Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ....ΑΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΝΑΣΙΑ ΘΑ ,ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΟΛΥ ΕΚΜΕΥΤΑΛΕΥΣΗ ΥΠΗΡΧΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΔΝΤ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΕΚΜΕΥΤΑΛΕΥΣΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TO KALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NASIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NA ERTHEI TO MWRAKI SOU ME ENAN PONO!!!!!!!SE PERIMENOUME PISW NA MAS PEIS TA NEA SOU!!!!!!!AX TI KALAAAAAAA POLY XARHKA!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιουλα με το καλο κουκλα.να εχεις μια υπεροχη γεννα και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα την μπεμπουλα σου......η παναγια μαζι σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ τα νευρα μουυυυ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ειχα γραψει ενα κατεβατο ολοκληρο κ με πεταξε το ατιμο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εν ολιγοις:

νασιουλα μου καλη μου φιλεναδα γενναααααααααααααααααααςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κουκλιτσα μου να πανε ολα καλα κ να κρατησεις το κοριτσακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!

μυριαμακι μου κ εμενα μου εχεις λειψει βρε φιλεναδιτσα μουυυυυ!!!!! αντε ερχεται κ η σειρα σου!!!σε πολυ λιγο θα κρατας κ εσυ το θαυματακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!

αντε βρε να τα ξαναπουμε κ απ'το τηλ!!

ευη μου τον αλλον μηναπου θα ερθεις ερετρια να κανονισουμε να τα πουμε βρε κοπελιτσα μου!!!!

λυδιακι μου πολυ κουραζεσαι κ εσυ με τη δουλεια , τα δικαστηρια κ ολα αυτα κοπελα μου!!!!φιλακια στην εκπληξουλα σου!!!

αννα μαρια για αλλη μια φορα σου λεω πως μ'αρεσει ετσιοπως τα λες!!!με κανεις κ γελαω!! ;);)

νανσυ μου ποναει το κοριτσακι σου, ε??αχ ταλαιπωρειται το πουλακι μου!!δωστης ενα γλυκο φιλακι της μπεμπουλιτσας!!!!

βανεσακι μου τι κανεις κοριτσι μου????πως εισια???η κοιλιτσα???φιλακια πολλα!!!

δωρα μου τι κανεις?? η κορουλα σου πως ειναι??καλα ναι ο καθε γιατρος εχει τα δικα του,εμενα μου ειπε οχι φαβα κ κουκια.!

καλο βραδυ κοριτσακια μου!!!

παω να ταισω τον χρηστακο μου κ νανι!!!

τα λεμε αυριο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου η πεθερά μου μένει σε χωριό και έρχεται μια φορά την εβδομάδα με τον πεθερό για να δούνε το μωρό...καλύτερα όμως από μακριά και αγαπημένοι που λένε...χαχαχα :lol: Η μαμά μου μένει κοντά μας είναι και μόνη της διότι τον μπαμπά μου τον χάσαμε πριν 5 χρόνια οπότε δεν έχει κάτι να κάνει και έρχεται και με βοηθάει πολύ...και τώρα που θα αρχίσω δουλειά σιγα σιγά αυτή θα κρατάει το μωρό!!!!!!

να και το καροτσάκι μας......

post-15740-13873937924903_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

τι κανετε?

εμεις πηγαμε σημερα στον παιδιατρο, μας ειπε οτι τον επιασε για τα καλα το ασθμα του, θα του κανουμε κατι αιματολογικες εξετασεις για περιβαλλοντικες αλλεργιες εν καιρω.. προς το παρον θα παιρνουμε τα εισπνεομενα μας κ αγιος ο θεος!

δωρα κοριτσακι μου το τοσο συχνο ζυγισμα (δηλ ανα 1-2 βδομαδες) δεν ειναι κριτηριο για το θηλασμο

διαβασε εδω

http://thilasmos.com/2010/09/17/to-%CE% ... %B7%CF%84/

επισης να ξερετε οτι τα παιδια που θηλαζουν εχουν διαφορετικες καμπυλες αναπτυξης απο τα παιδια που τρεφονται με ξενο γαλα

αν σας ενδιαφερει να σας τις βαλω

αναστασακο καθε μερα σε βλεπει ο γιατρος στην κλινικη

παταει την κοιλια σου να δει πως παλλινδρομει η μητρα κ βλεπει κ τα ραμματα

λυδια μου εμας ο αναστασης δεν ειχε κατσει καθολου στο ριλαξ... τωρα που το εχω βγαλει κ το εχωπλυνει ολο εκει πανω ξαπλωνει :lol::lol::lol::lol: ελεος??

τα περισσοτερα παιδακια παντως καθονται...

αχ ολα καλα ναπανε με τη νασια! μαλλον θα κρατατει το κοριτσακι της αυτη την ωρα!! τι καλααααααα!!

\

πω πω αννα μαρια ελεος ου θα καθοσουν τοσο καιρο στη δουλεια!!!

12-13 ωρες τη μερα?????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

αποστολια τι κανει η μικρη? τι ωραιο καροτσιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

τελειο το μωβακι!

αγγελικουλα μου πως εισαστε με το μικρο? περασαν οι γκρινιτσες του?

φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς το έκανε το σκούπισμα ο άχρηστος!!!

Τώρα μου έβγαλε το άλλο καινούριο: ότι δε θέλει να μπει στο μαιευτήριο, γιατί λέει, είναι θέμα τάξης, το παιδί να έχει την πρώτη επαφή με τη μάνα και μετά με τον πατέρα!!! Μετά μου είπε ότι δεν ξέρει πώς θα αντιδράσει (κοινώς: φοβάται), και μετά, επειδή τα επιχειρήματα που μου έλεγε έμοιαζαν πολύ με τη σκέψη της μάνα του, μου ομολόγησε ότι πριν καιρό τον ρώτησε η μάνα του αν θα μπει μέσα, αυτός της είπε "δεν ξέρω, μάνα" (έλεος), και αυτή η πάνσοφη γυναίκα του είπε "εγώ σου συστήνω να μην μπεις, γιατί πολλοί άντρες που μπήκαν σιχάθηκαν τη γυναίκα τους". Αααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λένα, άσε και με τις άδειες, άσε και με τον κολλημένο...

Αποστολία, δε μου έβγαλε τη φωτογραφία... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ... εγω παντως στην πρωτη γεννα δεν τον ηθελα μεσα τον τολη..

με το ζορι μπηκε! :lol::lol::lol::lol:

αν δε αντεχει ας μην μπει μεσα καλυτερα, δε θα εχουν χρονο να τον μαζευουν απο το πατωμα!

ασε που μπορει να σε σιχαθει κιολας!! :lol::lol::lol::lol::lol: (ελεος?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι δε θα αντέξει και θα τον μαζεύουν με το κουταλάκι!

Κι εγώ στην αρχή δεν τον ήθελα, τώρα θα ήθελα μου δώσουν το μωρό, να το κρατήσω στην αγκαλιά μου και να είναι κι αυτός από δίπλα.

Άσε, άσε, ο καλύτερος τρόπος να σιχαθεί κάποιος τη γυναίκα του είναι αυτή να γίνει όπως την πεθερά μου. Δηλαδή να κάνει μπάνιο μια φορά τη βδομάδα, να μην πλένει ποτέ τα δόντια της, να τρώει με τα χέρια και να φτύνει όποτε της κατέβει και όπου της κατέβει (π.χ. στο νεροχύτη όπως πλένει τα πιάτα, μέσα στο τζάκι). Αφού εγώ τώρα τα γράφω και σιχάθηκα. Αλλά άμα του πω τέτοια πράγματα θα τσαντιστεί και δε θα μου μιλάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ...ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΛΑΙΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΨΑΡΑΚΙ ΝΑ ΦΑΜΕ Κ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΓΩ ΧΙΧΙ :lol::lol::lol::lol: ΜΟΥ ΕΣΤΗΛΕ ΜΗΝ.Η ΝΑΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ 3850 ΓΕΝΝΗΣΕ 10.30.ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΙΝ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΧΙΧΙ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααα!!!!!!!!!

Σταματία μου γειά σου!!!!!

Να σου ευχηθώ με το καλό το μωράκι σου και ευχαριστώ για τις ευχές!!!!!!

Αναστασία μου συμπεθερούλα μου και εγώ όταν η αδερφή μου έπλενε τα ανήψια μου ξέρεις πώς φοβόμουνα που την έβλεπα;;;

Έλεγα εγώ πώς θα τα καταφέρω;;; ότι δεν πρόκειται να το κάνω…και όμως το πήρα ζεστά από την αρχή, είπα ΜΠΟΡΩ, όπως και στον θηλασμό και έτσι έγινε….

Θα τα καταφέρεις μια χαρά θα το δεις όταν με το καλό γυρίσετε στο σπίτι σας!!!!

Θα πεις ΜΠΟΡΩΩΩΩ και θα μπορέσεις, δεν είναι τίποτα!

Τη δεύτερη μέρα που με κοίταξε με πίεσε στη κοιλιά να δει τη μήτρα κτλ και κοιτάει απλά την τομή, οπτικά μόνο.

Βανεσάκι μου εγώ στο μαιευτήριο ούτε πιπίλες χρειάστηκα ούτε και μπιμπερό…

Και αν θηλάσεις δε νομίζω να σου χρειαστούν, βέβαια καλά κάνεις και τα παίρνεις αφού αισθάνεσαι καλύτερα.

Ούτε εγώ στηρίχτηκα σε κανέναν! Αλλά μην είμαι αχάριστη οι γονείς μου και τι δε του πήραν…………..μόνο τα προικιά του γάμου λείπουν, και η αδερφή μου… και από τη πλευρά του άντρα μου επίσης, αλλά οι γονείς μου το ξέσκισαν το θέμα…τους λέω φτάνει………..αλλά από τη χαρά τους!!!!! Και ας είναι το τρίτο τους εγγόνι.

Νιάκι μου εγώ την μέρα που πήρα τον μπέμπη μου είχα μαζί μου αρκετά φορμάκια, σελτεδάκι, πάνα αγκαλιάς και πολλά άλλα βέβαια….

Τα μόνα τελικά που χρειάστηκαν ήταν τα ρουχαλάκια του παιδιού, ότι δηλαδή θα τους βάλεις…πάνα του βάζουν εκείνοι, απλά φορμάκια πάρε γιατί η κοπέλα που ήταν μαζί μου είχε πάρει μόνο δυο και έκανε κακάκια του και λερώθηκε…ώσπου να φύγουν λέρωσε δυο φορμάκια…

Κατερινάκι σε ευχαριστώ για τις ευχές!

Και εσύ να χαίρεσαι το μπεμπάκι σου!

Και εμένα βγάζει που και που λίγο γαλατάκι αλλά η παιδίατρος μου είπε είναι φυσιολογικό, σε περίπτωση που κάνει εμετούς ρουκέτες όμως μου είπε να την ενημερώσω.

Λυδία μου κουράστηκες χτες διάβασα!

Τι τραβάς και εσύ;;

Εγώ έχω μια ζυγαριά απλή για μωρά και δεν την αγόρασα μου την έδωσε η αδερφή μου.

Δε ξέρω κατά πόσο χρειάζεται να αγοράσεις, είναι για λίγο η ζυγαριά.

Δεν έχει νόημα μου είπε η παιδίατρος να ζυγίζω συνέχεια.

Όσο για το ριλάξ βλέπω ότι είναι στο κάθε παιδί αν θα χρησιμοποιηθεί ή όχι, της αδερφής μου ζήτημα αν έκατσε ένα τρίμηνο! Άσε που δεν το χωράει αλλά και κοντεύει να φύγει από αυτό……!

Άννα Μαρία όλα καλά και με τα ματάκια σου μπράβο!!

Ευάκι κούκλααααααααα η μικρή!!!!!!!!!!!

Μύριαμ και είσαι ακόμα εδώ;;;;;; χα χα χα τα καλά τα δικά μου βλέπω σε επανάληψη!!!

Ο μικρούλης μου δόξα το Θεό είναι μια χαρά!

Νάνσυ μου να μου φιλήσεις την κούκλα σου!

Έχει πονάκια η δική σου, εμένα χτες σαν να είχε λίγα πονάκια…αλλά και πάλι δεν γκρίνιαζε, νιαούριζε όμως αρκετά!

Ωραίο το καροτσάκι σας!!!! Καλές βολτούλες!

Ηλιαννάκι τι κάνεις ρε φιλενάδα;;;

Πώς τα πάς με τόσα μωρά στο σπίτι;;

Ο Χρηστάκος σου καλά;;; φιλιάαααααα

Λενάκι μου πολύ ταλαιπωρία το άσθμα…

Ο άντρας μου κάνει εισπνοές, είναι σε πολλά αλλεργικός……ουφφφφφφφφ

Να ευχηθώ στη Νάσια με ένα πόνο και γερό μωρόοοοοοοοοο!!!!!

Λογικά θα έχει γεννήσει τώραααααα!!!!!

Να είναι καλά και αυτή και το αγγελούδι της!!!!

Να το καμαρώσει όπως ποθεί!!!!!!!!!!

cqDjp3.png

post-13231-13873937924996_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ 12 ΑΥΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ :lol::lol::lol: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΕΟ?

Η ΝΑΣΙΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ 3850 ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρεσ ...........

ΝΑΣΙΑΚΙ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ να ζησει το Ν2 ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΣΟΥ......ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...........ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ................ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.............

μυριακι αντε κοπελα μου και εσυ με το καλο..................

μαρακι μου ευχαριστω πολυ αρα καλα μου τα ειπαν και εκει οταν ρωτησα.........

τι κανει το μπουλουκακι σου υσυχος ειναι ακουω μια χαρα το αγορακι μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!! Τι κάνετε??

Νάσια μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ έχω πάλι δουλειές...ελπίζω να τελειώσω σήμερα ;)

Μαράκι μου τι κάνει το ζουζούνι σου?? Ασε εμέις έχουμε πονάκια τα βράδια :cry: ενώ στην αρχή ήταν μια χαρά μόλις έκλεισε τις 3 εβδομάδες να σου και τα πονάκια :evil: εύχομαι να μην τα περάσετε και εσείς!!!!!! Ανυπομονούμε να έρθει η Δευτέρα να σαραντήσουμε και να πάμε βόλτα με το καρότσι μας......... :D Εχουμε το ίδιο ρηλάξ νομίζω σε άλλο χρώμα το δικό μας είναι κόκκινο, εμένα πάντως δεν τρελένεται ακόμη να κάθεται εκεί....θα δούμε ;) θα το βάλω photo!!!!

Λένα μου και εγώ έιχα άσθμα αλλεργικό και έκανα εισπνοές....πολύ δύσκολο ειδικά για ένα παιδάκι...περαστικά στο ζουζουνάκι σου :)

Ευχαριστώ που σας άρεσε το καρότσι μας, στην αρχή ήθελα ροζ :lol: αλλά μετά είδα αυτό το μωβάκι και είπα εεε είναι ίγο πιο ουδέτερο ας πάρω αυτό :lol::lol::lol:

Μύριαμ άντε ήρθε η σειρά σου!!!!! Με το καλό το αγοράκι σου!!!

Καλημέρα Νία σε σένα και τα διδυμάκια σου!!!! :)

Κορίτσια πάω για δουλειές....θα επανέλθω το μεσημέρι ελπίζω!!!!!!!!!!!!

post-15740-13873937926816_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νανσυ μου τι κανει η μπεμπουλα σου??????????

που ειστε καλε ολεσ απαπαπαπαπα εξαφανισμενεσ .......

λοιπον για να πουμε τι φαγακι εχουμε σημερις??????????εμεισ εχουμε ψαρακι στον φουρνο με πατατουλεσ λεμονατο η μαμα φυσικα το κανει και εγω εβαλα να κανω ψωμακι σπιτικο και και κρεμμυδοψωμο... εχει αρχισει να μυριζει και μου εχει σπασει η μυτη χιχιχιχιχιχι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε????

εμεις καλα ειμαστε, ο μικρος εφαγε κ τωρα ριλαξαρει κ τα αλλα δυο μου ζουζουνια ακουνε τραγουδια στον υπολογιστη απο το γιου τιουμπ με αρχηγο την αννα μαρια στις επιλογες παρακαλω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ , ΥΓΙΕΙΣ , ΚΑΛΟΤΥΧΗ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΩΣΤΗΣ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΦΙΛΑΚΙ!!!! Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!

αννα μαρια ειδες κατι αξιζει , εριξε το σκουπισματακι ο αντρας σου!!! :lol::lol: ε μα ελεος αυτη η πεθερα , ξερολας ειναι!!!!!!! :shock:

νανσυ μου πολυ ομορφο το καροτσακι σας!!μου αρεσει παρα πολυ!!!!!φιλακια στην αποστολια μας!!

μυριαμακι μου αντε περπατα λιγο να γεννησεις κ εσυ κοπελα μου!!!φιλακια στην κοιλιτσα

μαρακι μου γλυκο καλα ειναι κ τα τρια τα λουλουδακια μου!!!! στην αννα μαρια κ τον αγγελο ε δεν εχει αλλαξει κ τιποτα.κλασσικα τσακωνονται κ μαλλιοτραβιουνται οπως κ πριν!!χαχα ο μικρουλης μου τα υπομενει το πουλακι μου!!!!

ο μικρουλης σου εσενα πως ειναι????δωστου φιλακια!!!!

*νιακι μου ειμαι κ εγω εδω φιλεναδα!!!πως εισαι???? οι μικροι σου χορευτες τι κανουν??

εμεις σπανακορυζο σημερα

ωχ ηρθε ο αγγελος για αγκαλιτσες κ να την βρει με τυαμαλλια μου!!!!!κολλημα κ αυτο το παιδι μετα μαλλια μου :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια να σου ζησει η κοριτσαρα σου!!!! μια χαρα βγηκε η μικρη!! ολοκληρος κοριτσαρος!!

ηλιαννα μιριαμ νανσυ μαρακι μουυυυυυυυυυ με τον μπεμπαροοοο κ οοολα τα υπολοιπα κοριτσια πολλα πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

τι μου κανετε κοριτσακια μου?

ολα καλα?

νασιουλα μου γεννησες κοριτσακι μου!να σας ζησει η μπεμπα και να την χαιρεστε!να ναι παντοτε υγιης και χαρουμενη!ολοκληρο ανθρωπακι εχει βγει!πτου πτου!

μυριαμακι μου πηγαινε και συ λιγο περπατημα να δουμε αν θα βγει ο μπεμπακος μας:)ψαρακι σημερα ε?

τι ωραια τα ριλαξ σας!και μενα γυρω στα 65 ευρω το πηρα!

χριστινακι μου τελειο το ονομα αγγελος!πραγματικα ταιριαζει στον αγγελακο σας!

λυδια μου και εσυ στην δουλιτσα σου ακομη ε?και γω το ιδιο!και με βλεπω εδω μεχρι τα μεσα με τελη νοεμβριου!τι να κανω?δεν εχω αντικαταστατρια εδω, λιγα πραγματα εμαθε ο συναδελφος εδω αλλα με βλεπω να γενναω εδω . . .!χαχα

αννα μαρια με τον υπολογιστη κολλημενος ο δικος σου ε?ασε ασε οταν γεννηθει το παιδι δεν θα βρισκει χρονο και να θελει να βρει θα του παρει τα μυαλα ο αντρικος σας!

νιουλα μου πηγες στη μανουλα σου ε?καλυτερα τωρα ναι να μην μενεις μονη σου!

αναστασακο πηγε για καφεδακι ο αντρουλης και σας αφησε μοναχουλες?:)οταν θα γεννηθει η μικρη να δεις που θα ναι διπλα σου ανα πασα στιγμη!εκανες πιτουλα?αχχχχ μας ανοιξες την ορεξη!

οσο για το θεμα παρουσιας του συζυγου στη γεννα, εμενα μεχρι προσφατα ελεγε δε θα μπει μαζι μου αλλα τωρα που πηγαμε και στα μαθηματα τοκετου και ειδε και τα χειρουργεια που δεν ειναι τοσο τρομακτικα οσο νομιζε, ειπε θα ειναι διπλα μου αλλα φοβαται να κοψει τον ομφαλιο λωρο!ειδωμεν. . .!χαχα

λενακι μου ειναι καλυτερα ο αναστασακος?το καημενουλικο!ελπιζω να περασει συντομα!

αχ πολλα ειπατε και δεν θυμαμαι αλλα!

φιλακια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα ειναι ο μικρος.. χτες κοιμηθηκαμε δηλ

χτες παραμιλουσε το βραδυ κ ελεγε

ντατσει ειμαι μαμα, οσι αλλο ολο (ορο) ουτε μακα (μασκα) :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

NASIA MOUUUUUUUU NA SOU ZHSEI H MPEMPOULA SOU!!!!!!!!!!!!MIA XARA OLOKLHROS KORITSAROS KALE VGHKE!!!!!!!!!!!GERH NA EINAI PANTA KAI KALOTYXH STHN ZWH THS!!!!!!sE PERIMENOUME GRHGORA PISW NA MAS TA PEIS!!!!KALH LOXEIA KORITSI MOU!!!!!!!

ANTE MYRIAMAKI EISAI H EPOMENH NOMIZW!!!!!!!!!!!!ANTE KAI ESY NA GENISEIS :))))))))))))

KORITSIA EMAS TO RELAX MAS TO EDWSE H XADERFH TOU ANTRA MOU ALLA KSEXASAN NA MAS DWSOUN THN MPARA ME TA PAIXNIDAKI POU EXEI TI KRIMA :((((( AYTO EXOUME EMEIS!!!!!!!!KAI TOY ARESEI POLY!!!!!!!!!RIXNEI KATI YPNOUS EKEI APO POLY MIKROULIS :P:P:P

post-11182-13873937955853_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες μας.

Να σας ζησει Νασιουλα η μπεμπουλαααααααα γερη και καλοτυχη.Αντε τωρα η σειρα της Μιριαμ....!!!! :D

Θα μπω μετα για σχολιασμους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιααα να σου ζησει...ωρε το παστιτσιο εσυ το εφαγες η η μικρη...πωποοοο ολοκληρος κοριτσαρος..αυτα ειναι...κοριτσια τι βλακειες λενε θα συχαθει τη γυναικα του και τετοια..πρωτον δεν βλεπει κατι..και δευτερον ισα ισα που θα καταλαβει τι του προσφερει η γυναικα..εμενα στην πρωτη γεννα ηταν μεσα..και μαλιστα τον φωναξε ο γιατρος να δει που βγαινει το κεφαλι..εκεινη την ωρα αλλα σκεφτεσαι..στη Μιλα δεν ηταν μεσα δεν αφηναν αλλα ειχα οοοολους τους συγγενεις μαζι μου μεχρι να παω στο χειρουργιο δηλαδη απλα δεν ειδε να βγαινει ολα τα αλλα εκει ηταν...ολη νυχτα δεν κοιμηθικε η κινεζαα μιλαμε ουρλιαχτα..ηθελε να την κραταω ψηλα απο τις μασχαλες της πανω απο το κεφαλι μου..επισης το βραδυ για να κοιμηθει θελει να θηλαζει σε ορθια σταση και εγω να περπαταω...το εχετε ξαναδειι ελεος...λοιπον νιουριζει παω να δωσω γαλα που εβγαλα γιατι ποναγε το στηθος και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...