Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Αναστασία, δεν έχω ιδέα, γιατί εγώ δεν έχω καμία διάθεση να το αποφύγω. Ούτε να πλύνω ρούχα πρόκειται, ούτε να τα σιδερώσω. Θα διακοσμήσω το παιδικό (όταν αξιωθεί ο άντρας μου να ξεκουνηθεί απ' τον υπολογιστή και να με βοηθήσει) και πιστεύω αυτή είναι μεγαλύτερη χαρά από το πλύσιμο και το σιδέρωμα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α, παρ' όλα αυτά, μπορείς να τους πεις "Ευχαριστώ πολύ, αλλά προτιμώ να τα κάνω μόνη μου". Τελεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια δεν παιζεσαι καλε!!! :lol::lol: Εσενα ομως θα τα κανει ή η μαμα σου ή ο ανρας σου.

Το θεμα ειναι οταν μου το ειπαν πριν ενα μηνα περιπου απο ευγενεια ειπα καλα δεν μπορεσα να πω ουτε θα δουμε και τωρα δεν ξερω πως να το κανω,γιατι πες οτι τα κανω μονη μου, οταν με ρωτησουν γιατι δεν μας ειπες τι να θα πω?ξεχασα?χμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μια χαρα είσαι κοριτσάκι μου θα μαζέψει η κοιλιτσα μην φοβάσαι τώρα για την λεκάνη λένε ότι θέλει καιρο οποως και τα πλευρά μας .........

Εγω θα αφήσω την Μαμα να τα πλεινει απο βδομάδα το περιμένει πως και πως η καημενουλα τι να κάνω μετα έχουμε να ρίξουμε πλυση να φάνε και η κότες χαχαχαχαχα.... Εμείς μάλλον αύριο πάμε να αγοράσουμε το καρότσι μας και τα καρεκλακια του αυτοκινήτου και την τσάντα αλλαξιερα και αποστηρωτη και τα ρουχαλακια που θα τα βλαλουμε απο το ιασω....όλα αυτα θα τα πάρει η Μαμα μου......και ο πατριος φυσικά θα τα πάρουμε απο το ακατανομαστο mothercare ........θα πάρω το καρότσι του mothercare....που νομίζω ότι μου το είχε δείξει η madi ......

ο μπαμπας μου μάλλον τα κρεβατακια αλλα δεν μου έχει πει κάτι εμένα ακόμα.....,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσακια!!τι κανετε??δεν εχω πολυ χρονο να σας διαβασω γιατι ασχολουμαι με τη διπλωματικη.αννα μαρια εσενα εψαχνα μιας και εχεις γινει εξπερ στο θεμα.πηρα αποτελεσματα απο εξετασεις ουρων και εχω λιγα πυοσφαιρια 20-25 κ.ο.π.ο γιατρος μου ειπε να μην ανυσηχω και να πινω πολυ νερο.εσυ ποσα ειχες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσακια!!τι κανετε??δεν εχω πολυ χρονο να σας διαβασω γιατι ασχολουμαι με τη διπλωματικη.αννα μαρια εσενα εψαχνα μιας και εχεις γινει εξπερ στο θεμα.πηρα αποτελεσματα απο εξετασεις ουρων και εχω λιγα πυοσφαιρια 20-25 κ.ο.π.ο γιατρος μου ειπε να μην ανυσηχω και να πινω πολυ νερο.εσυ ποσα ειχες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου κούκλος ο μικρός!!!!!!

Και ωραία παπουτσάκια!!!!!!!

Όσο για τη κοιλιά σου δε θα σχολιάσω…..τίποτα δεν θα έχεις σε λίγο!!!!!!!!

Ευούλα εσύ γέννησες ή καμιά άλλη;;;;

Μια χαρά η κοιλιά σου!!!!!!!!!!

Τι να λέμε τώρα;;;;;;;; Τέλεια!!!!!!!

Τούρτα με μπανάνα!!!!!! Το αγαπημένο μου φρούτο!

Λενάκι και εγώ τώρα έκατσα από το πρωί κάνω δουλειές αλλά δεν έχει να κάνει με το σύνδρομο!!!!!!! Αλλιώς θα είχα γεννήσει μέρες πριν!!!!!

Μικάκι μου γλυκό ευχάριστο που ηρέμησες και από τα πονάκια!!!!

Εγώ εδώ με το αντράκι μου κανουμε δουλίτσες!!!

Σας φιλωωωω γλυκάαααααα!!!!!

Ηλιαννάκι τελικά βράδυ θα μάθουμε τα νεάκια σας!!!!!

Θα περιμένουμε!!!

Λες να γεννήσουμε παρέα;;;

Όπως πάω εγώ όλες με φτάσατεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου και εμείς τους λέμε δε θέλουμε τίποτα….αλλά μας τα φέρανε!

Δωράκια του μωρού οκ δεκτά, αλλά να ζητήσουμε εμείς …………ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Εγώ έκανα μπιφτέκια στην ψηστιέρα με πουρέ.

Όσο για το μπανάκι μην ακούς τι σου λένε, κάνε αυτό που γουστάρεις!!!!!!!!

Νία θα πάρουν φωτιά τα βελονάκια!!!!!!!!!!!

Νασιούλα μου να φέρεις την μπεμπίκα σου να κάνει παρέα με τον μπεμπίκο μου!!!!!!

Δε βλέπεις εμένα πόσο με άκουσε και βγήκεεεεεε!!!!!!

Για αυτό και εγώ τον άφησα να κάνει ότι γουστάρει!!!!!!!!

Με γεια το μαλλί, έκανες και νύχια …ωραία!!!

Αναστασάκι πες………….¨Ωχ με συγχωρείτε …..ήταν τυχαίο!!!!!!!!!¨

Βανεσάκι μου γλυκό φιλάαααααααααακιααααααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχα!!!!!!!!! Βανεσσάκι, έχω γίνει η σοφή του μάμμυ πάνω στο θέμα πυοσφαίρια. Δεν ξέρω πόσα έχω. Απλά κάθε φορά ο γιατρός μου λέει ότι έχω πολλά!!! Για να μη σε βάλει να κάνεις κάποια εξέταση, σημαίνει δεν έχεις πρόβλημα! Έτσι κι αλλιώς, θα κάνεις καλλιέργεια κολπικού υγρού όταν πλησιάζεις να γεννήσεις, μήπως και έχεις κάτι επικίνδυνο, π.χ. στρεπτόκοκκο.

Μαρία, θυμάμαι που αγχωνόσουν ότι θα γεννήσεις πρόωρα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιουλα εσυ κανεις ανταυγειες,ε?εγω απο τοτε που εμεινα εγκυος δεν τα εχω πειραξει καθολου.και οι 3 γιατροι που ειχα ηταν κατηγορηματικοι.μονο φυτικη βαφη επιτρεπουν, αλλα μιας κ ηξερα οτι δε θα κανει τιποτα, δεν την εκανα!!!και το ιδιο ισχυει και για την περιοδο του θηλασμου.ουτε νυχια εχω βαψει γιατι ολα επηρεαζουν το μωρο!!!και να φανταστεις οτι το κοκετιλικι κυλαει στο αιμα μου σε τεραστιες ποσοτητες. :lol::lol::lol: εσενα σου το επετρεψε ο γιατρος???α, και μου ειπαν κ ωοτι αυτο που λενε οτι ταχα οι ανταυγειες δεν πειραζουν γιατι δεν ακουμπαει στο δερμα επισης ψεν ισχυει, γιατι η τριχα ειναι ζωντανος ιστος και ολα περνανε μεσα...οπως καταλαβαινεις δεν εκανα τιποτα μετα απο ολα αυτα και ανυπομονω να ερθει εκεινη η ωρα που θα ξαναγινω ξανθια :lol::lol::lol:

με το καλο τα ψωνακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, εγώ ανταύγειες και βαφές δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου, αλλά οι περισσότερες φίλες μου έκαναν κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης, χωρίς πρόβλημα. Εγώ πάντως νύχια βάφω, ποδιών, όμως, γιατί χεριών ξεβάφουν εύκολα και εκνευρίζομαι. Ο γιατρός δε μου έχει πει ποτέ να μην τα βάφω. Άμα το πάρεις έτσι, και πιάτα να πλύνουμε, το απορρυπαντικό είναι χημικό...

Δυστυχώς, έτσι όπως έχει γίνει ο κόσμος, είναι αδύνατον να απέχουμε από όλα όσα πειράζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία ναι........νόμιζα ότι θα γεννήσω πρόωρα.....αλλά στο τέλος θα το βγάλω 10μηνίτικο!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Βανεσάκι εγώ έχω βάψει 2 φορές τα μαλλιά μου με φυτική βαφή μόνο και μετά την ολοκληρωση του α΄ τριμήνου.

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να κάνω ένα μπανάκι, να κάτσω λίγο και θα μπω πάλι αργότερα!!!!!!

Καλό μεσημέρι σε όλες και καλή ξεκούραση!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε κοριτσια.ειναι και πως το βλεπει η καθεμια.εγω μιας και το λενε οι γιατροι που ειναι γνωστες και επιστημονες,θεωρησα σωστο να ακολουθησω τη συμβουλη τους.ενταξει δε σημαινει οτι αν τα βαψεις θα δημιουργησεις ντε και καλα προβλημα στο μωρο, αλλα εγω δεν ηθελα να σκεφτω ουτε καν την πιθανοτητα.σας αφηνω, παω για μελετη!!!!φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι κοριτσια!!

βανεσσακι κ εγω εχω ρωτησει 3 γυναικολογους, κ οι 3 μου ειπαν οτι η βαφη δεν περναει μεσα απο το δερμα, ειναι μυθος ολα αυτα αλλα η χρηση βαφης κατα το πρωτο τριμηνο αποφευγεται γιατι οι εγκυες εχουν πολυ μεγαλη πιθανοτητα να εμφανισουν καποιου ειδους αλλεργια απο τα συστατικα της βαφης

κ η κομμωτρια μου ετσι μου ειπε..

φανταζομαι κ η ηλιαννα θα ξερει..

νασια ασε εχω τρομερο αγχος με το οικονομικο!!! ειμαστε ηδη στριμωγμενοι κ αν ο αντρας μου δεν εκανε τοσο καλη διαχειρηση δε θα ειχαμε ουτε μισο ευρω να φαμε!

ελπιζω να βρουν κατι συντομα ρε παιδι μου....

αναστασακο μπορεις να το πλυνεις το παπλωμα, να φυγει η πολυ η βρωμα κ του χρονου το πολυ πολυ το περνας ενα ελαφρυ χερακι

κισκα κ τιτινα κορμαρες εισαστε ρε!

αννα μαρια πω πω πολυ σπασιμο ειναι αυτο παντως.. να πρεπει να λες κατι 10 φορες στον αλλο!!!

κ κατι ακομα νομιζω ηθελα να γραψω, αλλα δε θυμαμαι

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούπι!!!!!!! Τον έπιασε η προκοπή και συμμάζεψε το παιδικό!!!! Έβαλε τα έπιπλα στη θέση τους, μετακίνησε κάτι κουτιά του ΙΚΕΑ και τα αποθήκευσε στη ντουλάπα μας, λάδωσε το κάγκελο της κούνιας!!! Φυσικά υπάρχουν άλλες χίλιες δουλειές, αλλά τουλάχιστον έκανε την αρχή!!

Λένα, κι εμείς δεν κάνουμε και τη σούπερ διαχείριση, γιατί ένα μισθό έχουμε, κι ο άντρας μου όλο κάτι θυμάται να πάρει. Αλλά, παρ' όλα αυτά, επειδή γενικά είμαστε ολιγαρκείς και καθόλου πολυέξοδοι, κάθε μήνα μας έμεναν αρκετά λεφτά. Τώρα με τις αγορές, όμως, σιγά σιγά, τελειώνουν... :( Για να δούμε πού θα φτάσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, τι Κανετε?μπηκα και διαβασα λιγα πραγματακια..ο μπεμπης κοιμαται..καναμε μπανακι, θηλασαμε κανα τεταρτακι και μετα τον πηρε ο υπνος..τον βλεπω να ξυπναει συντομα αυτη την φορα..

Νια μου, κουκλιτσα η λαουρα..φτου φτου..εμενα ο καημενος ο λαλακης μου ακουει το κλαμα του μωρου και ξημεροβραδιαζεται στα σκαλια..δεν του αρεσει να ανεβαινει πανω ..καλα, την πρωτη φορα που ειδε το μωρο, δεν του εδωσε καν σημασια..μετα πηγε και το μυρισε, του εριξε κι ενα γλιψιματακι στο χερι ( καπου εκει η μανα μου ξεκινησε να τρελαινεται) αλλα δεν τους φεραμε ξανα σε στενη επαφη..σιγα. Σιγα..κατεβαινω κι εγω βαβαια κατω και παιζω μαζι του για να μην νιωθει παραμελλημενος..

Βανεσακι, εγω ετυχε να βαψω τα μαλλια μμου λογο πριν μαθω για την εγκυμοσυνη, ο γιατρος μου ειπε να το αποφυγω το πρωτο τριμηνο αλλα εγω το απεφυγα και τα υπολοιπα τριμηνα..τα εβαψα οταν ειχα μπει στον μηνα μου..καλα δεν το συζητω για το ποση ριζα ειχα..ολοι μου ελεγαν οτι το καστανο ειναι πιο καλο πανω μου αλλα εγω ξαναεγινα ξανθια..τωρα στον θηλασμο, εχω παλι ενδοιασμους αλλα θα ρωτησω..

Αναστασακι, πλυνε κοριτσαρα μου τα ρουχαλακια της φραουλιτσας μονη σου και δεν χρειαζεται να φωναξεις κανεναν..τι στο καλο?θα γινεις ατραξιον?οσο για το τι θα πεις?αποφασισα αυθορμητα να τα πλυνω, χωρις να το προγραμματισω..

Αντε να σοβαρευτουμε και λιγο..μην αφησετε πολυ κοσμο στα ποδια σας τωρα με το μωρο..εγω τσακκωθηκα με τον αντρα μου γι αυτο το θεμα..θα σας πω αλλη ωρα γιατι τωρα δεν θελω να νευριασω..

Αννα μαρια, η διακοσμηση του δωματιου σιγουρα ειναι πιο δημιουργικη απ την μπουγαδα και πιο ξεκουραστη..πηρες τελικα γιουτοπαρ κι εσυ?

Ηλιαννακι μου, νασια,τι κανετε?

Μαρακι12, πολυ βολευτικε ο κανακαρης σου..τι θα γινει?

Α, για πανες και καλλυντικα διαβασα να λετε..εμεις κανουμε συνεχεια κακακια λογω θηλασμου και φευγουν οι πανες σαν νερακι..βεβαια μου εφεραν και στην κλινικη δειγματα ολες εκτος απο pampers γιατι δεν εχουν ελειψη αυτον τον καιρο εδω αλλα βολευτηκαμε τις huggies..οι libero του εκαναν ερεθισμο..για κρεμουλες εγω ειχα παρει για προληψη συγκαματος mustela και αφρολουτρο και κρεμα σωματος της προδερμ αλλα η παιδιατρος μου συνεστησε της freezyderm κι ετσι πηραμε αυτα..αξιζουν τα λευτα τους..ειναι υποαλλεργικα και μας περασε γρηγορα το ερεθισματακι..δεν ξερω οταν τελειωσουν τι θα παρω γιατι παραειναι ακριβα..18€ η κρεμα για προληψη και καπου αλλα τοσα το σαμπουαν και ειναι μικρη συσκευασια..πολλα εξοδα κοριτσια αλλα χαλαλι τους..εστειλα τον αντρα μου για μαξιλαρι θηλασμου και του ειπαν 89€..το βρισκω υπερβολικο..εν μαξιλαρι ειναι στην τελικη..θεωρω οτι εκμεταλλευονται πολυ τους νεους γονεις..

Ευη και χριστινα μια χαρουλα ειναι οι κοιλιτσες σας..εμενα ξεφουσκωσε αλλα θελω πολυ ακομα..ο γιατρος μου ειπε οτι θα ξαναγινει φλατ σε τεσσερεις μηνες..δεν τον πιστεψα βεβαια γιατι καταλαβα οτι δεν ηθελε να μου πει την πικρη αληθεια..ακομα νιωθω μουδιασμα στην κοιλια απο την καισσαρικη και ποναει η τομη, δεν μπορω να βαλω ψηλα το βρακακι μου..

Τα φιλια μου στις υπολοιπες κοιλιτσες και μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου τι κάνεις;;;

Ο Αναστασάκος καλά;;; Φαντάζομαι τώρα πια το νυχάκι του να έχει φτιάξει εντελώς!!!!!!

Άννα Μαρία μου είδες βρε τελικά που τα έφτιαξε....πάντως πριν γεννήσεις!!! :lol::lol:

Σε λίγο καιρό θα μπορείς μόνη σου και δε θα περιμένεις κανέναν!!!!!!

Αγγελικούλα μου τι κάνεις;;

Εγώ ακόμαααααααααα!!!!!!!!!!

Φιλάκια στο μπεμπάκο σου!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να αγχώνεσαι για την κοιλιά!!! Άλλωστε, δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα προς το παρόν!

Το χάπι για τις συσπάσεις δεν το πήρα ακόμα. Ο γιατρός μου είπε να το πάρω αν δεν μου περάσουν οι συσπάσεις με την ξεκούραση, και αυτές τις μέρες όλο κάθομαι και μου φαίνεται ότι μειώθηκαν αρκετά. Για να δούμε και τις επόμενες μέρες...

Τα προϊόντα της Προδέρμ δεν τα δοκίμασες καθόλου; Εμείς αυτά πήραμε, για να δούμε...

Το μαξιλάρι θηλασμού πανάκριβο μου φαίνεται... Αν βάλεις ένα κανονικό, απλά αρκετά παχύ μαξιλάρι, δεν κάνει; Όντως υπάρχει τρελή εκμετάλλευση. Σου λέει "άμα είναι για το παιδί σου, θα το πάρεις τι να κάνεις;". Και βαράνε στις τιμές...

Η διακόσμηση του παιδικού είναι σίγουρα δημιουργική. Σήμερα που βάλαμε τα έπιπλα στη θέση τους και φύγανε απ' τη μέση, μου φάνηκε πολύ άδειο το δωμάτιο... :( Έχει κι αυτό το απαίσιο πάτωμα από μωσαϊκό, αλλά τώρα δεν έχουμε λεφτά για να βάλουμε ξύλινο πάτωμα, όπως ήθελα. Θα γίνει αυτό κάποια στιγμή, φαντάζομαι, αλλά όχι τώρα. Θα μπορούσα να βάλω χαλί να μη φαίνεται, αλλά το χαλί μαζεύει πάρα πολλή σκόνη... Εδώ χτες ήρθε η μάνα μου και καθάρισε, κι, ενώ ήταν κλειστό το δωμάτιο, τα έπιπλα μάζεψαν σκόνη μέχρι σήμερα...

Ουφ... Νομίζω ότι το παιδικό θα μοιάζει όπως τα "πριν" στην εκπομπή του Σπύρου Σούλη... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D Να το βαλω πλυντηριο?Δεν ξερω τι εχει μεσα το παπλωμα,υλικο....λες να μαζεψει ρε Λενακι?

Αννα Μαρια ολων τα οικονομικα ειναι αστα να πανε αλλα θελουμε και τα καλυτερα για τα παιδια μας.Και αυτα ειναι εξοδα που δεν μπορουμε να αποφυγουμε.Να ο ενας το κρεβατακι να ο αλλος το καροτσι, καπως θα την βγαλουμε καθαρη!

Αγγελικουλα μου ετσι θα το κανω, η συρταριερα θα ερθει αυτο το σαββατο μου ειπαν,μια εβδομαδα να την καθαρισω και να αεριστει καλα και το επομενο ξεκιναω πλυσιματα μαζι με τον αντρουλη μου, εγω θα σιδερωνω αυτος θα κοιταει και θα το ευχαριστηθουμε μαζι!Καλα ειμαι σιγουρη πως κι εμεις με κοσμο θα εχουμε θεμα γιατι ο δικος μου δεν ξερει να λεει οχι!!!Μια γνωστη μας απο Θεσ/νικη,της ειπα συγνωμη αλλα οταν θα σαραντισεις εγω θα γενναω και δεν θα μπορεσουμε να σας δουμε ξερετε τι μου ειπε?Θα ερθουμε εμεις να σας δουμε η μικρη μας θα ειναι μεγαλη τοτε και μου σηκωθηκε η τριχα!! Φυσικα και δεν της απαντησα!! :roll: Καλα δεν σκεφτονται καθολου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εντάξει, δε θα πάθετε τίποτα αν έρθει να σας δει η κοπέλα με τη μικρή, το θέμα είναι ότι το ίδιο θα σκεφτούν όλοι και θα σας κατέβουν...

Μια φίλη μου όταν είχε γεννήσει, κάθε μέρα γινόταν πάρτι στο σπίτι της. Ξέρει πάρα πολύ κόσμο και πήγαν όλοι να τη δουν. Μια βδομάδα μετά τη γέννα είχε το μνημόσυνο της μάνας της και κάλεσε πάνω από πενήντα άτομα στο σπίτι της. Φυσικά το μωρό το είχε πάνω και κοιμόταν, αλλά πάλι ρε παιδί μου... Και έλεγε ότι θηλάζει αποκλειστικά... Πότε προλάβαινε απορώ... Σιγά μη θήλαζε αποκλειστικά...

Εμένα λογικά οι πιο πολλοί (όσοι έρθουν δηλαδή, γιατί υποψιάζομαι ότι οι περισσότεροι απλά θα με γράψουν, αφού εγώ πήγα και τους είδα και πήραν τα δώρα τους, άρα ξεμπέρδεψαν μαζί μου), θα έρθουν μέσα στις διακοπές των Χριστουγέννων. Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, εμενα μου αρεσει πολυ αυτη η εκπομπη που φτιαχνουν τα σπιτια..γιατι δεν βαζετε παρκε laminate?ειναι πολυ πιο φθηνο απο το ξυλινο ..μην αφησεις μαρμαρακι η πλακακι κατω ..ειναι πιο καλο το παρκε για τα παιδια..τα προδερμ δεν τα χρησημοποιησα ακομα γιατι στην κλινικη τον εκανα με mustela μια φορα και μετα επειδη φανηκε εΥαισθητο το δΕρματακι του πηραμε τα freezyderm..

Μαρακι μου καλα ειμαι..χαζευω τον γιο μου..κοιμαται τοσο ομορφα μεσα στην καλαθουνα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αννα Μαρια δεν εχω προβλημα να ερθει κοσμος, αλλα προτειμω να σαραντισω και μετα.Δεν ειμαι καμια πιτσιρικα να τα παιρνω ολα ελαφρια και να μην καταλαβαινω τι γινεται, αυτο λεω.Εχουμε και μια ηλικια και το μυαλο ειναι στο πως θα προσαρμοστω με το νεο μελος, με το θηλασμο, με τις ξαγρυπνιες και γενικα να φτιαξω ενα νεο προγραμμα στη ζωη μου.Οταν εγω θα θελω να θηλασω, να κανω μπανιο το μωρο και θα εχω κοσμο πως θα το κανω μου λες?Ενω μετα τις σαραντα ημερες λες πως καπως εχεις μπεις σε προγραμμα και ξερεις τι σου γινεται.Και το κυριοτερο οι περισσοτεροι παιδιατροι λενε σαραντα ημερες οχι επαφες πολλες πολλες,οι της οικογενειας κι αυτοι με το μαλακο.Και θα ειναι και κρυα, ιωσεις,γριπες,μυξες, πω πωωωω ελεοςςςςςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...