Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

καλημερα τσουπριτσες!!

σημερα στις 6 κ 15 ξυπνησε το φαντομακι μου ευτυχως ειναι εδω η μανα μου κ την παιρνει κατω κ ετσι κοιμαμε λιγο περισσοτερο απο αυριο μονη μου ξανα...

αρχισα μια διαιτα με ποντους τωρα την ανακαλυψα!!!ευκολη φαινετε...

αντρια μου καλημερα δεν ειναι εχθροτητα προς το προσωπο σου ειναι απλα η γνωμη της για το θεμα αυτο αλοιμονο αν χαλιομασταν τωρα μεταξυ μας..συζητηση γινετε...

για δουλεια δεν εκανες κ καπου αλλου χαρτια???τα πραγματα πως πανε εκει????

θελω να κανω κ εγω βιογραφικο για σουπερ μαρκετ αλλα δεν εχω ιδεα πως γινετε...καναμε παλιοτερα με την κουμπαρα μου αλλα εκεινο ηθελε ημερομηνιες...που να θυμαμαι τωρα....

σκεφτηκες να τα κανεις κ εσυ σε καποια αλυσιδα σουπερ μαρκετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΑΛΛΑ Κ ΕΔΩ...ΘΑ ΣΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ...

ΟΠΩΣ Η ΕΚΤΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΤΗΘΗΚΕ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΟΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΠΟΟΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ...

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ?

ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ.....Η ΕΚΤΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΟΝΟΣ...ΑΥΤΟΣ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ....

ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΡΕΙΤΕ ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟΥΣ ΖΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΑΑΑΑΧ!!ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΠΟΠΟΠΟ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΛΑΨ....Σ....

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΙΑ???

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΙΟΝΙΟ....ΤΟ <<ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ>> ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ....ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ ΟΜΩΣ!!!ΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 21ο ΑΙΩΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑ ΓΕΝΟΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ,ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ 3000 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,,,,,,,Ε ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΑΣΜΟ!!!ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΑΛΥΦΤΕΙ ΤΟ ΧΑΠΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΗΜΕΡΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καλα τι διαβαζω; Τι παθατε;

Γιουλη ειναι φονος οπως το λες αλλα μαλλον προτημας να γεμισουν τα ιδρυματα, που ειναι ηδη γεματα, με παιδια εγκαταλελημενα. Και εγω εκανα εκτρωση και δεν ντρεπομαι να το λεω, αλλα θα εφερνα στον κοσμο ενα παιδακι που οι συνθηκες δεν ηταν καθολου καταλληλες, θα ηταν δυστηχησμενος και χωρις να μπορω να του προσφερω τα καταλληλα εργαλια για να μπορει να μεγαλωσει οπως επρεπε.

Δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα. Και δεν μπορουμε να κατηγορησουμε κανεναν για την επιλογη του επειδη δεν ξερουμε ουτε την ψυχολογικη του κατασταση ουτε το τι γινετε στο σπιτι του!!!

Και τα παιδια με συνδρομο που ειπατε, δεν εχετε σκεφτει το οτι αυτα τα παιδια μια ζωη θα ειναι δυστηχησμενα.

Ανδρια εγω δεν διαβασα κατι στα λογια της Δαφνη που να ειναι εχθρικα ή ψυχρα προς εσενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη η φιλη μου που εμαθε οτι το εμβρυο της ειχε συνδρομο 18 και μικρο κεφαλι επρεπε να το κρατησει; Αυτη ειναι η αποψη σας για να καταλαβω. Εαν πανω στην γεννα ή αργοτερα οι γονεις απο ενα τετοιο παιδι παθει κατι τι θα γινει μετα; αυτη ειναι η ερωτηση που κανω καθε φορα που ακουω τετοιες περιπτωσεις. Και ευχαριστω τον Θεο που τα παιδακια μου ειναι καλα στην υγεια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον παμε παλι κατ αρχας δεν ειμαι εχθρικη προς κανεναν. Θελω να σας πω οτι δεν ειμαι αθεη πιστευω επειδη με βοηθα πολυ αλλα δε μπορω τις ενοχικες θρησκοληψιες,

Ο ορισμος του φονου αφορα στην αφαιρεση οποιασδηποτε ζωης, Το πρωιμο σταδιο της εγκυμοσυνης ειναι πολυ σημαντικο για καθε γυναικα κι εγω φοβουμουν οταν ειχα αποκολληση ομως δε μπορει να χατακτηριστει ακομα ως ανθρωπος. Περιττο να σας πω οτι ως εμβιο ον οριζεται κατι που εχει γεννηθει γεγονος που δεν ασπαζομαι πληρως καθως ενα εμβρυο που αρχιζει να κινειται η μανα το νιωθει κ το αντιλαμβανεται ω ζωη. Οταν κυοφορεις κ ακομα οσο ειναι αβουλο το παιδι σου ολες οι αποφασεις αναποφευκτα ειναι εγωιστικες.

Απο το αν θα αφησουμε το εμβρυο να γινει παιδι, μεχρι το τι γαλα θα πιει το παιδι μας. Καταρχας η οποιαδηποτε γυναικα προχωρησει σε διακοπη κυησης θα το κουβαλα μεσα της καθως εκτος απο τις δικιες της ενοχες την ενοχοποιει η κοινωνια. Ποιος λοιπον ειναι αυτος που νομιμοποιει την καλη εκτρωση απο την κακη; Δηλαδη δεν το θελει/δε μπορει να το συντηρησει= κακη, βιασμος/συνδρομο=καλη. Ποιες ειστε εσεις που θα γραφετε δημοσια τοσες βαριες κατηγοριες ; Τι ειναι αυτο κυνηγι μαγισσων; Και τωρα επικαλουμαι το θρησκευτικο αισθημα. Ο αναμαρτητος πρωτος τω λιθω βαλετο. Ο θεος ειναι τιμωρος; Να συγχωρουμε δεν ειπε; Και τωρα θα μου πειτε οτι δεν εχεις δικαιωμα να στερεις μια ζωη αφου δε μπορεις να τη δημιουργησεις. ΜΗ ΣΑΣ ΔΩ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΚΡΕΑΣ Η ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΕΤΕ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ αλλιως απαιτω να μου δημιουργησετε ενα μοσχαρι η ενα σκαθαρι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

είδα το θέμα στο facebook και ήθελα να σας γράψω την γνώμη μου:

Καταρχάς πιστεύω ότι το βασικό ερώτημα είναι το πότε θεωρούμε ότι ξεκινάει η ύπαρξη της ζωής?

Έτσι εάν θεωρούμε ότι η ζωή ξεκινάει μετά την γέννηση, τότε πράγματι το να κάνει κάποια γυναίκα διακοπή στην κύησή της εφόσον δεν 'βολεύουν' οι συνθήκες, είναι κάτι λογικό...

Εάν όμως θεωρήσουμε ότι η ζωή ξεκινάει από την σύλληψη, τότε σίγουρα είναι κάτι που όχι μόνο δεν είναι δικαίωμα αλλά θα έπρεπε και να είναι παράνομο.....

Προσωπική μου άποψη είναι ότι η ζωή ξεκινάει από την σύλληψη. Αλλά σέβομαι την άποψη εκείνων που πιστεύουν ότι ξεκινάει αργότερα, άσχετο με το αν συμφωνώ ή όχι...

Έχω 1 φίλη που είχε σχέση στα 22 της με παντρεμένο με 3 παιδιά!!! Έμεινε έγκυος, το κατάλαβε μετά τον 3ο μήνα!!!!!!! :?:?:? Ο πατέρας της πράγματι μπορεί και να την σκότωνε (προερχόταν από οικογένεια με βίαιη συμπεριφορά)...Η συμβουλή που της έδωσα ήταν να μη το κρατήσει...Ακόμα και τώρα μου φαίνεται σαν η μόνη λύση που θα μπορούσε να επιλέξει...

Λυπάμαι όμως πολύ για αυτό...Το παιδάκι ήταν αγόρι, ναι ήταν προχωρημένη εγκυμοσύνη και φαινόταν...Για εμένα αυτό ήταν καθαρά φόνος...Απλώς το παιδάκι δεν είχε συνείδηση για να το καταλάβει... και όμως όπως είπα ακόμη και τώρα μου φαίνεται σαν η μόνη λύση που θα μπορούσε να επιλέξει...

Θεωρώ ότι ΔΙΚΑΙΩΜΑ της θα ήταν να έχει δίπλα της ένα κράτος και μια κοινωνία που θα προάσπιζε το δικαίωμά της να φέρει στον κόσμο αυτό το παιδί. Μια κοινωνία που δεν θα την κατέκρινε....μια κοινωνία που θα την υπερασπιζόταν ...αυτή και το παιδί της....

Δεν θεωρώ ότι είναι κανένα 'σπουδαίο' δικαίωμα το να ρίξει το παιδί...Αλλά ένα αναγκαίο κακό...(αναγκαίο έγκλημα θα το έλεγα)

ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ, ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ

άλλωστε καμιά μάνα δεν μετάνιωσε που κράτησε το παιδί της...

επίσης διαφωνώ με την άποψη ότι τα παιδάκια με ασθένειες και σύνδρομα θα πρέπει να αποβάλονται...βέβαια: ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΠΟΛΛΆ ΤΡΑΓΟΎΔΙΑ ΛΈΓΟΝΤΑΙ...

θεωρώ ότι στα 20-22 μου θα έκανα την ίδια επιλογή με την φίλη μου...Λυπάμαι πολύ που το λέω αυτό και ξέρω ότι θα το μετάνιωνα για μια ζωή!!!

Αυτά από εμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπριτσες!!

σημερα στις 6 κ 15 ξυπνησε το φαντομακι μου ευτυχως ειναι εδω η μανα μου κ την παιρνει κατω κ ετσι κοιμαμε λιγο περισσοτερο απο αυριο μονη μου ξανα...

αρχισα μια διαιτα με ποντους τωρα την ανακαλυψα!!!ευκολη φαινετε...

αντρια μου καλημερα δεν ειναι εχθροτητα προς το προσωπο σου ειναι απλα η γνωμη της για το θεμα αυτο αλοιμονο αν χαλιομασταν τωρα μεταξυ μας..συζητηση γινετε...

για δουλεια δεν εκανες κ καπου αλλου χαρτια???τα πραγματα πως πανε εκει????

θελω να κανω κ εγω βιογραφικο για σουπερ μαρκετ αλλα δεν εχω ιδεα πως γινετε...καναμε παλιοτερα με την κουμπαρα μου αλλα εκεινο ηθελε ημερομηνιες...που να θυμαμαι τωρα....

σκεφτηκες να τα κανεις κ εσυ σε καποια αλυσιδα σουπερ μαρκετ???

Soulla mou ekana aitiseis se polles douleies alla den mou apantisan ok kale pirate alli enimerwste omws k emas tis kaimenes pou kremomaste apo ta xeili sas..Stoxevew gia kati sto dimosio k na sxolaw ws tis 3 to poli enws se supermarket pistevw 8a einai me vardia prwini-apogeumatini..Diskola ta pragmata gia na vrw sto dimosio alla i elpida pe8ainei teleutaia :)..Prepei simera avrio na paw sto palio mou afentiko na mou gemisei ena xarti pou 8eloune stis koinwnikes k den 8elw na ton dw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα κορίτσια για να 'ελαφρύνω' και λίγο την συζήτηση, την Δευτέρα έχω τεστ παπ με τον γιατρό μου.

Αλλά περίμενα να έχω αδιαθετήσει αλλά...άφαντη η κυρία....

Ξέρετε εάν μπορώ να κάνω τεστ παπ ακόμη και πριν την περίοδο? Το έχω κλείσει εδώ και αρκετές ημέρες....

εσείς έχετε κάνει τεστ παπ μετά την γέννα?

φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η εκτρωση επιτρεπεται μεχρι μια συγκεκριμενη εβδομαδα κυησης... αλλα αντιλαμβανομαι την κατασταση που περιγραφεις και ηταν ασχημα για τη φιλη σου εν παση περιπτωσει εγω αυτο που ηθελα να πω με το κειμενο μου ειναι οτι τα παντα ειναι σχετικα τωρα το κειμενακι στο φατσοβιβλιο με το εμβρυο που το λενε γιαννη και θελει να γινει γιατρος εμενα προσωπικα υποτιμα τη νοημοσυνη μου. Αντρια για να μην παρεξηγηθω δεν αναφερομαι σε σενα που το εβαλες αναφερομαι στο δημιουργο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα και Ελενάκι σου έχω στείλει φωτογραφίες με την μπουμπου μου!!!Εδώ και αρκετές ημέρες!!!

τις έλαβες ή τις έστειλα αλλού για αλλού? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα μπορεις να κανεις και ας μην εχεις περιοδο ρωτησα το γυναικολογο μου... ομως υποπτο δεν εχεις περιοδο και απ ο τι θυμαμαι δε θηλαζεις ε;;; λες να εχουμε μωρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη η φιλη μου που εμαθε οτι το εμβρυο της ειχε συνδρομο 18 και μικρο κεφαλι επρεπε να το κρατησει; Αυτη ειναι η αποψη σας για να καταλαβω. Εαν πανω στην γεννα ή αργοτερα οι γονεις απο ενα τετοιο παιδι παθει κατι τι θα γινει μετα; αυτη ειναι η ερωτηση που κανω καθε φορα που ακουω τετοιες περιπτωσεις. Και ευχαριστω τον Θεο που τα παιδακια μου ειναι καλα στην υγεια τους.

Gewrgianna mou anafera egw tetoio pragma? Eipa allo na exei sovaro provlima igeias k allo na ton ri3eis giati sou einai empodio stin zwi sas..Telospantwn eipa tin gnwmi mou k anoixtike olokliro 8ema..Kalitera na min milaga..

Den 8elw na pw otidipote allo giati idi eimai xalia 4ixologika exw kati provlimata me ton andra mou k me palaia tou xreoi k eimai SKATA..Signwmi!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καλα τι διαβαζω; Τι παθατε;

Γιουλη ειναι φονος οπως το λες αλλα μαλλον προτημας να γεμισουν τα ιδρυματα, που ειναι ηδη γεματα, με παιδια εγκαταλελημενα. Και εγω εκανα εκτρωση και δεν ντρεπομαι να το λεω, αλλα θα εφερνα στον κοσμο ενα παιδακι που οι συνθηκες δεν ηταν καθολου καταλληλες, θα ηταν δυστηχησμενος και χωρις να μπορω να του προσφερω τα καταλληλα εργαλια για να μπορει να μεγαλωσει οπως επρεπε.

Δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα. Και δεν μπορουμε να κατηγορησουμε κανεναν για την επιλογη του επειδη δεν ξερουμε ουτε την ψυχολογικη του κατασταση ουτε το τι γινετε στο σπιτι του!!!

Και τα παιδια με συνδρομο που ειπατε, δεν εχετε σκεφτει το οτι αυτα τα παιδια μια ζωη θα ειναι δυστηχησμενα.

Ανδρια εγω δεν διαβασα κατι στα λογια της Δαφνη που να ειναι εχθρικα ή ψυχρα προς εσενα.

Den eipa pws einai ex8riki pros emena eipa pws einai ex8rika genika ta logia tis..Telospantwn!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθάκι μου σε μένα τις έστειλες!!Σ'ευχαριστώ!Τώρα άνοιξα το μάιλ μου κ είδα οτι έχω μήνυμ, με

το πακετάρισμα ούτε εδώ να μπώ δε προλάβαινα!θα τις δώ άν κ σίγουρα η κόρη σου είναι κούκλα σαν τη μαμά της!! :D

όσο για τη περίοδο εύχομαι στη θέση της να έρθει ένα σπορί μιας κ ψήνεσαι απο ότι θυμάμαι.. ;)

Χαιρετώ όλα τα κοριτσούδια κ τον μπαμπά της παρέας!!όλα τ'άλλα τ'αφήνω ασχολίαστα :D

Α!Άφρο τελικά έσκασε μυτούλα το δοντάκι σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μου σίγουρα τίποτα δεν είναι μαύρο ή άσπρο...

απλώς για ακόμη μια φορά στενοχωριέμαι που ζω σε ένα κράτος που δεν υπερασπίζεται τους 'αδύναμους'. Άλλωστε δεν νομίζω καμιά γυναίκα να ήθελε να βρεθεί σε αυτή την θέση...και σίγουρα δεν θα είναι και κάτι που θα την ...χαροποιούσε...οπότε αντί να την 'λιθοβολούμε' (όχι εμείς, γενικά μιλάω) για την μία ή την άλλη επιλογή της θα μπορούσαμε να την βοηθήσουμε!

Στην αγγλία για παράδειγμα όταν μια γυναίκα μένει έγκυος πχ κάτω των 18, τότε το κράτος αναλαμβάνει όλα τα έξοδα για το παιδί με επιδόματα. Και πλέον εκεί το θέμα δεν είναι ταμπου...μπορώ να πω ότι έχει γίνει και της μόδας :)

Ανδριούλα μην στενοχωριέσαι είναι έτσι και αλλιώς ένα αφιλεγόμενο θέμα αυτό! Και είμαστε και 'θερμες' γυναίκες και εκφράζουμε την γνώμη μας με πάθος!!! :lol::lol::lol:

και μην παρεξηγηθώ για τα παρακάτω αλλά θέλω να τα πω μεταξύ σοβαρού και αστείου:

άλλωστε και εμείς που ζούμε τι καταλάβαμε? όλα έρχονται στο τελικό ερώτημα του Shakespeare: "να ζει κανεις η να μη ζει" .... :?:lol::lol::lol:

φιλάκια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!πολυς ντορος εγινε απο το τιποτα ,μου φαινεται....καλα, δε λεω, ολα πρεπει να τα συζηταμε, απο το φαι της ημερας εως τις αμβλωσεις, απλα να εχουμε στο νου μου οτι δεν προσβαλλουμε κανεναν λεγοντας την αποψη μας..... ;) προσωπικα, συμφωνω με την αφροδιτη, και γενικα πιστευω οτι καλυτερα να μη σου τυχει να χρειαστει να παρεις μια τετοια αποφαση, ειτε γιατι ο γκομενος σου ειναι ηλιθιος και ξεχασε να βαλει προφυλακτικο, ειτε γιατι μετα απο πολυ καιρο προσπαθειων το μωρο που κυοφορεις στα 33 σου εχει καποιο συνδρομο.... :( δηλ. ασχετως περιστασεων ειναι μια πολυ πολυ δυσκολη αποφαση....

η αθηνουλα μου καλα ειναι, λιγο βηχαλακι εχουμε που και που, αλλα εξακολουθουμε να βαζουμε τις σταγονιτσες μας!!αντε, σας αφηνω γιατι με φωναζει το παιδι μου!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε ενα τεστακι!!!!!!

αντρια συγνωμη μολις ειχαμε ενα διαπληκτισμο στον τοιχο σου που κακως συμμετειχα αλλα δεν ξεκινησα εγω .. λοιπον δε θσ ξαναγραψω κατι ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβάμαι να κάνω τεστάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

λέω να περάσω ένα ήρεμο σαββατοκύριακο και όταν με το καλό πάω στον γιατρό να μάθω τι συμβαίνει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στρώνομαι στην δουλειά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε ενα τεστακι!!!!!!

αντρια συγνωμη μολις ειχαμε ενα διαπληκτισμο στον τοιχο σου που κακως συμμετειχα αλλα δεν ξεκινησα εγω .. λοιπον δε θσ ξαναγραψω κατι ομως

Nai to eida..Den exei provlima, einai k auto sto paixnidi!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε βρε ενα ... εγω λεω οτι εισαι :D:D:D:D:D δε σου εχει ερθει καθολου απ οταν γεννησες;

αχχχ αχχχχχχχχ με βάζεις σε πειρασμό!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μου έχει έρθει κανονικά περίοδος 3-4 φορές καθώς σταμάτησα τον θηλασμό στους 2 μήνες!

περίμενα πως και πως να μου έρθει γιατί είχα ψιλο-φρικάρει με τις ορμόνες κλπ...

αλήθεια εσείς κορίτσια που ακόμη θηλάζετε και δεν σας έχει έρθει περίοδος, πώς τα πάτε?

δεν έχετε μεταβολλές στην διάθεση και γενικα...φουσκώματα κλπ?

εγώ αφού αδιαθέτησα ηρέμησα ....

εάν δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι αύριο λέω να πάρω ένα τεστάκι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha ή αλλιώς έλενα,εγώ έκανα pap test 2 μήνες αφότου γέννησα κ χωρίς να μου έρθει περίοδος.Παρεπιμπτόντως,περίοδος μου ήρθε πριν 1,5 μήνα περίπου κ μετά τπτ.όχι πως με χαλάει, ίσα ίσα.

Ελενάκος, εσένα σου έχει έρθει περίοδος?πώς υπολογίζεις τις γόνιμες μέρες για το σποράκι σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den eipa pws einai ex8riki pros emena eipa pws einai ex8rika genika ta logia tis..Telospantwn!!!!!!

ΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ...ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΝΟΣ ΔΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ...ΓΙΑ ΝΑΜΗ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ....ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ!!!ΤΟ<<ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ>> ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ...ΕΜΕΝΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ?ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?ΓΤ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΠΙΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ...ΕΜΕΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΕ ΤΗ ΑΝΔΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ....ΕΝΝΟΟΥΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΛΑΦΡΑ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ...Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΒΡΕΘΗΚΕ ΚΙ ΑΥΤΗ...ΠΡΙΝ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...