Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Σε ευχαριστω στρουμφακι μου. Εγω σημερα δεν θα δουλεψω για να μου περασει , δεν κοιμηθηκα και καλα ....

Τwiggy σε ευχαριστουμε για το μπεμπεδοαερακι :x:x:x !!!

Μολις γυρισα απο το γιατρο .Μου πηραν αιμα και μου ειπε οτι η χαζοπεριοδος που ειχα ειναι απο τα daronda...Παμε καλα, ξεκιναω και με Gonal την Τεταρτη και βλεπουμε παλι την Δευτερα που θα ξαναπαω...Μαλλον για ωοληψια στις 31 Οκτωβρη.

Vango82 σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αντε να ξεκινησουμε τα παρτυ!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Καλησπέρα, ευχαριστω κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα περιμένω να δω ως την Πέμπτη κι εγω εχω καλό προαίσθημα.

Twiggy ευχαριστω για τις ευχες σου η μπεμπουλα αρχισε να κλωτσάει σιγα σιγα;

Lil πολύ καλα πατε μεχρι τώρα με το καλο και η ωοληψία όλα να πανε τέλεια.

Stroumf εχεις πολύ δίκιο η σχέση δοκιμαζεται απο τις δυσκολίες και αν υπάρχει πραγματική αγάπη δυναμώνει μεσα απο αυτες. Πολλα φιλακια

Cuanto μου δίνεις πολύ κουράγιο σε ευχαριστω.

Πολλα φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littledancer μην αγχωνεσαι κι εγω το ιδιο ειχα παθει αλλα δεν επαθα τιποτα!! θα απορροφηθει μην φοβασαι!!κι εγω αγχωθηκα τις πρωτες φορες αλλα τα καταφερα και πηρα το κολαι! μην τισ βαρας με πολυ δυναμη αλλα ουτε και πολυ σιγα γιατι θα ποναει...(συμβουλη)

α..α..α.. καλη αρχη και ολα καλα θα πανε!!

little dancer καθε αρχη και δύσκολη δεν πειράζει καθόλου για τον λίγο αέρα προσπάθησε επίσης να μην τρίβεις μετα το σημείο απλα να το πιέζεις σταθερα προς αποφυγήν μελνιων. Καλή επιτυχία.

Σας ευχαριστώ :) Τελικά σήμερα το πρωί που έκανα ξανά πρόσεξα περισσότερο και την έκανα χωρίς αέρα.Νομίζω έγινε έτσι την πρώτη φορά γιατί δεν πρόσεξα τόσο όταν έβαζα τους διαλύτες στην σκόνη.Βάζω και 4 σκόνες βάλε βγάλε το υγρό στα μπουκαλάκια κάτι έμεινε μέσα απο τις φουσκαλίτσες.Καλή επιτυχία σε όλες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο;Έχει κάνει άλλη κοπέλα παράλληλα με τα υπόλοιπα φάρμακα διέγερσης και μικρές δόσεις πρεγκνυλ;Μου το έδωσαν χωρίς να είναι στο πρόγραμμα όταν ξεκίνησα και το μενοπουρ.Δεν ρώτησα τι κάνει ήξερα οτι θα έκανα στο τέλος μόνο αν και αυτή είναι άλλη απο την πρεγνυλ που θα κάνω πριν την ωοληψία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! Λαμπρινη κι εγω σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη την Πεμπτη!! να αρχισουμε να στηνουμε παρτι εδω σιγα σιγα!! :lol::lol::lol::lol:

Λιλ απο οτι "ακουω" προχωρας κανονικα μπραβο κοριτσι μου...

vango 82 αυριο περιμενουμε τα +++++ νεα σου!!

και σε οσες ακομα ξεκινησανε η θα ξεκινησουνε καλη δυναμη και θετικη σκεψη (μπας και μας ερθουν τα πραγματα +++!!)

εγω σημερα εκανα τον τελευταιο υπερηχο εχω αρκετα αυγουλακια απο τα οποια 5-7? θα τα χασω μαλλον γιατι ειναι ηδη 22χιλ. αλλα με καθυσηχασαν οτι εχω αρκετα ακομα που ειναι σε καλη φαση!!!και τις 24:00 θα κανω την pregnyl!!! εχω λιγο αγχος μου εχουν πει οτι ποναει μετα... ο γιατρος μου ειπε να την κανω μονη μου στην κοιλια οπως τις αλλες... εσεις μονες σας τιν κανατε:?::?::?:

και την τεταρτη (πτωτα ο Θεος!) θα κανουμε την ωοληψια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρνη σε ευχαριστω!!!Να ξερεις οτι για σενα περιμενω απλα την επιβεβαιωση!!!

Angelina μου τον εφαγες το γαιδαρο , τωρα εκει θα κολησουμε, ε?

Δεν ξερω να σου πω αν ποναει γιατι εγω δεν την εχω κανει αλλα θα την κανω αμεσα.....Ολα θα πανε καλα,περιμενω να με ενημερωσεις και εμενα που μου ειναι λιγο αγνωστη η διαδικασια... :roll:

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!! :YMHUG:%%-%%-%%-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!

Σκιουρίνα τώρα είδα για τα διδυμάκια!!! τέλεια!!!! όλα καλά να πάνε γλυκιά μου!

οι pregnyl δεν πονάνε! λίγο δύσκολα σπάνε τα μπυοκαλάκια με την σκόνη αλλά δεν πονάνε καθόλου! εμένα μου άφησαν μία κοκκινίλα 2-3 μέρες και έκαιγε το σημείο, χωρίς όμως να πονάει! το έδειξα στον γιατρό και είπε κλασσικά "φυσιολογικό είναι!"

Περιμένω αύριο τα πρώτα ευχάριστα νέα για να αρχίσει η λίστα μας να κοκκινίζει!!!!

καλή επιτυχία κορίτσια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!

Σκιουρίνα τώρα είδα για τα διδυμάκια!!! τέλεια!!!! όλα καλά να πάνε γλυκιά μου!

οι pregnyl δεν πονάνε! λίγο δύσκολα σπάνε τα μπυοκαλάκια με την σκόνη αλλά δεν πονάνε καθόλου! εμένα μου άφησαν μία κοκκινίλα 2-3 μέρες και έκαιγε το σημείο, χωρίς όμως να πονάει! το έδειξα στον γιατρό και είπε κλασσικά "φυσιολογικό είναι!"

Περιμένω αύριο τα πρώτα ευχάριστα νέα για να αρχίσει η λίστα μας να κοκκινίζει!!!!

καλή επιτυχία κορίτσια μου!!!!

αντε να δουμε... σε 2 ωρες!! εσυ σε ποια φαση εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angelina79 πόνεσες;;; εμείς ξεκινάμε καταστολή την Παρασκευή! είμαι η ουρά στην παρέα μας!!!

πότε πας για ωοληψία τώρα; αύριο; όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου! όλα καλά!!!

φιλάκια και ακλημέρα σε όλες!!!

ΚΑΠΟΙΑ περιμένω για να μας ανακοινώσει την τεράστια χοριακή σήμερα!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ γλυκιά μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα...βέβαια για μένα δεν είναι μια καλή μέρα....Όπως καταλαβαίνετε η χοριακή μου δεν είναι όπως θα θέλαμε!7,21 σας λέει κατι?είμαι βέβαια πάνω από το όριο αλλά....ο γιατρός είπε να συνεχίσω τα utrogestan για δύο μέρες και να ξανακάνω χοριακή αλλά το πιθανότερο είναι ότι κάτι πήγε να γίνει αλλά δεν έγινε τελικά!!!!!!!!!!απογοήτευση...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vango 82 λυπάμαι που δεν ήταν όσο έπρεπε αλλά μην το βάζετε κάτω! ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και πού ξέρεις;;; θαυματάκια γίνονται! εύχομαι να ανέβει τόσο που να μην το πιστεύετε μεθαύριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια για την συμπαράσταση αλλά όπως το είπες melipicto μόνο σε θαύμα ελπίζω,θα το κάνω αυτό που λέει ο γιατρός γιατί όπως είπατε και ξέρω και εγώ καλά,η ελπίδα πεθαίνει τελευταία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !

Vango τι ειναι κι αυτο πάλι, χθες εκανε και η κουμπάρα μου χοριακή και τις βγήκε 6,3 μακάρι να ανέβει βέβαια ο γιατρός της είπε ότι εγκυούλα είναι και υπάρχει ελπίδα απλα ίσως δεν εχει κολλήσει καλα ακόμη, μην το βάζεις κάτω.

Πολλα φιλια σε όλες.

Παιδια η Pregnyl δεν πονάει ιδιαίτερα αναλόγως αν την κάνεις υποδώρια θές μικρή βελόνα και αν την κανεις πίσω θες μεγάλη. Καλή μας επιτυχία. Αντε να δουμε και τα δικά μου χαμπέρια την Πέμπτη.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lambrinip μου μακάρι εσύ να έχεις κάτι κάλο και να μην νιώσεις το συναίσθημα της αποτυχίας γιατί ξέρεις και εσύ πόσο δύσκολο είναι!δηλαδή πόσο παραπάνω θα έπρεπε να είναι η χοριακή για να είναι σίγουρα θετική?η κουμπάρα σου έκανε και αυτή εξωσωματική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η κουμπαρα μου εξωσωματική εχει κάνει και θα επαναλάβει χοριακή αύριο δηλαδή μετα απο 2 μέρες . Ξέρω ότι ειναι χαμηλή αλλα όλα γίνονται. Εγω εχω νιώσει ήδη 3 αποτυχίες αλλα ποτε δεν το εβαλα κάτω ετσι τελικα καταφερα να κάνω την κορούλα μου. Καθε φορα στεναχωριόμουν αλλα μετα μάζευα τα κομματια μου πίσμωνα και πήγαινα για την επόμενη. Πολλα φιλια! Ευχομαι απο καρδιας το καλήτερο. Σε ευχαριστω για τις ευχες. Μακάρι να εχω καλα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι lambrinip μου μας πεις καλά νέα,σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και να ακολουθήσουν και οι επόμενες γιατί σας νιώθω τόσο πολύ όμως............εσύ πόσο καιρό άφηνες μέχρι να κάνεις την επόμενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανγκο θα σου πω συγχαρητηρια κι οτι ακομα υπαρχει ελπιδα!!! Ευχομαι να ανεβει η χοριακη και να προχωρησεις!! Λιγη αγωνια ακομα... να σκεφτεσαι θετικα!!

Λαμπρινη δυνατα!! 2 μερουλες εμειναν για τα δικα σου ευχαριστα!!! ;)

καλη δυναμη σε ολες... πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι lambrinip μου μας πεις καλά νέα,σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και να ακολουθήσουν και οι επόμενες γιατί σας νιώθω τόσο πολύ όμως............εσύ πόσο καιρό άφηνες μέχρι να κάνεις την επόμενη?

Εγω δεν ειχα ποτε τόσο χαμηλή χοριακή συνήθως επερνα 0 οταν εκανα την κόρη μου είχα 180 και δεν επανέλαβα αλλα απο οσο ξερω επαναλαμβάνεις κάθε 2-3 μέρες αυτό πρέπει να διπλασιάζεται κάθε μέρα. Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ twiggy μου, μακάρι να ήμουν τόσο αισιόδοξη όσο εσύ,οι καταστάσεις όμως δεν με αφήνουν..lamprinip μου εννοούσα πόσο καιρό άφηνες για την επόμενη προσπάθεια εξωσωματικής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ twiggy μου, μακάρι να ήμουν τόσο αισιόδοξη όσο εσύ,οι καταστάσεις όμως δεν με αφήνουν..lamprinip μου εννοούσα πόσο καιρό άφηνες για την επόμενη προσπάθεια εξωσωματικής?

Περίπου κάθε 3-4 μήνες.

Μακαρι να ανέβει η χοριακη σου και να μην χρειαστει μην απελπίζεσαι ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα σας ..........κοριτσια την Κυριακη 16 /10 /2011 ειχαμε και την βαπτιση του μικρου μας Χρυσοβαλαντη!!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ !!!! Τ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Ο ΧΡΥΣΟΑΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΣ!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) η συγκινιση μας ηταν απεριγραπτη κ η χαρα μας τεραστια !!!

Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου, Παναγια μου μεσα απο την καρδια μας Σας Ευχαριστουμε που μας στειλατε και μας αξιωσατε να βαπτισουμε τον μικρο μας αγορακι !!!! τον Χρυσοβαλαντη μας , Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σε ευχαριστω γι αυτο το υπεροχο δωρο που μας εστειλες!!!!! καθε μερα θα προφερουμε το γλυκο ονομα Σου και θα σε Ευγνομωνουμε γι `αυτο σου το δωρο!

Βοηθεια σας κοριτσια με πιστη και προσευχη ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν η Χαρη Της Αγιας να σας βοηθησει και να σας στειλει το μωρακι σας!υπομονη και κουραγιο παιδια τα περασαμε και εμεις αυτα και σας νιωθουμε γιατι πριν 1 χρονο ημασταν και εμεις στην ιδια θεση με εσας μην απελπιζεσται γιατι στο τελος θα δικαιωθητε και η Αγια ακουει τις προσευχες σας και την λεει στο ΘΕο γιατι εχει μητρικη παρρησια . εμας μετα απο 5 προσπαθειες μας εστειλε το αγορακι μας! σε καθε αποτυχια στενοχωριεστε , λυπαστε κατανοητο μα μην το βαζετε κατω ψηλα το κεφαλι και αγωνας πιστη και εμπιστοσυνη στην Αγια , επικαλεστιετε την βοηθεια της και θα δειτε οτι θα ειναι εκει και θα σας βοηθησει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angelina79 πόνεσες;;; εμείς ξεκινάμε καταστολή την Παρασκευή! είμαι η ουρά στην παρέα μας!!!

πότε πας για ωοληψία τώρα; αύριο; όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου! όλα καλά!!!

φιλάκια και ακλημέρα σε όλες!!!

ΚΑΠΟΙΑ περιμένω για να μας ανακοινώσει την τεράστια χοριακή σήμερα!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ γλυκιά μου;;;

den ponesa telika! thn ekana stin koilia kai ola ok simera xekoyrasi kai aurio prwi pame gia thn oolipsia... ;););)

newlife78 na ton xaireste ton Xrisovalanti kai na to kamaronete panta!!

Vango 82 kane ligo ypomoni 2 meroyles ki ola mporei na allaxoun pros to kalitero... ithiko akmaiotato kai exei o THEOS kai gia mas koritsi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήγα στο γιατρό και είμαι πολύ απογοητευμένη.Απ οτι μου είπε τα φάρμακα δεν έχουν δράσει.Θα ξαναπάω τέλος της βδομάδας αλλά δεν περιμένω και πολλά πλέον :cry: Τελικά μου φαίνεται το μόνο που θα μου μείνει απο όλο αυτό θα είναι τα αποτελέσματα του προγεννητικού έτσι για να ξέρω αν έχω τίποτα ή όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...