Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

VAGO μην είσαι ανυπόμονη ......

Ετυχε πολλές φορές κάποια κορίτσια να βιαστούν, να κάνουν τεστ...να βγει αρνητικό και μετά απο 3-4 μερες να κανουν χοριακή και να βγει θετικό.

Κανε χοριακή την ημερα ακριβώς που σου είπανε...

Αντε κοριτσάκι...κάνε μια καλή αρχή στην λίστα....... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Λαγονησάκι, τι κανεις ?

Πως πάτε? Έχουμε μέρες να μιλήσουμε, αρκετές..

VAGO μην είσαι ανυπόμονη ......

Ετυχε πολλές φορές κάποια κορίτσια να βιαστούν, να κάνουν τεστ...να βγει αρνητικό και μετά απο 3-4 μερες να κανουν χοριακή και να βγει θετικό.

Κανε χοριακή την ημερα ακριβώς που σου είπανε...

Αντε κοριτσάκι...κάνε μια καλή αρχή στην λίστα....... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf βρήκα επιτελους δουλειά στα μέτρα μου....(λίγες ώρες , ώστε να μπορώ να κάνω την προσπάθεια μου) γι αυτο χάθηκα...

Τώρα περιμένω περίοδο και αρχίζω.......

Απο οτι βλέπω την ερχόμενη εβδομάδα...θα έχουμε τις πρώτες εγκυούλες στην λίστα μας.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ......ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια , χανομαι καμια φορα με τη δουλεια,αλλα ευτυχως ξεκολαει για λιγο το μυαλο μου...

Lagonisi μου καλη αρχη με τη δουλεια και με το καλο η νεα σου προσπαθεια!!!

Diaz σε ευχαριστουμε πολυ!!!Με το καλο και εσυ!!!

Vago κανε λιγο υπομονη,ευχομαι να μας ανακοινωσεις μια τεραστια χοριακη!!!

Αngelina 79 ωραια νεα , με το καλο η ωοληψια!!!

Εγω κοριτσια την Δευτερα παω στο γιατρο για να δουμε πως παει η καταστολη...

Αδιαθετησα και 6 μερες νωριτερα :roll: Λετε να μου το παει λιγο πιο γρηγορα τωρα να ξεκινησουμε τη διεγερση? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέέέέέέέέρα!

Λιλάκι νομίζω ότι η διέγερση έχει σχέση με την περίοδο, ξεκινάς κάποια συγκεκριμένη μέρα απ' ότι κατάλαβα από τον γιατρό! ελπίζω να ξεκινήσετε και να έχετει ένα πολύ καλό αποτέλεσμα γρηγορότερα από ότι το περιμένατε! Να σε ρωτήσω γιατί κι εγώ καταστολή αρχίζω την άλληεβδομάδα και μου είπε ότι η περίοδος δεν θα έρθει την 24η μέρα του κύκλου που έρχεται πάντα αλλά μπορεί και 14 μέρες μετά την ένεση καταστολής! μπορέι όμως και λιγότερο, γι' αυτό θα είμαστε συνέχεια σε επικοινωνία! εσένα έτσι έγινε; πόσες μέρες μετά την ένεση σου ήρθε;

Beboula μου μην στεναχωριέσαι! θα είναι σαν δώρο χριστουγεννιάτικο το μωράκι σας! τον επόμενο κύκλο θα έχουν εξαφανιστεί οι κυστούλες και θα πάνε όλα τέλεια!

lagonisi μου πόσο όμορφα το είπες!!! πρέπει όντως να το πιστέψουμε! έχουμε φτάσει πολύ κοντά στον στόχο μας πλέον! μακάρι η Παναγίτσα να μας βοηθήσει και η τύχη να είναι με το μέρος μας και πολύ σύντομα όλη η λίστα μας θα είναι κατακόκκινη!!!!! άσε που θα κάνουμε νέα λίστα με το πότε θα περιμένουμε τα αστεράκια μας!!!!

μέλλουσσες εγκυούλες τα φιλάκια μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Μελακι μου να ξεκινησετε!!!

Εγω την πρωτη ενεσουλα για την καταστολη την εκανα τη Δευτερα και εχθες αδιαθετησα...Κανονικα περιμενα να αδιαθετησω στις 20.Τι να πω ...Δεν ξερω αν ειναι απο τις ενεσουλες η' αν ειναι τυχαιο? Θα μαθω τη Δευτερα που εχουμε ραντεβου και πως θα παει απο εδω και στο εξης... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

6η μέρα εμβρυομεταφορας είμαι λίγο αισιόδοξη αλλα την πέμπτη θα δουμε ελπίζω να πήγαμε καλα, η αλήθεια ειναι ότι είναι η πιο δύσκολη περίοδος αλλα χθες πήγα και μια βολτούλα εξω για φαγητό και ξεχάστηκα λίγο εχω σηκωθει κανονικα εξ αλλου ο γιατρος είπε προσοχη τις πρώτες 4 μέρες μετα κανονικά στους ρυθμούς χωρίς να κάνουμε υπερβολές.

Lil καλή επιτυχία ναι εχω κάνει την 1η προσπάθεια στο Medimall καλο κέντρο ασχετως αν απέτυχα ο γιατρος Παιζει το σημαντικότερο ρόλο αλλα απο ότι καταλαβα ειναι αρκετα δυνατο το κέντρο μακαρι να εισαι τυχερη στο ευχομαι απο καρδιας.

Vango βιάστηκες λίγο μετα την 9η μέρα δείχνει το τεστ απο ότι θυμάμαι το χω κάνει κι εγω 9η μέρα και βγήκε αχνό και ήμουν εγκυος. Καλα αποτελέσματα κοντεύεις. Εχεις καθόλου πονάκια περιόδου εστω και λίγα περιστασιακα;

Cuando μακαρι να κάνουμε το παρτι που λες σε ευχαριστω πολυ.

Λαγονήσι πολύ χάρηκα με την δουλεια μπράβο τώρα ετοιμάσου για τα καλήτερα ερχονται.

Αggelina και στα υπολοιπα κοριτσάκια με το καλο αντε να πέρνεται σειρα.

Πολλα φιλια σε όλες.

Ευχαριστω που το μοιραζόμαστε ειναι σημαντικό το ξέρετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

(αν και αργα λίγο για καλημέρα αλλα δεν πηραζει.. σάπισα στον ύπνο σήμερα..!! Ωραια ήταν!!

Τί κάνετε????

Εγώ είμαι μια χαρα, τώρα μαγειρεύομαι με τον καλό μου και μετά θα παμε για περπάτημα. Εσεις???

Υπομονή Λαμπρινάκι ΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΧΕΤΕ Τ0 +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ LIL & MELIPIKTO!!! ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΠΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!

CUANDO TI KANETE??? KALHMEROULA!!

Ποιά είναι εδώ οεοοοο να μου κάνει παρέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας! Δεν είχα ιντερνετ και έχασα λίγο την επαφή μου. Εγω δυστυχώς σήμερα πήγα για ωοληψία αλλά το ωάριό μου δεν ήταν καλό, δηλ, χάλια και δεν προχωρήσαμε. Είμαι λίγο χάλια. Είπα οτι η επόμενη θα είναι και η τελευταία μας. Θα ξεκινήσω τον επόμενο κύκλο και θα κάνω και ενεσούλες. Ξέρει καμια κοπέλα να μου πει, είχα περάσει απο επιτροπη του Ικα πριν 2 χρόνια, για να ξαναπάρω ξανά φάρμακα θα πρείπει να δώσω ξανά όλες τις εξετασεις (σαλπιγγογραφια, 2 σπερμοδιαγράμματα κτλ)? η ισχυουν τα παλιά?

Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου καλή επιτυχία σε όλες τις ανερχόμενες μανούλες.......

LiL ευχαριστώ πολύ.... είπα και εγώ αφού ξεκινήσαμε με ευχάριστα να σας πω και εγώ το ευχάριστο νέο μου...

περιμένω δίδυμα και εγώ.......εύχομαι να μεταφέρω και εγώ διδυμόσκονη .........σήμερα μπήκα και εγώ στην

16η βδομάδα και επιτέλους μετά από 2 μήνες που δεν μπορούσα να φάω σχεδόν τίποτα κατάφερα επιτέλους

να φάω ψαράκι που κάνει καλό στα ζουζουνάκια μου...

στέλνω και εγώ την θετική ενέργεια σε όλες .....φιλάκια πολλά...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκιουρίνα μπράβο ρε κουκλιτσα, διδυμακιααααα τέλεια!!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Και ναι θα χρειαστούμε λίγη απο την σκόνη σου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο χαίρομαι όταν ακούω για διδυμάκια!συγχαρητήρια!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;εδώ έχει το κρύο της αρκούδας, κάθομαι μέσα και με έχει πιάσει μελαγχολία περιμένοντας τις μέρες να περάσουν...με πήρε κι ο γιατρός να με ενημερώσει ότι όλα καλά με την ιστολογική.Χθες ο άντρας μου με συκίνησε πολύ, μου είπε να μην με απασχολεί το κόστος της εξωσωματικής, θα τα δώσουμε όλα για ένα παιδάκι. :) μακάρι Παναγία μου, μακάρι να έχουμε όλες ευχάριστα!Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.Κορίτσια βοηθήστε με λίγο γιατί αγχώθηκα.Σήμερα έκανα την πρώτη ένεση μόνη μου και νομίζω έγινε βλακεία.Ενώ την ετοίμασα και πρόσεξα να μην έχει αέρα μέσα η σύριγγα στο τέλος κατάλαβα οτι είχε λίγο αέρα μέσα αλλά επειδή είχε ακόμα και λίγο υγρό την έκανα μέχρι τέλος.Οπότε και έβαλα και αέρα μαζί :| .Ένιωθα λίγο περίεργα μετά απο λίγο τώρα απλά με πονάει στο σημείο που την έκανα νιώθω λίγο σκληρό εκείνο το μέρος.Υπάρχει περίπτωση να πήγε χαμένη και η δόση;Θα απορροφηθεί κανονικά; :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.Κορίτσια βοηθήστε με λίγο γιατί αγχώθηκα.Σήμερα έκανα την πρώτη ένεση μόνη μου και νομίζω έγινε βλακεία.Ενώ την ετοίμασα και πρόσεξα να μην έχει αέρα μέσα η σύριγγα στο τέλος κατάλαβα οτι είχε λίγο αέρα μέσα αλλά επειδή είχε ακόμα και λίγο υγρό την έκανα μέχρι τέλος.Οπότε και έβαλα και αέρα μαζί :| .Ένιωθα λίγο περίεργα μετά απο λίγο τώρα απλά με πονάει στο σημείο που την έκανα νιώθω λίγο σκληρό εκείνο το μέρος.Υπάρχει περίπτωση να πήγε χαμένη και η δόση;Θα απορροφηθεί κανονικά; :?:

littledancer μην αγχωνεσαι κι εγω το ιδιο ειχα παθει αλλα δεν επαθα τιποτα!! θα απορροφηθει μην φοβασαι!!κι εγω αγχωθηκα τις πρωτες φορες αλλα τα καταφερα και πηρα το κολαι! μην τισ βαρας με πολυ δυναμη αλλα ουτε και πολυ σιγα γιατι θα ποναει...(συμβουλη)

α..α..α.. καλη αρχη και ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας! σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! εχω να σας πω και κάτι, λοίπον η κουμπαρα μου παντρεμένη εδώ και 3 1/2 χρόνια έμαθε προχθες οτι είναι εγκυος εντελός φυσιολογικά!!!!Ενω ήταν έτοιμη για σαλπιγγογραφία και παραπάνω ψάξιμο ήρθε το ευχαριστο.Ηταν απίστευτο, αφου και αυτή χρειάστηκε να πάει ξανά για να σιγουρευτει. Πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ γιατι ξέρω πόσο δύσκολα ήταν αυτά τα χρόνια και είναι μια απόδηξη ότι θαύματα γινονται και ότι η παναγίτσα μας δεν μας αφήνει :) αυτό έτσι για να μας αλαξει η διάθεση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

teri τί όμορφο νέο ήτανα υτό με την κουμπάρα σου! εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγους μήνες να έχει αγκαλιά το θαυματάκι της!

τα υπόλοιπα κορίτσια καλά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; εγω περιμένω έχω μπερδευτεί λίγο γιατί είχα το Σάββατο εντονους πόνους περιόδου αλλα την Κυριακή τίποτα μακάρι να έχω και σήμερα. Απο ότι θυμάμαι απο την Σταυρούλα είναι καλό σημάδι οι πόνοι. Θυμάται καμία εγκυούλα αν τα είχε κάθε μέρα αυτα τα πονάκια ή μονο μία δυο μέρες;

Αντε να περάσει ο καιρός να ερθει η Πέμπτη να μάθουμε.

Teri πολύ ωραίο το νέο με την κουμπάρα σου μπράβο αντε και στα δικά μας!

little dancer καθε αρχη και δύσκολη δεν πειράζει καθόλου για τον λίγο αέρα προσπάθησε επίσης να μην τρίβεις μετα το σημείο απλα να το πιέζεις σταθερα προς αποφυγήν μελνιων. Καλή επιτυχία.

Κορίτσια μακάρι αυτή η εβδομάδα να είναι η καλήτερη να μάθουμε τα ευχάριστα!

Πολλα φιλια

Σκιουρίνα συγχαρητήρια και πάλι πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το κεντρο μου θα ειναι το Medimall.

Exετε καμια εμπειρια?

Και γω εκεί την έκανα lil πρώτη και τυχερή.Πολύ καλές εντυπώσεις από το κέντρο,καθαρά,οι κοπέλες όλες ευγενέστατες,από τη καρδιολόγο μέχρι την καθαρίστρια!!Σου εύχομαι όλα να πάνε πρίμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή και γω είχα πόνους περιόδου μια βδομάδα πριν την ημέρα που θα έκανα χοριακή.Δεν ήταν καθημερινά,πήγαιναν και ερχόντουσαν κράμπες,όπως ακριβώς όταν περιμένεις περίοδο.Και κράτησαν και μετά για κανα δίμηνο,ήταν γιατί μεγάλωνε η μήτρα.Τα χαπάκια σου να μην αμελέις Ultrogestan,salospir κλπ.Πιστεύω παίρνεις αρκετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μadrio και Λαμπρινη σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες και για τις ευχες!!! :ympray::ympray::ympray:

Τeri ευχομαι η επομενη φορα να ειναι τυχερη!!Με το καλο και στην κουμπαρα σας ,συντομα και στα δικα σας!

Οσο αφορα την επιτροπη του ΙΚΑ πηγα προσφατα .....¨Μπες στο site του ικα τα γραφει αναλυτικα.

Εγω εχω τις χειροτερες εντυπωσεις ,εχασα τον χρονο μου, δεν θα ξαναπερναγα ποτε...Δεν υπαρχει μια στα ταμια!!

Σκιουρινα δυδιμακια ε?Τι καλα !!!!!!!!!!!!!!!!! Φιλακια στην κοιλιτσα σου, με το καλο!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:@};-

Λαμπρινη ειμαι σιγουρη οτι εισαι εγκυουλα!!!

Εγω ειμαι αρρωστουλα μαλλον κρυωσα και εχω σημερα ραντεβου με το γιατρο για να δουμε πως παω με τις ενεσουλες.. :roll: Θα ντυθω καλα και θα παω... δεν μου φτανουν ολα τα αλλα....ειμαι και αδιαθετη..

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα και καλή εβδομάδα με τεράστιες χοριακές για όσες περιμένουμε!!!!!!!!!!!!lambrini μου και εγώ πότε έχω πονάκια και πότε δεν έχω,μακάρι αυτό να είναι καλό σημάδι όπως λέτε!το αποτέλεσμα το τεστ μετά από αυτά που μου είπατε το έχω κιόλας ξεχάσει,αύριο θα μάθουμε σίγουρα,μακάρι να έχουμε και οι δύο καλά αποτελέσματα και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες!!!!!Καλή αρχή σε όσες ξεκίνησαν και κυρίως με αίσιο τέλος!!εγώ μόνο utrogestan παίρνω κολπικά,δεν μου έχει δώσει salospir?γιατι άραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες! ευχομαι αυτη η βδομαδα να ξεκινησει με τη θετικη χοριακη της Λαμπρινης και να ακολουθησουν οι υπολοιπες!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολες!!!!

Λαμπρινη εγω τα πονακια περιοδου τα ειχα μολις 2 μερες πριν τη χοριακη. Πριν δεν αισθανομουν τιποτα και θυμαμαι ενιωθα πολυ απογοητευμενη! Υπομονη, οι μερες περνουν...

Σκιουρινα τι καλα!!! διδυμακια... :) μπραβο κοριτσακι!! αντε τωρα θα ηρεμησεις και απο τις ναυτιες και θα εισαι μια χαρα!!!

σας φιλω και σας φυσω φφφφφφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA & ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!

ΣΚΙΟΥΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ !!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ!!! ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ++++++++++ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΗΜΕΡΑ,

ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ, ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ!! ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΓΙΑΥΤΟ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΣΕΙΣ??? ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ???

ΑΑΑΑ.... ΛΙΛ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!! ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΙΤΣΕΣ !!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...