουδετερα, κατι φανελακια ηταν αγοριστικα, με ποδοσφαιρο μπαλες αυτοκινητακια κ τετοια, κ παλι οχι γαλαζια!

βασικα κ καπου βαθια μεσα μου ηλπιζα οτι θα εκανα κοριτσακι το δευτερο :lol::lol::lol:

αχ νανσυ κουραγιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

καλη ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς όμως, τα περισσότερα ρουχαλάκια είναι τόοοοοοοοσο ουδέτερα, που είναι άσπρα, με κάτι απειροελάχιστα σχεδιάκια, σε απαλό καφέ, απαλό πράσινο, απαλό κίτρινο. Αλλά έχουμε τη στρατιά από γαλάζια ρούχα που μου έφερε ο αδελφός μου, ο οποίος, απ' ό,τι μου είπε, μόνο γαλάζια και ροζ βρήκε, και κάτι κίτρινα για όσους δε θέλουν να μάθουν το φύλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια μου!

σταμουλα μου καλοσωρισες!μια μερα εχουμε διαφορα πητ!εγω 23/12 αλλα θα κανω καισαρικη λογω προβληματος στα ματια και ετσι στο πρωτο δεκαημερο του δεκεμβρη θα γεννησω με τη βοηθεια Του Θεού και Της Παναγίας!

αναστασακι σε τρελανε η μαμα ε?αντε υπομονηηηηη!

ηλιαννακι, μυριαμ, μαρακι πρεπει τωρα να κρατατε στις αγκαλιες σας τα παλληκαρακια σας!να τα χαιρεστε κοριτσια μου!

δωρακι και αγγελικουλα πως παει η νεα ζωουλα?προσπαθειτε να συνηθισετε ε?

νασιουλα μου μπουλουκα η κορακλα σου!αντε με το καλο κοπελιτσα μου!

ολα καλα να πανε σε ολες μας κοριτσια!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ :lol::lol::lol:

ΑΠΛΑ ΤΡΕΧΩ ΟΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ ΝΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΤΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΘΗΚΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΛΕΝΕΤΕ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Κ ΓΩ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ ΟΥΔΕΤΕΡΑ ΛΑΧΑΝΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΛΠ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Ε?ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ Κ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑΠΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΛΕΟΝ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ....Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ :lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΑΠΕΡΓΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΤΥΧΗ ΠΑΛΙ.

Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ?ΑΝ ΤΙΝ ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΣ.

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΝΑΝΣΥ ΜΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Ε?

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝΕΖΑΚΙ ΣΟΥ?

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΛΑ?

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...