Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Παπακι εσυ ποτε ειχες κανει την πρωτη χοριακη ?

Εγω ακομα για υπερηχο.Μου ειπε 5 Δεκεμβρη θα κανουμε γιατι τωρα δεν θα φαινεται τιποτα.

Πολυ καλα τα νεα σου.Με το καλο κουκλιτσα !!!Με συγκηνησες!!!

Λαμπρινη ποιητρια, να χαιρεσαι την κορουλα σου ειναι μια κουκλα!!!

Λιακι κλωτσαει ο μπεμπακος? Μας βγηκε λιγο ζωηρουλης. :D Χαλαλι :D

lagonisi μπορει να εισαι εγκυος και να μην εχεις κανενα συμπτωμα, σχετικα ειναι ολα.

Ειμαι σιγουρη οτι το παρτυ θα συνεχιστει!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KALHMERA KORITSIA !!!!

MELI MI STENAXORIESE K NA DEIS OTI OLA 8A PANE KALA ALOSTE PERASANE OI MERES AVRIO 8A KSEREIS TI GINETE AN K EGO PISTEVO OTI ITAN APO TIN PROGESTERONI K OLA 8A EINAI KALA PERIMENOUME AVRIO TA NEA SOU ! EYXOMAI I PANAGIA NA EINAI MAZI SOU K OLA NA PANE MIA XARA !

LIL SE EYXARISTOYME GIA TIN EYXOYLA SOU NA EISAI KALA K GIA SENA NA PANE OLA TELEIA !

PAPAKI I XORIAKI SOU MIA XAROULA PERNEI TIN ANIFORA K LOGIKO NA EISAI EYTIXISMENI EYXOMAI SE OLA TA KORITSIA NA NIOSOUN POLY SIDOMA TIN DIKI SOU EYTIXIA !

TERI KALI EPITYXIA NA EXEIS SE 3 MERES 8A EXEIS NEA APO TO SPORAKI SOU !!!!

SE OLA TA KORITSIA EYXOMAI KALH EPITYXIA !!!!

NA SAS PW K EGO TA NEA MOU : LOIPOOOON EGO EIMAI STIN 3h MERA EXO KSEKINISI ME PUREGON K ARVEKAP K TI DEYTERA 8A PAW NA KANO YPERIXO NA DOUME TI GINETE EYXOMAI NA PANE OLA KALA

FILIA POLLA NA EXOUME OLES MIA OMORFI MERA K NA EIMASTE 8ETIKES !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μina2 με το καλο γλυκια μου!!!!!Καλη επιτυχια!!!!!

Ευχομαι να γινεις μανουλα!!!

Εχουν δικιο που λενε τα κοριτσια οτι πρεπει να το πιστεψεις!

Κοριτσια πιστεψτε το! Θελει θετικη ενεργεια και να λετε οτι ολα θα πανε καλα!!!

Φφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mina καλή αρχή και καλή επιτυχία! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνεις εγκυούλα!

Λαμπρινή μου μοντέλο η κόρη σου!!! Φτου να μην τη ματιάσουμε! Και το ποίημα βέβαια μ'αρεσε... πολύ συγκινητικό και ουσιαστικό. Μπράβο σου!

Τέρι κάνε λίγο υπομονή μέχρι τη Δευτέρα! Μυρίζομαι μεγάλη χοριακή! Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Μελίπικτό μου μην το βάζεις κάτω! Θετική σκέψη να έχεις, εντάξει καλή μου;; Εγώ είμαι αισιόδοξη ότι θα έχουμε ευχάριστα αύριο! Θα είμαστε online και πανέτοιμες για το πάρτυ σου! Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά!

Φιλιά σε όλες, συγγνώμη αν ξέχασα κάποια, δεν τα θυμάμαι όλα όσα διάβασα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μακαρι να εχετε ολες τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!!!να εχετε τεραστιες χοριακες!!!!!!!!!!! μην σας παιρνει απο κατω!!!!!!! λιγο εμεινε....... φιλια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia..

LiL egw eixa thn embriometafora stis 29. Okt. kai tin proti xwriakh thn ekana stis 11.Nov. epidi omos eixa twra tis teleftees meres poles zalades kai anakatosoures piga pali ston giatro kai mougrapse kati vitamines giati leei epese o aimatokritis mou kai moukane kai ton yperixo kai fenotan mia telitsa ston sako.. stis 2 Dek. htan kanonika rantevou gia ton prwto yperixo.. ala afou piga mou kaname kai enan yperixo gia na dei oti ola einai kala... :) twra sths 2 dekembriou tha akousoume tin kardoula tou thaxw teliosh 7 evdomades os tote...

filia pola kai kalh mera na exoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακι εχουμε 4 μερες διαφορα ,θα ειμαστε παρεουλα :D

Με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα!!!

Ο υπερηχος φανταζομαι κολπικα γινεται.Περιμενω να περασουν οι μερες να το δουμε και εμεις!!!

Μελι καλη επιτυχια αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε ηθικο ακμαιοτατο απο ότι βλέπω.

Teri μήπως είσαι λίγο εγκυούλα; Σίγουρα το αγχος φταίει αλλα και ο θυροειδείς παίζει τα παιχνιδια του ο ανδρας μου ειχε ταχυχαρδία και του μείωσε την δοσολογία απο το χάπι και ετσι ηρέμησε. Σχετικα με τις εξετάσεις δεν εχει κανενας συγγενής σου δημόσιο να σε εξυπηρετήσει να τις γράψει αυτός να πας να τις κάνεις ; ξέρω ότι αν εχεις γνωστο μικροβιολόγο γίνεται και φυσικά καιτο τεβε το ίδιο. Αχ εχω γίνει απατεώνας αλλα εχω ξοδεψει και εγω αρκετα.

Twiggy η μπουμπου καλα ε; μόλις γεννηθει να δεις θα παθετε σοκ θα νιώσεις ότι πιο δυνατο εχεις νιωσει στη ζωή σου.

Κορίτσια απο καρδιας σας ευχομαι να το νιώσετε όλες αυτο το συναίσθημα και ειμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε είπαμε ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ εγω αυτο το ρητο ειχα για βασική αρχή.

Πολλα πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEERA KORITSIA !

TI KANETE POS EISTE SIMERA ALPIZO OLES NA EISTE KALA !

MELI SIMERA I MEGALI MERAAAAAAAA ANTE PERIMENOUME ME AGONIA TA NEA SOU !!!!!!

EYXOMAI ME MIA MEGAAAAAAAAAAALI XORIAKI !!!!!!!!!!!!!

LIL EYXARISTOOOO !

DIAZ SE EYXARISTO K ESI SOU EYXOMAI T AKALITERA !!!!

KALHMERA SE OLES KORITSIA !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!

μελι ηρθε η μεγαλη μερα σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τεραστια χοριακη!!!!!!!!!!!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά δυστυχώς 0,1 δηλαδή τίποτα! Ο γιατρός μου είπε ότι πριν αρχίσει η αιμορραγία μάλλον υπήρχε εγκυμοσύνη αλλα ο οργανισμός μου κάτι είδε στο εμβρυο μη φυσιολογικό και το απέρριψε γι'αυτο και είχα τόσες συσπάσεις και δεν σταματούσε το αίμα!!! Δεν σας κρύβω την λύπη μου και την στεναχώρια μου...

Σας ευχαριστω όλες μέσα απο την καρδιά μου για τις ευχές και τον ενδιαφέρον!!! Είστε πηγή δύναμης για εμένα και αισιοδοξίας!!! Τερι και λαγονησι μου καλα αποτελέσματα να έχετε!!! Άντε να κόκκινησω καμια γιατί πολυ πράσινο ρε γάμωτο!!! Το καλο νέο είναι ότι 6 εμβρυακια μας περιμένουν και ο Άγιος Βασίλης εύχομαι να μην μας ξεχάσει φέτος και να μας φέρει για δώρο αυτό που λαχτάρα με τόσο πολυ... Φιλακια σε όλες και σας ευχαριστω όλες ολόψυχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Meli ποσο σε καταλαβαινω!! Κοιταξε τον ευατο σου τωρα, κανε πραγματα που θα σε κανουν να νιωσεις καλυτερα και θα δεις μετα απο λιγες μερες θα το προσπερασεις και θα ανακτησεις σιγα σιγα δυναμεις για καινουργια προσπαθεια! Ετσι ειμαι εγω τωρα μετα την τελευταια μου αποτυχια. Καλη δυναμη και κουραγιο σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto έχεις άλλα 6 αυγουλάκια που σε περιμένουν,

είναι μόνα και κρυώνουν . Περιμένουν πότε θα τα βάλεις στην κοιλίτσα σου !!

Να θυμάσαι πως όλα για κάποιο λόγο γίνονται, μια αγκαλίτσα :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας παρακολουθώ καιρό και βρήκα το θάρος να μπώ και εγώ στη παρέα σας.δεν θα σας κουράσω με την ιστορία μου απλά θα πώ μόνο ότι ξεκινάω από αύριο τις ενεσούλες για την 4η προσπάθεια μου.

Ελπίζω να είναι η τελευταία και τυχερή!!!!Ξεκινάω πολύ χαλαρή αυτή τη φορά.....

melipikto έχεις άλλα 6 που σε περιμένουν,όλα γίνονται για κάποιο λόγο και το σώμα μας ξέρει καλύτερα........κάθε αποτυχία πρέπει να μα ς κάνει ποιο δυνατές.Πάρε το χρόνο σου ασχολήσου με ευχάριστα πράγματα και ο Αγιος Βασίλης δε θα σε ξεχάσει.

Προσεύχομαι για όλες τις γυναίκες που προσπαθούν να γίνουν ΜΑΝΟΥΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΛΙ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ομως ολα για καποιο λογο γινονται, δεν ηταν η τυχερη σου αυτη, θα ειναι η επομενη! Αισιοδοξια σου ευχομαι και καλη συνεχεια.. εισαι δυνατη και θα το παλεψεις!!

καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν και πολυ καλη τυχη σε οσες προσπαθουν! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκο μου meli λυπηθηκα πολυ για το αποτελεσμα ομως κατι δεν θα πηγε καλα και ισως για αυτο το λογο αποριφθηκε.Ολα για καποιο λογο γινονται.Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η επομενη προσπαθεια να ειναι επιτυχης και να μην ταλαιπωρηθεις ξανα.Σε περιμενουν αλλα 6 εμβρυακια και αυτο ειναι πολυ θετικο!!!!!

Εγω κοριτσαρες μου σημερα ειδα καφεκοκκινα υγρα σαν αιμα και ανυσυχησα παρα πολυ.Πηρα το γιατρο τηλεφωνο και μου συστησε ξεκουραση και να συνεχισω να παιρνω utrogestan.Eχει περασει καμια σας κατι παρομοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meli lipamai poli glikoula!!!eheis 6 emvriakia pou se erimenoun omos kai tha ta katafereiw tha deis!!!den pianei panta me tin proti!i fisi xerei ti kanei kai tha erthei to moro sou!!!!tha deis i epomeni tha einai pio tixeri..pote tha tin kaneis xereis?eimai sigouri pos o aivasilis tha frontisei na sou kanei to pio omorfo doro!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli μου πολύ στεναχωρήθηκα με τα δυσάρεστα νέα σου :cry::cry::cry: Δυστυχώς κάθε αποτυχία μας κάνει πιο δυνατές. Να σκέφτεσαι θετικά, άλλα 6 εμβρυάκια σε περιμένουν οπότε την επόμενη φορά, που θα είναι και η τυχερή σου, δε θα ταλαιπωρηθείς τόσο πολύ.

Πράγματι η σημερινή μέρα δεν είναι και από τις καλύτερες.... Περίμενα τα νέα σου πριν σας ανακοινώσω τα δικά μου, έτσι για να μη σας γκαντεμιάσω.

Εμείς κάναμε ωοληψία την Τετάρτη και σήμερα με ενημέρωσαν ότι και το ένα γονιμοποιημένο ωάριο που προχωρούσε δεν είχε καλές διαιρέσεις και έτσι δε θα προχωρήσουμε καν σε εμβρυομεταφορά... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto μου ειλικρινά λυπάμαι πάρα πολύ! Μη μου στεναχωριέσαι όμως, το ξέρω πως είναι εύκολο στα λόγια αλλά δύσκολο στην πράξη. Προσπάθησε όμως να πάρεις τα πάνω σου το συντομότερο δυνατό γιατί τα 6 εμβρυάκια σε περιμένουν πως και πως! Τα Χριστούγεννα ο Άγιος Βασίλης θα σου κάνει το ομορφότερο δώρο! Αυτό να σκέφτεσαι και να μη μου στεναχωριέσαι! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

LIL μου ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!

sofia k1 καλή επιτυχία και καλή αρχή! Να παραμείνεις χαλαρή. Εύχομαι να είναι η πιο τυχερή σου προσπάθεια και να σου φέρει το μωράκι σου!

kon21 λυπάμαι πολύ που δεν προχώρησε η διαδιακασία. Κρίμα. Μακάρι την επόμενη φορά να έρθει και το μωράκι σας.

Ρε κορίτσια πρέπει να πάρουμε λίγο τα πάνω μας γιατί όλο άσχημα νέα έχουμε....

Μακάρι να μας βοηθήσει η Παναγίτσα και ο Χριστούλης να αποκτήσουμε σύντομα τα μωράκια μας! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meli μου πολυ λυπηθηκα καρδουλα μου,ομως εχεις αλλα 6 εμβρυακια που σε περιμενουν.ξεκουρασου παρε το χρονο σου και μολις εισαι ξανα ετοιμη βουρ στον αγωνα ! LIL μου μην κανεις τιποτα , μονο ξεκουραση ,ξαπλα κοριτσακι μου!ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...