Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Γιώργο καλησπέρα!!

Να σας ζήσει το μωράκι σας!! Ο γλύκος σας Χρυσοβαλάντης!!! Να ειναι γεμάτος ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ!! Ν Α Σ Α Σ Ζ Η Σ Ε Ι !!!!!!!!!!!!!

Σ' ευχαριστούμε για τις ευχές σου και για το ότι μας δίνεις θάρρος και είσαι εδώ και μας βοηθάς!!

Εγώ σ' ευχαριστώ πολύ !

Όσο για τα νέα μου, μόλις πριν λιγο ολοκληρώσαμε τις ενεσούλες μας. Την Πέμπτη, πρώτα ο Θεός, και με την βοήθεια του, παμε για την ωολληψία μας. Εύχομαι να μας βοηθήσει ο Θεούλης, να είναι ολα καλα. Μακάρι Παναγίτσα μου, Αγία Ειρηνη και Άγιε Φανούριε μου να τα πάμε καλά. Μακαρι.

Εύχομαι Υγεία σ' ολους μας παιδιά και στις οικογένειες μας και σ' όλο τον κόσμο. Μακάρι να μας βοηθάει πάντα ο Θεούλης και η Παναγίτσα.

Σήμερα προβλέπω ξεκούραση και χαλαρά...

Εσεις? Τα νέα σας? Δεν ξέρω αν έχω χασει κατι, γιατί δεν μπορώ να διαβάσω πολλά μηνυματα, ούτε μου επέτρεπε απο το πρωί να στείλω μήνυμα..

Καλημεραα σας ..........κοριτσια την Κυριακη 16 /10 /2011 ειχαμε και την βαπτιση του μικρου μας Χρυσοβαλαντη!!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ !!!! Τ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Ο ΧΡΥΣΟΑΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΣ!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) η συγκινιση μας ηταν απεριγραπτη κ η χαρα μας τεραστια !!!

Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου, Παναγια μου μεσα απο την καρδια μας Σας Ευχαριστουμε που μας στειλατε και μας αξιωσατε να βαπτισουμε τον μικρο μας αγορακι !!!! τον Χρυσοβαλαντη μας , Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σε ευχαριστω γι αυτο το υπεροχο δωρο που μας εστειλες!!!!! καθε μερα θα προφερουμε το γλυκο ονομα Σου και θα σε Ευγνομωνουμε γι `αυτο σου το δωρο!

Βοηθεια σας κοριτσια με πιστη και προσευχη ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν η Χαρη Της Αγιας να σας βοηθησει και να σας στειλει το μωρακι σας!υπομονη και κουραγιο παιδια τα περασαμε και εμεις αυτα και σας νιωθουμε γιατι πριν 1 χρονο ημασταν και εμεις στην ιδια θεση με εσας μην απελπιζεσται γιατι στο τελος θα δικαιωθητε και η Αγια ακουει τις προσευχες σας και την λεει στο ΘΕο γιατι εχει μητρικη παρρησια . εμας μετα απο 5 προσπαθειες μας εστειλε το αγορακι μας! σε καθε αποτυχια στενοχωριεστε , λυπαστε κατανοητο μα μην το βαζετε κατω ψηλα το κεφαλι και αγωνας πιστη και εμπιστοσυνη στην Αγια , επικαλεστιετε την βοηθεια της και θα δειτε οτι θα ειναι εκει και θα σας βοηθησει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γιώργο μου να σας ζησει ο κούκλος σας!!!!

Vaggo μου.....σίγουρα δεν είναι μεγάλη η χοριακή...αλλά εχω ακουσει και περίπτωση με 10 μονάδες που τελικά προχωρησε κανονικά η εγκυμοσύνη....

Μακάρι σε 2 μερες να μας πεις οτι αυξήθηκε....

Labrini μου σε περιμένουμε με αγωνία............. :):)

Τώρα κούστε και τα παράδοξα της ζωής!!!

Μόλις πριν λίγο δυστυχώς ενημερώθηκα για την αποτυχία μιας κοπέλας που έκανε την 5η της εξωσωματική...και λυπήθηκα πολύ.

και πριν λίγες μέρες ενημερώθηκα για την εγκυμοσύνη μιας γνωστής μου 59 χρονών , η οποία είχε αποκτήσει με πολύ κόπο τον γιο της στα 38 της χρόνια και έχοντας κάποια ανωμαλία στην περίοδο, η οπόια σχεδόν της έχει σταματήσει απο τα 36 της

Και το πιο περίεργο......έκανε sex μια φορά μεσα σε εναν ολοκληρο χρόνο!!

Τελικά.........μετά απο όλα αυτά.........λέω.....

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΖΩΗ!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπημένες μου φίλες!!!!!!!!τι κάνετε?εγώ σήμερα κάπως καλύτερα....να ξέρετε ότι συμβάλλετε και εσείς πολύ σε αυτό!!!!!!!αυτό που αισθάνομαι όμως είναι ότι η κάθε αποτυχία ναι μεν σε πεισμώνει αλλά κάθε φορά νομίζω ότι είναι και πιο δύσκολο να επανέρθεις και να συνεχίσεις παρακάτω,που θα πάει όμως, με τη βοήθεια της Παναγίτσας και της ΑΓ.Ειρήνης θα το ζήσουμε το θαύμα!!!!!!Lagonisi έχω ακούσει τέτοια απίστευτα πολλές φορές και το συμπέρασμα μου είναι ότι από εκεί που δεν το περιμένεις σου έρχεται τελικά.

newlife 78να σασ ζήσει το κουκλάκι σας να είναι πάντα γερό,μόνο αυτό, και όλα τα άλλα έρχονται!!!!!!

littledancer μην απογοητεύεσαι!ποιος μιλάει θα μου πείς τώρα,ε?όμως πραγματικά σου το λέω,και εγώ αυτή τη φορά δεν ξεκίνησα με τους καλύτερους οιωνούς από θέμα δράσης των ωοθηκών αλλά στο τέλος όλα ήταν μια χαρά,άσχετα με το αποτέλεσμα,αυτό δεν μπορείς και δεν πρέπει να το σκέφτεσαι από τώρα,ένα ένα τα βηματάκια,ακούς?

angelina 79 εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις καλά αυγουλάκια!Τις βλέπω τις επιτυχίες σας έρχονται!σε ποιο πάρτυ θα πρωτοπάμε δεν ξέρω,φιλακια πολλά και καλή δύναμη σε όλες!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αngelina καλη επιτυχια σημερα!!! @};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-

Περιμενουμε νεα σου!

Newlife78 να σας ζησει !!

Littledancer oπως ακους γινονται και θαυματα!!Ολα θα γινουν!!Η πρωτη σου προσπαθεια ειναι?

Vango μου χαιρομαι που σκεφτεσαι ετσι ολες ετσι θα πρεπει να σκεφτομαστε..Μη σταματας να ελπιζεις ποτε δεν ξερεις!

Στρουμφακι καλη επιτυχια φιλεναδα!!!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray:

Εγω σημερα ξεκιναω τη διεγερση...... :ympray::ympray::ympray::ympray:

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μια μέρα έμεινε μακάρι αύριο να έχουμε τα ευχαριστα παναγίτσα μου κι Αγ. Ειρήνη να πάρω μια θετική καλή χοριακή!

Lil μου με το καλο.

Αngelina καλή επιτυχία σήμερα να πανε όλα καλα γλυκεια μου!

Νεwlife να σας ζήσει ο νεοφώτιστος μικρός Χρυσοβαλάντης πολλα φιλακια!

Stroumf καλή επιτυχία!

Vango τωρα μας τα λες καλα!

littledancer γιατι τόση στεναχωρια εγώ την κόρη μου την εκανα με χαλια οιστραδιόλη και μετα απο πολύ πίεση καταφέραμε να πάρουμε 4 ωάρια. Γενικα δεν ανταποκρίνομαι καλα στα φάρμακα κι αυτη την φορά 3 ωάρια εκανα μόνο αλλα γονιμοποιήθηκαν όλα. Ο γιατρος μου μου εχει πει δεν θελουμε πολλα θελουμε καλα και λίγα! Μην απογοητεύσαι.

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Newlife να σας ζήσει το αντράκι σας. Να έχει πάντα υγεία!

Λαμπρινή μου εύχομαι αύριο μια τεράστια χοριακή να μας ανεβάσει τη διαθεση!

Στρουμφάκι μου καλή επιτυχία την Πέμπτη, εύχομαι να έχετε πολλά και καλά αυγουλάκια!

Lil καλή αρχή και καλή επιτυχία! Καλή ψυχολογία φρόντισε να έχεις και όλα θα πάνε καλά!

Vango εύχομαι η επόμενη χοριακή να είναι τεράστια και να πάνε όλα καλά!

Σας φιλώ και εύχομαι μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

newlife να σας ζησει ο γλυκος Χρυσοβαλαντης...να ειναι γερος, δυνατος, τυχερος και να εχει παντοτε γυρω του τοση αγαπη!!!

Littledancer μην απελπιζεσαι τελειως, καταλαβαινω την απογοητευση αλλα μην το βαζεις ακομα κατω. Υπαρχει ελπιδα να αλλαξουν τα πραγματα προς το καλυτερο..

Βανγκο κρατα γερα... ειμαστε μαζι σου!!!

Λαμπρινη αυριο θα κανουμε παρτυ!!! :) Στρουμφακι και λιλ με το καλο η προσπαθειες σας!!!

φιλια σε ολες, αναμενουμε τα ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Να σας πω απλά οτι ήξερα πως δεν θα κάνω πολλά ωάρια αλλά οτι θα κάνω 1-2 δεν το περίμενα.Κι αν αυτά δεν είναι κάλά και δεν προχωρήσουν;Και είναι και το άλλο πάω για ΠΩΑ οπότε δεν έχω πολλά περιθώρια.Είχαμε αποφασίσει να βάλουμε τα έμβρυα της πρώτης προσπάθειας κατάψυξη για να έχουμε μεγαλύτερο περιθώριο σε περίπτωση που αλλάξει κάτι γρήγορα προς το χειρότερο.Τώρα δεν ξέρω τι θα κάνουμε.Απο οτι κατάλαβα είναι χειρότερη η κατάσταση απο όσο νόμιζα κι εγώ και ο γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε? Εγώ στη δουλειά και σε λίγο φεύγω πάω σπίτι...

Προσπαθώ να μαι ήρεμη και να μην ταράζομαι!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας κ ανταποδίδω σ' όλα τα κορίτσια, Εύχομαι ο Θεούλης να μας βοηθήσει και να ναι κοντά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ήρθε η ώρα να σας αφήσω για σήμερα!!!!!!!να έχετε όλες ένα ευχάριστο απόγευμα και χωρίς άγχος για ότι θα μας συμβεί αύριο!!!!!!!

lambrini μου περιμένουμε τα καλύτερα και πάω να σκεφτώ τι θα βάλω στο πάρτυ σου! :ymparty::ymparty::ymparty:

littledancer θυμήσου τι μου λέτε εμένα?μην απελπίζεσαι,ποτέ δεν ξέρεις τι έχει κανονίσει η Παναγίτσα για μας!!!!!!!!στο τελος ξυρίζουν το γαμπρό!και εγώ 3 ωοθυλακια είχα και τελικά αυτά είχαν 5 μέσα!δεν το περίμενα με τίποτα!

stroumf 80 εύχομαι τα καλύτερα με καλά αυγουλάκια!

lilκαλή αρχή!

φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη αρχη κοριτσακια και καλα αυγουλακια!!!!!!!λαμπρινη καλη επιτυχια αυριο!!!!!!!μια θεορατη χοριακη!βανγκο ποτε ξανακανεις χοριακη;ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango 82 ελπίζω η Παναγίτσα να έχει κανονίσει καλά αποτελέσματα για όλους εμας :) Είμαι κάπως πιο θετική σήμερα.Πιστεύω αύριο ακόμα καλύτερα.Θα πάω πάλι την Παρασκευή για υπέρηχο.Νιώθω κάποιες ενοχλήσεις χαμηλά.Αυτό είναι φυσιολογικό στη διέγερση;Γιατί μου κάνει εντύπωση που είναι στην μεριά της ωοθήκης που είχε κάτι πολύ μικρούλικα ωοθηλάκια.Με ενοχλούσε και πριν πάω την Τρίτη στον γιατρό και νόμιζα οτι θα έκανε καμία υπερπαραγωγή αλλά τζίφος. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε? Σήμερα ξύπνησα πολύ καλά, εύχομαι να είστε όλες καλά!!! :D

Vango τι έγινε τελικα? Ελπίζω σήμερα η χοριακη να είναι πολύ ανεβασμένη!!!

Λαμπρινή περιμένουμε τα νέα σου! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!τι μου κάνετε?μόλις τώρα πήρα τα αποτελέσματα,9,05 η σημερινή.δεν είναι ανεβασμένη τόσο όσο θα έπρεπε για να είναι εγκυμοσύνη,έχω και λίγο ροζ αιματάκι,μου είπε να σταματήσω τα utro και αφού θα μου έρθει κανονικά να ξανακάνω μια μες στην εβδομάδα για να δούμε ότι μηδενίστηκε,αυτά....που είσαι Λαμπρινή μου?αγωνιούμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Η ιστορία μου με τις εξωσωματικές σταματάει εδω! Δυστηχως τα πραγματα πήγαν ασχημα πάλι πήρα μια χοριακή 2 αρα τίποτα! Δεν πειράζει τουλάχιστον έχω το κοριτσάκι μου και εκτιμώ για ακόμη μια φορά το θαύμα που υπάρχει στη ζωή μου.

Καλή επιτυχία σε όλες

Ευχαριστω που το μοιραστήκαμε.

Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lambrini μου λυπάμαι πολύ,τι να σου πω τώρα....ξέρω πολύ καλά πως νιώθεις....όμως όπως είπες και εσύ σκέψου ότι έχεις το κοριτσάκι σου και γεμίζεις την αγκαλίτσα σου και εγώ είμαι σίγουρη ότι μόλις ανασυνταχθείς θα της χαρίσεις αδερφάκι!έτσι καλή μου?φιλάκια πολλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μας κι εγω δεν ξέρω τι να πω, λυπάμαι πολύ, αλλά έχει δίκιο η Vango έχεις την κορούλα σου και αυτό είναι το σημαντικότερο! Σκέψου οτι οι πιο πολλές εδω δεν έχουμε τίποτα να μας δίνει τόση δύμανη μόνο η λαχτάρα μας κρατάει! Είμαι σίγουρη ότι θα ξαναβρείς την δύναμη απλά θέλεις λίγο χρόνο :(

Vango82 και για σένα ρε κούκλα λυπάμαι και εγώ την προηγούμενη εβδομάδα με φυσικό ούτε στην κατασταση αναμονής δεν μπήκα! Θα τα καταφέρουμε θα δεις, η επόμενη θα είναι και η τελευταία μας!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακια ... πολυ κριμα :cry:

Λαμπρινη μου τι να πω, δεν ηταν γραφτο φαινεται, εκανες ο,τι μπρορουσες ομως! Σημασια εχει πως εχεις την κορουλα σου και αυτο ειναι το πιο σημαντικο.. Και δεν ξερεις ποτε τι γινεται στο μελλον ε?

Βανγκο μου, πως εισαι? Συζητησατε καθολου με το γιατρο, τι μπορει να μην πηγε καλα? Ηταν η δευτερη προσπαθεια σου? δεν θυμαμαι...

καλη δυναμη σε ολες, δεν το βαζουμε κατω.. συντομα θα εχουμε ευχαριστα, να το πιστεψετε!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι teri μου,θα ξανακάνουμε και όλα θα πάνε καλά,εγώ σκέφτηκα ότι και αυτό το αποτέλεσμα που είχα δεν ήταν και το χειρότερο αφού έδειξε ότι κάτι πήγε να γίνει,οπότε σκέφτομαι γρήγορα να πάω για την επόμενη.βέβαια αυτά τα λέω μετά από 2 ημέρες,την Τρίτη δεν σας περιγράφω πως ήμουν....ξέρετε....ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ,ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TWIGGY μου όπως κατάλαβες σήμερα είμαι πολύ καλύτερα και ήδη σκέφτομαι την επόμενη φορά γιατί νομίζω ήταν ένα σημάδι αυτό, το ότι η χοριακή δεν ήταν εντελώς αρνητική,ε?ή μήπως απλώς ψάχνω δικαιολογίες?δεν ξέρω,το ενστικτό μου πάντως αυτό μου λέει,να προχωρήσω στην επόμενη,ο γιατρός είπε ότι μπορώ την επόμενη φορά που θα αδιαθετήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη μου παρε τη μικρουλα σου και χορτασετη!!!!

Εχεις το αγγελουδι σου κοντα!!!

Εγω και ενα παιδακι να ειχα δεν θα με ενοιαζε τοσο...Η΄οτι προσπαθειες και αν εκανα μετα θα τις εκανα χαλαρα εντελως, και οτι καθοταν.

Vango χαιρομαι που τα βλεπεις ετσι.Σιγουρα κατι παει να γινει και αυτο ειναι θετικο.Συντομα θα γινεις μανουλα ειμαι σιγουρη!!!!!!

Στρουμφακι σημερα ειναι η ωοληψια?Περιμενουμε νεα σου!!!

Καλη επιτυχια φιλεναδα!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Καλη επιτυχια σε ολες τις προσπαθειες!!!

Εγω σημερα ειμαι καλυτερα ευτυχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα και εγώ να μάθω τα ευχάριστα νέα σας και δυστυχώς στεναχωρήθηκα πολύ :cry::cry::cry:

Κοριτσάκια μου γλυκά, ξέρω καλά πώς ότι και αν ακούσετε τέτοιες ώρες δε θα σας βοηθήσει να αισθανθείτε καλύτερα....Όμως κάθε αποτυχία μας κάνει πιο δυνατές και μας φέρνει πιο κοντά στο όνειρο.... Πολλά φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Λαμπρινή μου.......τι να πω......

Το κουράγιο στην περίπτωση σου το παιρνεις απο την πανέμορφη μικρή σου!!!

Δώσε της όλη σου την αγάπη.....και αν χαλαρώσεις μετά απο μήνες....ποιος ξέρει....ίσως κάνεις κάποια προσπάθεια ακόμη.

Vaggo χαίρομαι που δεν το βάζεις κάτω....

Απλά χάσαμε μια μάχη.....δεν χάσαμε τον πόλεμο!!!

Στα κορίτσια που τώρα ετοιμάζονται για την προσπάθεια....καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινουλαααααααααααα... :YMHUG: μια τεραστια αγκαλια...τι να πω..να χαιρεσαι την μικρουλα σου και ειμαι σιγουρη οτι θα της κανεις αδερφακι απλα ισως λιγο αργοτερα..ολα ειναι πιθανα..λογικο να απογοητευεσαι τωρα αλλα τα καταφερες μια και σιγουρα θα τα ξανακαταφερεις...βαγκο κι εσυ το ιδιο..μπορει η επομενη να ειναι πολυ πιο τυχερη!!!κουραγιο και δυναμη σε ολες!!!!!!βρε τι τραβαμε...ευχομαι πολλα υγιη μωρακια και θετικες χοριακες..κουραγιο και πολλη δυναμη σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...