Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Λαμπρινή και λυπάμαι! είναι μεγάλη υπόθεση που έχεις την μικρούλα σου και δεν είσαι στο 0! εύχομαι να συμβεί ένα θαύμα και να αποκτήσετε το 2ο παιδάκι σας εκεί που δεν θα το περιμένετε!!! έχει συμβεί αμέτρητες φορές!!!

Βάγκο μου κρίμα και για εσενα κορίτσι μου! αλλά χαίρομαι που σε ακούω ανεβασμένη! Η επόμενη θα είναι η τυχερή θα δεις!!! και με δίδυμα κιόλας!!!!

Λαγονήσι μου τί ομορφα που το είπες: χάσαμε μία μάχη αλλά όχι τον πόλεμο!!!

Στρουμφάκι μου πώς είσαι;;; κάνατε την ωοληψία;;;

ΝΑ ρωτήσω κάτι;;; τις μέρες της διέγερσης ερχόσασταν σε επαφή ελεύθερα;;; ή με προφυλάξεις;;;

Φιλάκια πολλά πολλά και καλή δύναμη κορίτσια μου γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αχ βρε Λαμπρινούλα πόσο στεναχωρήθηκα ειλικρινά.Τι να σου πω ότι και να σου πω είναι λίγο για να απαλύνει αυτό που νιώθεις.Να ευχηθώ μόνο τα πράγματα να έρθουν στο μέλλον όπως τα επιθυμείς και να κάνεις ένα αδερφάκι για τη κορούλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου πολύ στεναχωρήθηκα με νέα σου! :(:(:( Κρίμα! Την επόμενη φορά όμως να είσαι σίγουρη ότι θα έρθει το αδερφάκι της μικρής σου! Όπως λένε και τα κορίτσια έχεις στην αγκαλιά σου το παιδάκι σου για να σου δίνει δύναμη! Όλα θα πάνε καλά!

Vango χαίρομαι που σε ακούω καλύτερα και ήδη δρομολογείς την επόμενη προσπάθεια! Κάθε εμπόδιο για καλό και την επόμενη εύχομαι μια τεράστια χοριακή!

Στρουμφάκι μου πως πήγε η ωοληψία;;; Περιμένουμε νέα σου!

Μελίπικτό μου και Lil καλή συνέχεια!

Σας φιλώ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολύ για όλα πραγματικα είναι πολύ σημαντικό να μοιράζεσαι όλο αυτο το γολγοθα με ανθρώπους που σε καταλαβαίνουν. Σίγουρα αισθάνομαι καλά μιας και εχω ενα παιδακι τουλάχιστον δικαιώθηκε ο αγωνας μου τώρα το αφήνω στο θέλημα του θεού.

Πολλα φιλια σε όλες και απο δω και στο εξής ΄ΜΟΝΟ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου έχεις μια κουκλίτσα, μην μου στενοχωριέσαι, θα έρθει και το αδερφάκι!

Γιώργο να χαίρεστε τον Χρυσοβαλάντη σας, είναι πανέμορφος και πολύ πολύ πολύ τυχερός που έχει τέτοιους γονείς!

Lolipop, τα γλυφιτζουράκια σου είναι για φάγωμα, να τα χαίρεσαι!

Κορίτσια την Τετάρτη άρπαξα ένα γερό κρύωμα με τις αλλαγές του καιρού και δεν μπορούσα να γράψω, γιαυτό στέλνω ετεροχρονισμένα τις ευχές.Σήμερα το πρωι στο μεταξύ μίλαγα με τον άντρα μιας φίλης μου και μου έλεγε τι πέρασαν για να κάνουν το πρώτο τους παιδάκι.Όταν όμως ήρθε η ώρα τους ξαναγεννήθηκαν, άλλαξε απίστευτα η ζωή τους.Δυστυχώς χώρισαν πριν λίγο καιρό και παρά το σοκ που πάθαμε όλοι είδαμε οτι τα παιδιά τους είναι όλος τους ο κόσμος, ο σκοπός της ζωής τους, έστω κι αν ζουν χωριστά.Η συζήτηση αυτή με επηρρέασε θετικά και νιώθω πολύ αισιόδοξη.Εύχομαι όλων μας οι προσπάθειες να φέρουν το αναμενόμενο αποτέλεσμα!Στρουμφάκι, περιμένουμεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA... EYXOMAI SE OLES MAS KALH EPITIXIA KAI OLES NA GINOYME MANOYLES..

EGW ARXISA THN EKSOSOMATIKI AYTON TON MINA.. KAI SHMERA EIMAI STIN 5 MERA ME PUREGON 300 DLD THN DEYTERA EKANA THN PRWTI ENESH..

H OISTRADIOLH MOY THN DEYTERA HTAN STA 27.. SHMERA PARASKEVH EINAI STA 1486!!!! ANISIXW PARA POLY GIATI MOY FENETE OTI EINAI POLY PSILH

H TIMH.. AN KSEREI KAMIA APO ESAS NA MOY PI PLSSS AN EINAI KALO H KAKO NANE TOSO PSILA!!! TO VRADAKI EXW RANTEVOY ME TON GIATRO GIA YPERIXO..

EYXOMAI NA PAN OLA KALA ALA EXW KAI MIA ANISIXIA POY DEN ANTEXETE OUFFF...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παπακι οντως ανεβηκε πολυ αποτομα! μηπως εχεις πολυκυστικες? μιλα με το γιατρο σου να σου μειωσει τη δοση.. για να αποφυγεις την υπερδιεγερση.. Εγω θυμαμαι με αυτο ανησυχουσε τοτε ο γιατρος μου και οταν ανεβηκε πολυ η οιστραδιολη μου μειωσετη δοση. καλη επιτυχια!!! :)

αγγελα ετσι ειναι, ο,τι κι αν περναμε δεν ξεχναμε το ονειρο μας! σιγουρα η αποκτηση ενος παιδιου θα μας κανει καλυτερους ανθρωπους και θα σβησει την πικρα που νιωθουμε οσο ταλαιπωρουμαστε και αγωνιουμε...Θα μεινει πιστευω μια συνειδητοποιηση και μια ωριμοτητα...κι αυτο ειναι το θετικο της υποθεσης που δεν πρεπει να ξεχνατε κι ας μη το αισθανεστε ακομα (εγω μια μυρωδια την παιρνω λιγο δειλα δειλα)

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

δεν μπήκα καθόλου χθες γιατί μόλις πριν λίγο σηκώθηκα από το κρεββάτι.. Ειμαι τάβλα συνέχεια, όλα πήγαν καλά με την ωολληψία απλά ρε κορίτσια πολύ υπνο.. Χθες σηκωθηκα για 2 ώρες το απόγευμα και σήμερα εντάξει έχω σηκωθεί από το απόγευμα, δεν μπορούσα όμως να μπω, πηγα μια βολτα σιγά σιγά στη μαμά μου και καθήσαμε εκεί με τον αδερφο μου.

Λαμπρινάκι λυπάμαι πολύ, σου στέλνω πολλές γλυκιές αγκαλίες (δεν θέλω να λεω περισσοτερα) θα πανε όλα καλα. Φιλια πολλα και στην μικρούλα σου. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:;)

Μελίπικτο, καταρχην τι κάνεις κοριτσάκι; καλή συνέχεια! Και βέβαια θα ρχεστε σε επαφή με τον αντρούλη σου, αφού το χαμε πει, επιβάλλεται, 2 με 3 μερες πριν την ωολληψια δεν θα ρθετε, για να χει δυναμώσει το σπέρμα. Ρώτα όμως και τον γιατρό σου για να σαι σίγουρη, δεν ειναι κακό να τον ρωτησεις για να ξέρετε.

Ντιαζ, Λιλ τι κάνετεεεεεεεεε?

Κορίτσια μου λείψατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

εγω χαθηκα για λιγο ... λογω βαρεμαρας-υπνηλιας - και πολυ πονο μετα την ωοληψια!!

η οποια πηγε πολυ καλα ναι μεν βγαλαμε 23!! αλλα ρε κοριτσια δεν ημουν προετοιμασμενη οτι θα πονεσω μετα!! :|:| εσεις πονεασατε? εγω ακομα ποναω και ο γιατρος μου 'πε μεχρι την εμβρυομεταφορα θα ποναω!! :cry::cry:

και τελικα ηταν να κανω σημερα εμβρυομεταφορα αλλα χθεσ μιλησα με γιατρο και βιολογο και με πανε για Δευτερα για βλαστοκυστες!! ελπιζω να ειναι για καλο....

σε λιγο θα παω να κανω μια εξεταση οιστραδιολης για να δουμε αν επεσε...αλλιως αλλα φαρμακα!!

Προσπαθω να κρατησω το ηθικο μου ψηλα και τους χιλιους δυο φοβους που φωλιαζουν στο μυαλο μου να τους διωξω...

Στρουμφ εσυ ποτε κανεις εμβρυομεταφορα? πολυ πολυ θετικη ενεργεια σου στελνω :lol::lol::lol:

καλη επιτυχια και καλο κουραγιο σε ολες ανεξαρτητωσ φασεως που βρισκονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου με την ωοληψία έκανες ένα μεγάλο βήμα! Μπράβο σου! %%-%%-%%- Μη νοιάζεσαι για την υπνηλία σου! Καλύτερα... για να ξεκουραστείς και να ηρεμήσεις! Πολύ καλή επιτυχία και στην εμβυομεταφορά σου! Θετική ενέργεια να έχεις και αισιόδοξες σκέψεις! Εμβρυομεταφορά πότε;

Angelina79 μου εύχομαι και σε σένα καλή επιτυχία. Ρώτα το γιατρό σου γιατί σε πάει με βλαστοκύστες για να σου λύσει την απορία. Σίγουρα για καλό θα το κάνει. Μην βάζεις άσχημες σκέψεις στο μυαλό σου! Κάνε ότι σε ευχαριστεί και σε κάνει να ξεχνιέσαι. Πίστεψέ το και θα γίνει! Μη στεναχωριέσαι γιατί η ψυχολογία μας παίζει μεγάλο ρόλο!

Σας θαυμάζω για τη δύναμή σας και δίνετε και δύναμη και σε μένα που δεν έχω καν ξεκινήσει.

papaki ο γιατρός τι σου είπε τελικά;

Μελίπικτό μου και Λιλ πως πάτε; Περιμένουμε νέα σας!

twiggy να είσαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά και να χαιδεύεις την κοιλίτσα σου! Το μωράκι σου είναι εκεί και σε νιώθει!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασα να πω μια καλημερα!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ λοιπον και καλη αρχη σε οσες βλεπω ξεκινησαν τωρα!!!

Πριν ενα χρονο παιδια 22/10/2010 εκανα την ωοληψια και 25/10 εμβρυομεταφορα και εμφυτευτηκε ο μπουμπουκος μου!!! <3 Μου φαινεται οτι περασε πολυ γρηγορα ο καιρος!

Να ναι καλα το μαμμυλαντ και τα κοριτσια εδω που περασαμε ωρες ατελειωτες μιλωντας!!! Τοτε ημουν και στο γραφειο και ημουν συνεχεια ον λαιν μην κοιτατε τωρα που ΠΕΤΑΕΙ ο .ΩΛΟΣ μας φωτιες με το μπεμπακο και τις δουλειες στο σπιτι και δεν προλαβαινω!!!! χαχαχα

Να περασει λιγο ο καιρος και θα θελα πολυ να ξεκινησω για την επομενη προσπαθεια, Θεου θελοντος και οικονομικων επιτρεποντων!!!

σας φιλω και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου πολλα ευχαριστα νεα και πολλα μωρακια σε ολες ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι βρε ζαχαρενια...να χαιρεσαι τον γιοκα σου......και με το καλο να ερθει και ενα αλλο η δυο μπεμπακι-κια.....

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφ και αντζελινα καλη επιτυχια σας ευχομαι!!! μην ανησυχειτε για την υπνηλια, ειναι απολυτα φυσιολογικο! θα περασει, μεχρι την εμβρυομεταφορα θα ειστε ακμαιοτατες!! και μην αγχωνεστε... να μιλατε με το γιτρο για τα παντα ωστε να μενει το μυαλουδακι καθαρο και χωρις ερωτηματικα!!!

ζαχαρενια να χαιρεσαι τον μπεμπη!!

ντιαζ μου προσπαθω.. μια χαρα τα παμε προς το παρον φτου φτου φτου!!

φιλια σε ολες, καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Βλέπω Stroumf και Αντζελίνα μπήκατε στην τελική ευθεία για τα μωράκια με το καλό η υπνηλία δεν είναι τίποτα θα περάσει σύντομα.

Οι βλαστοκύστες θεωρητικά εχουν μεγαλήτερη επιτυχία απο οσο γνωρίζω.

Zaxarenia να χαίρεσαι τον γίο σου και με το καλό να ξεκινήσετε πάλι.

Πολλα φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εξωσωματικουλες!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Angelina μου κι εγω ειχα πονους μετα την ωοληψια. Πονουσε η κοιλια τοσο πολυ που δε μπορουσα να περπατησω κ να σταθω ορθια....! Οσο για τις βλαστοκυστες εννοειετε οτι ειναι για καλο! ;););)

Στρουμφακι μου ομορφο!!!!! την εκανες κι εσυ την αυγουλομαζωξη ε;;

Καλη επιτυχια και σε σενα και σε ολες σας!!!

TWIGGY εφτασες στις 20 εβδ;;;;; Αντε κοριτσακι μου αλλο τοσο εμεινε!!! Με το καλο!!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

LAMPRINIP να μας φιλησεις τον θησαυρο σου!!!

ΠΑΠΑΚΙ καλη αρχη και ακομα καλυτερη συνεχεια!

ΑΓΓΕΛΑ ;;);;);;) ευχαριστουμε για το καπλιμαν (αμαν αμαν :lol::lol::lol::lol: )

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!!!

ανακατεμένα τα νέα σας!!!

Stroumfάκι μου και Angelina μου εύχομαι καλή εμβρυομεταφορά και μία τέλεια χοριακή σε λίγες μέρες!!! όλα καλά να σας πάνε κορίτσια μου!!! όχι άγχος!!! προετοιμαστείτε όσο πιο θετικά μπορείτε!!!

papaki δεν έχω ιδέα για όσα ρωτάς! νομίζω όμως ότι μου έιπε ο γιατρός ότι θα ελέγχουμε μέρα παρά μέρα την οιστραδιόλη για να μην μας ξεφύγει και υπερδιέγερθου΄ν οι ωοωθήκες! σου μείωσε την δόση τελικά;;;

Εγώ μιά χαρά με τις ενεσούλες, δεν τις νιώθω καθόλου και ανυπομονώ να περάσω στο επόμενο στάδιο!!!

εγκυούλες και μανούλες ευχαριστούμε πολύ που μπαίνεται και μας δίνετε δύναμη!!! όλα να σας έρχονται τέλεια!!!!

φιλάκια σε όλες όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν να μου φαίνεται ότι ο Οκτώβριο δεν ήταν πολύ γούρικος μήνας για τα περισσότερα κορίτσια εδώ! εύχομαι να είναι για όσες την παλεύουν ακόμα και ο Νοέμβριος να φέρει τα πιο ευχάριστα νέα της ζωή μας!!! Μακάρι να είναι ο πιο γουρλής μήνας του έτους για όλες μας!!!

Αννούλα κρίμα ρε γαμώτο! υπομονή κοριτσάκι μου και ο επόμενος μήνας δεν είναι μακριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera sas koritsa..

egw xtes eixa rantevou ston giatro.. kai moupe einai ola mia xara.. kai h oistradiolh tha anevh leei akoma parapano.. upologizoume tin tettarti gia olipsia moupe tha ftasei kai sta 2.500 h oistradiolh.. den mou miose ta farmaka tpt sinexizw kanonika.. 300 puregon kathe vradi kai to pproi 1/2 amp. averkap 0.1.. thn deytera exw pali eksetaseis aima kai yperixografima... tha sas enimerosw :) gia neotera.. ainte kalh tixh se oles mas..

filiaa se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki κι εγώ μάλλον Τετάρτη πάω για ωοληψία :D .Θα πάω την Δευτέρα να με ξαναδεί ο γιατρός μου και θα μου πει.Τελικά 5 ωοθυλάκια έχω μακάρι να είναι όλα καλά τουλάχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια διαβαζω τα νεα σας και περνω μεγαλο κουραγιο αφου κι εγω σε 2η εξωσωματικη θα παω αφου η 1η δεν πετυχε λιγο αργοτερα ομως.Χαιρομαι παρα πολυ να διαβαζω ευχαριστα νεα για να παρω δυναμη να συνεχισω.........!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eixa apo thn mia meria 9 eipe omos tha einai parapano giati merika den fenonte kai apo tin ali itan pio liga kana 5 i 6 gia na doume posa telika tha bgoun kala :)... se pio kentro eisaste koritsia? egw thessaloniki sto iakentro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή εβδομάδα με υπέροχα νέα για όλες!!!!

papaki_ και littledancer εύχομαι να πάνε όλα καλά και ΠΑρασκευή - Σάββατο να κάνετε μιά τέλεια εμβρυμεταφορά με τα καλύτερα αποτελέσματα!!!!

Stroumfάκι μου εσύ; κάνατε την εμβρυομεταφορά;;;

mhaidi εύχομαι η 2η να είναι τυχερή!!!! όταν ξεκινήσετε πες μου να σε βάλω στην λιστούλα μας!

Φιλάκια αμέτρητα σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα να εχουμε κοριτσια!!!

Αngelina79 εκανες 23 αυγουλακια βρε θηριο? Πολυ καλη εμβρυομεταφορα ευχομαι!!!!

Στρουμφακι φιλεναδα πολλες ευχες και για σενα, καλη εμβρυομεταφορα!!!Αληθεια ποτε θα γινει?

Papaki και dancer καλη ωοληψια κοριτσαρες μου!!!! Και εγω μαλλον για ωοληψια θα παω τη Δευτερα...

Σημερα θα παω στο γιατρο να με δει, εχω τρελη αγωνια να δω πως παω με την διεγερση :roll:

Mhaidi καλη επιτυχια στη δευτερη προσπαθεια σου!!!

Anoyla35 θα περασουν γρηγορα οι μερες και θα ξεκινησετε! ενας μηνας μπρος ενας πισω δεν εγινε και τιποτα. ;)

Μελι ναι οντως δεν ειναι τιποτα οι ενεσουλες...με το καλο και εσυ γλυκια μου!!!

Diaz :x

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...