Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

Γειά σας και από εμένα!!!!!

Βρε καλώς την Αντωνία!!!!! :D Πως και από τα μέρη μας;;;; :lol:

Καλή αρχή να έχεις κοπελάρα μου στην δουλειά και υπομονή. Δόξα το Θεό να λες που έχεις δουλειά και τα ωράρια θα τα βολέψεις κουτσά στραβά.

Νικούλα χαίρομαι που η κουκλίτσα σου είναι καλύτερα!!!! Καλέ καρμπόν είστε;;;; Αντε να δούμε θα σας γνωρίσουμε και από κοντά;;;;

Εγώ είμαι μέσα όποτε πείτε! Αν είναι απόγευμα με φέρνει ο Γιώργος αλλά αν είναι πρωί ίσως να φορτωθώ σε καμιά σας να με πάρει! :oops:

Από το Σάββατο έχω συσπάσεις μπράξτον-χικς και ορισμένες φορές δεν μπορώ όχι να περπατήσω, αλλά ούτε να αλλάξω πλευρό στο κρεβάτι :( Στον Χριστόφορο δεν είχα ούτε συσπάσεις, ούτε πετρώματα, ούτε τον ένιωθα τόοοσο χαμηλά και ανυπομονώ να πάω αύριο το πρωί στον γιατρό να δω που βρισκόμαστε.

Ευα το Σοφάκι έγινε καλά; Την γλύτωσαν οι άλλες 2;

Σωσώκα πήγες τελικά χθες κοπτική ραπτική; Η Μαρθούλα καλά;

Οι υπόλοιπες καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

..κ ειμαστε ακομα ζωντανοι στην σκηνη , σαν ροκ συγκροοοοοοοοοοοοοοτημααααααααα..

ειμαι κ παραφωνη η ρουφιανα ..

τι κανετε , πως τα περασατε ..

εγω απο που να ξεκινησω να λεω να βασανα μου η μανα ..Λοιπον ανακεφαλαιωση ..πεμπτη βραδυ ανεβαζει πυρετο η μεγαλη ..παρασκευη πρωι την πηγαινω αρον αρον στον παιδιατρο ..ιωση που κραταει εβδομαδα με δεκαημερο παρακαλω αναλογα λεει τον οργανισμο δεν εκδηλωνει συμπτωματα απλα ξεκιναει μπαμ με πυρετο ..κ μαλιστα πιανει λεει κορυφη ..Οπως καταλαβαινετε η συνεχεια ειναι λιγο πολυ ιδια ..Ηδη οταν την πηγα στον γιατρο κ με ντεπον ηταν 38,5 κ σαν το μαραμενο μαρουλι ..μια σοφια που ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ..δεν υπαρχει αυτο σιγουρα το παιδι μου ηταν το χαλι του το μαυρο ..Το ιδιο βραδυ με πιανει εμενα στα καθαρα κ ξαστερα ..μπαμ χτυπαει κ η αφεντια μου ενα σαρανταρι ετσι για τα πρακτικα ..Μεσα στα επομενα εικοσιτετραωρα μπηκε κ η Νικη στην ολη κατασταση κ τελευταια η Αριαδνη που ετρεμε η ψυχη μου το καημενο αλλα ρε παιδια την περασε πολυ πιο ελαφρια απο τις αλλες κ χωρις αυτους τους τρελους πυρετους ..Κολλησαμε κ τους γονεις μου ..κολλησαμε κ τον Νικο ..Τζακ ποτ ..Οποτε οπως καταλαβαινετε θα σας ξαναδουμε σε καμια δεκαρια μερες να ειμαστε στα οπα μας αλλα να μην εχουμε κ τον φοβο να σας την φιλοδωρησουμε ..

Οχι τιποτα αλλο εχω μια τρελη ατονια κ παραλληλα πηγαινω κ καποιες ωρες στο γραφειο για να μπαινουμε σιγα σιγα στο κλιμα ..εχω ενα κεφαλι καζαν ι..

τι τρωτε σημερις..εμεις φασολακια με πατατες κ εβαλα μεσα κ λιγο μοσχαρι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-h:-h:-h:-h:-h:-h

τι κανετε?με θυμαστε? :P:P:P

ευακι περαστικα ρε...αππαπα...τη παλευεις?

μαριλου ποτε καλε θα βγαλεις το αγοραρο?????????????με ενα πονο 8-)8-)

σωσωκα ολα καλα? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλως την περδικα την θεσσαλονικια .. :D Τι κανεις Θουλη ..δεν την παλευω καλο μου η αληθεια ειναι αυτη αλλα κανω την κινεζα με επιτυχια γιατι αλλιως χαθηκα .. :lol::lol: Τι κανουν τα μπαρμπουνακια σου ???

Τα μικρα ειναι πολυ καλυτερα , χτες βραδυ κοιμηθηκαν επιτελους καλα μετα απο τοοοσες μερες ..για την ακριβεια επεσαν ξερες απο τις 2030 ..ταλαιπωρηθηκαν ομως οι καημενες ..Παιδικο λεω να τις στειλω την αλλη εβδομαδα ..

Αναλαμπη..Σωσω λισεν το μι..εχω ιδεα για κραφτιγκ κατι που ηθελα παντα να κανω αλλα χρονος μηδεν ..λοιπον ξερεις τα τσοπστικς ετσι ? Αυτα η τελοσπαντων κατι παρομοιο δεν φορανε κ οι κινεζες κ οχι μονο στον κοτσο τους ..περιποιημενο βεβαια με χρωμα κ στην πανω μερια που ειναι λιγο πιο πλατυ εχει νομιζω τρυπουλα κ περνανε και κανενα πιπιρολι ..Τετοια κανεις ?

Οι υπολοιπες τι κανετε ..

σας ειπα κ το αλλο ..εκοψα το τσιγαρο ..αναιμακτα εδω κ καποιες μερες ..νομιζω καπνισα για τελευταια φορα την ημερα που ειχαμε παει κοπτο-ραπτο..Για να δουμε ..

αντε καλημερα κορες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κασλημερα και απ ομας..κοιμηθηκα 3 ωρες!!ξανα το μεσημερι..σας ειπα οτι μαλλον κατι με κυκκοφορει!!απο το σαββ το στομαχι μου..καουρες βασικα!!

πηρα και μαλοξ χθες!!

και σημερα αρχισα α αεριζομαι και λιγο..με το μπαρδον παντα!!

το καλο ειναι οτι δε πεφτω με τ μουτρα στο φαγητο γιατι μετα μπορει να εχω καουρα!!

σημερα ψαρι..αλλα εγω δε θα το αντεξω με τιποτα!!

κανενα τραχανα την κοβω τη δουλεια!!

οχι τετοια δε κανω!!και τα τσοπστικς δευτερο χερι!!αφου δουλευει ο νατρας στο σουσι..αληθεια εχψεις να καπνισεις απο τοτοε;;πως ειναι τα παιδια;;η ανμ που ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ μπορώ όποτε θέλετε!Πείτε μου μέρα και ώρα και είμαι μέσα! Σπίτι μου φυσικά αν μπορείτε.

Τόνια καλή αρχή! Υπομονή με το σκατο-ωράριο..

Εύα τον πούλο σας έδωσαν; Περαστικά!

Μαίρη εύχομαι να σε δω πριν γεννήσεις.

Σωσώ την παλεύεις ή άρχισαν τα ξερατά; μήπως φταίει το πολύ φαί με την κουνιάδα;

Thouli τί χαμπάρια; πώς περνάς εκεί πάνω;

πείτε μου για την συνάντηση και τί να πάρω να μασουλήσουμε!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε περονοσσπορος επεσε με τις αρρωστιες;;;;;;;; :o:o:o:o Ευακι περστικα ρε πουλακι μου οικογενειακως!!!!!! :roll:

Και πολλα μπραβο για το τσιγαρο!!!!!! \M/ \M/ \M/ \M/

Εγω και η σωσω και το χερι μας να κοψουμε παλι θα καπνιζουμε οι αρρωστες!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λοιπον σ/κ μπορω οποτε θελετε,αλλα ο μικρος αρχισε βηχα σημερα και δε ξερω τι εξελιξη θα εχουμε....ειδωμεν! :roll:

Θουλακι Κρητικοτζουριτσες παιρνεις;;;;;; :lol::lol::lol: ελαααα κι ερχεται ο μαιος!!!!!! :P

ΜΑριλου βλεπω να ξεμυτιζει ο τχουνιορ λειαν συντομως!!!!!! να ενημερωσεις εεεεε;;;;!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Θούλη για τις ευχές σου! Μακάρι να μπορούσα νε έρθω..πολύ θα ήθελα ένα ταξιδάκι τώρα!

Εύα μπράβο για το τσιγάρο! Τώρα διάβασα όλο σου το ποστ. Μακάρι να το κρατήσεις.

Τόνια τα μικρά ποιος τα προσέχει τώρα με την δουλειά; Εγώ μπορώ Σ/Κ όποτε θέλετε. Ο Γιώργος δουλεύει όλες τις μέρες..και Καθαρά Δευτέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!αντωνια πολυ συχνα μπαινεις στο ποστ μας!!!

χαρηκςες που θα λειπεις πο το σπιτι και θα ξεκινησεις δουλεια;;;χαχα!!

θουλη περαστικα!!και τα δικα σας εμαθα αρρωστΑ ΕΙΝΑΙ!!!αποκλειεται!!

τι ειπε ο ωρλ;;

νικη σαβ κο μπορω ...σαββ απογ σιγουρα!!

τι λετε οι υπολοιπες;;

μη παμε πιο αργα απο το σαββ γιατι μπορει να γεννησει και η φιλεναδα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Σάββατο απόγευμα μπορώ. Κανονίστε και οι υπόλοιπες αν μπορείτε.

Καλά, τί καιρός είναι αυτός; έχει ξεσκιστεί φέτος στο κρύο και την βροχή!

Τα άρρωστα παιδάκια τί κάνουν; περαστικά! Εγώ της άλλαξα το γάλα και από σκόνη πήγαμε στο φρέσκο και σήμερα το πρωί έκανε εμετό το χθεσινοβράδυνο..είναι λογικό; 2 μέρες τώρα της δίνω φρέσκο γάλα Δέλτα και εχθές της έδωσα Όλυμπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αλλαξες κατευθειαν η εβαζες μισο μισο;;

εγω το αλλαξα κατευειαν..και με βαλανε χερι οι υπολοιπες..λεει σταδιακα το αλλαζεις!!

αλλα εμενα απλα δε ο επινε...για καμια 3 μερες!!!

μη ναλλαζεις τοσο γρηγορα γαλατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άλλαξα κατευθείαν. Έπινε της Δέλτα αλλά μου τελείωσε εχθές και της έδωσα Όλυμπος. Θα συνεχίζω με Δέλτα γιατί μου φαίνεται πιο ελαφρύ και βλέπουμε. Της έκοψα και το μπουκάλι μαζί με το γάλα σκόνη και της έχουν πέσει μάλλον μαζεμένα. Τώρα της το βάζω σε ποτήρι με καλαμάκι. Λες να της το δίνω μισό-μισό; άνοστο δεν θα είναι; Όταν λες μισό-μισό έννοείς ανακατεμένο σκόνη με φρέσκο ή πρωί φρέσκο και βράδυ σκόνη; νομίζω έτσι θα μπερδευτεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτηκα με την αλλαγή γάλατος να καταργήσουμε και το μπουκάλι με την λογική ότι το ποτήρι που της αγόρασα να είναι μόνο για γάλα. Έχει και τον Μίκυ και ξετρελάθηκε. Το έκανα αυτό γιατί έχει άλλο για νερό και άλλο για χυμό και τα ξεχωρίζει. Άσε και θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δειεξει μωρε!!αλλα μην την πιεζεις!!!

παντως καλων εχοντνω των πραγματων,θα ερθουμε σαββ σε σενα!!

και ας ειναι ολες αρρωστες!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τί κάνετε;;;;

Θούλη τί ευχάριστη έκπληξη ήταν αυτή;;;;; Να μας επισκέπτεσαι πιο συχνά καλέ!!!! Να σου ζήσουν και τα μικρούλια σου με την ευκαιρία!!!!! Εγώ είμαι σε ετοιμότητα και περιμένω μέρα με την μέρα! Με είδε και γυναικολογικά ο γιατρός προχθές αλλά δεν έχω καθόλου διαστολή. Μαλλον θα βάλω τον αντρούλη μου να με "τακτοποιεί" συχνότερα να μην φάω όλο τον μήνα μου! :lol:

Νικούλα καλά έκανες νομίζω και την γύρισες στο ποτήρι! Και εγώ σκέφτομαι σιγά σιγά να το εφαρμόσω, αλλά κολλάω λίγο γιατί καμιά φορά ξυπνάει ακόμα μέσα στη νύχτα για γάλα.... δεν νομίζω να σου έκανε εμετό λόγω ποτηριου.... ίσως το γάλα να της έπεσε "κάπως". Αν έβαζες για τις πρώτες μέρες, μισό σκόνη - μισό φρέσκο για να το συνηθίζει και το στομάχι της σιγά σιγά;

Εμένα ο Χριστόφορος 2 μέρες είχε ξερόβηχα αλλά ευτυχώς σήμερα δεν έχει βήξει ακόμα. Δεν ξέρω τί μπορεί να ήταν.... σαν να του κοβόταν η αναπνοή και βήχοντας ελευθερωνόταν πάλι... τί να πω;

Εγώ χθες δεν ήμουν πολύ καλά το πρωί..... μια κούραση, ένα μπούκωμα (αλλά αυτό το έχω 1 μήνα τώρα λόγω προχωρημένης εγκυμοσύνης), τα μάτια μου ήταν κόκκινα και έτσουζαν αλλά από το απόγευμα και μετά ήμουν περδίκι! Ίσως επειδή δεν κοιμάμαι πλέον καλά τα βράδια και δεν ξεκουράζομαι όσο θα έπρεπε...

Λοιπόν για Σάββατο είμαι μέσα!!!! Πείτε ώρα και διεύθυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαΤΙ ΚΑΛΕ ΔΙΕΥΘ;;θα περασω να σε παρω!!θα μιλησω με νικη και θα παμε!!

εκανα και 1 μπαμπα!!αλλο πραγμα!!το ξερετς αυτο το γλυκο;;αν μεινει,θα φερω αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από εχθές το πρωί που έκανε εμετό δεν έχει ξαναπιεί γάλα.. Δεν τις μπορώ καθόλου τις αλλαγές.

Anyway! Σωσώ ωραίο το link! Thanks!

Αύριο τί ώρα να σας περιμένω; κατά τις 6 είναι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μου εμφάνισε τις δημοσιεύσεις σας..τί βλακεία! Ενώ ανανέωσα την σελίδα δεν μου τις έδειξε πριν γράψω.

Μαίρη τί καλά που θα σε δω αύριο! Πολύ χαίρομαι!! Δεν ξέρω ακόμα τί θα κάνω με το γάλα..προβληματίζομαι. Λείπει και η παιδίατρός μου να την συμβουλευτώ..τα μπυκάλια πάντως τα φύλαξα! Το ποτήρι με καλαμάκι το δέχτηκε αμέσως αλλά το θέμα είναι να δεχτεί και το γάλα. Μια χαρά ξεκίνησε, μετά τον εμετό μου τα χάλασε.

Σωσώ δεν ξέρω τί είναι αυτό που λες..νομίζω το έχω ακουστά. Τί τρώτε συνήθως; να πάρω τυροπιτάκια και τέτοια; με την μαγειρική εγώ δεν το'χω.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες

αχ κ γω θελω καφεδακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

..αλλα δυστηχως δεν ..μην σας κολλησουμε κριμα ειναι ..

εγω τους ξερω τους μπαμπαδες σωσω τους εχω φαει κιολας απο τα χερακια σου ..μιαμ μιαμ αν περισσεψει τιποτις στειλε κ απο δω :mrgreen:

τα πιτσιρικια βλεπουν την κιτυ αυτα τα επεισοδιακια του τηλεθεατης ..καλε τι ωραια ειναι , κ γω τα βλεπω ανετα λεμε ..

Απο Τριτη ξαναπαω στο γραφειο ..να σας πω κατι ομως νιωθω περιεργα δεν ξερω ..ισως το οτι εχει περασει καιρος απο τοτε που μπηκα σε ολη αυτη την διαδικασια ..νιωθω κ καπως για τις μικρες ..μου λειπουν γκαμωτο ..νορμαλ ολα αυτα το ξερω ..

τεσπα ..καλα να περασετε κορες αυριο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...