Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

αννα μαρια μου γλυκια σε ευχαριστω και μονο που το λεσ χιχιχιχιχιχι.........

λοιπον εμεισ απο φαγακι σημερα μιας που εχουμε το δωματιο και το φτιαχνουμε θα μαγειρεψω εγω και θα κανω πενες με κρεμα γαλακτος μανιταρια και μπεικον ......και για γλυκακι......

γαλακτομπουρεκοοοοοοοοοοοο εχω πολυ καιρο να κανω χιχιχιχι......

θα ερθει και ο αδελφος μου με την νυφη μου μου και η μαμα με τον πατριο μου οποτε εχουμε και βοηθουσ χαχαχα....ε η μαμα θα μου πλεινει και τα χαλια που εχω ειδη στρωμενα γιατι εγω εχω και το καλοκαιρι στρωμενα αλλα καλοκαιρινα χαλια που ειναι πιο λεπτα....και απο εβδομαδα θα στρωσω κιολασ τα χειμωνιατικα να ειμαστε ετοιμοι γιατι μετα δεν θα υπαρχει χρονος........και μου αρεσει κιολασ να ειναι στρωμενω το σπιτακι μου ειναι χουχουλιαρικο .χιχιχιχι παω να κανω το γλυκακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????οι κοιλιτσες??τα μωρακια???????

χθες το απογευμα δεν προλαβα να μπω καθολου γιατι ειχαν ερθει πεθαρικα :twisted::twisted: κ μπαστακωθηκαν, μετα ο κουνιαδος...... 12 η ωρα φυγανε κ ημουν κομματια, κ την επεσα αμεσως!!!!

σημερτα ξυπνησαμεαπο τις 7 μαζι με τους βρυκοαλκες, την αρχη εκανε η κορη μου!!! :twisted::twisted:

μετα ηρθε η μαμα μου πανω κ καναμε ενα καλο καθαρισμα στο σπιτι ( ξεμπιχλιασμα :lol::lol: ) , κ στρωσαμε χαλια.νωρις νωρις φετος αλλα μετα με το μωρο δεν θελω , ε κ δεν ειναι κ οτι καλυτερο...!!!

χαρα που καναν τα σκατουλια μου με τα χαλια!!! ολη μερα κυλιουνται κατω, κ χοροπηδανε!!! :lol::lol:

νασιουλα μου τι εγινε το κουνιαδακι ξεχασε πως εισαι εγκυος??!!!! :shock: τι να πεις...!πως εισαι??η μικρη σου ντουρασελ???η κοιλιτσα???

κατερινουλα μου να σου ζησει κ παλι ο μπεμπης σου κοριτσι μου!!!!!

τιτινακι μου τι καλα που βγηκατε χθες!!!!!ξεσκασες λιγο, ε το ειχες αναγκη!!!φιλια στο κουκλακι σου!!

αγγελικουλα μου να σου ζησει κ παλι κουκλιτσα μου!!!!! καλως ορισατε στο σπιτακι σας μαζι με το μωρακι σας!!!!! αχχχχχ πραγματικα αξιζει οοοολα αυτα που περναμε!!!!!χαλαλι ολα για αυτες τις ψυχουλες,τους πολυτιμους θυσαυρους μας!!!!

σε λιγες μερουλες θα βρειτε τον ρυθμο σας κ θα εισαστε μια χαρα!!!!

πολλα φιλακια στο κουκλακι σου!!

νιακι μου θα περιμενουμε φωτο απο το δωματιακι των μωρων σου!!!!πως εισαι με τη φαγουρα σημερα???φιλακια φιλεναδα!!!

μαρακι μου 12 τι κανεις?????τι λεει??ακομα τιποτα ε???

αννα μαρια ετσι δεν χρειαζεται να περιμενουμε τιποτα κ απο κανεναν!!ολοι απο λογια.....!

αναστασια ψυχρουλα σημερα ε?τι καλα!!!!

μυριαμακι μου καλα να περασεις σημερα στη βαπτιση!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολες κοριτσακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και πάλι φιλενάδες!!!!!!!!!

τι κάνουν τα μωράα;;;

Ηλιαννα μου τα στρώσατε ωραία!!!!

Μου αρέσει ο Χειμώνας!!!!!!!!Φαντάζομαι τα παιδια σου, και εγώ παιδί τρελαινόμουν για χαλιά.

Ο μπέμπης μου τίποτα!!!!!

Εκανα μισή ώρα διάδρομο, δουλειές....και ακόμα έχω...και ούτε πονάκι!!!!!!!!!!

Νιά μου το αγαπημένο μου φαγητό και γλυκό ετοιμάζεις!!!!!!!

Θα φάνε καλά τα μπεμπεδάκιααααααα!!!!!! Θα χορεύουν όλη μέρα!!!!!!

Αννα Μαρία καλό ταξίδι να έχει ο αδερφός σου!!!!!

Σουπίτσα καλή ιδεα, καιρό έχω να κάνω!!!!!!

Βανεσακι μου είναι καλά η κοιλίτσα;;;;;

Αναστασία μου τι κάνει η φραουλίτσα σου σημερα,,,χειμώνιασε σε σας!!!!!!!

Αχ τι καλά.......κρύο καιρός για εσάς τους 3!!!!!!!!!

Φιλιάαααααα σε όλεςςςςςςςςςς

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια σκεφτομαι για τις πρωτες σαραντα ημερες να πλενω τα ρουχα με το ιδιο απορυπαντικο,μετα επιστρεφουμε στο παλιο.Κι εγω δεν θελω να το κανω ευαισθητο με την υπερβολη μου, ετσι θα αποκτισει και αντισωματα.

Ηλιανακι σε καταλαβαινω απολυτα με τα πεθερικα,κι εγω βαριεμαι οταν τους εχω, ολο για δικα τους θεματα μιλανε με τον αντρα μου! :geek:

Νια μου κι εγω σκεφτομαι μεχρι της 15 να εχω στρωσει να τελειωνω και με αυτο και μετα να αρχισω πλυσιματα!Αχχχχχχχ με τσακισες με το γαλακτομπουρεκο!!!! :P

Κοτοσουβλακια σημερα σε λιγο θα αρχισω να τηγανιζω!!!Εχω ενα τηγανι που δεν χρειαζεται να βαλεις λαδι!

Μαρακι μου καλα ειναι η φραουλιτσα, αρχισε να κλωτσαει ενω κοιμαμαι και ειναι τοσο ευχαριστο να το καταλαβινω μεσα στον υπνο μου.Νομιζω θα μου λειψει οταν γεννησω!Ο παιδαρος σου τι κανει εσενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασστασία μου είναι όντως πολύ ωραία αίσθηση να σε κλωτσάει όταν κοιμάσαι!!!!!

Και εμένα μου αρεσει πάρα πολύ!!!!!

Να ξυπνάς από αυτό, να σου λέει καλημέρα!!!!!!!

Έτσι σηκώθηκα και εγώ σήμερα, με τα κουνήματα του μπέμπη!!!!!!!

Το πιο ωραίο ξύπνημα......

Αφήστε που ο αντρούλης μου δε κοιμήθηκε καλά γιατί σηκωνόταν να δει μήπως σπάσαν τα νεράαααα :lol::lol::lol: του είχε κολλήσει........αλλά ο γιος του δεν του έκανε τη χάρη!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυ,που ειστε ολες καλε????βολταρετε????????

εγω παω να την πεσω τωρα γιατι νιωθω την κοιλια μου πολυ βαρια κ χαμηλα κ νιωθω κ μια πιεση (μεγαλουτσικη) κατω χαμηλα στο πιπι!!!!!!

καλο μεσσημερι φουσκιτσες!!!!!!!

θα τα πουμε μετα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανακι μηπως ετοιμάζεται να εξελθει?

Που ειστε καλε παλι?Πω πω βαριεμαι σημερα!!!Το κοτοπουλακι ηταν σουπερ ετσι οπως το εκανα και με χορτασε μπορω να πω επιτελους.Αλλα μολις ειδα μια διαφημιση με κρεπες και μου εφυγαν τα σαλια!!! Εννοειται με σοκολατα και μπισκοτο μεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας γλυκουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????????

καλε δεν βλεπω κινηση σημερα, γιατιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????????????????????????

κοιμηθηκα , ξεκουραστηκα κ τωρα ειμαστε εδω με τον αντρα μου σερφαρουμε :lol::lol: κ τα μικρα παιζουν κ μας πριζουν ολιγον!!χιχιχ ;)

μαρακι μου περιμενε τον γιο ο αντρας σου τοβραδυ ε???? :lol::lol: δεν του την εκανε τη χαρη ομως???χιχι

αναστασια μου κρεπα σοκολατα μπισκοτο εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??!!!!!!!!!!!!! μιαμμμμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμου τρεχουν τα σαλια!!!!!χαχα

μαλλον ετσι τον κοβω τον κυριουλη να μην κρατιεται κ πολυ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες καλο μηνααα...οτι προλαβω θα διαβασω...και θα γραψω...σε λιγο ξυπναει το κινεζακι...μεχρι να φαει να την αλλαξω..να προλλαβω να μαζεψω τιποτα..παει περασε η ωρα...

-Μαρακι και εγω ολο το καιρο ελεγα αντε να σπασουν τα νερα να παω να γεννησω να μην εχω να μετραω πονους...και τελικα και που εσπασαν ουτε που το καταλαβα...για αυτο σας το λεω να εχετε το νου σας..περιμενα και εγω να δω το νερο ποταμι...μπαααα

-Κατερινουλααα να σου ζησει και εσενααα...αχ τι καλα μπαινουμε σε μια σειρα και θα εχουμε αλλα θεματα να συζηταμε σε λιγοοο!!

-niakoylinaki ασε μου θυμισες τον τελευταιο καιρο εγκυμοσυνης μου..ειχα ριξει κατι βρυκολακιασματα αλλο πραγμα..αα τωρα που ειπες για φαγουρα..καλα με την επισκληριδιο με ειχε πιασει μια φαγουρα...εχετε το νου σας...φυσιολογικο ειναι...ξυνομουνα παντου..ουτε ψηλους να ειχα

- maria12 τωρα ειδα οτι εισαι 38 3 μερες...εγω γεννησα 38 και 4...καλε που ειναι ο πελαργος σου οεο...τον ιδιο με την Χριστινα εχεις??

-επιστημη μου..να σου ζησει και εσενααα!!ωρε γεννησεις...πηραμε φοραα

-κοριτσια εγω καροτσι πηρα ενα που ειχα ερωτευτει..μιας και εχω μαγαζι...μαλιστα σε λιγο καιρο πρεπει να αρχισω να πηγαινω μιας και επειδη εχουμε παρει απο τον οαεδ μια επιδοτηση και πρεπει να μας δωσουν και κατι αλλα χρηματα που μας χρωστανε..αν τα εχουνε..πρεπει να ειμαι εκει για τον ελενχο..οποτε χωρις καροτσι δεν γινεται...αφηστε που θελω να παω καμια βολτιτσα...μπαμιασα μεσα....για μπανακι πηρα το flexibath και ειχα και βαση απο το παλιο μπανακι του χριστοφορου..,μια χαρα με βολεψε..βαζω και το σφουγγαρακι μεσα και ξαπλωνει η μικρη...μετα στεγνωνει το κλεινω και το αποθηκευω και τελος!!στο νιπτηρα το πλενεις μεχρι να πεσει ο αφαλος μετα στο μπανιο..βεβαια αμα δεν εχω χρονο και θελω να την κανω τσακ μπαμ στο νιπτηρα την βαζω..ειναι και μια σταλια εμενα...σαν σκατουλι ειναι

-με τον αφαλο γινεται το εξης...το κρατατε το μωρο μπρουμιτα απο το πουλι/πιπι με την παλαμι να ακουμπαει τον αφαλο και το κανετε μπανακι αν βραχει δεν πειραζει γιατι λιγο θα βραχει..να μουλιασει δεν πρεπει...μετα το αλλαζετε και το κρατατε απο το κεφαλι ξαπλωμενο πανω στο χερι και το κεφαλι να ειναι στην βρυση...λογικα θα σας δειξουν και στο νοσοκομειο..στο πρωτο παιδι δεν μπορουσα καν να το πλυνο...στο δευτερο...το εβαζα κατω το επλενα μετα καθαριζα και τον αφαλο...ευτυχως επεσε γρηγορα και ησυχασα..με καθαρο οινοπνευμα το καθαριζουμε και βαμβακι...βγαζει κιτρινο καθε φορα που το καθαριζεις...

-καλε και εμενα παρα τη δυσκολη εγκυμοσυνη μου...μου εχει λειψει και μου λειπει και η κοιλια μου...μακαρι να μπορεσω να κανω και αλλα παιδακια...εχω τοση αγαπη να δωσωωω

-Αγγελικη μου λογικο να κοιμαται και να ξυπναει για να φαει και εμενα ετσι εκανε..τωρα ομως τρωει μονορουφι μονο αμα ειναι να ρευτει την πιανει νυστα την βαζω για ρεψιμο και αμεσως θελει παλι να φαει..θα βρει το ρυθμο..ακουει και την καρδουλα και τον πιανει νυστα

-καλα Αννα Μαρια..αυτο με τα δωρα ελεος...μην παρεις ρουχα θα σου φερουν μην παρεις αυτο θα σου φερουν..και στο τελος τιποτα...καλυτερα να παρεις εσυ οτι νομιζεις οτι χρειαζεσαι και αμα σου ξαναφερουν το πολυ πολυ το αλλαζεις...δεν μπορεις να περιμενεις τον καθε ενα...

-κοριτσια μαλλον θα σας κοψουν..εγω κοπικα και στις 2 γεννες..δηλαδη με εκοψαν...η 2η γεννα ηταν και λιγα τα ραμματα μιας και ηταν μικρη η κινεζουλα και ετσι δεν αισθανομουνα τιποτα μετα..πλενεσαι 2 φορες με μπεταντιν και την υπολοιπη μερα καθε φορα που πας τουαλετα πλενεσαι με νερο..μεχρι να πεσουν τα ραμματα..αλλα δεν νομιζω πως δεν κοβουνε..πλεον ολοι κοβουν να μην ρισκαρουν..εμενα αυτο το κοψιμο με βοηθησε μιας και απο το προηγουμενο ειχα παθει ακρατια και τωρα με εραψε καλα και ειμαι μια χαρα..φτερνιζομαι και δεν φευγει σταγωνα...χιχιχ

-καλαα δεν το πιστευωω προλαβα να τα διαβασω ολα και να σχολιασω κιολας...χιχι Ηλιαννακι μου λιγο σου εμεινε και εσενα αντε με το καλο...φιλια σε ολες...αχ ειμαι ευτυχισμενη που μπορεσα να σας διαβασω...τα νεα μας εμας τα ιδια...μαμ...κακα...πολλααα κακααα και νανι....χιχιχι

-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εσυ θα φας σε λιγες ημερες, εγω θελω ακομα....κλαψ!!!

Κισκα ολοκληρο σταυρολεξο ειναι το πλυσιμο του μωρου, σιγα μην μπορεσω να την πλυνω ετσι πωπω!!

Εγω νομιζα μπεταντιν βαζουν στον οφαλο....χμμμμ καινουργιο αυτο παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε Αναστασια μου μια χαρα θα το κανεις...χχιχι οχι μπεταντιν καλεε...αυτο ειναι για εμας..καθαρο οινοπνευμα...!!θα σας το πουν και στο νοσοκομειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα παρει μαζι μου το προδερμ αφρολουτρο και σαμπουαν για να μην πλυθω με κατι αλλο και δημιουργισει καμια αλλεργια στη μικρη αλλα ειχα και εκει το ιδιο...μπεταντιν το κλασικο στο μπουκαλακι το υγρο κοκκινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστη!!Θα παρω αλλο ενα σετακι παιδικα καλλυντικα να τα εχω μαζι μου για μενα αν ειναι!!

Καλε τωρα ειδα οτι μπηκα στον ογδοο απο το τικερακι μου!!!!!!!!!!!! :o:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VRE EVI MOU EIXES KAI ESY FAGOURA OTAN GENISES????????????PES TO KALE KAI KONTEVA NA TRELATHW!!!!!!!!!!!!!MILAME ME EIXE PIASEI APISTEYTH FAGOURA KAI EMENA!!!!!!!!!!SE SHMEIO POU DEN MPOROUSA NA KOIMITHW...EIDIKA TA VRADIA PARA POLY.....APO THN EPISKLIRIDIO EINAI AYTO????????APPAPAPAPAPA POLY SPASTIKO E PAIDI MOU KAI EGW ELEGA OTI KATI EIXAN TA SENTONIA!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπίτσες!!!!!!!!!

Τί κάνετε???????? Είμαι πτώμα αλλά ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το σπίτι μου είναι λαμπίκο!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif] Από το πρωί ξεπατωθήκαμε στις δουλειές με την μαμά και την αδερφή μου....το κάναμε σένιο το σπίτι μέσα έξω......στρώσαμε και τα χαλιά.....τώρα έκανα ένα μπανάκι να ξεβρωμίσω κι εγώ και επιτέλους θα σαπίσω στον καναπέ!!!!!!!!! Η μικρή μου πήγε στους παππούδες για να ξεκουραστώ λίγο......η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα πάρα πολύ γιατί δεν έκατσα ούτε λεπτό (δεν μου άρεσε να κάνουν τις δουλειές κι εγώ να βλέπω), τώρα πονάει η μέση βέβαια και η κοιλιά είναι ολίγον πέτρα αλλά ελπίζω να ηρεμήσω......

Ηλιαννάκι μου φιλεναδίτσαααααα......έστρωσες κι εσύ χαλιά ε?????? Άντε καλό χειμώνα να έχουμε..... :lol:

Αγγελικάκι μου γυρίσατε στο σπιτάκι σας με τον μπομπιράκο!!!!!!!!! Καλή λοχεία κουκλίτσα μου!!!!!!!!! Φαντάζομαι πόσο ευτυχισμένη θα είσαι @};-@};-@};-

Επιστήμη μου κι εσύ αγκαλίτσα με το αντράκι σου ε???? Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!!

Μυριάκι μου συμπεθερούλα πώς τα περάσετε σήμερα????????

Μίκι φιλάκιαααααααααα!!!!!!!!

Αναστασία μου μπήκες στον όγδοο???????? Είδες λοιπόν πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός???? Σε λίγο θα έχεις την μπεμπίκα αγκαλιά και δεν θα το πιστεύεις ότι επιτέλους έφτασε αυτή η μέρα!!!!!!

Αύριο θα πάω να μεταλάβω και να κάνω και μερικά ψώνια και το απόγευμα επιτέλους θα ανανεώσω τις ανταύγειες μου γιατί η ρίζα έχει φτάσει στα αυτιά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχα..τα σεντονια βρε....χαχαχα....οχι απο επισκληριδιο ειναι και εγω στο πρωτο δεν ηξερα...δεν ειπα τιποτα βεβαια...στο 2 ομως πια...εμπειρη πλεον...μονο που ειχα και κατα τη διαρκεια του τοκετου αλλα και μετα..και με το ενα χερι δεν μπορουσα να ξυστω γιατι ειχα ορο και επειδη σπαγανε οι φλεβες με ειχαν κατατρυπησει και την τελευταια φορα μου το ειχαν βαλει εκει που σου παιρνουν και αιμα και δεν εκανε καθολου να κουνηθω να μην σπασει παλι η φλεβα...δεν ειχα και αλλες να τρυπησουν...και δεν μπορουσα να ξυστω ανετα....ωρε τι ξυσιμο εριξα μετα...αα εσπασα τελικα και τη φλεβα...επρεπε να παω τουαλετα μετα για να μου βγαλουν τον ορο...εε πηγα εσπασα και τη φλεβα και ημουν ολη μπλεεε...και φουσκωμενα παντου!!Μια ωραια κατασταση την οποια με 1000 θα ηθελα να ξαναπερασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε Βανεσσακι τι μου λες, μπηκα κι ολας?Ειδα που μετακινήθηκε το μωρακι στο τικερακι σημερα και λεω σημερα μπηκα.Αλλα αφου λες 31 μεχρι 35 εγω σημερα ειμαι 31+1...σιγουρα εχω μια εβδομαδα?γιατι δεν μπορω να τα καταλαβω και πολυ μπερδευομαι!

Νασια μου σας ζηλευω που καθαρισατε και στρωσατε.Εγω λεω για το επομενο σ/κ.Οντως δεν εμεινε πολυ μεχρι να ερθει η φραουλιτσα μας!!! :D

Λυδια καλησπερα και σε σενα,φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα!Τωρα το επιασα!Πω πωωωωωωωωω πλησιαζωωωωωωωω αααααααααααααα :shock::lol::lol::lol:

Τωρα το πηρα χαμπαρι!!!Αν δεν σπασουν νερα στις 38 γενναωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Ευούλα ήταν να μην μπεις!!!!!

Μπήκες και άπλωσες σεντόνι!!!!!!!

Άσε ο δικός μου πελαργός με ξέχασεεεεεεεεε μάλλον!!!!!!!! πρέπει να του το υπενθυμίσω!!!!!!!!! :lol::lol:

Καλά που μας είπες για την φαγούρα.......να ξέρουμε......

Τι κάνουν τα μωρά σου;;;;;; φιλάκια

Νασιούλα έστρωσες και εσύ;;;;;

Μπράβο, άντε καλό χειμώνα!!!!! ΜΕ τα μωρά μας!!!!!!!

Αναστασία μου ναι πλησιάζει η ώρα του να ...........φάω!!!!!!!!!!!!!

Μικάκι μου φιλάκια στην κοιλιτσα!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...